Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#122551) nyunyu


nyunyu
félisten

Hmm, Foch 155 legénysége pont passzol az S35CA-ba.

Valamire csak jó a nagy Foch is. :DD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122552) Dr.Én válasza kchryss (#122539) üzenetére


Dr.Én
veterán

Valszeg igazad lesz a heavy akcióval kapcsolatban, mert light tankokra is csak tier 7-ig szól! Gonosz WG

WOT: kissio

(#122553) nyunyu


nyunyu
félisten

Vettem egy Alectot pedotankerkedni.

Ehhez képest 2/2 BT6:

Replay

Halonenem sem volt még :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122554) Tarill


Tarill
őstag

üdv! kezdtem funból egy új accot, vannak ezek a kezdő kiképző küldik, azok között an egy amiben ad egy tetrachot 100%-os legénységgel, ha én azt a legénységet a 4. csata után átteszem egy másik tankba akkor azok megmaradnak ugye? mert a tetrach csak 5 csatára szól

(#122555) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Skoda T-50-et nyomta valaki stockként? Kiszámoltam 4000 gold kb. kifullozni, az kicsit soknak tűnik

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#122556) jano_77 válasza h1mpi (#122555) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én free nélkül húztam ki a nagy löveget....nem volt egyszerű, de azért volt már rosszabb is nála.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122557) h1mpi válasza jano_77 (#122556) üzenetére


h1mpi
nagyúr

tornyot, motort, láncot mindent? vagy azok mentek freeből?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#122558) Enzolord válasza h1mpi (#122555) üzenetére


Enzolord
addikt

Ki lehet húzni, de inkább ne kínozd magad!! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122559) h1mpi válasza Enzolord (#122558) üzenetére


h1mpi
nagyúr

van olyan jó mint a tvp vtu?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#122560) Jadro válasza h1mpi (#122559) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem igen. Tök hasonló az alap ágyúval.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#122561) h1mpi válasza Jadro (#122560) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az jó, akkor elpötyögök vele a második sorból :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#122562) Enzolord válasza h1mpi (#122559) üzenetére


Enzolord
addikt

A jó és a tevepúp egy mondatban oximoron... :) az egyik legrosszabb tank számomra a játékban a duschwagen mellett! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122563) Jadro válasza h1mpi (#122561) üzenetére


Jadro
veterán

Igen, pontosan erre gondoltam.. :) De a táras ágyúval se jó szaladni, hosszú a reload time. Csak támogatás mellett lehet jó köröket menni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#122564) Enzolord válasza Jadro (#122563) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért ez nem teljesen így van szerintem, elég fürge, és nem annyira hosszú a reload.. :) ne te legyél az első, de nem is kell annyira hátul lenned, csak töltésnél! Ha ez így érthető! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122565) h1mpi válasza Enzolord (#122562) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem stat húzó volt :DDD 1452-es átlagsebzéssel adtam el

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#122566) Enzolord válasza h1mpi (#122565) üzenetére


Enzolord
addikt

Jézusom!! :) :) ja, nézegettem a hall of fame-et, legtöbb alap xp egy csatában egy bizonyos despa tagnak 6219! Nekem volt egy kiváló köröm type59-cel az volt 2495! Mi a bánatot csinálhatott, majd 3x annyi xpért?? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122567) kchryss válasza nyunyu (#122553) üzenetére


kchryss
addikt

Noob koromban kedvenc tankom volt amíg meg nem vakította a wg a nagy td nerfnél. Akkoriban még tele volt a pálya bokrokkal, ennek meg jobb látótávja volt mint a lightoknak és medeknek, álcája top3 volt az összes tank közül és akkoriban talán még le sem esett az álca tk-knél lövés után. Nagyon op volt, sebessége miatt simán lehetett vele spottert is játszani és láthatatlanul lövöldözni bokrok mögül is. Régi szép idők. :)

(#122568) jano_77 válasza Enzolord (#122566) üzenetére


jano_77
nagyúr

biztos, hogy az alap XP volt!? Én még 3K közelit sem láttam még. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122569) Enzolord válasza jano_77 (#122568) üzenetére


Enzolord
addikt

A játékban benne van, hogy max xp! Nekem az 2495, ami nagyon jó karika volt! Erre ez meg 6200 fölött!! Biztos szorzó nélküli! Neked mennyi a max? A játék szerint?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122570) kchryss válasza Enzolord (#122566) üzenetére


kchryss
addikt

Valószínűleg riggelt klán csata 2013-ból. forrás

[ Szerkesztve ]

(#122571) lacibacsi válasza Enzolord (#122569) üzenetére


lacibacsi
addikt

A játék a saját statisztikájába beleszámítja ám a prémium szorzót! Nekem is 26xx XP-t ír, de tudom, hogy az prémium időszakban született...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#122572) Enzolord válasza kchryss (#122570) üzenetére


Enzolord
addikt

Az rendben, de a hall of fame első 10 embere 5k felett van!! Mind riggeve lenne??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122573) kchryss válasza Enzolord (#122572) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem igen. Nem ritka a ledumált cw. De ha megnézed diegho-nak 3000, scheffnek 3400, quickybaby-nek 3200, circonnak 3500. Baromi nagy mákkal el tudok képzelni 4k-t, de ilyen 5-6k xp csak úgy jöhet ki ha bug miatt rosszul számolt valamikor a wot rendszere vagy meg volt rendezve.

[ Szerkesztve ]

(#122574) zodo válasza Midway (#122549) üzenetére


zodo
nagyúr

Kezdéshez azért jó alap lehet + 7 nap prém, igaz gold már nincs mellé csak egy garázshely.

Pl én direkt kezdtem egy új fiókot hogy megmutassam párom testvérének hova lehet eljutni mondjuk a 7 nap prém időszak alatt. Kódomban Pz.Kpfw. T 25 volt és épp akciós volt az ág így a Kampány küldik jutalmai + Képképző küldetéseket végig játszva 3 nap alatt már a VI-os VK 30.02 M és VK 36.01 H is a garázsban állt.

(#122554) Tarill

Lehet mostanra már tudod a választ de megtarthatód a legénységét igaz nem sokra mész velük.
kb 3x % első skill aztán képezheted át őket az új tankba.
Tetrarch pedig csak eltávolítható, nem tudod eladni hisz csak küldetésre kaptad az 5 csata erejéig.

(#122575) kchryss


kchryss
addikt

No, végre volt egy kis időm játszani és jobban szemügyre vehettem az új integrált modokat. Nem ájultam el tőlük. A jól megszokott praktikusan kialakított modokon mindig variál kicsit a wg hogy ne tűnjön teljes koppintásnak, de így mindig 1 fokkal gyengébbek mint az eredeti.
- Zoomból például kaptunk egy kicsit jobb verziót, de a modokban teljesen szabadon beállíthattad a lépcsőket úgy ahogy neked tetszett, nem lett volna nehéz implementálni egy beállítást hozzá a célzó beállítások menübe.
- A bővített garázs szűrő mikor még xvm-ben volt sokkal átláthatóbb volt, a "nem elit" szűrő pedig az egyik leggyakrabban használt volt benne amit a wg érthetetlen módon kihagyott
- A bekapott találat irány jelző egész jó lett, de modként van olyan is belőle amelyik sokkal tovább mutatja a nyilat és vissza is számol, így sokkal egyszerűbb megkülönböztetni a lövéseket és akkor sem maradsz le róla ha a szituáció miatt pár pillanatig épp nem tudsz odafigyelni. Én továbbra is inkább ezt a modot használom.
- A hitlog nagyon gyenge lett, xvm-ben gyakorlatilag ízlés szerint tökéletesen személyre szabhatod, itt meg alig lehet állítani, ha be van kapcsolva mind akkor átláthatatlan. Egyetlen előnye hogy mivel asszisztot is számol ez azt jelenti hogy a kliens most már az assziszt adatokat is küldi csata közben. Így szerintem pár héten belül várható hogy xvm-be is bekerüljön és bárhova kiíratható és felhasználható legyen makró formájában. A jövőben pedig lehet hogy be fog kerülni az akkori wn képletbe is végre.

Hitlog helyett sokkal jobban örültem volna ha a damage panelt építik be. Az mindig sokkal jobban hiányzott amikor modok nélkül játszottam.

(#122576) jagada válasza kchryss (#122575) üzenetére


jagada
őstag

A gyári hitlogot hol lehet kikapcsolni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122577) Macka


Macka
veterán

Jó ez az IS... :U

(#122578) emre válasza Enzolord (#122566) üzenetére


emre
veterán

Megmagyarázom hogy lehetséges.

Más:

Csak engem kényeztet a WG ezekkel a random összeomlásokkal?
Eddig semmi problémám nem volt, de ettől a peccstől tele van a hócipőm.

(#122575) kchryss

Tökéletesen egyetértek. Ezekkel a mókolásokkal adtak a szarnak egy pofont.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#122579) h1mpi válasza emre (#122578) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem hibamentes

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#122580) Tarill válasza zodo (#122574) üzenetére


Tarill
őstag

Nem kell átképeznem mert ruszki ágon nem fogok indulni, bt7 artyba rakom csak őket :) ez csak ilyen kis tieres prém meg ajándéktankos acc :D

(#122581) jr1994 válasza kchryss (#122575) üzenetére


jr1994
addikt

A számból vetted ki a szót. Az egyetlen újítás ami tényleg igazán hasznos, az a pontos spot kijelzés. De ha a most beépített funkciókat jól csinálták volna meg, néhány mod akkor is hiányzik nekem:
Mennyi volt az eltűnt ellenfél hp-ja
Ki nem volt még spottolva
Csapatok össz hp-ja, megy egy zoom out sem árt, bár ezek nélkül el lehet lenni.

Amúgy tegnap modok nélkül játszottam egy klántárssal szakaszban úgy másfél órát. Azt azért el kell ismerni, hogy a natúr játék sokkal jobb, mint egy-másfél éve, mikor elkezdték a modokat beépíteni, előtte mikor még a tankok nevét sem írta ki az alap játék a térképre, hát az valami szörnyű volt. Csak hát tény, hogy csinálhatnák sokkal jobban is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#122582) nyunyu


nyunyu
félisten

Napi kínzó kérdés: színtévesztő módnak mikor változott meg a színsémája?


Régebben zöld+kék volt, most már én is látom, hogy sárga+lila. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122583) notika77 válasza nyunyu (#122582) üzenetére


notika77
senior tag

Ez valami trollkodás vagy csak valami színtévesztős vicc, amit nem érthetek? :)

(#122584) jano_77 válasza nyunyu (#122582) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem nagyon értem hogy mi a problémád, vagy csak viccelődsz mert kettő teljesen ugyanaz!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122585) notika77 válasza jano_77 (#122584) üzenetére


notika77
senior tag

Nem teljesen ugyanaz, mert az újabbon élénkebbek a színek, talán ezt már más színnek látja egy színtévesztő?

(#122586) nyunyu válasza notika77 (#122583) üzenetére


nyunyu
félisten

~3 éve, amikor 8.3-8.4 környékén foglalkoztam modpakk gyártással, akkor kaptam az ívet rendesen, amikor jól lekékeztem az ellenfél színét.

Sajnos a régi screenshotjaimat automatikusan törölte a kepfeltoltes, 9.9 volt a legrégebbi ide linkelt, ami még működik, de azon még a régi színekben pompáznak a tankosztály ikonok.

Régi színek: 0x96FF00 és 0x8379FE
Mostani színek: 0xADFF09 és 0xB99BF1

(piros-zöld színtévesztő vagyok, nagyon nem látom, ha egy szín R és G komponense csak picit tér el egymástól, halvány rózsaszín és halvány zöld az nálam egységesen szürke.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122587) nyunyu válasza nyunyu (#122586) üzenetére


nyunyu
félisten

Mikor tavaly próbáltam az AW-t, ott egyértelműen sárga-lila volt a színtévesztő séma, de az meg nem tetszett, tettem vissza a sima zöld-pirosat. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122588) nyunyu


nyunyu
félisten

Hmm, camera.xc-ben állítható, hogy milyen zoom lépcsők legyenek?

Lassan már ZoomX sem kell.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122589) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudna abban segíteni vki, hogy a felső jelzett helyen milyen gyári mutatók szerepelnek - vagy esetleg mod, de akkor milyen - illetve a lentinél a gyári értékeket lehet-e mozgatni és máshová helyezni? Ugyan ez érdekelne a fentinél is, hogy lehet-e mozgatni és ha igen, hogyan?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122590) kchryss válasza jano_77 (#122589) üzenetére


kchryss
addikt

Ezt is milyen jól megcsinálták hogy replay-ben nem mutatja a gyári hitlogot akkor sem ha modok nélkül nézem.
Mindjárt megyek egy teszt kört modok nélkül és megnézem rak-e fentre valamit. A gyáriak egyébként egyelőre nem mozgathatóak.

(#122581) @jr1994:
Adtak egy suzukit a trabant helyett, de a modosok már rég porsche-val jártak. :)

(#122591) jano_77 válasza kchryss (#122590) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt sem bánnám, ha kikapcsolható lenne vhol, de próbáltam a Visszajelzéseket ide-oda kapcsolgatni, de nem tűnt el sajnos. :( Egyébként az a fenit az gyárinak tűnik: össz sebzés, felfogott sebzés és talán spot

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122592) Midway válasza zodo (#122574) üzenetére


Midway
senior tag

Pz.Kpfw. T 25 tank nagyságrenddel jobb , mint egy T127.
Azt én is elfogadnám.

-----------------------------------------------

Lesz ezzel a 6. érzékkel valami?
Vicc, hogy már rég lőnek mire jelez, ha jelez egyáltalán. :W

(#122593) jano_77 válasza Midway (#122592) üzenetére


jano_77
nagyúr

még jó, hogy a spot rendszer volt az egyik új dolog,amit elvileg javítottak ebben a patch-ben. Erre Malinovkán a kis tóban megy keresztül egy T44-100, amit spotoltam AMX12t-el a nagy spot bokorból (E4) majd ott ahol még bokor sincs, egyszer csak eltűnt és már majdnem fel is tudott jönni a mi oldalunkon, mikor újra megjelent. :F

Amúgy esetleg a Gambiter-es dmg panlet esetleg tudja vki hol tudom szerkeszteni? Mert az is jó lenne, ha annak a dmg számlálóját elhelyezem vhová, akkor már nem lesz fedésben a gyárival. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122594) kchryss válasza jano_77 (#122589) üzenetére


kchryss
addikt

Bal felső sarokban nincs semmi gyári jelzés nálad nem tudom melyik mod rakta oda a háttérbe azt a sebzés és pattintás számlálót.

(#122576) @jagada:
Itt lehet kikapcsolni a gyári hitlogot:

(#122595) zodo válasza jano_77 (#122593) üzenetére


zodo
nagyúr

res_mods\configs\damagelog\Log.cfg

Nálam így néz: 400 adtam meg a vízszintes értéknek

"position" : {
"x" : 400, // координаты элемента по оси Х.
"y" : -229, // координаты элемента по оси Y.
"align" : {
"x" : "left", // выравнивание элемента по оси Х (left, center, right).
"y" : "bottom" // выравнивание элемента по оси Y (top, center, bottom).
}

[ Szerkesztve ]

(#122596) kchryss válasza jano_77 (#122593) üzenetére


kchryss
addikt

Gambiter ha ott van mint régen akkor:
configs/damagelog/log.cfg
"position" : {
"x" : 229, // координаты элемента по оси Х.
"y" : -229, // координаты элемента по оси Y.

Na zodo mod szakértő lett és megelőzött. :D
Ugyanitt egyébként állítható a szélessége, magassága, sorközök távolsága és hogy az új értékek alulra vagy felülre kerüljenek be.

[ Szerkesztve ]

(#122597) zodo válasza kchryss (#122596) üzenetére


zodo
nagyúr

Ezt speciel tudtam. :B de írtam privit mert van mod kérdésem. :D

(#122598) kchryss


kchryss
addikt

A beépített újdonságokhoz még egy észrevétel amit tegnap kifelejtettem.
Ezek az új minimapok borzasztóak, főleg annak tudatában hogy locastan évekkel ezelőtt ezeknél 100x jobb hd minimapokat csinált.

(#122599) jano_77 válasza kchryss (#122596) üzenetére


jano_77
nagyúr

és Zodo-nak is nagyon köszönöm! :R

(#122598) kchryss: tökéletesen egyet értek! Egy rakás szamóca lett a minimap!

Azt esetleg tudjátok, hogy mikor betölti a csatát, akkor az elején miért néz ki úgy a játék, mintha 8bit-es lenne!? Vagy ez csak nálam ilyen? Korábbi patch-eknél nem volt ilyesmi gondom. :(

kchryss: pedig ha megnézed az első képen, pont olyanok a szimbólumok, mint a gyárinak - legalábbis a felfogott sebzés jelölő (kis páncél). ezért is gondoltam, hogy az is gyári!?

szerk: Illetve akkor már csak egyetlen kérdésem volna: a ping, fps és óra hol állítható, hogy hol legyen? Kicsit lentebb helyezném és minden frankón látszódna. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122600) Enzolord válasza jano_77 (#122599) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem is ilyen az elején.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.