Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#122901) jozefgucci1 válasza jagada (#122898) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pót ellátmányt nem raktam be max cw-n szoktam az adott tankba. A legények még csak 3 skillesek szóval annyira nem toltam túl őket. A nagytesó WZ132 állítólag még jobb szóval már nagyon várom .

Bodry : Megértem és sajnálom a dolgot. Viszont ahogy korábban is írtam ha mennem kellene akkor én is MBZ vagy ViHAR-ban gondolkodnék. Sok sikert neked .

Jano : Szerintem érdemes ráfeküdnöd a dologra jó kis tank. Jó szórakozást nektek akkor délutánra.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#122902) Jadro válasza jozefgucci1 (#122901) üzenetére


Jadro
veterán

Én már csak a T8 leárazásra várok és gurul is be a WZ nagytesó. Igaz kell még rá egy kis free XP majd.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#122903) Sanya63


Sanya63
csendes tag

Sziasztok!
Nekem olyan gondom volna, hogy elhagytam a telcsim és nem tudom megváltoztatni a számom mert az ellenőrző kódot az elhagyott telefonomra küldi.
Mit lehet ilyenkor tenni? Tudna valaki segíteni?
Nem tudok angolul sem oroszul sajnos szóval nem tudok írni sem nekik.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#122904) nyunyu válasza Sanya63 (#122903) üzenetére


nyunyu
félisten

Bemész a szolgáltatódhoz letiltatni a telefonodat, és igényelsz egy új SIMet ugyanazzal a számmal?

De ezt csak az tudja elintézni személyivel, akinek a nevén van a régi kártya, ha valami hajléktalan terrorista-ellátótól vetted, akkor esélytelen.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122905) #15106560 válasza Sanya63 (#122903) üzenetére


#15106560
törölt tag

Én telefonszámot sem tudok megadni, mert a játékban regisztrált email címem már nagyon régóta nem él. :D

(#122906) nihill válasza #15106560 (#122905) üzenetére


nihill
őstag

A support meg tudja változtatni, csak igazolnod kell hogy a te accod azzal, hogy megírod, mikor vettél bele aranyat.
A fiamnak simán átírták így az inaktív emailt egy másikra.

(#122907) #15106560 válasza nihill (#122906) üzenetére


#15106560
törölt tag

Ez könnyen fog menni. :) :R
Viszont, ha már a saját accountommal lépek be, akkor miért nem tudom ezt magam megcsinálni? Lehetne kicsit rugalmasabb a wg.

[ Szerkesztve ]

(#122908) hemaka


hemaka
nagyúr

Lehet rosszul emlekszem, de regen nem ugy volt, hogy a premium acc-kal 5-os platoon volt letre hozhato? Mert most csak harmat enged.

(#122909) jr1994 válasza DaveHutt (#122899) üzenetére


jr1994
addikt

Üdv a klánban :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#122910) nyunyu válasza hemaka (#122908) üzenetére


nyunyu
félisten

Régen prémmel lehetett hármas platoont tolni, anélkül kettest.

Ezt asszem a dinamikus platoonok tavalyi bevezetésével törölték el. (9.8)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#122911) jagada


jagada
őstag

Tank_driver_one játékos 11k csatával 18-as WN8.
Az ilyenekkel kellene foglalkoznia a WG-nek nem riogatni a népet!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122912) DaveHutt válasza jr1994 (#122909) üzenetére


DaveHutt
őstag

Köszönöm! :)

(#122914) #15106560 válasza jagada (#122911) üzenetére


#15106560
törölt tag

Hú! Ennél még én is jobb vagyok. :DDD

(#122915) jagada válasza #15106560 (#122914) üzenetére


jagada
őstag

Ezeket bezzeg nem akarják kigyomlálni a játékból, de legalább ne az én csapatomba raknák őket!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122916) #15106560 válasza jagada (#122915) üzenetére


#15106560
törölt tag

Nekem nincs xvm-em, de hamar el szokott dőlni, hogy milyen "klassz" csapatban vagyok. És ha ez a tendencia folytatódik, akkor előveszem a T49-et és funolok. :)

Annyit csinálhatna a wg (ha már a wn8-at nem akarja elismerni), hogy legalább a személyes értékelés alapján engedne szintet lépni. T8-ban már ne legyenek 5500 alattiak.

[ Szerkesztve ]

(#122917) fradi81 válasza #15106560 (#122916) üzenetére


fradi81
veterán

Ezek a botok általában tele vannak 8-as prémtankokkal, nagy anyagi visszaesés lenne.

sirfoch az ellenfél, twitch sztár leszek :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#122918) emre válasza fradi81 (#122917) üzenetére


emre
veterán

max akkor ha egy csapatban vagy vele, tk-zod, és utána mutatja a szerencsétlenkedésed :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#122919) Laci50i válasza jagada (#122897) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Egy utolsó próbálkozás normális vitára.
"ugyanúgy látszik mások számára is a lövés, ahhoz képest nem ad pluszt"
De ahhoz képest igen, hogy TE mind a 3-5 tankról tudod, hogy lőttek-e akkor is ha nem figyeltél.
Próbáltam, tudom miről beszélek.

(#122920) rlazol válasza Sanya63 (#122903) üzenetére


rlazol
addikt

nwa5000: ez nem rugalmasság kérdése: ez az utolsó védvonal arra az esetre, ha feltörnék az accod.

sanya63: vagy kerítesz egy új SIM kártyát a régi számmal, vagy írsz a supportnak. Mivel írtad, hogy nem tudsz angolul, szívesen lefordítom neked, ha megírod magyarul és elküldöd nekem privátban. Írd le pontosan mit szeretnél, melyik acc-ról, tel. számról van szó, melyik lenne az új szám és valami bizonyíték- pl. számlakivonat - hogy Te vagy a tulaj. Lefordítom neked, visszaküldöm, te meg elküldöd a supportnak.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#122921) jagada válasza Laci50i (#122919) üzenetére


jagada
őstag

A nicked még nem adtad meg!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122922) #15106560 válasza rlazol (#122920) üzenetére


#15106560
törölt tag

Megcsinálhatnák úgy, mint ahogy a steam is csinálja.

(#122923) rlazol válasza #15106560 (#122922) üzenetére


rlazol
addikt

fogalmam sincs, mi az a steam és az hogy csinálja, de bizonyára. :)
csak jelenleg ezek szerint nem olyan, így az acc védelme miatt szükséges a support közbeiktatása. Felteszem, ez a probléma nem épp elöl szerepel a fejlesztendő dolgok prioritás listáján.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#122924) Laci50i válasza jagada (#122921) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Nem is fogom, ha válaszolsz normálisan akkor válaszolsz, ha nem akkor nem.
Személyeskedéshez nem adok támpontot. Ha nem jó a wn8 abba kötsz bele, ha jó akkor meg jön az, hogy nem is az enyém. Na én ilyet nem játszok.

(#122925) #15106560 válasza rlazol (#122923) üzenetére


#15106560
törölt tag

[link]
Ha belépsz a fiókodba, ott bármit meg tudsz változtatni. Viszont, ha másik gépről jelentkezel be, vagy bármilyen változást érzékel hardver vagy szoftver szinten, akkor csak egy megerősítő kód megadása után tudsz belépni.

(#122926) jagada válasza Laci50i (#122924) üzenetére


jagada
őstag

Bocs, de aki még a játékbeli nevét sem meri felvállalni, azzal nincs miről vitázni.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122927) Laci50i válasza jagada (#122926) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Bocs, én voltam a hülye, hogy nem tartom be amit írtam és adtam egy utolsó utáni esélyt :W
Sikeresen kibújtál a válasz alól, gratulálok.

(#122928) Enzolord válasza #15106560 (#122925) üzenetére


Enzolord
addikt

Vagy leszakad, ha belépsz a fiókodba.. :) :) Nem szabad.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#122929) jr1994 válasza Fel (#122913) üzenetére


jr1994
addikt

Az igen! Nem szoktam TD-vel játszani, de ezek nagyon bejönnek!

Jozef: megnéztem a csatát, le a kalappal! :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#122930) jagada válasza Laci50i (#122927) üzenetére


jagada
őstag

Nem az a gáz, ha valakinek nem olyan jó a statja, hanem az, hogy ha az illető fel sem meri vállalni, csak okoskodik.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122931) Sanya63 válasza rlazol (#122920) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Nagyon rendes tőled, hogy segítesz. Köszönöm szépen.
Megfogalmazom és priviben elküldöm neked.
Köszönöm.

(#122932) galervin93 válasza jr1994 (#122929) üzenetére


galervin93
őstag

Valójában ezek nem is TD-nek készültek, csak hát torony nélkül nehéz lenne betenni a játékba pl. közepes gépként.
Egyébként szép és jó ez az új mechanika, nekem annyi furcsa benne, hogy miért nem deaktiválódik az álca és a periszkóp mozgáskor ebben a bizonyos módban? Miben különbözik ebben a helyzetben, mint egy bármilyen, már a játékban lévő, nem forgó-tornyos TD? Most akkor vagy essen le ezeknek is, vagy maradjon ezeknek is, vagy... ...vagy én néztem be valamit és nem értem a dolgot (mindez pláne úgy, hogy veszett jó alap álcája van ezeknek a dögöknek).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#122933) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

kaptam egy kolobanov medált lol :D
de csak azert mert vedekezo csatamod volt es lejart az ido
[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#122934) galervin93 válasza BÁ Nutrition (#122933) üzenetére


galervin93
őstag

Nem kell azt tudni senkinek, hogyan. Megkaptad, ott van. :D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#122935) DaveHutt válasza galervin93 (#122932) üzenetére


DaveHutt
őstag

Marha lassan fog tudni mozogni ebben a módban gondolom, és mivel 1-2 mp késést ígértek a módok közötti váltásnál, ez elfogadható.

(#122936) notika77 válasza jagada (#122930) üzenetére


notika77
senior tag

Semmi köze a statnak ahhoz, hogy értelmezni tudja, amit írsz. Egyrészt azt mondod, nem segít sőt hátráltat, másrészt pedig megszokásból mégis telepíted. Csaló modot használsz és megpróbálod elvinni a személyeskedés irányába, mikor ezt valaki szóvá teszi.

[ Szerkesztve ]

(#122937) lacibacsi válasza Laci50i (#122927) üzenetére


lacibacsi
addikt

Figyelj druszám! Jagada nem kért meg, hogy védjem az érdekeit, de még rokona, sőt, ismerőse sem vagyok. De azért csak megkérezem tőled, hogy mégis meddig akarod gyúrni itt a szart? Mert büdösnek már büdös. Talán jobb lenne abbahagyni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#122938) h1mpi válasza lacibacsi (#122937) üzenetére


h1mpi
nagyúr

trollok jönnek trollok mennek ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#122939) Laci50i válasza lacibacsi (#122937) üzenetére


Laci50i
csendes tag

Akkor miért nem azt teszed? Neki nem válaszoltam ahogy látod. Többet neked se fogok ne aggódj.

(#122940) jagada válasza notika77 (#122936) üzenetére


jagada
őstag

Csaló mod mi? Rohadtul képben vagy ám te is, menjetek inkább WOT-ozni, unalmas már a trollkodásotok!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#122941) lacibacsi válasza Laci50i (#122939) üzenetére


lacibacsi
addikt

Megtisztelsz kedves ismeretlen. :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#122942) Fel


Fel
addikt

Mondtam már, hogy nagyon jó lett a 112?

Elképesztő miket kibír. Ugyan mindkettő csatában kilőttek, de a végjátékra az egyik esetben 19, a másikban 17 hp-m maradt. A második csatában 17 hp-nál sikerült az ISU első lövését pattintani.. Biztos nem volt ideges... :)

(#122943) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

Excelsior mennyire élvezhető?

- no es importante -

(#122944) galervin93


galervin93
őstag

A Tigris II ugyanazt a játékot igényli, mint a kistesó? Mocsok mód nem megy a Tigrissel sem, és sejtésem szerint a nagytesó ugyanez, csak plusz egy tierben... Semmi mást nem akarok, csak az E-100-at, minden mást kukáznék a vonalról, mert nem nekem való ez a "rejtőzködjünk, mert a légyfing is bevisz, cserébe még lassúak is vagyunk, meg világítunk mint a karácsonyfa..." Így elcseszni ezt a gépet... Ha csak fele annyira lenne hatékony páncélja, mint anno a harcmezőkön... Tudom fasza ágyú, és? Ennyi? Van egy jó ágyúm és örüljek? Persze tudom, én vagyok a hülye, vagy hátul maradok és nem látok semmit (minimál sebzés), vagy előremegyek és szétszednek (minimál sebzés). Most éppen két csatában összesen sikerült összelőnöm a hp-mat... Kemény 1200 az átlagom vele, magyarul nulla, fosch... Mi a francot kell ezzel a géppel csinálni, hogy effektív legyek? Vak vagyok, lassú vagyok, világítok... A pályán csövek vannak, ha beleállok szétlőnek, ha nem, akkor meg nem látok semmit... Banyek... Egy gépen sem idegeskedtem még ennyit, lassan megvan a Királytigris, de meg nem veszem, mert szenvedek ezzel is...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#122945) notika77 válasza jagada (#122940) üzenetére


notika77
senior tag

Az orosz (!!!) szerveren tiltják! Képzeld el! Az OROSZ szerveren! Gerincük, erkölcsük semmi, elitták az eszüket, de még ők is érzik, hogy csalás!

(#122946) fradi81 válasza galervin93 (#122944) üzenetére


fradi81
veterán

A 2-es páncélozottabb, T8-ban egész hatékony csak 10-be kell leghátul maradni. Az 1-est top tierként is belövi minden, ezt nem.

moto g72, Ninebot d28e

(#122947) kchryss válasza galervin93 (#122944) üzenetére


kchryss
addikt

Ugyanaz a játékstílus mint a kistesónál.
Amúgy tulajdonképpen olyan a páncélja mint a harcmezőn volt. Csak ott Shermanokkal és T-34-ekkel találkozott amikor a hírnevét megszerezte itt meg IS-3-mal.
Ha lenne történelmi mód a játékban akkor lehetne vele daráni Shermanok és T-34-ek ellen. :)

más:
Ma elkezdtem a T57 heavy-vel játszani a különböző küldetések miatt.
Eddig baromira tetszik. A hd buff óta sokkal pattogósabb a páncélja. A gyors újratárazás miatt pedig nagyon op tud lenni. Kár hogy csak 36 lőszer fér bele. Az előbb sikerült mind ellőnöm. :D

(#122948) galervin93 válasza kchryss (#122947) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, azért is írtam, hogy a páncél hatékonyságából hozhatnának vissza valamit, mert itt kicsit feljebb van a ranglétrán, mint a valóságban volt. (Kb. a "Japán Tigris" felel meg az igazinak, ott az ágyú is "történelmi" ... ? )
Csak ma este 3-szor volt ez "Elad" gomb felett a kezem, de türtőztettem magam. Egyszerűen kínkeserv vele a játék. :(

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#122949) jr1994 válasza galervin93 (#122948) üzenetére


jr1994
addikt

Tiger I félig TD, Tiger II már legalább sidesrape-ben emlékeztet egy heavyre, E75 a szintjén nagyon páncélozott, E100 meg maga a tökély. Csak sajnos a jelenlegi 4 perces csatákban nehéz vele érvényesülni.
Én az E75 kivételével mindet szeretem, még a KT is jó, csak ne at IS3-hoz hasonlítsd mert az mérföldekkel ver minden heavyt a szintjén.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#122950) kchryss


kchryss
addikt

De rég kezdtem ilyen jól. És ebből 1 kör teljesen 0 a t57 heavy-vel, mert rossz helyre mentem egy 0-15-ös csatában. Jó sokáig kell még nyomnom a maraton miatt, hajnalra lerontom 2000-ig szerintem. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.