Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#75201) Tomi0703 válasza jr1994 (#75187) üzenetére


Tomi0703
őstag

En is kineztem az fcm-et. A bonusz 700-at hozza szamolva meg kell majd hozza 1400 arany... :D Ugy latszik 2,5 ev jatek utan koltenem kell majd ra. :)

[ Szerkesztve ]

(#75202) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Csaták az E-25-el.jpg, valaki szóljon már SerB-nek, hogy néha berakhatna mellém egy-két narancssárga játékot is, mert a paradicsomos vödrökkel nem sokra megyek.


(#75203) h1mpi válasza PR0JECTNR56 (#75202) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze elvetted a dmg-et szegény heavyk elől :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#75204) [HUN]Dani válasza Tomi0703 (#75201) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ne tedd! Ha egyszer költesz többször is fogsz, mert rákapsz az ízére.. :DD

magyarsrac

(#75205) Enzolord válasza [HUN]Dani (#75204) üzenetére


Enzolord
addikt

Hallod Dani.. Most komolyan.. Ki ez a kibokszolt Sergio Ramos, aki az avatarod lett? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75206) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Mi lett volna ha győzünk??



Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#75207) fradi81 válasza Nagya21 (#75206) üzenetére


fradi81
veterán

Hali!

Akkor szerintem nem kaptatok volna ki :)

Ha már epic csaták akkor epic zenék

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#75208) [HUN]Dani válasza Enzolord (#75205) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Le lehet szállni az avataromról. :DDD Drogba akarna lenni mellesleg. Bár nem mintha a tiéd olyan jó lenne.. :DDD

(#75206) Nagya21: Ha nyertes csata lett volna akkor se kapsz több xp-t vagy kreditet.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#75209) Enzolord válasza [HUN]Dani (#75208) üzenetére


Enzolord
addikt

Annak legalább a színét eltalálták... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75210) fsb1000 válasza PR0JECTNR56 (#75202) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha érdekel, én tudom a problémádra a megoldást.

(#75207) fradi81: Jó kis zenék, de a WoT ingame zenéje is egészen ok. Fél évente bekapcsolom pár napra.

(#75208) [HUN]Dani: Én úgy tapasztalom, nyertes csatára több XP-t kapunk. És mintha a Kredit is kicsit több lenne...
Persze lehet csak félreértettem a hozzászólásod.

[ Szerkesztve ]

(#75211) [HUN]Dani válasza Enzolord (#75209) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Hmm, mintha kissé sárga lenne. ;]

(#75210) fsb1000 : Nyilván több xp-t ad a nyertes meccs, de mivel ő kapott egy védő medált, így jár a hősies védekezésért járó extra. Szerintem, ha győzelemmel ér véget a csatája ugyanennyi sebzés, kill, stb. mellett akkor sem kap több xp-t. Majd egyszer lecsekkolom.

Most nézem, hogy álcaháló van a TOG-on. :C

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#75212) Pete55555 válasza fradi81 (#75207) üzenetére


Pete55555
addikt

Like :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#75213) Antonius1978 válasza fsb1000 (#75183) üzenetére


Antonius1978
addikt

A mostani tank az kb olyan lesz mint a Type 58, azaz a T-34/85 kinai klonja, cakkra ugyanaz a loveg lesz rajta, 128 atutes.Nem valami acelos, de ha beleultetem a T-34/85 kb 280%os legenyseget, sokkal jobban fog tetszeni, mint a lomha TOG, es remelem a penzszorzoja is turheto lesz.

IS-6 : igen, nekem megerte, meg ellenfelkent vagytam ra, hogy meglegyen ez a tank, habar a penzt nem termeli olyan jol, mert legalabb 2000 sebzest be kell vinni, hogy a nagy loszerar mellett megmaradjon 15-20 ezer emlekeim szerint, de en kedvelem a lapos felepitese miatt, neha jol pattog, de nem mindig.

Azt banom, hogy a Super Pershinget nem szereztem meg, csak akkor epp nem volt kedvem jatszani...lehet hogy ennel a tanknal sem lesz, meglatjuk...

(#75214) jr1994 válasza Antonius1978 (#75213) üzenetére


jr1994
addikt

Megvan mind a kettő, mi a SuperPershinget IS-6 mellett szinte csak legénységképzésre használjuk, esetleg ha az IS-6 beragad, bár akkor meg ott van a Type 62, Tog II :DDD
IS-6 egy gyengébb csatában kb 25-30 ezer kreditet hoz, prém acc nélkül. Egy jobb csata 2000-2500 sebzéssel hoz 40-45k kreditet, prémmel nettóban nem is 50 hanem inkább 75%-kal többet. Efölött már jól kell kijöjjön a lépés, sok lőni való, lehetőleg 7-es tank és kevés 8-as heavy, akkor aztán lehet mészárolni, főleg egy jó városi pályán. Amúgy ugyanakkora sebzés mellett gyorsabban tölt mint egy IS-3 (rammer, venti, bia 9,66 sec) így ha úgyis mindent átütünk, talán jobb is mint a hármas.
A páncélja tényleg jó, ha top szinten vagyunk, elég gyakran az is lő pár pattanót aki tudja hol kéne lőni. Szerencsére az esetek kb 50%-ában tényleg 8-as szinten vagyunk, 9-esek között azért már szívás, gyakran kell a gold, akkor meg prém nélkül oda a haszon.
Amikor van prémium, volt hogy egy nap 2,5 millió kreditet farmoltunk, főleg vele :)) Általában 50k nettó a minimum vele prémmel. Persze ilyenkor a többi tank is jobban hoz, azért le szoktuk szozózni a prémmel amit húzunk.
Amúgy tényleg elég drága még az AP lőszer is, arra figyelni kell.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#75215) fsb1000 válasza [HUN]Dani (#75211) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Értem... bár szerintem nincs olyan medál vagy akció amely ignorálná a győzelemre járó +50% XP-t és az alapkreditre járó +85%-ot.
Az egy másik kérdés, hogy az extrákat hogy adják össze illetve az akciót az "alapXP"-re számolják rá vagy a győzelemmel megnövelt értékre. De ettől függetlenül a győztes csatára több XP-jár.

(#75216) h1mpi válasza jr1994 (#75214) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a Löwe hoz szépen 2K dmg esetén. Az ágyúja pontos és átvisz sok mindent, igaz kevésbé pattint, mint az IS3/6. Ma is volt egy nettó 80K-s kanyar prémmel :)

Amúgy az SP is nagyon tud hozni. 78%-os a WR vele. Igaz csak 20 csata, na de akkor is. Sherman Jumboval megtanultam, hogy kell az ilyen heavy medekkel játszani és itt kamatozik is. Néha vicces, amikor az IS3 tolat :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#75217) Nagya21 válasza [HUN]Dani (#75211) üzenetére


Nagya21
addikt

JA a peiszkópot elfelejtettem rárakni.
Üdv Nagya
UI:szoktam vele messziről csipegetni :DDD

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#75218) dfsz34


dfsz34
őstag

Néha kijön a lépés a T49-el, 4249 sebzés és 4 frag, 21e wn8 :Y Sajnos vereség, bár maximum döntetlenre tudtam volna kimenteni, de mellé lőtt és közelebb már nem tudtam menni.

Map: Fisherman's Bay T49 1 177 31 302
Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Védő, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"
Legénységi XP: 1 177 Javitások: 5 729 Lőszer: 9 000
Teljes: 16 573 WN8: 21 609 (100)

A csatában semmi nagyon különös nem történt, amit igazából mondani akarok, hogy lecseréltem a töltésgyorsítót, most bino, célzásgyorsító és függőleges stabi van rajta, ezzel már úgy-ahogy használható, bár ez ágyú akárhogyanis, de egy rettenet. Rájöttem, hogy hiába tölt több mint 2 másodperccel gyorsabban, ha nem talál be, úgyhogy ráment a célzásgyorsító is. Ezen már csak a venti tudna még egy minimálisat javítani, de kell a bino, most is egyedül maradtam a végén, akkor meg kell a látótáv.

Amúgy próbálgattam mindenféle összeállítást és egyértelműen a függőleges stabi jobb, mint a célzásgyorsító, volt ezzel kapcsolatban kérdés korábban. Teljesen jól érzékelhetően jobb az ágyú vele, persze a kettővel még jobb, csak 2 sec-el lassabban tölt be, de evvan.

(#75219) Tomi0703 válasza Nagya21 (#75206) üzenetére


Tomi0703
őstag

Azert a skilleket oszd majd ujra, lehet pont amiatt nem nyertetek. :)

(#75208) [HUN]Dani : Azt nem hinnem mert erre is sajnalom. :DDD 1400 potyaarany meg mar nem hinnem, hogy leesik addig. :D

[ Szerkesztve ]

(#75220) Enzolord válasza Tomi0703 (#75219) üzenetére


Enzolord
addikt

Kérjél a klánvezíredtől...
Meg egy mikrofont.. :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75221) Tomi0703 válasza Enzolord (#75220) üzenetére


Tomi0703
őstag

Irni is akartam, de mondom ide megsem, mert nem mindenki ismeri A Nagylelkut, A Profit (nem tudom tovabb fokozni, meg amugy se latja). :D Asszem szolok neki, hogy ajandekozzon mar nekem 1400 goldot. :)) Amugy mikrofont lehet sose veszek, ez az imidzsem mar... :DDD

(#75222) Antonius1978 válasza jr1994 (#75214) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az SP-t csak annyiban sajnalom, hogy nagyon remek a penzszorzoja, tehat ha turheto sebzest tudsz kiosztani, tobb penzed marad, mert olcsobb hozza a loszer.Kerdes, hogy milyen a lovege pontossag szempontjabol - gondolom azert vagy 50%-70%-al jobb mint az IS-6-e legalabb, es az a -4mm atutes az IS-6 lovegehez viszonyitva nem veszes ha a gyenge pontokra celzol. Az IS-6-al nehezebb ezt eljatszani, mert az esetek kb 60-70%-ban a loves nem pont oda megy ahova celzol, mindig masfele megy a kor kozeppontjahoz kepest, igy van hogy a gyenge pontot nem talalod el 10 meterrol sem :DD
Most nem vagom, hogy nekem mennyi a toltes (a legenyseget 3x osztottam ujra, buktam is az utolso ujraosztaskor 10%ot, ami fajt), jelenleg toltesgyorsito es venti van, BIA nelkul, parszor tettem ra csokit amit nyertem, igy 9,45 lett, ha lenne BIA is, akkor talan kb olyan 9,3 lenne valoszinuleg.
Engem is szerencsere eleg gyakran tesz csak 8as csataba, 9esben is lehet lovoldozni, ha oldalba tudod oket kerulni, mert maskepp nehez ott remekelni arany loszer nelkul, es annak is kb fele pattan, hiaba arany.
Amikor van ingyen prem nap, akkor az IS-6-al gyujtogetek :C
Habar a TOG is hoz nemi zsozsot a konyhara, es ha lesz az orosz tankhoz hangulatom, akkor majd az is fog.
Remelem lesz premium tank learazas, mivel szereztem 1000 aranyat, jo lesz majd az E50M legenyseget egy T-25-ben huzni.
Amugy mostanaban 2 tankot szeretnek megvenni, az OBJ704-et valamint az ST-1-et, de ezzel a jatekkedvvel majd jovo ev kozepen :D

(#75223) #43783936 válasza h1mpi (#75216) üzenetére


#43783936
törölt tag

Hogy mire jó egy kemper csapat esetén a Spotter Pershing :)

Kellemes fojtatása a korábbi Radley-Waltersnek.
Még a második csillagért tolok pár csatát vele, mert már 82,5%-on vagyok. :))

[ Szerkesztve ]

(#75224) wall2


wall2
tag

Ilyen nincs és mégis van :D kifagy a szerver játék közben és még figyelmeztetnek is. :DDD próbáljon úgy valaki játszani.

(#75225) #70516736


#70516736
törölt tag

első kőr ezzel a tankkal :DDD 26K wn8

(#75226) Djuree


Djuree
félisten

ezt láttátok?!
- triple XP for every victory (must be in top 10 in XP) :Y :Y :Y
1 nap alatt ki lehet húzni egy t10-et. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75227) h1mpi válasza Djuree (#75226) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha MM atyaúristen is úgy akarja ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#75228) Djuree válasza h1mpi (#75227) üzenetére


Djuree
félisten

ilyenkor nálam kb. így szokott kinézni a nap:
4 win/17 loss :K
ilyenkor agyfaszt kapok, ordibálok, bnőm meg csitítgat és kérdezi hogy akció van-e. mondom igen, mondja hogy akkor ne játsszak, úgyse nyerek. én meg azért is tolom. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75229) jano_77 válasza KaLeun (#75192) üzenetére


jano_77
nagyúr

és arról ki tehet, hogy nem tudsz artyval célozni!? ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#75230) sequator válasza Djuree (#75228) üzenetére


sequator
senior tag

Ismerős, nálam dettó ez van. Amikor minden győztes csata 2x/3x xps, akkor "kapom Serb-től" a 25-37-45% napi win rateket. :(
Ezért már nem is érdekelnek az ilyen akciók, megcsinálom napi szorzót és ha utána még legalább egy extra összejön, már elégedett vagyok.

sautia

sequator

(#75231) Lunky88


Lunky88
tag

Klántársam dobta össze ezt a képet, gondoltam megosztom veletek. :D

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75232) Djuree válasza Lunky88 (#75231) üzenetére


Djuree
félisten

:DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75233) dfsz34 válasza Djuree (#75226) üzenetére


dfsz34
őstag

Én dec 24-ig két tízest ki akarok húzni (leopard, már majdnem kész meg az fv4202, oda kell 120e), de arra figyelnem kell, hogy még a leárazás előtt eladjam a kilenceseket, különben sok százezer kredit bukta vagy vehetek még garázshelyet.

Kapunk majd 9 nap prémiumot is, meg rengeteg egyéb akció. A bőség zavara, komolyan összezavarodtam, hogy mit érdemes majd csinálni. Érdemes lenne valami fejlesztési stratégiát kidolgozni decemberre.

Lehet a T54-t kihúzom erre az x3 akcióra (meg előtt x2 és még előtt x5 az első győzelem), mert azzal brutálisan sok xp kell minden kifejlesztéséhez. Az obj416 ágról jövök, mert onnan mindhárom tier10 med elérhető, de szerintem a végén csak az obj140 lesz megvéve. meglássuk.

(#75234) Angel1981 válasza Lunky88 (#75231) üzenetére


Angel1981
veterán

:D

Mondjuk ez szerintem minden PvP játékra igaz. :)

(#75235) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Fél óra múlva valaki T6-T8 szakasz? Addig felrakom a Skype-ot meg a TS-t, megjött a mikrofonom :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#75236) KaLeun


KaLeun
senior tag

Néhány embernek már agyára ment ez a wn8 mizéria. A új wn8 határok szerint éppen csak a kékbe eső (hozzám képest +~100wn8) Maus végig engem basztat stock KV-4-ben a wr miatt. Ami a pont az artyzás miatt annyi amennyi (vb stat elemzése szerint). Megint jöhet egy """poén""" jano.

Cila

(#75237) Lunky88 válasza KaLeun (#75236) üzenetére


Lunky88
tag

Engem meg a Maus-ban ülve szoktak általában cseszegetni hogy milyen béna vagyok, ami akár igaz is lehet tekintettel arra, hogy nemrég vettem meg és van még mit tanulnom vele. :U

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75238) LobiDrg válasza h1mpi (#75235) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Én most nem de hétvégén ráérnék szakaszozni ha esetleg szakasztársat keresel :) Wot nick: Orzag

[ Szerkesztve ]

(#75239) h1mpi válasza LobiDrg (#75238) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, de pont hétvégén nem tudok játszani, akkor család nem engedi :))

Mivel itthonról dolgozom, így H-P napközben mehet, ha gépnél vagyok.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#75240) #43783936 válasza dfsz34 (#75233) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem már megvan a taktikám.
Kreditfarmolás az akciókig, majd az akciók alatt jöhet a fejlesztés és a bevásárlás.
Úgy számolom, hogy karácsonyig kb 25-28 millát kell összekaparnom.

(#75241) Lunky88 válasza h1mpi (#75239) üzenetére


Lunky88
tag

Otthonról dolgozni szerintem minden wot-os álma. :D :R

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75242) Angel1981 válasza Lunky88 (#75241) üzenetére


Angel1981
veterán

Én ha kapnék egy távmunkát, a wot mellett hamar munkanélküli lennék - if You know what I mean... :D

(#75243) szbalogh válasza KaLeun (#75236) üzenetére


szbalogh
őstag

Egy hete kezdtem intenziven artyzni. 2 db Gore medal, -0,03% wr, -5 wn8,-3 wn7... pedig mar csak 5 pontra voltam a kek wn7 tol...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#75244) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Elkezdődött a tomato team MM... Swampen senki nem megy balra a hídhoz csak én meg egy VK? Szerintetek mi lett a végeredmény? 15-2...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#75245) Jolet válasza h1mpi (#75244) üzenetére


Jolet
őstag

legközelebb, ha látod, hogy nem megy arra senki te se menj, főleg ha te vagy a csapat reménysége

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75246) h1mpi válasza Jolet (#75245) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem én voltam.. SP-vel, de ma felvette a szopóálarcot a SP-re. Eddig 7X%-os WR, most 3/3 loss.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#75247) Jolet válasza h1mpi (#75246) üzenetére


Jolet
őstag

SP-vel egyre figyelj csak, legyen meg a 2500 feletti sebzés és ne törődj a WR-el

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75248) fsb1000 válasza sequator (#75230) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Régen pont ezért nem csináltam a napi 2x-eket (meg sok tankom is van), de aztán megtanultam kicselezni a jószerencsémet.
1. módszer. Elmegyek a szorzózás előtt egy piros századba 3-4 vereségre
2.módszer: Kis tankkal kezdek amit szinte tuti megnyerek, majd t10-től lefele és amelyik tankkal nem sikerül elsőre a 2x azt hagyom a fenébe.
3. módszer: jó szakasztársakkal lehozzuk a csatákat.

Az akciókat is kerülöm (xy tankkal érd el ezt meg azt) ha csak épp nincs nyerő szériám.

(#75249) fsb1000 válasza KaLeun (#75236) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kaleun:
Az artyzás milyen hatással van a winrátára? Elmagyaráznád?
Tényleg nem értem, mert az MM úgy működik, hogy az esetek nagy részében egyenlő számú artyt pakol mindkét oldalra.

(#75250) h1mpi válasza Jolet (#75247) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha ezt a mai napot túléli a billentyűzet és a berendezés, akkor jól megúsztam...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.