Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#13451) CHaooSS válasza vhw (#13449) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ennyit találtam

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13452) vhw válasza CHaooSS (#13451) üzenetére


vhw
addikt

A fekete-fehér képen szereplő tank meglehetősen kevés hasonlóságot mutat a makettel.
Íme a linkelt kép "eredetije";

T28 a böcsületes neve a vasnak.

(kicsit összemosták a felfüggesztéseket na, de majdnem olyan)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13453) Tenken válasza vhw (#13449) üzenetére


Tenken
őstag

Miért ne? Elborult diktátor volt mindkettő. Nem azért nyert Sztálin, mert több mérnöki/hadászati tehetséggel volt megáldva. Viszont mivel azzal legalább tisztában lehetett, hogy az oroszok ereje mindig is a számukban volt, beláthatta, hogy egy ilyen összetett probléma megoldása nem fér bele a háború megnyerése mellé...

Persze ez csak spekuláció, de ami baromságot lehetett elkövették mindketten. Brit titkosszolgálat konkrétan nem kívánta eltenni Hitlert láb alól, mert tartottak tőle, hogy a hülyeségei nélkül több problémát okozna a Wehrmacht.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#13454) CHaooSS válasza vhw (#13452) üzenetére


CHaooSS
őstag

igen én is néztem ,hogy nem hasonlít nagyon rá :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13455) Macka válasza Mcray (#13435) üzenetére


Macka
veterán

Nekem vasárnap IS-nél 4700 dmg-re és 2700 tp-re adta meg az ászt.

(#13456) Angel1981 válasza vhw (#13449) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem, de ilyen tervek miért ne létezhetnének?
Akkor még nem tudták egyértelműen, mi lesz a "harckocsi" jövője, mi lesz az a méret / ágyú / személyzetszám, ami hatékonyabban szerepelhet a csatamezőn, mint az akkoriak.

Ma már egyértelműen tudjuk, hogy az olyan koncepciók, mint a Landkreuzer P. 1500 Monster, a Landkreuzer P. 1000 Ratte, de még a Maus is életképtelen volt, túl drága, túl nehéz, túl bonyolult, logisztikai problémák tömkelegét vetik fel, stb.

Anno miért ne tervezhettek volna ilyesmiket is?
Az mondjuk valóban "gyanús", hogy egyetlen fénykép sem maradt fenn róla sehol, pedig állítások szerint 3 db is épült belőle.

Azon meg én személy szerint a legkisebb mértékben sem akadok fenn, hogy egy ilyen tervre egy olyan elmebeteg mint Sztálin, esetleg ezt válaszolta volna, ami ott szerepel. SIMÁN!
(Aki ilyesmit is mondott pl., hogy "A magyar kérdés vagonkérdés!" :U ).

(#13457) Patrick76496 válasza Eagle16 (#13429) üzenetére


Patrick76496
őstag

Arra számítottam, hogy lassabb lesz a Comet, mint a Cromwell, de hogy ennyire, azt nem. Úgy fordul, mint az IS-2-m, és alig gyorsul fel 40-re magától, pedig még olaj is van benne. Megnéztem a 2 lánctalp talajellenállása nem sokkal különb, szóval nem kell sokat várnom tőle. És akkor teljesen felszerelve még a fajlagos teljesítmény is kisebb.

Azért lepett meg, mert úgy emlékeztem, hogy ez a Comet egy fürge kis gép, legalábbis annak idején a teszten az volt.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13458) Eagle16 válasza Patrick76496 (#13457) üzenetére


Eagle16
addikt

Igazából a Cromwell ami túl gyors egy közepeshez képest, kb. úgy megy mint egy könnyű tank.

A Centurion még inkább lomha lesz, meg még nagyobb is, egy Is-3 eltörpül mellette.

De ezek ilyen támogató tankok, 1 vs. 1-ben szinte soha nem szabad velük letámadni egy tankot, csak is domb mögül érdemes lövöldözni, ha nincs domb vagy valami ami takarja a testét akkor pillanatok alatt ammo racket kap és elhullik. Csak a tornyot szabad mutatni, ennyi a titka a Comet-nek is.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13459) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mikor még megvolt nekem a Comet akkor szoktam vele 1v1-ezni , néha bejön néha nem,
mondjuk egy IS ellen simán lehet vele menni mert nem annyira fürge és simán ki lehet csinálni.

Azt meg, hogy lomha azt nem tudom.. régebben játszottam vele és egész fürgének tűnt. majd lehet visszaveszem és újra játszok vele egész jó tank.

a Centurion I az nem olyan rossz egész jól lehet vele boldogulni. egész jól lehet alkalmazni a srégen állást bár a jobb torony nélkül elég sz@r lesz vele először.
Viszont a 7/1 -ről már sok jót nem nagyon tudok mondani. párszor bedaráltak vele a 8-as heavy-k nem gondoltam volna, hogy ennyire gyengécske bár lehet csak én nem tudtam megszokni.

Az FV4202 a garázsban áll és hihetetlenül jó tank. nagyon szeretem. megéri végigvinni ezt az ágat

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13460) Remus389


Remus389
veterán

1500-zas WN6 jónak számít?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13461) Eagle16 válasza Remus389 (#13460) üzenetére


Eagle16
addikt

Jónak. 1450 to 1750 - good player

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13462) Remus389


Remus389
veterán

most megint akciósak a fogyóeszközök?

most látom, hogy 1500 pezeta

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13463) Eagle16 válasza Remus389 (#13462) üzenetére


Eagle16
addikt

Nálam 3 ezer minden...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13464) Remus389 válasza Eagle16 (#13463) üzenetére


Remus389
veterán

elnéztem... a depót néztem

(oké, nekem németül volt múlkor)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13465) Eagle16 válasza Remus389 (#13464) üzenetére


Eagle16
addikt

Az a depó amit nézel, a megvett cuccaid :) És azokat féláron tudod eladni, azaz 1500-ért. De a Store-ban 3 ezer minden.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13466) #43783936


#43783936
törölt tag

A negyedik csatám ezzel a vassal
Istencsászár egy gép! :DD

(#13467) CHaooSS válasza #43783936 (#13466) üzenetére


CHaooSS
őstag

Basszus mindenki jön itt a Brit TD-vel én meg.. nincs erőm belekezdeni már. bár álmodozok mikor az fv 215b 183 1500-1600-as sebzéseket osztogat, de most a Foch-t kell kifejlesztenem :-/

27-ből 18 ág fullos már. még feltöltöm azt a maradék 15 helyet és meg van a 39 tank.. majd eladom valami fanatikusnak jó pénzért :DD

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13468) #43783936 válasza CHaooSS (#13467) üzenetére


#43783936
törölt tag

Lassú, hatalmas, és vonzza a noobokat.
Már az AT-2-nél elkapott a szerelem, amikor egyszerre 5 marha akart szemből kilőni, és gyakorlatilag csak a leláncolni tudtak.
Persze csak addig, amíg el nem koptak. :DD
Azóta csak fokozódik az érzés.

(#13469) csaabz válasza Remus389 (#13460) üzenetére


csaabz
őstag

Közeledek a 1700 felé... :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#13470) CHaooSS válasza #43783936 (#13468) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mondjuk van elég free XP-m szóval lehet kifejlesztem az AT 2-őt és elkezdem ezt az ágat is mert tényleg elég jók ezek a TD-k

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13471) Angel1981 válasza CHaooSS (#13467) üzenetére


Angel1981
veterán

Mert jók is! ;)
Nekem az AT8 jött be leginkább, AT15 után visszatértem hozzá, és még egy jó ideig azzal fogok nyomulni, aztán majd Tortoise!

(#13472) Remus389 válasza csaabz (#13469) üzenetére


Remus389
veterán

nálam csak az utolsó 1000 csata 1500, meg az utolsó 7 nap 1600

az elején ügyetlen voltam, asszem összesen 1300 körül a wn6

de csak ezért nem fogok Új accountot csinálni, inkább csak a frissebb eredményeket nézem, nem a tavaly március óta gyulo összeset

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#13473) marked one94


marked one94
őstag

Aki szokott youtube-ra felrakni videót és segítene nekem az írjon már rám.
Előre is köszi :R

You'll Never Walk Alone

(#13474) Jolet válasza marked one94 (#13473) üzenetére


Jolet
őstag

írd meg privátban a kérdéseid szívesen segítek

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#13475) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Tetszik ez a tank.

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#13476) kirjak


kirjak
aktív tag

Még 8.6 előtt kaptunk itt egy orosz linket ahol nagyon szép KÉK színű modról (teljesen más célzórendszer ami kissé 3d hatásúan írja a célzott tank adatait stb.) voltak különböző beállítással képek és letöltési lehetőségek is. Valaki meg tudná ismét mutatni azt amelyik 8.6-tal is megy?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#13477) MadPjotr


MadPjotr
tag

sziasztok,

segítséget szeretnék kérni aktiválni szeretném ezt a módot, de nem akar sikerülni, hogy kel ezt pontosan csinálni, hogy működjön ?
a segítséget előre is köszönöm
http://wotmodsdl.com/mods/tank-information-panel-mod-wot-8-6.html

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#13478) CHaooSS válasza MadPjotr (#13477) üzenetére


CHaooSS
őstag

World_of_Tanks\res_mods\0.8.6

ide kell bemásolni a gui és scripts mappát

így mindenképp működnie kell

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13479) MadPjotr válasza CHaooSS (#13478) üzenetére


MadPjotr
tag

köszi a gyors választ gyorsan ki is próbálom

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#13480) nyunyu válasza kirjak (#13476) üzenetére


nyunyu
félisten

Még 8.6 előtt kaptunk itt egy orosz linket ahol nagyon szép KÉK színű modról (teljesen más célzórendszer ami kissé 3d hatásúan írja a célzott tank adatait stb.)

MeltyMap's Math Mod?

Ellenfel latotavjatol fuggo szinu tavolsag kijelzes nem mukodik, mindig kek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13481) MadPjotr válasza CHaooSS (#13478) üzenetére


MadPjotr
tag

nem sikerült :(
mit ronthatok el?

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#13482) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Küldetés Teljesítve!! :DD

Victory!
Lakeville 2013. július 16. 19:44:39
T69
: 1 005 35 595

Mission completed! Award:
Equipment added: Large Repair Kit (x2)

Most ez földhöz vágott!!!

(#13484) virkir válasza marked one94 (#13473) üzenetére


virkir
veterán

Most jut eszedbe?
A délutáni killopás közbe elmondtam volna amire kíváncsi lehetsz :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13485) marked one94 válasza virkir (#13484) üzenetére


marked one94
őstag

Holnap már fent lesz, segítettek :) Amúgy nem a konvertálás meg a felvevéssel van gond hanem, hogy normális minőségbe meg rendes sebességgel legyen meg. Tudom vegyek új gépet :P :W

You'll Never Walk Alone

(#13486) Quan-Chi válasza #43783936 (#13468) üzenetére


Quan-Chi
őstag

pedig elég nagy rajta a kupola , aki 1 kicsit is jártasabb a játékba és 1 pontos tankkal játszik hamar kiszedi az AT család bármely tagját AT 2 és 8 a kedvenceim közé tartozik mikor StugIII -al megyek ! de idiótákat nagyon meg lehet vele szórni az 1x biztos ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13487) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap sikerült mennem pár jobb kört! Itten van kettő belőlük:
T25/2 (34 lövés/28 találat - 3585 dmg/1932 spot dmg - 6 kill - Top Gun, Tank ÁSZ): 1 2 3

T1 HT (27 lövés/27 találat - 1645 dmg - 7 kill - Top Gun): 1 2 3

Végül mikor egy troll szakaszt oszt be hozzánk a "drága jó" MM :W (nem nagyon értem, hogy kerülhettek be, mikor a másik oldalon nem is volt T5 tank!? :F )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13488) OberMotz


OberMotz
aktív tag

Mondom hogy jó az az AT7 - 5 perce verettem ezt:

(#13489) #35692544


#35692544
törölt tag

utálom ezt a buzi játékot egy napig enged jártszani utána3 napig szivat

(#13490) #35692544 válasza #35692544 (#13489) üzenetére


#35692544
törölt tag

ez megy egész nap
ilyen agyhalott fasz......... kell játszanom
15-5 nél nem volt szorosabb játék

(#13491) MadPjotr


MadPjotr
tag

sziasztok,

segítséget szeretnék kérni aktiválni szeretném ezt a módot, de nem akar sikerülni, hogy kel ezt pontosan csinálni, hogy működjön ?
a segítséget előre is köszönöm
http://wotmodsdl.com/mods/tank-information-panel-mod-wot-8-6.html

más esetleg tudna mondani egy ötletet? a res_mods-ba már próbáltam belemásolni a mappákat, de nem lett jó, hol ronthatom el, hogy nem akar működni!?

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#13492) Fel válasza MadPjotr (#13491) üzenetére


Fel
addikt

A res_mods-on belül kell lennie egy aktuális verziszám nevű mappának is. Mint pl.: "c:\Games\World of Tanks\res_mods\0.8.6\" És ebbe a mappába tedd.

[ Szerkesztve ]

(#13493) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy srác ma a csapatomban SU100-al csinált 1691xp-t. Na tier 6 -ban ezek szerint csak ennél jobbal lehet nyerni type-ot :)

Mákos köre volt, a scoutok barom módon máshol kószáltak és egy nagy ellenfél csapatot spotolt végig és csinált mellette 5 killt és 3600 körüli sebzést.

(#13494) MadPjotr válasza Fel (#13492) üzenetére


MadPjotr
tag

reggel kipróbálom, bár félek, hogy pont így csináltam akkor lehet, hogy magával a móddal van a baj!
szerinted?

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#13495) marked one94


marked one94
őstag

Mai nap legszebb lövése :)

Videó :C

You'll Never Walk Alone

(#13496) CHaooSS válasza marked one94 (#13495) üzenetére


CHaooSS
őstag

nem anyázott és mondta h csíter ?:D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13497) CHaooSS


CHaooSS
őstag

várjunk csak honnan tudná, hogy nem láttad.. hmm na m1. :DDD :DDD

am Grat. szép lövés ! :C

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#13498) Patrick76496 válasza Eagle16 (#13458) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem is a Cromwell-hez viszonyítva volt lassú, hanem amúgy is. A med tank sebességet alig érte el, 40-ről nehézkesen gyorsult fel 50-ig, egyáltalán nem érződött rajta a 20 hp/t. De azóta már sokkal jobb, így fullosan fürgébben mozog.

Egy képet tudnál rakni a legénységedről? Új még ez a játékstílus, nem minden tagnál tudom eldönteni, mit rakjak. Előre is köszönöm! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13499) Djuree


Djuree
félisten

angol nehezek voltak már big and heavy akcióban? lassan itt a konkerer...

másfél hétig nem játszottam, tegnap vettem premet (tudva h legalább 1 hét kárba fog menni belőle, de nem vagyok hajlandó prem nélkül tolni) és nyomtam pár meccset nagyon nagy kedvvel. ma is tolom majd mégtöbbet. köcsög egy játék ez nem enged szabadulni :O :DD
10-ből 7 win tegnap, ilyen sem volt régóta már :) 1467-es WN6-tal...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13500) MadPjotr válasza Fel (#13492) üzenetére


MadPjotr
tag

kipróbáltam nem működik :(
letöltöttem egy másikat az se működik sok variációt kipróbáltam, de nem megy valamit aktiválni kell a wot menün belül vagy ezeknek azonnal aktiválódniuk kellene?
Valakinek van olyan módja ami tuti működik mert akkor kipróbálnám, hátha valami más hiba van... kezdem feladni :O :W

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.