Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#74551) LobiDrg válasza fsb1000 (#74547) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Időközben megvettem.Szerencsére nem kell vele stock állapotban kínlódnom mert megvolt rá a freem és a kreditem is hogy fel tudjam szerelni.Pontosan azt tapasztalom amit mondtál.A saját tierjében nem olyan jó mint az elődje.Persze 10 csata után nem tudok hosszútávú következtetéseket levonni :) Az E50 még elég messze van szóval van időm kitapasztalni a gépet.Egyébként az E50 és az E50M milyen lesz ? Nagyon várom már őket :))

(#74552) fsb1000 válasza LobiDrg (#74551) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A Panther annyira jó, hogy 1270/2600 sebzéssel + 2 killel sem kapok TankÁszt.
[link a képre]
.
Panther II-vel könnyebb beszerzni ezt a plecsnit. Nekem ez azt mutatja, hogy a panther-t szívesebben használják a TOP játékosok.

(#74548) 04ahgy
Ez lehet egy jó modell az RNG működésére, de szerintem hiányzik belőle a csapatba sorsolás jellemzője.
A csapat általában változó képességű játékosokból áll és 30 kerül kiválogatásra a csatatierhez illeszkedően az aktív játékosok egy szűkített csoportjából.
Ha egyenletes lenne a tier eloszlás és eltekintünk a szakaszozástól, akkor ez 60K játékosnál 60K/13. tehát kb egy 4600 elemű halmazból kell azt a 30-at kivenni.

[ Szerkesztve ]

(#74553) xAttilax válasza h1mpi (#74529) üzenetére


xAttilax
senior tag

jaaa erre gondolsz. azt hittem már 15% van az SP

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#74554) 04ahgy válasza fsb1000 (#74552) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A Tank Ászt ugyebár nem killre és sebzésre adja, hanem XP-re. A linkelt képen kb. 1125 körüli az alap XP-d. Az kevés az ászhoz.

1235 base XP még nem ász, 1246 már az: [link].

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#74555) LobiDrg válasza fsb1000 (#74552) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

A mai napon akkor úgy néz ki kitoltam az ász határt :DDD Nálam 1367 Base XP-re adta meg amiben volt 1300 körüli spot sebzés kicsivel több mint 3000 sebzés és 3 kill.Az előző két napra már nem emlékszem akkor is behúztam 1-1 ászt :D

(#74556) Bingisz válasza LobiDrg (#74551) üzenetére


Bingisz
addikt

Az E50 a legjobb tier 9 tank.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74557) fsb1000 válasza 04ahgy (#74554) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gondolom csak viccnek szántad, hogy nem ismered az XP számítás alapjait amiben meghatározó az elsődleges sebzés és a spottolt sebzés.: [link a táblázatra]

(#74558) Angel1981 válasza sith7 (#74546) üzenetére


Angel1981
veterán

És mennyire? Mert ha jobban beforgatod (nem pedig minimálisan, ahogy írja) akkor akinek kicsit is több sütnivalója van, az az oldalát fogja lőni - sikeresen.

#74547 fsb1000: félreolvastam? Tőled idéztem! :D
"nem pedig az általatok firtatott WG manipulációról" - pont hogy mi szerintünk nem manipulál semmit külön a WG! :N

[ Szerkesztve ]

(#74559) Arpee78 válasza fsb1000 (#74552) üzenetére


Arpee78
senior tag

Mint tudjuk xp-re adják a tankászt, nem sebzésre, te pedig leosztva 1123xp-t kaptál. Ha megnézed ezt az oldalt, láthatod, hogy mindkét Pantherrel 1200-1250 xp-től kaphatod az ász plecsnid. A nagyobbik Pantherhez egy picivel több kell, de minimálisan.

Időnként hibás következtetésekre jutsz. Bizonyos játékosok hibás következtetéssel a társaikra, mások a WG-re kenik a sok vesztes csatát. Ahelyett, hogy megnéznék nem e ők csinálnak valamit rosszul. Az ilyenek nem fognak tanulni a saját hibáikból.

(#74557) fsb1000 Meghatározóak, de több mindent is beleszámítanak, például ha jobbára alacsonyabb tiert sebzel. Mint a képernyőképen.

(#74560) 04ahgy Csak miután posztoltam, láttam a tiéd.

[ Szerkesztve ]

(#74560) 04ahgy válasza fsb1000 (#74557) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Csak nem mindegy mibe lősz és mit spotolsz. Te meg killről és sebzésről írtál. Az ászt továbbra sem arra adja, hanem XP-re. Természetesen ismerem az XP számítás alapjait és a linkelt táblázatot is, de ez nem képlet, csak egy irányadó valami. Nem derül ki belőle, mi az összefüggés a sebzésed és az XP-d közt.

(#74559) Arpee78:

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#74561) scyllarus válasza fsb1000 (#74552) üzenetére


scyllarus
veterán

Én annak idején 1200+ spotra és majdnem 4000 damage-re (ennek nagy része T9-esekbe ment, konkrétan 2 M103-ba) kaptam meg az ászt Pantherrel. Az XP-re nem emlékszem, de sok volt :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#74562) fsb1000


fsb1000
nagyúr

OK, tévedtem: XP-re adják a sebzést.
.
Fórumtársak bejegyzése alapján helytelen kijelentés, hogy X meg Y spottolt/saját sebzésre nem jön a tankász. legalábbis annyira pontatlan megfogalmazás, hogy kerülendő.
Majd tartom magam ehhez és ha esetleg más is megtévedne ebbe az irányba szólok neki preventív célzattal.

(#74558) Angel1981
Jól olvastad, csak nem jól értelmezted. Azért "firtatjátok", mert nem hisztek benne. Ellenkező esetben érvelnétek mellette. De a lényeg az, hogy épp nem erről volt szó hanem a dobókocka modellről.

(#74561) scyllarus
Van TankÁszom pantherrel, de a mai első csatám épp a témába vágott.
A lényege nem az volt hogy mire kapjuk, hanem hogy nehezebb megkapni mint Panther II-vel.

[ Szerkesztve ]

(#74563) 04ahgy válasza fsb1000 (#74562) üzenetére


04ahgy
nagyúr

OK, tévedtem: XP-re adják a sebzést Tank Ászt.

Van összefüggés a sebzéssel, de nem közvetlenül arra kapod.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#74564) fsb1000 válasza 04ahgy (#74563) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocsi, elírtam. javítani már nem tudom, de leírom ismét:

OK, tévedtem: XP-re adják a Tank Ászt.
.
Hozzáteszem sehol nem írtam, hogy a sebzésre kapjuk a tankászt és nyilvánvalóan nem is így gondolom. Mindazonáltal köszönöm a szemfüles fórumtársaknak, hogy segítettek pontosítani a hozzászólásomat. Így kerek ez a fórum, ha jószándékkal kisegítjük egymást és pontosítunk ott is ahol jónak látjuk.

[ Szerkesztve ]

(#74565) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Nagyon jó tank az Indien Pz., lehet vele ügyeskedni pedig még nincs meg a lánctalp-motor-rádió trió. Mondjuk ma kegyesek voltak az égiek sorba nyertünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#74566) Angel1981 válasza fsb1000 (#74562) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de nem mi hoztuk szóba....
Az "érveket" meg fejenként leírtuk már vagy fél tucatszor az idén, de semmi hatása nincs.
Ez tényleg olyan, mint az Istenbe vetett hit; van aki rendíthetetlenül hisz benne, a másik meg rendíthetetlenül tagadja - egyik sem tudja meggyőzni a másikat.
Tényleg át kell ugrani a jövőben az ilyen írásokat; ha az illető hisz benne, ám legyen!

(#74567) 04ahgy válasza fsb1000 (#74564) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Hozzáteszem sehol nem írtam, hogy a sebzésre kapjuk a tankászt és nyilvánvalóan nem is így gondolom."

"A Panther annyira jó, hogy 1270/2600 sebzéssel + 2 killel sem kapok TankÁszt." Forrás: [#74552].

Nekem úgy tűnik (legalábbis azt írtad), hogy sebzés alapján vártad. :U

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#74568) emre válasza 04ahgy (#74567) üzenetére


emre
veterán

Én inkább hagynám, mert most lassan 1 oldalon keresztül ez a téma, ezt megelőzően meg még két oldal a kurva dobókocka elméletről.... :U Most már nem hogy értelmetlen, de lassan követhetetlen is a fórum.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#74569) fsb1000 válasza 04ahgy (#74567) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gondolom magad is érzed, hogy ebben az esetben (ahol a sebzés meghatározó az XP számításban) ha valaki a sebzés alapján vár valamit az nem egyenértékű azzal, hogy azt hiszi a sebzésre adják a TankÁszt.
.
Egyébként ahogy emre mondja ezen vitázhatnánk 1,5 oldalt próbálva bizonyngatni, hogy a másik butaságokat mond és én jobban tudom, de a kedvedért lezárom ezzel:
Legyen úgy, ahogy gondolod. Tőled kaptam meg a fontos infót, hogy nem sebzésre adják a TankÁszt.

.
(#74566) Angel1981
Ha visszaolvasol, akkor láthatod nem én hoztam szóba.
Viszont ha az RNG eltérítésről megy a vita, akkor nem látok okot arra, hogy a saját véleményemet ne írjam le.
Szerintem nem képviselek szélsőséges álláspontot ebben a vitában és főleg nem panaszkodásra vagy a képesség hiányok elfedésére használom.

[ Szerkesztve ]

(#74570) Diarmand válasza emre (#74568) üzenetére


Diarmand
senior tag

A kocka-elmélethez fsb ragaszkodik, miután rájött, hogy baromságokat írkál, így mindig ezt hozza fel, afféle mentsvárként, hogy de há ő erre reagál pfff. Mert ugye új napra virradva meglepődött azon, hogy nem csak én ugrok a torkának, hanem mások is.
Evvan ha valaki két év után visszatér és finoman burkolt egoizmusban (elég csak visszaolvasni őt) teszi a prófétát, hogy ő tévedhetetlen és megvezethetetlen, hogy aztán jó mélyre merüljön.

(#74571) emre válasza emre (#74568) üzenetére


emre
veterán

Bocs, elírtam a ráhagynám a helyes kifejezés.

(#74570) Diarmand

Az általad vázolt problémára szerintem az lenne a megoldás, ha ezeket a felvetéseket ignorálná a topik. Ha valaki így gondolkodik akkor az legyen az ő baja. Engem nem kell meggyőzni semmiről és én sem akarok senkit kirángatni tudatlanságából akarata ellenére.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#74572) PitLee


PitLee
őstag

A T7-es Panter nem rossz az 1300Hp-val ami pl a T8 Indien Pz.-nek is ugyanennyi + a percenkénti sebzésük közel azonos ezért felmerül a kérdés, hol a hiba? :)

(#74573) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Indien Pz.re Álcahálót-töltésgyorsítót-periszkóp távcsövet raktam! Az álcahálónak van értelme?

(#74574) rlazol válasza fsb1000 (#74525) üzenetére


rlazol
addikt

ebit: +1

fsb1000 : és hogy lehet századhoz csatlakozni?

LobiDrg - GRAT! én pont ugyaníg álltam hozzá. Aztán jött a P2 nagyágyúja. Igaz, nekem van M10 is. Nekem jobban bejön a P2.

KaLeun - nem tudtam, így már minden világos, köszi :R (Ola-ról nincs kép véletlenül? :U )

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#74575) emre válasza MinionFlasH (#74573) üzenetére


emre
veterán

Lehet van értelme, de én meden nem szeretem használni, mert inkább elmozgok de sajnos a 8-as gépek az utóbbi időben sűrűn mennek t9-10-en, és ilyenkor lényeges szempont lehet az álca. De ha azt nézzük hogy egyre több a városi pálya akkor célzásgyorsítóval lehet jobban járnál. Nálam töltésgyorsító, vert stab és távcső (nem periszkóp) van fenn az indienen.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#74576) fsb1000 válasza rlazol (#74574) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Két féle módon lehet:
Játékon belül kiválasztod a Tank Század Csata játékmódot és nyilvános (random) századhoz csatlakozol.
vagy
Meghívásos alapon zárt (vagy nem zárt) századhoz csatlakozol.
.
A lényeg, hogy legyen jó irányító vagy "random" században magas WN8 kritérium legyen megadva és akkor skillből megy a győzelem.
.
Valamikor rég a PH! Klánnal remek század csatákat mentünk, olyanokkal is akik még most is írogatnak ebbe a topikba. Nem csak a közös csata-élmény volt a fontos, hanem hogy sokat tanulhattunk a tapasztalt játékosoktól. Elsősorban taktikai elemeket és pálya ismeretet.
.
Mára a helyzet megváltozott. Magas WN8-as játékosok állnak össze és letarolják a századozókat, a Klánoknak pedig van jövedelmezőbb csapat játéka mint a század akkor is ha nem CW-znek.

[ Szerkesztve ]

(#74577) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Még két kérdés srácok.Mindig eszembe jut valami :DDD

Elkezdtem újra játszani az AMX 50-100-al.Ha megvan a második skill akkor érdemes lenne újra skillezni a legénységet hogy a javítás helyett Bia legyen ? Egy ilyen táras tanknál gondolom sokat nyom a latban az az 5%.

Jelenleg így néz ki :

A másik az lenne hogy kb mi az a szint amire azt lehet mondani valakire hogy elfogadható teljesítményt nyújt ? Minden nap kitűzök néhány célt magamnak.Például hogy ne menjen a napi WR 50% alá, legyen egy 1800-2000 Wn8 és hasonlók.Ha ezeket nem tudom teljesíteni akkor inkább ráhagyom.Nem vagyok egy stat huszár de az sem oké ha nagyon tré módon játszok.Akkor élvezem én is a játékot ha eredményesen tudok játszani.

Most jelenleg így állok :[link]
Mennyit kellene még javulnom ?

[ Szerkesztve ]

(#74578) dfsz34 válasza MinionFlasH (#74573) üzenetére


dfsz34
őstag

nincs

(#74579) Diarmand


Diarmand
senior tag

Mai első meccs.

Izgis volt, mert jóval rosszabb csapatunk volt xvm alapján, mint az ellenfélnek (mmmmmmanipulációóóó), mégis nyertünk. A kis t50-ünket (miután egy mákos lövéssel megmentettem az E8-tól), elküldtem spotolni a középső feljáróhoz (Karelia támadás) és mit ad isten, a tomato t50 összeszed magának 2k spot sebzést ([link]). Ment is neki a gj t50.
Három másodperccel a vége előtt sikerült behúznom a meccset :DDD

Replay itten.

(#74580) fsb1000 válasza LobiDrg (#74577) üzenetére


fsb1000
nagyúr

6400 csatával nem rosszak ezen az eredmények szerintem.
De hogy mennyit kéne javulnod? Mihez képest? A határ a csillagos ég.
.
Nézz körül a jobb magyar Klánok milyen feltételt szabnak stat tekintetében. Az talán eligazít. Viszonyításképp a HUNS indulásakor 1200 eff volt a beugró, később ez feljebb ment.
A Huszárok legjobb csapatába pár hónapja pedig 1500 WN7 és sebzés minimumok kellettek. (asszem 2000+ dmg t10-esekre)
.
Én azt gondolom lépcsőzetesen kéne haladni. Az 51% wr jó cél lehet mindenkinek, de igazából az 52%-al lépnél ki a középmezőnyből. A tankokkal meg el kéne érni jó átlagsebzést. Ez lehet a saját HP vagy a tier*200 dmg. De már a tierenkénti 150-170 dmg is az átlag főlé emel.

[ Szerkesztve ]

(#74581) zozyk


zozyk
addikt

Ez a Wt auf Pz. IV nagy visszalépés az Rhm után...
Vigasztaljatok meg hogy talán a nagyobb átütésű ágyúval jobb lesz,mert ha nem,akkor hagyom a fenébe ezt a vonalat.
Az Rhm-et imádtam,de ez idáig nem győzött meg. :(

(#74582) emre válasza zozyk (#74581) üzenetére


emre
veterán

A nagy ágyú felesleges rá. A kicsit pontos gyors, jó az átütése.
Seggel harcolj, hátrafelé jó a gun depression.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#74583) LobiDrg válasza fsb1000 (#74580) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Hát ha azt veszem alapul amit írtál akkor még van hova fejlődni.Borzasztóan hullámzó a teljesítményem egy némelyik tankkal.Az egyikkel szinte mindig jól teljesítek míg a másikkal kínlódás a játék.Ha ezt sikerülne stabilizálnom akkor szerintem nem lehet túl nagy probléma.Nézegettem klánokat hogy hová lenne jó bekerülni illetve melyiknek ütöm meg a követelményeit csak az a baj hogy nagyon random hogy mikor érek rá játszani.Három műszakos munkarendben vagyok így nem sok időm van játszani pláne hogy mással is foglalkoznom kell :)

[ Szerkesztve ]

(#74584) zozyk válasza emre (#74582) üzenetére


zozyk
addikt

A nagyobb átütésű 12.8-ra gondoltam,nem a 15cm-es troll-ra...

De ez mindegy is már,visszaültem az Rhm-be,a nerfig még tolom ezzel,aztán majd meglátom mi lesz. :)

(#74585) emre válasza zozyk (#74584) üzenetére


emre
veterán

Akkor én értettem félre, sry. A 128mm L61-el tuti lesz a szerkezet.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#74586) fsb1000 válasza LobiDrg (#74583) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem természetes a tankonkénti hullámzó teljesítmény, mert nem csak kedvenceink vannak, hanem játékstílusunk, sőt még a képességeink is meghatározzák melyikkel tudunk jó eredményeket elérni.
.
Elterjedt nézet (amit én nem osztok vagy más más jellemzőkkel), hogy az okosak mennek jó köröket Könyű és gyors Közepes tankkal, a bénák inkább artyznak vagy TD-vel kempelnek. A kettő között meg az átlag játékos hevyzik, kicsit TD-zik, kicsit medezik.
.

(#74587) PitLee válasza fsb1000 (#74552) üzenetére


PitLee
őstag

Nem tudom láttad-e videót itt próbálják elmagyarázni kb hogyan is működik a MM.
http://www.youtube.com/watch?v=UwGiwkPqmbw&gl=HU

más------------------------------------------------------------------------
Egy kis segítség
ha bekapcsoljátok a feliratokat
majd a beállítások menüben(fogaskerék) alul kiválasztjátok a fordítást
akkor a felugró menüben a magyar nyelvet választva egy gépi fordítást kapunk magyarra.

http://kepkezelo.com/images/nzoh76ymfzhm9atfngj4.jpg

Tááádáám és már is indulhat a magányos WoT-sok "partnerkereső"-je :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74588) fsb1000 válasza PitLee (#74587) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi a videot, de tudom hogy működik az MM. (legalábbis amennyire a nyilvános szabályrendszere ezt lehetővé teszi)
Szinte teljes mértékben elégedett vagyok az MM működésével, főleg mióta szűkítették a tier kiosztást, illetve az artykat nerfelték és új pozíciókat kaptak az MM-ben.
.
Az a társkereső mit jelent?
Szakasztársat vagy szexpartner lehet így találni?

(#74589) PitLee válasza fsb1000 (#74588) üzenetére


PitLee
őstag

A linkelt képen a legalsót megnézed akkor a gépi fordító néha(mindig) viccesre veszi a figurát
miszerint

[SPOILER] [/SPOILER]

Kipróbálom ezt a zsirosmajom spoiler technológiát, a fórum motor nem tudja magától ? Ó csodálatos (kár hogy nem alap funkció)

[ Szerkesztve ]

(#74590) szallasi007


szallasi007
őstag

Sziasztok, tier 5 prémium leárazás lesz ha minden igaz november utolsó hétvégéjén. Mivel nem ismerem ezeket melyiket ajánljátok?
Med és heavy érdekelne az se baj ha tierlimites mondjuk 6-ig. Ha lassú de pontos és jó a frontja, de ha gyors és jó a forgasa meg az atutese az is ok. Köszi

(#74591) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Myreplays.ru, vagy valami hasonló automata videókészítő oldal működik még?

(#74592) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na megvettem a Bulldogot és az első köröm vele ilyen lett, csak a rádiót és motort tettem rá azt örökölte! (ezt tuti nerfet kap) ;]

Replay

(#74593) fsb1000 válasza PitLee (#74587) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mégis csak hasznos ez a videó, mert megtudtam belőle olyat amit eddig másképp gondoltam,
A kistieres szakaszok esetén (t10 bevisz egy LoLtrakit) már nem számol a kistieres súlyával, azaz mindenképp hátrányt generálnak az ilyen szakaszok.
Régebben úgy szolt a fáma, hogy az MM kiegyenlíti ezt és pl. több t9-est rak be súlykompenzálás céljából, ami néha még előnyt is jelenthetett.
.
Szóval ezek után ki lehet húzni a vitatémák közül a kistieres szakaszok problematikáját.
.
De van helyette más:
Nem ritkán piros könnyű tankos azzal szórakozik, hogy berobog a hevy vagy TD elé és befékez. Akár 50-100 HP is lejöhet róla. Ezt addig ismétli míg valaki kilövi, de ha nem is lövik ki, a büntetést általában nem ő kapja.
Egy ideje az a szabály, hogy az a vétkes az ütközésben aki gyorsabban ment.

(#74594) PAWI válasza Diarmand (#74579) üzenetére


PAWI
tag

Szia! Látom, álca skill már 100%-os. Érzésre mennyivel jobb az álcája mint skill nélkül?

(#74595) Drenadar válasza szallasi007 (#74590) üzenetére


Drenadar
veterán

Ennyi mindent a prémium tankoktól ne remélj :D

T-25 , chi nu kait is vannak akik dicsérik mert alig pár dologban különbözik a simától.

amúgy menj és keress prémium tank elemzéseket...

(#74596) benvolio


benvolio
őstag

Érdekes ez a mai lövés. Variációk: 1, 2, 3. Most vagy az ELC annyira papír, hogy meg se érzi vagy alatta ment el ami lehetetlen. :U

(#74597) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Jó vót :DDD A végén 1hp-val 3 tank ellen kicsit érdekes volt..

magyarsrac

(#74598) szbalogh válasza Bingisz (#74474) üzenetére


szbalogh
őstag

Kivéve az én kv4-em. Az első csatáimat mind tier 10-ben játszottam le vele.

Nick: HE_Storm

(#74599) szbalogh válasza benvolio (#74596) üzenetére


szbalogh
őstag

Mellé lőttél... mik vannak...

Nick: HE_Storm

(#74600) Diarmand válasza PAWI (#74594) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szia!

Meglepő, de jó álcája van. Volt olyan, hogy egy lövéses voltam és már felkészültem a halálra, de eltűntem az ellenfél szeme elől és csak vaktában lövöldözött, én meg csak néztem, hogy mi ez :D

Én azt mondom hogy kötelező rá az álca skill és a festés. Egyrészt prémium gép lévén nem esik le róla a teljes álca bónusz lövés után, másrészt mivel ez nagyobb részben egy lapítós jármű, jobb ha minden camo bónuszt megkapsz amit lehet.
Jöhet a kérdés, hogy miért a bino és miért nincs camo net. Azért, mert ugyan vaksi és emiatt másoktól kell neki a spot (amúgy sem szabad előremenni), de számtalan helyzetben mentett már meg az, hogy a végjátékban magamnak kellett adott helyekről spotolnom és olyankor nagyon jól jön a bino. A camo netet feleslegesnek tartom (bár hasznos tud lenni, csak akkor ugye a látótáv bánja), mert ha van spot, akkor úgy is forgolódni kell a jó lövéshez, ha meg nincs spot, akkor a camo nem segít. A festés és az álca skill nekem bőségesen elég mindenre. A méretével kell vigyázni, mert felfelé kilóghat a bokrokból :DDD

Ajánlom Odin leírását a SU100Y-ról

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.