Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#74251) Akcok94 válasza v!ct0y (#74232) üzenetére


Akcok94
senior tag

kicsit magas a ping? és 100 alá nem igen akar lemenni?

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#74252) krisz74 válasza jozefgucci1 (#74250) üzenetére


krisz74
tag

Igazad van, itt több összetevő van, bár ott is számít az ügyesség, a ping, FPS, összesorsolás ( MW2 ), mint itt.
Amit vitatok, hogy bizonyos emberekre fókuszálnának a fejlesztők, így biztosítva előnyt vagy épp hátrányt, attól függően, hogy kezdő, gyengébb, fizető..stb.
Open beta óta játszom, és egész egyszerűen nem vettem észre, hogy ilyen manipulálás lenne, elismerve, hogy természetesen vannak hibák a játékban, de semmiképpen nem szándékosan.
Az a baj, hogy hajlamosak az emberek mindíg valami vagy valaki mást hibáztatni, ha nem úgy megy, ahogy kéne.

[ Szerkesztve ]

(#74253) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezt a Minest, mikor törlik már? Nem veszik észre, hogy, aki felül kezd az 99%-ban győz?
A leginkább kiegyensúlyozatlan map...

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#74254) Djuree válasza h1mpi (#74253) üzenetére


Djuree
félisten

egyik kedvenc mapom. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#74255) h1mpi válasza Djuree (#74254) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem értelek... ha alul kezdesz mi a nyavalyát lehet csinálni egy heavyvel? szétlőnek a kő mögül a t-29-ek vagy a tornyos heavyk...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#74256) LK válasza krisz74 (#74252) üzenetére


LK
addikt

Elképzelhető. MM-el nincs bajom. Viszont 25% -nál nagyobb RNG különbségeket látok egyes esetekben. Figyelembe véve a beesési szöget is.
Pl.: Oldalt álló T29 utolsó görgőjébe sebzek 3x , 30 méterről. T29-cel. 90fokban éri a 3 találat. Majd 2 lövést benyelt az utolsó görgője úgy,hogy a lánca sem esett le. Végül kivégeztem a kövi két lövéssel.
3lövés Nashornnal lepattan az oldalt álló KV1 ről. De nincs gond, mától veszem a replayeket. Ha nem kóser valami,bedobom ide.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#74257) fradi81 válasza h1mpi (#74255) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor elmész jobbra ahol nincs domb mögött álló t-29.

moto g72, Ninebot d28e

(#74258) h1mpi válasza LK (#74256) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem is a 9.4-el valamit nagyon el***tak... Én is sokszor észreveszem, hogy az RNG miatt vicces helyekről pattanok... KV1-ről pattan a Jpanther, amikor a full weak spoton lövöm... Azt hogy számolja ki az RNG?

(#74257) fradi81: ja ott meg van 3 db TD a hegy tetején...

Végül is megvettem a Pershinget, mert akciós volt. Hagyom a KV4 vonalat, nem jön be az Orosz tankok pontatlansága. GER és USA ágakra állok rá.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#74259) Djuree válasza h1mpi (#74255) üzenetére


Djuree
félisten

ugyanúgy szét tudnak lőni délről is a tornyos gépek. :K valamelyik oldal biztos jobb, de annyival azért nem, hogy ha jó a csapat ne tudná kompenzálni. meg mehetsz te a kisvárosba is, annak is két oldalról, vagy a domb aljában vagy a pálya szélén. én szeretem azt a pályát. bár aki behúzza a dombot és nem balfasz az győz...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#74260) Angel1981 válasza h1mpi (#74253) üzenetére


Angel1981
veterán

Az encounter módja kicsit valóban gáz, egyébként jó térkép - mellesleg az egyik legrégebbi, nem valószínű, hogy kiveszik.

(#74261) LK válasza h1mpi (#74258) üzenetére


LK
addikt

Eldőlt a nagy kérdés! :)) Majd mennék veled egyet,valamikor rádírok a game-ben. Megnézem mire mész a friss tankkal. :) Én egy éve nem merem megvenni :U

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#74262) fradi81 válasza h1mpi (#74258) üzenetére


fradi81
veterán

"KV1-ről pattan a Jpanther, amikor a full weak spoton lövöm..."

Relpayt megnézhetem ? :) Adok cserébe egy pershingeset én is azt húzom.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#74263) h1mpi válasza fradi81 (#74262) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem tudom adni, mert ráveszi a következőt, de a legközelebbi hihetetlen átnevezem és küldöm.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#74264) Szepi1979 válasza KaLeun (#74249) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Igen, az egy ilyen pálya, aztán jön valamelyik városi pálya amiből egyre több van és semmi esélyed egy meddel vagy egy heavyvel szemben. Könnyű tankok kivételével játszok mindenféle tankosztállyal, de nem mondanám hogy a TD-kel könnyebb/eredményesebb a játék. Azok amik nem forgótornyosak iszonyú kiszolgáltatottak, a forgótornyos gépek meg pl t67/hellcat inkább amolyan med/td keverék, t30 meg olyan td/heavy keverék, nem tipikus td-k.

Nem kell sajnálni a td-ket de nem is kell op-nak kijelenteni őket. Mint minden tank pályafüggőek. Minden verzióváltással egyre kevesebb bokrot találok, ritkitják a tipikus td leshelyeket, nem biztos hogy egy durva látótávcsökkenés hiányzik. Ha nem lát egy td akkor biztos nem fog kibújni a bokorból, nem fog támadni, ezután is bekempel és megvár.

“ nem kell mindig nyerni “

(#74265) h1mpi válasza LK (#74261) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké rendben délelőtt mindig tudok játszani. A legénységgel nem tudom mit kezdjek? Áttegyem a T-20-ból vagy 100%-ról kezdjem újra?

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#74266) #43783936 válasza h1mpi (#74258) üzenetére


#43783936
törölt tag

Minesot imádom, mert minden tankom ki van gyúrva látótávra, és elég szép spottot össze lehet hozni.
Még ha heavyvel megyeik is a zúzdába, igyelszem a távoli TD-kre koncentrálni.

Kb. fél éve a papír borsóm pattintotta JaqlineX aranyos szeretetcsomagját, amit egy FV 215b (183)-al postázott.
Majdnem összecsuriztam magam a röhögéstől. :DD

(#74267) LK válasza h1mpi (#74265) üzenetére


LK
addikt

Mennyi skill van rajtuk? Mert a jobb legénységet abba a tankba tedd amit sűrűbben szeretnél használni.
Én sajnos este kilenc után játszok leginkább.

Mogyesz75: az volt vagy 600%-os rng is nem?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#74268) PR0JECTNR56 válasza KaLeun (#74249) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hát, ha nem sikerült a WTF-eket felspotolni és emiatt kaptatok ki, akkor az bizony egy megérdemelt vereség volt. ;]

(#74269) Szasinka válasza jozefgucci1 (#74226) üzenetére


Szasinka
tag

Azért azt se felejtsük el, hogy egy napi session nem áll sok csatából. 20 csata esetén egyetlen csata kimenetele 5(!)%-ot jelent a napi winrate-ben. Elég az átlagostól egyetlen eggyel több szerencsétlenség (kicsap az arty, nem jön be egy fontos találat, bármi) és máris 55% helyett 50% lesz vagy 50% helyett 45%. 40 csata esetén is még 2,5%-t jelent ami még mindig nem kevés.
Nem mondom engem is bosszant egy rosszabbul sikerült nap (bármilyen szempontból is) de tendenciákat ilyen alacsony csataszám után felesleges megfigyelni.
Egy kísérletet sokszor elvégezve az eredmények átlaga egyre közelebb lesz a várható értékhez. 20 az nem sok.

(#74270) Stunts666 válasza Szepi1979 (#74264) üzenetére


Stunts666
őstag

Jo lenne ha tobb varosi palya lenne... XD 20-bol 4-5-szor kapok varosi palyat. XD

Ennek a manipulacio szamitasnak az xvm a legnagyobb oka. Nalam annyi stat mod van fent, hogy jatek kozben latom a meccsen szerzett sebzes/wn8/eff-emet. Nincs nyeresi arany se jatekos szin, nem latom ki mekkora asz es milyen a csapat. Jatekosok nagyresze, ha nem is tudatosan, de mar visszaszamlalasnal feladja a meccset a 30%-os nyeresi esely lattan.

Off: meg jo, hogy nincs annyi hiba, mint pl egy BF4-ben... Szerintem a jatekosok fele mar felakasztotta volna magat, ha annyi hiba lenne a WoT-ban, mint az elobb emlitett jatekban.

(#74271) #43783936 válasza LK (#74267) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az már nem RNG volt, hanem sertéshízlalda.
Mondjuk, nekem meg volt már 28HP-s sebzésem Protóba FV-vel.
Azon is csak röhögni tudtam. :D

Egyszer nekem, egyszer másnak. :))

(#74272) Stunts666 válasza #43783936 (#74271) üzenetére


Stunts666
őstag

En is pattantam mar V-os medrol Tiger I-el egymas utan 3-4-szer. Hat ez van. Honfitars volt, szerintem ezert pattant. Nehogy mar megoljem magyarkent a magyart... XD Hat tartsunk ossze na... xD

(#74273) LK válasza Stunts666 (#74272) üzenetére


LK
addikt

Így már világos az egész,az RNG-vel kapcsolatban! :R Amikor tuti találatnál pattanok, akkor biztos hogy Magyar az ellenfél! Hogy ez eddig nem jutott eszembe! A drága wg még erre is figyel. Elnézést minden eddigi kételkedésemért ;]

ui.:akiről pattanok,mostantól köszönök is neki :K

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#74274) rlazol válasza #43783936 (#74266) üzenetére


rlazol
addikt

mogyesz75: honnan szoktál mines-on spottolni? nekem ott nem szokott nagy spot összejönni, pedig arra vannak gyúrva nekem is.

Szasinka - a társaság egy része épp ezt mondja: felesleges a NAPI win rate-re sírni? ha már lejátszottál 5000 csatát, akkor a napi 20 konrétan 0,4%-t mozdít, ha mindegyik elveszted/megnyered. most tényleg kell szót pazarolni olyanokra, h napi WR meg napi WN8? de nem, vkinek ez szükséges. értsük meg és lépjünk tovább.

Stunts666 - és ez borzasztó!öngyilkos lesz vagy eleve tele gatyával indul. Egy részük még ki is írja, h "34% :(" - mintha bármit is jelentene. persze amikor egy amúgy nyerhető csatát ilyenek miatt (öngyilkos top heavy) bukunk, azt ő nem látja, csak az összesítőt, h vereség lett és elégedetten csettint, h milyen jól döntött, h ebben nem vett részt....

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#74275) v!ct0y válasza Akcok94 (#74251) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja...

(#74276) #43783936 válasza rlazol (#74274) üzenetére


#43783936
törölt tag

E4-F4-ben kell kiszemtelenkedni a megfelelő pillanatban.
Közelebb a vízhez, mint a sziklákhoz.
Persze az se hátrány, ha fél szemmel a szigetet is szemmel tartja az ember, nehogy oldalbaverje valaki.

(#74277) rlazol válasza #43783936 (#74276) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm szépen.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#74278) jagada válasza rlazol (#74274) üzenetére


jagada
őstag

Amikor heavy tankkal bedob az MM egy olyan csatába, ahol rajtam kívül mindenki 2 osztállyal magasabb legszívesebben én is azonnal lépnék ki, annyira nem látom értelmét a bennmaradásnak. Egy felderítő még tud is magával mit kezdeni, de egy lomha heavy aki sem sebezni sem semmit nem tud csinálni.. Az agyaggalamb szó jut az ilyen esetekben az eszembe.

Az egyik t7-t9 csatában szakaszban volt egy T1 cunni, mondanom se kell rögtön kinyomták a szemit a bajtársak, mindenki csak röhögött rajta, de azért ez mégiscsak -1 csapattárs, lehetett volna helyette egy t8-as is, akivel azért többre mentünk volna.

Szerintem sokkal igazságosabb és kiegyensújozottabb lenne a játék, ha az MM csak max +-1 osztályba dobálna.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#74279) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ki az a Modeotede?

A Pershingre kell a torony a fullos ágyúhoz?

Amúgy ma nem szólok semmit az MM-re, elég kedvező a mai napom :))

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#74280) sith7 válasza h1mpi (#74279) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor ma feléd billentette az MM kapcsolót Iván ... holnap cumi lesz :DDD

(#74281) alexnowan


alexnowan
aktív tag

Sziasztok!

A wot csak felvillan az indító képernyő után... :O

Ez mitől van?
A szobában a másik gép indul.
A gépet most raktam újra 8.1-ről vissza 7-re. 8.1-en ment.
Új az eset vírusszoftver rajta, de ez eddig nem volt probléma.
driverek elvileg frissek....
Csak egy felhasználó van, rendszergazdi.

Akkor? :F

Köszi a tippeket előre is..

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#74282) sequator


sequator
senior tag

Üdv!

/Walloftext ON

Nekem tegnapelőtt volt nagyon remek "szopónapom": 34 csata 29,41% winrate és 1611 WN8. noobmeter
Az AMX 13 90et csak a 14. csatában sikerült szorzózni, az volt aznap "elátozva".
Mivel tanultam valószínűségszámítást, nem állok neki összeesküvés elméleteket gyártani. Bosszankodva bár, de elfogadom az MM és az RNG működésének a szabályait. Ha nagyon felbosszant, akkor egy ideig pihennek a tankok és megyek EVE Onlinet vagy Diablo3at játszani.

Egyébként a WR görbémen szépen látszanak a "szopóágak": noobmeter
És nem a játszott tankok torzítják el a görbét, mert egyszerre húzom majd minden nemzet többféle ágát is. Egyaránt játszom könnyebben és nehezebben játszható tankokkal is.

Persze feltételezhetjük, hogy azt tudom és a kiemelkedő részek a "nyerőágak", de akkor is felmerül, hogy az eloszlásuk nem kiegyenlített. Ha a WG beleavatkozna, üzletileg az lenne az érdeke, hogy a kiegyenlítésre törekedjen. Ha Vér Istvánnak nincs sikerélménye, esetleg itt hagyja a játékot. A szándékos manipuláció nem logikus üzleti szempontból és erőforrásigényes informatikai szempontból. Az MM bármilyen módosítását, ami a csatába kerülési időt növelné (pl: skill alapú MM bevezetése, vagy a a tankok legénység, modul felszerelés figyelembe vétele) pont ezért nem hajlandóak megvalósítani.

Feltehetőleg, mivel csak zöld játékos vagyok, nem tudom kompenzálni, ha az MM egy kicsit is ellenem dolgozik, míg a hupikék/lila játékosoknak nem okoz gondot ez.

Mivel nem vagyok hajlandó csak a statisztika miatt játszani, várhatóan 1350-1400 fölé már nem fogok eljutni, ennyit tudok elérni munka/család/egyéb játékok mellett. Nekem fontos a játékélmény, amihez azért a győzelem is hozzátartozik, nem elég jó sokat sebezni. Különsen frusztráló, ha mindent belead az ember, hozza a tőle telhető legjobbat, vagy még szerencsével kicsit jobbat is és hiába, mert vereség a vége. Ha újra elérném az 52%ot nem is panaszkodnék többet. :)

A WGnek jó ötlete volt a medálokért a vesztes csatában is megadott győztes xp, de még lehetne rajta finomítani. Ugyan csapatjáték(nak kéne lennie), de ha az egyéni teljesítmény jutalmazva van, az a csapatnak is segítség, mert nagyobb eséllyel akarják a csapattagok megfordítani a vesztesnek látszó csatát.

/Walloftext OFF

sautia

sequator

(#74283) fradi81 válasza jagada (#74278) üzenetére


fradi81
veterán

+2 tier? Olyankor legalább van kihívás ugye rlazol? :D

moto g72, Ninebot d28e

(#74284) rlazol válasza jagada (#74278) üzenetére


rlazol
addikt

nem értek egyet.
nyilván tankja válogatja, én többnyire medekkel nyomom. Nyilván a nagyobbik Párduccal nem fogom szemből belőni az E100-at illetve a Maust, csak arannyal, ha velem van RNG (vagyis eltalálom a gyenge pontot).
De nem is ez a dolgom.

Egyrészt meg kell találni az ellenfél alacsonyabb tier tankjait, spotolni, esetleg csipegetni a nagyokat.
Nem könnyű és sokszor (többször mint nem) kevés sebzéses kilövés a vége - lásd a mellékelt ábrát (köszi fradi81, a legjobbkor, égess még, ha lehet! :DDD ). Ahogy te is játszod a kerálycsávót amikor ugyanazzal a heavyvel T6okok közé rak.

Másrészt így tud fejlődni az ember. A T10-es weak spotokkal már T8-ban jó elkezdeni ismerkedni, amikor még csak minden 3.-4. csatában vannak és akkor is csak max 5-6 (de jobbára 3-4) db. Így amikor t9ben már minden második csatában jönnek és a csapat felét adják, jobban ismered az ellenfél tankjait, könnyebben érvényesülsz. :K Lásd szintén a mellékelt ábrát (köszi fradi81, a legjobbkor, mondtam ott is, h nagy király vagy :DDD )

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#74285) jagada válasza fradi81 (#74283) üzenetére


jagada
őstag

Azért elég sok olyan heavy is van ami még az eggyel magasabb osztályúakat sem igen tudja sebezni nemhogy kettővel, főleg, ha nincs free XP a top fejlesztésre és stock tankkal kínlódik az emberfia sok- sok csatán át.
Szerintem a stock löveggel a 0 felé konvergált volna a hatékonysága a tigrincsnek egy ilyen összeállításban.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#74286) rlazol válasza jagada (#74285) üzenetére


rlazol
addikt

How terrible... :DDD
;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#74287) fradi81 válasza jagada (#74285) üzenetére


fradi81
veterán

Az ilyen stock tankokkal csak a napi x-eket kell lejátszani, és a kifejlesztett gépekkel meg termelni a free xp-t, aztán a napi x+free xp=top löveg. Így kevesebb a szenvedés.

h1mpi 74279

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#74288) fsb1000 válasza LK (#74212) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nagyon tanulságos. A reakciók is.
.
Bingiszét idézném: "A cikk eltávolítását viszont köszönjük."
(az eredetire mondja)

(#74289) Bingisz válasza fsb1000 (#74288) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát egy akkora bullshitnek nem is szabadott volna kikerülnie, mert a végén a normális playereket is félrevezették volna ezzel a sok baromsággal. Szerencsére viszonylag gyorsak voltak a főszerkesztők, akik mellesleg ugyan úgy hülyeségnek tartották a cikket.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74290) fsb1000 válasza jozefgucci1 (#74226) üzenetére


fsb1000
nagyúr

vannak érdekes dolgok.
Tegnap nekem nagyon szarul ment, még az utóbbi havi gyenge teljesítményem is feleződött érzésre. Legalább 3x lőttek ki úgy hogy nem is sebeztem. A végén, kb. 30 csata után megnéztem a statomat:
WN7 1200, az átlagos 1500 és az egy éves átlag 1700+ helyett.
A Winráta meglepetésre 81% volt.
Pedig azt hittem a csaták felét elbuktam.
.
Ma biztos jó napom lesz. 40% winráta és 2000+ WN7

(#74291) Kalos7


Kalos7
tag

Az MM szerintem 2 dolgot vesz számításba a csapat sorsolásnál.
1. A csapatok hp száma ugyan annyi legyen.
2. A tankok tier száma össze adva ugyan annyi legyen - 3-3db tier 8-as 5-5db tier 7-es...

Ezzel semmi gond nem is lenne, hanem azzal van a baj, hogy az MM nem veszi figyelembe kinek mennyi a win8. :(
Mert cw és századot a csapatok nyerik meg, de a random meccseket 1-2 játékos.
És ritka amikor egy piroska nyeri meg a meccset top sebzőként.
Mert a random csatákat túl nyomó részt a jó win8-al rendelkezők nyerik.
És szerintem ez a játék nagy hibája mert az elején a statokat megnézve már tudom mi lesz a vége és ezt 9k csata után mondom. :)

Bár vannak tankok amikel nem vagyok olyan eredményes mégis szinte csak olyan csapatokat kapok akik nélkülem is megnyerik.
De vannak elátkozott tankjaim mint a WT auf Pz. IV amivel az átlag sebzésem 2,3k és a 2. kiválóság jele meg is van, de a winratom pedig 47%. :W

A bizonyíték a WT auf Pz. IV-re mert szinte csak azzal mentem, mert kell a e100:

[ Szerkesztve ]

(#74292) jr1994


jr1994
addikt

Várható akció T7 tankokra? Elsősorban a T20-as érdekelne most, ma fejlesztettem ki egy elég jó x5 csatával E8-ból. Ha nem várható leárazás, meg is veszem most. Jó lesz M6 ágyúval zúzni meddel :)

Kalos7: minden járműnek van egy bizonyos MM súlya, elvileg azt nézi a rendszer.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#74293) fsb1000 válasza Bingisz (#74289) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én nem tartom hülyeségnek, bár a közepétől eljópofizza a szerző és kihagyott pár dolgot.
Az ellentábor sora jól behatárolható kacsával az élen.
.
Én azt tartom butaságnak vagy nevetségesnek, mikor a magukat prónak képzelő játékosok (talán azok is) az ilyen sirámokat képzelgésnek és bullshitnek tartják. Illetve azzal lerendezik, hogy aki ilyesmiről ír az elégedetlen a statjával.
Jelzem az enyém felülreprezentált, elégedett vagyok a statommal a képességeimhez mérten, de 37K csata után van némi tapasztalatom és jó a megfigyelő képességem + memóriám.
.
nade:
A legtöbb játéknak van random faktora - mindenki elfogadja
A legtöbb fejlesztő cég alkalmaz "trükökket" a játékosok megtartására - mindenki elfogadja
A WoT-al sincs különösebben baj, csak mikor a sok "kütyű" egyszerre kezd működni, messze túlmutatva a +-25 RNG-én és annak természetes elfordulásán.
.
Kacsa1 szavait plagizálva: Ha az utcátokban lakik 100 kinai és 100 fehér, akkor valami nagyon nincs rendben ha egyik nap csak kinait látsz munkába menni másnap meg csak fehéret.

(#74294) szbalogh válasza Kalos7 (#74291) üzenetére


szbalogh
őstag

Az e100-hoz nem is a wt-n keresztül megy az út :DDD
Az össztier lehet, hogy meg van, de nem ritka, hogy z egyik capatban 2-vel kevesebb a toptier... és abból is egy arty myg a másik oldalon alul van +1 arty.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#74295) Kalos7 válasza szbalogh (#74294) üzenetére


Kalos7
tag

Wt auf E100
Így jobb? :)

(#74296) szbalogh válasza fsb1000 (#74293) üzenetére


szbalogh
őstag

N ajah, de ha csak 5 percig nézed (nem mész egy nap 200 csatát) őket ami alatt csak 10 embert látsz, annak már nem olyan kicsi a valószínűsége.

Nick: HE_Storm

(#74297) fsb1000 válasza szbalogh (#74296) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A ciklikusság akkor sem magyarázható meg.
Ekkora játékosállománynál nincs magyarázat arra, hogy az elvileg véletlenszerűen összeválogatott játékosok miért játszanak elég gyakran 15:1-es csatákat. És az ilyen szélsőséges kimenetelű csaták miért nem mutatnak időben egyenletes eloszlást, azaz sorozatban jönnek a vereségek és a győzelmek is.
Az egyszeri polgár nem tud mást gondolni, minthogy szopóágra került vagy hogy szerencsés napja van.
.
Régebben volt olyan stat oldal amely napi bontásban mutatta az eredményeket játékosonként.
Csak reggelni kellett és hajnalban leszívta a WG szervereiről az adatokat,
Nagyon-nagyon tanulságos volt. Meg is szűnt.

(#74298) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Pershing top gunhoz kell a nagyobb torony?

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#74299) Drenadar válasza h1mpi (#74298) üzenetére


Drenadar
veterán

a super pershinghez vagy a kicsihez? :P :C :C :C :C :C :C :C :C

nézd meg magad.... tech treeben kiderül

(#74300) fsb1000 válasza fsb1000 (#74297) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Még valami:

Kb 1500 csatát mentem században és CW-n.
Sosem éreztem, hogy az RNG bármerre is eltolna. Ahogy visszatértem randomban máris elmúlt az a tiszta száraz kiszámítható játék érzés.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.