Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#122451) mcwolf79 válasza lacibacsi (#122447) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem kell visszaküldeni a barakkba. Átrakja magától a sima tankból a prémtankba.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#122452) tarka_szarka


tarka_szarka
tag

Igazi szarka lettem. A csatánkénti kilőtt tank arány 1.03-ról 1.63-ra növekedett mióta megy az event. Előtte csak a damage érdekelt, de az event átírta. :-)

WOT account: tarka_szarka

(#122453) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

na megjött a svéd a boltba, 15 euró a legolcsóbb kiszerelés, 60ért BIA + 100% legénység jár, 11500 arany meg minden más

- no es importante -

(#122454) Looserke válasza Sixkiller6 (#122453) üzenetére


Looserke
őstag

kicsit elkéstél :D

(#122455) Sixkiller6 válasza Looserke (#122454) üzenetére


Sixkiller6
őstag

bocs

- no es importante -

(#122456) jagada válasza Sixkiller6 (#122453) üzenetére


jagada
őstag

Már született is vele pár Tank Ace a tocsiklakók jóvoltából!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122457) CirrMee válasza tarka_szarka (#122394) üzenetére


CirrMee
addikt

Köszi szépen! :)

Randomban farmolás lenne az elsődleges szerep, a másodikra gondoltam a (nem rangsorolt) csapat csatát. Csapatba szoktunk vinni T34 -est, de az 1-2° plusz lehajláson kívül nem láttam túl nagy előnyét A Lőwével szemben. Pofira viszont inkább ez a dajcse oroszlány' jönne be, ami papíri alapon mint ha pontosabb is lenne.

Az a 2k / 40-50kredit prémmel vagy prém nélkül értendő amúgy?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#122458) tarka_szarka válasza CirrMee (#122457) üzenetére


tarka_szarka
tag

Prémmel nyomom.

Én nagyon szeretem a Lőwét, most az van. Nagyon ritka az olyan csata, ahol csak egy-két lövést tudok elengedni. Az tény, hogy vannak tőle jobb pénztermelők. pl. FCM, ha már heavy-ről beszélünk.

Sajnos a Lőwe ritkán csatalehozó gép. Nincs mobilitása és a páncél is csak tornyozásnál, vagy sidescrape-ben véd valamelyest. Egy jól bevédett pozícióban lehet sok lövést leadni a pontos ágyúval. így használva jön a zsé. Egyébként hamar elkopik.Az ágyút és a látótávot lehet és kell használni.

Én csak a német tank mivolta miatt vettem és mert szép, illetve előző accokon T34-em volt. Annyit mentem az amcsi rohadékkal, hogy soha többet nem szeretnék.

WOT account: tarka_szarka

(#122459) zodo válasza nyunyu (#122429) üzenetére


zodo
nagyúr

Az se lenne rossz ha mégis dp-t vagy logot használva nem tűnne el a gyári "kiosztott/blokkot/hozzájárulás sebzés" kijelző. :(((

Nem igazán érdekel hogy mennyit lövök az ellenfélbe de a sebzés hozzájárulást vártam.
Feltettem a GambitER log-ot és hiába teszem át túloldalra a listát (eddig a panel mellett volt) nincs gyári kijelzés.

(#122460) CirrMee válasza tarka_szarka (#122458) üzenetére


CirrMee
addikt

Nincs még eldöntve, csak az , hogy valami pénztermelő gép kellene. A Skorpi G -t néztem ki, csak azt meg kivették időközben, ki tudja, lesz e még. Ha tudnám hogy lesz még, akkor bevárnám azt, de erre a kérdésre még nem válaszolt itt senki. :)
Ezt leszámítva meg csak a heavy vonal érdekel, abból is inkább az olyanok, amelyeknek nem ilyen "alig átütése" (pl IS6) van.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#122461) Enzolord válasza CirrMee (#122460) üzenetére


Enzolord
addikt

Karácsonykor van rá esély a kalendárban...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122462) fradi81


fradi81
veterán

Aslain xvm damagelog ilyen másnál is? Várok még vele akkor :)

moto g72, Ninebot d28e

(#122463) h1mpi válasza fradi81 (#122462) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen aslain szokás szerint alszik...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#122464) kchryss válasza CirrMee (#122457) üzenetére


kchryss
addikt

Korábbi hírek alapján a löwét át akarják tervezni. Páncélját buffolnák, látótávját nerfelnék még heavy is lehetne belőle. :D

(#122465) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jó lesz ez :DDD 0 goldot lőttem

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#122466) DaveHutt válasza CirrMee (#122460) üzenetére


DaveHutt
őstag

Egyéni szubjektív vélemény: a Löwét az egyik legrosszabb tier 8 premiumnak tartja a közvélemény. Heavyként nem tudod használni a szar páncélzat, rossz dpm, alpha miatt. Sniperkedni meg inkább vegyél TD-t, vagy Mutzot, hacsak nem pont heavy kell. De még akkor is inkább T34-et vennék, mert jobb az ágyúja, és van használható páncél rajta.

Skorpion G biztos lesz még, veszik mint a cukrot. Decemberben, karácsonykor biztos lesz, abból ítélve, hogy tavaly is kitettek kb.mindent az E25ön és Type 59-en kívül.

(#122467) CirrMee válasza DaveHutt (#122466) üzenetére


CirrMee
addikt

TD (prém) osztályból csak a Skorpi jött be, mert a forgatható tornyos gépeket preferálom. Nashorn is csak azért van most a gépparkban, hogy a kettővel azt követő RHM kihúzható legyen. :)

Akkor várunk még, max megpróbálom addig kihúzni a 110 -t unalmamban. :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#122468) kchryss válasza zodo (#122459) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tudom ellenőrizni, mert replay-ben modok nélkül sem jelzi ki. Lehet wg hiba. :)

(#122469) fradi81 válasza DaveHutt (#122466) üzenetére


fradi81
veterán

"tartja a közvélemény"

Nem tudják használni/nem játszottak eleget 175 átütésú 8-as prémtankkal :)

moto g72, Ninebot d28e

(#122470) jagada válasza nyunyu (#122425) üzenetére


jagada
őstag

Ezt honnan lehet letölteni? Mert az xvm honlapon még a régi bugos van.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122471) jagada válasza fradi81 (#122462) üzenetére


jagada
őstag

Ez gyári nem? Érdekelne, hogy hogyan lehet eltüntetni?

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122472) fradi81 válasza jagada (#122471) üzenetére


fradi81
veterán

Ez aslain xvm-től néz ki így.

moto g72, Ninebot d28e

(#122473) kchryss válasza jagada (#122470) üzenetére


kchryss
addikt

xvm nightly
Change lognál meg lehet nézni mikor mit javítanak. De ezek béta kiadások így saját felelősségre használd.

(#122474) jagada válasza kchryss (#122473) üzenetére


jagada
őstag

köszi

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122475) robogo81 válasza zodo (#122459) üzenetére


robogo81
aktív tag

Próbáld ki ezt.
A grafikusnál a 2 opciósat próbáld ki,de van hozzá segitség a pakkban.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#122476) h1mpi


h1mpi
nagyúr

valaki tapasztalt ilyet?

Olyan mintha nem lenne barakkom...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#122477) nyunyu válasza fradi81 (#122469) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem tudják használni/nem játszottak eleget 175 átütésú 8-as prémtankkal :)

Ha ennyire nem megy Löwevel, akkor mit szólnak vajon egy IS-6-hoz?
Pláne egy WZ-111-hez.

Előbbinek mondjuk lehet építeni a páncéljára, utóbbinak nem.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122478) jagada


jagada
őstag

A csapattársakat alig tudom kilőni, ez most valamelyik mod miatti bug vagy a patch következménye?? Egy csomószor kell nyomni a tűz gombot, hogy kilője a retardokat.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122479) Dr.Én válasza nyunyu (#122477) üzenetére


Dr.Én
veterán

IS-6-ra fenem a fogam... pont én is a 175-ös pen miatt aggódom...

WOT: kissio

(#122480) Enzolord válasza Dr.Én (#122479) üzenetére


Enzolord
addikt

2 eset lehet az IS-6on azzal az ágyúval.. vagy brutál jó köröket mész, és oda lő, ahova célzol, és át is megy, vagy mindenről pattansz, vagy ellősz a világűrbe.. Középút nincs.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122481) Dr.Én válasza Enzolord (#122480) üzenetére


Dr.Én
veterán

Tipikus RNG Jelenségnek nevezem...
IS-7 legénységet is ebben akarom nevelgetni

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#122482) Midway válasza jagada (#122444) üzenetére


Midway
senior tag

Nekem sem jelez mindig. :W
Ez most az új pacth miatt van? Nagyon "ügyesek" ezek.
Minden frissítésnél elk@rnak valamit, van mikor több dolgot is. Mint most

(#122483) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ez az m10 panther nemet prem mednek milyen valasztas?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#122484) Zuri


Zuri
tag

ÜDv néktek, mai nap van utolsó lehetőség megvenni(egyenlőre) kedvezményesen a prém TD-ket. És hát akinek megvan de csak akinek megvan elmondaná a véleményét a AT-15A TD-ről? Megérné a 4500 aranyat most? :D Előre is köszönöm a választ :R

(#122485) kchryss


kchryss
addikt

6. érzék már a patch előtti napokban is bugos volt nálam. Hol jelzett hol nem. Már arra gondoltam hogy olyan cheater modokat használnak amivel látnak spot nélkül. Mióta betették xvm-be a xmqp-t és adatokat cserélnek a xvm kliensek egymással, simán megoldható az ilyen cheat készítése ahol látják az ellenfél összes tankját spottól függetlenül.

(#122484) @zpryde:
Teszt szerveren kellett volna kipróbálnod. Én nem igazán ajánlom. Olyan mint a többi AT tank a brit ágon csak nagyobb a löveg vízszintes kitéríthetősége és tier limites. TD-hez képest elég kicsi a sebzése, de legalább gyorsan köpköd. Ha sok a bot az ellenfélnél és nem találják a 2-es gombot akkor rengeteget lehet vele pattintani, de a gyenge mobilitása miatt nagyon rá van szorulva a csapattársakra.
Itt egy 2014-es elemzés róla, azóta szerintem rosszabb lett a helyzet, gyorsabbak a csaták amik nem kedveznek a lassú tankoknak és több a nagyot lövő tank is.

[ Szerkesztve ]

(#122486) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

van olyan mod, ami képes session stat-ot mutatni? (aslain nem tud, még a mai frissítéssel sem, sőt megöli a rendes harc utáni notificationt is)

- no es importante -

(#122487) Enzolord válasza Zuri (#122484) üzenetére


Enzolord
addikt

Városi pályákon, főleg hetes csatákba nagyon jól lehet vele aratni...
Sokan nem tudják, hol kell lőni.. :) Valóban kicsi az alfa, de cserébe gyorsan lő..
Én szeretem..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122488) kchryss válasza Zuri (#122484) üzenetére


kchryss
addikt

Előző hsz-em végén linkelt elemzéskor még nem volt tier limites és a hp-ját is növelték azóta. Ízlés dolga hogy megéri-e, van aki szereti az ilyen tankokat is, nekem itt van a garázsban, de nem venném meg. :)
Elég frusztráló vele a játék vagy sokat lősz vagy semmit, mint írtam nagyon szituáció függő tank.

[ Szerkesztve ]

(#122489) kchryss válasza Sixkiller6 (#122486) üzenetére


kchryss
addikt

Korábban írtam melyiket érdemes használni, de ez elég puritán, bár a konfig átírásával ugyanúgy ki lehet csinosítani.

[ Szerkesztve ]

(#122490) Zuri válasza kchryss (#122488) üzenetére


Zuri
tag

Köszönöm a gyors válaszokat kchryss és Enzolord. :R

kchryss: Nem mondtam teszt szerón nem próbáltam ki, de ott kicsit más minden :U

AT-15öt és Tortoiset imádtam, talán még az AT-7is(már nem emlékszem de van egy ászom vele így csak volt valami.. :DD ). És már csak ez hiányzik a garázsból mint T7 prém tank :D Itt jön elő gyüjtői szenvedélyem, hogy most azért megvegyem-e? Használható is? Teszt szerveren nem volt elég idő erre, így a rendes szerveren lévő tapasztalatokra adnék :)

(#122491) kchryss válasza Zuri (#122490) üzenetére


kchryss
addikt

Ha bejött a sima at-15 és a torta akkor ez is bejöhet. Ugyanaz a játékstílus. Csak az a 150-es alfa kezdődne 2-essel. :)

(#122492) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

skorpióval 4800 dmg (3500 300m túlról), igaz halállal a végén, még mindig csak mastery badge I, nem ász
mondjuk tier8 csatában, de akkor is

- no es importante -

(#122493) Zuri válasza kchryss (#122491) üzenetére


Zuri
tag

Igen, de erre ott van a Matilda meg a AT-2 kicsi az alfa de sokat össze lehet lőni, és igen barátságos az MM-je .. Amúgy MM-en állítottak valamit maraton kezdetével mindíg +2tierbe dobált a játék patch óta meg viszonylag saját tierbe rak....

Nem tudom nehéz döntés STA-2-re gyűjtenék(az is hiányzik a kollekcióból) csak hát ez is... :D

(#122494) jano_77


jano_77
nagyúr

amennyiben esetleg vki fontolgatja a Svéd prém megvételét, azzal számoljon, hogy az első 5-6 beetető saját tierű csata után csak T7-8 következik! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122495) rlazol válasza BÁ Nutrition (#122483) üzenetére


rlazol
addikt

BÁ Nutrition: tegnapelőtt tárgyaltuk ki. Ld.: itt meg itt

lényeg: A lassúsága, az alacsony átütése és sebzése miatt nem egy "fun" vagy épp egy csataeldöntő masina. Viszont épp ezért kifejezetten nehéz tank, magas szintű játék ismeretet igényel, hiszen a gyenge pontok ismerete nélkül semmire nem mész a pontos ágyúval, aminek amúgy is betett a tavaly januári pontosság-nerf.
Akkor érdemes rajta elgondolkozni, ha a német med vonalakat húzza az ember és akár hozzá egy prémium segítőt a legénységnek. Akkor is érdemes a P 8.8-val összevetni és a kettő közül választani.

Sixkiller6: ezerszer elhangzott :U az ászt XP-re kapod. A nyers dmg-re kapott XP-t pedig befolyásolja a távolság, a tier deficit, a tankosztály... hiába sebzel sokat ha más spotját lövöd, ha alacsony tierbe lősz stb.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#122496) Zuri válasza Sixkiller6 (#122492) üzenetére


Zuri
tag

Szerintem nem csak DMG-re adja az "ász"-t. Benne van az esetleges kritikus találat,kill,bázis foglalás/védés és igen az is hogy túléled :D

(#122497) Sixkiller6 válasza rlazol (#122495) üzenetére


Sixkiller6
őstag

igen tudom, így 5 év, 30k csata és 2000 wn8 körül azért nekem is leesik. csak érdekességképp jegyeztem meg.
bocs

- no es importante -

(#122498) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja vki, hogy a wotinfo-ról letölthető Battle assistante mod miért nem működik?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122499) kchryss válasza jano_77 (#122498) üzenetére


kchryss
addikt

"J" gombbal vagy középső egér gombbal próbáltad?

(#122500) jano_77 válasza kchryss (#122499) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi...közben bele olvastam a hsz-ba, hátha felvetette már vki és ott megtaláltam a megoldást. :B :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.