Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#12951) Enzolord válasza pws (#12950) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez az összehasonlítás kicsit sántít..:) Egy 100 rugós dákóval sem tanulsz meg játszani hamarabb.. Prémnél legalább van némi látszat..
Bár az tény, hogy nem egy tank szimulátor, mert akkor a játékosok kb 1 ezreléke ,ha maradna, plusz akkor erőművek kellenének a játékhoz, míg most elfut szinte mindenen.. Szinte.. Anyázás belefér, prémium meg, van aki megveszi az IC jegyet, mert nem akar 1 órával többet utazni...
Ez ugyan az.. bár ez is sántít picit..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12952) Gab_bee_tm válasza pws (#12950) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Ezzel egyet értek, anno én is vettem szó mi szó 1-2 hónap prémet, de nem többet. De ma már simán nem veszek, mivel nem látom értelmét. és igen vennék prémet, ha látnám hogy a WG nem csak a pénzbehajtásra megy, hanem fejlesztené a játékot... a 4 hetente kijövő 0-ás patch nem fejlesztés...

[ Szerkesztve ]

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12953) Gab_bee_tm válasza Enzolord (#12951) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

:) no igen.

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12954) Enzolord válasza Gab_bee_tm (#12952) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha tier 9-10ben játszanál, látnád az értelmét..:)
Magamból indulok ki, én mint átlagos játékos, effy szerint, ritkán hoznám ki akár nullszaldósra is a csatákat prém nélkül, így prémmel is alig marad kavics..:)
Bár, vannak akik simán megcsinálják, nekem hiányzik a megfontoltság a játékomból, a türelem, ígyezt prémium accal pótolom..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12955) CHaooSS


CHaooSS
őstag

És ilyennel voltam összeeresztve.. egy szikla mögött bújt meg a csata végéig :W

a Prémiumra visszatérve hát.. tier 9-10-ben kell az.. mivel néha használni kell gold ammo-t és nemhogy akkor, de még ha nem használok akkor se mindig tudom megcsinálni, hogy ne menjek mínuszba..

szerencsére van 2 prém tank így van ,hogy egy két nap csak azokkal játszok és akkor visszaszerzem az elvesztett összeget :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#12956) Gab_bee_tm válasza Enzolord (#12954) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Én inkább türelemmel, és kivárással. :) inkább nem megyek bele olyan csatákba ahol már 11:2 az állás az ő javukra.... ha béna a csapat.. miért én pusztuljak el utolsónak? :)

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12957) Enzolord válasza CHaooSS (#12955) üzenetére


Enzolord
addikt

Jesszusom, hány csatád van, hogy ennyi Tier 10 parkol a garázsban? :)
Sajnos igen, tele van szobanővényekkel a játék..
15k csata után 300 effyvel..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12958) Patrick76496 válasza szbalogh (#12885) üzenetére


Patrick76496
őstag

+1 a T-34-85-nek, én is nagyon szeretem.

(#12875) munnergep: Igen, a T-54 kicsivel jobb a saját szintjén, mint a T-62A. Utóbbival nehezebb játszani, mint elődjével.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12959) CHaooSS válasza Enzolord (#12957) üzenetére


CHaooSS
őstag

26 ezer csata van :D de csak 13 van megvéve (18 kifejlesztve) a 27 ből ... hehe még azt a maradék 15 helyet be akarom tölteni :DDD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#12960) Enzolord válasza CHaooSS (#12959) üzenetére


Enzolord
addikt

Az szép.. a felénél se jàrok.. és baràtnőm szerint így se csinàlok màst, csak jàtszom..:) bàr EvilJoe 90k csatájához képest Te is csak kezdő vagy..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12961) pws válasza Enzolord (#12951) üzenetére


pws
aktív tag

:)) minden hasonlot sántit valahol.
Van aki első osztályra vesz jegyet, mert más 'közönségre' és kényelmes ülésre vágyik. Teljesen szubjektiv.
Kérdés talán az, hogy mennyire vagyunk megelégedve az első osztállyal, ha már kifizettünk érte plussz pénzt.
Az, hogy prémiummal nem lesz 'nullszaldós' a T9-10 csata, nekem kevés a felárhoz képest. Hiányolom az elit 'közönséget', meg a kényelmet. Ez is szubjektiv :C

(#12962) Enzolord válasza pws (#12961) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, ha a prémiumhoz az járna, hogy 3000 effys Skynetekkel kellene küzdenem, hamar abba hagynàm a jàtékot...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12963) CHaooSS válasza Enzolord (#12960) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nincs élete annak a gyereknek :D
szerintem majdnem két és fél év alatt ez a 26k csata nem sok.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#12964) Enzolord válasza CHaooSS (#12963) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem majd két év alatt 13k, ahhoz képest sok...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12965) CHaooSS válasza Enzolord (#12964) üzenetére


CHaooSS
őstag

ahhoz képest tényleg sok. bár ebből a 26k csatából az elején szedtem be nagyon sokat.. más volt a helyzet sokkal élvezetesebb volt és nem volt ennyi noob..

most már nem játszok sokat.. meg is látszik [NoobMeter: van1979]

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#12966) mikron válasza CHaooSS (#12965) üzenetére


mikron
tag

Hogy tudsz játszani orosz szerveren ???????

(#12967) szlovibuki


szlovibuki
tag

Sziasztok!

Valaki nem jönne a délután folyamán szakaszba velem, mert most vagy én vagyok a láma, de 5 csatából 1x, ha nyerek (tiger 2), veszteséges az egész és ez a sok noob, aki a héten játszik elveszi a kedvem az egész játéktól. Mindegy, hogy mikor játszom (délután, éjszaka), most még felkeltem hajnalban is, de eszméletlen milyen emberek játszanak. :W

(#12968) #35692544


#35692544
törölt tag

nem vagyok egy pró de ez azért már túlzás, hogy ennyi az agyhalott

ja és ez megy 2. napja akármivel megyek be a legalján vagyok 90%-ban

[ Szerkesztve ]

(#12969) AlexWolf válasza Gab_bee_tm (#12941) üzenetére


AlexWolf
senior tag

t95 nem a WG szüleménye. volt egy prototípus belőle.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12970) jano_77 válasza dfsz34 (#12912) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem tudom, de én 1xre vettem meg az IS-8 és M103 és párhuzamosan megyek velük.
Az IS-8 közel sem érzem annyira használhatatlannak, mint az M103 alapként.
Ok az IS-8-ra meg volt a BL-9, de M103-ra meg feltettem free-ből a 120mm-t. Ennyi van mindkét tankon és talán rádiók, semmi több. Sookal jobb köröket tudok menni IS-8, mint M103. Utóbbi baromira szenvedős. Viszont annak örülök, hogy akkor ezek szerint ennél még csak sokkal jobb lesz majd az IS-8! ;] :D

(#12929) Gab_bee_tm: hello! én kipróbáltam, látványos meg minden, de volna egy kérdésem!?
A WN7 értéket honnan veszi, miből számolja, mert köze nincs ahhoz, mint amit a Noobmeter mutat!? Ezen az oldalon a WN7-em 1088, míg a Noobmeteren 1204!? Köszi a válaszodat előre is.

(#12934) octopus666: -111-es WN6?!? :Y Ez a csóka tudhat vmit! Hogy a viharba lehet mínuszba menni?!? Én sokszor azt sem értem, hogy emberek, hogy tudnak összehozni 40-300 as WN6!? :F

(#12940) homeless09: nem is kell az URL-t megnézni, elég a képen a tank jobb oldali láncvédőjét megnézned, mert elég nagy fehér számmal ott virít, hogy T28! LOL

MM: tegnap volt olyan T10-es csatám, ahol IS-8 voltam, nálunk volt 6db T10, míg ellenfélnél 9db! Mennyire kiegyensúlyozott a dolog?!? Vagy az az előtti csatában kicsit árnyaltabb volt a dolog, mert "csak" 1 mínusz volt nekünk a T10, de mellette a T9-esekben volt meg az enemy javára a +3!?!? Hogy is van ez akkor?!? Bekaphatja SerB meg az összes WG-s, mert tojnak mindenre, szarnak bele mindenbe, ontják egymás után az update-ket, de miért, mikor semmi értelmeset nem csinálnak benne?!? Tényleg egyre rosszabb lesz csak a játék maga is - nem csak a sok NOOB miatt -, mert szarnak bele! :W :U :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12971) Gab_bee_tm válasza jano_77 (#12970) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Akkor bizony valaki valahol sántít.
Feltúrtam a netet, és csak ezt az egy forumlát látom mindenhol [link]

E formula alapján számolja a rendszer a WN7 értéket.
És igen, én is néztem más oldalakat, van ahol a WN7 = WN6-tal, van ahol más eredményt ad.
Ha esetleg tudsz egy nagyon friss WN7 képletet adni, akkor megnézem hogy mi a különbség.

Szerk: Ki tudod magadnak is számolni, mert az oldalon feltüntettem az összes szükséges részt, csak be kell illeszteni a képletbe.

[ Szerkesztve ]

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12972) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

találtam egy ruszki fickót youtube-on, aki mindenféle autót tesztel, de néha be-beül egy-egy tankba is, és egész jó minőségű videókat rak fel róluk.
MS-1, ISU-152, KV-2, IS-3, hogy csak párat említsek, azok közül amit felrakott.
Vannak egyéb 2 vh.-s járművekről, régi és új autókról videók, de minket ugye a tankok jobban érdekelnek.

BTW azért én örülök, hogy MS-1-ből van még működőképes a világban, mert pl loltraktor nincs :(

Itt lehet nézelődni (youtube).

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12973) Atlantis válasza jano_77 (#12970) üzenetére


Atlantis
veterán

Ízlések és....én az IS-8-cal még így fullosan se tudtam megbarátkozni, az M103 viszont az elejétől tetszett, anno szintén free-ből ment rá a közepes ágyú. Nagyon hiányzik a gun depression az orosz gépnél, páncélja is kevéske, M103 szerintem egy sokkal jobb kombinációja a különböző paramétereknek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12974) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

e-75-tel már annyira pro vagyok, hogy csak na...tegnap mentem még egy csatát és nyertünk!!!
200%-os vagyok!!!! :DD (humorérzékhiányosoknak: tudom hogy csak 100%-os)
két csatából 2 győzelem!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12975) mefistofeles

Hülye kérdés....
Tier2-es tankjaim vannak fullra kifejlesztve.
Ez elég jónak tűnik abból a szempontból, hogy általában a csapat elejében vagyok sorolva. Kérdés. Szerintetek ha megveszem a Tier3-at akkor mennyi eséllyel dob többször egy erős parti alsó régiójába mint most? Másrészt szerintetek mi használ jobban egy négynapos amatőr fejlődésének? Ha viszonylag gyengébb ellenfelekkel küzd vagy ha erős "társaságban" harcol?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12976) jano_77 válasza Gab_bee_tm (#12971) üzenetére


jano_77
nagyúr

Megnéztem több statos oldalt és mindenhol az 1204 szerepel WN7-nek, így azt gyanítom a Te oldaladon van vmi gubanc a számítással!? Nem tudom, mi, de ott kell legyen vmi.





És végül a Te oldalad:

(#12975) mefistofeles: szerintem Te elsősorban még a pályák és tankok megismerésével foglalkozz, erre helyezd a hangsúlyt és ha ez meg van, akkor kezd el azt nézni, hogy milyen emberkékkel dob össze a rendszer! Persze ez csak az én véleményem. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12977) Angel1981 válasza nyunyu (#12715) üzenetére


Angel1981
veterán

WOW!

Összefutottál vele?
Második vagy harmadik az összesített listán! :)

(#12978) Gab_bee_tm válasza jano_77 (#12976) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Igen, látom, és el is hiszem. Csak mint írtam én azt a képletet találtam, így azt alkalmaztam. De akkor bogarászok még hogy hát ha találok egy másikat. A WN6 viszont az jó, és nem nagy különbség van a 2 képlet között. :)
Köszönöm az észrevételt, igyekszem hamar kijavítani ha tudom.

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12979) Speedlink88


Speedlink88
csendes tag

Szerintetek lehet olyat csinálni hogy létrehozok egy másik acc., és a régi acc lévő prém tankokat átvinné nekem a wg, vagy a gold árait oda rakná át és megszűnne a régi acc-om?

(#12980) AlexWolf válasza Speedlink88 (#12979) üzenetére


AlexWolf
senior tag

nem

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12981) Gab_bee_tm válasza jano_77 (#12976) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Valóban, megtaláltam a hibát. Sok zárójelezés és műveleti sorrend.. :)
Most már a megfelelő értéket mutatja. [link]

Bármi kérdést, észrevételt szívesen fogadok!

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12982) Steelheart2 válasza jano_77 (#12976) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia.Ez elso az melyik oldalrol van?Ez érdekelne engem is.Köszi szépen.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#12983) GrooveHero válasza Gab_bee_tm (#12981) üzenetére


GrooveHero
addikt

Tankoknál az átlagsebzés? ;]
Vagy az ott van? Tegnap, vagy tegnapelőtt néztem, de nem láttam. Aztán lehet kiszúrta a szemem és mégsem vettem észre

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12984) grex4 válasza Gab_bee_tm (#12978) üzenetére


grex4
aktív tag

helló.
Szerintem bedobhatnád az adott tankkal prémium nélkül elért max xp mennyiséget az oldaladba mert versenyeknél jó lenne tudni, és más oldalakon én még nem láttam.

mefistofeles: Összefoglalót nyisd le és olvasgasd el az alapokat, ez a két videó sem árt. Tegyél fel egy weakspot skin modot meg ami kell és ha unatkozol nézzél pár stream-et. Ha már mindent értesz akkor szerintem mehetsz bőven feljebb. (T4-5) Streamekből eltudod lesni a tanktipusoknak ajánlott helyeket az adott pályára így élesben könnyebb lesz mert tudod hova kell menned. WotTankViewer-el alaposabban is megnézheted melyik tank miből áll sőt a sajátodat is meglesheted. Tankot forgasd be, biztos ami biztos és ha nem tankvadásszal játszol akkor ne a bázis bokrait védd meg hanem inkább a harcmezőn hullj el. Ha a komplett banda egy irányba indul el az már csak rajtad áll hogy velük tartasz potyasebzésért, vesztes körért és 100 xp-ért vagy beásod magad a másik oldalt és minimális esélyért de esélyért, a győzelemre.

üdv

(#12985) Gab_bee_tm válasza GrooveHero (#12983) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Ilyen információk nincsenek a WG által biztosított API-ban. Jelenleg még nincs. Megvannak a rekordok, de még mindenhol 0 szerepel. Ha majd ők is feltöltik, akkor lesz. :) Jelenleg ez még nem lehetséges. Nem dossier fájlt olvas a rendszer.

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12986) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A Jackson-nál súgjátok már meg, mibe jobb a 2. torony, azt leszámítva hogy nehezebb :F :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#12987) GrooveHero válasza Gab_bee_tm (#12985) üzenetére


GrooveHero
addikt

köszi az infót :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12988) Gab_bee_tm válasza grex4 (#12984) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Sajnos, ezt még nem tudom megoldani. A WG csak ennyi adatot szolgáltat a tankokról:
object(stdClass)[105]
public 'spotted' => int 0
public 'localized_name' => string 'Pz.Kpfw. VI Tiger' (length=17)
public 'name' => string 'PzVI' (length=4)
public 'level' => int 7
public 'damageDealt' => int 0
public 'survivedBattles' => int 0
public 'battle_count' => int 310
public 'nation' => string 'germany' (length=7)
public 'image_url' => string '/static/2.4.0/encyclopedia/tankopedia/vehicle/small/germany-pzvi.png' (length=68)
public 'frags' => int 0
public 'win_count' => int 174
public 'class' => string 'heavyTank' (length=9)

Amint feltöltik rendesen, akkor már többet tudunk számolni. :)

[ Szerkesztve ]

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12989) g85j válasza mefistofeles (#12975) üzenetére


g85j
tag

Szerintem haladj tovább, ha kifejleszted a következőt, akkor vedd is meg s így tovább felfelé...Én így csináltam, egyáltalán nem vagyok profi játékos, de haladok egész jól. S általában a csapat nagy hasznára szoktam lenni.
Előbb-utóbb úgyis belassul majd a játék, ahogy mész a nagyobb tankok felé.

Ha meghalsz, maradj csatában, nézd meg a többiek hogy játszanak....mit csináltak nagyon jól ill. mit rontottak el.
Nézegesd a pályának a részleteit, milyen tankkal hová érdemes menni...
Továbbá ismerd meg a tankokat, nem csak a sajátokat, hanem az ellenfelekét is. Hol vannak a gyenge pontjai/hol érdemes lőni őket, hogy kell beforgatni, hogy pattanjanak a lövések.

Én sajnos eleinte kihagytam ezeknek a tanulását, csak beültem s csapattam. kb. 4000 csatáig, több-kevesebb sikerrel, aztán jött a bohóc skin, és egy pár oktató videó, utána olvasgatás, aztán már jobban képben vagyok s azóta egész jól javul a statom is.

Az "erős társaság" sokszor még tier 10-es csatában sem állja meg a helyét sajna.

ui.: a bohóc skin kb. 1 hónapig volt fenn

(#12990) Mcray


Mcray
senior tag

Feltöltöttem a KV-4 trollkodásomat, ha valakit érdekel.

Kívántam magam elé egy fedezéket és lám odateremtődött nekem egy fedezék :D

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#12991) AlexWolf válasza mcwolf79 (#12986) üzenetére


AlexWolf
senior tag

nem lehet, hogy a második torony zárt? és így ha fentről bepotyog valami, akkor nem automatikus pukkanás?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12992) mcwolf79 válasza AlexWolf (#12991) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen, rágugliztam.
Zárt felülről, nem instant HE halál, és valamennyi HP-t is ad.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#12993) grex4 válasza Gab_bee_tm (#12988) üzenetére


grex4
aktív tag

értem és köszi.
Amúgy Gratula az oldalhoz, nem rossz :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#12994) Gab_bee_tm válasza grex4 (#12993) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Köszi, igyekszem fejleszteni. Hamarosan lesz benne klán infó, és statisztika visszamenőleg.

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12995) jano_77 válasza Gab_bee_tm (#12981) üzenetére


jano_77
nagyúr

Örülök, hogy meg lett! :K ;) Amúgy tetszik az oldalad, pofás lett! :C

(#12982) Steelheart2: Ez lenne az!, Ez pedig a 3., szerintem ez is pofás!

(#12989) g85j: amit javasolsz Neki, azzal azt éri el, hogy Ő is elszúrja az első "X"K csatáját, mint ahogy Te vagy én is, mert hogy csak csapattuk! Szerintem nem szabad túl gyorsan haladni előre az elején, mert nem tud kellő tapasztalatot szerezni pályákról és tankokról és a későbbiekben ez megbosszulja majd magát! Szerintem nem kell kapkodni, rohanni a tech tree-n előre! Inkább töltsön el több időt alacsonyabb tierben, de szerezzen kellő tapasztalatot, rutint, ami a nagyobb tankokhoz már szükséges!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12996) Gab_bee_tm válasza jano_77 (#12995) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Én is. :) Köszi. Igen, mindkét oldal a twitter bootstrapját használja. :)

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12997) Steelheart2 válasza jano_77 (#12995) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#12998) mefistofeles

Köszönöm szépen a kimerítő válaszokat! :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12999) mefistofeles

Az amatőrökből sosem elég.....
Felraknék néhány modifikációt, segítendő a játékom de minden leírás szerint a res_mod /verzioszám könyvtárba kell pakolni
De ha nincs semmiféle modom még és van egy puci /res könyvtáram akkor hova telepítsek pl. egy jobb informatívabb célzórendszert?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13000) grex4


grex4
aktív tag

csinálj akkor mellé egy res_mods/0.8.6/ könyvtárat és ebbe dobáld

XVM-et ha felteszed talán az hozza létre ha alapból nincs ilyen könyvtár.

üdv

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.