Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#12201) kovsol


kovsol
titán

XVM nálatok se frissített a héten ? 23.-án volt nálam az utolsó frissítés.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12202) emre válasza kovsol (#12201) üzenetére


emre
veterán

de, épp ma

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12203) vhw válasza ritkaság (#12197) üzenetére


vhw
addikt

Leginkább sehogy?
Tudtommal csak közvetlenül fiókra lehet venni aranyat, klánkasszába nem.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12204) #95904256


#95904256
törölt tag

Arty nerf? Hm... Akkor játszunk másképp!

G.Pz. Mk. VI (e) / Ace Tanker / XP: 462

Ennyire alcsony XP-vel még nem láttam tankászt... durva cucc. ;]

(#12205) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

vannak "unlucky" napok, amikor mind1 mit csinálsz csak veszíteni lehet, na ez a mai nap ilyen sajnos. nagyon durva mellélövések tömkelege , idióta csapattársak , minden lövés valami csúnya kritikus sebzést okoz vagy akár többet is ... ááá kiégtem

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12206) p06 válasza remington2 (#12196) üzenetére


p06
senior tag

Jobban őrülnék a több processzor mag használatának. :DDD

(#12207) Remus389


Remus389
veterán

létezik olyan klán ahol főleg tier 5-ben nyomulnak?

nekem olyan kéne

illetve lehet ezüstöt is keresni ezzel? nem baj ha nem egész nap érek rá?

aranyat is lehet?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#12208) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

porsche tornyos Tiger II tornyáról 2 lepattanót lőttem E75-el full közelről ő ezidő alatt 3 krititált ( maingun, viewport, ammo rack ) ilyen van ? :Y

59%-os volt a WN-em E75el mikor megvettem az E100at, most 54 és szép lassan apad, ma a 4.et bukom, nekem ne mondja senki, hogy WG nem machinál a csapatelosztásnál ...

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#12209) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Van egy szabad helyem a garázsban melyik ágat éri meg elkezdeni :) ?

halahala

(#12210) ritkaság válasza Remus389 (#12207) üzenetére


ritkaság
tag

Hali!

Nézd meg az ATOMAGYAK (ATAK) klánt. :R :C

(#12211) dfsz34


dfsz34
őstag

Nagyon jó farmoló tank ez a Panther/M10, nem bántam meg a megvételét.

1100-1200 sebzéssel már 40k nettó kreditet termel prémmel és ezt nem nehéz összehozni, kivéve, ha nagyon alul vagyok, akkor már nem egyszerű

a trükk ugye az, hogy olcsó a javítás és a lőszer nevetséges áron van

a su12244-el is nehéz 40k nettót kihozni, mert drága a lőszere, a t34-el meg az a bajom, hogy lassú, mint a dög és a testére nagyon vigyázni kell, van olyan csata, hogy szinte lövéshez nem jutok
ha belemegyek a csatába, akkor meg szétkapnak, nem jó taktika, bár pár sebzést akkor legalább ki tudok osztani, akkor jön a kredit
elvileg másodvonalas támogató tank lenne a t34, de ahhoz olyan csapat is kell, akik tudják a szerepüket és lehet őket támogatni, ez nagyon ritka

ez a Panther/M10 egy nagyon nagyon jó farmoló tank, csodálkozom, hogy átlagban miért ilyen alacsony a hozam másoknak, nekem nagyon jól hozza a kreditet, átlag sebzésem 989, úgyhogy az átlag 30-35k nettó hozam biztosan megvan, ami szuper jó, szerintem

[ Szerkesztve ]

(#12212) Patrick76496 válasza Atlantis (#12131) üzenetére


Patrick76496
őstag

Add csak ide azt az IS-8-at. :K

(#12138) Enzolord: Bármelyik T9-es heavy-re lecserélném a Bélán kívül. Na jó, az ST-I-et már visszavettem, szóval abból is van már egy.

(#12194) joergie: Erre a képre emlékszem, ez egyszer vótmá'. :) Még talán az előző topic-ban.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12213) Addel


Addel
senior tag

[link]
Tegnapi legjobb produkcióm.
Azért egy ilyenhez nem kevés szerencse is kell az az igazság.

(#12214) Macka válasza Quan-Chi (#12208) üzenetére


Macka
veterán

Én az E100-at meg sem fogom venni. Imádom a 75-öt, de sok jót a 100-ról nem hallottam, és még szarul is néz ki. Inkább elkezdtem a ruszki heavy ágat, ahol leragadtam a KV1S-nél. Olyan jókat lehet gusztustalankodni vele... :DDD :DDD

(#12215) emre


emre
veterán

Más is kapott emailben értesítőt az US akcióról? [link]

Nem értem a dolgot mi közöm van hozzá, mert csak az eu szerveren van accom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12216) jano_77 válasza emre (#12215) üzenetére


jano_77
nagyúr

Milyen jó is lenne nálunk is egy hasonló akció....de tudom ez hiú ábránd! :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12217) v!ct0y válasza emre (#12215) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na ez az akció most tuti nem lesz :)

(#12218) Atlantis válasza Patrick76496 (#12212) üzenetére


Atlantis
veterán

Bárcsak odaadhatnám...

emre: én is kaptam, egyik oldalról nézve jó lenne egy ilyen akció, másrészt viszont ha tényleg bekövetkezne, a hétvégi játékosállomány minősége szerintem negatív rekordot érne el.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12219) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Én csak azt nem vágom, hogy oké, hogy kevesebben vagyunk az európai szervereken a játékban, mint akár az orosz/amcsi/kínai szerveren.
De egyrészről semmiből nem állna hasonló eventeket/missionokat bekapcsolni itt is, másrészről reklámnak sem lenne utolsó, ha itt is hasonló erős eventek lennének.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12220) Departed válasza AlexWolf (#12219) üzenetére


Departed
őstag

Én annó véletlenül keveredtem az amcsi szerverre, de nincs vele bajom, ez az event is jókis brutál lesz. :K
Ellenben a World of Warplanes-t kipróbáltam...omg..van akinek tetszik? :F

(#12221) jano_77 válasza BaLee (#12185) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én viszonylag gyakran találkozom csatákban FV4202-el, ellenben a kínai T10 heavy 113-al tegnap utolsó csatámban láttam először....már csak ez kellene a kínai ág teljességéhez.....teljesen ráálltam, mint egy kopó, mikor megérzi a vad szagát és nem is foglalkoztam mással csak a 113-al (T32-el voltam :U ).....sajnos vajmi esélyem nem volt ellene.....főképp úgy, hogy volt mellette egy WZ-132 is, ami végül ki is nyírt, mert a csapattárs T34 nem volt hajlandó rálőni, mikor a tornya előtt mögém került. :W :O

(#12204) akosf: artyval felderítő és őrjárat plecsni?!? Az derék! Gratula!

(#12207) Remusz911: ESL.....ott lehet aranyat és talán még pénzt is keresni....persze ott már tudni kell játszani is! ;)

(#12220) Departed: nekem sem jött be....főképp az irányíthatósága (irányíthatatlansága) miatt! :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12222) Sanya válasza #95904256 (#12204) üzenetére


Sanya
nagyúr

omg, ez durva :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12223) jano_77 válasza v!ct0y (#12217) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha a Wikipediának lehet hinni, akkor megint alacsony tierű a szokásos tankok lesznek akcióban a hétvégén:

"A orosz harcjárművek megoszlása: 501 darab T–34/76, 261 darab T–60 és T–70, 31 darab Churchill III és KV–1, valamint a 29. harckocsihadtest önjáró lövegei.
Németeknél: Harcjárműveik száma összesen 316 darab. Ebből 4 darab Pz II (LSSAH), 93 darab Pz III (5 db. LSSAH, 34 db. DR SS, 54 db. T SS), 95 darab Pz IV (47 db. LSSAH, 18 db. DR SS, 30 db. T SS), 15 darab Tiger IE (4 db. LSSAH, 1 db. DR SS, 10 db. T SS), 43 darab Marder III (20 db. LSSAH, 12 db. DR SS, 11 db. T SS), 8 darab T–34 a DR SS állományában, valamint 58 darab StuG III (10 db. LSSAH, 27 db. DR SS, 21 db. T SS)."
Németeknél még említenek Panthereket is.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12224) AlexWolf válasza Departed (#12220) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ellenben a World of Warplanes-t kipróbáltam...omg..van akinek tetszik?

szerintem nincs ember akinek tetszene. Kb 10 kört mentem vele még tavaly, aztán gyorsan le is töröltem.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12225) Angel1981 válasza Addel (#12213) üzenetére


Angel1981
veterán

Szép munka! :R

emre: ismételten bőkezűek az amikkal, ez az, amire mi még vagy két hónapot várhatunk! :P
(Gondolom szeptember elején a háború lezárásának évfordulóján azért megdobnak minket is valami hasonlóval.)

(#12226) sequator


sequator
senior tag

Azt ne felejtsétek, hogy az amcsiknak ma van a legnagyobb ünnepük. Valószínűleg ezért ilyen bőkezű a WG most velük.

Kár hogy március 15-ére (vagy aug. 20-ra) mi nem kapunk ilyen eventet. :(

sautia

sequator

(#12227) GrooveHero válasza sequator (#12226) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mivel hogy a szerver európai és nem magyar, ezért az európai ünnepeket veszik figyelembe, nem azt, mikor a Petőfi 48-ban a Pilvax-ban tolta a kisfröccsöt a haverokkal ;) :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12228) iwu válasza GrooveHero (#12227) üzenetére


iwu
addikt

:C :C :C

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#12229) Achill3uS


Achill3uS
veterán

8.7-ről semmi hír?
tegnapi cikk ftr-en: "Just a reminder, guys, the 8.7 test apparently starts tomorrow."

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#12230) Chris0321 válasza Achill3uS (#12229) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem vagy kicsit telhetetlen? Még csak most jött ki a 8.6. Arról nem is beszélve, hogy még tesztszerver sem volt.

(#12231) Achill3uS válasza Chris0321 (#12230) üzenetére


Achill3uS
veterán

[link] itt a cikk első mondatát ajánlom figyelmedbe, nem kell nekem hinni. ;)
ez alapján szerintem egyáltalán nem telhetetlen kérdés, hogy ti olvastatok-e valami más infot. azonkívül nagyon várom a kínai 8-as prémet, hogy kipróbálhassam.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#12232) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na ez is megvan!

(#12233) Angel1981 válasza GrooveHero (#12227) üzenetére


Angel1981
veterán

Az OK, de vannak egyáltalán egységes európai ünnepek? :)

(#12234) GrooveHero válasza Angel1981 (#12233) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mivel Európa több országból áll (ellentétben az USA-val) ezért mindegyik országnak megvan a maga történelme (nekünk is), de nem csinálnak mindegyik országhoz kötődően akciókat. De ott van pölö Franciaország (D Day - partraszállás), annak azt hiszem volt külön akciója. M3Lee-kkel és Sherman-ekkel. De egységesnek tekinthető az az ünnep, amikor Európában hivatalosan is véget ért a II. Világháború. ('45 május 8.) Volt is ezzel kapcsolatban akció nem olyan régen.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12235) atis123


atis123
tag

Tudom, hogy téma volt már, de nem láttam rá választ, illetve megoldást, hogy másnak sem frissít az xvm?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#12237) Angel1981 válasza GrooveHero (#12234) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem mondod? :D
Khmmm - amiket leírtál az valahonnan rémlett még nekem is, pedig rég tanultam. :D

Nos, arra céloztam, hogy egységes államalapítással, vagy hasonlóval kapcsolatos ünnep van-e?
A kérdés költői volt, tudjuk, hogy nincs.
A háborús események / győzelmek nem tekinthetők olyan ünnepnek, mint az amiknál a Júl. 4.
(És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy pl. a D-Day, vagy a német kapituláció az a németeknél / olaszoknál / nálunk nevezhető-e egyáltalán ünnepnek? :P)

(#12238) GrooveHero válasza Angel1981 (#12237) üzenetére


GrooveHero
addikt

De bizony :P Most képzeld el, nem is gondoltad volna, hogy így mennek ezek a dolgok, mi?:DD

A németek vereségét mi ünnepnek tekintjük. Biztos rémlik a Kelly Hőseiből a végén a franciák ünnepe. Na igen, mi (ők) ünnepeltek, a németek nem annyira :DD
Amúgy nem tudom milyen érzés lehetett a német játékososokban az akció, amikor vége lett az európai háborúnak. Vagy a partraszállás. Biztos mondták magukban a német srácok, hogy hé figye' most van a partraszállás akció, amikor jöttek a szövetségesek Normandiában és kinyírták nagyfaterékat..na most ebből kifolyólag occsó a sörmen meg a panzernégy :DD
Hát durva :((

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12239) p06 válasza GrooveHero (#12238) üzenetére


p06
senior tag

A győztesek írják a történelmet és azokat a könyveket is amiből ők tanultak, szerintem sajnos.
Tehát sokan szerintem ( de nem tudom mert nem beszéltem még egy némettel sem ez ügyben) inkább szégyenlik magukat mint bánkódnának ezen.

Aztán ki tudja :)

[ Szerkesztve ]

(#12240) jano_77 válasza GrooveHero (#12234) üzenetére


jano_77
nagyúr

Feleségem mondta, hogy egyik bnője kiment Canadába dolgozni és egy bejárás során a HR-es össze tette egy német csókával, mondván, hogy majd úgy is tudnak beszélni, mert egy helyről jöttek (Európa) tehát egy nyelvet beszélnek! :Y Ezek alapján nem tartható furának, ha "közös" ünnepeket tartanak csak a játékban is. :B

jaaa...és mikor természetesen nem tudtak kommunikálni csak angolul, akkor a HR-es nem értette, hogy miért angolul beszélnek és miért nem a közös európai nyelvükön!? :DDD Szánalmasak a tengeren túl!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#12241) Sanya válasza jano_77 (#12240) üzenetére


Sanya
nagyúr

jó, mi is összeraktuk az azerit és az örmény katonát egy szobába, mert úgy is egy helyről jöttek.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12242) munnergep


munnergep
senior tag

Megint egy mákos-malacos kör.

replay

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#12243) Sanya válasza Angel1981 (#12233) üzenetére


Sanya
nagyúr

Octoberfest, novemberfest, stb

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12244) atis123 válasza GrooveHero (#12238) üzenetére


atis123
tag

Hát nem tudom, most utólag történelmi távlatokban, már objektívebben ítélnek. Hitler ámokfutását a német nemzet nagyrésze nem támogatta, ahogy nálunk sem a kommunizmust. Nem büszkék rá, a katonák csak tették amit kellett. Arra viszont büszkék lehetnek, amit azóta elértek. Szóval nem hinném, hogy túl ságosan rosszul esett nekik.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#12245) emre válasza Achill3uS (#12229) üzenetére


emre
veterán

Annyit tudok hogy hamarosan indul a teszt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12246) Angel1981 válasza atis123 (#12244) üzenetére


Angel1981
veterán

Az objektivitást nem az eltelt idő, hanem az szabja meg, hogy még továbbra is az a hatalom van-e az élen, aki anno győzött?
A válasz; igen.
Sőt! Talán még soha nem sulykolták ennyire a bűntudatot a vesztesekbe, mint ahogy azt elkezdték az elmúlt 10-20 évben.... :(((

Sanya: he-he-he, jogos! Kár, hogy nem szeretem a sört - nem is vagyok férfi, mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#12247) atis123


atis123
tag

XVM frissítést, hogy lehet megoldani?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#12248) Re-Tech válasza emre (#12215) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Ez milyen durva már, EU szerveren mikor lesznek napi / bármilyen hasonló missziók?

Repeatable Mission: First Class
Deal the most damage on your team to earn 20% more bonus XP and 30% more bonus Credits for that battle

Át is írnám a nevem Dagobert bácsira

(#12249) PR0JECTNR56 válasza Re-Tech (#12248) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ez tényleg jó lenne, tegnap 4x is összejött volna a VK 30.01 D-vel.

(#12250) Eagle16 válasza Re-Tech (#12248) üzenetére


Eagle16
addikt

Most is van hasonló teljesíthető küldetés, csak sokkal nehezebben teljesíthető és nem lehet megismételni.
(Tier 8,9,10-es angol közepes tankkal kapcsolatban)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.