Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#12551) Bingisz válasza krisss93 (#12550) üzenetére


Bingisz
addikt

+nagy torony :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#12552) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

ma T9-T10 be csak buktam, mind1 mennyit sebeztem és hogy mennyire játszottam jól csak a bukás ment, viszont T5-T6ban kiváló csapatba kerültem mindig és zsinórba vagy 20x nyertem VK3001D-vel illetve StugIII-al. szép lassan kezdek lemondani a T10es csatákról, inkább funolok közép Tierben :B

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12553) krisss93


krisss93
aktív tag

Navégre megvan ez is :D

/IMG][/L] :))

(#12554) dorka16 válasza krisss93 (#12553) üzenetére


dorka16
aktív tag

Most volt egy jó csatám provance-n. Nem vicc: 20mp a kezdés után már 0:4 volt az állás!!
4 tahó beállt a nagy ház mellé a bokorba gondolván, hogy ott nem látszódnak. Csak gondolom 2 év után mindenki egyből azt a két bokrot lövi (én megszoktam sorozni ha látok ott valamit ha nem) és, hogy hogy nem most is így tett az ellenfél. 2:12-nél lőttek ki engem is. Egy lövést tudtam leadni. :W :C

(#12555) Remus389 válasza dorka16 (#12554) üzenetére


Remus389
veterán

te lány vagy és wot -ozol?

:)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#12556) CHaooSS válasza Remus389 (#12555) üzenetére


CHaooSS
őstag

miért lányok nem WoT-ozhatnak? nekem is van egy 37 éves nő ismerősöm és elég jól játszik :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#12557) #43783936 válasza Remus389 (#12555) üzenetére


#43783936
törölt tag

A nagy felismerés! :C
Az utcán nem szoktál odamenni az emósokhoz: Te fiú vagy és sminkeled magad?
Pedig az mégis csak furibb dolog. :Y

(#12558) Remus389 válasza #43783936 (#12557) üzenetére


Remus389
veterán

ja nem azért, elhiszem

csak érted, ez szimpatikus. :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#12559) #43783936 válasza Remus389 (#12558) üzenetére


#43783936
törölt tag

Emancipált világban élünk.
Ismerek olyan csajt, hogy jobban bánik a való életben a 30mm-es gépágyúval, mint a pasijáéval, pedig abban se kispályás. :D

(#12560) fody73


fody73
tag

Na most vajon mi történhetett?

Egyszer csak kidobott a csatából ! :Y
Idő volt még vagy 10 perc és senki nem foglalta be a bázist, és eredménylista sem volt. :F

(#12561) gy-daniel válasza fody73 (#12560) üzenetére


gy-daniel
tag

Az arra érdemteleneket ezentúl ledobálja:D:D:D

(#12562) fody73


fody73
tag

Na jó, mára inkább abba hagyom. :D

[link]

12/12 :DD

[ Szerkesztve ]

(#12563) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Tegnap este elővettem hosszabb 8.6os szünet után az OB261et.. Első kör 5k damage. És volt egy onshot AMX 50 100 is... És hogy dőlt még így a kredit vele. Szokatlan, hogy ennyit hoz.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#12564) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tapasztalt játékosok, akiknek van Pattonnal pár száz csatájuk, hozzátok intézem kérdésem. :)

Adva vagyon tehát ez az amcsi gépcsoda. Még csak pár csatát mentem vele, free xp-ből rátettem a felfüggesztést és a tornyot. A látótáv az ugye kiváló (410m), már a középső motorral is fürgébb vala mint a Pershing.

Egy nagy gondom van vele, a tornyot átlövik még lövegpajzson is, nem akar vele működni a hull down.

Ez azért vagyon, mert sokan lőnek goldot magas szinten vagy valóban ennyire gyenge a fejlesztett torony páncélja is?

(#12565) sutyi^ válasza Bingisz (#12551) üzenetére


sutyi^
senior tag

Pár napja engem D25T-vel felszerelt IS-4-el áldott meg a sors...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#12566) sutyi^ válasza Dobi 562 (#12564) üzenetére


sutyi^
senior tag

Pershing torony keményebb. Legrövidebb úton az ágyút kell kinyitni.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#12567) Dobi 562 válasza sutyi^ (#12566) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azon vagyok. Csak ugye a Pattonnál nem lehet a felfüggesztést kihagyni, és torziós rugókkal megoldani, muszáj kifejleszteni a láncot is.

(#12568) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ehhez melyik modot kell feltenni?

20 éve a Prohardveren

(#12569) Chris0321 válasza odrif (#12568) üzenetére


Chris0321
addikt

Statisztika mod az xvm mellé.

(#12570) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Az orosz med tankból a megvan a kv 13 ami tetszik jól pattogtat de az ágyú nem győzött meg!
Kérdésem az lenne a következő T33,T34 mennyire jobban vagy rosszabbul használható?

Ordif a wotinfo.hu oldalon le tudod tölteni!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#12571) Dobi 562


Dobi 562
addikt

PH-s troll platoon! :P

Szopóálarc fel! :)

(#12572) dorka16 válasza Remus389 (#12555) üzenetére


dorka16
aktív tag

Valójában nem. :N Hímnemű vagyok csak a régi regisztrációm eltűnt az akkori email címemmel együtt és onnantól a feleségem regjét használom. Egyszerűen lusta voltam újat csinálni. De gondolom ezt itt nem is releváns.
Mivel ez nem egy társkereső oldal így nem is számít és nem is érzem perverznek a dolgot. Szerencsére még nem próbálkozott be senki. :DD Ha valaki rákérdez mindig megmondom, hogy férfi vagyok.
Viszont pozitív hozadéka a női névnek, hogy sokkal lelkesebben segítenek ha kérdésem van. :C

(#12573) bartucc


bartucc
addikt

Jó ez a Top Gun + top 3 sebzőnek 30% kredit pluszba hétvége :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12574) joergie válasza Fel (#12549) üzenetére


joergie
őstag

én komolyan gondolkozok rajta hogy visszarakom a kt ágyúját a vk45b-re, nem kell csikicsukizni vele, mindenkinél gyorsabb a töltése, és a dpm-je, célzása is gyorsabb. a kt-ra meg a kissebbik ágyú gyorsabban tölt 1 mp-el, és azért 8..65 vagy 9.65 pont az a határ, hogy csikicsukiban én hagyom kinnn a vasat, mondjuk egy meddel szemben.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#12575) virkir válasza Dobi 562 (#12571) üzenetére


virkir
veterán

A végeredmény érdekesebb lenne.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12576) sith7 válasza joergie (#12574) üzenetére


sith7
nagyúr

csak ha a nagyobbik ágyú van fenn, akkor lehet nem számít a végén az 1 mp, mert már nem tud visszalőni ... így is sokszor van, hogy 1-2% élete marad csak, amikor azt hiszed, na most kilövöm

(#12577) Chris0321 válasza sith7 (#12576) üzenetére


Chris0321
addikt

Az átütésről nem is beszélve, mindkét ágyú 20mm-rel kisebb páncélon megy át és azért az nem mindegy szerintem legalább is. Hiába tölt be az ember gyorsabban ha lepattan a lövés. Én alig vártam, hogy a nagyobbik ágyú ki legyen fejlesztve(E-75-öm van, Bélám még nincs).

(#12578) Dobi 562 válasza virkir (#12575) üzenetére


Dobi 562
addikt

Bedaráltak minket. Az átkozott Betcsetek mindenhol ott voltak. :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mivel ez a 110-es csata eredmény, nagyon gáz rám nézve, ezért próbálom kompenzálni egy ilyennel. :DDD

Visszajátszás.

[ Szerkesztve ]

(#12579) dorka16


dorka16
aktív tag

5 tank, 5 csata, 5 vereség. Így szeretem kezdeni a napot!! :O

(#12580) xtmod


xtmod
senior tag

a tököm tele van ezzel a játékkal, abbahagyom. első 3 meccs. egyetlen találat nélkül. most vagy ennyire pontatlan, (is3, kv1, hummel) vagy egyszerűen nem számolja el. ha így megy tovább, a metin féle szarokat is alul fogja múlni a wot.

(#12581) Remus389


Remus389
veterán

jó csata volt[link]

ilyenkor elhasználom a gold ammot azért keresek kevesebbet (-8000)

az utolsó 5 kill 1-2%-os életerővel, nem hittem volna hogy sikerül :D

de a T-25 ismét nem hagyott cserben

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#12582) vhw


vhw
addikt

Tényleg érthetetlen számomra minek kínozátok magatokat ezzel a sz*rral, ha ennyire nem tetszik...

Vagy tetszik ugyan, de jó ide néha-néha beböfögni, hogy mennyire is szar napom volt, mennyire nem sikerült semmi... aztán minden mehet tovább, ahogy eddig?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12583) nyunyu


nyunyu
félisten

Van uj WOT stat

Viszont a telepitoje adwaret tartalmaz, kerdezes nelkul telehanyja a bongeszo kedvenceket, keresesi szolgaltatokat valami mail.ru-s szemettel. :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12584) marked one94 válasza Dobi 562 (#12564) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem van pár csatám azzal a csodával :) Ha érdekel a véleményem róla akkor írj rám vagy jelezz és elmondok róla jó pár dolgot :)

You'll Never Walk Alone

(#12585) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

hogy történhet meg az hogy míg nekem 16/15 találatom van 1ik csapattársamnak meg 15/14 én sebeztem sokkal többet és ő kapta a Snipert :F 1 , 2 :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12586) Bingisz


Bingisz
addikt

Placeboo hatás:

Azt hittem, hogy a kör elején alapból betöltöttem a goldot. Az összesítésben derült ki, hogy végig AP-t lőttem.. :DDD :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#12587) mefistofeles

Srácok tök amatőr játékos vagyok. Pár hónap kihagyás után visszanéztem a garázsba és van három tankom. Kettőt szivem szerint eladnék de nem engedi a játék! Miért? Mikor kimegyek a tankon az eladás menübe eleve inaktív az opció........

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12588) aginor válasza Dobi 562 (#12564) üzenetére


aginor
addikt

Rosszul csináltad, mert azon a gépen a nagy löveg élvez prioritást nem a torony. A torony előnye ennél a tanknál a több hp és a -top löveg esetében érvényes- nagyobb tűzgyorsaság. Hátránya, hogy még annyira sem pattog, mint az alap torony.
Ez egy közepes tank, szerintem nincs értelme hulldown-ba rakni, mivel a tornyát is bárki röhögve átlövi aki szembe jön. Jó a mozgékonysága, a löveg kitéríthetősége és az ágyúja. Ezeket kell kihasználni, akkor leszel jó vele. Szerintem.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#12589) Eagle16 válasza aginor (#12588) üzenetére


Eagle16
addikt

Mindenen van értelme a hull-down-nak, mert sokkal kisebb célpontot nyújt úgy a tank. Az egy másik dolog hogy azoknak a tankoknak nem szabad ész nélkül kidugni a tornyát, amiknek nincs normális lövegpajzsuk, vagy toronypáncélzatuk. Jó példa erre az Indien Panzer vs. Centurion I.

Mindkettőnél hasznos a jó lövegkitéríthetőség, de az Indien-el figyelni kell hogy ne rád célozzanak közben, mert röhögve átlövik akárhol, míg a brit közepessel lehet agresszíven támadni, mert jó nagy lövegpajzsa van ami úgy 200-220-as átütésig véd.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12590) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na ez is megvan!

(#12591) aginor válasza Eagle16 (#12589) üzenetére


aginor
addikt

Ha így nézzük akkor igen, de nekem a legjobb köreim ezzel -és az M48-al is- amikor jóformán csak lőni állok meg. Most, amikor már szinte mindenki használ gold ammot, a páncélzatra alapozni a védettséget én nem merném. Én sokkal fontosabbnak tartom a kialakítást és mozgékonyságot helyette, de az is igaz, hogy elég agresszív a játékstílusom és alacsony a túlélési arányom.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#12592) mefistofeles válasza mefistofeles (#12587) üzenetére

Tudom, hogy tök láma kérdés meg minden... de azért mondhatnátok valamit. :((
Igazából nem tudok semmi extrát mondani azon kívül, hogy nem tudom eladni a tankokat. Esetleg leírom a pontos típusukat bár nem hiszem, hogy ez számít........

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12593) Chris0321


Chris0321
addikt

IS-8-ra milyen képzettséget érdemes rakni másodiknak?(Első a javítás.) Rákerestem a fórumon és mindkét archivált részen de nem találtam választ bár elég sok bejegyzés volt. A parancsnoknak hatodik érzéket adtam, a többiben nem vagyok biztos. Lövésznél pillanatképre gondoltam, vezetőnél talán off -road vezetés, a töltőnél nem tudok dönteni az adrenalin roham és a biztonságos elhelyezés között.

(#12594) Bingisz válasza mefistofeles (#12592) üzenetére


Bingisz
addikt

Inkább képet mutass róla. Akkor lehet, hogy tudunk segíteni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#12595) Plasticbomb válasza virkir (#12575) üzenetére


Plasticbomb
addikt

No, aki az előbb veletek volt Centurion 7/1el, az nem tudom hogy csinálta, de belőtt az SP lövegpajzsa alá... Ezzel a lövéssel gyak ki is végezte a maradék kedvem ahhoz a csatához. Aztán ráadásul full gázzal sikerült belerongyolnom egy sziklába is, ahogy jöttem le a dombról, és a maradék 40 hp el is szált. Plusz annyira szarul sikerült így kedvetlenül, hogy egyedül az a 233 sebzésem lett, amit belelőttem marked_one94 pattonjába...

Azt hiszem mára az artyzás a legkifizetődőbb számomra.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#12596) Enzolord válasza mefistofeles (#12592) üzenetére


Enzolord
addikt

Lehet, hogy minimum 3 tanknak lenni kell a garázsban?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12597) mefistofeles válasza Enzolord (#12596) üzenetére

Ezt most kérdezed vagy mondod? Mert jelen pillanatban pont három van!
Mikor anno játszadoztam akkor biztos nem volt ilyen szabály!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12598) mefistofeles

Rakhatok fel képernyő mentést de tényleg annyi info van rajta, hogy az eladás menüben beállíthatom, hogy eladom a tankon lévő extra kütyüket vagy nem illetve barakba küldöm a személyzetet vagy kirúgom de az eladás menüpont így is úgy is végig inaktív!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12599) Enzolord válasza mefistofeles (#12597) üzenetére


Enzolord
addikt

CSak 1 tipp.. Az biztos, hogy olyan korlát van, hogy egy nap csak x számú tankot adhatsz el, hogy minimum szint is van, az csak tipp..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12600) v!ct0y válasza mefistofeles (#12598) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van 3 tankod. Minek akarod eladni ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.