Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#74451) Angel1981 válasza Bingisz (#74447) üzenetére


Angel1981
veterán

és jr1994

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#74452) Diarmand válasza h1mpi (#74402) üzenetére


Diarmand
senior tag

Hat fele három. Fogjál már egy dobókockát és dobj vele negyvenszer, majd írd le ide nekem, hogy hányszor volt meg vele a hármas dobás, majd azt is, hogy mennyi lett a negyven dobás átlaga.

Ez nem csak neked szól, hanem az összes acsarkodó játékosnak, akik itt a topicban rendszeresen felhozzák, hogy biztosan elfelejtettek játszani egyik napról a másikra. Most tessék megint elolvasni a fenti két mondatot és elgondolkodni rajta.
Nálad maradva, tisztában vagy vele, mennyi a mostani átlagos győzelmi arányod? Elárulom, de markolj a karfába, 49,22%, de kerekítsünk felfelé mer' péntek van, 50%. Ötven százalék. Most bemásolok valamit tőled, figyelj:

Hát én nem tudom, de az meglepő, hogy egyik nap 75% a WR a másik nap 30%. Egyik nap tudok játszani a másik nap nem? Ha meg a WG rendesen keveri a köröket, akkor nem 50% körül kellene lennie állandóan?

Jéé mégis rendesen keveri a köröket a WG? HOLY FUCK ez hogy lehet?

Mellesleg mondom neked és másoknak is, hogy mi lenne akkor ha egyszer, csak egyetlenegyszer abbahagynátok ezt a kurva játékot akkor, amikor nektek is feltűnik, hogy nem megy aznap? Ha jól megy (60%+), nyomjad neki. De ha nem (~30%), akkor a fasznak kell erőltetni, alt+f4 és annyi. Kényszerítenek? Mindig elkap a szánakozás azok iránt, akik bőszen írogatják, hogy jajj tizenöt meccsből hármat nyertem. Mer' hülye vagy barátom azért. Ha megvan a három bukó zsinórban azzal amit húznál, szorzóznál vagy akármi, lépj ki és csinálj mást. Bírjuk már abbahagyni, mert ez beteges.

(#74453) Mottie válasza Diarmand (#74452) üzenetére


Mottie
őstag

Volt nekünk tegnap délelőtt, hogy 10-ből egyet sikerült nyerni. Persze benne volt hogy általában +2-es tierbe dobott minket (lehet, hogy kevesen játszottak?)
Aztán délután-este meg nagyon faszán ment.

Az emberek nem tudják mit jelent a statisztika, hogy mi a megfelelő minta mennyiség, stb. A másik meg amit te is írsz, hogy nagy százaléka agyban dől el.. ("Már megint +2 Tier, fuck this.. szar wg.")

Én egyedül azt nem szeretem amikor a mi 4 db Tier 7 tankunkkal szemben (értsd azonos sorban) az ellenfélnél 4 db Tier 8-as van. Ezt az aspektusát nem nagyon értem a MM-nek.

Be Victorious!

(#74454) h1mpi válasza Diarmand (#74452) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kivételesen igazad van... :B ;)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#74455) Stunts666


Stunts666
őstag

Tök felesleges már heavyt közelharcra gyúrni. Minek ha nem ad be városi pályát???

(#74456) vhw válasza Stunts666 (#74455) üzenetére


vhw
addikt

Nem ad be? Egyre több a városi pálya.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#74457) Stunts666 válasza vhw (#74456) üzenetére


Stunts666
őstag

Eddigi 13 meccsből 2-öt kaptam. A többiben kib*szott a puszta közepére....

[ Szerkesztve ]

(#74458) Angel1981 válasza Stunts666 (#74457) üzenetére


Angel1981
veterán

Irigyellek! :D

(#74459) Bingisz válasza Stunts666 (#74457) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát én neked adnám az összes Sztálingrád csatámat amit ma ott toltam. Kb. 6 a 10-ből... :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74460) h1mpi


h1mpi
nagyúr

TD-re a venti vagy egy álcaháló értelmesebb felszerelés?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#74461) Stunts666 válasza Bingisz (#74459) üzenetére


Stunts666
őstag

Én szeretem sztálingrádot

(#74462) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Op találati arány fv4202-vel. Mindenre lövök ami mozog, ha nem mozog akkor főleg :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#74463) Drenadar válasza Stigma.HC (#74462) üzenetére


Drenadar
veterán

azzal az ágyúval nem csoda :)

(#74464) ddt500hu válasza h1mpi (#74460) üzenetére


ddt500hu
veterán

A venti csak BIA-val ér valamit. Álcaháló meg csak akkor ha jó a tank lövegkitéríthetősége még inkább ha tornyos td. Mert ha 5 fokot lehet csak oldalra célozni akkor úgy is meg kell mozdítanod a tank testét és akkor az álcaháló "kikapcsol".

(#74465) h1mpi válasza ddt500hu (#74464) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jpanther-re gondoltam. Általában elég ritkán mozdítom meg. Most venti, töltésgyorsító és periszkóp van rajta.
Gondoltam a venti helyett felteszem az álcahálót?!

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#74466) Stigma.HC válasza Drenadar (#74463) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Épp az, hogy a fele mellé ment, ha már látszódott egy pixel a tankból én rálőttem :D Mondjuk nem tanácsos ezzel folyamatosan így lövöldözni mert ahogy fent is látható, elég drága volt a sima lőszer újratöltése is. De a sebzés miatt megérte.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#74467) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Na megkaptam a mai pofonom... A KV4-et 10 lövésből se sikerült megsebeznem a Pershingel...
Lőttem az összes weak spotot és csak pattintott elöl oldalt mindenhol. Ilyenkor mindig elmegy a kedvem az adott tanktól azonos tierben...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#74468) fsb1000 válasza Diarmand (#74452) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hello Diarmand:
Kik azok akik acsorkodnak szerinted?
.
A dobokockás példát sajnos nem analóg a WoT csapat sorsolási és RNG rendszerével.
Gondold át és ha van egy jobb példát amit érdemben meg lehet beszélni "acsarkodás" nélkül, akkor beszélhetünk róla.

(#74467) h1mpi
Régebben volt egy olyan babona, hogy az első 10 csatában kedvez a WG rendszere az új tanknak.
Hányadik csatánál tartasz ezzel a tankkal?
(aztán vannak még babonák arra nézvést hogy mi történik ha teljesen kifejlesztetted)

[ Szerkesztve ]

(#74469) Bingisz válasza fsb1000 (#74468) üzenetére


Bingisz
addikt

Első 5 csata és nem babona, hanem könnyített MM. Ez persze nem azt jelenti, hogy 100%-hogy az első 5 csatában top tank leszel, hanem azt, hogy nagyobb esély van rá.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74470) 04ahgy válasza h1mpi (#74467) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Vetted volna meg a KV-4-et, akkor tudtad volna sebezni a Pershinget... :U

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#74471) h1mpi válasza fsb1000 (#74468) üzenetére


h1mpi
nagyúr

14. csata volt és top ágyú és torony van rajta. A legények nem a legjobbak, lehet ez a baj. Bár a 180 pen az annyi nem több... A tank tetszik eddig ez volt az első blama. Ja meg a X-es tankok ellen csak hátulról a motort :P Amúgy az első pár csatában tényleg top 3-ban voltam.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#74472) fsb1000 válasza Bingisz (#74469) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hoppá.... Tehát szerinted létezik egy rendszer a WoT-ban, amely bizonyos szempont szerint kedvez egy játékosnak?
Ha ez valóban létezik és működik az első 5 csatában tankonként, akkor nyilván nincs technikai akadálya hogy máskor is bekapcsolható legyen.

(#74473) fradi81 válasza h1mpi (#74467) üzenetére


fradi81
veterán

Csak most csak neked :) replay

moto g72, Ninebot d28e

(#74474) Bingisz válasza fsb1000 (#74472) üzenetére


Bingisz
addikt

-.-'

Bekerül egy új tank a rendszerbe, az kap 5 meccsig könnyítést. Nem néz az MM játékost, nem néz statisztikát, nem néz semmit, csak azt, hogy új tank. Kész, pont, semmi több.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74475) h1mpi válasza fradi81 (#74473) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi :R egyszer mehetnénk majd egy szakaszt. Csak most szerzek mikrofont...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#74476) emre válasza fsb1000 (#74472) üzenetére


emre
veterán

A könnyitett mm az adott esetben azt jelenti hogy 8-as géppel nem 10-es hanem csak 9-es ellen harcol. De lefosom a bokám ha ez neked új.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#74477) 04ahgy válasza h1mpi (#74471) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A 180 pen az 180 +/- 25%, azaz 135-225... :U

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#74478) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

A Panthertől melyik géppel érdemesebb tovább menni ? A Tigris II vagy a Panther II ? A PII papíron nem tetszik de ez E50 és az E50M már annál inkább :) A Tigris II-vel már játszottam az elég bejövős volt.Az E100 nem izgat annyira de az E75 mint ellenfél nagyon bejött :)

(#74479) fradi81 válasza emre (#74476) üzenetére


fradi81
veterán

Írj rám ha fent vagyok és mehetünk.

LobiDrg

Jó mind a kettő, de amik utána jönnek na azok lesznek csak igazán, E75 nagyon bejön, az már tényleg jól páncélozott, és még mozgékony is azért.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#74480) 04ahgy válasza Bingisz (#74474) üzenetére


04ahgy
nagyúr

És a könnyítésnél is fontos kiemelni, hogy az nem egyenlő a prémium járgányok tierlimitjével, hanem ahogy írtad is korábban: kisebb esély csakcsupán.

Tehát a Pershinggel a könnyített szakaszban is láthat 10-es csatát.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#74481) Bingisz válasza 04ahgy (#74480) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja igen, rosszul fogalmaztam először. :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74482) h1mpi válasza fradi81 (#74479) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Komoly kört toltál, grat! A Tigris II is pattintott rendesen még hátulról is. A KV4-re az utolsó lövésed nagyon jó helyre ment és jót is dobtál :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#74483) Diarmand válasza fsb1000 (#74468) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ha napi szinten követed a topicot, akkor látod kik acsarkodnak. Ha nem, akkor én nem segítek rajtad.

A példám jó volt, mivel az MM egy végtelen hosszú sorozat, amiből adott részek vonatkoznak rád mikor játszol. És ahogy a kockadobásokban is, így itt is vannak jobb és rosszabb sorozatok (amik ugye részei egy végtelen hosszúságúnak), csak míg a kocka totál random miként gördül, addig itten skillel és nem erőltetett játékmenettel tudod befolyásolni ezt (urambocsá még pozitívan is csak ész kell hozzá, ahogy korábban írtam).

(#74484) LobiDrg válasza fradi81 (#74479) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

A P1-et megtartanám mint fun tank mert jó vele játszani.Csak azt nem tudom melyiket lenne érdemesebb először elkezdeni :) A PII összes moduljára megvan a free xp-m.Lehet elkezdem azt :)

[ Szerkesztve ]

(#74485) fsb1000 válasza LobiDrg (#74478) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A kérdésedre a válasz attól függ milyen a játékstílusod.
Jók ezek a német tankok, de nyilvánvaló, hogy aki hevys annak a Tigris II sokkal nagyobb játékélményt nyújt majd.
De ettől függetlenül is az embernek az a benyomása, hogy csatában (szinte minden pályán) a Tigris II többet érhet mint a Panther II. Ilyen "érzésem" már nincs az E50 vs E75 esetében, mindkettővel jó játszani.
.
Egyébként ha lesz E75-öd és élvezettel gyorsan végigviszed, akkor majd kell az E100. Gyak kitermeli az E75. E100-al mindig toppon leszel és mai napig igazi tankélményt ad. Az átütőképessége a gyenge pontja amúgy panasz nem lehet rá.

(#74483) Diarmand
1 napja követem a fórumot. 2 éve nem írtam ide és nem is olvastam.
A példád nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#74486) Pete55555 válasza Diarmand (#74452) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem a nyerésen van itt a lényeg (bár az is qrvára fontos lenne, pláne 5x szorzónál) de sebzés, spotolás...bármi is egyik napról a másikra leesik. És nem azért mert épp homályosan látok, vagy bebasztam mint a csacsi.

mi lenne akkor ha egyszer, csak egyetlenegyszer abbahagynátok ezt a kurva játékot

Igen, ezt aláírom, hogy így kéne, akkor játszok, amikor a WG engedi, hogy jól játsszak.
Csakhogy én akkor akarok játszani, amikor én akarok játszani.

Érdekes, hogy eddig akármilyan online játékban, ha akartam játszani, akkor tudtam is, és nem balfaszoskodtam. WOT-ban nem. WOT-ban csak akkor tudok igazán, ha a WG asszisztál hozzá.
Manipulálva van a játék, ez TÉNY. Akármilyen nehéz elfogadni. Ez van.

(#74483) Diarmand BTW megjegyzem, hogy annyira talán nem acsarkodok, ha visszakeresel sem az én sírásommal van tele a topik, de azért néha belőlem is kibukik. :R

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#74487) LobiDrg válasza fsb1000 (#74485) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Igazából mindkét járgány stílusát kedvelem :) Éppen ezért is nehéz a döntés.Mindig azon vagyok hogy ha T10-be dob az mm melyikkel tudnék jobban érvényesülni és minél többet hozzátenni a csatához :)

bocsi a duplázásért lejárt a szerk idő

(#74488) Diarmand válasza Pete55555 (#74486) üzenetére


Diarmand
senior tag

Manipuláció? TÉNY? Így nagybetűkkel? Akkor engedtessék meg nekem is: BIZONYÍTSD :U

de sebzés, spotolás...bármi is egyik napról a másikra leesik.

Még ekkora marhaságot... erre nem tudok mit reagálni, szerintem ezt te sem gondoltad komolyan :DDD

fsb1000 kétszer is leírtad, hogy nem jó a példám, de hogy miért nem, azt már nem tetted. Tudod jól mire lehet ebből következtetni ugye? :U

(#74489) fsb1000 válasza emre (#74476) üzenetére


fsb1000
nagyúr

emre:
Azt gondolom ezt 04ahgy fórumtárssal kéne megvitasd. Találkozhat t10-el a kezdő t8-as vagy sem oly mindegy.... én csak rögzítettem a tényt, hogy létezik a WoT-on belül egy szisztéma amely valamilyen szempont szerint kedvez a játékosoknak.
A célját csak találgathatjuk, de az én elképzelésem szerint szinkronban van azzal amit eddig írtam a témáról.
.
(#74488) Diarmand
Szerintem a példád nem jó.
Nincs kedvem elmagyarázni. Elégedj meg annyival, hogy az igen/nem dobokockás példánál egy kissé bonyolultabb modellt kéne alkotni arra, ahogy a WG csapatba sorsolja a játékosokat és a csatán belül miként alakul a győzelmi esély.
Én tudom, hogy nekem van igazam és ezt egyetlen tény is 100%-osan bizonyítja:
A nagy csataszámmal rendelkező játékosok átlag győzelmi aránya is jelentős szórást mutat.
A dobókockás modellednél mindenkinek beállna 49-50% közé a wr%-a a csataszám növekedésével.

[ Szerkesztve ]

(#74490) Lunky88


Lunky88
tag

Na sikerült végre egy egész jó kört menni az STA-1-el. Ez az első tank ász köröm vele. :)

Replay

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#74491) fsb1000 válasza Lunky88 (#74490) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat! Szép sebzést adtál le.
.
A medálokat nem tartom túl fontosnak, de a TankÁsz szerintem igenis jelez valamit.
Kár hogy a WG nem számolja hány TankÁszt szereztünk tankonként.
Vagy 1 tankkal hány csatánként szerzünk tankászt.

(#74492) Mottie


Mottie
őstag

Valakinek van kedve szakaszozni? T7-8-9 IGN: Cysteine

Be Victorious!

(#74493) vhw válasza fsb1000 (#74489) üzenetére


vhw
addikt

"A dobókockás modellednél mindenkinek beállna 49-50% közé a wr%-a a csataszám növekedésével."

Nem az állítólagos szopató, kivételező, manipuláló rendszernek lenne a feladata, hogy az embereket 49-50% környékére nyomkodja? Kedvezzen az újnak, gyengének - szívassa az ügyeset?
Miért nem működik?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#74494) Arpee78 válasza fsb1000 (#74489) üzenetére


Arpee78
senior tag

Milyen szempont szerint kedvezne és kinek? Hol érné meg ez a WG-nek? Az egyik oldalon van egy ilyen "szisztéma" kifejlesztésének költsége, üzemeltetése, kockázata(ha lebuknak). A másik oldalon mi van? Hol keletkezne plusz profit?

(#74495) h1mpi válasza vhw (#74493) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amúgy itt az én esetem 3K a csataszám és kezd 49-50% közé beállni a WR-em.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#74496) v!ct0y válasza Diarmand (#74488) üzenetére


v!ct0y
veterán

Látom sok fejlesztői hírcsokrot olvastál.

Egy játékos javasolt egy elméletet, miszerint néhány lagot a kliens oldalon a CPU energiatakarékos funkciói okozhatnak (EIST, CStates, Turbo Boost). Storm: "Amíg nem mutatsz nekünk bizonyítékot ezekről a "titokzatos" laggokról, nem valószínű, hogy bármit is teszünk."

(#74497) Lunky88 válasza fsb1000 (#74491) üzenetére


Lunky88
tag

Köszi mindig jól esik a dicséret! :) Főleg mert a nehéz tankok után elég nehezen szoktam hozzá a medekhez, igazából még mindig követek el ordas nagy hibákat vele. :B Egyébként egyetértek, jó lenne ha tudná az ember hogy hányat sikerült egy adott tankkal szerezni.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#74498) Stunts666


Stunts666
őstag

Egy óriási segitség kellene....

Himmelsdorf és Prohorovka pályán miért olyan rohadt fontos felmenni a semmit nem érő dombra????

(#74499) Stigma.HC válasza Diarmand (#74488) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Emlékszel mit írtam neked nem is oly rég privátban? Ismét bizonyítást nyert, hogy nem csak a kezdőkre igaz :)
Sajnos az ilyen játékosok is hozzájárulnak a pocsékabbnál pocsékabb csatákhoz randomban. És ez a csaták végi összesítőből leszűrhető, mindenki látja saját magán is, csak nem hajlandó elfogadni hehe. Sajnálatos dolog ez.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#74500) Diarmand válasza fsb1000 (#74489) üzenetére


Diarmand
senior tag

Egyet magyarázz meg akkor (kerülve a fölösleges köröket), amire eddig senki, mindent biztosan tudó, rejtett (de sajnos velünk nem közölhető) tények birtokában lévő manipulációt kiáltó emberfia nem bírt megválaszolni. Ha manipulálva van a játék, akkor miért léteznek "szintek" a játékban?

Bővebben:Miért léteznek unicumok, kékek, zöldek, sárgák, narancsok és pirosak? Miért? Nem mindenkinek csal egyformán a játék? Vannak akiknek több tízezer (!!) csatán keresztül úgy manipulálja a wot csatákat, hogy nem bírnak 45% fölé menni és olyan átlagsebzésük van, hogy sírva fakadsz rajta? Másoknak meg ugyancsak több tízezer csatán keresztül kedvez? És ők lesznek a kék/lila playerek? Vagy hogy van ez? Tudod pont az a helyzet, hogy ha csalna ez a kötsög játék, akkor lennének hasonlóak a statisztikák, de sajna nem ez a helyzet.

Miért?

Lehet, hogy tévedek, mert miért ne, ezért csak nagyon hátulról, félve és suttogva merem megkérdezni: a skillnek nem lehet köze ehhez, csak a manipulációnak? :U

(#74499) Stigma.HC

Persze, hogy emlékszem. Igazad van, mint akkor volt. Hozzá kell tenni, sajnos.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.