Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#122951) Enzolord válasza kchryss (#122950) üzenetére


Enzolord
addikt

Mi 10 meccs 1 győzelemmel kezdtünk.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122952) Antonius1978 válasza Fel (#122942) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez az a 8-as kinai premtank, amit tavaly kuldetesekkel lehetett nyerni ? Sajna nem volt ra idom hogy megcsinaljam, banom is, ha errol van szo,

galervin93 a Kiralytigris jobb, 45 fokban beforgatva hajlamos pattogni, persze tavolsagot kell tartani, hogy a tavolsaggal az atutoero is csokkenjen, igy a ketto egyutt eredmenyezheti a pattintast.
Nem kedveltem kulonosebben, megis viszonylag eredmenyes voltam vele, kb 60% wr, az atlagsebzes viszont csak 1220 volt, wn8 meg 1640.

(#122953) galervin93


galervin93
őstag

Köszi a válaszokat a Tigrisekkel kapcsolatban! Meggondolom még a dolgot, ma kemény 300 wn8-at sikerült teljesítenem a Tigrissel 3 meccs alatt... ...talán mésem kellene erőltetnem... (Miközben T29 vagy IS-sel pöppet jobban megy...)
Mindegy is, inkább két videó (bocs a minőségért, nem valami jó:
T49 csúnya blindshot, legalábbis a Skoda tuti nem örült neki. :)) (Végül én is nyírtam ki, csak nem hagyom ott pár tíz hp-n. :D )
Aztán egy számomra némiképp furcsa eset, Rudyval nyeltem be három olyan lövést egy Skoda T25-től, amire nem számítottam (hogy bemegy). Az meg hogy nem is szpottolódott, már csak hab a tortán... Jó hülye voltam, a végén kitolattam elé, be akartam szögelni jobban... De basszus... Olyan szögből simán bevisz...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#122954) kchryss válasza galervin93 (#122953) üzenetére


kchryss
addikt

Skoda azért nem spotolódott, mert a ház takarta a kilátást így bármeddig leeshetne a kamója úgysem látnád meg.
Spot rendszerben(katt) szépen ábrázolva van mi a helyzet. Minden tankon 2 pont van amivel spotolhat és 6 amit spotolhatnak rajta. Ezeket a pontokat nézi a rendszer. A két pont amivel spotolhatsz a tank legtetejének legközepe és az ahol a toronyból kiindul a cső. Ha úgy állsz be egy ház mögé hogy a tornyod takarja, de az oldalad kilátszik akkor az ellenfél simán felspotol meglő, de te nem spotolod őt. Ez a magyarázat a legtöbb olyan szitura is amikor a semmiből jelenik meg egy tank és csak az auto spot 50m-en belül veszed észre. A buta játékosok ilyenkor szoktak csítert vagy hekkert kiabálni ahelyett hogy gondolkodnának. :)
Az viszont tényleg érdekes hogy mind a 3 lövése bement. Valószínűleg túlforgattad a tank farát. :)

[ Szerkesztve ]

(#122955) jagada válasza notika77 (#122945) üzenetére


jagada
őstag

Én nem az orosz szerveren játszom. Az orosz törvényeket sem kell betartanod Mo-n. Úgy látom te a csehszlovákot nézed egész nap, válts csatornát!

(#122953) galervin93: pedig a Tigris egy nagyon jól használható brutális tank, valamit nagyon nem jól csinálhatsz vele. Elismerem technikás kis jószág, nem az az agyatlan megyek előre senki nem lő be bunker tank, de nálam nem ellenfél egy T29 vagy IS. Nekem a Tiger II sokkal xarabb, kevésbé használható tank volt, de nem akarlak ijesztgetni. Ami még fos, igaz nem ezen az ágon, de a Tiger (P), ha a Tigerrel nem megy a játék, azt a tankot messzire kerüld el!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122956) csapee válasza galervin93 (#122944) üzenetére


csapee
senior tag

Azt ugye tudod hogy az E100-at is huzatosra lövik ha nem rejted. ;] Tényleg csak a tomatokat lehet vele szivatni a többi betölti a goldot és forgathatod mint kurva a ridikult. ::)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#122957) Tarill válasza jagada (#122955) üzenetére


Tarill
őstag

A tiger és a tiger p között ekkora különbség van?

(#122958) h1mpi válasza jr1994 (#122949) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a Tiger II-nél hagytam abba az ágat. Annál mihasznább tank is kevés van arra felé..

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#122959) Jolet


Jolet
őstag

Amikor már agybajt kapsz, mert nulla killes csaták sorozatát adja a szerencse, akkor megkönyörül rajtad és enged ilyet is

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#122960) DaveHutt válasza jr1994 (#122949) üzenetére


DaveHutt
őstag

Kicsit tévedésben vagy. Az E75-nek hasonló a páncélzata, mint az E100-nak. Az E75 tornya jobban formázott, plusz autopattintó oldalai vannak, míg az E100-é egy nagy HEAT-mágnes. Az alsó lemeze kisebb célpont. Az E100 felső páncélja és oldala erősebb, de az E75-é is bőven elég, ha tudod használni. Mellé a 75 mobilisabb, és az ágyúja is kellemesebb. Én sokszor eljutok oda, hogy inkább viszek E75-öt tier 10 meccsbe, mint E100at. Vmit kezdhetnének az E100 tornyával, mert ez így röhejes.

Ui.: Mindkettő megtartandó, az E75 ugyanis top tierben brutális. Beforgatott alaó lemezzel tier 8 heavieket is lehet pattintatni. Az már az erősen alázós kategória.

Egy jótanács Tigris II-höz. Mivel pontos és viszonylag gyorsan céloz, de a páncélja gyenge, ezért bújkálj és fedezékből lövöldözz vele, távolról. Ha top tier vagy, és kell a heavy a csapatba, akkor alsó lemez rejtésével egész szokat elérhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#122961) Greentea válasza galervin93 (#122948) üzenetére


Greentea
senior tag

Sztem a Tiger 2 és az E75 is király heavy.
Tiger 2 buff óta sokkal jobb lett, de még mindig inkább hátulról operál.
E75 viszont igazi közelharcos, ágyú néha néha lutri, de ezt kivéve nagyon szuper. :) Elég gyorsan kihúztam vele az E100-at.

(#122957) Tarill
Tiger P szinte minden tekintetben rosszabb mint a sima Tiger. Lassabb célzás, lassabb újratöltési idő és maga a tank is lassabb. Cserébe kap egy 200mm-es front páncélt, ami kb a játékosok 20%-a ellen véd akik a testre céloznak. Torony beüthető 1xx-es pennel és nem is kell a kupolára célozni. + ami a Ferdinél is van, a két csücsök a test páncélon szélen.

2x2 néha 5

(#122962) HellGreg


HellGreg
őstag

Szerintetek a Patton 59-et érdemes megvenni? Nagyon gondolkodom rajta csak nem tetszik az a nagy púp a tornyán :)

(#122963) DaveHutt válasza HellGreg (#122962) üzenetére


DaveHutt
őstag

Attól függ mire kell, milyen tankod és mennyi pénzed van.

(#122964) fradi81 válasza HellGreg (#122962) üzenetére


fradi81
veterán

Mindent érdemes megvenni amire van felesleges pénzed és szórakoztató lenne vele a játék :)

moto g72, Ninebot d28e

(#122965) HellGreg válasza fradi81 (#122964) üzenetére


HellGreg
őstag

Már megvettem, mivel sehol nem tartok a kínai ágon, kellene legénységfejlesztőnek és persze pénzkeresőnek :)
Na majd meglátjuk mit tud

(#122966) jr1994 válasza h1mpi (#122958) üzenetére


jr1994
addikt

Én azzal úgy játszottam anno hogy különféle tigrisekről szóló számokat hallgattam hozzá, és mehet a darálás :D

(#122960) bodry123:
Valamiért mégis jobban szeretem az E100-at. Nekem nem állt kézre az E75, főleg azt utáltam hogy lassabban forog a torony mint a test, és ha gyorsan rá kellett valakire fordulni, a test már szemben volt vele de a torony valahogy lemaradt. Talán a számok meggyőzőbbek, E75 átlagsebzésem 2050, 48% wr, E100 2950 átlag, 65% wr.
Amúgy már több mint egy éve megvan az E100 szerintem, és rajta kívül csak a Tiger I-et tartottam meg az ágon.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#122967) galervin93 válasza kchryss (#122954) üzenetére


galervin93
őstag

Igen ismerem a spot-pontokat, a túlforgatáson qrtam fel magam, az hogy meg sem láttam ki csinálta már csak a sok sör miatt fájt annyira. :-D
E-100-zal játszottam teszten sokat, nagyon bejövős volt, szerintem jó gép. Csak egyszerűen nem értem miért nem hasonló gépek vannak előtte, a papír-sniper vonal a végére homlokegyenest megfordul és lesz belőle egy pontatlan monstrum... Fuck logic...
Tudom az én szegénységi bizonyítványom hogy nem tudok menni a Tigrissel, sajnos hiába van vele nem tudom mennyi köröm, nem áll rá a kezem. Evvan. Kredit formájában több hasznát veszem, majd eccer visszaveszem.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#122968) mcwolf79 válasza DaveHutt (#122960) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1
Én is jobban szeretem hajtani az E75-öt mint az E100-at. Az E100-ra a játékosok 90%-a (köztük én is) tölti a prémlőszert, amivel a tornyát ementálivá lehet lyuggatni.
Az E75-öt azért nehezebb meglőni, ha eldugja a hasát. A tornyát azért közepes távolságból nem olyan könnyű átlőni (arannyal) , kupolája vagy bemegyek vagy nem.
Arról nem is beszélve, hogy az E100 T 10-es meccsben azért igényli az aranyat ( kivéve Diegho-t).
Arról nem is beszélve, hogy olyat írni, hogy a Tigris 2 ugyanolyan játékstílust igényel mint a Tigris 1??? A Tigris 2-nek már van valamennyi páncélja, ha nem is T 10-ben, de azért T9-ben használható óvatosan . A Tigris páncélja viszont gyengusz, tényleg a T7 medek belövik.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#122969) jagada válasza Greentea (#122961) üzenetére


jagada
őstag

A kisebb lövegsüllyedés is sokszor megviccelt már, egy rémálom az a tank annak aki már játszott a sima Tigrissel. Hiába páncélozottabb a front, ha lőni akarsz pont a gyenge pontodat, azaz a tornyodat kell kidugnod.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122970) DaveHutt válasza jr1994 (#122966) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az E100 ugyanúgy lassabban forgatja a tornyát, szóval nem értelek. :F

(#122971) fradi81 válasza jagada (#122969) üzenetére


fradi81
veterán

Melyikre írod a kis lövegsüllyedést?

moto g72, Ninebot d28e

(#122972) #38742016


#38742016
törölt tag

Sziasztok, hülye kérdés lesz, ezeket a küldetéseket hogyan lehet elindítani?

(#122973) jagada válasza fradi81 (#122971) üzenetére


jagada
őstag

A Tiger (P)-re a Tigerhez képest. Igaz csak 1 fokkal, de soxor pont az hiányzott.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122974) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Aslainban másnak se működik a többsoros garázs?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#122975) fradi81 válasza h1mpi (#122974) üzenetére


fradi81
veterán

De igen jó az xvm mod-ban.

moto g72, Ninebot d28e

(#122976) h1mpi válasza fradi81 (#122975) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor nem tudom, most tettem fel és hiába van 2 sorosra rakva akkor is csak 1 soros user error 1 sorosra volt rakva az Aslainban :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#122977) szallasi007 válasza #38742016 (#122972) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem november 1-tol lesz aktív?

(#122978) #38742016 válasza szallasi007 (#122977) üzenetére


#38742016
törölt tag

Elvileg már most is az, csak nem tudom, hogyan kell teljesíteni, milyen versenyen nyerjek 9 csatát? :F

[ Szerkesztve ]

(#122979) jr1994 válasza DaveHutt (#122970) üzenetére


jr1994
addikt

Félreértesz. Az zavar hogy az E75 tornya nagyon lassan forog a testhez képest. Az E100-nál nincs gond, ugyanolyan lassú mindkettő :D
Ha új célpontra fordulsz rá E75-ben, a torony nem tudja követni a testet, nem lehet valami jól leírni, próbáld ki.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#122980) fradi81 válasza jr1994 (#122966) üzenetére


fradi81
veterán

"Nekem nem állt kézre az E75, főleg azt utáltam hogy lassabban forog a torony mint a test"

Nálam a torony gyorsabb, lehet stock volt amivel játszottál? :)

Ja így már ok, de így is túl op, ha van csapat mellette :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#122981) CirrMee válasza jr1994 (#122966) üzenetére


CirrMee
addikt

Én azzal úgy játszottam anno hogy különféle tigrisekről szóló számokat hallgattam hozzá, és mehet a darálás :D

Sando Clan, Sando Clan...! (gy.k.: maláj tiger) :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#122982) Stanislav84 válasza #38742016 (#122978) üzenetére


Stanislav84
tag

Már egyszer megválaszoltam valakinek ezt a kérdést, de nem találom a hozzászólásom. :)

Igen, WG által elismert bajnokságokon kell részt venni és nyerni rajta meccseket/fordulókat és akkor kezdi el számolni a küldetéshez a dolgokat.

LINK

A bajnokságok

[ Szerkesztve ]

(#122983) #38742016 válasza Stanislav84 (#122982) üzenetére


#38742016
törölt tag

Elvileg megvan: [link]

Holnap 17:00-kor ingame írni fogja, hogyan kell belépni csatába? :R

Szerk.: Watch the client notifications so you don't miss any action. A special window will open for you to join the battle. The most important thing is to be online at the correct time.

[ Szerkesztve ]

(#122984) Jolet


Jolet
őstag

magam sem értem

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#122985) lacibacsi válasza #38742016 (#122983) üzenetére


lacibacsi
addikt

Egyedül nem leszel valami túl ütőképes csapat! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#122986) #38742016 válasza lacibacsi (#122985) üzenetére


#38742016
törölt tag

Ez elvileg 1v1 lesz, vagy valamit elnéztem... :DDD

(#122987) DaveHutt válasza jr1994 (#122979) üzenetére


DaveHutt
őstag

Tanuld meg forgatni a tornyot a testtel. Egyébként is ez a kívánatos, mert elől van a legtöbb páncélja a tanknak.

Jolet: nincs Safe Stowage az E5-ödön. :(

[ Szerkesztve ]

(#122988) jano_77 válasza jagada (#122955) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha galervin a Tigerrel vmit rosszul csinál, akkor - már ne is haragudj - de a Tiger P-el Te is vmit rohadt szarul csinálsz, mert T7 egyik, ha nem a legjobb heavy-je! Nekem konkrétan a WN8-amat húzó tank volt. Igaz lassbb int a sima Tigrincs, de keményebb is.
Amúgy szerintem majd mindegyik Tigris inkább második vonalas sniper tank, mintsem első frontos hadakozó!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#122989) szalai56 válasza jano_77 (#122988) üzenetére


szalai56
senior tag

A Tigris P nekem is jobban bejött, de én noob vagyok.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#122990) jagada válasza jano_77 (#122988) üzenetére


jagada
őstag

Neked mennyi áll a kiválóság jel Tiger (P)?

Tiger:

Tiger (P):

Csak 88 csatám volt vele, gyorsan továbbléptem, de szerintem egy kicsit tudok velük játszani. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122991) Jolet


Jolet
őstag

Változott valami a TankÁsz számításnál? Vagy a spotolást súlyozták feljebb az XP-ben?

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#122992) kchryss válasza #38742016 (#122983) üzenetére


kchryss
addikt

Nem tudom hogy cw-ztél-e már, de ugyanúgy fel fog jönni egy speciális csata üzenet pár perccel a kezdés előtt ahol be kell lépned és kiválasztani a tankot amivel mész. WG tornákon asszem be is kell magad rakni a csapatba akkor is ha 1 fős csapat vagy (magyarul átrakni magad a bal oldali oszlopból a jobb oldaliba).
Ezeket a küldetéseket egyébként sokkal egyszerűbb faceit-en megcsinálni. Ott nekem pár óra alatt meglett mind. Regisztrálsz, bal felső sarokban Play a game-re kattintasz.

"Select a queue"-nál kiválsztod melyik tierben szeretnél menni. A 7v7 - 7/54 például azt jeleni hogy 7 játékos játszik 7 ellen. A 7 játékos tank tierjének összege pedig max 54 lehet, max 8-as tankokkal. Gyakorlatra lefordítva vagy 6 8-as és 1 6-os tankot vagy 5 8-as és 2 7-est kell betenni.

"matchmaking event"-nél kiválasztod melyik ladderen akarsz pontokat gyűjteni, ha csak a küldetéseket akarod letudni akkor tök mindegy melyiket választod.

"join type" Solo ha egyedül játszol és nincs csapatod.

Ezután a "lets play"-re kattintasz akkor random összerak emberekkel és kialakítja a két csapatot. Feljön egy üzenet faceit-en hogy készen állsz-e, ha mindenki a készre nyom akkor random kijelöl két csapatkapitányt akik kiválasztják melyik pályán lesz a csata. Utána 1 percen belül fel is jön a játékon belül a meghívó a tornára ahol berakod a tankot amivel mész és már csak nyerni kell. :)
Faceit-en is vannak 1v1 tornák is azokkal is meg lehet csinálni bár nehezebb ott nyerni, mint így random összrekott csapatban.

(#122993) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Igazán büntethetnék már bannal az AFK játékosokat. Igazán nehéz nyerni ha 2-3 tank mínusszal indulunk neki...

Kezd elegem lenni...(megint)

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#122994) kchryss


kchryss
addikt

No, mivel elvileg tegnap volt az ítélet napja ruszki szerveren, gondoltam körbenézek mekkora volt a ban hullám. Amennyit sikerült eddig kihámoznom az alapján nem volt semmilyen ban hullám. :O

(#122995) Papooo válasza kchryss (#122994) üzenetére


Papooo
senior tag

Volt egy olyan érzésem, hogy ezt valami troll találta ki, csak hogy riogassa a népet.
A hatása meg is volt, mert sokaknak bekacsintott a barna maci az alsójába. :D

Nem olyan egyszerű dolog hosszú távon nyilvántartani ekkora játékosállománynál a korábban használt modok listáját.
Az reálisabbnak tűnik, hogy megadják a tiltott modok listáját, és kitűznek egy dátumot, amikortól automatikusan bannolják ezen modok használóját.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#122996) CirrMee válasza kchryss (#122994) üzenetére


CirrMee
addikt

Ezért furcsálltam pár napja, hogy pont szombaton állnak neki egy ilyen manővernek, pláne azok után, hogy hónapokkal ezelőtt az előre engedélyezéses modok irányába vázolták a rendcsinálást (amiről azóta is erősen kussolnak).

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#122997) scansat válasza Papooo (#122995) üzenetére


scansat
tag

Nem is lesz. Egy orosz írta, hogy senkit nem fognak kihajítani csak azokat akik nem fizetnek a WOT-nak, hanem kizárólag csalásból élnek. Értsd: hackelnek goldod, illetve olyan mod-okat használnak amik szinte automatizálják a győzelmük. Legtöbb esetben kihúznak pár jó tankot és eladják utána az accountot. Nálunk is van pár ilyen. Folyamatosan hirdetnek eladó tankokat.
Aki meg nyom bele lóvét mert vesz prém tankokat vagy goldot...de autoaim-el tolja pl. annak semmit nem kell aggódjon. Persze a fontoskodók részéről mindig is a sz@rkeverés volt a menő. Gyakorlatilag nulla az esély arra, hogy a WOT egy tiszta játéktérré válik. Nekik meg pláne nulla a ráhatásuk. Aztán ahelyett, hogy a lehetőségek határain belül okoskodnának, játsszák az eszük erkölcsi prédikációkkal. Cseh oldalakon a fórumon linkelgetik az aimbot verziókat. 10-ből 8 cseh használja is. Ezek az idióták meg játsszák az erkölcs csőszt és okoskodnak, hogy bezzeg ők...az ős gumimacik. Ők aztán tisztességesen váltak naggyá. Hja, én is régóta játszom mára több accounttal. És én mondom, hogy anno, ha mellélőttem is kaptam 300 aranyakat csak úgy egy-egy könnyű küldetésért. Na, de akkor még kevesen játszottak és ment a beetetés. Sokkal könnyebben megcsináltam tier VIII-IX -ig bármely tankot mint ma, mert alig volt 1-2 prémium. Ma meg néha a csapatok fele prémium tank gold-al. Na, ezt cáfolja meg itt valamelyik régi erkölcsös nagymenő! Akkor hol is van ma arányban a munkájuk? Hjaaaa, hogy akkor a beetetés ment mostanra meg a fizető vendégeket kell tolni? Még pár év, és gyakorlatilag eltűnnek a tank ágak. Mondhat bárki bármit, a mai újaknál már majd fele-fele a fejlesztett és vett tank arány. Gyakorlatilag csak prémiummal tudsz szépen keresni, hogy vásárolhass.Tapasztalat miatt meg kell gyűrd a tank ágat. Hogy aztán mire megveszed, sz@rrá nerfeljék és féláron adhasd el amit fél évvel ezelőtt még jó tanknak hittél. Kezdetben csak fejlesztett tank ágak voltak. Aztán jöttek a sosem létezett, de tervezettek, mára meg sosemvolt tankokat találnak ki. Legszebb példa erre a WT auf E100. Most akkor volt ilyen tank vagy sem? Pár év után derült ki hogy nem is létezett?

(#122998) #38742016 válasza kchryss (#122992) üzenetére


#38742016
törölt tag

Párszor voltam klánban, de inkább kiléptem a sok "plsplspls" szakasz meghívás miatt... :DDD Csak a küldetések miatt kell, köszönöm, megpróbálom. :R

(#122999) Papooo válasza scansat (#122997) üzenetére


Papooo
senior tag

Egy picit másként látjuk a dolgokat. :)

"Ma meg néha a csapatok fele prémium tank gold-al"
Gondolom, amikor SP-vel betesz olyan csatába egy csőpályára, hogy a mezőny kéthatmada 9-es heavy, akkor nem csak én váltok át alapból goldra, miközben imádkozok, hogy valami lőhetőbb célpont is elém kerüljön.

"Hjaaaa, hogy akkor a beetetés ment mostanra meg a fizető vendégeket kell tolni?"
Aki nyomorék, az prémmel is az, csak legalább van mivel kreditet keresnie.
Mellesleg, mindenki azért dolgozik, és fektet be valamibe, hogy az hosszabb távon hasznot hozzon.

"Gyakorlatilag csak prémiummal tudsz szépen keresni, hogy vásárolhass."
Valamit valamiért. - Ha gyorsan akar haladni az ember, akkor vegyen prémet, vagy gályázzon.
Itt is bebizonyosodik, hogy az idő pénz.

A Waffentróger létezett, mint légvédelmi ágyú, legalábbis egy példány létezik belőle.

Nem kötelező ezzel játszani, ha pedig rászánja az ember az időt, akkor bele kell törődnie a játékszabályokba.
Ha mégsem tetszik neki, akkor ő is jobban jár, ha nem idegeli magát vele, és mással szórakozik.

Bakker, ez egy játék, elhiszem, hogy sokan véresen komolyan veszik, de gyanítom hogy azért, hogy valami valós életbeli nyűgjüket kompenzálják ezzel.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#123000) jano_77 válasza jagada (#122990) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most ennek az összehasonlításnak szerinted mi értelme volt?!?
Menj ugyan annyi csatát a Toger P-el is és akkor nézd ezt meg, addig nem sok értelme van!
Amúgy a WN8 értéket néztem és abban sokkal jobb a Tiger P. De nem vitatkozni akartam, csak megállapítottam, hogy nem rossz gép a Tiger P.....SŐT!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.