Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#122101) Jolet


Jolet
őstag

Na tessék egy olyan kör amire nem nagyon lehet ráfogni, hogy sokat misszeltem (emlékeim szerint)
én élveztem végig, jó kis tank ez

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#122102) fradi81 válasza DaveHutt (#122100) üzenetére


fradi81
veterán

Mintha olyan sok jó 7-es td meg hevi lenne :) Amúgy meg miért ne tartaná meg ha tud vele játszani.

moto g72, Ninebot d28e

(#122103) DaveHutt válasza fradi81 (#122102) üzenetére


DaveHutt
őstag

Erősen szubjektív, de pont ez a tier sztem horribilis medeknek. Túl alacsony hp és pen, ráadásul a sok tier 8 premium miatt szinte sose vagy top tier. Ehhez képest a TD-k az ágyújukkal még érnek vmit, a heaviek az ágyúval és a hp-val fentebb is. A lightok meg lightok.

[ Szerkesztve ]

(#122104) morgolodo


morgolodo
csendes tag

Kész a marathon./ t44+100/

(#122105) jagada válasza morgolodo (#122104) üzenetére


jagada
őstag

Utállak.. :R

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122106) nyunyu válasza morgolodo (#122104) üzenetére


nyunyu
félisten

Hány óra volt a maraton?

Napi 8-9 órás átlaggal nekem is összejött volna mára. ;]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122107) h1mpi válasza nyunyu (#122106) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezért a tankért napi 10 percet sem ér meg ráfordítani

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#122108) nyunyu válasza DaveHutt (#122103) üzenetére


nyunyu
félisten

Erősen szubjektív, de pont ez a tier sztem horribilis medeknek. Túl alacsony hp és pen, ráadásul a sok tier 8 premium miatt szinte sose vagy top tier.

Attól függ melyikkel.

Meglepő módon a cseh T34/100-zal átlagosan simán össze bírtam lőni a saját HPmat (~1100dmg), pedig az nagyjából a kínai T34-1-nek felel meg: lassan céloz, pontatlan, de relatíve nagy pen+alpha.
Oda kell rá figyelni, hogy teljesen be legyen célozva.

Bezzeg a párhuzamosan tolt csiriót nagyon nem érzem, annyira csapnivaló, alig ~710 a dmg átlagom vele.
Hiába a pontosan lövő, gyors ágyú, ha semmit nem visz át, páncélzata, sebessége meg nincs.

T20-at már régen toltam, de annak tűrhető penje van, alpha sem lenne rossz, csak a töltési ideje borzalmas, így DPM nem túl acélos.

De ott van a szívószálas Panther, annak brutális penje van, na meg annyi a HPja, mint egy heavynek, így simán el lehet vele távolról gépészkedni BT9-ben is.

Emlékeim szerint a Cometnek sem volt annyira rossz a penje.

Franciázni általában nem szeretek, lightjaiknak, medjeiknek még nem álltam neki.
TDiktől, heavyjeiktől már rég elment a kedvem. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122109) Frogged válasza DaveHutt (#122100) üzenetére


Frogged
aktív tag

Általában minden tierből tartok meg pár tankot hogy ha valami ismerős esetleg szakaszozni akar miközben szenved valami tank griendolásal akkor tudjak rakni mellé tankot bármithoz.
Főleg medel tolom és ebből a tierből a t34-1, t20 és a t29 ami olyan tank volt hogy a játékot is élveztem és viszonylag ment is vele t7 ben ezért maradtak.

(#122110) jano_77


jano_77
nagyúr

Napok óta azért gürizek és szívok folyamatosan, hogy a T-55A SPG15 küldi sikerüljön végre!
Erre sokadik, nagyon sokadik csatára végre sikerül a TOP dmg, TOP xp és a 3K sebzés is meg van, de hála a nyomorék csapatnak esélyem sem volt túlélni! FUCK :W :o :O :W

Ha sikerül egy küldetés - adott esetben ez a SPG15 - de csak az első fele, akkor hogyan tudom javításra állítani anélkül, hogy a csajt át kelljen vennem!? Vagy csak akkor tudom javítani, ha átvettem a leányzót!?
Illetve szerintetek a Svéd medek lesznek olyan jók, hogy megéri oda toborozni csajokat?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122111) h1mpi válasza jano_77 (#122110) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem az egész svéd vonal op lesz, még a csehekhez képest is

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#122112) jano_77


jano_77
nagyúr

hol kell lőni azt a tetves T110E3-at?!? Most az utóbbi csatában vele maradtam 1 vs 1 és nem tudtam belőni E100-al úgy, hogy volt, hogy konkrétan a hasalját lőttem és az is pattintott! Alulról lőttem, nem az orránál alul, hanem konkrétan a hasát a két lánctalp között! Lőttem a kémlelőjét is, lőttem a lánctalp mellett közvetlenül is! SEMMI :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122113) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Csak nekem tűnik úgy, hogy mennyi újonc van a fórumon (akikről semmit sem tudunk), vagy tényleg folyik a véfrissítés? :F

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#122114) Stanislav84 válasza lacibacsi (#122113) üzenetére


Stanislav84
tag

Annyira fontos amúgy, hogy tudni kell "rólunk" dolgokat? :) PH fórum topikot a klán vezetőségének köszönhetően leltem meg, miután csatlakoztam hozzájuk. :) Előtte meg hajóztam sokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#122115) jano_77


jano_77
nagyúr

Konteo ON:
miért van az, hogy mióta 2 egyel nagyobb HT kellene ölnöm, feszt top tier vagyok az IS3-al!?

Konteo OFF :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122116) Shoni válasza lacibacsi (#122113) üzenetére


Shoni
csendes tag

Csak neked tűnik úgy. :)

(#122117) jano_77


jano_77
nagyúr

paraszthajszállal, de én nyertem ;]

és amikor végre betette T10-be az IS3 - amit korábban emlékeim szerint elég gyakran tette be - de nincs még csak 9-es heavy sem! (biztos nem manipulált a dolog...áááá dehogy)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122118) jagada válasza jano_77 (#122117) üzenetére


jagada
őstag

Én hónapokig szívtam ezzel a küldivel. Ha nem top voltam akkor max TD-k meg medek voltak magasabb szintűek.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122119) Rellind válasza jagada (#122118) üzenetére


Rellind
senior tag

Szintén. Már hónapok óta csinálom a "nyírj ki (egy tierrel nagyobb) két TD-t meddel :U Persze nem, nincs manipulálva a játék :DDD

(#122120) morgolodo válasza nyunyu (#122106) üzenetére


morgolodo
csendes tag

Sok.
A duplázó/ triplázó/köröket csináltam.
Hamarabb összejött volna, de rengeteg volt a kill lopás./ jellemzően, az utolsó alacsony hp-ről való kilövés/.

A hétvégék kimondottan szinte játszhatatlanok voltak, valamint reggeli órákban nagyon érdekes laggok

(#122121) DaveHutt válasza jano_77 (#122112) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hasa alja HEAT-tel szemből. Ap sajnos nem mindig viszi. Egyébként oldalára, hátuljára AP.

(#122122) jozefgucci1 válasza jano_77 (#122110) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont a lenti problémával küzdök én is . Nem tudom hová rakjam a csajokat ? Nekem tegnap lett meg az MT15 ,de sajnos nem kitüntetéssel és ugye addig nem lehet javítani amíg a csajokat át nem veszed . AZ SP15-TD15 kész kitüntetéssel ,tehát van három csaj legénységi tagom ami még kevés a Svédekhez.Hátra van még a LT15 és a HT15. Két küldi választ el a T55A-tól jelenleg :W Szóval hová rakjam a három Svéd szőke bukszát ? :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#122123) jagada válasza jozefgucci1 (#122122) üzenetére


jagada
őstag

Nekem is ez a kettő küldi hiányzik már csak.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122124) Ebit válasza h1mpi (#122107) üzenetére


Ebit
addikt

Valószinúleg, nem a küldetés teljesitése volt az elsődleges cél, egyszerúen játszott.

(#122125) jagada válasza morgolodo (#122120) üzenetére


jagada
őstag

Újabban azt csinálják a lopkodás mellett, hogy végigkempelik a meccset a kezdő környékén, majd amikor kipusztul a csapat, akkor elindulnak és a full HP-s tankban ülve (amibe belefér egy-egy bekapott lövés is a végére) végigkocsikáznak a pályán és lelődösik a sok egylövéses ellenfélt. Ha rossz az időzítés az elindulásra akkor vagy bukta van, vagy ha túl jó a csapat és bedarálja az ellenfelet, lemarad a harcról, sebzésről, mindenről. Ez a fajta harcmodor eléggé orosz rulett, vagy bejön, vagy nem.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122126) morgolodo válasza jagada (#122125) üzenetére


morgolodo
csendes tag

Igen, én is ezt tapasztaltam, és milyen meglepő főleg a clan játékosok, ezemkivül a sok teület megjelelő, önjelölt csapat vezér , irányitó borzasztó zavaró tud lenni.

A csorda szellem a divat megindulunk egyirényba, ahogy irtad.

(#122127) Enzolord


Enzolord
addikt

Na, úgy látszik, az új svéd prémtank mégiscsak táras lesz !! ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122128) po1son válasza morgolodo (#122104) üzenetére


po1son
addikt

Egy account nevet mondanál, mert frankón kíváncsi vagyok, hogyan lehet ezt össze hozni ilyen rövid idő alatt. :R :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#122129) Ebit válasza po1son (#122128) üzenetére


Ebit
addikt

Valószinűleg sok játékkal, de ha ir egy nevet, attól neked jobb lesz?

(#122130) po1son válasza Ebit (#122129) üzenetére


po1son
addikt

Érdekel milyen szintet kell elérnem ahhoz, hogy én is 2 hét alatt megcsinálják egy másfél hónapos küldetés maratont.
Ha ez szívfájdalmat okozott neked, akkor kérlek ne haragudj. ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#122131) nyunyu válasza po1son (#122130) üzenetére


nyunyu
félisten

3500+ WN8.

Dieghohoz képest kukibébi nyeretlen kezdő. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122132) h1mpi válasza po1son (#122130) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van felesleges 50 EURO-ja :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#122133) Ebit válasza po1son (#122130) üzenetére


Ebit
addikt

Nem okozott szivfájdalmat.

Valószinűleg nem azonos játékidővel, tankállománnyal, és legénységgel rendelekeztek.

A másik az időtartam tekintetében, vélhetően a WG olyan tartományt jelölt meg,ami alatt a nagy többség képes teljesiteni, de ha még sem, akkor lehetősőget biztosit pénzért a küldetés befejezéshez.

(#122134) fradi81 válasza morgolodo (#122126) üzenetére


fradi81
veterán

"főleg a clan játékosok"
-Mert nekik van hozzá eszük(pofájuk) ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#122135) Ebit válasza nyunyu (#122131) üzenetére


Ebit
addikt

Diegho

Ezek szerint ő , már teljesitette?

(#122136) h1mpi válasza Ebit (#122135) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szerintem keveri az arcot, mert diegho-nak is ez a fej van, de Ő nem diegho :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#122137) jagada válasza h1mpi (#122136) üzenetére


jagada
őstag

Tegnap az egyik meccs vége felé beírta az ellenfél egyik játékosa, hogy öljék meg a statpaddert (engem) a TVP VTU-ban. Jót röhögtem, ezzel a xarral mindent lehet, csak statpaddolni, meg meccset eldönteni nem, mellesleg képzetlen legénységgel, T10 csatában, ami tele volt E5, IS-7 meg hasonló heavykkel.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122138) nyunyu válasza Ebit (#122133) üzenetére


nyunyu
félisten

Franc tudja.

T8+ tankokkal nem gond a meccsenkénti 1500+ sebzés összelövése, így hamar össze lehetne szedni a 8x150k-t.
Viszont a frag nem magától értetődő, abban meg előnyben vannak a kicsi, gyorsan lövő tankok.
Elég gyakori az, hogy hiába osztasz ki 2-3k sebzést nagy heavyvel vagy TDvel, de az ellenfélnek mindig marad 0-100 HPja, aztán a pofátlan lightok/medek lenyúlják a fragot, mire újra tudnál tölteni 15+ másodperces töltési idővel.

Kicsi tierben viszont nincs elég HP pool a sok sebzés kiosztásához, 5-600 sebzés/körrel elég nehéz összevakarni a 8x150k-t.

Kb. T7 vasaknál van meg az egyensúly a meccsenkénti 1000 sebzés + 1 fraggal, ott kb. 150 meccsből kihozható egy token.

Nem megfelelő tankállománnyal viszont lehet szívni rendesen, nekem sem volt hatosnál nagyobb cseh, meg japán tankom, maraton közben vettem meg a T-34-100-at, meg a Chi-Ri-t, így 210-215 meccsbe került ezen tokenekhez szükséges sebzés kiosztása. :(

Ezzel szemben WT4-gyel mentem 80 kört, ~140k sebzés, 80 frag.
Maradék 70 fragot meg hamar össze tudom szedni Pz4-gyel, eddig valami 1.3 frag/kör az átlagom vele.
Kb. 80+50 körből fog állni a német token.

Kínaiaknál is bőven megvan az 1+ frag/kör a Type58-cal, ha meglesz a fragok 75%-a, akkor váltok majd 110+WZ-111-re a hiányzó sebzéshez.

Pontos számokra nem emlékszem, mert nincs közelben az excelem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122139) nyunyu válasza h1mpi (#122136) üzenetére


nyunyu
félisten

D-t hányszor tiltották már ki a fórumról?

Ugyan nem egyedi az avatarja, de annyira azért nem gyakori, mint mondjuk a borg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122140) jagada válasza nyunyu (#122138) üzenetére


jagada
őstag

Nemzetenként legalább két tank kel szerintem, mert nem nagyon van olyan kiegyensúlyozott gép amivel egyszerre lehet hozni a sebzést és a killt. Én úgy csináltam a kínait, hogy elkezdtem a WZ 111-1-4-el majd amikor nagyon elhúzott a sebzés vettem mellé egy Type T-34-et, amivel megfordult a történet és sokkal hamarabb lett meg a kill mint a sebzés.
Szerintem kell egy magas tierü nagyot sebző gép meg egy T5-ös gyorstüzelő ami hozza a fraget a sok kis fogalmatlan tomato közt. Alacsony tierben csak az a rossz, hogy a sok narancs közt mindig megkapom az arty fókuszt bárhol is legyek, vagy bármilyen xar tankban is üljek.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122141) Ebit válasza nyunyu (#122138) üzenetére


Ebit
addikt

Szerintem a számitod jó, de :

ráforditható játékidő
tankállomány
legénység képezttség
a killek+ sebzés tekintetében meg szerencse kell hozzá.

Valaki, nem rágörcsöl, hanem játszik a számára megfelelő tankkal, és idővel meglesz.
Konkrétan, amikor, nincs többszörös szorzó más küldetés, játszik egy adott tankkakl, amivel jöbn az erdemény,és ha megszakad, másikra vált.
Nekem, több olyan tankom, van amivel 56 % win rate van, és most sokszor mégse megy velül, ellenben kicsikkel, sikerül eredményt hozni.
/Pl a japán ágnál, lett meg elöször a 150 kill, 2/3 sebzéssel/.
Az erősebb ágakat tartogatom a végére, mert a tárasoknál, azért beadja a killeket is, pl AMX 50-100-nál, az egyik napon 20 feletti kill, sok sebzés, a másikon, nagyon gyenge 1-2 kil, de idő van rá.

(#122142) Jolet


Jolet
őstag

kínaiban a 113 most a király, használd medként és hozza az elvárt eredményt
sajnos ász nem jött össze vele tegnap, de nagyon adja

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#122143) lacibacsi válasza Stanislav84 (#122114) üzenetére


lacibacsi
addikt

Igen, azt gondolom, hogy nem baj az, ha tudjuk, hogy ki van a név mögött. Egy ismeretlentől nem ugyanúgy hangzanak a szavak, mint attól, akiről tudjuk, hogy a játékban hogyan is áll tudása. Amikor valaki beírja ide például, hogy "T-55a kész", akkor egészen másképp hangzik ez annak a szájából, akit ismerünk (akinek ismerjük a játékosnevét), mint attól, aki egy friss regisztráció után csak úgy beköpi ide ezt a "tényt".

Nem akarok bántani egyetlen friss regisztrációval rendelkezőt sem és nem is akarok kételkedni tudásukban, de régi tapasztalat, hogy akkor válik valaki a fórum igazi tagjává, amikor felfedi kilétét. Voltak itt a fórumon többen is, akik ész nélkül osztották az észt (!), majd a sorozatos faggatás ellenére sem árulták el nevüket, így hiteltelenné váltak és gyorsan távoztak is innen (néha igen komoly személyeskedésbe torkolló viták után).

Ha szuper jó játékos vagy, akkor miért kellene szégyenlősnek lenned? Ha meg éppen még csak kezdő szinten állsz, akkor szerinted kevesebb leszel a szemünkben? Csak szólok: ez nem az a fórum, ahol a kezdők/gyengébbek az alacsonyabb rendűek közé soroltatnak.

Szerintem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#122144) tarka_szarka válasza lacibacsi (#122143) üzenetére


tarka_szarka
tag

Tanúsítom. Én is csak nemrég óta vagyok.

Véleményem szerint azért jó, ha tudják ki vagy, mert akkor nem kell bizonygatni az igazad. Bárki rákereshet és megnézheti a statodat. Kettő rákeresés után már úgyis eldönti mindenki, hisz-e neked vagy sem. És nem az ePénisz lóbálásáról szól az egész. Csak inkább hallgatunk meg olyan vélemény/tapasztalatot, ami alá van támasztva.

Általában már kinőttük az olyan sztorizgatásokat, ahol tegnap ferdivel seggel támadtam és csak azért lett topgun, mert a többit kilőtték előlem.

[ Szerkesztve ]

WOT account: tarka_szarka

(#122145) Looserke


Looserke
őstag

Ma száguldok Luchs-al vagy 50-el és az egyik sajat Cromwell pont elém tolatott. Nem tudtam már kikerülni neki ütköztem. Én sebződtem persze, erre egyből rám fordul és belém is lő. Alig maradt HP-m a történet után így mérgemből beleeresztettem egy sorozatot. Azonnal repült az egy órás ban nekem. Kérdem én a Cromwellt miért nem bannolta a játék amikor belém lőtt? Hozzátenném sose bannoltak még.

[ Szerkesztve ]

(#122146) Jadro válasza Looserke (#122145) üzenetére


Jadro
veterán

Mert csak egyet lőtt beléd, Te meg beletáraztál. Nem a sebzés mértékét nézi, hanem a lövések számát. Amennyire tudom lőhetsz bele többet is, de ezek száma attól függ, voltál-e már figyelmeztetve az elmúlt időszakban, stb. Elég belelőni kettőt és a seggében maradva idegesíteni végig. :) (Luchs-szal nem tudod lelökni a hegytetőről, de máskor az is megoldás. :DDD )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#122147) notika77 válasza Looserke (#122145) üzenetére


notika77
senior tag

Az ütközést a te számládra írta a rendszer, mert a te sebességed volt a nagyobb, továbbá a Cromwell csak egyet lőtt te pedig egy sorozatot.

(#122148) kobipeti


kobipeti
aktív tag

Volna egy noob kérdésem. 6K csatával, érdemes e W. Bulldogot megvenni mivel most akciós! T37-el olyan 800 körüli a WN8-am (igen ilyen kevés), egy kiválóságjellel (gondolom a felderítés végett), meg van egy AMX-12t-m 1200 wn8-al. Esetleg hagyjam még ezt a nemtudást érlelődni alacsonyabb tierbe? A 4K-felderítés plusz sebzés az meg lesz tier-6-os light-al is, olyan 3800-as köröm már volt. Nem akarom feleslegesen inzultálni a tier-10-et :).

(#122149) Stanislav84 válasza lacibacsi (#122143) üzenetére


Stanislav84
tag

Félreértés ne essék, nem kötözködésből írom, de ezzel egy mondhatni "nyitott" fórumot (megfelelő moderálási közeg figyelembe vételével), tesztek zárttá. Vagy legalábbis, ha egy idegen jön ide, elég hamar érzi magát kirekesztettnek. Lehet csak az én véleményem az, hogy egy közösségnek amúgy jót tesz, ha új tagokkal bővül, de ez tényleg csak az én személyes véleményem.

Nem veszem magamra azt, amit írtál, mivel még kezdőnek tartom magam, ezért nem is böfögök bele olyan témába, amihez - mint akinek még a tojás héja a fenekén figyel - semmi közöm. De megértem, hogy ezzel nem mindenki van így.

Vérpistikék meg mindig is lesznek, bármelyik fórumot megnézed. Más kérdés hogyan van ez szabályozva, ha egy adott fórum szabályzatában le van írva, kit/mit/hogyan kezelnek.

A bizonygatásoknak, amíg tényleg nincs alapja meg szerintem nem kell hinni. Amúgy is sokan elhisznek dolgokat másoktól, ami amúgy nem feltétlen igaz. (pedig kis utána járással mi mindenre rá lehet jönni)

Már csak a bemutatkozás részletességére lennék kíváncsi. :)

Akit érdekel:
Játékosnevem Syrn84, augusztusban kezdtem a játékot a nulláról. Korom a nevemből is adódik. Bár egyesek szerint ingame statpadder vagyok, gold noob, noob clicker, vagy csak simán noob. :)

[ Szerkesztve ]

(#122150) nightmare13 válasza Stanislav84 (#122149) üzenetére


nightmare13
senior tag

Az utolsó bekezdéssel teljes mértékben egyetértek. (Mármint a Bár egyesek... után lévővel) :P

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.