Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#75901) Bad Pritt válasza Djuree (#75882) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

So true. Saját példa: mikor a sok fogalmatlan megszerezte a Togot elkezdtünk artyzni meg KV2-zni és ripityára lőttük őket. Senkit nem érdekelt, hogy ki epic játékos és ki nem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#75902) sequator válasza dfsz34 (#75897) üzenetére


sequator
senior tag

Nem tudom, az E-100-mal T10ben (meg mással is, már T8tól akár) olyan aranyesőt kapok, hogy kétségeim vannak a 14k dmg összeszedésével kapcsolatban. Azt hiszem nekem azt, vagy a spotot kell majd kihagynom. Esetleg megveszem a Maust, hátha azzal összejön, de ott meg a dmg output kisebb.

Hát nem adják ingyen az biztos. :D

Nagy +1 a részemről, ha nem lesz feltétel a "win the battle".

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#75903) bigobert válasza Angel1981 (#75900) üzenetére


bigobert
tag

Ha nem haragszol, hogy hozzászólok: ez jó ötletnek hangzik! Ezt tovább víve, akár a tankra vonatkozó WN/eff értéket is megadhatnák, mint ahogy azt is lehet látni, hogy adott tankkal mennyit ment egy játékos.

szerk.: közben eszembe jutott, hogy az xvm az adott tank win rate-jét is mutatja.

Például egy közepes játékos bizonyos tankokkal simán összehozhat akár kék wn8-at is átlagban. Adott csatára vonatkozóan ez használhatóbb információt ad. Én pl. 1350wn8-on állok, IS-2-vel 2000wn8, míg a T29-cel 1580.
Engem személy szerint ez az infó jobban érdekelne.
Amikor látok egy zöld vagy annál jobb scout-ot, azt feltételezem, hogy felderítésben is jó, aztán lehet, hogy csak sebezni tud.
Vagy ahogy Kean_Sorbo is írta, nem az artyzással húzza a statját.

[ Szerkesztve ]

(#75904) sequator válasza bigobert (#75903) üzenetére


sequator
senior tag

Ez lenne az igazi, és még jó lenne, ha a spot dmg sem esne ki a számításbólaz API miatt. Akkor lehetne reálisan felmérni, hogy mire számíthat az ember a csapattárstól/ellenféltől. Én is hiába vagyok világos/sötétzöld, ha a 13-90nel megyek, inkább sárga vagy piros a valós szintem. (nem megy ez a spot-tolás (:) ), rohangászás nekem :().

Az utolsó 1000 csata is csalhat, pl most kezdtem a brit HT ágat, minimális freexpvel, de a lövegek megvannak a med ágról, de a T2-T3 a Matildáig és most a Churchil I így is szenvedés. Az 5x xp event alatt nem tudtam összeszedni a 27k xpt a Churchill VII-esre, annyira nem ment. Meg sok ágat is viszek egyszerre, így mindig van 2-3 stock közeli tankom, amivel megyek. Emiatt 70-80-nal alacsonyabb az 1000 csatás WN8am, mint az overall (15k csata) és 110-zel rosszabb, mint az utolsó 13,8k csatám. :(

sautia

sequator

(#75905) h1mpi válasza Clodovicus (#75870) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze van gyorsabb med, nem is kevés, de a könnyített MM miatt a saját Tierjében még a heavyk is vissza-vissza húzódnak, ha SP-t látnak. :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#75906) Angel1981 válasza bigobert (#75903) üzenetére


Angel1981
veterán

Miért haragudnék? :)

Amit írsz szintén jó ötlet,, esetleg egy XVM szerkesztőnek továbbítani lehetne!
Érdekes dolog egyébként, mert én az utolsó 2000 csatámban bármivel is mentem, ha fullos volt, és már kiismertem, 2000 körüli WN8-ra voltam képes vele - mondjuk igaz, nagyjából hasonló stílusú tankokkal mentem.
Az IS-2-t, és a T29-et kicsit máshogy kell azért játszani, lehet, Neked a "nyers erő" jobban fekszik, mint a taktikás hull-downozás - feltéve, hogy fullos mindkettő, és van már legalább 50 csatád velük.

sequator: persze, az utolsó 1000 csata sem lehet Szentírás, de mégis autentikusabb képet adhat, mint az overall - nem egy játékost láttam noobmeteren, aki az első 5000 csatájában még az 1000 WN8-at sem érte el, de aztán elkezdett keményen fejlődni, és mondjuk 15.000 csata után az utolsó 1000-ben már 2500 körül volt, az összesített mégis csak 1500.

[ Szerkesztve ]

(#75907) sith7 válasza h1mpi (#75905) üzenetére


sith7
nagyúr

a saját Tierjében még a heavyk is vissza-vissza húzódnak, ha SP-t látnak.

maximum az , amelyik nem tudja hol kell lőni ... :U

Bár én ilyennel még nem nagyon találkoztam +2300 csata alatt

(#75908) Valentin90


Valentin90
tag

Ma végre újra le tudtam ülni kicsit játszani. Ennek örömére egy nagyon izgalmas és eredményes kört sikerült menni az AMX 13 75tel. :)

Replay Az utolsó harmadában kissé tökölősnek tűnhet a játék, de eléggé patthelyzetben voltunk, ami azt illeti....


(#75909) Angel1981 válasza h1mpi (#75905) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de ezt én nagyon nem tapasztalom.
Az SP-nek sem az átütése, sem az alfája nem olyan, hogy T8-ban visszatartó erőt képezzen, sőt!
Én inkább azt látom, hogy azzal okozhat meglepetéseket, hogy alábecsülik, rárontanak, aztán néznek, hogy szemből nyeli el a sebzést, az meg szépen lecsipegeti az illetőt - ehhez persze tapasztalatlan, vagy gyenge játékosok kellenek.
Régen, amikor még erősebb volt a frontja, és harmadannyi sem volt belőlük a játékban, nem véletlenül hívták noobölőnek - de akkor sem az ágyúja, hanem a trükkös páncélja miatt.

(#75910) Mottie válasza sith7 (#75907) üzenetére


Mottie
őstag

Oldalról, vagy hátulról, mint mindent :) Én azért noob vagyok sokszor elnyeletem vele a lövésemet szemből.

@All: Van valahol összefoglaló táblázat/info az egyes tankok camo értékeiről?

Be Victorious!

(#75911) fradi81 válasza Mottie (#75910) üzenetére


fradi81
veterán

Pl: itt egy.

moto g72, Ninebot d28e

(#75912) h1mpi válasza sith7 (#75907) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pedig elég sok tomato heavy van :K
Napok óta 200-300-as WN8-as heavyk tömkelege játszik.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#75913) dfsz34 válasza sith7 (#75907) üzenetére


dfsz34
őstag

"a saját Tierjében még a heavyk is vissza-vissza húzódnak, ha SP-t látnak"

Mondjuk amikor bevadultam egyszer, mert minden mocsok aranyat köpött rám és átváltottam én is. Viszek elég sokat magammal, mert lőszer javadalmazás bőséges és elfér, de nem szoktam használni, csak ha nagyon muszáj kiszedni valakit.

Még egy kv4 is meghőkölt, amikor három lövés három sebzés. A 250 pen kemény dolog és ment a chat-ben a gold noobozás, olyanoktól, akik maguk is aranyat köptek, de az más természetesen. Ha nem kell már ennyire a kredit, akkor gyakrabban fogok aranyat köpni vele én is. Az SP-nek mondjuk a sok hátránya mellett ez egy határozott előnye, hogy szükség esetén bátran lehet aranyat használni benne, mert kitermeli és jó (nem heat), komoly átütésű arany lőszere van.

Más, nekiálltam az E100-nak, de még tier3-ban és mi megy ott. Egy jó tanács, ezt a tankot csakis a gépágyúval, senki fel ne tegye az 5cm-es ágyút rá, lassan tölt és annyira pontatlan (75%-os legényekkel, de akkor is), hogy majdnem elsírtam magam. 40m-ről egy amx40 seggét nem tudtam meglőni egyszer, mellé vagy a tornyára lepattan vagy csak úgy lepattan, közben az meglőtt meg ki is gyújtott. A gépágyúval legalább odaszórok jó sokat, ha seggbe kapom az ellenfelet, ahogy ez a csata is bizonyítja.

Map: Karelia Pz.Kpfw. III Ausf. A 726 12 099
Csatában elért Achievement Védő, Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Legénységi XP: 726 Javitások: 794 Lőszer: 582
Teljes: 10 723 WN8: 6 440 (100)

Egy hazánkfia végtelen retardált fcmpak köpi az aranyat, hogy a nyakán kidagadnak az erek. A sok idióta megrohamozta az ellenfél bázisát az fcm meg arannyal halomra lőtte őket, szerzett is top gunt. Kétszer engem is meglőtt, be is szóltam neki, mert mi a faxnak fcm-be arany egy tier3 csatába? Az, hogy ő megteheti, engem nem hat meg, mert ez nettó idiotizmus. Ki is szedtem a taknyot foglalás közben, ő meg halmozott írásbeli becsületsértést követett el :) ezért replay-t nem tehetek fel, nincs 18 karika a wotreplay-ben.

[ Szerkesztve ]

(#75914) jagada válasza dfsz34 (#75913) üzenetére


jagada
őstag

Én azért megnézném azt a replayt!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75915) sith7 válasza Mottie (#75910) üzenetére


sith7
nagyúr

+200 pen már beviszi a hasát

h1mpi
Nem tudom, előlem nem nagyon hátrált meg még egy tier 8 -as heavy sem ... max. kicsit beforgatta magát ...

[ Szerkesztve ]

(#75916) dfsz34 válasza sith7 (#75915) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem szoktak, mert elég kicsi az alfa sebzés. Nincs visszatartó ereje az SP-nek és hát sajnos a hasa ahogy írod belőhető már mindegyik tier8 nehéz tank ágyúval.

(#75917) MinionFlasH válasza dfsz34 (#75913) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

" Ki is szedtem a taknyot foglalás közben," :C :C :C

Fő az összetartás! :DDD

(#75918) dfsz34 válasza MinionFlasH (#75917) üzenetére


dfsz34
őstag

Ellenség volt, ha félreértetted volna, de jót mulattam én is a vegyes angol - magyar ugatáson, amit utána rendezett :)

(#75919) MinionFlasH válasza dfsz34 (#75918) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Félreértettem!!! :D Nem ítélkeztem én szoktam "szövetségest" kiszedni, ha nagyon erőlködik, csak tetszett a megfogalmazás. :)

(#75920) Stunts666 válasza dfsz34 (#75913) üzenetére


Stunts666
őstag

Harmas utan merre mesz tovabb?

(#75921) dfsz34 válasza Stunts666 (#75920) üzenetére


dfsz34
őstag

Már kifejlesztettem a dw2-t, mert amúgy is tervben volt nálam a második német med ág kifejlesztése, úgyhogy így két legyet egy csapással. A leopard1 már ki van fejlesztve, de az akcióban akarom megvenni, addig szerintem van annyi időm, hogy használom a jól képzett legénységet és azon az ágon kifejlesztem a tiger2-t.

A tiger-t majd valamikor kifejlesztem, mert azt hiba lenne kihagyni, de most átugrom a med vonalról.

Mentem egy kört a dw2-vel, de annyira nem rossz, mint a híre. Ok, ilyen matilda meg társai csak arannyal lőhetőek, de ugyanez az ágyú tier3-ban egy katasztrófa, ezen meg elmegy kategória.

[ Szerkesztve ]

(#75922) Stunts666 válasza dfsz34 (#75921) üzenetére


Stunts666
őstag

En a tiger p fele mentem eloszor. Nem bantam meg, mert a vk 30p a kedvencem. Ezzel megyek a legtobbet, hiaba van 3 tigrisem meg egy e75om. Viszont elkezdtem a medek fele haladni, ezert elkezdtem a dw2 agat, ami nekem egy szenvedes. :) Az Indienes ag egy kicsit baratsagosabb. :)

(#75923) MinionFlasH válasza Stunts666 (#75922) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

"Az Indienes ag egy kicsit baratsagosabb. "

Ha elérsz a 3002D-hez ez jusson eszedbe! :DDD Egyébként ezt az egyet leszámítva szerintem használható az összes. :)

(#75924) sith7 válasza dfsz34 (#75916) üzenetére


sith7
nagyúr

Tudom ... ezért is csodálkozom, hogy melyik az a tier 8 heavy, amelyik meghátrál egy SP elől ...

(#75925) Stunts666 válasza MinionFlasH (#75923) üzenetére


Stunts666
őstag

Indienem van most, teljesen kifejlesztve. Kezdek megbaratkozni vele, igy megtartom. Remelem egyszer elerem a 3. skillt mint a VK30p-n. Leopardba uj legenyseget rakok.

Ha jol emlekszem a 3002D-nek ugyan az a lovege, mint a 30Pnek. Azt mar megtanultam, hogy mit tud igy nem volt meglepetes. XD

(#75926) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
Arra van vkinek tippje, hogy 1280-as monitorról átrakva fHD megjelenítőre a játékot mitől lesz nagyobb felbontáson hirtelen egy zajos szar a kép? Fejlesztett grafika, színszűrő nincs, közepes beállítások.
Már a menü háttérszíne is képzajos, de a garázsnézetben a padló tükröződése is egy világos pixelhalmaz, játék közben pedig annyira kiélesíti a képet, hogy az már bántó. Print screen-re vmiért nem csinál semmit a gép, Fraps nem működik a játék alatt, szóval képet nem tudok mutatni. :F

[ Szerkesztve ]

(#75927) Enzolord válasza Teasüti (#75926) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha a játékban ütsz PrintScreent, akkor elvileg jobb alul ahol a csata jelentéseket is kapod, kell lenni egy olyannak, hogy mentve ide és ide.. Nézd meg a játék könyvtárán belül a screenshots mappában

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75928) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Egy kellemes kis tank ászocska.

Replay.

(#75929) szbalogh válasza Teasüti (#75926) üzenetére


szbalogh
őstag

Van valami csúszka a grafikai beállításokban. Jobb oldalt fent rémlik. Az kell vagy maxra vagy minimumra tenni. most nem tudom megnézni mi a neve.
3D render resolution ;) thx google

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#75930) Szepi1979 válasza ddt500hu (#75928) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Érdemes az is7 mellé megvenni ezt is? Is7 megvan de nem tudok vele nagy dolgokat csinálni.

“ nem kell mindig nyerni “

(#75931) Enzolord válasza Szepi1979 (#75930) üzenetére


Enzolord
addikt

Sokan jobban szeretik az ágyú miatt..
És az eleje is rohadt szemét tud lenni, ha nem tudják, hol kell lőni..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75932) [HUN]Dani válasza Szepi1979 (#75930) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem fényévekkel jobb az IS-4. Nekem jobban kézre áll, ezért is adtam el az IS-7-et. :K

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#75933) ddt500hu válasza Szepi1979 (#75930) üzenetére


ddt500hu
veterán

Pedig az IS7 a jobbik tank. Annak jobb a páncélja, gyorsabb és erősebb az ágyúja is. Az IS4-nek annyi az előnye, hogy 2500hp-ja van. Ami azért elég komoly előny. Most is úgy indult a csata, hogy meglőtt egy obj,268 meg egy T34 és még maradt 1500hp-m. :DDD

(#75934) 313313 válasza Szepi1979 (#75930) üzenetére


313313
addikt

Nekem pl megvan mind a két tank. Is-7-et szeretem jobban, jobb köröket is megyek vele. Jobb alfa, gyorsabb...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#75935) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Milyen érdekes a statisztikájuk. Az IS4 jóval előbb volt meg.
Csata. Sebzés. Sérülés.
IS7: 46. 2549. 1983.
IS4:147. 2539. 1621.

Az IS4 majdnem pont annyival sérül többet amennyivel több hp-ja van.

(#75936) [HUN]Dani válasza ddt500hu (#75933) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Erősebb az ágyúja? Csak alfában jobb. IS-4-nek nagyobb az átütése, 9.91 alatt tölt, pontosabb és nem kell fél évet várni mire beszűkül. Mozgékonyságban és front ügyileg jobb az IS-7.

magyarsrac

(#75937) fsb1000 válasza ddt500hu (#75928) üzenetére


fsb1000
nagyúr

TankÁszoknak a gratuláció mindig jár. Azért a felső 1%-ba bejutni szép eredmény.
Jól képzett legénységed van. Érdekes... ezen a tankon és is rajtahagytam a BIA-t.
Szerinted miért éri meg?

(#75930) Szepi1979 Úgy gondolom, az IS4-nek is a garázsban a helye. t9-ként élte a fénykorát, de most is nagyon jó tank. Más a "karaktere" mint az is7-nek.
Egy ideje nagyon élvezem hogy a WG ennyire különbözővé tudta tenni tankokat. Szerintem ezt zseniálisan csinálják. Magasabb tierben jobban érezhetőek ezek a különbségek, és ahogy ráérez az ember kezd másként játszani velük.

[ Szerkesztve ]

(#75938) ddt500hu válasza [HUN]Dani (#75936) üzenetére


ddt500hu
veterán

8mm különbség van az átütésben az kb. elhanyagolható. Valóban lassabban szűkül és lassabban is tölt de az első vonalban eleve közelre lövök szóval nem kell megvárni a teljes szűkülést. Viszont az marha hervasztó tud lenni amikor az IS4-el belelövök 370-et egy E50M-be az meg visszalő 430-at.
Az IS7 ellenben egészen gyakran megörvendeztet 600-as lövéssel is pedig az már a felső határa neki. Ezen nem veszünk össze de nekem az IS7 ágyúja jobban tetszik.

fsb1000 Köszi szépen. Őszinte leszek veled nem azért van rajta BIA mert szerintem megéri. Egyszerűen ha már 4 skilles a legénység akkor belefér az is. Egyébként meg sokszor ad hoc módon cserélgetem a legénységet és nem törődöm vele. Az IS7-en két emberen álca skill is van mert valami TD-ből keveredtek oda. :D

[ Szerkesztve ]

(#75939) Linkin


Linkin
senior tag

IS7 Stronk Tank csak nem szabad Ap-val lőni vele ennyi a titok +kell bele egy 5 skilles legénység
[link]

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#75940) Lunky88 válasza Linkin (#75939) üzenetére


Lunky88
tag

Ellenfélként rühellem az is7-et, főleg amikor egy E100-ban vagy Maus-ban ülve találkozom vele. Goldot ugyanis egyikkel sem szoktam használni random csatában.

Az is4-et sokkal könnyebben belövöm mint a 7-est.

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75941) mcwolf79 válasza Lunky88 (#75940) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én tegnap egy ST-I-től kaptam idegrohamot. E100-zal F2F 5 méterről nem bírtam szemből megsebezni. Lőttem a hasát 2-szer, egyszer a kukkert a felső lemezen de semmi.
Na ezután váltottam aranyra, azzal már tudtam sebezni.
Normál esetben nagyobb távról valszeg be tudtam volna lőni a hasát ,de olyan közel volt, hogy egyszerűen túl magasról lőttem, és piszkosul xar szögben volt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#75942) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Pont az jutott eszembe, mikor elkezdtem ezt a meccset a Spähpanzerrel, hogy kicsit leeresztettem vele az utóbbi hetekben, nem igazán megy ez a tank. Hát... lehet mégis. :DDD
[link]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#75943) Lunky88 válasza Bad Pritt (#75942) üzenetére


Lunky88
tag

Gratula ez igen szép sebzés! Még 10-es tankkal is nehéz ennyit összehozni. :)

Meglesem majd a replayt is.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75944) [HUN]Dani válasza Lunky88 (#75943) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Annyira azért nem nehéz. :D

magyarsrac

(#75945) Lunky88 válasza [HUN]Dani (#75944) üzenetére


Lunky88
tag

Akkor fogalmazzunk úgy hogy néhány 10-essel nehéz. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75946) [HUN]Dani válasza Lunky88 (#75945) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez valamilyen szinten megállja a helyét, de szerintem 8-10k sebzést összehozni nehéz nem pedig 6k-t. Ennyihez egy kicsit jobban sikerült kör kell maradjunk annyiban.

No, de ne hagyjuk szó nélkül HáGé kolléga körét. Nagyon szép eredmény egy t8 könnyű tankkal ennyit sebezni, grat hozzá. :K

magyarsrac

(#75947) megaram


megaram
tag

IS8-at vagy E75-öt vegyek?

(#75948) fradi81 válasza megaram (#75947) üzenetére


fradi81
veterán

Talán amelyik tetszik. Legyen e75

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#75949) #43783936 válasza megaram (#75947) üzenetére


#43783936
törölt tag

Vedd meg mindkettőt a karácsonyi leárazásnál. :)

(#75950) mcwolf79 válasza megaram (#75947) üzenetére


mcwolf79
veterán

E75-öt!!
Ahhoz képest az IS-8 egy förmedvény xar tank.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.