Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#75351) Bingisz válasza fsb1000 (#75346) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja meg megnéztem milyen artykkal vannak a csatáid. Mily meglepő a nerf előtti Su-26 statod nem kicsit torzít a dolgon a 419 csata+59% win rateval. A másik meg a francia prém arty, ami overall is vezeti a statisztikát az artyk közül. Szóval kb. a tanktípus T18-ai azok artyk. A 3. pedig a grille, amivel anno 6-os században toltuk még nagyon nagyon régen. De ha megnézed azokat az artykat amiket randomban használtál pl. Ob212, GW Tiger, hummel, egyből látszik az, hogy mennyire győzelemre törő tankok ezek az artyk valójában.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75352) Diarmand


Diarmand
senior tag

Látom fsb hozza a formáját. A stílusa, a kommunikációja, ferdítései nagyon emlékeztetnek valakire innen a topicból. Szerencsére az illető már jobb útra tért :DDD
Ja igen, fsb annyira kardoskodtál a ts beszélgetés mellett miután felhoztam és ahogy írtam is, nem zárkózom el előle továbbra sem. Hétvégén megejthetjük, aki akar jön oszt hallgatja, fel lesz véve teljes terjedelmében.

(#75353) [HUN]Dani válasza Diarmand (#75352) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

fel lesz véve teljes terjedelmében. Nem gyerekes kicsit? :U

magyarsrac

(#75354) fsb1000 válasza Bingisz (#75351) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pontosan.
Le is írtam, hogy mitől lehet jó az arty wr% átlaga valakinek.
Azt is leírtam én nem vagyok jó artysta. Azért 55%-os a winrátám, mert olyan artykkal játszok amikkel szeretek menni és élvezetes játszani velük.
.
Anno században nem vagy csak nagyon ritkán használtam grille-t. Annak a jó wr-je meglepő és nem tudom mivel magyarázni: talán szerncsém volt.
A nerf óta csak 2 artyt használok. Században sosem.

(#75352) Diarmand Az elfelejtetted leírni, hogy én azonnal jelentkeztem a TS-re. Írtam PÜ-t, és miután nem regáltál WoT-ban rád írtam. Te utasítottál el mert fellőtték pizsidett. Asszem 22:00 körül volt.
Hétvége?
Felveszed?
És még mit szeretnél?

[ Szerkesztve ]

(#75355) Diarmand válasza [HUN]Dani (#75353) üzenetére


Diarmand
senior tag

Abszolúte nem. Neki fültanúk kellenének, akik hallgatják az egészet, hogy később ne legyen félreértés abból, hogy ki mit mondott a másiknak vagy a másik kérdésére, így viszont minden elhangzott marhaság megmarad az utókornak, amit nem lehet majd utólag letagadni. Mivel nem hiszem, hogy bárki is kíváncsi lenne erre, így ketten leszünk, akkor meg nem marad más lehetőség.

(#75356) PitLee


PitLee
őstag

Egymás marása helyett, itt a mega, giga, über game :DDD Ground War

http://www.youtube.com/watch?v=pZQhu699TJA

(#75357) scyllarus válasza fsb1000 (#75349) üzenetére


scyllarus
veterán

"De azt továbbra is tartom, hogy a jó játékos artyval sem megy 49% alá, különben béna artysta, átlag alatti."
Oké, legyen ebben igazad.
De egy jó játékos más típusokkal is 49% körül van? És ha az a jó játékos mondjuk 54-55% körül van átlagban, akkor az artykkal elért (legyen felfelé kerekítve!) 50%-a nem rontja az átlagos 54-55%-át?
Mert szerintem igen... :U

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#75358) PR0JECTNR56 válasza PitLee (#75356) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Végy egy J1mbo célkeresztet, keverj hozzá ps1 grafikát és a WoT kiképzésének T34-es tankját egy nagyon fineszes húzással cseréld le T-44-re! :DDD

(#75359) Diarmand válasza fsb1000 (#75354) üzenetére


Diarmand
senior tag

És még mit szeretnél?

Azt, hogy legyen ugyanekkora arcod akkor is, amikor feljössz ts-re és megmagyarázod húsz tömör percben, hogy miért 52% WR-től fog csalni a játék :U
Meg a többit ;)

Más.
T-44-85 és T-34-85M a játékban? "Majd ha készen lesznek."

A T34-85M-re nem mondtak valami küldetést, hogy abból lehet megszerezni? Meg négy másikat is adnak egyéni küldikért vagy ezek kampánytankok lesznek?

[ Szerkesztve ]

(#75360) fsb1000 válasza scyllarus (#75357) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Természetesen ezzel egyet kell értsek.
Már az elején írtam, hogy 100 játékosból 5-10 jó artysta és HT/TD/MED esetén ez akár 30-40 is lehet.
.
Viszont én meg azt nem értem, ha valaki azt hiszi az artyzás miatt romlik a WR%-a, akkor minek artyzik?
Vagy ha úgy gondolja az arty sebzése nem befolyásolja a csata kimenetelét, akkor minek lő vele?
Gyak elfurikázhatna a pálya nyugisabb szakaszain, vagy mehetne spottolni.

(#75361) PitLee válasza PR0JECTNR56 (#75358) üzenetére


PitLee
őstag

Régebben volt egy hasonló játék, csak a WG "bezáratta" boltot.
(nem a Tank ACE)

(#75362) Bingisz válasza fsb1000 (#75360) üzenetére


Bingisz
addikt

Nanana, már megint ferdíteni próbálsz.
Nem arról van most szó, hogy az artyzás miatt romlik a WR, hanem továbbra is arról beszélünk, hogy egy artyknak sokkal korlátoltabb lehetőségei vannak a győzelemre töréshez.
Azt se állítottuk, hogy az arty sebzése nem befolyásolja a csata kimenetelét. Annyit mondtunk, hogy az artynak a sebzésen kívül nincs nagyon más lehetősége, ami befolyásolni tudja a csata kimenetelét, mondjuk egy med tankhoz képest. Pont erről van szó, hogy nem tud spottolni, meg furikázni, mint egy másfajta tank.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75363) Pete55555 válasza [HUN]Dani (#75325) üzenetére


Pete55555
addikt

Ez nem igaz. Nálam pl ez pont fordítva van :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#75364) Simi37 válasza Diarmand (#75359) üzenetére


Simi37
őstag

Én a T-44-85öt anno kipróbáltam teszteszerón mert valamiért megkaptam ott. Teljesen kész volt akkor most a max a HD modellje nincs meg...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#75365) PitLee


PitLee
őstag

Firing Range
És akkor mindenki egyszerre El Bimbo - Bimbo Jet:DD

[ Szerkesztve ]

(#75366) fsb1000 válasza Bingisz (#75362) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Azt se állítottuk, hogy az arty sebzése nem befolyásolja a csata kimenetelét. "
.
Bocsi nem én ferdítek....
Kaleun állította ezt és innen indult a beszélgetés fonala: [link]
Ezt írta:
"Mivel artyval hiába osztasz ki nagy sebzést, gyakorlatilag nem befolyásolod a csata kimenetelét."

Megtisztelnél ha visszavonnád az állításod mely szerint én ferdítek. Kösz!

(#75367) benvolio válasza PitLee (#75365) üzenetére


benvolio
őstag

Ez nagyon durva! :Y

(#75368) Bingisz válasza fsb1000 (#75366) üzenetére


Bingisz
addikt

Dehogy vonom vissza. Majd Kaleun kiigazítja az állítását, ha ő is azt gondolja amit én, mert szvsz. költői túlzás amit írt.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75369) benvolio válasza PitLee (#75365) üzenetére


benvolio
őstag

Szóval ezt is lopták: [link] , a Süsü a sárkány is megrázott, hogy lopott dal, de ezzel tényleg egy világ omlott össze bennem. :O
Úgy látszik Conchita Wurst már akkor is létezett. ;]

[ Szerkesztve ]

(#75370) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Ez mi a bánattól van szerintetek. tegnap óta ez fogad belépés helyett.
Indulás előtt tegnap még letöltött hozzá valami frissítést, alkalmazta is a telepítő majd azóta csak ezt csinálja :(

[ Szerkesztve ]

(#75371) PitLee válasza benvolio (#75369) üzenetére


PitLee
őstag

Ne sírj itt egy vidító dalocska :B link

(#75372) PitLee válasza gege71.hu (#75370) üzenetére


PitLee
őstag

Itt írnak róla, a hsz-eket is átnézheted alatta.

http://wothungary.hu/0941-hotfix

(#75373) benvolio válasza PitLee (#75371) üzenetére


benvolio
őstag

Felidézted az általános iskolai éveimet, ez a szám amibe először "villantottak cicit". :))

(#75374) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Holnap érkezik egy újabb mikropatch, a 9.4.2 formájában, szóval akinek kedves az élete készítse a res mods mappáját.

(#75375) h1mpi válasza PR0JECTNR56 (#75374) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:U :W

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#75376) PitLee


PitLee
őstag

(#75377) Angel1981 válasza Diarmand (#75355) üzenetére


Angel1981
veterán

Én pl. szívesen meghallgatom - ha összejönne, várom a részleteket! ;)

#75373 benvolio: Te is 35, vagy afeletti vagy? Aki itt még igen, az tudja, hogy a rendszerváltás előtt hogy kellett "vadászni" egy-egy "cicivillantásra" - simán megeshetett, hogy csak a Szilveszteri műsorokban fordult elő, évente 1x. :DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#75378) KaLeun válasza Bingisz (#75368) üzenetére


KaLeun
senior tag

Dehogy vonom vissza, fsb még legalább egy napig elérvelget rajta...

Cila

(#75379) Bingisz válasza KaLeun (#75378) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja, akkor ok. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#75380) Angel1981 válasza PitLee (#75376) üzenetére


Angel1981
veterán

Biztos leszóltak a marketingeseknek, hogy csináljanak egy kis lóvét. :))

(#75381) benvolio válasza Angel1981 (#75377) üzenetére


benvolio
őstag

Testileg 40, lelkileg 20. :DDD :DDD

(#75382) Enzolord válasza Angel1981 (#75377) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne felejtsd a Fa reklámokat... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75383) Diarmand válasza Angel1981 (#75377) üzenetére


Diarmand
senior tag

Váltottunk pár privátot, amiben nem egyszer elhordott engem gyáva szarnak, csak mert munka után, fáradtan nem akarok ts-re menni max hétvégén. Pár levélváltás után megírtam neki (aki kéri annak küldöm az egészet), hogy rábaszott, mert most felmegyek.

Ez volt kérlek 21:05-kor. Azóta többször is fellépett ide, olvasta is a levelet, de válaszolni már nem mert és ts-re is baszik feljönni, pedig tudja az elérhetőséget (és lenne ideje is, hisz ő írogatta h nem merek felmenni). Eddig volt nagy a pofája, gondolom rájött, hogy élőszóban enyhén nehezebb lenne azonnal ferdítve reagálni a dolgokra, mivel nincs idő szelektálni a másik mondandójában és időközben kigondolni mit hazudjuk illetve tényferdítsünk.

Ezek után majd jól leírja, hogy stílusom meg a durva sértegetésért (tacskó LEL) nem fog velem beszélni. Pedig ő írt rám, hogy adjak neki ts-t. Adtam. Ennyit erről az emberről.
Szerk: vagy majd azzal jön, hogy fellépett csak már nem voltam ott...

[ Szerkesztve ]

(#75384) Enzolord


Enzolord
addikt

Emberek, ekkora cicaharc, meg E-pénisz méregetés egy ki*szott játék miatt...
Örülök neki, ha az életben ez a legnagyobb problémátok, mert akkor máshol minden rendben..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#75385) sith7 válasza Enzolord (#75384) üzenetére


sith7
nagyúr

mert akkor máshol minden rendben..

de jó is lenne :((

(#75386) gege71.hu válasza PitLee (#75372) üzenetére


gege71.hu
addikt

kösz, működött!
(a sok off miatt elvész a lényege a topiknak urak. "just sayin' :) )

(#75387) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Én csak azt sajnálom, hogy a konteó hívőknek nincs külön saját szerver :DDD . Mert van, hogy összekerülök velük egy csapatba és mit ad Isten, a manipulátor miatt amit bekapcsolnak nekik az én játékomat is tönkreteszik ;]

A piroskák játékát még csak csak-csak lehet kompenzálni,, na de még én sem tudok mit kezdeni a WG gombjával ha tekernek rajta :DD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#75388) Simi37 válasza PR0JECTNR56 (#75374) üzenetére


Simi37
őstag

Remélhetőleg az egyéni aslainom ezt is átvészeli.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#75389) fsb1000 válasza Simi37 (#75388) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem nem lesz baj, az előző mikropecsnél se nagyon volt.
Egyébként tényleg elég idegesítő, hogy minden "nagy" pecs után újra kell vadászni a modokat, pedig elég keveset használok.
De ami most leginkább hiányzik az a WotLogger stat program. Hiába írták a fejlesztők mégsem megy a 0.9.4-el.

(#75390) PR0JECTNR56 válasza Simi37 (#75388) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A hivatalosan közölt lista alapján nem lesz gond most sem, de azért volt már olyan, hogy nem pont az történt, amit a WG mondott, felesleges kockázatot pedig ne vállaljunk, ha nem muszáj.

(#75391) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Úgy látom, nagyon nehéz lesz az út a SU-122-54-ig (szerencsére csak "100 valahány ezer" XP).
Bátran kimerem jelenteni, hogy ez eddig a leghasznavehetetlenebb bádogdoboz amivel játszottam. Még a Foch-t is alulmúlja. Nem, annak még a közelében sincs. Legalább lenne valamennyi átütőereje az ágyúnak, és ne kellene ennyit célozni, akkor még szódával elmenne, de így? Állandóan az égre néz, hogyan lehet így bárminek az alját belőni?
Talán 5 lepattanót láttam róla. Nyolcas TD-nek ez egy vicc. Az E25 ehhez képest egy szőnyegbombázás.
A francia TD ág is csak fanatikusoknak éri meg, de ez? Ez meg az ilyen hülyéknek mint én. :N

Megmondom én a tutit arty témában, mert viszonylag jól űzöm ezt az ipart. ;]
Lehet befolyásolni a csatákat, ami meg is látszik a WR-n, de korántsem annyira mint bármelyik másik tankosztállyal.
Nagyon pálya- és csapatfüggő az egész. Ha viszonylag kiegyenlített a két csapat, akkor lehet az ember hatással egy csatára. A nagy számok törvénye szerint ennek az esélye 33%. Ezeknek a harmadát városi pályán csapatja az ember, tehát kb. 20% azon csaták aránya amiben hatással lehet az arty a végeredményre. Aztán az RNG-ről nem is beszéltünk.
Ha valaki jó arty-val, akkor ennyi elég a jobb WR-hez, de ez szerintem egy 5%-os szórást jelenthet.

Mentem egy kört ma a GWT(P)-vel. Szóval a 3903 dmg, és 4 kill nem volt elég a győzelemhez. A másik oldalon lévő arty nyerte meg a csatát. Replay.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#75392) fsb1000 válasza Kean_Sorbo (#75391) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem amit írtál az teljesen elfogadható, érezhetően tapasztalatokra alapuló vélemény az artykról.
.
Régebben az artyk uralták a pályát, szinte a legtöbb csatában nekik "dolgoztunk" és tőlük féltünk.
Nagyon sokat panaszkodtam arty ügyben 1-1,5 éve
Aztán jött a nagy arty nerf, helyre állt az egyensúly a pályákon, de ma is van olyan csata ahol 1-2 arty dönti el a csatát. Igenis van szerepe random csatákban is, sebzésük nem elhanyagolható.
A nerf óta nem sokat CW-ztem, de a legtöbb térképre kellett az arty. Ha haszontalan tank lenne nyilván senki sem vinné CW-re.
Az angol artykkal ismét teret nyernek (én is megyek az FV ágon), és a WG-nek is volt pár artysta akciója az elmúlt hónapokban. Jó lenne ha nem lenne változás ez irányban, mert a mostani illetve 1-2 hónappal ezelőtti állapot teljesen megfelelő arty ügyben.

(#75393) Mottie


Mottie
őstag

Valakinek van valami tippje arra, hogy IS-3 -mal hogy tehetem magam hasznossá T10-ben? (nyilván stock torony és IS ágyú... :) )

Be Victorious!

(#75394) Pete55555 válasza Mottie (#75393) üzenetére


Pete55555
addikt

Állj keretsztbe egy "forgalmas helyen. Jó fedezék leszel a nagyobbaknak :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#75395) mcwolf79 válasza Mottie (#75393) üzenetére


mcwolf79
veterán

Menj scout-olni! :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#75396) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Az mitől lehet ha megnézek egy saját replayt akkor a tankok kiinduló pontja és a tankok is fekete a minimap-on!? :U
Mit kell és hol állítani,hogy úgy nézzen ki mit mikor csatában vagyok!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#75397) fradi81 válasza Flayer (#75396) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

Nem valamelyik mod? Mindenesetre itt írnak erről: [link]

moto g72, Ninebot d28e

(#75398) Angel1981 válasza Diarmand (#75383) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem!
Nem akarom izzítani a hangulatot, csak jeleztem, hogy ha esetleg összejön, engem érdekelne, puszta kíváncsiságból.

#75382 Enzolord: hmmmm...... de azokban a bimbó nem látszódott - vagy legalább is nekem egy sem ugrik be. Anélkül mit ér az egész? :DD

#75374 SHiZUOKA: ez már kicsit tényleg nevetséges.... :U

[ Szerkesztve ]

(#75399) szbalogh válasza fsb1000 (#75349) üzenetére


szbalogh
őstag

Mai Priest meccseim:
1. 3 kill (ebből 2-t spot nélkül), 600 dmg, Stark medál, vereség, 500 wn8
2. 4 kill 1010 dmg, (3db egyhit full hp-ról,140-220 sebzések) Az ellenfélnél volt egy fcm pak aki a cap mögötti bokorba bújt a sok hülye meg özönlött a cap-ra 13-7 állásnál. 8 killt csinált az fcm. 13-14 állásnál kilőttem egy medium III-at és bevártam az fcm-et. El is találtam de 30 hp maradt rajta full hp-ról. utána csiki-csuki egy köztünk lévő sziklánál miközben ő cap-elt. Még kettőt lőttem vaktában de a végén ki kellett mennem elé az idő miatt. Egy lövéssel kicsinált (170 hp). Az átlagsebzése 110/175, A Priest alja ugye elég kemény, amin nem megy át a HE. Még rohadt mákja is volt...
3000 wn8, ez is csak azért, mert a végén ugye a saját szpotomat lőttem.
Ha valami értelmes tankkal vagyok azonnal rohanok a bokorba felszpotolni az fcm-et, hogy legalább a többiek kilőhessék. Na pont az ilyen tehetetlenségek miatt csökken a wr.

Nick: HE_Storm

(#75400) szbalogh válasza fsb1000 (#75360) üzenetére


szbalogh
őstag

Mert kell a klánnak pár 10-es arty...

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.