Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#51351) Lunky88 válasza Scheff (#51256) üzenetére


Lunky88
tag

Fele ilyen hosszú lenne a videó ha kicsit gyorsabban beszélnél. :D Most komolyan, egy kicsit túlzásnak érzem ezt a lassú beszédtempót.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#51352) Bad Pritt válasza Lunky88 (#51351) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megmondta az elején, hogy kezdőknek van, ők épp csak ismerkednek a szavak jelentésével. ;]

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51353) erikke17


erikke17
őstag

Nálam nem fogadja el a kódot.. -.-
Connection timed out, please try again. :(((

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#51354) L4mie


L4mie
veterán

WVQ5B9RG6S
KH7VC43F8C

innen szedve

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#51355) unravel válasza Ry0K3N (#51347) üzenetére


unravel
őstag

(#51347) Ry0K3N: Ha lenne manipulálás már rég ki kellett volna derülnie és óriási botrány lenne belőle. Bizonyíték valóban nincs csak szánalmas próbálkozások mint ez:

(#51348) Angel1981: "kb. 100 csatánként volt egy 20-30 csatás széria, ahol a győzelmi arány messze az átlag alatt volt"
Ejjjha :) Egyszer valaki olvasta, hogy valakinek volt már két veresége is.
Arra is kiterjedt a statisztika, hogy ez a játékos mely napokon menstruált, kelt bal lábbal vagy mikor tört monitorokat? :)

¯\_(ツ)_/¯

(#51356) Bad Pritt válasza L4mie (#51354) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

WoWP oldalán próbáljátok meg, nekem is csak ott működött.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51357) Napfénysüti válasza unravel (#51305) üzenetére

Pont ez az hogy gondolom a HD modellek már nem futnának olyan gépen mint az enyém. Most is elég határeset.

Més que un club!

(#51358) Bingisz válasza Napfénysüti (#51357) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a gond, hogy az új modellek új hitboxokat is kaptak ezért a régi modellek nem használhatók.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#51359) Ry0K3N válasza unravel (#51355) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Mint annak hogy nincs isten és ufók? :)
A nagy botrány valahol emaradt. :DDD
Felesleges tovább ezt feszegetni. Hiszel amiben akarsz. :P

(#51356) én próbáltam de oda meg be sem enged jelentkezni csak fogaskerekezik :(((

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51360) Bad Pritt válasza Bingisz (#51358) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk azt nem értem, hogy nem lett volna egyszerűbb, meg logikusabb, ha előbb optimalizálnak kicsit, Havokot megcsinálják, procitámogatást kiszélesítik, befoltozzák a BigWorld hibáit, megcsinálják a kör alakú látótáv mezőt stb. és utána jöhetnek a HD modellek? Oké, hogy be vannak fosva, mert a WT sokkal szebb (amúgy szerintem nem, csak gyengébb vasakon is jobban fel lehet húzni a grafot, de egy tiptop WoT a HD modellekkel szebb lesz, mint a WT), de ez akkor is illogikus döntés volt.

(#51359) Ry0K3N: Nekem is vagy 5 percet kellett szenvednem a két kóddal, nem is tudom mennyit adtak összesen. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51361) Bingisz válasza Ry0K3N (#51359) üzenetére


Bingisz
addikt

Nagyon rossz hasonlat, mert ha létezik Isten vagy földönkívüliek, akkor sem ember alkotta őket. Így mind a két álláspont csak találgatásra alapul.
Ezzel szemben a MM-et a WG alkotta és el is mondta nagy vonalakban hogy hogyab működik. A manipuláció pedig a tomato játékosok kitalációja, hogy meg tudják magyarázni a sz*r statot.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#51362) Bad Pritt válasza Bingisz (#51361) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, nem, Bingisz, az MM manipulált, másképp hogy csináltam volna 70%-os winrate-et az elmúlt két nap 60-70 csatájából? :P
Leloptam dfsz34 győzelmeiből párat, azért lett neki olyan kevés. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51363) unravel válasza Bad Pritt (#51362) üzenetére


unravel
őstag

(#51362) HáGé Hekker! ;]
____

Hol teszik közzé legelőször hivatalosan a bónuszkódokat? A live streambe mondják be?

¯\_(ツ)_/¯

(#51364) mrszitya válasza Bingisz (#51361) üzenetére


mrszitya
senior tag

Én inkább azt tapasztalom, hogy gyakran nem a "vörös hadsereg", hanem a "hupililák" gyártanak ilyen fantasztikus elméleteket... Szóval, így helyes: a manipuláció pedig a tomato játékosok kitalációja, hogy meg tudják magyarázni a sz*r statot. :P

Például nekem sem megy winrate szempontjából valami fényesen az utóbbi pár napban (általában 8-10 verességgel kezdtem, amit nagyjából sikerült egálra hozni), aminek nyilván nem örülök, de vesztes széria esetén jellemzően sokszor a megszokottnál magasabb wn7/8-cal zárom a napot.

(#51365) Iron Funeral válasza Bad Pritt (#51360) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Dehogy lesz szebb.
Az egy dolog, hogy ~ugyanúgy néznek ki a tankok majd de a növényzet/környezet messze rosszabb a WoT-ban, és akkor még arról nem is beszéltünk, hogy WT-ben a tankod arrább tolja a füvet pl. ha benne vagy derékig és hasonló interakciók vannak.

És akkor emellett még jobban is fut a WT. Lehet ezt csűrni-csavarni de ebben nem jobb a WoT az 100%.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#51366) bigobert válasza GaburroSan (#51333) üzenetére


bigobert
tag

és (#51354) Furkoo

Köszönöm szépen mindkettőtöknek.

[ Szerkesztve ]

(#51367) wall2


wall2
tag

Valaki megtudná mondani, hogy miért nem települ a gépemre a wot 8.11, eddig mindegyik simán ment. Mikor letöltöttem és telepíteni akarom meg sem nyikkan:F :F mikor rákattintok az ikonra azt írja ki, hogy a wot fut, de nem csinál semmit.

[ Szerkesztve ]

(#51368) Bingisz válasza Iron Funeral (#51365) üzenetére


Bingisz
addikt

Növényzet terén én inkább egy döntetlent adnék, mert mind a két játékban ocsmány. Optimalizációban viszont tényleg vezet a WT

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#51369) Bad Pritt válasza Iron Funeral (#51365) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezen nem fogunk összeveszni, de szvsz a WT ocsmány. Az egy dolog, hogy részletes a környezet, meg libeg a fű stb. de olyan elképesztően festményszerű vagy én nem is tudom mi a jó szó erre... valahogy nem megkapó a dizájn.
Először azt hittük (haver bétázik), hogy a notebook kijelzője deviánskodik, de rohadtul nem, rátoltuk a monitoromra és ott is ugyanolyan pasztellszerű furcsa volt az egész játék. Nem tetszik, a HD modelles WoT sokkal szebb (ha tényleg olyan lesz, mint a képeken meg videókon...).

Más: most így elgondolkodtam, hogy a "több mag támogatása" mennyit jelent? 2 mag 2 szál, 4 szál, 4/2, 4/4 vagy i7-eket is kihasználja teljesen (tehát HT támogatás lesz-e)?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51370) unravel válasza wall2 (#51367) üzenetére


unravel
őstag

ctrl + alt + del. Nézd meg a task managerben hogy tényleg fut-e. Ha igen, állítsd le és próbáld úgy indítani. Akkor mi történik?

¯\_(ツ)_/¯

(#51371) Ry0K3N válasza Bingisz (#51361) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Most ha valaki 2361 WN8 al mondja azt hogy belenyúlnak? :P

#51360 én inkább hagyom a fenébe nem ér nekem az annyit

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51372) Jolet


Jolet
őstag

Szerintem a virágokat csernobilból hozatták, mert akkora a pipacs, mint egy 20"-os felni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#51373) Bingisz válasza Ry0K3N (#51371) üzenetére


Bingisz
addikt

Neki már nem nő tovább a statja, mert elért egy maximumot aminél már nem nagyon tud jobb lenni, de ahelyett, hogy elfogadná ezt, és örülne annak, hogy végülis ő egy jó játékos, inkább kifogásokat keres.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#51374) Ry0K3N válasza Bingisz (#51373) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Mindig van hova fejlődni. És a játékos mégis mi ellen keressen kifogásokat ha úgy gondolja mesterségesen próbálják befolyásolni az eredményeket?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51375) Bingisz válasza Ry0K3N (#51374) üzenetére


Bingisz
addikt

Persze, hogy van hova fejlődni, de mindenkinél van egy szint, amit már nem tud átlépni. A probléma az, hogy ezt nehéz elfogadni, és inkább fejébe veszik az emberek azt, hogy valami külső dolog nem engedi továbbfejlődni őket. Pont az az a kifogás, hogy manipulálják az eredményeket.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#51376) SoulReaver


SoulReaver
veterán

És vannak a 14-20k csatás emberek 3-400 -as wn8 al.. :)

(#51377) Ry0K3N válasza Bingisz (#51375) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Érdekes sosem hallottam egyetlen kék feletti playert sem amiatt panaszkodni hogy a manipulált matchmaker miatt nem tudnak tovább lépni tudásban. Ismersz ilyet?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51378) Napfénysüti válasza Bad Pritt (#51360) üzenetére

Ezt én se értem. Inkább jönne már a több processzoros támogatás mint a HD modellek. Ja hogy az nem hoz olyan látványos változást? :U

Més que un club!

(#51379) myckey válasza Napfénysüti (#51378) üzenetére


myckey
veterán

nem hát!
jöjjenek csak a hádé modellek,azt majd fejlesszük a gépet,jó magyar fizetés ...no problemo
sztm a wégét sem érdekli :DD :O

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#51380) Napfénysüti válasza myckey (#51379) üzenetére

Én emiatt nem fogok laptopot cserélni, akkor sajnos be kell fejeznem ha már nem fog rendesen futni.

Akinek mániája hogy a prémium előfizetésesek jobb MM-et kapnak: ma vettem 1 hó prémet. Ilyen rossz csapatokba mint délelőtt az utóbbi időben ennyiszer nem kerültem. Rendre ilyen 35-40% WC körüli értéket dobott az xvm. :D

Na van prém kivételezés? ;]

Més que un club!

(#51381) SchumiBácsi válasza SoulReaver (#51376) üzenetére

Valószínűleg kolesz acc de erről is volt már szó :D

Felraktam az XVM-et lassan egy hónapja és azóta úgy tűnik kissé tudatosabban játszok.
Kezdetben volt 500EFF és 220WN8, most 860EFF és 320WN8 de növekszik folyamatosan. Nyárra lehet meglesz a 2k csata. Ehhez képest a winrate 50%-ról 47% és csökken. Na ilyenkor mi van? :D

Azt is írtam pár napja hogy a SU-85B-t úgy akarom eladni hogy 50% winrátája legyen meg majd az összes többi később meglévő tankomat is. 2hete, bármit teszek 8-12győzelem szükséges az 50%-hoz... xvm szerint 15-85% nyerési esélyek is játszanak, persze van amikor lehozzuk a 20%-os kört, és van amikor bukó a 80%-os is... Igaz van még mit tanulnom, de az érdekes hogy SOKKAL jobban odafigyelek az apróságokra, dupla annyi a sebzés és kill a kis 85B-vel és egyszerűen beállt 45% WR-re. Persze ha így marad kb, 1000csatánál meglehet az ~50% WR, ha a 10csata különbség megmarad, tehát 510vesztés 500nyerés... csak ez így vicces :D

Át is képeztem tegnap a nagy 85-re a legénységet, ütik vágják 3kill egyből :D
Addig is a 85B-n meg kiképzek még egy legénységet mire meglesz az 50% WR sztem :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#51382) SchumiBácsi válasza Napfénysüti (#51378) üzenetére

Pedig hozna nem is akármilyet.

Megszűnne a rángatás 60FPS V-Sync sebességen, helyette vaj-simán futna. Ha meg kikapcsolt V-Sync lenne akkor simán 150-200FPS lehetne nekem kb. a mostani géppel. Ja és 2× gyorsabban töltene is be.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#51383) SoulReaver válasza SchumiBácsi (#51381) üzenetére


SoulReaver
veterán

Engem csak a sebzés érdekel meg a kill... A többi csak dísz :)

(#51384) FoBCRaistlin válasza SoulReaver (#51383) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Ez ok, de valljuk be Karl nem a legszebb példány :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#51385) dvids


dvids
aktív tag

J1NXSUPPORTSTHEGRANDFINALS
Asszem 200 arany, de nem tom pontosan mennyi volt előtte.

(#51386) myckey válasza dvids (#51385) üzenetére


myckey
veterán

igen,200 ;)
ma már 400 :))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#51387) xenom0rph válasza dvids (#51385) üzenetére


xenom0rph
őstag

connection timed out , a WoWp oldalára meg nem lehet belépni

halahala

(#51388) Bingisz válasza Ry0K3N (#51377) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor miért sír egy kék játékos azért, mert szerinte belenyúl az MM-be a WG, ha nem azért amiért mondtam?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#51389) Angel1981 válasza xenom0rph (#51387) üzenetére


Angel1981
veterán

szintén

(#51390) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok, egy kis segítségért fordulnék hozzátok!
T29-re és Ferdinandra is most gyűlik ki az xp és első sor skillnek mit adjak nekik?

Illetve ezeknek jók-e így vagy módosítsam és a KV-nál mit rakjak a kettő helyére?
1.
2.

(#51391) Bad Pritt válasza xenom0rph (#51387) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A timed out kiírás volt nekem is, de odaadta, csekkold a honlapon a profilodnál. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51392) ddt500hu


ddt500hu
veterán

:P

(#51393) xenom0rph válasza Bad Pritt (#51391) üzenetére


xenom0rph
őstag

:C :R

halahala

(#51394) #56230144 válasza ddt500hu (#51392) üzenetére


#56230144
törölt tag

(#51395) Angel1981 válasza Flickering (#51390) üzenetére


Angel1981
veterán

Alapszabály, hogy heavyknek legelsőre javítás mindenkinek, TD-re vonatkoztatva a játékstílustól függ.
Ha agresszíven játszod a TD-ket (pl. a Ferdinandot lehet úgy is), akkor szintén javítás, ha támogató stílusban nyomod, akkor lehet álca is.

És természetesen legyen szó bármiről is, ha megvan az első skill 100%-on a parancsnoknál, akkor azt csere hatodik érzékre.

#51385 dvids: nekem is megadta, 200 arany már nem piskóta, nagyon köszi! :R

lnk: magát az "aranymozgást" nem mutatja, de a "my profile"-nál kiírja az aktuális aranymennyiséget, azt meg ugyebár illik tudni, hogy a kód aktiválása előtt mennyi aranyad volt. :)
Ha növekszik az összeg, akkor jóváírták.

[ Szerkesztve ]

(#51396) lnk válasza Bad Pritt (#51391) üzenetére


lnk
aktív tag

honlapon a profilodnál ezt hol lehet megnézni hogy milyen aranymozgás volt az accodon?

(#51397) Bad Pritt válasza lnk (#51396) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha be vagy lépve a honlapon, a My Profile fülre katt és utána kijön nagyba minden statisztika, plusz rögtön a neved alatt ott lesz, hogy mennyi aranyod, ezüstöd, free xp-d van, meg hogy prémmel tolod-e épp és ha igen, meddig. Kb, mint a játékon belül, csak garázs nélkül, elég hasznos. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51398) Flickering válasza Angel1981 (#51395) üzenetére


Flickering
aktív tag

És heavy-nél második sornak mit lehetne? :)
Elit alakulat az jó?
IS-3-on az lett feltéve mindenkinek.

(#51399) lnk válasza Bad Pritt (#51397) üzenetére


lnk
aktív tag

Azt tudom akkor félreértettem amit irtál.Én ugy értelmeztem hogy visszatudom nézni hogy milyen aranymozgások voltak az accomon például az elmúlt fél évben :) Azért köszi :)

(#51400) Bad Pritt válasza lnk (#51399) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Olyat nem lehet sajna. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.