Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#12901) dfsz34 válasza Imilenni (#12899) üzenetére


dfsz34
őstag

Illetve rengetegen bottal játszanak, szinte minden csatára jut egy tétlen játékos

a ravaszabbja legalább annyit megcsinál, hogy a prémium tankkal előrerohan és kilöveti magát, de mondjuk ehhez ott kell lennie, a bot még ennél is egyszerübb

láttam már ilyent és a gyereknek ott a lowe meg a t34 felváltva használja, az xp-t meg arannyal átkonvertálja és hipp hopp tier 7,8 vagy még magasabban játszik, de ő legalább az előrerohanós technikát használta, nyomult mint állat mindenre lőtt, ami mozgott és persze pillanatok alatt kilőtték őt is, gondolom akkor váltott a másik tankra

(#12902) csaabz válasza GaburroSan (#12900) üzenetére


csaabz
őstag

Mi a véleményed róla?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#12903) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Megfelelő kezekben a csatát eldöntheted vele!! Főleg mivel 50-60% tier 7ben játszik és oda ez a gyorstüzelő tökéletes! 3,7sec rof 120-180 dmg közötti sebzést oszt ki! KV1-s kioszt 12,5 sec alatt akár 488 dmg addig a Panther/M10 3x120-180=360-540 dmg!!! Szóval nem rossz!!

[ Szerkesztve ]

(#12904) dfsz34 válasza GaburroSan (#12900) üzenetére


dfsz34
őstag

Érdekes, hogy a panther 10-re relatív könnyű az ászt megszerezni, pedig most volt akcióban úgyhogy biztos sokan játszanak vele.

Nagyon jó kredit termelő képessége van mert olcsó a lőszer és a javítás is és lehet vele csipegetni a fürgeségére és a jó helyezkedésre alapozni de a verekedős harcban már nem sok esélye van. A su152 troll ágyú szemből is simán átviszi

Kb közepesen játszom a T34-el de a panther 10 több kreditet termel. T34-el nehéz tiszta lövéshez jutni, nagyon kell vigyázni a testére és sokszor kap kegyetlen csapatot tier9,10 tankokkal, úgyhogy sokszor örülök, ha két-három találatom van vele, amig a panther max tier8-t kap, azok ellen azért egyszerübb és nem sokkal kevesebb az átlagsebzés vele.

Nekem a mumus a t29 és persze szinti mindig van az ellenfélnél, na azt szinte lehetetlen szemből sebezni még akkor is, ha nem rejti a testét csak elég neki kicsit forgatnia
annyira meg azért nem gyors a p10 hogy kényelmesen körbeforogja, úgyhogy marad az oldal meg a hát, de ahhoz helyzet kell, magától nem fogja nekem az oldalát meg a hátát mutatni

(#12905) myckey


myckey
veterán

nem kell itt alacsony tierezni
magasabb csoportban is ugyan úgy szopcsi van ;]

voltam tegnap vagy előtte olyan tr 10 csatában is,hogy egy 15 és egy 28 ezres játékos,vígan nézte sarokból,hogy 4 ellenfél rám jön és megerőszakol :C

nyomhattam én nekik akármit.
de sorolhatnám tr 8-9 ben is :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12906) Mcray


Mcray
senior tag

Ti is szoktatok úgy harcolni, hogy teljesen se kép se hang beleélitek magatokat a feladatba és mire feleszméltek, ott álltok egy roncs temető közepén pár HP-val? Tiszta Kill Bill hentelés :D

KV-4-emmel és egy T32-vel összecsomagolunk ketten egy egész szárny tier 8 és 9 heavy-t. (Arty segítséget kaptunk szerencsére) :

-M46
-IS-8
-KV-4
-KV-5
-T26 SP
-ISU
-IS-3
-T34

-3700 sebzés
-1000 spot alapú sebzés
-5900 potenciálisan bekapott sebzés

1212 Xp

70 200 credit prémiummal (40 000 tisztán)

Amikor elkezdtem felébredni a ködből újjonganik kezdtem, erre egy full HP-s KV 4 ami addig elbújt kijött és kiszedett. De ekkor már csak ő élt és a csapat kiszedte. :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#12907) dfsz34 válasza Mcray (#12906) üzenetére


dfsz34
őstag

simán.

most égett a pofám, összesen 10 HP sebzéssel és két killel zártam a csatát :)

nem volt szándékos lopás, de is4 és is8 elég nagyot lőnek, ha hagytam volna nekik

érdekes, hogy xp alapján felső közép mezőnyben végeztem így is, igaz volt több kritikus találatom, de sebzés csak 10hp

(#12908) Simulacrum válasza grex4 (#12892) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Egyáltalán nem értem egy cégnek miért az a koncepciója hogy minél többen regisztráljanak, hagyják ott a játékot és újratermelődjön a játékosállomány.

Pedig nem nehéz rájönni. Ahogy már mások írták az új regisztráló lelkes. Halad valamennyit, majd egyre nehezebben tud előre lépni és megtalálja a prém tank lehetőséget és jól befektet, míg a visszatérő játékosnak van egy-vagy két prémtankja és azzal jól elvan. Én is pl. egyszer költöttem eddig a játékra egy nagyobb összeget, de azóta egyszer vettem csak aranyat, azóta semmi, már nincs miért. Elérve pár olyan tank, amit akartam, az újak kevésbé érdekelnek, ami viszont mégis arra meg szépen ráérek lassan kifejleszteni.

(#12909) Flayer válasza Simulacrum (#12908) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Na így vagyok ezzel én is csak nekem prém tankom sincs se fiókom!
Ami arany van azt a jelszó megváltoztatásáért kaptam meg a mobil számot kellett megadni valamiért!
Csak az egy napos free prím kódot szoktam használni!Lassan haladok de nem érdekel a lóvét meg más értelmes dologra költöm(cigi,sör):)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#12910) sith7 válasza Flayer (#12909) üzenetére


sith7
nagyúr

más értelmes dologra költöm(cigi, :U

(#12911) Flayer válasza sith7 (#12910) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Tudom nem egészséges de nem vagyok sem alkoholista sem láncdohányos csak hirtelen ez jutott az eszembe ebben a melegben!
Részemről offolás lezárva!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#12912) dfsz34


dfsz34
őstag

sokadszor igaz, hogy stock tank nem tank

is8-ra felkerült tegnap este a top löveg és ma a torony és minden megváltozott

az is jót tett szerintem, hogy emelték a credit termelés, igaz prémiummal, de ritkán fordul veszteségbe azóta, inkább csak akkor, ha sok gold lőszert kell használjak

az egész is vonalra igaz akkor ez, kv1s, is, is3 és az is8 is stock állapotban használhatatlanok és inkább csak bosszúságot okoznak

(#12913) dfsz34 válasza Flayer (#12909) üzenetére


dfsz34
őstag

valamiért lehet akkor is fizetni, ha csak annyi van, hogy értékeled a másik ember munkáját

pl a wg sok pénz költ a fejlesztésre és a fenntartásra, ezt lehet értékelni

(#12914) #35692544


#35692544
törölt tag

vicc ez a mai nap hogy csak down korossal tudd egy csapatba tenni

[ Szerkesztve ]

(#12915) Enzolord válasza #35692544 (#12914) üzenetére


Enzolord
addikt

Mostanság sok az ilyen agyhalott mm.. Ma egy csatát mentem, és pihentettem is, amikor kilőttek a bunker mögött, ahol elvileg nem láthattak volna...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12916) Flayer válasza dfsz34 (#12913) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Valamit félreolvastál!Én nem fikáztam senki munkáját!
Azért meg nem fogok öngyilkos lenni,hogy nem fizetek a játékért sőt hitvány embernek sem érzem magam érte!
Ha csak fizetős lesz abbahagyom ennyi!
Tőlem nem fogod látni azt milyen szemétség,.....stb!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#12917) joergie válasza grex4 (#12892) üzenetére


joergie
őstag

Vacak a marketingstratégiájuk. költenek a sok tv-spotra, de hogy fizessenek egy használható marketing cégnek, vagy felvegyenek erre használható képzettségű embereket, azt már nem. a másik ami miatt ez lehet, hogy a vásárlói szokások/magatartás iszonyú változó Európában, így elég nehéz mindenhol úgyanúgy eladni a terméket, illetve megtartani a játékosokat, akár fizető, akár ingyenélő.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#12918) p06 válasza dfsz34 (#12913) üzenetére


p06
senior tag

Hát én személy szerint azt a nagy fejlesztési kőltségből adodó előrelépést nem látom. De lehet bennem van a hiba, vacak "optimalizáció" serb vagy ki mondta ha akad akkor vegyél másik gépet.... maga a játékmenet közel 1 éve nem változott... szoval én nem látok akkor minőségi ugrást amekkorát szerintem a bevétel megengedne. SZERINTEM

[ Szerkesztve ]

(#12919) #43783936


#43783936
törölt tag

Csak hogy véletlenül se jöjjön össze a top gun. :W
Bár attól még jó zúzás volt.

(#12920) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Ha valaki akar szakaszban játszani jelentkezzen. ( RU szerver ! )
kéne már magyar szakasztárs is

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#12921) Preda


Preda
aktív tag

Hát ezt nem hiszem el. Mai első meccsem Panther/M10-el éppen meg is lett volna a master badge még volt hátra két ellenség és kilő a saját M6-unk. Kellett volna még pár lövés nem hiszem el. Lehet feljelentem megér neki egy 3 napos bant. Jah és laggra fogja :W :o . Ki is akadtam.

(#12922) Timyyy válasza Preda (#12921) üzenetére


Timyyy
őstag

Jelentsd nyugodtan ha megnyugszol tőle, de 1 lövés team dmg-ért még csak véletlenül se fogják bannolni, főleg nem 3 napra, de még 1 órára se.

(#12923) Preda válasza Timyyy (#12922) üzenetére


Preda
aktív tag

Nem baj de akkor is jelentem és ha valakivel máskor is ezt csinálja akkor majd kap bant. Normális esetben nem érdekel ha kilőnek , de amikor az ace badge lenne meg akkor azért felmegy bennem a pumpa.

(#12924) Quan-Chi válasza Cucuska2 (#12879) üzenetére


Quan-Chi
őstag

a német ág előtt 1ik kedves barátom acc.-jával játszottam, neki T10-ig megvolt az IS ág. nagyon tetszett de nekem a német technika szimpibb volt és persze örülök, hogy azt fejlesztettem, jobban illik a játékstílusomhoz.

emre az E100 csak akkor jó ha kicsikkel vagy 1ütt , akik hírből sem ismerek a weakspot -okat ! kerülj össze egy 5-10K játékkal rendelkezővel, ne félj minden szögben átlő ! ha valaki meglátja hogy Maus vagy E100 azonnal vált goldra, és akkor bizony egy T8 -as AT vagy T9 tank is kellemetlen meglepetést tud okozni , ettől függetlenül jó csapatban használható , nekem is nem 1x volt 10K+ szerzett sebesülésem :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12925) Preda válasza Quan-Chi (#12924) üzenetére


Preda
aktív tag

Nekem 18,6k dmg volt a legtöbb bekapott E100 al persze vesztettünk :).

(#12926) dfsz34 válasza Preda (#12923) üzenetére


dfsz34
őstag

én egyszer egy idiótát négy direkt lövéssel kinyírtam, mert beszorított a falhoz, hogy moccani sem bírtam. az előzménye annyi volt, hogy elfoglaltam a kedvenc helyét és önbíráskodni akart, addig lökdösött, hogy lelőttem a láncát, erre nekiszorított a vasúti kocsinak

mondtam neki, hogy kap 10 másodpercet és lőni fogok

csak ezt nem néztem, hogy szakaszban volt a barma és a szakasztársa odajött és kilőtt, mert próbáltam lökdösbe kijönni, de nagyon lassan ment

biztos, hogy mindkettő riportolt, meg még ki tudja mennyien, mert telesírták a chat-et és semmi még egy levelet se kaptam, semmi

(#12927) Preda válasza dfsz34 (#12926) üzenetére


Preda
aktív tag

Én tikettet küldtem, de annyira már nem érdekel akármi lesz is.

(#12928) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Hinnye de jó kör volt ezzel a Pancsi 2-vel!

(#12929) Gab_bee_tm


Gab_bee_tm
csendes tag

Egy kis módosítás és szünet után ismét üzemel a World of Tanks API, ami a játékos részletes statisztikáit mutatja meg.
Következő fejlesztésekre ötleteket várok. Hamarosan a klán keresési opció is vissza kerül!

Az alábbi linken lehet megnézni a statisztikádat:
WorldofTanks API by Gab_Bee_tm

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12931) CHaooSS válasza Chris0321 (#12930) üzenetére


CHaooSS
őstag

500-400-300 gold? húha de bőkezűek.. :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#12932) pws válasza p06 (#12918) üzenetére


pws
aktív tag

Lehet lemeradtam, de mit fejlesztettek a 8.6-ban? Átlőnek a falon, domb mögött is bead sebzést, T9es ágyú pattog a T50-ről, MM egy vicc. Igen, a pályákat újra-rajzolták. Mint free játék OK, örülök, hogy van. Pénzt viszont nem adnék érte.

(#12933) Gab_bee_tm válasza pws (#12932) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Ezzel tökéletesen egyetértek veled. Ez a játék, minden egyes patch után egyre rosszabb és rosszabb... Fejlesztések? Vannak, de nem a játék miatt. Oké, hogy a játék jó és a sok "pro" játékos miatt olyan amilyen, de ezt az MM tudná orvosolni, de nem teszi. Szerintem itt már mint mindenhol a pénz a lényeg... a játékélmény már csak másodlagos. Szerettem ezt a játékot, de ma már egyre kevésbé köt le. A mostani X-es arty-k kész vicc... van nekem is 2, de szánalom amit műveltek vele...

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12934) octopus666


octopus666
tag

Játékélmény :D az van, mikor ilyen játékosok nooboznak :D amúgy ha követnék a játékban a történelmi hűséget, akkor a tankok fele kuka lenne ;] mivel oroszok kezében van minden ők diktálnak.

(#12935) Gab_bee_tm válasza octopus666 (#12934) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Igen, Sok olyan játékos van aki X meccsel le nooboz egy jobb játékost, mert apuci fizette Lövejéből kilőtted...
És valóban, ha a játék követné a valóságot, akkor pl a fele tank nem lenne a játékban, és pl a T30 is brutál kemény tank lenne.. mint a valóságban volt.. 290mm-es front páncélzattal...

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12936) Enzolord válasza Gab_bee_tm (#12933) üzenetére


Enzolord
addikt

Hogy tréék a tízes artyk, az több, mint jó... Rájuk fért....
Viszont én is tapasztalom a dombon, házon át bevitt lövéseket, a tankok fenekéről történő pattanást, és ezt orvosolhatnák...
Az, hogy sok a noob, azzal nincs mit csinálni, max anyázunk meccseken át..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12937) Gab_bee_tm válasza Enzolord (#12936) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Én szerettem az artykat. Van is 2 X-es. Obj.261 és T92. No e újabb béta patch óta, egyáltalán nem is játszom velük, mivel iszonyat pontatlanok lettek. Ugye arty ellen is megvan hogy hogyan kell játszani. Folyamatos mozgásban és fedezékben, az arty nem ellenfél... Amiket meg leírtál az ez előtt is volt.. :( Szóval a játék ilyen téren nem fejlődik.. pl T30-al oldalba lősz egy szutyok AMX-et vagy egy t50-2-t ls "enemy is hit" és sehon semmi.. valóságban szét szaggatná egy olyan lövedék azt a 40-60mm-es páncélt... de itt nem...

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12938) Enzolord válasza Gab_bee_tm (#12937) üzenetére


Enzolord
addikt

Eddig házon keresztül nem hegyeztek ki..
Plusz oldalanként max 2-3 arty van, és ennek örülök..
Vissza is veszem a T95öt, ami játszhatatlan volt nyílt pályákon 5 arty ellen..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12939) Gab_bee_tm válasza Enzolord (#12938) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Engem már a korábbi patch-ekben is szedtek ki úgy.. :( Ki érti ezt?!
Hát az arty MM.. érdekes.. Lehet hogy te 2-3 arty-t találsz a csatákban, de nekem általában megvan a 4 arty.. és vannak benne olykor TOP TIER artyk is. :(
A T95 az faja tank, csak ugye az sem valódi tank, hanem az valójában egy T28-as tank, csak kicsit variáltak a WG-nél ezzel a tankkal... a T28 dettó T95 csak dupla láncsorral...

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12940) homeless09 válasza Gab_bee_tm (#12939) üzenetére


homeless09
őstag

Létezett a T95 is.

Kép

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#12941) Gab_bee_tm válasza homeless09 (#12940) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Ha jobban megnézed a T95 ös kép url-jét amit belinkeltél, ott is T28 szerepel.. mint super heavy tank.. :)
A T95 a WG szüleménye..

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12942) CHaooSS válasza Gab_bee_tm (#12935) üzenetére


CHaooSS
őstag

290mm ? nem sok az neked? :D

Maus Armour
460 mm (18 in) (in the area of the mantlet)
250 mm (9.8 in) (mantlet)
240 mm (9.4 in) (turret front)
220 mm (8.7 in) (turret side and rear, and hull front)
210 mm (8.3 in) (turret front behind the mantlet)
200 mm (7.9 in) (hull front) 190 mm (7.5 in) (hull side and rear)

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#12943) Gab_bee_tm válasza CHaooSS (#12942) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Valahol olvastam, ha ismét megtalálom akkor belinkelem. :)

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12944) CHaooSS válasza Gab_bee_tm (#12941) üzenetére


CHaooSS
őstag

A T28 eredetileg hagyományos páncélvadásznak készült a Jagdpanzerek elvén, de azután a kisebb talajnyomás érdekében dupla (oldalanként kettő!!!) lánctalppal szerelték fel. Ekkor nevezték át T95 GMC (Gun Motor Carriage)-vé.

A kísérletek során az egyik prototípus motortűzben súlyosan megrongálódott, és ócskavasként végezte. A másik megmaradt, és ma a Patton Lovassági és Páncélos Múzeumban látható, Kentucky államban.

A T95 szupernehéz páncélvadász sosem állt szolgálatba. A torony nélküli páncélvadászok kora lejárt, és ugyanazt a löveget a T29 és T30 hagyományos, tornyos harckocsik alkalmazták a továbbiakban. A páncélvadászok fejlesztését 1947 októberében állították le.

vagyis létezett :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#12945) Enzolord válasza Gab_bee_tm (#12941) üzenetére


Enzolord
addikt

Sőt, a tankra is rá van írva...:)
De akkor is bitang jól néz ki.. Kár, hogy a WG egy Trabant motort rakott bele..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12946) Gab_bee_tm válasza CHaooSS (#12944) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Akkor lehetséges. :)

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12947) Gab_bee_tm válasza Enzolord (#12945) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

No igen, Anno, mikor még T9-es Heavy volt.. brutál adottságokkal rendelkezett.. gyakorlóban 1vs1ben egy pattont leszedtem vele.. gyors toronyforgás, törzs forgás... jó tank volt. én szerettem. :) Már most a T110E4 a közelébe sem ér..

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12948) Cucuska2 válasza Gab_bee_tm (#12947) üzenetére


Cucuska2
őstag

A T30 volt T10-es heavy, a T34 volt T9-es heavy. Te miről beszélsz?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12949) Gab_bee_tm válasza Cucuska2 (#12948) üzenetére


Gab_bee_tm
csendes tag

Igazad van. Elnézést, már kora hajnal van. :) Szóval mikor még a T30 volt X-es tank... :)

10 fajta ember van. Aki tud számolni bináris számrendszerben, és aki nem.

(#12950) pws válasza Gab_bee_tm (#12935) üzenetére


pws
aktív tag

Lehet a téma miatt értékeljük túl a játékot. A kocsmában sem háborgunk, hogy a 100-assal müködő billiárd kopott, a dákó meg görbe. Ilyen környezetben a noobozás /uram bocsá any..zás/ is belefér.
Sokan szeretnék, he a WOT egy kifinomult tank-szimulátor lenne. De nem az. Sima arcade lövöldözős cucc, akár XBOXon is játszható. Hajdanán én is benéztem, és vettem Lowe-t, meg premium acc-ot. Hátha ez belépő valmi 'elit' játékhoz. Na persze :DDD
Ezért mosolygok, ha valaki ezzerrel tolja a premiumot. Mintha a gagyi kocsmai billiárdhoz 100 rugós dákót hozna.
WG stratégiája eddig 1szerű volt. Új patch, új tank ami simán gyalázza a régi Top tankokat. Ha beindul a nyálképzés az új játékszerre, pumpálhatunk egy kis GOLD a WG kasszába.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.