Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#75651) mynames


mynames
senior tag

Volt itt nerf? :)

(#75652) xAttilax válasza rlazol (#75648) üzenetére


xAttilax
őstag

nem itt a kép, leszarom a pechet, egy nyolcas tank a pálya másik feléből kiszed egy X-es heavyt.... valahogy ez nekem nem frankó

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75653) Simi37


Simi37
őstag

Nerf?! Hát olyan is van? ;]

Nem találtam újabbat mostanában nem sokat mentem vele. :P

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#75654) rlazol válasza xAttilax (#75652) üzenetére


rlazol
addikt

wow
köszi!
irdatlan peched volt, bár mehettél volna közelebb a sziklához. :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#75655) xAttilax válasza rlazol (#75654) üzenetére


xAttilax
őstag

ezt most viccnek veszem...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75656) rlazol válasza xAttilax (#75655) üzenetére


rlazol
addikt

sry nem akartalak megbántani. :B
mozgásból szedett ki?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#75657) xAttilax válasza rlazol (#75656) üzenetére


xAttilax
őstag

nem, de számít? de nem akarok feszkót csinálni. igazából leszarom az artykat. csak ez most durva volt. mindenki azzal játszik amivel akar és amivel tud.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75658) rlazol válasza xAttilax (#75657) üzenetére


rlazol
addikt

abszolút megértelek, én is rühellem, amikor engem lőnek. És mostanában sokat kapok én is...
többek között azért kezdtem el artyzni, hogy kicsit megértsem, milyen logika alapján lőnek.
Ha volt ideje rád szűkülni, az csökkenti a mázlifaktort, de 2150 dmg - az nagyon durva. :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#75659) fsb1000 válasza mynames (#75651) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hellcat nap van.
TOG-ba meg rossz üzemanyagot önthetek, vagy berúgott a személyzet.
(tegnap éjjel meg 12 győztes kört mentem KV2-vel... na az sem természetes)

(#75660) xAttilax válasza rlazol (#75658) üzenetére


xAttilax
őstag

én is nyomtam pár arty meccset mostanában pont ezért és amit leszűrtem:
- nincs arty védett hely ha sebezni akarsz
- nem kell hozzá skill csak szerencse
- unalmas mint állat
- azt lőnek akit látnak, nem lehet nagyon válogatni, mert akkor nem sebzel

S51-el mentem 48 csatát stock-ként:
44% WR
1000 átlag dmg
tankász
Gore medál (nem tank ásszal együtt volt)
2 top gun
unalmas, eladtam.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75661) rlazol válasza xAttilax (#75660) üzenetére


rlazol
addikt

védett hely nincs, de pl domboldalon picit is mozogva nem fog rád lőni senki.
A kulcs a mozgás.
Ha nincs spot, vagy durva városi pályán baromi uncsi, olyankor nem lehet válogatni, lőni kell vakon, akit lehet, ha rendesen pörög a csata, akkor lehet hatékonyan és izgalmasan játszani.
De tény, ez egy tankos játék és tankkal sokkal jobb. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#75662) HellGreg válasza Simi37 (#75653) üzenetére


HellGreg
őstag

Azt nem értem, miért nem kaptál szárnysegédet...

(#75663) Bad Pritt válasza HellGreg (#75662) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Vk 30.02D és a Jgpz IV nem haltak meg, más nem lőtte őket ki.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#75664) HellGreg válasza Bad Pritt (#75663) üzenetére


HellGreg
őstag

Ja csak akkor számít ha utána meg is halnak?

(#75665) Bad Pritt válasza HellGreg (#75664) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, sebezz meg 6 ellenséges tankot, amit utána a csapattársaid likvidálnak, kb ennyi a lényege annak a plecsninek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#75666) HellGreg válasza Bad Pritt (#75665) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem vettem észre, sokat csodálkoztam már, miért nem kaptam én sem jópárszor :B

(#75667) Djuree


Djuree
félisten

végre ez is megvan! :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75668) Jolet válasza Djuree (#75667) üzenetére


Jolet
őstag

Gratulálok hozzá! Nekem még kb. 14 pont kell hozzá 31 ezer csatával. Napi 1-1,5 ponttal tudom növelni, mert csak kb. 25 csatát játszok mostanában

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75669) Djuree válasza Jolet (#75668) üzenetére


Djuree
félisten

köszi! nekem is nagyon lassan ment, én is napi 15 csata körül játszok csak, hétvégén esetleg többet. az utóbbi hetekben majdnem minden nap 2000 körül volt a wn8.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75670) jr1994


jr1994
addikt

(Telefonról vagyok)
FTR-en azt írják tiltva lesz a mod ami mutatja ki milyen ammoval lőtt meg :((
Nemrég találtam az aslainban egy olyat ami pirossal kiírja a célkereszt slatt a bekapott találatokat, remélem arra nem vonatkozik

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#75671) Djuree válasza jr1994 (#75670) üzenetére


Djuree
félisten

miért lenne tiltva? semmi előnyt nem ad.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#75672) h1mpi válasza Djuree (#75671) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gondolom, hogy ne legyen ciki gold-al lőni ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#75673) ng0ofy válasza h1mpi (#75672) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Semmilyen mod -ot nem használok, mégis meg tudom mondani, hogy golddal lőttek -e... Egyébként jobban élvezem a játékot, amióta modok nélkül használom, mert így azon, amit egy mod írna ki is nekem kell gondolkodni :)

Az xvm sem érdekel. Randomban mindegy...

(#75674) Jolet válasza Jolet (#75668) üzenetére


Jolet
őstag

rosszul emlékeztem :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75675) zozyk válasza Djuree (#75667) üzenetére


zozyk
addikt

:C
Nekem még 10 pont kell az 1500hoz. :)

(#75676) Lunky88


Lunky88
tag

Ti mit gondoltok arról hogy 10-es tierben lehet a legtöbbet fejlődni? Én itt most nem a wn8-ról beszélek, hanem olyan tudás megszerzéséről, amit az alacsonyabb szinteken is lehet aztán hasznosítani. A statisztikát egyébként (nálam legalábbis) eléggé rontja ha sokat játszok 10-es tankkal (pl. maus-al), mert nem igazán nyomtam még sokat vele és ennek meg is van az eredménye...

A következő iromány miatt gondolkodtam el ezen. Elég hosszú, de szerintem érdemes végigolvasni.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75677) Angel1981 válasza jr1994 (#75670) üzenetére


Angel1981
veterán

Gondolom, sok-sok anyázást szül a chaten az a mod, annak akarják elejét venni. :)

(#75678) h1mpi válasza Lunky88 (#75676) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem teljesen értek egyet Vele, akár a saját példámból is kiindulva. Abban van igaza, hogy kevesebb, az agyhalott player T9-T10-ben, de ha "noob"-ként bemész randomozni, azon veszed észre magad, hogy egyes szitukban úgy beforgatnak, hogy lőni se tudsz. A másik, hogy azoknak a playereknek a 90%-a ismeri az összes weak spotot és a pályák 99%-át. Ezt nem T9-10-ben kell megtanulni. Szerintem a legjobban T6-T7-ben lehet fejlődni, mert ott már vannak "komoly" tankok és ha nem figyelsz, gyorsan kilőnek, de általában azért jobban tolerálják a hibáidat, mint T9-10-ben. Ha úgy érzed, hogy T7-ben megállod a helyed, akkor T8 és így tovább.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#75679) mcwolf79 válasza Lunky88 (#75676) üzenetére


mcwolf79
veterán

Magasabb tier jóval óvatosabb játékra tanít/kényszerít.
Azt rosszul írtad/értelmezted, hogy a nagy tier tapasztalatai jól hasznosíthatók low tier-ben. T1-től T5-ig egész másképp kell/lehet játszani,mint nagyobb tier-ekben. Arról nem is beszélve, hogy (ahogy az írásban is olvasható) jobbára a tier száma fordítottan arányos a játékban található agyhalottak számával. Mondjuk én már egy ideje nem használok XVM-et, de kollegáim akik szeretnek low tier-ben ökörködni használják,és mikor látom mit játszanak, low tier-ben szinte full piros az egész csapat. 1-2 jobb játékos akad,akik elkezdtek húni egy újjabb ágat, de az állomány nagy része agyhalott paradicsom, aki csak dekorációnak van a pályán.

Szóval én egyetértek az írással nagy részben, bár én ezt a tier határt lejjebb tolnám kb. T7-ig. Onnan kezdődik az igazi tankosdi.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#75680) 04ahgy válasza Lunky88 (#75676) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A játékos nickje érdekelne, aki írta. 4-5e átlag sebzés super unicummá teszi. A nagy klánokba sincs 3k felett az átlagsebzés követelménye a felvételhez.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75681) Jolet


Jolet
őstag

na megnéztem mi kell e25-el a 6ezer feletti sebzéshez a szerencsén kívül:
- 5 kigyújtás
- 3 TOG

de tény hogy tudta mikor hová menjen vele, még ha a végén be is futott a cső elé

replay

ehhez képest nekem a két legtöbb sebzésem 4720 körüli és már nem maradt lőszer a végére

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75682) wall2 válasza 04ahgy (#75680) üzenetére


wall2
tag

3k feletti sebzés :D az vicc :DDD nekik sem attól nő a statisztikájuk. Amúgy az unicum játékos is bénák sok helyzetben nem csak a földi halandók. :P Te is lehetsz Super Hero :)

[ Szerkesztve ]

(#75683) Lunky88 válasza 04ahgy (#75680) üzenetére


Lunky88
tag

Kewei néven fut az illető. Elvileg az amcsi szerveren játszik, de rákeresve nem találtam róla statisztikát sehol. Az eredeti cikk egyébként itt található meg.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75684) Bingisz válasza Lunky88 (#75683) üzenetére


Bingisz
addikt

Panzer_Kunst a neve atm. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy mit kezdene magával az EU szeveren, mert az NA-n kategóriákkal rosszabbak a játékosok.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75685) Bingisz válasza Lunky88 (#75683) üzenetére


Bingisz
addikt

Na ja, az még hozzátartozik a dologhoz, hogy minden tankját kifullozza free-ből, valamint tier 6-7-ig szintén freeből húzza ki az ágakat. Jó játékos, de nem annyira, mint amennyire el vannak ájulva tőle az amcsik.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75686) Simi37


Simi37
őstag

Nem tudom hol szoktak lenni az elmebeteg "egy tankkal k....sokat játszó" playerek de szerintem Én megtaláltam a "Klicker legend"et :DD

Más...
Már kezd idegesíteni h SU-100ban minden 2körben "repül a torony" fullHPról. A többi körben simán csak sérül. :((( :W

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#75687) jozefgucci1 válasza Simi37 (#75686) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem idegesítő így játszani , hogy a fél képernyő ki van takarva ?:) Nekem a Tier9 WT-ben van mostanában sok modul és legénység sérülést kapok . Tegnap az E100 ügyesen HE-vel lőtt telibe és el is vitt négy legényt és három modult csak pislogtam , hogy mint hal a szatyorban , hogy akkor mire nyomjam az első segélyt ?!

Nézegettem itt az E25 képeket és kommenteket és mi jó szint vele ? Nálam most 135 csata után 1100 az átlag Dmg és ha jól emlékszem 56% Wr !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#75688) Jolet válasza Simi37 (#75686) üzenetére


Jolet
őstag

én azt vettem észre, hogy az új patchben iszonyúan sok tank dobja le a tornyát
régebben T67-el alig emlékszem ilyenre, most meg minden csatában 1-2 biztosan
persze a nagyobb tiereseket nem sikerült eddig még robbantani vele

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75689) ddt500hu válasza Simi37 (#75686) üzenetére


ddt500hu
veterán

Egyik klántagunk 10k csatát ment már az M53/55-el. :F

jozefgucci1 Vigyél nagy EÜ csomagot. Az mindenkit meggyógyít.

[ Szerkesztve ]

(#75690) Bingisz válasza Simi37 (#75686) üzenetére


Bingisz
addikt

A SU100-nak mindig is sz@r volt az ammorackje.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75691) jr1994 válasza jozefgucci1 (#75687) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem is ilyen betöltésnél a képernyő aztán kezdéskor magától visszamegy kicsibe :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#75692) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Tier5-7 közt, E25 és TOG II* kivételével milyen prémtankot éri meg a legjobban megvenni? Az érdekel, ami a leginkább OP (a többi ilyenhez viszonyítva).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75693) xAttilax válasza 04ahgy (#75692) üzenetére


xAttilax
őstag

Nekem a type 64 és a su122-44 ami nagyon bejött.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75694) ddt500hu válasza 04ahgy (#75692) üzenetére


ddt500hu
veterán

SU100Y-nak brutális az ágyúja. 3 találat kell vele és 30k nettó. :D

[ Szerkesztve ]

(#75695) dfsz34 válasza Lunky88 (#75676) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem kell túl spilázni szerintem. Ph3lan mondta meg a tutit, hogy fontos persze olvasni meg mások játékát nézni, de a legfontosabb, hogy felismerd és tanulj a saját hibáidból.

Nagyon igaza van, csak tippelni tudok, de szerintem olvasás, mások replay nézése kb 30-40%-t segít a fejlődésben és a 60-70%-t meg az segít(ene), ha megérti az ember, hogy mit csinált rosszul egy adott helyzetben. Sokan még azt is képtelenek megérteni, hogy rosszul csináltak valamit és akkor ne is beszéljünk annak a megértéséről, hogy mi volt a kiváltó ok (root cause). Tovább is megyek, ami szerintem igazán nehéz, ha el is jutnak nagyon kevesen oda, hogy megértsék, mikor és hol hibáztak, ami az események láncolatán keresztül a vereséghez, kilövéshez stb vezetett, az igazi nagy kérdés, hogy mit lehetett volna másképpen és jobban csinálni?

Aki ezt így végig gondolja a saját csatáiban és megtalálja a választ a mit lehetett volna jobban csinálni kérdésre, na az fog nagyon gyorsan fejlődni.

Persze ezt leírni könnyű, megvalósítani már egy más történet.

Leírok két példát, hogy mire gondoltam. Mindkettő e-25: hátba támadom az ellenfelet, elkaptam és leláncoltam egy panther-t, lövöm, mint állat, fogy a hp-ja, ő csak egyszer bír meglőni, rossz a gun dep, nem lát rám jól (ezt utólag értettem meg, amikor visszanéztem). Az ellenfél e-25 visszafordul és odaér, kb 2-3 lövést lett volna, ki tudtam volna szedni simán és utána a panther-t, helyette a panther-t lőttem és az e-25 kiszedett. A "root cause", hiba az volt, hogy nem váltottam célpontot. A helyes döntés az lett volna, hogy ráállok az e-25-re, kiszedem és utána a panther-t.

Másik eset, karelia támadás, kempelek a dombon, már 2,8e sebzésnél tartok és el akartam érni a 3e-t, mindenképpen ki akartam szedni egy kv-85-t. Hiba. Felspotolt, belém lőtt egy T67, közben a hátamba került egy cromwell, akire számítottam, csak arra nem, hogy hp-t vesztek előtte. Még így is majdnem kiszedtem, csak a rohadt szerver lag miatt mellé ment a lövésem forgás közben. A három megmaradt agyhalott társam természetesen elvesztette a csatát, mert nem mertek támadni (tiger, kv3 meg t29, amikor 3 tier6 med volt ellenük meg két tier5 TD), hanem kiálltak nyílt terepre szétlövetni magukat, a rohadt cromwell tarolt a hegyről. A helyes döntés az lett volna, hogy nem kockáztatni, hagyni futni a kv-85-t, ráfordulni a közelgő cromwell-re, könnyen kiszedhettem volna, amikor oson felfele és utána én tarolhattam volna a hegyről, majdnem biztos lett volna a győzelem.

Ja igen, az utolsó dolog, ha mindez megvan és az ember tudja a helyes döntést bizonyos szituációkban, akkor alkalmazni is kell, nem csak tudni, hogy mit kéne csinálni.

Nagyjából ennyi a nagy titok, meg kell érteni, mi ment félre, mit lehet ellene tenni és alkalmazni is legközelebb. Pár ezer csata után már egy nagyon erős játékos lehet(ne) valakiből, ha csak ennyit megtesz. Nagyon erős kék, vagy alsóbb lila simán, nem kell semmi hókusz pókusz, bár azt azért tudni kell, hogy a nagyon jó játékosok még ezen is felül tudnak emelkedni, pontos tank ismeret (gyenge pont, de saját tank erősségei is), helyismeret, speciális trükkök, stratégia meg persze jó reflexek, biztos kéz stb.

(#75696) Warton válasza Lunky88 (#75676) üzenetére


Warton
őstag

Magamból kiindulva teljes mértékben egyetértek a cikkel. A T10 nagyon nem fair, a legkisebb hibát is nagyon bünteti, ezért azon a szinten arra van ítélve az ember, hogy ne hibázzon. Pont azért, mert idáig az agyhalottak már nem jutnak el. T8-nál szerintem megragadnak. Statpaderrek kerüljék el jó messzire, mert a WN mutatók le fognak zuhanni. Azok nyugodtan higgyék el, hogy milyen fasza játékosok, hogy a Hellcattel 1500-as xp-s köröket mennek. Érdekes módon 10-es tankos köröket ide sem tesznek be nagyon az emberek, pedig az sokkal izgibb lenne, mint a sokadik Hellcat és E25 kör. :U Na mindegy.

Sokáig nem játszottam T10-ben mert nagyon viszi a creditet és nem volt prémium járgányom. Most, hogy összeszedtem pár prémium járművet, már szívesebben játszok T10-ben, elsősorban a Leo1-el,, újabban T62A és az FV4202-vel. És úgy érzem, hogy az ott szerzett tapasztalatok kihatnak az alacsonyabb tierbeli játékomra is. Sokkal megfontoltabb lettem. Persze ehhez az is kell, hogy a gyakorolt T10-es tank hasonló játékstílust képviseljen, mint amivel alacsonyabb tierben játszik az ember. Pl. Leo1-nek nálam a PzIVS a megfelelő másolata, ráadásul képezhető benne a legénysége is. ;)

Nagyon szenvedős volt elkezdeni, rengeteg bukott csata az elején, rengeteg bukott credit, amit aztán lehetett vissza farmolni a JagdTig 88-al. Aztán már kevesebb bukott csata, és/vagy bukott csata, de viszonylag normális mennyiségű leosztott dmg. Aztán kb. a 150. csatától kezdtem élvezni a dolgot és jöttek a jobb eredmények is.

Most a decemberi leárazásokkor újabb T10-es tankokat akarok majd beszerezni. Elsősorban a Maust, erre már meg is van a credit. Ne kérdezzétek miért, egyszerűen tetszik, meg mégis csak egy ikonikus tank, bár adatok alapján nem tűnik túl jónak. A másik pedig az E50M lesz, amire még nagyon nincs credit, de majd reménykedem, hogy időközben összejön az az 5 misi.

(#75697) Simi37 válasza jozefgucci1 (#75687) üzenetére


Simi37
őstag

Csak betöltéskor ilyen amikor kezdődik a csata akkor csak a tankneveket mutatja.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#75698) jozefgucci1 válasza Warton (#75696) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont hogy az általad leírt dolgok miatt nem megy az ember gyakran T10-ben . Mindenkinek van pár tank amit húzni akar még és ott van sokaknál a kredit farmolás is . Helcat-el én már nem megyek nem is mentem annyit , hogy azt stat húzásnak lehessen venni . Viszont az E25-öt nemrég vettem kifejezetten fun tanknak és ez be is jött .Való igaz T10 -ben már megfontoltabban kell játszani , többet várnak el tőled és egy hiba sok hp veszteségbe kerülhet . Arról nem is beszélve , hogy vannak bizonyos ágak ahol pl jól ment a Tier9-es tankal ,de a tízessel már nem megy . Nekem erre kiváló példa Batchat ! A lorival eredményes voltam élveztem a játékot ,de ezzel nem tudok jó kört menni . Botrányosan szar vagyok vele . Tegnap néztem 130 csata után 1050 az átlag dmg-m vele és 44% a WR a kisebbik gond .Tudom Lori és Bc más stílust kíván ,de utóbbira még nem jöttem rá.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#75699) Remus389 válasza Warton (#75696) üzenetére


Remus389
veterán

ha teheted, ne a Maus-t vedd, inkább a jagdpanzer e100-zat, elobbivel a kill/death aranyom kb 1.2 vagy valami ilyesmi, utóbbival 3.2

A maus-nal több probléma is van, lassabb, az agyuja fenyevekkel rosszabb, de a pancelzata viszont nem annyival jobb

a forgatható tornya pedig oly lassú hogy az sem túl nagy előny

összességében a maus nekem csalódás volt, a jagdpanzer e100 kellemes meglepetés, talán Még a wtf e100-nal is jobb (az is van, annak az a baja hogy óvatosan kell használni mert nincs pancelja )

Én az összes német tankot vegigvittem és kipróbáltam, tier10-ben a wtf e100, de talán a legjobb a jgdp e100

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#75700) Jolet válasza jozefgucci1 (#75687) üzenetére


Jolet
őstag

nekem 1360 az átlag 56% mellett, igaz 1109 csatával, számomra sok olyan pályát dob, amit nem szeretek vele és vagy nem alkalmas rá

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.