Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) homerhamm


homerhamm
addikt

Hurrá, ja és Plata várunk sok szeretettel!!! :P :P :P
Ja nemide. ;]

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#2) Wiz Khalifa válasza homerhamm (#1) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ne emlegesd mert megidézed azt megjelenik.

Smoke some weed nigga!

(#3) alcsa


alcsa
senior tag

sub

(#4) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Én kíváncsian várom a játékot! Ja nem, mert gondolom olyan hardverigénye lesz, hogy a két hónapos gamer notimat dobhatom is ki...

Egyébként tényleg jó egy központi topic.. Majd a bugokat meg mindent kibeszélni jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#5) Met


Met
nagyúr

Ez olyan mint a kampókéz?:)
Ötször leírjuk hogy Plata, Plata, Plata, Plata, Plata akkor megjelenik?
További jó szórakozást ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#7) Wiz Khalifa válasza homerhamm (#6) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem az a gyanúm hogy minimum 2 trailer lesz mint a GTA IV és V esetében. Mert ha nem így lenne nem lenne megszámozva a mostani képen.

Smoke some weed nigga!

(#8) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#7) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem is az lesz. Kaphatunk a The Game Awardson egy második trailert, mondjunk egy gameplay trailert? :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9) Wiz Khalifa válasza homerhamm (#8) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem hiszem hogy olyan lenne a második.

Smoke some weed nigga!

(#10) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Majd amikor játszok vele akkor elhiszem, hogy az lesz a GTA6. :K
Addig csak mítosz és a renderelt tézer videókkal nem vesznek meg de még a "gyári" gémpléj is kétséges.
Amúgy én a Stalker 2-t jobban várom mint a GTA-t.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#11) prolad


prolad
őstag

Kíváncsi vagyok viszik-e tovább az áldozzuk fel a játékmenetet a narratíváért vonalat. GTA V is már túlságosan zárt volt, RDR2 még tovább vitte. Elsőre remek lesz, aztán második nekifutásra már kijönnek a problémák.Talán végre először sikerül egy jó történetet írni hozzá.
Ettől függetlenül várom, az a jatékstílus amit a GTA képvisel/t, gyakorlatilag kihalt. Se Saint's Row, Watch Dogs, Just Cause csak hogy pár modernebb konkurenciát említsek, se True Crime/Sleeping Dogs folytatás, de még a kicsit távolibb szériákból sem, mint a Mafia, Mercenaries vagy a Saboteur.

(#12) homerhamm válasza prolad (#11) üzenetére


homerhamm
addikt

A hozzászólas második részével teljesen egyértek, sőt én minél több "GTA klónt" szeretnék látni, sajnos ez a műfaj nagyon kihalt.
Csak ne kapjunk egy soulslike GTA-t. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#13) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Én azt remélem a legjobban, hogy a fizika és az irányítás kicsit hátrébb lép a GTA IV irányába. Az volt talán a legrealisztikusabb. Ha ezt tudják hozni a GTA V és a Vice City modernizált hangulatával, az szerintem minden idők legjobb GTA-ja lehetne, hiszen eleve a legjobb játékokból táplálkozna. Aztán, hogy mi lesz a valóság...azt már nem is tudom hány éve találgatjuk. ...

Na meg arra is kíváncsi vagyok, hogy milyenek lesznek a küldetések, mert a story anno baromi jó volt az V esetében is, viszont az Online-nál már csúnyán elfogyott a kreativitásuk az utóbbi időben. A legtöbb DLC egyhangú volt.

Remélem most már tényleg legalább egy kis apróságot megszellőztetnek ötödikén.

A hardver igény egy kicsit engem is aggaszt egyébként, de sajnos tudom, hogy nem leszek rest mindent megtenni, hogy fusson majd a gépemen. A GTA I óta az összes fő epizóddal játszottam, ez sem lehet kivétel. :N

(#14) Savageboy


Savageboy
aktív tag

(#15) Savageboy


Savageboy
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#16) icemad válasza .Szaki. (#13) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt miből gondoljátok, hogy PC-re is megjelenik? Vagy, ha mégis, akkor ugyanakkor, mint konzolra? Szerintem lesz idő bőven modernizálni a PC-ket.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#17) Wiz Khalifa válasza icemad (#16) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én biztos vagyok hogy megjelenik. Ugyanis nem volt még olyan fő GTA rész ami ne jelent volna meg illetve a GTA Online pc-s részén is ahányan játszottak/játszanak vele mai napig hülyék lennének kihagyni.

Én se hiszem hogy egy időbe jelenik meg, de szerintem most nem lesz 2 év különbség.

Viszont én elkezdtem gondolkodni azon hogy ha nagyon nagy gépigénye lenne lehet inkább egy konzolt veszek miatta mint sem költsek rohadt nagy vagyonokat a gépemre. Mondjuk attól ha lesz dobozosban vagy gyűjtőiben PC-re mindenféle képen megveszem. :)

Smoke some weed nigga!

(#18) .Szaki. válasza Wiz Khalifa (#17) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szívem szerint én is konzolt vennék akkor, ha esetleg nem is lehetne már annyira felhúzni a laptopot, hogy elfusson rajta, de az a helyzet, hogy most, hogy a GTA Online-nál megtapasztaltam, hogy milyen jó a klaviatúra-egér kombóval játszani és mellette a kontrollerrel vezetni, így már nem akarnék megint konzolnál a kontrollerrel szarakodni aimingnél.

Nekem így nézett ki eddig a GTA-sorozat:
GTA - PC
GTAII - PC
GTA III - PC (akkoriban nem volt olyan gépem, amin elfutott volna, szóval a nálam idősebb haverok elvittek internet kávézóba, hogy tudjak GTA-zni. :D)
GTA VC - PS2
GTA SA - PS2
GTA IV - X-BOX 360
GTA V (1st edition) - X-BOX 360
GTA Online - PC

A konzolos játékoknál vagy az van, hogy automatán becéloz, vagy ha manuális, akkor olyan rohadt lassan forgott, hogy esélyem sem volt bármit is kezdeni.
Most meg már unalmas lenne a célzás-lövés. Sokkal jobb egérrel célozni és lőni, ha pedig autóba kell ülni, akkor ott a kontroller, mert azzal meg sokkal precízebben lehet kormányozni, gázt adni és fékezni.

(#19) homerhamm válasza Wiz Khalifa (#17) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha jól tudom a 3D-HD éra GTA játékai közül csak a Liberty City Stories meg a Vice City Stories nem jött PC-re. Meg gondolom a kézikonzolos részek.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20) icemad válasza Wiz Khalifa (#17) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mi az, hogy fő gta rész? :)
Egy Chinatown Wars is ugyanúgy Gta, mint egy Vice City. A PC-s Gta 2 meg mitől fő rész, ha a jövőben játszódik?
Értem mire gondolsz, csak így elég hülyén hangzik. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#21) Wiz Khalifa válasza icemad (#20) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Úgy hogy a Chinatown Wars, Liberty City Stories, Vice City Stories, Advance egy adott fő játék mellék része.

Chinatown Wars az a GTA San Andreas mellék részének számít, a San Andreas-ban megismert kínaiaknak egy történetét adja elő. A két Stories az egyértelmű minek a története, az Advance meg ugye a GTA 1 és 2 vegyített része.

Egyébként a wikin is látható hogy a Rockstar mit gondol fő résznek és mit mellék dolgoknak.

Smoke some weed nigga!

(#22) Savageboy


Savageboy
aktív tag

Trailer: [link]

(#23) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Mikor a GTA VI-ban szebb mint az igazi Miami. :D Jól kitömték felhőkarcolókkal, de én nekem így nagyon bejön. :)

Smoke some weed nigga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.