Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#75851) dfsz34 válasza h1mpi (#75850) üzenetére


dfsz34
őstag

A véletlen számok meg mindig ilyen mintákat követnek, aha
Érdekes én nem ezt tanultam kombinatorikából, de a WG biztos jobban tudja....

(#75852) PR0JECTNR56 válasza #43783936 (#75841) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ebből a szempontból tényleg jó, ő maga a WG Acélfala a kritikák kereszttüzében, Storm pedig az üreges páncél mellé. :D Ettől függetlenül SerB egy végtelenségig suttyó alak.

(#75853) mtade válasza h1mpi (#75850) üzenetére


mtade
aktív tag

Akkor én holnap leszek cicin? :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#75854) fsb1000 válasza 04ahgy (#75846) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na ez már valami. 24 órán belül.
.
Egyébként azt gondolom, hogy a játékosok elég szép hányada eljut egy idő után oda, hogy WoT fórumokat olvasson, ott meg előbb vagy utóbb találkozik a SerB féle mentalitással. Elég ha csak egy hibára, modra keres megoldást máris valamilyen WoT közösség közelébe jut.
Szerintem naivság azt gondolni, hogy csak minden 1000. játékos érdeklődik komolyan a játék iránt. A fizetővendégek esetén pedig biztos nagyobb az arány a fórumra járók (vagy WG oldalakat olvasók) tekintetében.

(#75856) Angel1981 válasza szbalogh (#75837) üzenetére


Angel1981
veterán

Q: Can we expect render range to be turned to circle in 9.5 or 9.6?”
A (SerB): “Well, you can always expect anything

Ezt is beleérted?
Mert erre én csak tényleg csak annyit tudok mondani; paraszt volt apád, te is az maradtál! :U

Igen, elismerem, sokszor kapnak troll kérdéseket, de sokszor még ezekre a teljesen normálisakra is így reagál(nak).

Bingisz: "marha jó marketingfogásnak" max. akkor lehetne nevezni, ha nem a játékosok 0,1%-a olvasná a válaszait, illetve lenne vele tisztában, hogy kicsoda ő - ahogy írtad.
Ismét leírom; igen, sok a provokátor a fórumokon, de az ilyen jellegű kérdésekre adott ilyen jellegű válaszra szerintem nincs mentség, ez egyszerűen köcsögség, nagyon megy a szekér, nagyon nagy az arcuk, már sokszor nem tudnak különbséget tenni az emberi megnyilvánulások között - mint a "full extrás csajok" a szórakozóhelyeken - azok is elküldenek a picsába mindenkit, még tök normális srácokat is! :D :U

[ Szerkesztve ]

(#75857) h1mpi válasza #40993792 (#75855) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elég volt ez a mai nap. Remélem holnap nem kerülök sz**ó ágra. Mondjuk az igaz, hogy úgy érzem skillben jobb, ha "agyhalott" a csapat, mert többet fejlődtem, mint amikor kényelmesen kilövöm a végén a maradék menekülő tankokat.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#75858) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az szerintem nem lenne rossz újítás, ha egy felsőbb szintű tankból ki lehetne fejleszteni az alatta lévőt. Pl. valaki Jumbóról ment T20-ra és T20-ból húzná ki visszamenőleg az Easy Eightet, vagy T-43-ra átvándorolt az orosz nehéz ágról és ki tudná húzni a T-34-85-öt, stb.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#75860) h1mpi válasza #40993792 (#75859) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Így vagyok én is. Heavyvel meg lehet tanulni a wot alapokat, de utána már hiányzik valami. Ezt adja meg a mozgékony, de viszonylag erős med. Én a Pershing/SP duóval tolom, de már nézegetem az orosz közepes ágat :K

A light is vonz, de egyelőre alkalmatlannak tartom magam, hogy T6-ig előre menjek meghallni. A T7-es lightok már egy medet is meg tudnak szivatni rendesen.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#75861) Bingisz válasza Angel1981 (#75856) üzenetére


Bingisz
addikt

A storyhoz hozzátartozik, hogy Storm egész pontosan tegnap mondta el, hogy reméli, hogy 2015 első felében reméli, hogy jön, mert valami bajuk van az Bigworld új verziójával. Szóval innentől a jelenet Storm és SerB között:
Storm (olvassa a kérdést): De g*cc nem tegnap mondtam el, hogy kb. mikorra tervezzük a dolgot?
SerB: Lépj csak túl rajta, majd én válaszolok rá.
Storm:Én meg megyek és átállítom a kis tomato RNG-jét ultimate szopóágra. A srácok úgy is akartak mutatni valami új funkciót, állítólag megcsinálták, hogy a sarkon láncolva tartás esélyét meg lehet növelni 100%-al, amíg két ammorack után fel nem robban a tank.
SerB: Nem rossz. A Q&A után megyek csináltatok új képeket magamról, hogy jobb alapanyaguk legyen a memegyártóknak. Jössz te is?
Storm: Nem, de csináljatok már rendes k*rvás+sokpénzes képeket is, azok mindig olyan népszerűek.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75862) HellGreg válasza h1mpi (#75850) üzenetére


HellGreg
őstag

Érdekes amit írsz, nekem is ez az érzésem... Van hogy a napi WN8 átlagom 1600, másnap törvényszerűen, nem csak hogy buktázom folyamatosan, de elsőként is döglök meg, akárhogy bújkálok, teperek, stb, arty kilő mozgás közben, vagy meglátnak olyan helyzetekben amelyekben nem szoktak... és ilyen 4-500-as csatákkal lemegy a kétnapi átlag 1000 környékére, és ez megy folyamatosan...
A véletlenek ugye...

(#75863) fradi81 válasza HellGreg (#75862) üzenetére


fradi81
veterán

Ha minden nap ugyan úgy sikerülne, na az lenne az igazi véletlen.

moto g72, Ninebot d28e

(#75864) HellGreg válasza fradi81 (#75863) üzenetére


HellGreg
őstag

Olyan még sose volt és nem is lesz, még véletlenül se :D

(#75866) Jolet


Jolet
őstag

Nekem ma az első 16 csatám után 10% alatt volt a WR-em és 2500 környékén a wn8-am, aztán elkezdtem nyerni, de cserébe alig sebeztem, a végén olyan tankokkal kellett mennem amikkel vissza tudtam tornázni 2000 fölé újra. Vagyis én pont teszek a WR-re, de addig nem hagyom abba amíg nem érem el a kitűzött wn8-at

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75867) csapee


csapee
senior tag

Mikortol szinez be az xvm keknek? Szeretnem nem elerni, utana minden artysta az en seggem akarja:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#75868) Bingisz válasza csapee (#75867) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát most épp levitték 1500-ra, ami szvsz. elég nagy hülyeség volt.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75870) Clodovicus válasza h1mpi (#75860) üzenetére


Clodovicus
csendes tag

Lol :) Az SP minden csak nem mozgékony, emelkedőn még a heavyk is elhúznak mellette...
Pont ezért nem kedvelem mert med létére iszonyúan lassúnak és nehézkesnek találom, mint egy orosz nehéz heavy csak kisebb pennel.

Légy jó Mindhalalig!

(#75871) Djuree válasza Bingisz (#75868) üzenetére


Djuree
félisten

1500nal meg csak sotetzold. En is 1500 fölött vagyok. 1700tol kék.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75872) xAttilax válasza Djuree (#75871) üzenetére


xAttilax
senior tag

1600 az új xvm színezés szerint a kék :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75873) fsb1000 válasza Djuree (#75871) üzenetére


fsb1000
nagyúr

1700-tól kéne zöldnek lennie.... de csak szerintem.
.
Egyébként a WN8 színezés megváltoztatása nem feltétlen öncélű dolog, hiszen a WN8 számítási metódusa sokkal jobban támaszkodik a szerver átlag stat eredményekre mint a korábban használt mérőszámok.
Akár lehet természetes is, hogy időnként igazítanak a besoroláson, ahogy a szerver átlag változik.
-
A metódus képleten nem illik változtatni, mert akkor hirtelen megváltozna a WN8 mérőszámunk.
Ez történt amikor az EFF-et próbálták javítgatni. Sokaknak zuhant, néhányaknak emelkedett az eff értéke (a sebzés faktor növelése volt a cél.

(#75874) mcwolf79


mcwolf79
veterán

E3-ra a legénységnek érdemes camo-t adni?
Jelenleg így festenek:

Maradjon ez, vagy érdemes lecserélni másra?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#75875) szbalogh válasza mcwolf79 (#75874) üzenetére


szbalogh
őstag

E3-al első sorban harcolsz. Persze camo minden tankra kell :)
A javítás legyen teljes. Háló és periszkóp helyett legyen javítóláda és repeszpáncél.
A parancsnoknak látótávnövelés helyett javítást tennék,

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#75876) Djuree válasza fsb1000 (#75873) üzenetére


Djuree
félisten

sztem már azért 1400-1500 lehet zöld. azok már jó játékosok. én jó játékosnak tartom magam, legalábbis a nagy átlagtól bőven jobbnak. főleg hogy sokszor én vagyok a "legzöldebb" a csapatban. :D
nem szívesen lennék "sárga", amivel elkezdek játszani abban mindig jó voltam, lassan 20 éve játszok, illik is jónak lennem.
bőven van még fejlődni, csinálok én is sok hülyeséget, de tudok belőlük tanulni. replayt nem szoktam nézni, akkor biztos még jobb lehetnék de nincs erre időm.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75877) Angel1981 válasza Bingisz (#75861) üzenetére


Angel1981
veterán

Egy "olvass vissza tegnapra" még mindig kevésbé bunkó - simán lehet, hogy az illető csak nem olvasta az aznapi fórumot.

#75867 csapee: XVM függő, 1500-2000 között szokott lenni a határ. A wotlabs 1600-tól számolja, ami szerintem túl alacsony. Én közelítek az 1800-hoz, de baromira nem tartom magamat kéknek, ha használnék XVM-et, 2000-re raknám a határt.

[ Szerkesztve ]

(#75878) mcwolf79 válasza szbalogh (#75875) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát mikor megvettem az E3-at (de ugyanez volt a T95-tel is) úgy voltam vele, hogy mit nekem ellenfél. Megyek előre ,mert elöl ott figyel a 30 cm vastag páncél , úgysem tudják átlőni.
Nem a nagy faxt. Sokszor úgy szitává lőtték a frontomat, hogy "öröm volt nézni". Ha más nem rátöltötték az aranyat, az meg úgy ment át a páncélon mint kés a vajon.
Most már hogy TD-ként használom és megtartom a tisztes távolságot az ellenféltől sokkal jobb eredményeket érek el. Nem tudom hogy meg lehet-e nézni valahol a járművek statisztikáját időrendben, de le merném fogadni, hogy az első 10-20 csata óta rohamosan növekszik az eredményességem az E3-mal.

Szóval ha esetemben a javításra van szükség,az már régen rossz a csapatra nézve.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#75879) [HUN]Dani válasza Angel1981 (#75877) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nekem ~2100 körül van, de jobban örülnék ha 1000-el kevesebb lenne. Megszámolni nem tudom, hogy hányszor, de hányszor várják el azt az embertől, hogy igen is hozza le a csatát a csapatnak. Ezzel nem is lenne akkora bajom, de amikor egy két szinttel kisebb szintű szar tankban ülsz akkor ez nem túl reális. Pl. vk3001p vs t8. Hozd le egyedül ha tudod. :DDD Ha valamit elbaszol akkor jön, hogy ebay account, ha van egy kicsit is jobb arty az ellenfélnél akkor az engem kezd el lőni és mindenáron le is akar majd kapcsolni. Vicc az egész. Ha szakaszban tolom egy ~1200 wn8-as illetővel aki végig mellettem harcol a fronton akkor se őt fogják lőni hanem engem. :D

Más: Nincs még valami infó a karácsony környéki prémium shopos akciókról?

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#75880) mcwolf79 válasza [HUN]Dani (#75879) üzenetére


mcwolf79
veterán

Arról nem is beszélve, hogy a zöld és afeletti játékosok az arty-k kedvenc célpontjai.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#75881) h1mpi válasza csapee (#75867) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Látnád mit kapok a Jagdtigerrel sárgaként is :D

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#75882) Djuree válasza mcwolf79 (#75880) üzenetére


Djuree
félisten

nem a wn8 érték alapján választanak az artyk célpontot, hanem tank alapján és hogy hova tud nagyobb biztonsággal belőni. ha t95-ben ülsz akkor téged fog lőni, akkor is ha mélypiros vagy, nem pedig a lila batchatban ülő playert, akit esélye nincs eltalálni. ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75883) Angel1981 válasza Djuree (#75882) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez is igaz, de mcwolf is jól mondja.
Ha mondjuk van két, nagyjából egyforma eséllyel eltalálható, és sebezhető célpont, és ha az arti használ xvm-et, biztos a magasabb wn8-al rendelkezőt fogja lőni - arról nem is beszélve, hogy sokszor már a visszaszámlálásnál írogatják egyesek, hogy az ellenféltők ki az "epic", ergo kit kell elsőnek levadászni.

(#75884) Remus389 válasza Angel1981 (#75877) üzenetére


Remus389
veterán

Ez érdekes:

Jómagam "jó" játékosnak számítok [link], nem használok XWM-et, most én akkor sötétzöld(WN8 alapján: 1487) vagyok, vagy zöld (Nyerési arány 51,43%)?

Nincs olyan oldal ahová beütöm magam és megmutatja? kiváncsi vagyok

Na mindegy felrakom akkor már :D

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#75885) KaLeun válasza jagada (#75802) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem érted? Ez a legegyszerűbb mód az unicummá váláshoz, de elég valami hasonló tulajdonságokkal rendelkező normál tank is. Ügyészünk már meg is magyarázta neked.

Cila

(#75886) Angel1981 válasza Remus389 (#75884) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez az, hogy nincs abszolút egzakt kategorizálás, weboldalanként eltérő, hogy adott WN8-al valaki milyennek számít.
A wotlabs szerint a kék 1600-tól kezdődik, noobmeter szerint 1750-től (excellent), stb.
XVM-ben meg ugye szabadon állítható, pl. diegho a piros-narancssárga határt 2000-nél szabta meg anno. :D

(#75887) Remus389 válasza Angel1981 (#75886) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

Na hát akkor összességében sötétzöld vagyok, juhé!

Kicsit kék is, kicsit világoszöld, a kettő átlaga sötétzöld, attól függ mit nézünk

Bár megjegyzem, szerintem igazságosabb az újabb eredményeket nézni(tehát akkor kék :D), mert nekem ez az első accountom, az elején nyílván gyenguszabb mindenki

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#75888) Bingisz


Bingisz
addikt

Na kiadták a megváltoztatott IM küldiket:

-Light: 5k spot
-Heavy: 14k elnyelt/kiosztott sebzés
-Med: 3 TD kill, amik minimum a saját tiereddel egy szintűek
-TD: 8K sebzés
-Arty: Maradt a top sebzés és top xp

Hát így már eléggé könnyűek lesznek, talán az artys rész lesz kihívás. :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75889) dfsz34 válasza Bingisz (#75888) üzenetére


dfsz34
őstag

A HT küldetéshez még így is kéne egy Maus vagy még inkább egy E100, esetleg béla/E75 (főleg a béla tud nagyon nyelni). Belátható időn belül nekem nehéz tank csak e5 vagy t57 lesz csak, azoktól meg ennyire sok elnyelt sebzést nem lehet elvárni, mondjuk ha sikerül 5-6k-t kiosztanom egy jobb csatában, akkor is 8-9k-t ezek nem tudnak elnyelni mellé.

Bár még meg kell várni, hogy igazolják vissza. Ha maradnak ezek a módosított feltételek, akkor nekiállok az E100-nak, azzal el lehet nyeletni 10k-t könnyedén és mellé 4k sebzés, ami egy átlagon felüli kör, de ez reálisan összejöhet 50-100 csatából. Esetleg már az E75 is meg tudja csinálni a küldetést.

(#75890) octopus666


octopus666
tag

Lehet zúzni akkor. :D Legyen egy jó team. :DDD

(#75891) Bingisz válasza dfsz34 (#75889) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát nekem IS4 KV-5 E100 megvan hozzá, csak kapjak egy Ensket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75892) jr1994 válasza Bingisz (#75888) üzenetére


jr1994
addikt

Lol

Ha tényleg nehéz küldetést akarnak amire adnak fél évet, maradhatott volna a light, a med meg akár a td küldetés is, a heavy elég durva volt igaz (artyzni meg utálok ígyis-úgyis).

Így már csak az a "nehéz" benne hogy kell mindenféle tank hozzá de ezek már egy átlagos játékosnak is összejöhetnek csak elég csatát kell menni hozzá. Mondjuk azt írták tegnap hogy dupla annyit akarnak kiosztani mint anno IS-6-ot hát ehhez lejjebb kellett vinni a mércét.

Hát, innentől elvi dolog hogy ezt meg kell szereznem :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#75893) Achill3uS válasza Bingisz (#75888) üzenetére


Achill3uS
veterán

semmi értelme csak a super unicumok kezébe olyan tankot adni ami full op és senki másnak nincs meg. persze nekik jó de a maradék x ezer regisztrált sírását nem fogják emiatt lenyelni, inkább odaadják mindenkinek vagy eltörlik, várható volt a változtatás de igy legalább többeknek lehet benne öröme, kihívása. sztem jo döntés volt.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#75894) sequator válasza Bingisz (#75888) üzenetére


sequator
senior tag

Egy-egy csatában? Vagy több csatából? Mert egy csatában 14k elnyelt+kiosztott dmg nem kevés. TDvel sem egyszerű 8k dmget összehozni egy csatában (talán FV183-cal a legkönnyebb, vagy ha addig bejön a másik brit TD ág).
Szerintem az arty top sebzés+top xp és a med 3TD kill hozható a legkönnyebben. Ezekhez nem kell T9-T10 tank sem.
A futrinkák nekem nem mennek túl jól, az 5k spot dmg nekem biztosan nehéz lesz, meg ott sokat számít a csapat is.

Szerk: sejtettem, de azért a reményhal meg utoljára :) Akkor nekem nem nagyon lesz ilyenem, 15k csata alatt szerintem egyszer sem volt ennyire jó köröm. Kicsi az esélye, hogy fél év alatti 3500-4000 csatámból lesznek ilyen jók. Mondjuk T10zel csak CWn megyek, lehet, hogy kénytelen leszek kigurulni velük randomba is. Gondolom random csak random fog számítani.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#75895) Bingisz válasza sequator (#75894) üzenetére


Bingisz
addikt

Egy csatában természetesen.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75896) Kean_Sorbo válasza Angel1981 (#75886) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ez az overall statisztika, meg WN8 igencsak csalóka lehet. Én ezért is nem használom a játékon belül, meg agyi kapacitásom sincs a sok szám feldolgozására, csak elterelné a figyelmem.

Például én a mai tudásommal, simán hozom bármikor a napi 2500WN8-at, de akár a 3000 is megvan ha egy kicsit jobban odafigyelek és pl. nem az F155-tel tolom amivel meg kell szenvedni a lila színért, hanem a Jagdtigerrel amivel gyakoriak a 4-7 ezres WN8-as csatáim. Ezzel szemben a tényleges WN8 1500 alatt van egy centivel.
Sokan meglepődnek mikor a zöld tigrincs nem is olyan könnyű préda, sőt inkább menekülni kell előle.

A gyorsabb statisztika növelésben csak a GWtiger(P) (amivel nagyon szeretek játszani és ezt sokszor 400 WN8-as értékekkel hálálja meg), és a fun E-25-ös körök akadályoznak meg. Aztán az OBJ.263 -as ágról nem is esett szó :((( .
Az utolsó 16 csatámat artyval játszottam 65%WR mellett, de egyszerűen nem volt meg a csatákban az elegendő dmg, mer szinte végig a toppon voltam. Az így összekapart 1400 körüli WN8-at feltornázni a TD-vel elég kemény feladat.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#75897) dfsz34 válasza sequator (#75894) üzenetére


dfsz34
őstag

Egy csatában mindig. Itt az is a feladat része, hogy az alkalmas tankot kifejlessze az ember. Ha maradnak ezek a feltételek, akkor nekiállok az E100-nak, illetve a wte-nek, mert azon az ágon a borsó, de inkább a wt auf pziv (persze nem a troll ágyúval) már alkalmas ekkora sebzés kiszórására, a teir10 tanknak meg csak kell egy alkalmas pálya (sand river támadás-védekezés mondjuk) és némi szerencse és 3,5 tárból megvan. Esetleg az új brit TD ág, az újdonsága miatt. 8k nem kevés, de ez már tényleg összehozható. Ha marad a 10k, akkor neki sem állok, mert azt már csak óriási szerencsével lehetne elérni.

A kérdés, hogy a TD látótáv nerf hogyan szól bele.

(#75898) jozefgucci1 válasza Bingisz (#75888) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hát az első kettőt elég húzós lesz megcsinálni sőt az a havy küldetés nagyon durván hangzik . Mit kapunk cserébe és mennyi időnk van ezt megcsinálni , illetve mikortól él a dolog ?

Nincs több kérdésem :DDD Jah de mégis mivel és hogyan kéne nekiállni ....

Az elsőt megpróbálom az új amcsi ággal úgy is most akartam elkezdeni.
E100 szerintem a legalkalmasabb az én garázsomból.
50-100
Nemsoká meglesz a WTE100
OB261

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#75899) dfsz34


dfsz34
őstag

[link]

Kirakta FTR a véglegesnek tűnő küldetéseket.

Már kezdem is az E100 meg a WTE100 ágakat :)

Négy típusból elég megcsinálni, nem kell az ötödik. Szóval nem kell szenvednem az artyval, esetleg ha összejön az fv304-el, akkor örülök, ha nem, akkor nem.

Nehezek, de reálisan teljesíthetőek már ezek a szintek.

Most nézem, hogy meg lehet azt csinálni, hogy a med ágon haladva kifejlesztem a Tiger2-t, csak sajnálnám kihagyni a tiger-t, de lehet, hogy mégis ezt választom, mert med legénységem van már egy komoly. Viszont akkor a dw2-vel kell szenvedni egy darabig :((( Na mindegy, napi duplákkal átviszem.

[ Szerkesztve ]

(#75900) Angel1981 válasza Kean_Sorbo (#75896) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, így van, ha használnék XVM-et, én is hiányolnám azt az opciót, hogy mondjuk csak az utolsó 1000 csata eredményét mutassa, mindjárt objektívebb lenne a kép.
Nem véletlen, hogy sok klán, a felvételi követelményeknél az utolsó 1000 csata átlagát is nézi - teljesen jogos!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.