Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#75751) fsb1000 válasza Jolet (#75674) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bingisz haverja mondta a streamen, hogy igazából az utolsó 60 nap statja számít.
.
Azt kell mondjam van benne ráció, de azért a teljes stat is mutat valamit. Persze az újrakezdőkkel szemben esélytelen. 5-6K csata és magas WN(.
Néha azon gondolkodom, ha most kezdeném újra és egyből vennék egy SP-t, vajon 5K csatánál milyen statom lenne?

(#75752) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mit kaptam :Y

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#75753) LobiDrg válasza h1mpi (#75750) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Szerintetek van értelme lerakni a játékot egy darabig ha már nagyon nem megy ? Az utolsó 7 nap csakis kizárólag a kőkemény szívásról szólt.Így sikerült 7 nap alatt egy 40%-os winratet és kb 1200 Wn8-at produkálni.Összehasonlításképp az utólsó 1000 csatám 57%+-os winrate és 1900+ Wn8.Szakaszban is ugyan ez a helyzet.Hagyjam rá egy egy darabig ? Mondjuk így nem is élvezet a játék.....

Sry nem válasznak akartam küldeni..

[ Szerkesztve ]

(#75754) Departed válasza h1mpi (#75752) üzenetére


Departed
őstag

Ilyen szerintem itt sokaknak van több is (nekem is de ez mindegy). Légyszi ilyen hozzászólásokkal ne gyarapítsd a hsz-ek számát, így is alig győzöm végigolvasni néha őket. :D :R

(#75755) fsb1000 válasza Lunky88 (#75676) üzenetére


fsb1000
nagyúr

(#75676) Lunky88: t10 században lehet a legjobban fejlődni, aztán t8 század vagy stronghold, és szakasz, aztán CW. Mindig a beszédes játékostársaktól. (persze ha jók a játékban)
Random t10-12 csatában is nyilván elleshetsz egyéni "taktikákat", de én úgy látom nem sokban különbözik t6-9 csatáktól tanulási szempontból.

(#75702) Szasinka: Egyetértek. Én is T10-es tankokkal játszom a legtöbbet és már nagyon prónak kéne legyek ha csak ezen múlna.

(#75756) #43783936 válasza h1mpi (#75752) üzenetére


#43783936
törölt tag

A tizedik után már észre se fogod venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#75757) fsb1000 válasza Warton (#75708) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ne habozz. Vedd meg a Maust. Szerintem megéri. ha bátran és beforgatósan játszol vele, nagyon élvezetes lesz. Olyanokat kérdezz akik 500+ csatát mentek vele és nem adták fel az elején.

(#75758) h1mpi válasza #43783936 (#75756) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:B ;] Ez nekem még öröm és bodottá :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#75759) Mottie válasza fsb1000 (#75757) üzenetére


Mottie
őstag

Na igen, csak a Maus még sztem T10-ben is drága mulatság :D

Be Victorious!

(#75760) fsb1000 válasza Mottie (#75759) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miért? Annyiba kerül mint a többi.

(#75761) 04ahgy válasza fsb1000 (#75757) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én még csak tizenpár csatát mentem vele, de elsőre a kedvenc tankom lett! Hatodik csatára meg tankász. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75762) Angel1981


Angel1981
veterán

Itt a bizonyíték, hogy a WG milyen jó fej, és nem kényszerít rá a játékosokra semmit! :D

[ Szerkesztve ]

(#75763) Mottie válasza fsb1000 (#75760) üzenetére


Mottie
őstag

Akkor régen voltam vele, de nekem annó 3k környéki sebzéssel se nagyon jött ki pluszos kör prém nélkül (már ha kilőttek)

Szerk:

Angel1981: Kimaradt egy ":" a linkből :)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#75764) fsb1000 válasza 04ahgy (#75761) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Grat!
Amikor még nem volt Mausom, csak E100-am, hármas szakaszba mentünk. 2 maus + E100.
Na... akkor még "igazi" tankok voltak, és taroltuk a pályát.
.
(#75763) Mottie: Prém nélkül lehet veszteséges, de nem hiszem, hogy jobban mint más t10 vagy más t10 superhavy.

[ Szerkesztve ]

(#75765) 04ahgy válasza fsb1000 (#75764) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Köszi!

A javítása a Mausnak is drága, viszont a Maus-on a löveg miatt kevesebb goldammo fogy, mert a gyorsabb töltés, jobb páncélvédelem, több HP miatt nincs akkora gond, ha sikeredik egy lepattanó. És még az átütése is jobb.

Én egy potenciálisan kevésbé mínuszos tankot látok benne, mint az E 100-ban.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75766) Lunky88 válasza 04ahgy (#75761) üzenetére


Lunky88
tag

Én valamit nagyon rosszul csinálok akkor, mert folyamatosan szívok vele. Igaz még nincs rengeteg csatám vele. Azt tudom hogy az ellenféllel szembe nem szabad a tornyot fordítani mert belövik (is7 is belőtte múltkor sima ap-val), de sok pályán nincs lehetőségem rá hogy a tank "sárvédőjét" is elrejtsem, azt meg állandóan belövöldözik. A hasáról szoktak szépen pattogni ha jól beforgatom, de azt a lánctalp feletti részt mindig átütik nálam. :((

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75767) 04ahgy válasza Lunky88 (#75766) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Random. Rejteni kell a hasát, mint a legtöbb német tanknak. Szakaszban kell játszani, ahol a társaid feladata a védelmezésed. Neked meg kimenni (sidescrape) és felvenni a lövést.

Tettem fel Maus replayt, nézd meg.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75768) Bingisz


Bingisz
addikt

Nos, ezt nevezném szopóágnak:

:O :O :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75769) 04ahgy válasza Bingisz (#75768) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha eléggé nagy sebességgel hátulról lerammolod, akkor mindketten meghaltok, vagy még úgy is életben marad? :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75770) [HUN]Dani válasza 04ahgy (#75769) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Necces lett volna szerintem. 25 tonna vs 60 tonna.

magyarsrac

(#75771) Stigma.HC válasza Bingisz (#75768) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hogy is van azokkal a pénzkötegekkel? ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#75772) Bingisz válasza Stigma.HC (#75771) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát jah, pedig ha egy agysejtnél kicsivel többet kapott volna a WZ-132, akkor nem rohan bele a hegy tetejéről az AT-15-be, hanem a segítségemmel megölte volna. De sajnos nem így történt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75773) Akcok94 válasza Bingisz (#75768) üzenetére


Akcok94
senior tag

ilyenkor kéne a csövébe dugni a tiedet és megöli magát.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#75774) Bingisz válasza Akcok94 (#75773) üzenetére


Bingisz
addikt

Az csak HE-nél működik.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75775) Akcok94 válasza Bingisz (#75774) üzenetére


Akcok94
senior tag

ezt nem tudtam, de arty-nál vagyis működött.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#75776) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Tegnapi kép, T95, sérült motor fél perc volt hátra és egyedül maradtam a T49-el. Így kell tökéletesen helyezkedni :DDD Szegényt pont elém gurult a végén. (G9-ből 6,5 percbe került mire átvergődtem erre az oldalra :D) Ez a tank amúgy egy masszív sz...s. Ezek után több td ágat most már 1000%, hogy nem húzok ki.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#75777) 04ahgy válasza Stigma.HC (#75776) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Egy kedves barátom szokta volt mondani, hogy az a csapat, ahol (több) T95 van, veszít. Az esetek 95%-ában igaza is van (azon csaták alapján mondom, amiben én is játszom).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75778) jagada


jagada
őstag

Replayt hova tudok feltölteni?
Úgy csal a játék, szeretném megmutatni a szkeptikusoknak.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75779) h1mpi válasza jagada (#75778) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Wotreplays.com

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#75780) Bad Pritt válasza jagada (#75778) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ide.
Belépsz az eu oldalra és utána beléptet ide is, onnan meg már csak fel kell tölteni. Kíváncsi leszek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#75781) sptkyle válasza Stigma.HC (#75776) üzenetére


sptkyle
senior tag

Annyira nem sz*r.. néha még megyek vele FUN-bol. :D Bár az vicces, hogy mennyire lassu.
Viszont olyan frontja van, hogy kicsit mozgatva volt hogy 5-6 percig magamra vonva vele az ellenséges tüzet simán feltartottam egy egész flank támadását. (nyilván kellett még magam mögé 1-2 páncélos, de nem voltunk sokan) Ha ki tudod használni az előnyeit, elég élvezhető. (csak még meccs előtt gondold ki hova akarsz menni :D )

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#75782) jagada válasza Bad Pritt (#75780) üzenetére


jagada
őstag

Remélem műxik

Ez nem az első eset, valaki látott már hasonló bugot? A legvége a lényeg, csövezek a parton, full hp, no enemy, csak piruett és csobb. Persze buktuk a csatát, talán emiatt a kis malőr miatt.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75783) h1mpi válasza jagada (#75782) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:DDD mekkora már!

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#75784) Borisz76 válasza jagada (#75782) üzenetére


Borisz76
veterán

Ez mi volt ? :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#75785) Atti777 válasza jagada (#75782) üzenetére


Atti777
senior tag

Ez nem csalás, csak bug, már jó régóta megvan.
Azt is szeretem, mikor átváltsz egy másik tankra, és szépen elcsúsztatja kicsit oldalra, hogy korrigálja a pozicióját :D

Путин, иди нахуй!

(#75786) benvolio válasza jagada (#75782) üzenetére


benvolio
őstag

Ilyenek sajnos előfordulnak, nálad pont egy rossz helyen jött elő. Nekem itt van kettő példa: [link], [link]. Ez az extra kuplung égető skill egyébként. :DDD

(#75787) jagada válasza h1mpi (#75783) üzenetére


jagada
őstag

Mintha odajött volna egy láthatatlan kéz és lenyomott volna egy taslit. De volt ez már más tankommal is, csak nincs meg a replay.

(#75786) benvolio: akkor aggyák vissza a goldomat!! :D

Ha már így belejöttem a feltöltögetésbe, ez a kedvencem tegnapról: Majdnem.. :DDD

Végre ez is megvan:

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75788) Simi37 válasza jagada (#75787) üzenetére


Simi37
őstag

Hallod azért 2k dmg nem sok tigerrel. Nekem anno 5,3k sebzésre (1 hónapja) adta meg és 4k-ra meg nem...

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#75789) jagada válasza Simi37 (#75788) üzenetére


jagada
őstag

Na azé annál egy cseppet több:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75790) Simi37 válasza jagada (#75789) üzenetére


Simi37
őstag

Én a majdnemre gondoltam :DD Írtad h majdnem megvolt és én arra h 2k nem sok...

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#75791) rlazol válasza Stigma.HC (#75776) üzenetére


rlazol
addikt

amúgy ezt az istenverését Párduc2-vel hol kell lőni szemből? Mert nekem a tornyáról PATTAN. Lőjem golddal? vagy csak nem találom el, hiába van becélozva? Sokszor még az oldaláról is pattanok. :s

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#75792) Bad Pritt válasza rlazol (#75791) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sehol. Inkább menj el onnan, ahol ő van. De tényleg akkor jársz a legjobban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#75793) xAttilax válasza rlazol (#75791) üzenetére


xAttilax
őstag

de milyen tankkal vagy?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75794) rlazol válasza xAttilax (#75793) üzenetére


rlazol
addikt

Párduc 2, odaírtam az előbb is.
torony=kupola, természetesen.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#75795) Mottie válasza rlazol (#75794) üzenetére


Mottie
őstag

Tök egyszerű. 5 kocka távolságot tartva menj körbe körülötte, állj be mögé és kész.. :)

Be Victorious!

(#75796) rlazol válasza Mottie (#75795) üzenetére


rlazol
addikt

hogy ez nekem nem jutott az eszembe... :U
a csapattársainak majd szólok, hogy ne zavartassák magukat általam, csak a T95-öt akarom lőni, addig nem ér a nevem. :DDD

értettem a tanácsokat, köszönöm! :R
A teknősből kiindulva abban bíztam, meg tudom oldani ezt is, de akkor nem erőltetem. Nem találkoztam vele eddig sokszor, többnyire pár pattintás után vagy elmenekültem, vagy kilőtt valaki... :o

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#75797) xAttilax válasza rlazol (#75794) üzenetére


xAttilax
őstag

kész vagyok így este fele :D, de én is kerülném, ha nem muszáj vele a harc

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75798) dfsz34


dfsz34
őstag

Ma húzós napot tartottam, már ami a bulldog meg az e25 legénységét illeti :) Nem is sikerült rosszul, bár a bulldoggal a vége felé zsinórban három vereség nulla közeli sebzésekkel, át is váltottam gyorsan az e25-re.

Тank Wins Átl.Sebzés WN8
M41 Bulldog 13/22 1388 3614 (100)
E 25 3/6 2196 4228 (100)

Azért az E25 ágyúja nagyon ott van pontosságban, pedig már kifogytam a csokiból és még a bia nincs kifejlesztve, kell még 23%, azért is húztam, de egy kv3-t full hp-ról majdnem kiszedtem, minden egyes lövésem talált, kivéve egyet. Találós kérdés, na vajon a leadott 11 lövésből melyik pattant? A helyes válasz, hogy az utolsó, amelyik kiszedte volna és utána sidescrap-re ment, a búbjára nem láttam rá, megúszta, legalábbis, amíg egy társam ki nem szedte. Kicsit anyázott a chat-ben a kv3, ugye mikor kijön full hp-val a fedezékből és kicsit kevesebb, mint fél perc múlva marad neki 95, az azért nem túl kellemes.

Azért ha belegondolunk döbbenetes pontosság ez (kb 390m távolságból, tehát nem volt nagyon közel és a frontját mutatta a kv3, nem az oldalát, gyenge pontot kellett lőnöm), még a wg-s féle RNG csalást is beleszámítva, hogy nem hagyta kilőni az ellenfelet. BiA-val még kegyetlenebb lesz ez az ágyú és ha nem kell annyira a kredit, akkor veszek ákcióban megint 100 db csokit.

[ Szerkesztve ]

(#75799) jagada válasza Simi37 (#75790) üzenetére


jagada
őstag

A majdnem annak szólt, hogy a végén 4vs1 volt és már foglaltak, azaz a zsebükben érezhették a győzelmet. :DDD

(#75798) dfsz34: korábban meg ment a rinya, hogy milyen nehéz játszani ezzel a TD-vel. Na jah 2 másodpercenként lő egy halálpontosat, úgy hogy az ember azt sem tudja honnan jön az áldás. Mellesleg nekem a Tigris lövéseit is simán pattintja, pedig nem egyszerű eltalálni olyan kicsi.
Szerintem az egész játékban az E25 van a leginkább túlzóan felerősítve, kívánja a nerfet.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75800) Pete55555 válasza Angel1981 (#75762) üzenetére


Pete55555
addikt

Olvastam a cikket, nekem is egyből a WOT jutott eszembe :W

Bár inkább ez is csak 4 magoson futna...

...Szeretem leracsniztatni...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.