Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#74101) alldaybig


alldaybig
tag

[és a bomba hír]
idézem magam az ftr commentek közül :D

"WT Pz4: 320 (410)

GJ WG :))))))))))) finally the best implementation in the world of tanks :)))))
finally some brain work
it will drastically change game play ;)
and im playing only meds so its fully ok for me, rednoobkidrage is ON"

persze túlreagáltam, de!
gondoljatok csak bele hogy egy védelmi vonal csak tédékkel kb semmit sem fog érni :D
ha csak egy scout lesz a csapatba mindenki defend the LT

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#74102) jano_77 válasza Tuco Ramirez (#74100) üzenetére


jano_77
nagyúr

nagyon kicsin múlik, hogy letöröljem a csába

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#74103) jr1994


jr1994
addikt

Urak! Hagyjuk már a phasszságot! Az ugye feltűnt, hogy van amikor minden lövés sebez? Máskor meg sorozatban szállnak el a lövedékek minden irányba, csak a célpontra nem... Bizony lehetne ilyen replayeket találni mindkét véglethez szép számmal, ha valaki venné a fáradságot.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#74104) sith7 válasza jano_77 (#74097) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem akkor lagg van, lehet mikro lagg, szerver hiba stb. ... de akkor a többieknek is ugyanez van ... ők se találnak el semmit
Ha csak nálad van, akkor csata vége, alt-tab, ping -elés a szolgáltató fele

Bingisz
Tessék

(#74105) LobiDrg válasza otto14 (#74095) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Persze :K Nyugodtan törölheted

(#74106) Bingisz válasza alldaybig (#74101) üzenetére


Bingisz
addikt

Háháháháháááá.
Én szóltam előre :DD

Sith: köszi a gifet!

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74107) Angel1981 válasza jano_77 (#74093) üzenetére


Angel1981
veterán

Én csak annyit mondok erre, hogy sokan panaszkodnak ilyesmikre, mégis "érdekes" módon ők is az esetek 95%-ban folyamatosan fejlődnek, javulnak a statjaik, és a win rate-jük, és Te is közéjük tartozol! ;)
Igaz, a win rate-ed nagyjából stagnál, de az 55% még mindig jobb a játékosok 95%-nál, erre gondolj!
PEACE! :R

[ Szerkesztve ]

(#74108) Diarmand válasza ddt500hu (#74063) üzenetére


Diarmand
senior tag

Az AT8-nak messze nem átlőhetetlen a páncélja T6-ban, tudom, mert én is végigtoltam az ágat az FV183-ig. Én lepődtem meg a legjobban, mikor az AT2-vel megszokott rongyolok előre taktikát akartam követni és olyan hamar lezúztak, hogy csak lestem. A szintjén lévő nehezek majdnem gond nélkül beütik a frontját és akkor még mindig csak t6-ban vagyunk.
Az AT7-et tartom én a legjobbnak. Kemény páncél, kurva jó ágyú, de ami überré teszi az az, hogy a löveg kint van legszélén, így okos helyre beállva a büdös életben nem viszik be azt a kilátszó tíz centi helyet, neked meg csak annyi a dolgod, hogy láncolsz és ölsz :D

(#74090) jano_77
tessék, itt a következő :-( egyedül kék a csapatban, többi piroska, ellenfélnél meg több zöld és még kék is van...ez biztos nem előre eldöntött!

Gyöngyvirágszálam akkor tőled is megkérdezem. Ha sokkal több a piros az ellenfélnél, akkor nem manipulál a játék? Nem? Soha? Csak és kizárólag akkor, ha a nálatok vannak piroskák? :U

Szerk:
A spotterek látótáv buffolása brutálisan kemény lesz olyan pályákon ahol nagyon fasza passzív spotter helyek vannak... nem biztos, hogy jó lesz ez így. Nagyon megfognak szaporodni a láthatatlanul lövő bokor sírások.

[ Szerkesztve ]

(#74109) PR0JECTNR56 válasza alldaybig (#74101) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

-70m a Jagdpanther látótávolságából, az igen. Kb. így olyan vak lesz T7-ben lassan, mint a Hetzer. A legutóbbi változtatások közül ez kb. az egyik legértelmetlenebb.

(#74110) jano_77 válasza Diarmand (#74108) üzenetére


jano_77
nagyúr

mi lenne ha olvasnátok "virágszál"!?! vagy az túl nehéz feladat?!? mert ha sikerült volna az iskolában megtanulni, akkor TE is és még a cimboráid is láthatnátok - korábban is ezt írtam mindig -, hogy azt is utálom, ha nálunk van a töménytelen piroska és azt is, ha az ellenfélnél és ekkor alakulnak ki a 15:0-1-2-3 vagy a fordítottja 0-1-2-3:15! Remélem most már megértitek és fel is fogjátok, hogy nem akkor sírok és nem azért, ha nálunk szar!!! további szép napot nagy OKOSOK!

(#74107) Angel1981: végre egy normális hozzászólás...köszönöm! :R Nagy ívben szarom le most már a WR! Engem az bosszant, hogy nem lehet normálisat játszani! És ez igaz arra az esetre is, mikor a mi csapatunk tarolja le az ellenfelet! Ez így élvezhetetlen szerintem. És nem tudom elhinni, hogy ne tudnának bele írni egy olyan programot, scriptet, bármit,ami azt nézné, hogy a 30 embernél hogyan oszlanak meg a PRO játékosok és ha mondjuk a 30 emberből van 10 ilyen, akkor az 5-5 ként dobja szét és ne 2-8 vagy 3-7! Ez biztos nem olyan bonyolult, bár nem értek a programozáshoz. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#74111) vhw válasza Diarmand (#74108) üzenetére


vhw
addikt

"brutálisan kemény lesz olyan pályákon ahol nagyon fasza passzív spotter helyek vannak"

Tiszta szerencse, hogy ezekbpől a pályákból egyre több van az utóbbi időben, és a meglévőket is ilyen irányba alakítják át.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#74112) Angel1981 válasza alldaybig (#74101) üzenetére


Angel1981
veterán

Upsz! Ez így igencsak kemény!
Kíváncsi leszek, tényleg megvalósul-e így, ahogy itt közölve van?
Szerencsémre, engem csak a buff érint, húzom a 13 75-öt. ;]

jano_77: ja igen, még valami eszembe jutott! Hétvégén történt (Diarmand is megerősítheti, Vele szakaszoztam); VK 3002 M-et vezettem, a fenekéről kétszer pattant egy IS-6, még beforgatva sem volt - a csatát egyébként durván buktuk! Akkor most mi van? :F
Miért akarná az RNG az IS-6-ot megszivatni, ha egyszer az ő csapata nyer?

Igen, vannak nem ritkán olyan dolgok a játékban, hogy csak nézünk, rosszabb esetben anyázunk, de biztos vagyok benne, hogyha belelátnánk a szerver számításaiba, ha minden precízen ki lenne elemezve a szemünk láttára, akkor elismernénk, hogy nincs itt manipuláció, egyszerűen "ezt dobta a game".

[ Szerkesztve ]

(#74113) alldaybig


alldaybig
tag

#74106) Bingisz

most majd nem lesz olyan h rambózól a td vel :D mert mehetsz még 50 métert akkor se tudod majd mi lő rád XD persze td vel 10-et sem teszel meg anélkül h elhullanál :D

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#74114) PR0JECTNR56 válasza alldaybig (#74113) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én a magam részéről, mint TD és Med játékos, úgy gondolom, hogy a light tankok buffolása valóban szükséges volt, de a jelenlegi kizárólag nekik kedvezünk dolog, hosszú távon nem lesz jó hatással a játék és csaták balanszára.

(#74115) Bingisz válasza alldaybig (#74113) üzenetére


Bingisz
addikt

Td ellenes vagyok én is. Remélem a hp nerf is jön nekik.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74116) alldaybig válasza PR0JECTNR56 (#74114) üzenetére


alldaybig
tag

sztem ez nem kifejezetten nekik kedvez, ez a csapatnak kedvez, és kizárólag a csapatnak, hisz egy lt semmit sem ér önmagában, egyedül mondjuk artyval szemben, meg lomha td vel szemben, vagyis ritka szituációkban

a csata első felében a spot a lényeg, a másodikban meg arty hunting

(#74115) Bingisz

utolag a td rassziszta részt kiszerkesztettem, mert tudom itt sokan imádják a one shotos gépeket :D

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#74117) alldaybig válasza Bingisz (#74115) üzenetére


alldaybig
tag

sorry double

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#74118) jr1994 válasza alldaybig (#74101) üzenetére


jr1994
addikt

Hahahahhaha :))
Ez zsír lesz
Faterom borsiggal szokott zúzni, majd szólok neki hogy élvezze ki amíg lehet :DDD
Egyedül a JP-t sajnálom, szerettem azt a gépet. Ilyen nerf után az új accban nem fogom kihúzni..
IS-3 buff meg wtf?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#74119) fradi81


fradi81
veterán

" És nem tudom elhinni, hogy ne tudnának bele írni egy olyan programot, scriptet,"

-Amíg viszont nincs ilyen a WOT-ban, nem is lehet szidni senkit a csapatelosztás miatt akármilyen sz@r is.

moto g72, Ninebot d28e

(#74120) [HUN]Dani válasza jr1994 (#74118) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A JP-t én is sajnálom.. Eszméletlenül szeretem azt a gépet.. Mondjuk az utóbbi időben nem megy vele a játék ezért kicsit félre is tettem.. 1900+ átlagsebzésem lecsökkent közel 100-at. :(

magyarsrac

(#74121) KaLeun válasza jano_77 (#74080) üzenetére


KaLeun
senior tag

Csak azt tudom, hogy nálunk miért ilyen magas. A helyi letöltőközpont 4 órakor ért haza...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#74122) dfsz34 válasza alldaybig (#74101) üzenetére


dfsz34
őstag

Brutális módon kempelni fognak a Wt TD-k. Elégg kontra produktív lesz ez a dolog szerintem, de ne legyen igazam, nem szeretem én se a kempelő suttyó TD-ket.

Annyira erőltetik ezt a csapatjátékot, de randomban, könyörgöm? Mindez mellett egyszerűbb lesz felderíteni a könnyű tankokkal, ha így marad vissza is veszem az amx-t, de a bokorban lapító TD így is oda fog b.szni, az más kérdés, hogy most már tutira nem ússza meg felspotolódás nélkül, mert a scout annyira meg tudja közelíteni.

Csak mondjuk én pont nem vagyok az öngyilkos scout, szóval nem tudom, de tényleg ki kell próbálni az új rendszert. Eddig az volt a gondom az elején a rohangálással, hogy nagyon nehéz életben maradni és egy könnyű tank sokkal értékesebb a csata végén, simán szállíthatja a győzelmet egy jó munkával a végén, minek megdögleni az elején? Azért a pár lövésért, aminek jó része mellé vagy lepattan?

A listát elnézve nekem gyanús, hogy nem lehet teljes vagy ha igen, akkor nagyon furcsa, hogy miért éppen ezek a tankok? Miért nem pl a kínai hetes könnyű tank kap látótáv buffot?

(#74123) [HUN]Dani válasza dfsz34 (#74122) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Brutális módon kempelni fognak a Wt TD-k. Jelenesetben is brutális módon kempelnek.. :(

magyarsrac

(#74124) PR0JECTNR56 válasza alldaybig (#74116) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A teljes folyamatra gondoltam, amit jelenleg a WG űz, ez a lépés csak egy állomás ebben az egészben. Mondjuk abból a szempontból örvendetes a folyamat, hogy a TD-ket érő fokozatos nerfek hatására, lesznek olyan könnyű tankos játékosok, akik túlzott önbizalommal rárepülnek a Jagdpantheremre és őket még rövidebb úton tessékelhetem majd tovább a garázs irányába.

(#74125) dfsz34 válasza PR0JECTNR56 (#74124) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, ha nem csap le a nerfhammer a jp-re is. szerinted ez teljes lista? nagyon gyanús, hogy nem...

Jön egy scout alap 430m látótávval, látótávra és kamora kigyúrt legénységgel és pl nekem bino és optika is van a scouton mindig. Hm a bokor egy ideig megvéd, de ilyen futás közbeni 500m feletti látótávos és brutál kamos scoutok meglephetnek kicsit :)

Arról nem is beszélve, hogy a bokrok hatását is tovább akarják csökkenteni. nem lesz őszinte a mosolyod szerintem.

(#74126) PR0JECTNR56 válasza dfsz34 (#74125) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Egészen nyilvánvaló, hogy nem ez a teljes lista, a Jagdpanther esetleges nerfhammer témáról meg annyit, hogy szerintem vagyok már annyira gyakorlott játékos, hogy ha csak nem éri valamilyen elképesztő kritikus nerf, akkor számomra játszható marad.

(#74127) Bad Pritt válasza dfsz34 (#74125) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Naja, ezzel kb eldőlt, hogy a RU marad a garázsban, gyilok kis jószág lesz. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#74128) jano_77 válasza Angel1981 (#74112) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem Te magad sem hiszed el ami leírsz, de ám legyen!
Biztos véletlen és semmi manipuláció nincs mögötte, hogy a mai napon 19 csatából 4 győzelemre futotta csak, az is reggel még korán....azóta egyfolytában csak bukó, bármit is tegyek be csatába, bármelyik szerveren! Tudom nincs semmi manipuláció, ez mind azért van mert ilyen szar vagyok! Hagyjuk már :o :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#74129) fradi81


fradi81
veterán

Valaki szakasz? Nem birom már ezt a nyerő szériát. 800wn8-as alatti írjon.

moto g72, Ninebot d28e

(#74130) emre válasza Bingisz (#74115) üzenetére


emre
veterán

Azért nagyon ne utáljuk őket mert a nem forgótornyos és az egylövetű gépekkel azért nem túl egyszerű a játék.

Más:

Arty-ra Javelin célzó modról hallott valaki?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#74131) dfsz34 válasza PR0JECTNR56 (#74126) üzenetére


dfsz34
őstag

Mek fox lepődni, nem a gyakorlat a kérdés, hanem egyszerűen nem látod meg a scoutot. Magányosan támadni? el kell felejteni. Bokorban lapítani? Talán, de a scout még akkor is felspotol olyan távolságból, hogy neked esélyed nincs észrevenni.

120m látótáv előnye lesz egy amx-nek a wt-vel szemben :Y. ráadásul a könnyű tankokat illik látótávra gyúrni meg kamora először, a td-t a fene tudja, de szerintem sokan nem ezekkel a képességekkel látják el a legénységet.

Érted, tudsz lőni persze, ha lesed az ellenséget valahol, pontosan egyet tudsz lőni, mielőtt felspotolódnál. Ráadásul sokáig scout zerg hordákra lehet számítani brutál látótávval fognak ott futkosni, az okosabbak meg még taktikusabban derítenek fel.

Az egyetlen dolog, ami változatlanul működhet, hozzácsapódni a hordához és velük menni.

Nem tudom, milyen gyakorlatra gondolsz, amivel biztosan le tudsz gyűrni egy 100-120m-el (legalább, nem számolva az egyéb módosítókat) jobb látótávolságú scoutot?

(#74132) scyllarus válasza dfsz34 (#74122) üzenetére


scyllarus
veterán

Mert az így is túl jó :) Tegnap egy sárga!!! Wz-131 T9 csatában 3500 sebzéssel és 9 killel zárt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#74133) jano_77


jano_77
nagyúr

mégis mi a rákot kellene még tennem?!? és ez van egész nap! tier 9-ben egy szaros tier7 tankkal! a mi csapatunk "fideszes", mígy az ellenfélnél "szdsz" volt a túlnyomó többség! de biztos így a korrekt és ez rendben van....ugye okosok? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#74134) fsb1000 válasza dfsz34 (#74031) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem jó a megfigyelésed.
Én úgy tapasztalatom, amikor találkozok egy tankkal akkor az első lövésem szinte biztosan penetrál.
Aztán jön az utolsó lövés, az meg igen nagy százalékban lepattan.

(#74135) Bad Pritt válasza jano_77 (#74133) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mit kéne tenned? Befejezni a játékot mára. Talán...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#74136) Tomi0703 válasza jano_77 (#74133) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hát, még többet sebezni. :U ;]

(#74137) Diarmand


Diarmand
senior tag

jano77 tudod mi jut eszembe rólad? EZ. Minden meccs előtt te is pozitívan gondolkodsz aztán... :DDD
2:40-ig nézzétek, bár szerintem ismeritek.

dfsz te meg ne spekulálj mán megint, majd ha élesbe lépett a dolog meglátjuk mi hogy működik. Most még hót felesleges a homályban kalkulálni :U

(#74138) PR0JECTNR56 válasza dfsz34 (#74131) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az általad felsorolt szituációkat nem csak a Jagdpantherrel lesz majd lehetetlen megoldani, akkor meg már úgyis mindegy nem? ;)
A Jagdpanther mint tudjuk a Panther alvázára épül és mind tömeg, mind motorizáltság tekintetében elég közel áll egymáshoz a két jármű, amely hasonló mobilitást feltételez, ergo a közepes tankokkal bármikor együtt tud mozogni, tehát taktikai lehetőségei lesznek az embernek bizonyos keretek között, nem kell egyből sírva fakadni a felderítőktől.
Kuplungégetővel és egy korrektebb legénységgel (nekem a 3. skillt húzzák jelenleg) leforogni sem olyan egyszerű. Nem mellesleg a 45 tonnás üres tömege (ez ugye a lőszer, felszerelés, üzemanyag, legénység együttese miatt több is), rammolással a legtöbb light úgysem fog próbálkozni.
Mostantól az lesz (ha a felsorolt változások pont így valósulnak meg), hogy kevésbé lehet hagyatkozni a megszokott taktikai elemekre és vélhetőleg a változások miatt csökkenni fog a Jagdpanther harctéri hatékonysága, de ettől még nem lesz egy rossz TD a T7-esek (számomra) abszolút királyaként számon tartott Jp.

[ Szerkesztve ]

(#74139) fsb1000 válasza zsolthee (#74071) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pár hónapja visszavettem az AT2-öt funnolni.
Korábban se volt vele túl jó statom, de most katasztrofális lett.
De a legfőbb baj az, hogy azt éreztem semmit nem érek a csapatban. Talán 30 kört mentem vele mire feladtam, de nem volt olyan csata hogy többet sebeztem volna a saját HP-nál.
Vagy az elején kilőttek, vagy nem értem oda ha jó volt a csapatom.

(#74140) fsb1000 válasza Tuco Ramirez (#74092) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hogy a többségnek játékélményt vagy kihívást szerezzen és ezzel a bevételeit növelje.

(#74141) jano_77


jano_77
nagyúr

újabb szépséges tier 9 csata

szánalmas, hogy 2 tier 7-es van az első két helyen! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#74142) mcwolf79 válasza fsb1000 (#74139) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor próbáld ki a T95-öt.
Az AT-2 azután Millenium Falcon-nak fog tűnni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#74143) h1mpi válasza fsb1000 (#74139) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt érzem én is, mihasznának magam. Aztán mondjuk a következő körben meg én nyerem meg a csapatnak a csatát. Ilyen hektikus...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#74144) fsb1000 válasza jr1994 (#74103) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kár hogy itt nem lehet lájkolni a hsz-eket, ezért válaszolni kell/lehet:
Igazad van, csak szerintem ezt a jelenséget kevesen észlelik, mert naponta 50-nél kevesebb csatát mennek, vagy a nagy tömeg szintjén játszanak.
Szerintem a statisztikailag elvárható mértéktől jobban sűrűsödnek a jó és a rossz csaták, ha napi sokat játszol, és ezen belül jól megfigyelhető a semmit nem találok el effektus és a célozni sem kell menetből átütőm vicces csaták.
Persze sarkítva írom.... de ilyenkor nem a játékos, hanem az egész csapat RNG-je van eltolva jelentős mértékben.Aki korán hal ilyenkor a nézze a többieket. HT-k, TD-k pattognak LT-k oldaláról. A lövések a földbe mennek vagy a végtelenbe. A nyerő oldalnak meg szinte minden talál és átüt.
.
Ez nem sírás... én már megszoktam, és tudom másnap majd a másik oldalon leszek.
Szóval összességében nem befolyásolja egy játékos statjának irányultságát. Ettől senkinek nem lesznek lényegesen jobb vagy rosszabb eredményei.

(#74145) Simi37


Simi37
őstag

Fejlesztői hírcsokor #105

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#74146) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Nem értem ezt a sok nyálas, piperkőc, stathuszár szarjankót, hogy mi a retkes baja van a TD-kel, úgy komplett. Fix torony, szinte semmi gd, lassú, oldalba kapva már vége, hosszú újratöltés, álca semmi, ha pattan (márpedig pattan, ha nem akkor marad 2 HP) azután pislog 15-20 másodpercig. Ja kap a nyálgép egy maflás? Ugyanannyi idő alatt leosztja kétszer a felét (tehát ugyanannyit), vagy ha táras akkor a TD sebzésének kétszeresét.
Ez csak a rinyálás. A faszom ki van már az ilyen idiótákkal.
Jó lenne már elgondolkodni, hogy amíg ez a faszom random rendszer van, ugye a jobb TD játékosok is csak magukra vannak utalva. Ráadásul baszhatod a spotot, mert egy kibaszott vakondtúrást nem tudsz átlőni a mai pályákon. Ellövik a láncod. Feldughatod a seggedbe a 6-7 fokos lövegkitérést, vagy elbaszod a javítókészletet. Utána meg kilövik a motorod.

Lassan már mindeni, csak a futkározós teletöltöm magam 5-6 gold skúlóval stílusú játékot preferálja. Ez már nem tankcsata, hanem COD.

Jó lenne megnézni, hogy összességében kivetítve, milyen tankoknak a legnagyobb az átlagsebzése. Aztán csiripelni.

Néztem mostanában sok replayt. Ugyanazt a szart csinálja mindenki, akár TD, akát MT, akár HT. Bassza a rezet egy jól kempelhető helyen, amikor meg LHP-s ellenfelek vannak nagy mellénnyel előjön.

Lehet hogy most Zsolt kitilt egy darabig, de a kékerest a szájába az összes rinyáló faszjankónak.

Röviden.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#74147) Bingisz válasza Kean_Sorbo (#74146) üzenetére


Bingisz
addikt

LOL jártál te már tier 8 felett?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74148) emre válasza Bingisz (#74147) üzenetére


emre
veterán

Én már jártam.
És te voltál már a cső másik végén? Vagy ez csak egy másik fajta arty paranoia.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#74149) scyllarus válasza Simi37 (#74145) üzenetére


scyllarus
veterán

- Ruinberg on Fire map el lesz távolítva a játékból. - Végre!!!!! Be sem kellett volna tenni.
- A nők nem több, mint 2 százalékát teszik ki a WoT játékosbázisának. - Előre félek a WG ötleteitől, amivel megcélozzák a kiaknázatlan játékostömeget: rózsaszín álcafestés? Hello Kittys matricák?
Storm kedveli a Stalingrad pályát. - Játsszon ott sokat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#74150) Bingisz válasza emre (#74148) üzenetére


Bingisz
addikt

Voltam. Ott is van az eredmény a tankokon. Mondjuk inkább a 704 és az ISU statjait érdemesebb nézni, mert a 268 ugye CW tank. Annyi nekem pont elég is volt belőlük.

(#74149) scyllarus: No para, csak lecserélik egy téli Ruinbergre. :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.