Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#13601) joergie válasza Vigneau (#13599) üzenetére


joergie
őstag

nyár van. a tv reklámspot meg robog, úgyohgy minden unatkozó lurkó megtalálja a játékot....

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#13602) dorka16


dorka16
aktív tag

Egyik pályán van egy domb középen mind a két csapat egyik fele arra mászik fel. Hetzer ugye nem egy gyorsvonat de nem is a leglassabb. Felérek trollgunnal kilövök egy fickót, KV1-ről lepattan 2X, 3-ra gold ammo 340-es sebzés majd kilőnek. Felnézek az állásra: 2:10. :Y És mindezt 80mp a kezdés után úgy, hogy 3 KV1-ünk volt. Engem nem az zavar, hogy veszítünk egyszerűen nem értem, hogy hogyan tud ennyi csapattárs ilyen rövid idő alatt meghalni? :W Ráadásul úgy, hogy nem visznek magukkal senkit.

(#13603) dorka16


dorka16
aktív tag

Kérdés. Jól sejtem, hogy ha a halálom után még a menet vége előtt kilépek a garázsba akkor nem lesz jó a replay? Vagy is nem látom a végén, hogy hány pont milyen medál? Mert így elbuktam a SU85B tank ász visszajátszásomat. 2060 sebzést csináltam vele. :W

(#13604) Cucuska2 válasza varga.tamas (#13600) üzenetére


Cucuska2
őstag

Te nagyon betyár vagy, mert az egy wotreplays-es kép. :U

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#13605) Eagle16 válasza Cucuska2 (#13604) üzenetére


Eagle16
addikt

Pont ezt akartam most írni...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13606) Djuree válasza szbalogh (#13589) üzenetére


Djuree
félisten

:Y :C :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13607) szbalogh válasza varga.tamas (#13600) üzenetére


szbalogh
őstag

Nemrég beposztoltam, megnézheted a replayt.

Nick: HE_Storm

(#13608) Achill3uS válasza szbalogh (#13607) üzenetére


Achill3uS
veterán

engem érdekelne a replay de nem találom link?

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#13609) AlexWolf válasza Achill3uS (#13608) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Esetleg lehet használni a prohardver beépített keresőjét...de addig is itt van.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13610) #35692544 válasza szbalogh (#13607) üzenetére


#35692544
törölt tag

Ez még hétvégi eredmény akkor volt valami + azötös tankokon

(#13611) Remus389 válasza szbalogh (#13589) üzenetére


Remus389
veterán

hát azért gold ammo-val+prémiummal

sántít ez...

persze szép eredmény attól még

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13612) AlexWolf válasza Remus389 (#13611) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ha nálad a prémium nélküli 2359 XP olyan átlagos, akkor jó neked. :R

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13613) Remus389 válasza AlexWolf (#13612) üzenetére


Remus389
veterán

na jó de gold ammo-val, anélkül vajh lett volna-e ennyi?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13614) KaLeun


KaLeun
senior tag

8.7 will go live on:

RU server – 23.7.
EU server – 24.7.
US server – 25.7.

Volt már? :B

Cila

(#13615) Fel válasza AlexWolf (#13612) üzenetére


Fel
addikt

Abban van 1000 xp bónusz a hétvégi event miatt (min. 5 kill tier 5 tankkal).
Ettől függetlenül nem rossz, sőt, csak a bónuszokról nem szabad elfelejtkezni.

(#13616) Djuree válasza KaLeun (#13614) üzenetére


Djuree
félisten

fákk bele, már megint szarakodhatok majd a modokkal :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13617) emre válasza Remus389 (#13613) üzenetére


emre
veterán

Te csak szarakodni tudsz másokkal, meg a közepes T25 eredményeiddel dicsekedni?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13618) Remus389 válasza emre (#13617) üzenetére


Remus389
veterán

mondtam már hogy szép, de meg kell jegyezni hogy tiszta gold ammo-val nyomta

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13619) AlexWolf válasza KaLeun (#13614) üzenetére


AlexWolf
senior tag

basszus, a múlt héten lett meg a druid icon mod új verziója, erre most megint szét lesz cseszve.
a többiről nem is beszélve.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13620) joergie válasza Remus389 (#13618) üzenetére


joergie
őstag

ennek a postnak akkor lenne értelme, ha a gold ammo-t csak goldért lehetne venni, de jelenleg mindenkinek megvan a lehetősége kreditért venni a goldammot, az hogy ezt a lehetőséget tudja használni jól, egy dekát nem von le az érdemeiből. NEKED is megvan a lehetőséged adott esetben golddal lőni, csak tudnod kell mikor.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#13621) Remus389 válasza joergie (#13620) üzenetére


Remus389
veterán

gold ammo-val azért könnyebb, akármit mondtok

akár ezüstért akár aranyért

különben elég sok ezüst a gold ammo(T-25-be pl 2800 ezüst 1 gold, 70 ezüst 1 sima), lehet szorozgatni

max 4-et viszek magammal, KV1 ellen néha jól jön

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13622) RaZroX


RaZroX
addikt

Mi a tapasztalat ? Windows 7 vagy Windows 8 alatt fut jobban a WoT ?

This is the way

(#13623) szbalogh válasza Remus389 (#13621) üzenetére


szbalogh
őstag

Mindig a gold ammoval jössz nekem. Ebben a játékban se használtam. Esetleg a végén amikor elfogyott a sima AP.
Itt a replay.
Valóban, hétvégi bónuszok rájöttek :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#13624) Eagle16 válasza Remus389 (#13621) üzenetére


Eagle16
addikt

Összesen 3 darab prémium lőszert lőtt el, szóval te nem nézted meg a visszajátszást.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13625) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Sziasztok!
Valaki meg tudna mondani hogy mi ez az uj modi az XVM-ben hogy 4-5 tank adatait nem huzza be? Erdekes mert minden meccsen eloforul es nem ertem mi lehet az oka. Valaki esetleg felvilagositana?

Miert?????

(#13626) Remus389 válasza szbalogh (#13623) üzenetére


Remus389
veterán

vissza fogom nézni, nekem egy csatám van feltöltve ami összehasonlítható (pénzügyi szempontból :) )

117 ezer lett volna (prémiummal), de kevesebb az XP és a sebzés is [link]

de több a zsozsó :) prémium tanknak van értelme ebből is látszik

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13627) sebijani1982 válasza Remus389 (#13621) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Addig, amíg bárki számára elérhető a "gold" ammo, addig nem kellene senkit kritizálnod!
TE és minden kritizáló, akik egyből a tipikus "gold" ammo noob vagy ehhez hasonló kifejezéseket használtok, miért nem használjátok ti is? Biztos, hogy soha nem lőttetek még el egy darabot sem? Miért fáj az nektek, ha valaki "gold"-ot lövöldöz?
Ne a kákán is csomót keressetek, hanem mutassátok meg, hogy lehet "gold" ammo nélkül is ilyen vagy jobb köröket menni.
(Tipikus emberi mentalitás, ha valaki jobb, ügyesebb, akkor azt sározni kell)

Ha valaki jól használja azokat a dolgokat amik mindenki számára azonos feltételekkel elérhetőek, akkor miért kell fikázni, beszólni?

Egyébként is nagyon unalmas már ez az állandó rinyálás emiatt.

Félreértések elkerülése végett, nagyon messze vagyok az EFFI, WN6, WN7 -meg még ki tudja milyen statisztikák vannak- átlagos játékos szintjétől is, csak baromira zavar már, hogy egyből leszólják azokat akiknek sikerül egy-egy szép kört összehozni.
Én játszani járok fel a szerverre, nem e-péniszt növelni. Ha nagyon bénán játszom, akkor mérgelődhetsz, hogy a hülye saláta már megint a TE csapatodban van. De ha az ellenfelem vagy, akkor pont az olyan típusú emberek, mint TE lesznek az elsők akik a :) -t dobják a chat-re amikor kiszed engem.

Miért kell baszogatni bárkit is? Miért nem lehet a helyén kezelni a dolgokat? EZ EGY JÁTÉK!
Érdekes a magyar foci sehol sincs, mégis mindig kimennek az emberek a meccsekre Szórakozni!

Jó vadászatot mindenkinek!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13628) Remus389 válasza sebijani1982 (#13627) üzenetére


Remus389
veterán

jól van félrenéztem valahogy úgy láttam hogy végig golddal nyomult

ha ugyanezt lezavarta volna a T-25-el akkor kb 150-200 ezer lett volna az ezüstje

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13629) GrooveHero válasza sebijani1982 (#13627) üzenetére


GrooveHero
addikt

gold ammo noob ;]

bocsi, ezt nem hagyhattam ki. ;]

Amúgy már csak 25k xp és meglesz a Jagd E100. Már nagyon várom. Néha az őrületbe kerget a Jagdtiger, néha meg olyan mint egy kezesbárány és teszi amit tennie kell. Az ágyú néha istenkirály, néha meg anyázok. Messzire mostanság kicsit pontatlan, és szeret pattogni is. IS-t szemből 150 méterről nem tudtam sebezni, de már meg sem lepődök, csak mosolygok. De összességében nem panaszkodhatok, két nap alatt mentem vele 8 csatát, abból egy lett bukó, és mindkét nap elsőre meg is lett a dupla, mindkét nap 2000 feletti xp lett prémium nélkül, ami mondjuk nem olyan nagy eresztés, sőt. Nem tudom megtartsam e. A végső cél az lenne, hogy megtartsam, de valahonnan elő kellene teremteni azt a 6 millát a Jagd E-100 ra és még fel is kell szerelni.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#13630) homeless09


homeless09
őstag

Na, lejárt a prémium, és valószínűleg többet nem is lesz. :) Felesleges pénzkidobás volt(számomra), másrészt meg úgysem játszok már annyit.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#13631) olcsii válasza GrooveHero (#13629) üzenetére


olcsii
aktív tag

Szerintem tartsad meg:p

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#13632) Angel1981 válasza sebijani1982 (#13627) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, ezt időnként én is megkapom játék közben, és be is vallom; szokásom prém lőszert használni!
Ha beírja a csóka, a válaszom általában:
"Are there any rules against gold ammo?"

Irritálóbb, amikor tovább mennek, és beírják, hogy gold lőszert használtam, ezért rossz játékos vagyok!
Erre már kicsit fel szoktam kapni a vizet, így a válaszom; You lose, so you are the bad player! :P

(#13633) echterion válasza sebijani1982 (#13627) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerintem semmi gond a golddal. Aki nagyon béna, az azzal is lepattan, azzal sem lehet mindent átlőni, de a kisebb tankoknak segít hatékonyan beleszólni a csata menetébe. E100-zal (igaz, a kis csúzlival) és M103-mal szinte csak goldot lövöldözök, aztán akinek nem tetszik, az bekaphatja. ;]
Azért van a prém tankom, hogy ez simán beleférjen.
Ferdivel meg nem is viszek magammal, még nem volt rá szükség.

**********

(#13634) GrooveHero válasza olcsii (#13631) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hm..én is azon gondolkodtam...a Ferdinandot is vissza kellene vennem, mert a maga szintjén tier8-ban, de akár tier9-ben is simán vállalható még, szép kis vérengzést lehet vele alkotni. Ha lenne prémiumom és időm, akkor nem lenne gond, mert napi két millát simán ki lehet farmolni, még többet is prémium tankokkal. Így alap fiókka kicsit nehezzeben megy, jól kell teljesíteni, hogy nettő 60-70k, vagy több bevétel legyen.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#13635) sith7 válasza sebijani1982 (#13627) üzenetére


sith7
nagyúr

Ne a kákán is csomót keressetek, hanem mutassátok meg, hogy lehet "gold" ammo nélkül is ilyen vagy jobb köröket menni

[link] ;] ;)

(#13636) szbalogh válasza echterion (#13633) üzenetére


szbalogh
őstag

Pár napja van csak meg az E-100 de úgy tervezem, hogy randomban kiscsövet és sima AP-t használok. A nagy csövet meg csak cw-n golddal. Igen jó az a 240-es átütés a kis csővel.

Nick: HE_Storm

(#13637) Habib[HUN] válasza echterion (#13633) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Azért az m103 legjobb ágyúja gold nélkül is szépen arat. Én ha nem számoljuk a CW-ket, akkor a sztenderd felszerelésemnek 5-6 gold lőszer mindig a része. Végszükség esetére felhasználandó felirattal. Ha olyat találok amit másként nem tudok átlőni, illetve ha olyan szoros a csata állása hogy biztosra kell menni akkor használom el őket. Pl most Centurion 7/1 az a tank amit húznom kell. A tier kilences húsz fontosa annyira pontos, hogy csak nagy ritkán használok arany lőszert. Messziről, és gyorsan lehet vele gyenge pontokat lőni.

(#13638) szbalogh válasza sith7 (#13635) üzenetére


szbalogh
őstag

Lehet még SP-t venni?
Nem, erről lecsúsztam. De nem baj vettem a hétvégén T14-et meg Matilda IV-et :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#13639) homeless09 válasza szbalogh (#13638) üzenetére


homeless09
őstag

nem.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#13640) csapee


csapee
senior tag

En ketszer hasznaltam gold ammot, nem gyozott meg, olyan helyen pattant le ahol a sima atment (ezustert vettem, lehet azert szivatott).;)
Az M103 olyan kemeny elolrol?

Csapee

(#13641) myckey válasza echterion (#13633) üzenetére


myckey
veterán

mennyi még a top löveg?
XP-ben

csapee
nem!
az M103 papír gép
akár a többi amcsi tank

:D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13642) homeless09 válasza csapee (#13640) üzenetére


homeless09
őstag

203mm front páncél. Az alja+tornya viszont elég sebezhető.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#13643) FoBCRaistlin válasza Angel1981 (#13632) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Én ritkán írok vissza a nyomiknak. De ha igen, akkor a kedvenc szovegem: "dead man talking" xD

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#13644) Achill3uS válasza AlexWolf (#13609) üzenetére


Achill3uS
veterán

esetleg nem találtam azért kommenteltem. köszönöm a linket.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#13645) Angel1981 válasza FoBCRaistlin (#13643) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmmmm! Ez se rossz szöveg! ;]

(#13646) KaLeun válasza csapee (#13640) üzenetére


KaLeun
senior tag

...(ezustert vettem, lehet azert szivatott)...

Nem akarlak bántani, de pont ez az egyik legújabb keletű konteó.

Cila

(#13647) Angel1981 válasza KaLeun (#13614) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez nekem új infó, köszi!

Kinek mi a benyomása a brit artykról?

(#13648) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Ameddig egy esetleges japán tech tree-re várakozom, beiktattam néhány Chi-Ha-s kört jobb japán jármű hiányában. Természetesen kaptam egy report-ot (feltételezéseim szerint a magyar illetőségű -CCC- klán egyik alkalmazottjától - a killek között őt is megtaláljátok :D ), aljas csaló voltam és mocskos kemper az ellenfél játékosainak meglátása szerint, amit nem haboztak néhány szöveges üzenetben a tudtomra adni.

[ Szerkesztve ]

(#13649) nihill válasza Angel1981 (#13632) üzenetére


nihill
őstag

a "gold noob"-ra én mindig azt írom vissza, hogy "dead noob" :)

(#13650) AlexWolf válasza nihill (#13649) üzenetére


AlexWolf
senior tag

én azt szoktam bírni, amikor egy halott osztja az észt, meg nooboz. Arra én azt írom általában, hogy halott embernek kuss. Be szokott jönni :)

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.