Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#74401) h1mpi válasza Drenadar (#74397) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, akkor valami mást kell kitalálnom. A szemüveg miatt csak on-ear füles a jó, most van is egy nagyon jó DJ fülesem csak nincs mic...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#74402) h1mpi válasza szallasi007 (#74400) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát én nem tudom, de az meglepő, hogy egyik nap 75% a WR a másik nap 30%. Egyik nap tudok játszani a másik nap nem? Ha meg a WG rendesen keveri a köröket, akkor nem 50% körül kellene lennie állandóan?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#74403) fradi81


fradi81
veterán

kv-220 7 kill ACE és 0 elszenvedett sérülés ;]

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#74404) #43783936 válasza szallasi007 (#74400) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ő nem a játéktudása , hanem modora miatt kapott beszólásokat.
Gondolom, ha való életben is olyan fensőbbségesen és alpárian ossza az észt, biztos közkedvelt ember lehet.
(Legalábbis ha nekem valaki így szól be, azt elsőre figyelmeztetem, és ha nem ért a szóból, a legközelebbi ilyen alkalommal pofán verem)
Leginkább attól sértődött be, hogy többen is szóvá tették őtökéletességének azt a nem éppen apró jellemhibáját, és megkérték hogy korrigálja ezt a nem éppen apró hiányosságát.

Hiába, a kulturált modort nem lehet pótolni, minden másra ott az xvm. :D

(#74405) zsolthee válasza [HUN]Dani (#74393) üzenetére


zsolthee
senior tag

Van T54, Is7 a garázsban...IS4 ki van fejlesztve, de szemből még nem kaptam lángra. 110-re sem tapasztalatom szerint.
De mi ebben a logika? Nincs ott semmi ami égne. Ammo-rack esetleg, de az üzemanyag hátul van.
Mind1. Nem sokára lesz SU-152-m és akkor meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

(#74406) h1mpi válasza fradi81 (#74403) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Komoly noob lehetett az nmy :C

Beírom az egyi kkör elején midnenki a KV2-t lője, mert zöld statos player. Leordítanak, hogy noob vagyok...
A végén Ő nyerte meg nekik 6 fraggel... Imádom a csapat játékokat... Jó lenne ez a WOT, ha nem csapatban kellene menni esküszöm...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#74407) sith7 válasza h1mpi (#74402) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem unjátok még ezt a témát ? :U

(#74408) Djuree válasza szallasi007 (#74400) üzenetére


Djuree
félisten

"Értem én hogy rettentő profi itt mindenki, de az off topicba több építő jellegű replay-t és infót osztanak meg az emberek mint itt, meg hogy Diegho-t kiutáltátok innen mert arcotokba mondta az őszintét az már vicc,de ezen túltettem magam."

nagy tévedésben vagy. a stílusa miatt nem szerették egyesek, mert az volt neki azt el kell ismerni. remélem az életben nem ilyen.
játszani azt tud azt meg kell hagyni, de ez két különböző dolog. én szivesen néztem a videóit, magyarázott meg minden, mutogatott jókat, teljesen jó volt, és a videók közben a személyiségi dolgok sem jöttek ki, csak tisztán a játékról szólt. :)
én nem szóltam be neki, nekem nem volt vele személyes konfliktusom, talán egyszer, de akkor sem vészes, nyilván a játékról többet tud mint én, de jóval többet is játszik azt tegyük hozzá. jótol tanulni nem szégyen, amugy meg mindenkinél van jobb, ezt sose felejtsük el. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#74409) Djuree válasza Djuree (#74408) üzenetére


Djuree
félisten

jár bnőm egy kissrácot korrepetálni matekból, mondta neki hogy a szülinapi pénzéből a tankos játékba vesz vmit. :) nyilván nem pro játékos, valszeg jócskán 1000 alatti wn8-al, gondolom 8-as prem tankot akar venni.
namost mit mondjak neki? gondolom ilyen még nagyon nagyon sok van, de neki jó szórakozás, őt nem igen érdekli a rating.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#74410) [HUN]Dani válasza zsolthee (#74405) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem is azt írtam, hogy az összes gyullad szemből. :P Soknak elől van az üzemanyag tartálya, néhánynak pedig a motorja.

magyarsrac

(#74411) h1mpi válasza sith7 (#74407) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De már én is unom :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#74412) MaximPeti válasza zsolthee (#74384) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Inside the Chieftain's Hatch: ISU-152, Episode 2

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#74413) fsb1000 válasza szallasi007 (#74400) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A kék, de inkább a lila statos játékosok tobbsége tudatos karakterépítés eredményeképp rendelkezik olyan szép stattal és természetesen tehetségük és kiváló képességeik okán.
Sokan közölük újra kezdők és második nekifutásra mind a tech ágak fejlesztésében mind a csatákban, és a választott csatamódokban optimális úton haladnak.
Érdemes megfigyelni mely tankokkal játszanak sokat.
.
Szerintem igen sok játékos figyeli a saját és mások statját viszonyításképp, és ezek egy része eljut oda, hogy tudatosan törekszik a jobb statra, játékélményének része lesz ez a siker és célkitűzés is. Lehet ezt nevezni ePénisz növelésnek is. Kér tagadni higy ez a PvP játékok egyik aspektusa.

Kérdés ki mikor jut el erre a pontra. 3K csata után vag 5K? És addig milyen borzalmas stat eredményeket hozott össze bár lehet jobban élvezte a játékot mint stat-bajnokok. és utána hogy kezd neki a stat javításnak.
.
Nálam ez 10K csatánál következett be, elég késői, de addig elég bénén játszottam.
Ha átlagos 1000 Eff-em volt addig akkor a következő 20K csatában 1750 átlagot kellett teljesíteni, hogy az összes csatára vonatkoztatott eff elérje az 1500-at. Vagy a WN7.
Nekem ez egy cél volt, ajánlom mindenkinek hogy egy számot gondoljon ki magának, a játék így nehezebben unható meg, mert mindig van kihívás, mindig oda kell figyelni.
.
Aztán gondolom mindenkinél van egy hosszú szakasz, amikor a stat növelési kényszer vagy játékstílus kiteljesedik, de aztán jön a hanyatló fázis, ahol megint más dolgok kerülnek előtérbe. Funnolás, századozás, keveseknek CW.

(#74388) jano_77
Köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

(#74414) h1mpi válasza fradi81 (#74403) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most mentél egyet IS3-al, de sajnos a másik oldalon voltam... 15-4 lett talán, de kétszer meglőttelek :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#74415) szallasi007 válasza #43783936 (#74404) üzenetére


szallasi007
őstag

Értem én, vágd is pofán, de megint csak az az alapvető probléma, hogy a mondandója lényegét kellene felfogni, másik topicba is megkérték hogy vegyen vissza az arcából ne legyen lekezelő senkivel. Egyszer szóltak neki kulturáltan és semmi gond nincs vele.

Más magyar streamer is hasonlóan vélekedik a játékosállományról mint ő csak és ő sem jár már errefelé jó ideje.

h1mpi de megint ott tartunk hogy nem kurva mindegy mennyi a win rated? Oszd ki a saját tankod hp-ját és akkor te elmondhatod hogy te legalább megpróbáltad. És igen nekem is van olyan hogy bemondja hogy találtam mégse történik semmi, na bumm adok neki még egyet és csókolom és ha azt sem akkor keresek mást. Az meg hogy tier 8 vagy rádesik 2-3-4 tier 10es tank nem tudsz mit csinálni, majd jön a köv csata és ott pofán versz valakit.
Gondolom nem emlékszel de volt hogy te kv-4 én caernarvon és mi voltunk a lista alján full tier 10-ben. Mindketten túléltük full hp-val és asszem te is sebeztél 1500 körül meg én is + ha jól emlékszem még mondtad is hogy a win chance vmi 40% volt de nem az volt hogy retardált mód berobogtunk és nyomtunk egy yolo rush-t.

Mindegy is a játék szar mégis minden nap toljuk vele 2-3 órát :DDD

(#74416) fradi81 válasza h1mpi (#74414) üzenetére


fradi81
veterán

Ja nem is figyeltem hogy ki lő golddal egyfolytában, csak a végén a chat: :D

De én nem láttam zwack-ost nálatok.

moto g72, Ninebot d28e

(#74417) szbalogh válasza h1mpi (#74406) üzenetére


szbalogh
őstag

Nyugi nemsokára jön a botok elleni játék :)

Nick: HE_Storm

(#74418) sith7 válasza h1mpi (#74411) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor legalább te hagyd abba, és ha nem lesz már aki reagál a témára, akkor ellaposodik ... maybe :U

(#74419) h1mpi válasza fradi81 (#74416) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze, mert össze kevertem a klánt hirtelen idegességemben :DDD boccs... 5 goldot viszek magammal, azt nem mindig lövöm el, de amikor láttam Te jössz váltottam ;]

Kérdés: ha elcsesztem a T-20 skilleket és le szeretném cserélni, akkor itt megnyomhatom az igent? (a 100%-os is lecsökken 90%-ra?) A BIA-t szeretném valami másra cserélni.

(#74418) sith7 : Oké igaz ennek semmi értelme... többször nem nyerek, így se....

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#74420) emre válasza jano_77 (#74396) üzenetére


emre
veterán

Ahogy Sir Winston Churchill mondhatta volna a jaltai konferencia előestéjén:

Jóslással, különösen ami a jövőt illeti nem foglalkozok. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#74421) sequator válasza rlazol (#74392) üzenetére


sequator
senior tag

Nem akarsz majd a csapattal mozogni, ha eléred a GWTiger P-t. Vagy az orosz arty ágon is elérsz a Su-14ek ig :D

sautia

sequator

(#74422) Angel1981 válasza zsolthee (#74405) üzenetére


Angel1981
veterán

A T54 gyullad szemből, mert elöl van az üzemanyagtartály, a többi (IS-7, IS-4, 110) valóban nem.
Ha sok csatád van, és egyszer sem gyulladtál vele, az komoly mák.

#74399 jano_77: még én sem próbáltam ki. Az új ágyú, amit kapott, elég komoly darab, de a 3 fokos gun dep nagyon behatárolja az egész tank használhatóságát.
Mindazonáltal nem ritkultak meg drámaian ezek az "EX-KV-1S"-ek, úgyhogy valszeg továbbra is jó, csak nem OP.

[ Szerkesztve ]

(#74423) szbalogh válasza h1mpi (#74419) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem, csak az utolsóból lesz csökkenés.

Angel: Ugye T-44-nél már kerül be olyan legénységi skill, mint a megelőző karbantartás és a biztonsági elhelyezés. Vagy kínszenvedés túllépni rajta.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#74424) yarsley


yarsley
aktív tag

Fury plakat kicsit atdolgozva.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#74425) Drenadar válasza h1mpi (#74419) üzenetére


Drenadar
veterán

basszus HIMPI! ott mutatja maga a játék hogy melyik verziónál hány százalékos és hány skilled lesz!

csak a szemedet nem bassza ki, mi? :D

:C

OTT írja, hogy jelenleg 79% os a második skill és abból lesz csak 73%.

amúgy nem igaz amit az előző kolléga írt, mert ha alacsony szintü lenne a második skilled mondjuk 40% akkor azt írná a játék, hogy még az első skill sem lesz 100% !!! ez baromság, hogy csak az utsó skilled lesz kevesebb mert a játék nem a skilleket, hanem az XP-t nézni...

[ Szerkesztve ]

(#74426) Angel1981 válasza szbalogh (#74423) üzenetére


Angel1981
veterán

Most kifejezetten a frontnál elhelyezett üzemanyagtartályról van szó (ami egyébként a T-44-et nem érinti).
A megelőző karbantartás a motor, a biztonságos elhelyezés a lőszerrekesz túlélési esélyét növeli.

Az üzemanyagtartály gyulladási esélyének csökkentésére CO2 tartály kell, vagy automata tűzoltó berendezés, ami bárminemű gyulladási esélyt 10%-al csökkent.

yarsley: :D

[ Szerkesztve ]

(#74427) h1mpi válasza Drenadar (#74425) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó, de nem tudtam, hogy mit csinál utána, inkább kérdezek, mint utána anyázok :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#74428) szbalogh válasza Angel1981 (#74426) üzenetére


szbalogh
őstag

Az automata tűzoltó alap (kéne hogy legyen) minden tankon (kivéve arty), pont a 10% csökkenés miatt. Randomban is megéri használni.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#74429) Angel1981 válasza szbalogh (#74428) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, bocs, de akkor miről beszélünk? :)

Arról ment az értekezés, hogy bizonyos szovjet és kínai tankok a front üzemanyagtartály miatt kigyújthatóak szemből, és a T-54 is közéjük tartozik (az esély egy dolog, most pusztán játéktechnikai szempontból nézzük).
Ugyanígy gyújtható a T62, az Obj. 140, a kínai 112, és még biztos találnánk mást is.

(#74430) janimilan


janimilan
csendes tag

Arty-val acélfal kitüntetés. :U

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#74431) szbalogh válasza Angel1981 (#74429) üzenetére


szbalogh
őstag

Talán elolvassa himp1 is és csak fele annyiszor gyullad :)
Bár ha egyszer is begyújtják az a WG maitt van.

Nick: HE_Storm

(#74432) fsb1000 válasza szbalogh (#74428) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, főleg a 10% csökkenés miatt éri meg az automata tűzoltó. De nem biztos hogy mindenki ki tudja termelni az árát. Sőt akciókor sem tud mindenki 100-asával vásárolni belőle.
Én még mindig luxus cikknek tartom, mert a prém acc nélkülieknek nem alapfelszerelés.
A 20K nem kevés annak aki körönként csak pár ezer kreditet keres átlagban.

(#74433) Angel1981 válasza janimilan (#74430) üzenetére


Angel1981
veterán

Na, az kemény! :D

szbalogh: he-he! Hátha... :))

[ Szerkesztve ]

(#74434) szbalogh válasza fsb1000 (#74432) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem sincs prém accom. ;)

Nick: HE_Storm

(#74435) h1mpi válasza szbalogh (#74431) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vicces, de ritkán égek... amúgy ezeket tudom mikre jók... :K

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#74436) szbalogh válasza h1mpi (#74435) üzenetére


szbalogh
őstag

" amúgy ezeket tudom mikre jók.." de égő...

Nick: HE_Storm

(#74437) zsolthee válasza MaximPeti (#74412) üzenetére


zsolthee
senior tag

:R

(#74422) Angel1981
Vagy csak nem tűnt fel az automata tűzoltó miatt? :U :DDD
Inkább az ammo rack szenved sérülést gyakrabban.

(#74438) Pete55555


Pete55555
addikt

Researched: WZ-120 researched. Undistributed experience spent: 175000. Free Experience spent: 0.
Ezzel a körrel :

(#74439) Enzolord Éreztem, hogy jó kör lesz, úgyhogy nem spóroltam :DDD Köszi

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#74439) Enzolord válasza Pete55555 (#74438) üzenetére


Enzolord
addikt

Goldnoob... :DD :DD
Grat amúgy, szép karika..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74440) Djuree válasza Pete55555 (#74438) üzenetére


Djuree
félisten

én most mentem t28 protoval egy aranyosat. na nem ugy, gold ammo nélkül. :D

9800 xp, tank ász, 7 kill, 4600dmg. :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#74441) Pete55555 válasza Djuree (#74440) üzenetére


Pete55555
addikt

Az se rossz :C

T-37-re melyik löveg ajánlottabb? Táras, vagy a sima? Csak mert akkor előbb azt fejlesztem ki.
Ahogy nézem a normál top löveg is 3.3 körül lőne, viszont nincs a 20 mp-es letolt gatyával menekülök dolog, ráadásul pontosabb, és jobban is szűkül.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#74442) szbalogh válasza Pete55555 (#74441) üzenetére


szbalogh
őstag

Szerintem a táras, de ki hogy használja...

Nick: HE_Storm

(#74443) Bingisz válasza Pete55555 (#74441) üzenetére


Bingisz
addikt

Csak a sima!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74444) Pete55555 válasza Bingisz (#74443) üzenetére


Pete55555
addikt

Erre jutottam én is, közben néztem wg fórumot, ott is a simára szavaztak többen. 3.23 alatt tölt a sima nálam, elég jó ez, ráadásul az átütése is jobb.

...Szeretem leracsniztatni...

(#74445) jr1994


jr1994
addikt

A nerf előtt milyen volt ez a gép? :Y gondolkodok rajta hogy egy stabilizátort is megérdemel :)

replay ha valakit érdekel

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#74446) Angel1981 válasza Bingisz (#74443) üzenetére


Angel1981
veterán

Tök más téma.

Jelenleg CW-re melyik tankok a legkeresettebbek?
Fel tudnál sorolni típusonként (heavy-med-td-arty) vagy 3-at?
Köszi előre is!

(#74447) Bingisz válasza Angel1981 (#74446) üzenetére


Bingisz
addikt

Heavy: IS7 E100 T11E5 50b T57 FV-heavy IS4, gyakorlatilag a 113-on és a Mauson kívül jó mindegyik.
Med: Leo STB Szovjet medek meg persze a Bat. Néha E50-M.
TD: T110E3 OB263 ritkán WaffenE100.
Arty: Conqueror GC szinte mindig. Esetleg néha Ob261 valamint M53/55.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74448) jr1994 válasza Angel1981 (#74446) üzenetére


jr1994
addikt

Ha én is mondhatom :) Zárójelbe tettem a ritkábbakat. A lista nem teljes, csak hirtelen összeszedtem párat.

IS-7, (IS-4), E-100, (T110E5), táras nehezek
orosz medek, Bat, (STB-1)
Jagd E100, E3, meg egyszer láttam egy brutál kemper taktikát tele TD-vel, ott volt Fos155 is.
Artyból a GC a legmenőbb

T37 témához: én tuti a simával fogom használni (nagyobb pen)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#74449) galervin93 válasza janimilan (#74430) üzenetére


galervin93
őstag

Aaaz igen! :-) Grat!

Lassan rájövök, hogy nekem a majd' mindenki által utált "artista" vonal fekszik a leginkább. Az utóbbi napokban nekiveselkedtem a németeknek, a 3-as Wespetől kezdve, ma hajnalra meglett a 6-os Hummel is, bár még csak megvettem, de nem játszok vele, egyelőre az 5-ös Grilleben képzem a legényeket. Van is két ászom a kicsikével, két különböző menetben.
Az elsőre inkább a "sok kis sebzés" illik: [link] (kis szerencsétlenkedés az elején, meg néha a közepén is... 12. percnél kezdődik az érdemi rész a T25/2-vel)
A másodikra pedig inkább a kevés nagy sebzés mondható el: [link] szegény TOG-okat nagyon lehet nyúzni artyval. A hosszú testet a torony mögött eltalálva nagyokat lehet ütni, de van egy pont, amit kb. rögtön a torony mögött van, na ha oda betalál az ember, 800-900-as sebzések is összejöhetnek, volt már pár ilyenem, azóta, ha lehet, próbálom azt a részt célozni.

Az artyk ellen nem a mozgás volta, hanem a mozgás milyensége a kérdés. Ha egyenes vonalban halad az ember a tankjával, ráadásul a sebessége sem nagyon változik, akkor viszonylag könnyű célpont. Ha viszont sok a cikk-cakk, a "hintázás", gyorsítás-lassítás, szinte esélytelen az arty-támadás. Szóval az égből pottyanó ajándékok elkerülésének legjobb módja a kiszámíthatatlan mozgás.
(Nem mondtam nagyon újat, de a fenti replayeken is van nem egy eset, pl. a Nashorn az elsőnek a végén, ahol így szedtem le az ellent.)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#74450) alldaybig válasza Djuree (#74409) üzenetére


alldaybig
tag

Ez aranyos :) ha unokaöcsémnek meg is van a karácsonyi ajándék (de tuti nem t8-as premet kap)

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.