Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#75701) dfsz34 válasza Jolet (#75700) üzenetére


dfsz34
őstag

A batmobil? Azzal pedig brutál sebzéseket lehet kiszórni olyan óvatos duhaj stílusban. Ha elkap valakit, akkor nem ereszti. Nekem most beesett a sebzés, magasabb előtte, de volt kb 50-60 olyan csatám, hogy borzalom RNG mellett sorozatban (ahogy a nagy véletlen RNG adja ugyebár), de 2,5-3e sebzést azzal illik kiszórni egy csatában. Ha kijön a lépés, akkor meg 4-5 között. Sokan scout-nak akarják használni és bár tudja azt is csinálni, ha nagyon muszáj, de inkább flank és sorozatokat lőni vele.

Nekem nagyon tetszik a bat, egyedül az ágyú pontatlan kicsit, szóval azt sokat kell gyakorolni, hogy mikor érdemes elengedni a lövést, milyen beszűkülés mellett, távolság stb.

[ Szerkesztve ]

(#75702) Szasinka


Szasinka
tag

Én kifejezetten szeretek menni T10-ben(meg T9 ami élvezetes számomra). Ebben a két tierben is van a legtöbb csatám. Ezekben a tierekben más a játék mint az alacsonyakban, nekem az egyszerűen nem megy. Az viszont, hogy ettől lesz valaki jobb játékos abban annyira azért nem vagyok biztos, minden tier (és minden tank) mást kíván meg, így a megszerzett tudás nem biztos, hogy konvertálható vélemény szerint.

(#75703) bigobert válasza jozefgucci1 (#75698) üzenetére


bigobert
tag

40t kontra BatChat

Ezt érdekes volt olvasni. Egyrészt, mert nem arról szólt, hogy "szarul megy nekem a tankkal, mert csak 3k az átlagom vele", másrészt, mert én pont a Lóritól tartok. Egész pontosan az 50100 ágyújától, mert nekem eléggé félrehordott.
Megosztanád a Lóris tapasztalataidat?

Hasonló jellegű észrevétel:
Lehet, hogy rosszul maradt meg bennem, de mintha az 50100-at jobban kedvelnék az 50120-tól. Gondolom a gundep/ elevation miatt. Furcsa, de nálam fordítva van. A 120 gun elevation-jét hamar megszoktam. Az 50100 6-os tárából általában 1 mellé ment, 1-2 pattant, ahogy az lenni szokott :)
Viszont a 120 top ágyúja... az első X-es ágyúm a játékban, csak imádni tudom :) Ráadásul a 4-es tár is jobban fekszik nekem. Az is érdekes, hogy mivel a X-es csatákat alulról szagolom, t8-ról (50100) t9-re (50120) nőtt az átlag dmg-m kb 2-300-zal. Tudom, egy opé tárastól többet várnak, de magamhoz képest jelentős, hogy nem stagnál az átlagsebzésem.

Erre például ott a t-34-1 és -2. Alig nőtt t7-ről t8-ra az átl dmg-m. persze, tierjében a -1 jobb, míg a -2 gyengébb, és a mezőny is erősödik, de egy 1 szinttel magasabb tanktól elvárható, hogy nagyobb legyen az átlagsebzése.

Se füle se farka, se ki, se be, se nyő, de ez a jelenség foglalkoztat már egy ideje. Itt jöttem rá, hogy t7-től csökken a görbém.

(#75702) Szasinka

Az aljával egyet tudok érteni. Van persze konvertálható rész, mint pl türelem, térképről helyzetfelismerés stb., viszont a gyenge pontokat az adott tierben lehet megtanulni, begyakorolni. Ha valaki t10-ben él, és lemegy pedózni, lehet, hogy alábecsüli a rusholó AMX 40-et :DDD Persze ez poén, de magamon tapasztaltam, amit írsz. Tudom, hogy a T18 opé (volt), de mikor a Te-Ke-mmel szembekerültem vele, nem tudtam, hol lőjem.
Csak az a kérdés, hogy minek vagy nagyobb súlya?

[ Szerkesztve ]

(#75704) Jolet válasza dfsz34 (#75701) üzenetére


Jolet
őstag

e25

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75705) ddt500hu válasza Warton (#75696) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát akkor tessék. FV 215b 183 tank ász. :D

(#75706) Jolet válasza ddt500hu (#75705) üzenetére


Jolet
őstag

grat :C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75707) jozefgucci1 válasza bigobert (#75703) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én most tartok ott ahol te az 50 120-al . Nemrég lett meg a tizes nagy ágyú és végre lehet vele élvezetes köröket menni . Úgyan úgy érzek ezzel kapcsolatban mint ahogyan mások . Nekem eddig az 50-100 jobban bejött mint a 120 még így is . Igen kicsit pontatlan volt az az ágyú a 100-on ,de hat tárba belefért , lehet mondani . A felső sorban lehet aratni vele szépen és ha berak Tier10-be akkor a nagyok mögött lehet lőni a lesebzett vadat . Ellenben az 50120 már igazi havy ami lassabban mozog , pattannak is róla szépen ,de gyakrabban kerül Tier10-be . Ugyan így a lori is de az mozgékonyabb jobban lehet vele helyezkedni és természetesen papír bár nem annyira mint a BC . Csak az 50B miatt húzom azt az ágat és most az akcióban visszaveszem az 50 100-at is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#75708) Warton válasza Remus389 (#75699) üzenetére


Warton
őstag

Nem várok semmit a Maustól. A statokkal tisztában vagyok, azzal is, hogy nem a legjobb tank, sőt. Lassú, gyenge az ágyúja, manapság kb. mindenki átlövi stb. De ha nem veszem meg akkor tök feleslegesen toltam végig a Porshe ágat, aminek minden tankját szerettem, még a VK Aladárt is. A JgE100 nagyon messze van, még csak a Ferdinándnál tartok, a trógerek még messzebb. Egyszóval KELL a Maus, aztán lehet megbánom ezt is mint a ChurchillGC-t, arról is nagyon lebeszélt mindenki, nem véletlenül mondjuk. :B

(#75709) Warton válasza ddt500hu (#75705) üzenetére


Warton
őstag

Nagyon ügyes vagy, lőttél 9-et, amiből 8 talált. :C

(#75710) Kean_Sorbo válasza ddt500hu (#75705) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Goldnoob. :DDD Grat! ;)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#75711) ddt500hu válasza Kean_Sorbo (#75710) üzenetére


ddt500hu
veterán

183-al? Csak is! :D Különben nincs semmi értelme! ;] Amúgy köszi. :)

Warton Szerintem is. :)

[ Szerkesztve ]

(#75712) Szasinka válasza bigobert (#75703) üzenetére


Szasinka
tag

Szerintem nem rossz tank a lóri. Tartottam tőle mert sok rosszat olvasni róla, de annyira nem vèszes. + van egy olyan tulajdonsàga ami semmi màsik T9-es mednek.... ebből lehet kifejleszteni a batmobilt :)

(#75713) Angel1981 válasza Warton (#75709) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet, de ezek szerint ez még mindig jobb, mint az ezzel a vassal tolt csaták 99%-a. :P :D

75698 jozefgucci1: úgy érted, a Bat Chattel 130 csata után 1050 az átlagsebzésed?

[ Szerkesztve ]

(#75714) Mottie válasza Warton (#75708) üzenetére


Mottie
őstag

megvenni nem kötelező :D

Nekem mondjuk 2 db T X van a garázsban: Maus és Typ E. De ki van húzva az E100 is és az Obj. 268 is csak fenének van 12 milla kreditje megvenni őket :D

Be Victorious!

(#75715) jozefgucci1 válasza Angel1981 (#75713) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Úgy bizony :) nem vicc sajna ,de vállalom. Azt hozzá kell tenni , hogy az első 80-90 körömet még nagyon béna játékosként mentem vele ,de akkor sem sikerült rajta eddig sokat mozdítani . A többi tankommal nem vagyok rossz játékos ( jó nem vagyok uicum ) , de ez kritikán aluli .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#75716) Warton válasza Mottie (#75714) üzenetére


Warton
őstag

Tudom, hogy nem kötelező. Nekem is egy csomó ki van fejlesztve (IS-7, IS-4, E100, Maus, E50M ami így hirtelen eszembe jut) Ebből az utóbbi kettőt tervezem most beszerezni.

(#75717) Angel1981 válasza jozefgucci1 (#75715) üzenetére


Angel1981
veterán

Jó, semmi gond, mit több, derék dolog egy ilyesmit bevallani! :R
Nem szólhatok egy szót sem, mert nekem még nincs is T10-es tankom, de dolgozom a projecten! :))

[ Szerkesztve ]

(#75718) Remus389 válasza Mottie (#75714) üzenetére


Remus389
veterán

Most nekem van a T-25 prémium tank ÉS az ajándék TOG

két prémium tankkal állandóan nyereséges a napom (kb 100.000 kredit pluszba ), annak ellenére hogy megvan a Jagdpanzer E100 és a wtf TRÓger is

igaz ez a két tier10, a két legjobb tier10 amivel valaha is játszottam, tehát még velük is néha plusszos a kör, vagy kicsi veszteség

rajtuk kívül van a tier6-os Churchill , a L.G.B.T. tank, meg a Fosch

elvileg nem kellene, de mindig plusszal zárom a napot ,így lesz pénz idővel mindenre, szerintem főleg a két prémium dobja meg illetve hogy jól megy a két tier10 tank is nekem

Ha napi plusz 100.000-et megcelzod, akkor havi szinten plusz 3 milla, így már kijön egy tier10 tank vétele és eladása közti különbség

És én csak leduplazom őket, annyi

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#75719) Jolet válasza Jolet (#75700) üzenetére


Jolet
őstag

Sztornó félre olvastam

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#75720) Lecs@


Lecs@
addikt

A rosseb a fejét aki eme betűket kitalálta. :W De ez csak a regnél csinálja. Idegesít Lacikám.
Más : a kettes komponens határozottan jobb. :C

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#75721) octopus666 válasza Remus389 (#75718) üzenetére


octopus666
tag

Én ajándék TOG II tartottam el IS-7 és Object 268-at. :D

(#75722) Szepi1979 válasza Lecs@ (#75720) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ahham. Mondasz valamit. :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#75723) dfsz34 válasza Remus389 (#75718) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha meg vennél egy tier7 vagy 8 prémium tankot, akkor kb napi 4-5 csatából meglenne a 100e nettó meg még pluszban a nagyobb tier tankokban elhasználni való is.

Az idő pénz, hiába hiszik sokan, hogy nem az. Amennyi időt a t-25-el meg a tog-al töltesz nap mint nap...

(#75724) h1mpi válasza dfsz34 (#75723) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egy 2000 dmg-es kör az SP-vel vagy a Löwe-vel 40-50K nettó.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#75725) Kean_Sorbo válasza dfsz34 (#75723) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nekem a 268 és 155 páros nem tartja csak el magát, prémium nélkül (talán a 268 igen). Az arty az mindig mínuszos,a csoki miatt, ami 20e pénz. A többi mind pluszos.
Prémiummal meg egy nap alatt összeszedek 2,5-3 milliót az E-25,SU-122 párossal.

Mondjuk a múltkor kellet a második csík a Jagdtiger-re, hát nem sajnáltam az APCR-t. Így is csak 300000 mínuszba voltam két nap alatt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#75726) dfsz34 válasza h1mpi (#75724) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, az nagyon nem mindegy, hogy 4-5 csatában megvan a szükséges kredit mennyiség vagy a dupláját, tripláját kell menni érte.

(#75725) Kean_Sorbo tier8-tól már nehezedik a pluszban maradás és én prém nélkül értem. Prémiummal szerintem még a batmobil is pluszban lenne az átlag 2,6 sebzéssel, talán pár sz.r tank lenne gondba, csak nem tudok gyakran prémet venni.

Ha valaki nem tud előfizetni prémiumra rendszeresen, akkor legalább 2, de három is lehet (ha mind más stílus) jó prém tank kell. Szerintem legalábbis. Nem érdemes az időt cseszni tier5-6 normál tankkal vagy kis tier prémiummal, legalábbis ha a kredit szerzés a cél.

Ettől független egy T-25 nagyon jó tank, szeretek is vele menni, de ha kredit kell, akkor e25 meg sp csakis.

[ Szerkesztve ]

(#75727) Warton válasza Remus389 (#75718) üzenetére


Warton
őstag

TOGII-vel meg a T25-tel creditet gyűjteni?! :Y Elég rosszul hangzik. :U
Ilyesmi tankokkal inkább funból szoktam játszani. Persze hoz creditet a konyhára, de azért annyit nem. A napi 100k credit meg bakfitty, mikorra lesz abból 6 millió?!

(#75728) Angel1981 válasza Warton (#75727) üzenetére


Angel1981
veterán

Jó, hát a T8-as prémek hozzák legjobban a pénzt, ez vitán felül áll, de azokat nem mindenki engedheti meg magának, a T5 / T6 azért a legtöbbeknek megfizethető.

Igazából kicsit most is csodálkozom ezen az "ingyen TOG-ot mindenkinek" (mert figyelembe véve a kritériumokat, ez az volt), ez eléggé nagylelkű volt a WG részéről, kíváncsi vagyok, mikor lesz legközelebb ilyen potya prémtankszerzés.

"A napi 100k credit meg bakfitty, mikorra lesz abból 6 millió?!"
Két hónap! :))

(#75729) dfsz34 válasza Angel1981 (#75728) üzenetére


dfsz34
őstag

Az világos, hogy nem olcsóak, bár egy SP nem olyan vészes azért és van neki akciója félévente kb. A kérdés tényleg az időfaktor. Jó, ok, aki teljesen ingyen tud csak játszani vagy nagyon minimálisat tud csak rákölteni, annak nincs választási lehetősége (bár én ilyenkor gyakran csodálkozom, hogy nem te, de vannak akik sírnak és ott figyel a gépcsoda az adatlapján, ami mondjuk alsó hangon 200e). Sokat én sem tudok a játékra rászánni, de akcióban egy e25, t25 belefért, az SP-t is megvettem volna, mint a legolcsóbb nyolcast, ha nem tudom behúzni ingyen. Ez nem annyira sok(k), szerintem. Pár tankra veszek örök festést, meg akciós átképzésekre, skill resetekre használom az aranyat. Nekem nagyon kamuszagú, mikor olyan valaki sír, akinek elég drága gépe van és mondjuk 5-10e forintot sem tud költeni (vagy inkább nem akar).

Ok, hogy egy t5 tank olcsó, akcióban főleg, de ha azt nézed, hogy egy SP-vel, e25-el (ezeket ismerem jobban) fele annyi idő alatt megvan ugyanaz a kredit mennyiség, ha nem hamarabb, akkor azt kell mondjam, hogy bolond lennék kisebb tier tankokkal gyűjtögetni. Egyszerűen idő miatt, annyira meg egyik prém tank sem jó (e25 talán kivétel), hogy szórakozásból menjek velük.

Talán a T25 még a legjobb, a churchilliii-t nem ismerem, azt is dícsérik, de a napi szorzók meg a legénység képzés, ennyi neki a feladata. Ha kredit kell inkább e25 vagy sp, sokkal hamarabb elérem a célt velük.

[ Szerkesztve ]

(#75730) Remus389 válasza Warton (#75727) üzenetére


Remus389
veterán

A napi 100k credit meg bakfitty, mikorra lesz abból 6 millió?! két hónap alatt, és két Tier10-zes tankot is kipróbálhatsz belőle (6 millió - 3 millió eladásnál)

A TOG és T25 olyan 20-25.000 kreditet hoz egy átlagos kör után, ami jó, ha azt nézem hogy csak leduplázom őket, az 4 csatát jelent átlagosan (52% körüli winrate-emmel)

Úgy tűnik a két tier10 jagdpanzerem, a többivel pedig kb nullszaldósra jönnek ki

Napi 100K vagy több legyen a cél, és akkor mindenre van pénz idővel és az akciókat is érdemes kihasználni, mint ami most van, hogy adnak 5*nagy szerszámosládát, azt mindig eladom: +50K

ezekből egyedül a nagy tűzoltókészüléket tartom hasznosnak

Hát igen, én a t-25-öt 650 aranyért vettem akcióban és ahhoz képest elég jó kis tank és termeli a kreditet, egy Tier8-as prémium persze hogy többet hoz, de az még forintban mérve is több mint 10.000 Ft (!), annyit nem ér meg az egész...

A T-25-össel is kerestem már 50.000-et vagy többet ha ügyes voltam, de az átlag olyan 20-30.000

A Tog pedig ajándék volt, bár nem annyira fun, de azért hozza a kreditet, szóval egyelőre megtartom

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#75731) Mottie


Mottie
őstag

Játszik még valaki cleverland modpackkel? Nekem a 2. hotfix óta nem indul a játék... Pedig újraraktam a modokat, mindent

Be Victorious!

(#75732) Stunts666 válasza Angel1981 (#75728) üzenetére


Stunts666
őstag

Jo akcio volt az biztos. 12 csata utan ment a levesbe. XD

Olvastam es mondtak is, hogy a Tierjeben mekkora halalfelelmet okoz egy Tog szakasz. Hat free damagenek jo, ha Vk3001Pvel vagyok.

(#75733) Mottie válasza Stunts666 (#75732) üzenetére


Mottie
őstag

Type T-34 -gyel én is örülök neki mikor először egy KV-2 áll oldalt nekem és szépen 4-5 lövéssel kiszedem (közben más is sebezte) aztán egy full hp-s TOG-ot pöcögtetek meg, bár ahhoz 10 fölötti lövés kell, de no problem :D

Be Victorious!

(#75734) Remus389 válasza Stunts666 (#75732) üzenetére


Remus389
veterán

Ajándék lónak ne nézd a fogát, jó az a TOG

Az hogy lassú egy dolog, benyomom az automata gázt, irányba állítom és kicsit netezgetek 1-2 percig míg odaér, kényelmes :D

Érdemes szembeállni vele, akkor viszont erősnek mondható oldalát nem érdemes mutogatni, kábé ennyi

Annyira nem tetszik mint a T25, de nem panaszkodom, elmegy :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#75735) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Régebben fun volt játszani a Matival, de mostanában annyira agyhalott csapatokba tesz, hogy 1.5K dmg se elég a győzelemhez... Lehet megválok Tőle...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#75736) Angel1981 válasza Stunts666 (#75732) üzenetére


Angel1981
veterán

Valóban sokaknak nem jön be, pedig jó tank az, csak egyedi módon kell használni.

h1mpi: az nem a Matilda hibája.
Ilyen alapon előbb-utóbb mindegyik tanktól megválna az ember, mert ha sokat játszik egy tankkal, előbb-utóbb jön 1-2 rossz széria, amikor 30-40-50 csatán át rossz a win rate.
A lényeg, hogy jól sebezz, és a nagy számok törvénye alapján a win rate is menni fog felfelé.

[ Szerkesztve ]

(#75737) h1mpi válasza h1mpi (#75735) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És mindig ilyenkor kapom a pofont, hogy kussoljak :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#75738) Dr_Syrex válasza Angel1981 (#75736) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Így van. A wot játékosállománya pedig garantálja, hogy simán belefuthatsz rövidebb vagy hosszabb negatív seorozatokba. Erre jó példa a T67 is, ami ugye T7-ig remekül használható tank, de sajnos van, hogy T5-ben sem tudod lehozni a meccset, mert képtelenség 10 agyilag zoknit kompenzálni (többnyire).
És hiába kiváló tank a T67, a kevés HP miatt gyakorlatilag 1-3 lövésből bárki lerendezi. Persze, ha sokat szeretnénk sebezni, ezt a kockázatot szem előtt kell tartani. :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#75739) h1mpi válasza Angel1981 (#75736) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Közben rájöttem, hogy nem a tank hibája volt... hanem a siemka csapattársaké.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#75740) Bingisz


Bingisz
addikt

in 9.5, Object 907 (CW third campaign reward) will be buffed as such:

- penetration of credit shell buffed from 219 to 264
- reload time buffed from 7,1s to 6,5s
- dispersion on the move buffed from 0,12 to 0,1
- aimtime buffed from 2,3s to 2s

Akkor mégse lesz M60-am :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75741) fradi81


fradi81
veterán

Egy laza Indien kör, amivel meg is lett a távcső.


replay

moto g72, Ninebot d28e

(#75742) jozefgucci1 válasza Bingisz (#75740) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ma nem volt melóm délután így umalmamban megnéztelek titeket az ESL kupán ! Az hogy lehet hogy itt is ott is voltak Zwack-osok ? Nagyon jól tolták a srácok a 1390-el ! Egy két jó helyezkedést és pontot el lehetett lesni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#75743) Lunky88 válasza Warton (#75708) üzenetére


Lunky88
tag

Ha majd megvetted keress meg és nyomhatnánk vele szakaszban. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#75744) dfsz34


dfsz34
őstag

Eladtam a T49-t, ahogy elit lett, menjen a francba, az a tank semmire nem jó. Legénység meg vissza a bulldog-ba.

A bulldog még mindig mocskos jól adja, még úgy is, hogy több keserves csatám volt vele a noob áradat miatt, de átlagban elfogadható, amit tud. A wn8 meg szerintem relatív, ahogy számolgatom, feltoltják neki 1550-1600 körülire a szintjét, de még nem nyúltak hozzá.

Тank Wins Átl.Sebzés WN8
M41 Bulldog 7/9 1 564 3 627 (100)

Most kell vele játszani, mert ez komoly nerfnek néz elébe. Emiatt megtartottam a T71-t is egy elég izmos legénységgel, azzal is szeretek menni, de a bulldog GD-je sokkal jobb, ami óriási előny. Ha halálra nerfelik a bulldogot, akkor megyek a T71-el, ha nem, akkor meg két kiváló táras tankom is van.

Lassan meglesz a két skillsor a bulldogra, jelenleg 463m látótávja van futás közben és javulni fog tovább :)

[ Szerkesztve ]

(#75745) Bingisz válasza jozefgucci1 (#75742) üzenetére


Bingisz
addikt

Az ESL és a klánosdi külön dolog. Majdnem minden top magyar ESL klánnak van ZWACK-os tagja.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75746) csapee válasza Bingisz (#75740) üzenetére


csapee
senior tag

Azta eleg jo pen. Reload sem rossz.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#75747) sith7 válasza Bingisz (#75740) üzenetére


sith7
nagyúr

hát ez így más sokkal jobban hangzik :K

(#75748) h1mpi


h1mpi
nagyúr

T9-re lesz valami akció?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#75749) Bad Pritt válasza h1mpi (#75748) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szentestétől kezdve pár hétig -15%.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#75750) h1mpi válasza Bad Pritt (#75749) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi! Azért akkor nem várok addig...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.