Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#75501) Lunky88


Lunky88
tag

Hát ezen olyan jót röhögtem. :C Mondjuk a videó végén lévő javaslattal nem értek egyet. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75502) Szepi1979 válasza h1mpi (#75498) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az aslain telepítőjében kiválasztod mi legyen a prioritás ( csigaszem, álcaháló, szerszámosláda ). Amikor egy tankot kiválasztasz és rányomsz a csata gombra automatikusan feltölti a szabad felszerelés helyeket. Csata végén amikor visszatér a tankod automatikusan beteszi a depoba. Én 3-3 darabot ajánlok álcahálóból és csigaszemből is, mert amíg csatában van a tank nem tudja levenni. Ez mod nálam alap, nélkülözhetetlen.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#75503) jr1994 válasza h1mpi (#75498) üzenetére


jr1994
addikt

Inkább az alja felé van, de igen, Automatic equipment mounting/dismountig néven fut. Ott van ahol ahol a női legénység meg a garázsban aranyra színezed a prémtankokat :))
Én az AutoEquip verziót használom, egyszer felszereled a tankra a periszkópot utána ha kiválasztod a tankot egy másikról leszereli és átteszi arra amivel menni akarsz. Tényleg nagyon hasznos :K

Na, megelőztek :D
Mindegy, még annyi hogy én nem szórakozok ezekkel a 1st 2nd meg ilyen módokkal, ott a legfelső az tökéletesen működik. Garantálom hogy ezzel nem fogsz többet periszkópot leszerelni és egy új tankra is csak egyszer kell kiválasztani, amióta ismerem ez nekem is alap.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#75504) fsb1000 válasza Lunky88 (#75501) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nagyon jó!
Kár, hogy csak 2 filmje van a srácnak.

(#75505) Szepi1979 válasza Lunky88 (#75501) üzenetére


Szepi1979
senior tag

:))

“ nem kell mindig nyerni “

(#75506) 04ahgy válasza sith7 (#75431) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Biztos nekem is olyan Löwém van, mint Neked. Élvezetes is vele a játék, a legjobb pen-t felvonultató legpontosabb Tier8 HT ágyú. Jó a side-scrape vele, a torony pattint, a parancsnoki kupola kicsi. A buff óta a gun depression sem hagy kívánnivalót maga után! A kreditet meg fossa. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75507) PR0JECTNR56 válasza Stunts666 (#75488) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az E-50M töltési ideje kb. 8.25s körül lehet töltésgyorsítóval, ha hirtelen szembe találkozol vele, ő sem fog lőszert cserélni, továbbá lehet, hogy neki volt egy másik célpontja, csak te jöttél hirtelen szembe. Persze lehet vitatkozni, hogy az E-50m 270mm-es alap átütése mire nem elég, de ez van. Van aki megteheti, hogy goldot tölt mindig és az úgy játszik, ez benne van a pakliban. Bár az vigasztaljon, hogy alap lőszerrel is simán átvinné az Indiened, szóval ebben a kontextusban neked végképp tökmindegy mivel lő rád, szétkap.

(#75508) Atti777 válasza Stunts666 (#75486) üzenetére


Atti777
senior tag

Talán (?) az összes T10 mednek az APCR az alaplőszere, T9 közül is jópárnak.
Csak azért mondom, mert láttam már gold noobozást, mert a Bat-Chat APCR-t lőtt...

Путин, иди нахуй!

(#75509) xAttilax válasza 04ahgy (#75506) üzenetére


xAttilax
senior tag

csak, hogy trollkodjak ;] a t34-nek nagyobb a penje és a cérne meg pontosabb.
Van löwém és a kedvenc tankjaim egyike a neve és kinézete miatt, de, hogy a játékot annyira nem élvezem vele az biztos. Egyetlen dolog ami miatt kb hetente 1 mecset megyek vele, hogy baromi lassú.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75510) 04ahgy válasza xAttilax (#75509) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ez igaz. Benéztem. Mentségemre legyen mondva, a leg-ek közt van a Löwe így is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75511) ddt500hu válasza xAttilax (#75509) üzenetére


ddt500hu
veterán

A Löwe gyorsabban tölt. :DDD

(#75512) xAttilax válasza ddt500hu (#75511) üzenetére


xAttilax
senior tag

:D persze, persze.. a legrosszabb DPM-je van a t34-el együtt :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75513) Lunky88 válasza xAttilax (#75509) üzenetére


Lunky88
tag

Én a jagdtiger 8.8-at veszem elő ritkán mostanában. Ha nagyon kell a kredit akkor persze nyomatom vele, de egyébként nem szeretek vele játszani a lomhasága miatt.

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75514) dfsz34


dfsz34
őstag

IM küldetések

Hát az obj260-t érdekes lesz mexerezni :F

Talán a Light küldetés (prokhorovka, malinovka) meg a med tűnik nekem reálisnak (egy lorraine,t54 pl, tierx med sajnos nem jöhet szóba, mert +1 tier TD-ket kell kilőni, ha nagyon nem megy majd, akkor visszaveszem a lorraine-t, azzal meg lehet csinálni vagy valamelyik kisebb tier med, t34-85 pl, de kis tierben nehéz lesz a másodlagos küldetést megcsinálni a 3e sebzést, míg egy lorraine-nek rutin feladat, a medes lehozható, csak igyekezni kell, hogy még a nagy td nerf előtt csinálja meg az ember), a nehéz tankos 20e sebzés vagy hárítást talán az e100 meg maus, ami hozhatja (pl karelia támadásnál láttam a védekező csapatban már 20e feletti hárított lövést, beforgatta a gyerek az e100 és a szobanövények meg elég számban jöttek és csak lőtték és lőtték)

A TD küldetes (10e feletti sebzés) wte100, f155 meg persze a halálcsillag, de leginkább az érkező új tierx brit td-nek lett kitalálva.

Arty küldetés érdekes, ha az fv304 indulhat, mert azzal volt már hogy top sebző és xp voltam.

Igazat mondjat a fijjúk, tényleg nem lesz eccerű egy obj260-t behúzni.

[ Szerkesztve ]

(#75515) xAttilax válasza Lunky88 (#75513) üzenetére


xAttilax
senior tag

ne is mond, az a másik porfogó drága tank a garázsban. akkor már inkább löwe

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75516) ddt500hu válasza dfsz34 (#75514) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát ebből eddig egyedül a 10k damage volt meg. 6000-nél többet még sose spottoltam és talán 12k volt a legtöbb blokkolásom. Artyval meg nem játszom. Szóval ebből nem lesz nekem obj.260.

(#75517) Bingisz válasza dfsz34 (#75514) üzenetére


Bingisz
addikt

Végre igazi kihívások, és nem #nolife farmolj össze x xp-t y idő alatt.

Ezekhez legalább kell skill is. Mondjuk szerencse is, de szvsz. simán jók a küldik.

Ahogy nézem, nekem ebből egyedül a 10k+ sebzés nem volt még meg.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75518) dfsz34 válasza Bingisz (#75517) üzenetére


dfsz34
őstag

Ahogy írja, ha megcsinálod a másodlagos küldetést is, akkor két tokent ad és négy kell összesen, tehát elég a light és a med küldetés megcsinálni, de akkor kell a másodlagos is.

A light tankkal, amikor volt a szeptemberi akció, akkor prokhorovkán már többször megvolt a 8e spot (talán az 5 kill is, de azt nem néztem soha), malinovkán is, talán 2x, úgyhogy ezt meg lehet csinálni egy jó könnyű tankkal, full kamos bulldog, t71, amx. A normál két zászlós prokhorovka csatában a bal oldali bokorba kell futni (de gyorsan, mert az ellen könnyen felspotol futás közben), onnan lehet nagyon sokat spotolni passzív módban, ha ritkul az ellen, akkor meg lefutni és a mélyedésben körözni.

A med küldetés szerintem a tier9 nek lett kitalálva, 3e sebzés nem számít rendkívülinek azon szinten és mondhatni mindegyik tier9 med jó és amennyi TD van manapság, azt a 3 frag-et azért össze lehet hozni mondjuk kb 100 csatából biztosan. Nem kérdés, a lorraine-nek fekszik nagyon ez a küldetés, mint az egyetlen tier9 táras med, ha végképp nem jön össze, akkor visszaveszem.

[ Szerkesztve ]

(#75519) memphis221


memphis221
tag

sziasztok!

Valaki esetleg tudja mikor kerülnek uj prémtankok a játékba ( megvételre) nem küldibe gondolom! THX

" memphis22 "

(#75520) Djuree válasza dfsz34 (#75514) üzenetére


Djuree
félisten

lol, adhattak volna egyszerűbb küldiket is. ezek kb. lehetetlenek. :W földi halandónak esélye nincs kb.
10k dmg felett és asszem 8 vagy 9 killel voltam egyszer f155-el.
többit még nemigen csináltam meg soha. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75521) Veatta válasza dfsz34 (#75514) üzenetére


Veatta
aktív tag

Időlimit lesz rá?

(#75522) dfsz34 válasza Veatta (#75521) üzenetére


dfsz34
őstag

Azt írták korábban, hogy nincs rá időkeret, de elég idő lesz, amíg kifejleszti az ember a megfelelő tankot a küldetéshez.

(#75523) bigobert válasza dfsz34 (#75514) üzenetére


bigobert
tag

Ezeket randomban kell teljesíteni? A fake csaták miatt kérdem.

(#75524) dfsz34 válasza bigobert (#75523) üzenetére


dfsz34
őstag

igen, de lesznek benne szakaszos küldetések is

még sok részlet nem ismert pontosan, ennyi info van, amit leírtak az ftr-en

(#75525) bigobert válasza dfsz34 (#75524) üzenetére


bigobert
tag

Igen ezekről már szálingózik az infó egy ideje, csak valahogy a random szó felett siklottam el. Köszi!
Nem mintha lenne rá esélyem. Az 50120szal nem fogok sokat pattintani, TDzni nem tudok. A lightos küldi a csapaton múlik, de bejöhet. A medes működhet. A t5ös M41gyel full golddal még az xp is összejöhet, hisz ott bármi megtörténhet :) Magas szinten elképzelni se tudom, mennyit kéne sebezni egy artyval, hogy xpben első legyen.

(#75526) PitLee válasza dfsz34 (#75524) üzenetére


PitLee
őstag

(#75527) Angel1981 válasza dfsz34 (#75514) üzenetére


Angel1981
veterán

Most már értem, mit értett a WG az alatt, hogy "nem lesz könnyű".

(#75528) Bingisz válasza Djuree (#75520) üzenetére


Bingisz
addikt

Pont az a lényeg, hogy nehéz. Ezek olyan tankok amiket máshonnan nem lehet majd megszerezni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75529) fsb1000 válasza Bingisz (#75528) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valóban van ráció abban hogy a jó játékosokat motiválja a fejlesztő.
A kérdés csak az hogy a nehezen megszerezhető tankok milyen tulajdonságúak lesznek.
.
1. Átlagosak - talán megéri hajtani rá, hogy meglegyen.
2 Átlag felettiek - a jó játékosok kapják jutalmul, tovább nyílik az olló a tömeggel szemben
3. Átlag alatt - minek szenvedni érte.

(#75530) Bingisz válasza dfsz34 (#75518) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem. A fő küldi 4 tokent ad majd, a mellékküldi egyet. Szóval vagy megcsinálod mind az 5 főküldit, vagy 4 küldit a mellékküldikkel, mert 20 tokem lesz a tank.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75531) Bingisz válasza fsb1000 (#75529) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát mivel az utolsó két tank a T55a és az ob260, minden jó játékos menni fog érte.

A hsz. spamért sorry, még telóról vagyok.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75532) Drenadar válasza fsb1000 (#75529) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem itt nem csak a jó játékosok vannak motiválva, mert sok csata alatt mindenkinek lehet egy igazán szuper köre :)

(#75533) fsb1000 válasza Bingisz (#75530) üzenetére


fsb1000
nagyúr

1 tank 20 token?

(#75532) Drenadar: Az utolsó X-ezer csatád alatt melyiket küldi feltételt teljesítetted? Mert kb ennyi esélyed lesz a kovetkező X-ezer alatt is.
.
Én nem hiszem, hogy ez a küldi rendszer, a tömegeknek szólna. (értsd átlagos játékos)
Ez persze nem gond, sőt!.
Bízzunk benne hogy emellett az átlag játékos is kap lehetőséget neki való küldire.

[ Szerkesztve ]

(#75534) Bingisz válasza fsb1000 (#75533) üzenetére


Bingisz
addikt

Igen. És sorban lehet majd megszerezni őket, szóval nem lehet egyből ob260-ért menni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75535) N. A. Attila


N. A. Attila
csendes tag

A büdös rohadt élet b**a teherbe az egész hétvégét. Lehetetlenség bármit is csinálni, azonnal vereség. Csak azt érném meg egyszer ebben a tetves játékban, hogy egyszer a győzelmek lennének így. De azt nem fogom soha. Ezt viszont már csilliószor. Rohadjon meg...

(#75536) h1mpi válasza N. A. Attila (#75535) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szia Neked is :DDD

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#75537) h1mpi válasza h1mpi (#75536) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az eddigi legmagasabb napi WN8 értékem (1961). Büszke vagyok magamra ;]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#75538) fsb1000 válasza Bingisz (#75534) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kár... mert azért talán szenvedtem volna egy kicsit.

(#75539) fradi81 válasza N. A. Attila (#75535) üzenetére


fradi81
veterán

delete wot :)

moto g72, Ninebot d28e

(#75540) dfsz34 válasza Bingisz (#75530) üzenetére


dfsz34
őstag

"The reward for these missions each is 1 Object 260 token (you need 4 out of 5), BUT the reward for secondary objective is an additional token, which means that if you complete both primary and secondary objective, you get two tokens per missions, so theoretically, in order to get Object 260, all you have to do is complete two of these missions (but you have to complete secondary objectives as well as primary)."

FTR-n most ezt írták, de akkor valószínű elírás lesz, mert valóban így túl könnyű lenne, szóval lehet készülni rá.Nem szeretek artyzni, de muszáj lesz úgy látom.

(#75541) Kean_Sorbo válasza N. A. Attila (#75535) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Na megyek én is 10 csatát, aztán meglátjuk milyen a hétvége. :)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#75542) Pete55555


Pete55555
addikt

18-án volt a születésnapom. Ezt kaptam a barátnőmtől :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#75543) 04ahgy válasza Pete55555 (#75542) üzenetére


04ahgy
nagyúr

:Y :C :R :DDD :DD :)) :K

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75544) Angel1981


Angel1981
veterán

Rutinszerű "bemelegítős" low tier szorzónak indult, dupla Ász lett belőle - egyben új rekordsebzés a Matildával! ;)
[link]

Pete55555: WOW! Gratula! :)

[ Szerkesztve ]

(#75545) Stigma.HC válasza Pete55555 (#75542) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

:C Szép ajándék :K

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#75546) fradi81


fradi81
veterán

Szakasz valaki? Cél a távcső :)

moto g72, Ninebot d28e

(#75547) Angel1981 válasza h1mpi (#75537) üzenetére


Angel1981
veterán

Jól van, alakul ez! ;)

(#75548) Angel1981 válasza Bad Pritt (#75478) üzenetére


Angel1981
veterán

A legvégén az a "nyomozás" a cap körben nagyon durva! :Y :R

(#75549) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Történt valami durván ebben a 2 hétben amíg nem voltam? :O
Semmi fontos gondolom :D

(#75550) fsb1000 válasza fradi81 (#75546) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Távcső szakaszban?
Nekem azt írja a "Magányos farkas" küldire, hogy szakasz nélkül.

Bocs! Van szakaszos is:

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.