Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#52951) Bingisz válasza szőröscica (#52950) üzenetére


Bingisz
addikt

De ügyik vagytok :C

:W :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52952) szőröscica válasza Bingisz (#52951) üzenetére


szőröscica
addikt

Mi jót röhögtünk, és a csapattársak között is volt, aki vette a lapot. :)

(#52953) Lunky88 válasza Cseri0058 (#52930) üzenetére


Lunky88
tag

Fúú egy ilyen után nekem is egekben lett volna a vérnyomásom, látom anyáztál is egy jót. :D Az amúgy milyen már hogy az M12-es artyt meglövöd és lepattan? Bár lehet nem pattant le csak nem sebezte de akkor is nevetséges.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#52954) TESCO-Zsömle válasza szőröscica (#52950) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én MAUS mellé szeretnék egyszer két TOG II-t tenni.

Majd azt mondjuk, hogy az egér viszi a mi páncélunkat is... :P

Lunky88: Én úgy tudom, hogy van az a beérkezési szög, amin túl már végtelen átütéssel is pattannak a lövedékek. Emellett az artikon ugye elég nagy löveg van, ami szintén megfog minden golyót, max modulsebzést kaphat.

Chris0321: Az ilyeneket is. Írtam is egy hónapja a Support-nak, hogy kéne egy "Humorérzék kóros hiánya" opció a kicketek közé, mindjárt a "Csapattárs eltolása" és a "Mérhetetlenül retardált noob" közé.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52955) Chris0321 válasza szőröscica (#52952) üzenetére


Chris0321
addikt

Az ilyen embereket első alkalommal legalább egy hétre bannolni kellene.

(#52956) vhw válasza szőröscica (#52950) üzenetére


vhw
addikt

Ezzel nem leszel itt népszerű... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#52957) PR0JECTNR56 válasza szőröscica (#52952) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ez nagyjából pont annyira vicces, mint egy akasztás.

(#52958) unravel válasza Cseri0058 (#52930) üzenetére


unravel
őstag

"a végét egyébként ti hogyan oldottátok volna meg? :U"

Semmiképp nem álltam volna be foglalni, mert a T95-nek duplaannyi HPja volt.
Aztán gyorsan kiderült, hogy mindenképp vissza kell menni védeni.
Ekkor én megpróbáltam volna leláncolni a T95-t, hogy az arty is eltalálhassa. :) Ezzel talán megzavarodott volna a foglaló és míg gondolkodik, hogy az artyt vagy engem lőjön addig tolatok, hogy eltűnjön a szpotolás, végül felbukkannék egy másik helyről amire a T95 nem számít és onnan is megkínáltam volna.

De kaptál bőven xp-t meg ezüstöt. Jó az.

¯\_(ツ)_/¯

(#52959) Máté94 válasza Lunky88 (#52953) üzenetére


Máté94
addikt

AMX 13 F3 AM imádta pattintgatni az IS-3-at. :DDD

(#52960) #56230144 válasza szőröscica (#52950) üzenetére


#56230144
törölt tag

Mi értelme van ennek? :F Értem én, hogy normál csata semmit sem számít, ha van klánod, sőt, még ha nincs akkor is, de én ennek a "vicces" dolognak nem látom az értelmét..

(#52961) Djuree válasza szőröscica (#52952) üzenetére


Djuree
félisten

a 300-as wn6-al megáldott paradicsomok biztos jót röhögtek rajta, de nekik tök mind1 mi történik...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#52962) Pete55555 válasza vhw (#52956) üzenetére


Pete55555
addikt

Szerintem nem azért írta, mert népszerű akar lenni. Én egyetértek vele, és pont nem érdekel, népszerű leszek-e. Nem is tudtam, hogy ez a topik ilyen népszerűségi versenyről szól, kár, hogy nem lehet likeolni :U

Ha szarkasztikus értetted akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#52963) Drenadar válasza #56230144 (#52960) üzenetére


Drenadar
veterán

Vannak sajnos meg nem értett vicces emberek a játékban sajnos nem is kevesen...

(#52964) olcsii


olcsii
aktív tag

Ma találkoztam egy 12 éves gyermekkel. 46 wn8 al büszkélkedett 122-44 ben üldögelt és kérdezte hogy jobb e a su-152 mint a su100M1 :)
Az xvm ről nem hallott, mondtam magamban hogy jobb is:D

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#52965) Napfénysüti válasza vhw (#52956) üzenetére

Pedig most szerintem többen egyetértünk vele. :K

Més que un club!

(#52966) Stigma.HC válasza Bingisz (#52909) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Na ez már igen, így már nagyon is pofás.
Linket majd tudsz dobni róla? Vagy már lehet volt csak átsiklottam felette?

Köszi ez gyors volt :R

Más, platoonban behozni két t1-es tankot? Magasabb szinten, persze annak biztos nagyon tetszik akinek ez lenne mondjuk egy jól sikerült duplázós kör és emiatt nincs meg. Jártam már így párszor :U

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#52967) Bingisz válasza Stigma.HC (#52966) üzenetére


Bingisz
addikt

[link]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52968) vhw válasza Napfénysüti (#52965) üzenetére


vhw
addikt

Akkor... elég sajnos... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#52969) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#52967) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Változatlanul .dds formátumban, remek. :)

(#52970) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Tudtok vmi magyar oldalt ahol leírják milyen változások leswznek a 9.0-ban? Az tech-fa változásai érdekelnének elsősorban és hogy lesz-e olyan tank amelyik megléte vagy kifejlesztése ad újabb tankot.

(#52971) Simulacrum válasza Cseri0058 (#52930) üzenetére


Simulacrum
senior tag

T95 ellen mindig foglalok, ha mégis visszaérne láncolni próbálom, a te esetben viszont sima nyerés lett volna, mert messze volt.
A végén pedig nem rohanok föl csak spotolom az artynak.
Illetve a végén, ha csak arty van mindig HE-t töltök, mondjuk te azt nem használsz és akkor nincs pattanás.

Mindentől függetlenül szép kör volt, grat!

[ Szerkesztve ]

(#52972) unravel válasza Simulacrum (#52971) üzenetére


unravel
őstag

"sima nyerés lett volna, mert messze volt."

Az, hogy messze van csak akkor derült ki mikor elkezdett foglalni. Nem lehetett tudni, hol sunnyog a dupla annyi életerővel.

¯\_(ツ)_/¯

(#52973) Angel1981 válasza scyllarus (#52894) üzenetére


Angel1981
veterán

"2. Random. A 25% nagyon sok, max. 10%, de még az is határeset. Persze, az ember tud örülni, amikor a jó végére kerül a szerszámnak, de én úgy nézem: Ha csökken a random, és rámjön egy két tierrel nagyobb böszme, és szétlő, akkor ez van, jogos, nem bosszankodnék rajta. Viszont amikor én pattanok egy 25-ös páncélú artyról 70m-ről 200+ pennel, akkor szétb.sz az ideg. Egyszerűen sok, hogy minden 4. lövés a WG kezében van, bármi történhet utána."

Ezzel teljesen egyetértek, sok az a 25%!
(Igen, akkor is sok, amikor én vagyok a gyengébb, és abszurd helyzetben sebzem meg az erősebbet!)
Én 15%-ra szavazok - bár nem én fejlesztek! :)

(#52974) Simulacrum válasza unravel (#52972) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Világos, de tegyük fel közel van, akkor is fel kell jönnie a dombra, ahol foglalunk, ezt két irányból teheti, amennyire lassú nem tud úgy feljönni, hogy meddel ne tudjak bármilyen irányba elindulni ha kell mielőtt lőne is.

(#52975) #56230144


#56230144
törölt tag

Emberek ez a Matilda valami k*rva fun egy tank :DD Jó ez a brit ág, szinte minden tank tetszik a brit tankok közül :)

(#52976) Napfénysüti válasza vhw (#52968) üzenetére

Na sorry elnéztem, azt hittem az őt megszólóra írtad. :R

Azzal értek egyet hogy szóvá teszi valaki az ilyen haszontalan platoonokat. Én is jártam már úgy hogy valami igazán okos behozott egy törpe tieres tankot a csatába. Bevallom ilyenkor még azt is elnézem ha valaki kilövi (igaz én magam sose TK-zok semmi esetben) mivel mások játékát egy "poénért" tönkreteszi.

Erre egyébként talán annyit megcsinálhatnának hogy lenne valami tier korlát a szakaszoknál a legmagasabb tierű tankhoz viszonyítva (persze scout meg arty gépek speciális MM-jét figyelembe véve).

Egyébként ahogy nézem nem lett népszerűtlen a kolléga hogy szóvá tette az idióta platoonozást, sőt... :)

Danielssss: Covenanterrel szenvedek, az a dupla lövéses ágyú egy borzalom rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#52977) Enzolord válasza Napfénysüti (#52976) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne viccelj, a Covenanter hatalmas fun...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52978) Napfénysüti válasza Enzolord (#52977) üzenetére

De az a löveg...
Még azon is agyaltam hogy felteszem a másikat. :U

Més que un club!

(#52979) Angel1981 válasza olcsii (#52964) üzenetére


Angel1981
veterán

Az kemény! :D

#52944 ddt500hu: te vagy az, Dorka? :)

#52930 Cseri0058: Cseriiii!!! Hát visszatértél?!?!? :D

[ Szerkesztve ]

(#52980) #56230144 válasza Angel1981 (#52979) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ki az a Dorka? :F

(#52981) mikron


mikron
tag

Mai nap csúcsa :D nem elég, hogy az M4 csapattársat sebez, Tigris beleragad a mocsárba :K Cromwell nem spottol, még az ember helyzetét is elárulják. :((( így nyerjen az ember.

(#52982) unravel válasza #56230144 (#52980) üzenetére


unravel
őstag

Én.

¯\_(ツ)_/¯

(#52983) wall2 válasza mikron (#52981) üzenetére


wall2
tag

Szerintem nem csak te vagy ilyen cipőben :DDD nem tudom a Tigrist lecsillagozni 15 bukó 2 győzelem. Hiába sebzek 2000-3000 körül :K 400-600 xp kapok. Ez van :U talán ha vége lesz a paradicsom szüretnek. :DDD

(#52984) #56230144 válasza unravel (#52982) üzenetére


#56230144
törölt tag

good

(#52985) L-e-f-i-e válasza wall2 (#52983) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A wotban a paradicsomnak egész évben idénye van :DDD

=^-^=

(#52986) unravel válasza #56230144 (#52984) üzenetére


unravel
őstag

bocs. nehogy elhidd. :( :)

De jó: Megmentettem az artynk életét, cserébe jól megsebezte akire tűztámogatást kértem. Végül beírta, hogy : gg.

Cseri: Az artyk arra szoktak várni, hogy célpontot kapjanak. Rád várt.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#52987) Cseri0058 válasza unravel (#52972) üzenetére


Cseri0058
őstag

Foglalni azért nem akartam mert ugye nem lehetett tudni hogy holvan. A végén meg azért mentem fel mert egyrészt alig volt idő másrészt ha csak spotolom akkor eleve nem tudom meglőni megkerülni meg már nem igen volt idő.
Az lett volna jó ha az arty spotolja és egyszerűen ráfigyel a t95, én meg seggbe b@szom addig :D

Angel
Igen jah visszatértem :D és amin meglepődtem hogy igencsak jól megy...noobmeteren meglehet lessni :D
és igen! Azért írtam ezt hogy felvághassak :D

[ Szerkesztve ]

(#52988) #56230144 válasza unravel (#52986) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ok :D

(#52989) ddt500hu válasza Angel1981 (#52979) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mit értesz ez alatt?? Az én feleségem regisztrált Dorka16 néven ami alatt írtam. :)

Cseri0058 Nem szakaszolunk? Kéne 7000dmg szakaszban a 3 napos prémhez. Gondolom 2-3 csata elég lesz hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#52990) scyllarus válasza TESCO-Zsömle (#52934) üzenetére


scyllarus
veterán

De igen. Hazajövök, elindítom a launchert, az nekiáll frissíteni, amíg a leckét csináljuk. Mire végzek, nyomhatom is a play-t :) (Na jó, 1-2 modot még fel kell másolnom)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52991) Cseri0058 válasza ddt500hu (#52989) üzenetére


Cseri0058
őstag

Ma már nem játszok.

(#52992) Scheff


Scheff
tag

Ha egyszer a végére érek a garázsos adásoknak, akkor ehhez hasonló videókat szeretnék készíteni. Betűtípus lecserélve, beszédtempó felgyorsítva. Vélemény? :)

Direct Link: http://youtu.be/wic3adF8hKA

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#52993) Looserke


Looserke
őstag

T-HOMEosoknak még lagfest van?

(#52994) Enzolord válasza Looserke (#52993) üzenetére


Enzolord
addikt

Még az..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52995) Napfénysüti válasza Looserke (#52993) üzenetére

Ma nem volt délelőtt olyan vészes de tegnap este szinte játszhatatlanul laggolt. :(

Més que un club!

(#52996) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Ez a mostani lag amúgy csak T-home neteseket érinti?

(#52997) Bingisz válasza Simulacrum (#52996) üzenetére


Bingisz
addikt

Mindenkit aki a Telia.net-en keresztül éri el a szervert, például a téhómosokat.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52998) Lunky88 válasza Scheff (#52992) üzenetére


Lunky88
tag

Örülök hogy figyelsz a kritikákra. :K Szerintem ez már jobban sikerült, csak így tovább.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#52999) Bad Pritt válasza Scheff (#52992) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez így már jobb bizony, bár ennél a videónál fokozottan éreztem, hogy én nem esek bele a célcsoportodba. :D
De azért csak így tovább, jó kis oktatóanyagok lesznek ezekből. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#53000) mrszitya


mrszitya
senior tag

Beharangozó a 9.0 főbb újdonságairól

Remélem nem maradt ki semmi fontos, és ami benne van az pontos. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.