Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#13351) GrooveHero válasza AlexWolf (#13350) üzenetére


GrooveHero
addikt

Jól rémlik, hogy a zikszpé a KV-1S-re megy?
Amúgy akkor beszerzem gyorsan. Emberek gondolom nem fontosak, beleszórok vmi 50%-osokat, vagy jobb esetben 75%-osokat, oszt hadd menjen.
Köszi az infót amúgy :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#13352) Fel válasza GrooveHero (#13351) üzenetére


Fel
addikt

A T-50-ről kerül át az xp a KV-1S-re, mert abból lesz majd kifejleszthető az MT-25. SanyiFarkas arra gondolt, hogy a T-50-2-ről, az MT-25-re kerül át az xp, ami valószínű így is lesz.
Ha nem akarsz az MT-25-tel játszani, akkor teljesen fölösleges megvenned a T-50-2-t.

Így néz ki majd az új techtree: [link]
A KV-1S-en lévő xp a T-50-ről került át.

grex4: Legalább valaki figyel! :)

[ Szerkesztve ]

(#13353) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

ISU-152+BL-10... és HE-t lő a szerencsétlen. Egy pillanatig az hittem hogy elsírom magam. :W

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13354) Fel válasza Iron Funeral (#13353) üzenetére


Fel
addikt

Az a biztos! :DDD

(#13355) Iron Funeral válasza Fel (#13354) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nagyon készen van ez a játék. Mi ketten mentünk el Monasteryn jobbra (én Centurionnal), mondom minden rendben lesz enemyből jön 4 tank, én trackelem őket ez meg majd szétlövi. Erre tapasztalom, hogy az egyik tankba belelőtt 384-et a másik meg kapott 40et splashből :((

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13356) GrooveHero válasza Iron Funeral (#13353) üzenetére


GrooveHero
addikt

JT-vel volt 400 valamennyi hp-m, két db IS-4 támadott rám, 6 lövésből öltek meg :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#13357) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szerencsés IS-8...

(#13358) myckey válasza Dobi 562 (#13357) üzenetére


myckey
veterán

dicsakk buksi!

az milyen osztás ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13359) marked one94 válasza myckey (#13358) üzenetére


marked one94
őstag

Amilyen osztásba te sose fogsz bekerülni ;] :P

You'll Never Walk Alone

(#13360) CHaooSS


CHaooSS
őstag

F**om ... én ugyan azt a Maus-t vezetem mint a többi? komolyan mondom nekem a tornyom beforgatva 3x átlőtték 300-400m-ről , bevan forgatva az oldala átlövik !! de tegnap én meg gold ammo-val is pattogtam közvetlen közelről..
komolyan amikor megyek vele mintha egy papírdobozzal játszanék.. mi van ezzel a játékkal :W

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13361) myckey válasza marked one94 (#13359) üzenetére


myckey
veterán

te csak csináld azt a játékot :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13362) Zeratul válasza CHaooSS (#13360) üzenetére


Zeratul
addikt

WG randomistene szopóágra rakott. Tegnap az E100 torony frontjáról teljesen merőlegesen 5x pattan le az IS7 gold ammoja.

(#13363) Dobi 562 válasza myckey (#13358) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tegnap a 9-esek maradtak ki a csatából. :)

(#13364) 04ahgy válasza Fel (#13352) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nézzünk egy valós példát...

Garázsomban van egy-egy kétskilles legénységgel megrakott T-50 és T-50-2. Melyikkel mi leszen?

A T-50 marad, és a legénysége is marad, csak a rajta levő felhasználatlan XP átmegy a KV-1S-re, mert a T-50-ből (és a rajta levő XP-ből) kifejleszthető T-50-2 helyére az MT-25 kerül, de annak a fejlesztési helye változik. Akkor is, ha a T-50-2 ki van fejlesztve?

A T-50-2 helyett kapok a garázsba egy MT-25-öt... A legénységet átképezve megkapom benne? A zászló, álcafestés átkerül az MT-25-re, amit goldért tettem rá?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#13365) L4mie válasza 04ahgy (#13364) üzenetére


L4mie
veterán

Hát-hát én nem reménykednék, inkább megkérdezném a WG-t egy supportnak írt levélben :/

más: tegnap jézusom életem legfosabb napja volt -.- annyi szobanövényt mint akik tegnap játszottak....

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#13366) 04ahgy válasza L4mie (#13365) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Sőőőt! Még jobb, hogy eltérnek a legénységi szerepek. A parancsnok nem viszi a rádiós szerepét az új tankban, hanem van külön rádiós. Egy kétskilles, rádiós képességekkel fejlesztett parancsnokkal mi lesz az új tankban?

Írok a supportnak.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#13367) Tenken válasza 04ahgy (#13366) üzenetére


Tenken
őstag

Szerintem egyszerűen megkapod free-be és újra eloszthatod, de írj nekik az a biztos.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#13368) L4mie válasza 04ahgy (#13366) üzenetére


L4mie
veterán

mindenképpen pontosabb választ fognak adni mint mi :)
majd azért írd be mire jutottál.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#13369) Macka


Macka
veterán

E100-at is csak a gold ammoval lehet használni?? Az E75 top ágyúja az E75 jó volt, itt viszon valahogy szart nem ér...

[ Szerkesztve ]

(#13370) Enzolord


Enzolord
addikt

Na visszatértem 2 nap után a játékba, nem megtalál egy kis gyökér...
Ki mertem lőni, erre az a stat huszár, hogy bot vagyok, meg camper noob, meg ilyenek..
Kis rohadék.. Kár, hogy ilyenkor nem lehetek ott személyesen... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13371) dorka16 válasza Enzolord (#13370) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én ilyenkor direkt rá szoktam tenni egy lapáttal. Muhaházok, meg camp is allowed, camp is the best, i'am camper, you loser stb. :DD Hátha agyvérzést kap.

(#13372) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Én tegnap egymás után vagy 4x voltam olyan csatában ahol a mioldalunkon trollpatoon volt.
Az elsőnél ellőttem ugye 3 db unfair play bejelentést, így a 2. és a 3.-ban kilőttem a tier 2-es 3-as kis nyümerákot (tier 7-8-as csatában). Senki nem szólt érte, még ő sem kezdet nyivákolni. A 4. esetben csak azért nem én lőttem ki, mert más kilőtte.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13373) xenom0rph


xenom0rph
őstag

játszik valaki win 8-on? felraktam a wot-ot, de a wot cliens leáll..Ha a launcher indítom akkor is :((( :(((

halahala

(#13374) CHaooSS válasza xenom0rph (#13373) üzenetére


CHaooSS
őstag

próbáltad win 7 kompatiblilitással + rendszergazdaként?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13375) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Nos IS3-al kihúztam az első 9-es tankot :)
Ennek örömére kérdezek :)
Dobtam stabilizátort meg töltésgyorsítót a Tiger2-re, mit javasoltok harmadik cuccnak?

:R

marked one94: e kettő között vacilálok. Elsősorban szeretek sniperkedni a KT-val, ezért jobb talán a távcső.

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#13376) Kingfisher1 válasza FoBCRaistlin (#13375) üzenetére


Kingfisher1
tag

venti

(#13377) marked one94 válasza FoBCRaistlin (#13375) üzenetére


marked one94
őstag

Ventilátor vagy Periszkóp. Én ezeket használom 3. cuccnak :)

You'll Never Walk Alone

(#13378) Linkin


Linkin
senior tag

A kínai 110-re a venti töltés gyorsító vertikális stabilizátor jó lesz?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#13379) Kingfisher1 válasza Linkin (#13378) üzenetére


Kingfisher1
tag

jó, mint általában minden nehéz tankra.

(#13380) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Gondolkodok valami klán keresésén is. Egyedül már elég nehéz haladni/fejlődni.
Sok időm nem nagyon van, inkább csak estefelé. Van javaslat? Statomat meg lehet lesni RaistlinX néven játszok.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#13381) Fel válasza 04ahgy (#13364) üzenetére


Fel
addikt

A teszten kipróbálhatod mi történik majd velük. Letöltöd, belépsz, és kiderül.
Ha jól tudom az MT-25-be kap mindenki egy 100%-os rádióst (igaz, másodlagos skill nélkül), a többiek pedig át lesznek képezve az új tankra. A feliratok, zászlók vételi árát visszakapod. Felszereléseket a T-50-2-ről a depóba rakják, és a megmaradó moduljait teljes áron eladják.

(#13382) Dobi 562 válasza Linkin (#13378) üzenetére


Dobi 562
addikt

Venti helyett célzásgyorsítót tegyél, a többi maradhat. Én is azzal használom:

15000 csata után jöttem rá, hogy vannak a ventinél hasznosabb dolgok is. :)

(#13383) xenom0rph válasza CHaooSS (#13374) üzenetére


xenom0rph
őstag

Igen .Így is kilép ..:/

halahala

(#13384) Linkin válasza Dobi 562 (#13382) üzenetére


Linkin
senior tag

és így mennyivel tölt?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#13385) Dobi 562 válasza Linkin (#13384) üzenetére


Dobi 562
addikt

8,43 mp 100%-os legénységgel 100% BiA-val.

(#13386) Linkin válasza Dobi 562 (#13385) üzenetére


Linkin
senior tag

és így marha most gyorsan szűkül gondolom kipróbáltam teszten és verti-vel is bejött célzés gyorsító nélkül

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#13387) Dobi 562 válasza Linkin (#13386) üzenetére


Dobi 562
addikt

Akkor javaslom próbáld ki teszten az általam javasolt kiegészítőkkel is. Igen, így elég gyorsan szűkül, itt egy jobbacska csatám, nézd meg működés közben. Tili-tolizni kiváló.

(#13388) Bingisz válasza Macka (#13369) üzenetére


Bingisz
addikt

Én tegnap kipróbáltam gold nélkül a nagyobbik ágyút. Hát szerintem bírható sima ammoval is, de az IS7 ellen inkább töltöm a goldot, mert necces hogy átviszi-e a hasát.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13389) Chris0321 válasza FoBCRaistlin (#13375) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha szeretsz sniperkedni akkor peroszkópot, én is ezekkel használom.

(#13390) mcwolf79 válasza xenom0rph (#13373) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nálam csont nélkül fut.
Valami más lesz ott szerintem. Valami hardver vagy szoftver,amivel összeakad.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13391) Angel1981


Angel1981
veterán

Tesztszerveren próbálgatja valaki komolyabban az angol artykat?
Ha igen, mi a benyomás?

(#13392) mikron


mikron
tag

Szeretem ha olyan csapatban vagyok,mikor egymást lövik a marhák :D ST-1 & KV-4 nem az ellenséget kell kilőni ;]

(#13393) Quan-Chi válasza mikron (#13392) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ez a mai nap már csak ilyen, GW pantherrel lövöldöztem, egyszer csak azt veszem észre h kopik az életem, ellenség a közelben sehol ! és az 1ik marha M6-os úgy döntött hogy rajtam tölti ki a dühét mert low tierbe került ... ami csúnya hogy 3700ba kerül a javítás és 2700-at kaptam kárpótlásért! nem tartom korrektnek ...

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13394) Preda


Preda
aktív tag

Egy egész jó kör az öreg E100-al.

Replay akit érdekel

Van még itt egy Tiger 4.2k dmg es snipe kör. Rep

(#13395) Preda


Preda
aktív tag

Na ma mi van ?:D
3 plecsni 6,2k dmg 4k spot. Már eleve szarul kezdődött mer egyedül védtem a hidat Erlenberg en, de aztán sikeresen campeltem :D. Meg volt egy két idióta ellennél. Jó, hogy nemrég találtam egy fain weak spotot E100 on amit szerintem nem sokan tudnak.1v1 E100 nál ha jó helyen van az ember elég jól be lehet lőni. Tudom prém ammó , de én azzal nem lövök csak, ha nagyon kell.

Replay

[ Szerkesztve ]

(#13396) Dobi 562 válasza Preda (#13395) üzenetére


Dobi 562
addikt

Látom megy a játék. Szép eredmények! :)

(#13397) marked one94 válasza FoBCRaistlin (#13380) üzenetére


marked one94
őstag

Miért nem keresel egy jó szakaszt? ;)

You'll Never Walk Alone

(#13398) Preda válasza Dobi 562 (#13396) üzenetére


Preda
aktív tag

Köszi! Van, hogy adja előzőleg pl 600m-re Sti oldalba E100-al :D. Ünnepnapokon van csak ilyen.

Mióta visszavettem a Tigert javítani a 45%-os WR-jén egész megkedveltem. Régen kezdőként nem volt olyan álom. Már 47% és az átlag 700 sebzését is felvittem 1000 fölé kicsivel. Ne csúnyálkodjon már 50% alatt :) . Idővel majd felviszem.

(#13399) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Ezt a replayt nézzétek meg: http://wotreplays.com/site/253255#prokhorovka-zserrbo-arl_44
Az ilyenek minek játszanak? Miután láttam menthetlenül iq harcos a csapat a körből is kiálltam.
Erre mondom, hogy szeretnék az iylen játékosoktól külön kerülni az MM során!!!

[ Szerkesztve ]

(#13400) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Hmmm ezzel is megvan a top gun! DE nézzétek meg az úcsó kill-t nagyon durva!!!

[link] s itt a game!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.