Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#75601) zozyk


zozyk
addikt

Melyik úton haladjak tovább a T20 felé? :F

[ Szerkesztve ]

(#75602) Jolet válasza zozyk (#75601) üzenetére


Jolet
őstag

én régebben a vékonyabb páncélossal mentem, de aztán volt, hogy visszavettem később a jumbót és troll gunnal nagyon élvezetes volt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75603) fradi81


fradi81
veterán

kv-220, 9 kill, sok medál, a végén patkányírtás :)

replay

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#75604) benvolio válasza Angel1981 (#75592) üzenetére


benvolio
őstag

Szerintem meg az off-road-ból a light-ok és a gyors med-ek "profitálnak" egyedül, minden másra felesleges, részemről ennyi. :R

(#75605) 04ahgy válasza benvolio (#75604) üzenetére


04ahgy
nagyúr

T32-T34 (és bármi más is) Lakevill, Swamp, Karelia mocsárban meghálálja az off-roadot. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75606) ng0ofy válasza zozyk (#75601) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

A jumbo csak a troll ágyúval volt jó nálam. Nagyon kicsi az a pen ahhoz a lassusaghoz. -
A másikat nem próbáltam, de a jumbonal bármi jobb lehet :)

Jagada: eddig melyik tank volt, amelyikkel a legjobban élvezted a játékot?

(#75607) fsb1000 válasza fradi81 (#75603) üzenetére


fsb1000
nagyúr

GRta!
Ilyen tankom még nem volt, így nehéz megitélni a sebzés mennyire sok, de a killek száma impozáns.
(tudom-- tudommm.. nem sebzésre adják a TankÁszt)

(#75608) jagada válasza fsb1000 (#75590) üzenetére


jagada
őstag

Japán, Kínai és Francia ágat sajnos nem tolom.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75609) jagada válasza ng0ofy (#75606) üzenetére


jagada
őstag

Tiger, de a Tiger II-t úgy látom nem ajánlja senki, most frissítettem, lehet mégis ajánlják :))

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75610) Cseri0058 válasza jagada (#75609) üzenetére


Cseri0058
őstag

Én ajánlom! :)
Egyik kedvencem a játékban!

(#75611) benvolio válasza 04ahgy (#75605) üzenetére


benvolio
őstag

(#75612) h1mpi válasza jagada (#75589) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem is rossz ötlet, de inkább még egy 980-at veszek ;)

Zozyk: egy kis kedvcsináló [link]

Nekem az egyik kedvenc tankom és sose használtam a troll ágyúval. Érdemes rajta hagyni az alap tornyot, mert sokkal jobban pattint, hiába pontatlanabb, lassabb és kisebb a látótávja.
Az M4 viszont csak azzal használható, ami igen behatárolja a nem városi pályákon, főleg mivel +2 Tierben játszol.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#75613) jr1994


jr1994
addikt

Én meg a Csefikét ajánlom mindenkinek! :))

A viccet félretéve, a Tigris 2 nagyon jó tank 8-as szinten, imádtam. De azok közül amikkel játszottam, 110, IS-3, T32 is nagyon jó.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#75614) scyllarus


scyllarus
veterán

A Tigris 2 szerintem is nagyon jó. Érdemes kipróbálni, és utána meg az E-75 jön. :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#75615) fsb1000 válasza h1mpi (#75612) üzenetére


fsb1000
nagyúr

WoT tekintetében SLI-vel nem biztos, hogy jól jársz.
Viszont vannak tecnikák amelyekkel nem csak 1 cpu magot terhel a játék, illetve amit 100% körül használ, arról más proceszek átirányíthatóak. Ezzel csökkenthető az akadás, ha egyáltalán van ilyen jelenség a gépeden.
.
A WoT akadások többsége (ami nem szerver oldalról érkezik) abból adódik, hogy a videómemória tartalmát cserélgeti, töltöget valamit.
Ha gyorsítani és laggmentesíteni akarsz, akkor magas órajelű i7 CPU 4 maggal sok gyorsítótárral+ tuning (4--> 5Ghz), felső kategóriás VGA 4GB rammal + nagy sávszéllel (GTX980 szerintem ok), 8-16GB RAM, és gyors SATA3 SSD, de méginkább M.2 SSD háttértár.
.
De mindez nem sokat fog javítani a WoT teljesítményeden, de a játékélményed növelheti.

(#75616) ng0ofy válasza jagada (#75609) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Akkor a Tiger 2 jó lesz tanulgatni a játékot magasabb tierben. Jó ágyúja van, ha a hasát eldugod pattint is :)

(#75617) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Itt egy olyan meccs az ELC-vel, amire büszke vagyok kicsit, még úgy is, hogy megpurcantam idő előtt. Mindent sikerült úgy csinálni, ahogy akartam, elég szoros lett a vége, főleg a buta Wolverine miatt, de ebben az esetben jól döntött, hogy foglalt. Ha jó legénységed van bele, ilyen meccseket lehet menni a kis görccsel, gyakorlatilag tiertől függetlenül.
[link]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#75618) Szepi1979 válasza fradi81 (#75603) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nagyon sokan még mindig nem tudják mit kell rajta lőni. Ha az ellenfélnél van egy azonnal rámegyek. Amúgy grat.

“ nem kell mindig nyerni “

(#75619) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Valaki találkozott már olyannal, hogy a spall liner / repeszpáncél nem működik? Feltettem E-100ra és gyakorlatilag folyamatosan kapom a 700-800as arty dmg-eket, amik nem crittelnek semmit. Ennek ugye pont a felét kéne kapnom elméletileg

(#75620) Biomokus válasza h1mpi (#75612) üzenetére


Biomokus
tag

"M4 viszont csak azzal használható"

Ezzel azért nem teljesen értek egyet. :)

(#75621) Iron Funeral válasza Re-Tech (#75619) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A páncélvastagság nő 50%-al, nem a sebzés csökken 50%-al. (SHSL esetén)
Az, hogy mennyit sebez a HE azt ebből a formulából tudod kiolvasni(már amennyire):

Az itt látható nominalArmorThickness-t növeli a spall liner az alábbi értékekkel, attól függően hogy milyen spall linert tudsz felrakni az adott tankra.
+20% (Light)
+25% (Medium)
+30% (Heavy)
+50% (Superheavy)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#75622) 04ahgy válasza Re-Tech (#75619) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem is van rajta, én is ekkora arty sebzéseket kapok. Ez szerintem már a csökkentett...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75623) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Jalgdpanter II és afelett érdemes a legénységnek camo-t hagyni? vagy érdemesebb átképezni őket hasznosabb skill-re?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#75624) [HUN]Dani válasza mcwolf79 (#75623) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez szerintem attól függ, hogy hány képességes legénységről beszélünk.

magyarsrac

(#75625) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#75623) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jp 2-re még érdemes szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#75626) mcwolf79 válasza [HUN]Dani (#75624) üzenetére


mcwolf79
veterán

3-4 skill-es legénység van benne.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#75627) [HUN]Dani válasza mcwolf79 (#75626) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én meghagynám az álcát, viszont pár skillt lecserélnék.

magyarsrac

(#75628) Bingisz


Bingisz
addikt

Nekem 3 APCR-em maradt, az enemynek meg 3000 hp-ja:


A meccs elején tudtam már, hogy ez lesz, de reménykedtem azért, hogy annyit ki tudnak osztani, hogy a maradékot carryzzem. Sajna nem így történt. Ja meg sokat misseltem vakon, bár utánaszámolva akkor sem lett volna elég a lehetséges sebzésem.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75629) fsb1000 válasza Re-Tech (#75619) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mauson működik. gyak csak azon használom.
E100-ról bő 1 éve leszedtem. Pontosan nem tudom már miért, de lehet én uis azt éreztem hogy nem sok értelme van ezen a tankon.
.
Amúgy az artyk "aktivítása" szemlátomást megnőtt az utóbbi hetekben.
Szinte minden csatában kapom a belővéseket, úgyhogy vissza kell szokni az arty elöli rejtőzködésre.
Pedig milyen jó volt a játék nélkülük! (vagy úgy hogy csak 1-1 volt csatánként.)

(#75630) sith7 válasza Bingisz (#75628) üzenetére


sith7
nagyúr

hááát szarul adtad elő ... legközelebb jobban tedd oda magad ... :(

GG :C

(#75631) h1mpi válasza Bingisz (#75628) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az komoly E-25-el :C egy replayt kérhetek? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#75632) sebijani1982 válasza fsb1000 (#75629) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Arty aktivitásra: Minden 4-5-ik csatában van csak arty. Olyan 8-9-ik csata az ahol oldalanként 1-nél több van. ST-I vel megyek most folyamatosan, ha csatában ragad, akkor játszom alacsonyabb tierrel 1-8 között vegyesen. Furcsa is, hogy nem kell sasolni az "esőfelhőket az égen". :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#75633) Bingisz válasza h1mpi (#75631) üzenetére


Bingisz
addikt

Annyira nem izgi azért, G1 camp befigyelt nálam, de tessék.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75634) Jolet válasza Bingisz (#75628) üzenetére


Jolet
őstag

Mindig csodálkozom a hatezer körüli sebzéseken, szerintem csak kigyújtással lehetséges.

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75635) Stigma.HC válasza Bingisz (#75633) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ejj azt nem értem, hogyha a wg a többieknek letekerte azt a bizonyos kapcsolót a sebzés/találatok menüpontban akkor neked miért nem? :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#75636) Bingisz válasza Stigma.HC (#75635) üzenetére


Bingisz
addikt


;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75637) fsb1000 válasza sebijani1982 (#75632) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Akkor neked szerencséd van az artykkal.

(#75638) h1mpi válasza Bingisz (#75633) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi nézem :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#75639) xAttilax válasza sebijani1982 (#75632) üzenetére


xAttilax
őstag

igazi mázlista!
nekem ma 20 csatából kb 3-an nem volt arty, és nem ritka a 3,

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75640) Angel1981 válasza jr1994 (#75613) üzenetére


Angel1981
veterán

Bennem is felmerült, hogy kihúzzam az új USA light ágat a Bulldogig, de utánanéztem, és már most olyan népszerűek, hogy figyelembe véve, hogy mennyi időm van játszani, szerintem mire odaérnék (kb. 4-6 hónap) már nerfelik is őket! :P

#75604 benvolio: ok, rendben, alapvetően igazad van, én sem azért adtam a Matildának azt, mert olyan nagyon jó, hanem mert a legkisebb "rossz" - szerintem. :R

[ Szerkesztve ]

(#75641) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#75636) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hát aki nem ment el filmet nézni, az könnyen így járhat... ;]

(#75642) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hali, akadt egy kis problémám, ma patchelt egy elég rövidet, és belépésnél azt írja ki, hogy "kérjük frisítsd az alkalmazásodat", dehát nemrég patcheltem, mi lehet a problémája?

(#75643) Angel1981 válasza fradi81 (#75603) üzenetére


Angel1981
veterán

Klassz! ;)
Majd mehetnénk szakaszban, én hoznám a Matilda BP-t, mert húzni szeretném az angol legénységemet! ;)

(#75644) mtade válasza Pukkancs (#75642) üzenetére


mtade
aktív tag

Modokkal van gondja. Használj Aslain's modpak-et, azzal senkinek nem volt gondja. Nekem sem... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#75645) fradi81 válasza Angel1981 (#75643) üzenetére


fradi81
veterán

oké majd mehetünk egyet farmolni :)

moto g72, Ninebot d28e

(#75646) Pukkancs válasza mtade (#75644) üzenetére


Pukkancs
tag

Köszi, Aslain's modpack megjavította :D

(#75647) xAttilax


xAttilax
őstag

most one shootolt egy GW tiger P :Y IS 7-ben... pedig már örültem, hogy csak egy arty van és az is csak VIII-as...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#75648) rlazol válasza xAttilax (#75647) üzenetére


rlazol
addikt

én a minap vettem meg, és azt tapasztalom, ha talál az nagyon durva, de ritkán talál... peched volt. :U
full hp-ról szedett ki? nem lehetett lőszerrekesz?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#75649) fradi81


fradi81
veterán

Adja ma a Hellcat, másnak is? :)



replay

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#75650) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Hellcat ász, még a nerf után is:



Replay.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.