Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#75551) fradi81 válasza fsb1000 (#75550) üzenetére


fradi81
veterán

Mindkét küldi ad távcsövet, a csapatépítés a másik.

moto g72, Ninebot d28e

(#75552) fsb1000 válasza fradi81 (#75551) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És van már szakasztársad?
Ha nincs meghívhatsz pár körre. 4 kill-t csak összehozunk...

(#75553) Kean_Sorbo válasza Pete55555 (#75542) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Utólag is boldog születésnapot! Látom goldskúló volt betárazva. :DDD

Na letudtam a 10 csatát (nem lett olyan rossz):

És mit kaptam ezért ajándékba? A második csíkot! :)

Most pedig megyek artyzni, hogy visszaadjam a kölcsönt, amit az előbb kaptam egy 212-től. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#75554) fradi81


fradi81
veterán

Mehetünk egyet.

Kedvenc pályám:

moto g72, Ninebot d28e

(#75555) sith7 válasza 04ahgy (#75506) üzenetére


sith7
nagyúr

pontosan ... nekem is van SP - m, 2200+ csatával, de most már csak szorzózgatom, a Löwe - t tolom ezerrel :K

(#75556) dfsz34 válasza Veatta (#75521) üzenetére


dfsz34
őstag

"Időlimit lesz rá?"

Na itt a válasz: "- Individual Missions are time limited, but the limit is quite long. They will come in seasons, around half a year ones."

nagyjából fél év időtartam lesz egy szezonra

(#75557) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Sziasztok!!

Nagyon új vagyok még a témában... Néztem mikről folynak itt a beszélgetések, néztem már videókat is ... De valaki aki találkozott már a Caernarvon tankkal, mondj már meg, hogy milyen területen kell lennem vele és milyen posztot töltsek be, hogy minden csatában tudjak megfelelően játszani, mert bárhová megyek, városba, akárhova, nem megy a játék vele. Black Prince-el nem volt ilyen gondom és most kezdtem a játékot nemrég, szóval csak ez a tier 8-as tankom van. Valaki esetleg?

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#75558) Scheff


Scheff
tag

Real Gamers 3on3 bajnokság döntője 19:40-kor kezdődik. A DTQ Greedy Aces csap össze a LastMinute csapattal. BO7, 8 perces csaták, a közvetítést ezen a linken követhetitek nyomon.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#75559) Bobyjack válasza rbertkrl (#75557) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Itt olvashatsz erről a tankról egy elemzést.

(#75560) fsb1000 válasza fradi81 (#75554) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Be merem vallani: egyetlen 4 killes sem sikerült szakaszban. Lehet 3-as szakasz nyerőbb.
.
De ha valakiknek jól megy és minden 3-4. körben összejön, (én azt hittem minden másodikban sikerülni fog), akkor is több mint 100 csatát kell menni szakaszban.
80K xp előbb meg van.

[ Szerkesztve ]

(#75561) fradi81 válasza rbertkrl (#75557) üzenetére


fradi81
veterán

Röviden, a tornya jól páncélozott azt lőhetik, az alja nem azt el kell rejteni domb, roncs, valami mögé kb. így :)

[link]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#75562) rbertkrl válasza Bobyjack (#75559) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Igenigen, köszönöm!! Csak azért nem értem a tornyos dolgot, mert ugye... A lövegpajzs mellett simán átlőnek és a toronyforgatás is sokszor sérül, próbálkozom azért. :R

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#75563) benvolio válasza Angel1981 (#75544) üzenetére


benvolio
őstag

A Matildára kell az "Off-Road"? ;] :C

(#75564) Angel1981 válasza benvolio (#75563) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha tudsz jobbat harmadiknak, akkor szólj! :P

(#75565) Diarmand válasza Angel1981 (#75564) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én tudok. Tűzoltás helyett Biztonságos elhelyezés. :)

(#75566) benvolio válasza Angel1981 (#75564) üzenetére


benvolio
őstag

Mivel venti is van rajta én biztos, hogy visszaváltanám BIA-ra az első sort, de szerintem az off-road-nál még a "sima utazás" is jobb. Egy ilyen "heavy-s" med-et lehet úgy használni eredményesen, hogy a tempomatot egyes fokozatra állítva mész előre és csak köpködöd a megymagot. Úgy mint az AT2-nél, mert az út egyenetlenségeiből adódóan a mozgás és a kemény páncél miatt pattogni fognak róla, de te meg szépen 0-ra csipegeted az enemyt. De ahogy nekem is javasoltak néha, azt raksz rá amit akarsz. ;]

(#75567) fsb1000 válasza benvolio (#75566) üzenetére


fsb1000
nagyúr

3. képességnek én is a BIA-t tervezem.
Sokan mondják semmit nem ér, de azért picit gyorsabb a töltés, pontosabb a célzás... sok kicsi sokat számít.

(#75568) h1mpi válasza rbertkrl (#75562) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó rng és pen kell, hogy átlőjjék, de nem lehetetlen, főleg gold ammoval.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#75569) rlazol válasza rbertkrl (#75562) üzenetére


rlazol
addikt

tény, h nem sebezhetetlen, de ez a legjobban taktika vele.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#75570) fsb1000 válasza fradi81 (#75561) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A videon, minden lövés után visszavált sniper nézetből. Azonnal
Ezt valami script csinálja vagy reflex?

(#75571) fradi81 válasza fsb1000 (#75570) üzenetére


fradi81
veterán

Szerintem kézzel csinálja így szokta meg.

moto g72, Ninebot d28e

(#75572) Angel1981 válasza Diarmand (#75565) üzenetére


Angel1981
veterán

Khmmm... mi a sofőrről beszélünk! ;)

És a biztonságos elhelyezés mivel perk, egy teljes helyet elvesz, onnantól csak 160% marad a javításra és a camora, vagyis valamelyik hátrányt szenved - arról nem is beszélve, hogy nagyon ritkán kap ammo racket, és szerintem mind a biztonságos elhelyezés, mind a vizes lőszerrekesz placebo - de azért kösz a tippet! :)

#75566 benvolio: a BIA mindenkitől elvesz 100%-ot, onnantól mindegyik tagon vagy a 100%-os javítást / camot "fel kell áldozni". Én BIA-t csak 400%-os legénységnél adnék, addig szerintem pocsékolás, olyan jelentéktelen, amit ad.
A másik meg, hogy a Matilda páncélja csak T4-ben erős igazán, T5-ben azért már nem ajánlatos vele első sorban harcolni, ráadásul a HP-ja is kevés, és az artik is szeretik, leszedik egy pillanat alatt.
Amúgy sem találtam eddig olyan járgányt, ami mozgás közben 150 méternél távolabbra betalálna, ergo nem szokásom mozgás közben lődözni (kivéve flankelésnél).
Tudom, elsőre nevetséges lehet az off road driving, de ennek legalább mindig hasznát veszem amikor mozgok, szóval köszi a tippet, de szerintem így a jó - illetve a legkevésbé rossz. :)

[ Szerkesztve ]

(#75573) benvolio válasza Angel1981 (#75572) üzenetére


benvolio
őstag

Nem vitatkozok, de csak "Coughlin egyik törvénye" jut eszembe erről, hogy a Matilda soförjének "off-road"-ot adjak, az az, hogy "bármi más, csak jobb lehet". :P

(#75574) LicskaiJ válasza Scheff (#75558) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

Szép volt DTQ! :C
Kár, hogy MrScheff-et nem láttuk játszani :)

Go Pats!

(#75575) Diarmand válasza Angel1981 (#75572) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szerinted placebo :)

Mindkét cucc megnöveli a modul hp-t, így innentől nagyon nincs miről vitatkozni. Itt meg tudod nézni, hogy melyik mennyivel növeli a lőszerrekesz hp-ját.
A tűzoltás ellenben a játék leghasználhatatlanabb skillje, soha ne adjátok semelyik embernek sem. Ami meg a BiA-t illeti, volt már róla véleményütköztetés nem egyszer, az enyémet már elmondtam róla, de a Matildán tényleg nem éri meg. Lassan megy, ettől gyorsabb gyakorlatilag nem lesz. Gyorsan lő és céloz, ezért a BiA-tól nem fog sem gyorsabban lőni (plusz 4 század másodperc) sem célozni (ez annyira kicsi értéknövekedés hogy kb észrevehetetlen). Erre nem kell. SZVSZ mielőtt kötözködne valaki.

Jah igen, hogy a sofőr :DDD Nekem a tűzoltás szúrta a szemem, mert az FV 183-mon kihúztam mindenkinél fullra, de még akkora csalódás nem ért a játékban ;]

[ Szerkesztve ]

(#75576) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A WOT támogatja az SLI-t?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#75577) 04ahgy válasza h1mpi (#75576) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A WoT támogatja az SLI-t, de az SLI nem támogatja a WoT-ot. :DDD

Egy olyan játékról beszélünk, ami még egy középkategóriás kártyát sem fektet meg egymagában, annyira CPU limites 5GHz-es i7-4790K-n is...

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75578) Bingisz válasza h1mpi (#75576) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem, ráadásul most épp bugos is, ha be van kapcsolva az SLI.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75579) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Oké köszi, akkor hagyom a 980-at, gondolkoztam egy 970 SLI-n.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#75580) Spenike válasza Bingisz (#75324) üzenetére


Spenike
tag

Hali

"Nézzük artyval mit tudsz tenni hatékonyan egy csatában a győzelemért:
-sebzést osztani
-kilőni tankokat (bár már ezt is kevésbé hatékonyan, mint egy normál tankkal)"

+
Talán kivenni az ellen artyt amit te nem tudsz meccs elején (ezáltal mehetsz olyan pontokra ahová addig nem mentél mert megölhet az arty nem kerülhetsz spot alá mert meglő az arty stb !....)
Láncon tartani 1 heavyt amivel a többiek szenvednek mert beállt 1 jó kis helyre és pl jó játékos is tolja vele stb stb.. kell az arty! szerintem ....

(#75581) h1mpi válasza 04ahgy (#75577) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor a wot szereti a 2011-E-es cpu-kat vagy az se jelent előnyt? Nem mintha nem lennék megelégedve a mostani 60-120 FPS-el csak érdekel, miért ilyen cpu igényes ez a játék? Gondolom elvault a grafikai motorja?!

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#75582) csapee válasza Spenike (#75580) üzenetére


csapee
senior tag

Az arty ellen: nem spotol es nem fog fel sebzest. Jah es nagyon nagy a random isten.
Mondomezt ugy hogy nekem is van 3 arty ag bekezdve. :)

Csapee

(#75583) jagada


jagada
őstag

Melyik a legjobb T8 heavy/med tank?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75584) #43783936 válasza jagada (#75583) üzenetére


#43783936
törölt tag

Melyik a legjobb autó?

Ez kb ugyanilyen konkrét kérdés. :D

Milyen stílusban szeretsz játszani, közelharc vagy inkább támogató módban?

(#75585) jagada válasza #43783936 (#75584) üzenetére


jagada
őstag

Ez attól függ, hogy saját tierben, vagy éppen +-2 tierbe dob be az MM. +2 tierben inkább a 2. sorból próbálok szurkálni, topként pedig megyek előre.
Azt elfelejtettem írni, hogy sima, nem prém tank érdekel.
Tiger II van kifejlesztve azt megéri megvenni?
Kihúztam már T7-ig az orosz, USA és a brit heavy ágat is, de a medeket is szeretem. Elég drágák már itt a tankok nem akarok vakvágányra futni, vagy nagyon szenvedni.

Olyan kellene ami nagyot penetrál és sokat sebez, de azért jól pattint is.

Illetve az is érdekelne, hogy mit javasoltok KV-13 vs. T-43?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75586) #43783936 válasza jagada (#75585) üzenetére


#43783936
törölt tag

Farmolj össze sok kreditet, mert karácsonytól minden le lesz akciózva.
A wotinfo.hu-n sok tankelemzés van, olvasd át őket, úgy könnyebb lesz döntened.

(#75587) Szepi1979 válasza h1mpi (#75579) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Én tudod mit változtatnék a gépeden?

Semmit.

Ja de, elhoznám haza. Hagyd úgy ahogy van. :)

Jagada ( 75583 ): Mindig az amelyik ellened van.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#75588) Angel1981 válasza h1mpi (#75579) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha a WoT miatt akarod, felejtsd el gyorsan, abból a bizonyos második 970-ből 100x inkább aranyat vegyél! :D

(#75589) jagada válasza Angel1981 (#75588) üzenetére


jagada
őstag

Az aranyból meg prém tankot, a prém tankból meg creditet :DD :DD

(#75586) Mogyesz75: Olvasgattam már, de eléggé hiányos még a lista.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75590) fsb1000 válasza jagada (#75583) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azok a tankok amiket T8 századba és strongholdba visznek.
Pl: IS3, 50-100, 13-90

(#75591) zsolthee válasza jagada (#75589) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nem szálltok le H1mpi-ről, mi? :N

De hogy a kérdésedre is válaszoljak:
Med tank tier 8-ban szerintem: Centurion! 226 pen és kiváló GD a legjobbá teszi
Heavy. 110-nek az orra jól pattint, pontosan lő. GD szinte nulla, de nagyon mozgékony. Gondolkozom, hogy az IS3 helyett ez marad inkább a garázsban. Alfa sebzésben lemarad ugyan az orosz társától, de hamarabb újratölt.
Másik kedvencem a T34, de az prémium.

[ Szerkesztve ]

(#75592) Angel1981 válasza Diarmand (#75575) üzenetére


Angel1981
veterán

Köszi, a játékmechanikai szabályokkal tisztában vagyok. :)

Azonban az eddigi játéktapasztalatom alapján azt kell mondanom, szerintem a vizes lőszerrekesz sem ér szinte semmit (pedig az +50%-ot ad), akkor ezek után a +12,5%-al mit akarunk?
Jó, igen, lehet, ha majd elérik a 300%-ot akkor átrendezem, mert a tűzoltás szintén nem ér semmit, de inaktív perket azért mégsem akartam harmadiknak.

#75573 benvolio: én sem vitázni akarok, csak megindoklom. Vegyük sorra a sofőr képzettségeit!
Clutch breaking: med lévén eleve tűrhetően fordul, csak úgy, mint a tornya, gyakorlatilag nem lehet flankelni, ergo szerintem felesleges.
Smooth ride: tapasztalatom alapján inkább megéri megállni, mint menet közben lőni.
Controlled impact: ezzel a sebességgel aztán nem fogok leütközni senkit! :))

Ezek után csak a smooth ride marad, mert az legalább MINDIG érvényesül, amikor mozog a vas - de valóban nem sokat ér, elismerem.

[ Szerkesztve ]

(#75593) Angel1981 válasza jagada (#75589) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, lejárt a modidő!

Khmmmm..... szándékosan nem akartam ezt írni, gonosz vagy! ;]

"Olyan kellene ami nagyot penetrál és sokat sebez, de azért jól pattint is."
Ha továbbra is medekről beszélünk, akkor T8-ban ez egyértelműen a Centurion - persze csak hull-down-ban pattint. ;)

[ Szerkesztve ]

(#75594) jagada válasza zsolthee (#75591) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem ő érti a viccet :D

(#75586) Mogyesz75: szaros 15%

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#75595) scyllarus válasza jagada (#75583) üzenetére


scyllarus
veterán

A legjobb T8 heavy/med az Amx 50-100. Az összes többi vagy heavy, vagy med :) Komolyra fordítva: pattintani nem pattint, minden másban oké. És nagy előnye a mostani csapatoknál, hogy mindenhová oda lehet érni vele, ahol baj van. Én a Tiger 2/IS-3-nál jobban szeretem a gyalázatos WR ellenére. (Persze a nagy ágyúval csak 2 kört mentem eddig, addig meg problémás-mint a többi stock T8)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#75596) 04ahgy válasza jagada (#75585) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Olyan kellene ami nagyot penetrál és sokat sebez, de azért jól pattint is."

Cégünk olcsón, jól és gyorsan dolgozik. Ön ebből kettőt választhat. ;]

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75597) 04ahgy válasza h1mpi (#75581) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A WoT egyetlen CPU-t szeret: ami minél magasabb órajelen üzemel. A minél több szállal nem foglalkozik. Innentől a következtetés adódik: WoT-ra a legjobb ár-érték arányú jelenlegi CPU az a Pentium AE (G3258), 4,5-4,8 GHz-re húzva. Az LGA2011-re fordítandó többletet hasznosabban is elköltheted, ha csak a WoT miatt vetted volna. Pl. sörre, goldra (ja, ez ).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#75598) #43783936 válasza jagada (#75594) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nagy tételben sokat jelent.
2 T8, 1 T9 és 2 T10 vár beszerzésre, a hozzájuk passzoló modulokkal és párszáz darab fogyóeszköz .
Így már 2-3 milla az a 15%. :D

(#75599) S.Copperpot válasza jagada (#75585) üzenetére


S.Copperpot
tag

Talán egyszerűbb felsorolni, hogy mi nem felel meg az elvárásaidnak:
- a medek:
-- Pershing, T69, T34-2, T44 (mindkét ágyúval): relatív kicsi pen;
-- Centi, STA: relatív kicsi alfa (de a DPM jó)
-- Panther 2: relatív kicsi pen vagy relatív kicsi alfa
- a heavyk:
-- 110, Cérna: relatív kicsi alfa (de a DPM jó)
-- VK4502A: relatív kicsi pen vagy relatív kicsi alfa
-- T32: relatív kicsi alfa és relatív kicsi pen

A maradék megfelel, azaz: IS3, KV-4, Tiger2. De mindegyik jó, ha tudod használni, és nincs ellened az RNG. Mindhárom jó az általad megjelölt harcstílusra, csak arra figyelj, hogy a KV4-et és a Tigris 2-t be kell forgatni a legjobb védettségért, az IS3-mal meg szembe kell állni a legnagyobb veszéllyel.

ui: mégsem volt rövidebb, de így látod az érveket is.

[ Szerkesztve ]

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#75600) Bad Pritt válasza 04ahgy (#75597) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sziporkázol, Gyuri. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.