Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#74601) Diarmand


Diarmand
senior tag

Bocsánat, de nem akartam az előző válaszba tenni.
Most nem terhelném képpel a topicot, így csak a linket rakom be a Centi 7/1 Ászról. Végre megadta magát a gép, bár erősen kételkedtem a győzelmünkben. Megjegyzem itt is gyengébb csapatunk volt, de odatették magukat a fiúk.

(#74602) PAWI válasza Diarmand (#74600) üzenetére


PAWI
tag

:R
Köszi szépen! Nemsokára 100% lesz az elsö skill a tankon, de javítást raktam, és addig nem akartam újraképezni, amíg nem lesz 100%. Nem volt jó ötlet a javítás, de mindegy. Akkor legalább a jövőben használható álcája lesz, reménykedtem benne, hogy ez gyakorlatban is működik. :)

(#74603) PitLee válasza benvolio (#74596) üzenetére


PitLee
őstag

Nálad is van kb 50-60ms ping az ellenfelednél is kb ennyi és most találd ki hol is volt az ellenség valójában mert nem ott ahol videó mutatja ezek szerint)
Rosszabb esetben, ping tüske, winsows programok háttérben frissítést keresnek, tesó ép 4k-ban nézi a neten Minecraft-ot előidézhetnek anomáliákat.
A legalattomosabb ezek a tüskéknek nevezett, villanás szerű, pár milliszekundumig tartó magas ping-ek, pl 30-50 között látod mozogni a ping-ed, de mellette a lámpa néha be-be villan pirosba ilyenkor jóval nagyobb a ping-ed csak kiírva nem látni mindig, mert a számok nem frissülnek olyan gyakorisággal.

(#74604) szallasi007 válasza Drenadar (#74595) üzenetére


szallasi007
őstag

Na akkor rosszul fogalmaztam látom :) szóval tier 8 prem sorrend kb ez : 1. T34, 2. Lowe, 3. Sp és vagy Jt, tobbibol meg alig van. Na ilyen sorrendre gondoltam. Amit láttam churchill III, T25, excelsior. Szóval?

(#74605) benvolio válasza PitLee (#74603) üzenetére


benvolio
őstag

Ha így van akkor már értem a sok "eltaláltam de mégse" anomáliát.

(#74606) PAWI válasza PitLee (#74603) üzenetére


PAWI
tag

Nálam most néha leesik 700 körülire 999-ről..abba is hagytam. :DD

(#74607) KaLeun válasza rlazol (#74574) üzenetére


KaLeun
senior tag

Régen ő volt WG News "arca", aztán lett valami saját tankos műsora, az orosz WG/WoT YT csatornán most is vannak videói ill. a Chaffee Race trailerben is szerepelt. Olga “Ola” Sergeevna keresve találsz elég képet.

Cila

(#74608) Atti777 válasza szallasi007 (#74604) üzenetére


Atti777
senior tag

Mire akarod használni?
Nekem egy T14 van, anno féláron vettem legénység képzésre, arra megfelel, de egyébként nem szeretem az ócska ágyúja miatt.

Путин, иди нахуй!

(#74609) PitLee válasza PAWI (#74606) üzenetére


PitLee
őstag

Régebben volt ilyen is a WG-nél amikor 999ms pingel egy pár másodpercre megállt az élet a baj ott van, hogy én emlékszem azokra az időkre is amikor még stabil, kis ingadozású ping volt.
A mostani meg érdekes ahogy változik a ping, mint az fps mondjuk valamilyen szinten összefüggnek, így visszaemlékezve talán a fejlesztett grafikával és az öreg gyengusz játékmotorral kezdődött az egész probléma.

(#74610) PAWI válasza PitLee (#74609) üzenetére


PAWI
tag

Nemnem :) . Tudom mi a probléma. Németben vagyok, egy parkolóban az autópályán, telekomos wifi. Aztán ha egy kamionos kolléga vagy valaki bejön akár egy telefonnal facebook-ozni, máris az egekben a pingem. Sajna ez van. :W

(#74611) szallasi007 válasza Atti777 (#74608) üzenetére


szallasi007
őstag

Legényekre, meg azért a bevétel sem utolsó szempont. Brit med és heavy ágat húzom tehát a legények oda lesznek, a japán és kínai ágat egyenlőre leraktam szóval azok a premek nem érdekelnek, kivéve ha nem tierlimitesek :)

(#74612) fsb1000 válasza szbalogh (#74599) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hogy lehet mellé lőni, ha a célzó kört betölti a célzott tank?
.
Közben már jött rá válasz... fogadjuk el.

[ Szerkesztve ]

(#74613) S.Copperpot válasza Diarmand (#74570) üzenetére


S.Copperpot
tag

Én mondtam, hogy nem változott semmit... :))

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#74614) PitLee válasza rlazol (#74574) üzenetére


PitLee
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#74615) fsb1000 válasza S.Copperpot (#74613) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egy kérdést megengednél nekem tisztelt ismeretlen fórumozó?

Adatlapodon ez áll:
Regisztrált 2012-09-11 19:04, azaz 794 napja ― kvázi-tag
.
Honnan ismersz engem ha több mint 2 éve nem is írtam ide?

(#74616) Stigma.HC válasza fsb1000 (#74615) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Regisztráció nélkül is követheti valaki a fórumot rendszeresen, mint például tettem én is és nem csak ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#74617) arpeen2


arpeen2
senior tag

Tud valaki egy használható xvm fájlt adni ? Semmi extra nem kell, csak ami az elmúlt jópár patch óta pl a Jacktor féle tudott, a mostani sehogy sem akar menni, ahogyan eddig.

:R :R :R

(#74618) fradi81


fradi81
veterán

Meccs végén vízbeguruló férg..artykkal mi a helyzet most nem kapnak semmi büntit?

moto g72, Ninebot d28e

(#74619) fsb1000 válasza arpeen2 (#74617) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A config fájlra, az xvm.xc-re gondolsz vagy a teljes XVM rendszerre?

(#74620) benvolio válasza fsb1000 (#74612) üzenetére


benvolio
őstag

Ha vette volna a fáradtságot és megnézi a 3. videó végét ott egyértelműen ki van kockázva, hogy átment rajta, ezért nem is válaszoltam a hsz-ére. :U

(#74621) arpeen2 válasza fsb1000 (#74619) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nekem egy config fájl elég lenne (a rendszer fel van rakva)

(#74622) fsb1000 válasza arpeen2 (#74621) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Innen tudod letölteni: [link a fájlra]

(#74620) benvolio
Úgy gondolom a nem detektálható, nem észrevehető "pár milliszekundumig tartó magas ping-ek" létezésével sok minden megmagyarázható a WoT-ban tapasztalt anomáliák közül.
.
Attól most tekintsünk el, hogy eme terminus technicus használója nyilván nincs tisztában a "ping" fogalmával ha a fentieket leírta.
Aki nem érti miér,t az nézzen utána a ping jelentésének, és hogy "pár miliszekundum" alatt hogyan is értelmezhető a "ping" tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#74623) fradi81


fradi81
veterán

Elkeseredett védekezés és halál :) Talán lehozható lett volna, de majd ha kék leszek.

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#74624) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Centurion I Tank ász! Ma nagyon adja nekem!

REPLAY

(#74625) rlazol válasza KaLeun (#74607) üzenetére


rlazol
addikt

ja, azt hittem vmi kitalált név :B

pitLee - :C

fradi81 - elvileg kapnak. vagy csak tervben van a rendszer?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#74626) fradi81


fradi81
veterán

T71 campinovka bázis spotolás passzívan. Ezért kell a hegyre menni :)


replay

moto g72, Ninebot d28e

(#74627) fsb1000 válasza rlazol (#74625) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Te meg tudod magyarázni hogy ez mit jelent?

"pár milliszekundumig tartó magas ping-ek"
.
Csak azért kérdem, mert ha ezt végre valaki elárulná, akkor talán végleges műszaki magyarázatot kaphatnánk a WoT-ban észlelhető néhány furcsaságra.

(#74628) Pete55555 válasza GaburroSan (#74624) üzenetére


Pete55555
addikt

Szép. Nekem még éppen 100000 xp kell a Centihez :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#74629) arpeen2 válasza fsb1000 (#74622) üzenetére


arpeen2
senior tag

Köszönöm ! :R :R

(#74630) rlazol válasza fsb1000 (#74627) üzenetére


rlazol
addikt

Én??? :Y
kérdezd attól, aki írta, nem vagyok informatikus.
nem lehet, ha lag-ra gondol? :F

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#74631) fsb1000 válasza rlazol (#74630) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gondoltam azért tapsikolsz mert te érted, hogy pár miliszekundomos időintervallumban hogy lehet nagy pinget észlelni.
Példaként: 2 ms alatt max 2ms lehet a mérhető ping.
Az elég elfogadhatónak tűnik Web és WoT relációban.

(#74632) Angel1981 válasza LobiDrg (#74577) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem hiába tárazós tank, venti nélkül még ide sem kell BIA, vannak hasznosabb skillek harmadiknak.

A másik meg; a noobmeter beszédes, az 1800-2000-es WN8-ra annyit ír; "excellent", amivel egyetértek; az már jó teljesítmény.

#74579 Diarmand: klassz! :R

[ Szerkesztve ]

(#74633) rlazol válasza fsb1000 (#74631) üzenetére


rlazol
addikt

kis félreértés, én a 74614-esre tapsikoltam. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#74634) zozyk


zozyk
addikt

Köszi SerB a mai napot. ;)

[ Szerkesztve ]

(#74635) fsb1000 válasza zozyk (#74634) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szép eredmény!
.
Hogy lehet ezt az oldalt beállítani hogy csak 1 napot mutasson.
Nálam a legkisebb egység a 45 óra, abban meg benne van a tegnapi is.

(#74633) rlazol
na azt valóban nem kell magyarázgatni.

[ Szerkesztve ]

(#74636) zuchy


zuchy
őstag

Nektek nincsen olyan bugotok, hogy a pálya betöltésnél megakad a képernyő és nem megy tovább? A hangok szólnak és ennyi. Már vagy 4x csinálta máma. Lehet valami mod csinálja?

PC-STYLE.hu

(#74637) jr1994


jr1994
addikt

Ma elhatároztam hogy végre megcsinálom a napi 11 győzelmet is hogy meglegyen a 3 nap prém. Eltartott egy darabig, (délelőtt a laptopomról játszottam legalább 10 csatát, az ebben benne sincs):

:(((

Amúgy egész jó kis halálosztó ez a T20, jóban leszünk vele.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#74638) Valentin90


Valentin90
tag

Viszonylag hosszabb kihagyást követően ma újra elővettem a WOTot. Annyira nem éreztem magaménak a játékot, pedig nem volt rossz a WR arány. Nap zárásaként gondoltam, kiviszem a T69et, hátha sikerül egy becsületkört menni. Nem bántam meg :)

Replay link T69

(#74639) zuchy válasza zuchy (#74636) üzenetére


zuchy
őstag

Ráadásul ezzel szívat:

A végén majd bannolni is fognak szerintem.

PC-STYLE.hu

(#74640) fradi81 válasza zuchy (#74639) üzenetére


fradi81
veterán

Gondolom csata elején nem indultál el időben, ezt olyankor írja ki, legalábbis nálam ez volt.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#74641) PitLee válasza fsb1000 (#74631) üzenetére


PitLee
őstag

Igen bénán fogalmaztam meg a témát, az adat eljutása az én gépemtől a szervergépig mért idejének az átlagtól való megnövekedése, mely egy-egy adatcsomagra vonatkozik csak, nem a több másodpercig fennmaradó effektus mint a lagg , hanem kb 2-5 másodpercenként általában csak egy adatcsomagot érintő késlekedés. Talán őt hívják mikro lagg-nak ?
Valami ilyesmi, de sajnos gyenge vagyok fogalmazásból.

(#74642) Diarmand


Diarmand
senior tag

Vettem egy E25-öt. Tudtam, hogy jó, de hogy ennyire.... azt a leborult szivar végit, ilyet még nem láttam. Hogy ez mire képes ;] Ez vele a negyedik köröm.

Valentin: szerintem nem annyira jó a T69, de rám cáfoltál GG :C

(#74643) rlazol válasza zuchy (#74639) üzenetére


rlazol
addikt

hogy kaphattál kitüntetést, ha inaktív voltál? :U :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#74644) Stigma.HC válasza zuchy (#74639) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Törölj minden modot és úgy próbálkozz első körben, ha modpack van akkor frissebbet rakj fel, ha te rakosgatod egyeséével akkor meg lépésről lépésre rakd mindet újra tesztelve.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#74645) lnk válasza Diarmand (#74642) üzenetére


lnk
aktív tag

Könnyű rászokni vigyázz :)

(#74646) Angel1981 válasza szallasi007 (#74590) üzenetére


Angel1981
veterán

A T-25-öt szinte mindenki dicséri, a Chi Nu Kai is jól teljesít a statok alapján.
Nekem megvan a Matilda BP, és én személy szerint nagyon szeretem, de az egy teljesen más világ (mozgássérült csiga), így nem tudom egyértelműen ajánlani.

Heavyk közül a Churchill III, és a T14, ami igencsak népszerű, biztos nem véletlenül.

#74642 Diarmand: Máris megvetted? :D Ez igen! :R

[ Szerkesztve ]

(#74647) PitLee válasza zuchy (#74636) üzenetére


PitLee
őstag

Általában igen valami mod, hogy melyik az már érdekesebb kérdés és türelmet igénylő feladat,egyenként kizárnia hiba forrását.
Ha tálcán ilyenkor bezárod a WoT-ot és újraindítod akkor is fent áll a problémád ?

[ Szerkesztve ]

(#74648) sith7 válasza Diarmand (#74642) üzenetére


sith7
nagyúr

nagyon szép, GG :C

(#74649) AshaNoR


AshaNoR
tag

Segítség kellene!
Letöltöttem az xvm-et és kicsomagoltom a WoT mappájába. A 9.4 előtt minden normálisan működött, de újra kellett telepíteni, mert jött a 9.4.

A problémám, hogy nem minden funkció működik, például
1. Értesítési központban nem jelenik meg az a statisztikai táblázat
2. Játék közben csak a játékosok statisztikája jelenik meg (csaták, wn8, gy% + színek) ez az egyetlen dolog ami működik -> a célzó és maga az egész felület gyári WoTos. :W :W

Kérlek segítsetek!!! :F

(#74650) fsb1000 válasza AshaNoR (#74649) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is így jártam.
A megoldás az volt (az én esetemben), hogy az XVM oldalán betöltöttem a config fájlt az editorba, egy paramétert módosítottam majd mentettem és onnantól jó volt.
A 3 soros hangárt kézzel kellett viszamásolni, más nem hiányzott és azóta műxik rendesen.
.
Azt javaslom próbáld ki a webes editort: [link], de elötte mentsd az XVM.XC fájlt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.