Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#52751) TESCO-Zsömle válasza #95904256 (#52737) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Engem toborzótiszt koromban buzgón "bozgor"-oztak a "testvérek", mikor meglátták a magyar szöveget...

Ezeket leszámítva nem sok csörtém volt konkrétan azért, mert magyar vagyok. Általában abból van súrlódás, mikor valaki önnön tehetetlenségét akarja átruházni rám, mert én teszem azt még élek, vagy épp idejekorán halok, és ez neki nem tetszik. Persze általában minimum a 3*-osát sebzem ezeknek az embereknek és XP-ben is ez a szorzó érvényesül, de ő azért mondja a magáét.

Ha pedig vki egy számomra értetetlen nyelven kezd el nekem karattyolni, azt elintézem egy "Sorry Gandalf, I don't understand the black speech of Mordor..." válasszal.

Aztán persze van, hogy nálam is elfogy a cérna, és kifakadok, de végtére is ez csak játék. Ha nem tudja az ember jól érezni magát közben, akkor valamit rosszul csinál. Magyarokat ekézni könnyű, mert ahhoz a nyelvhez értek annyira ,hogy poén legyen. Sajnos angolul nem elégségesek az ismereteim kifinomult, kétértelmű, vagy népi eredetű poénok alkalmazásához.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52752) Bingisz válasza #95904256 (#52737) üzenetére


Bingisz
addikt

Jaja ismerem a dolgot, engem a HUNS klánnév miatt cseszegetnek, de ilyenkor általában jól elpics*zzuk őket, és büszke szoktam lenni rá, hogy viselhetem a nevem mögött. Mondjuk tegnap egy tomato f*szfej elkezdett trianonozni, az annyira nem tetszett, de ottt is korai volt az öröme a srácnak, mert a full bukó csatát visszahoztuk döntetlenre.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52753) Angel1981 válasza #95904256 (#52652) üzenetére


Angel1981
veterán

Hihetetlen, hogy egyesek mennyi pénz képesek kiadni egy ilyen.........khmmm.......dologért.......

Ebből vennék 45.000 aranyat, ami elég lenne legalább 5000 csatára...

(#52754) Drenadar válasza #95904256 (#52734) üzenetére


Drenadar
veterán

Akkor még lehetne pár tankom, mondjuk nagyon sok prém tankot még vagy nem is láttunk, vagy csak ilyen ici pici szintü :D

Itt már helyesbítettem, bizonyára nem láttad.

Medium Tank: T95E6
de ez micsoda? :| ugye nem ez lesz a következő kampány nyereménye? nehogymár megint amcsi tank...

(#52753) Angel1981: ugye? csak akkor nem mondhatnád el magadról hogy igen neked megvan ilyen ritkaság :)

[ Szerkesztve ]

(#52755) #95904256 válasza Bingisz (#52749) üzenetére


#95904256
törölt tag

Köszönöm. M60-ast még lehet szerezni?

(#52756) Drenadar válasza #95904256 (#52755) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem, kampány jutalom volt, de hát ruszkiknál soha nem lehet tudni hogy mikor adják majd megint...

(#52757) stork13 válasza emre (#52744) üzenetére


stork13
aktív tag

Randomban ha nem vagy platoonban akkor senkire sem számíthatsz, függetlenül attól, hogy piros vagy lila. Ez szerintem alap kellene, hogy legyen.
Aki szembe jön azt meg le kell küzdeni, függetlenül a színétől. Ha több jön szembe, akkor pedig a veszélyesebb/támadhatóbb tankot kell elkezdeni bontogatni vagy gyorsan elpucolni az adott helyről.
Ezek egyikéhez sem kell xvm, mint ahogy az xvm sem tanít meg gondolkodni...

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#52758) Bad Pritt válasza Drenadar (#52754) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Úgy viszont elmondhatnám magamról, hogy balek vagyok, ha esetleg egy év múlva megunom a játékot, vagy átalakítják annyira, hogy nem tetszik vagy esetleg megugrik a gépigény, stb. És akkor azért játsszak, mert anno a hülye fejemmel 50K-t kib*sztam az ablakon egy megfoghatatlan, virtuális tankcsodára?
Aminek nem mellesleg túl nagy haszna sincs, mert minél ritkább egy tank, annál inkább azt akarják levadászni, ami tönkreteheti a játékélményt vele.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52759) emre válasza stork13 (#52757) üzenetére


emre
veterán

És melyik a veszélyesebb egy 400 effes E100 player aki csatánként max egy célzott lövést tud leadni, vagy egy 2000 effes E5 aki egymaga lesebzi a fél csapat hp-ját?

A hétvégén már másodszor találkozok ezzel a bot-tal amint O704-ben nézelődik. Na, pl ha ez jön szembe biztos nem fogok vért pisilni félelmemben, és biztos nem elsődleges célpont lesz, mert ettől nem kell tartani, maximum ha veled van egy csatában.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#52760) Tomi0703 válasza Angel1981 (#52753) üzenetére


Tomi0703
őstag

Foleg ha minden ilyen kis szutyok tank 50k-nal kezdodik. Mocskosul irigylem akinek ennyi penze van ilyen kis fosokra. :DDD

(#52761) stork13 válasza emre (#52759) üzenetére


stork13
aktív tag

Az attól függ a random melyik mellett áll.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#52762) Iron Funeral válasza Bingisz (#52752) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én csak simán nem szoktam beszélni senkivel sem ha nem angolul szólal meg. Azt sem támogatom amikor a lengyelek meg csehek meg stb. népek spamelik a chatet a nazgul sikolyaikkal meg a klingon csatakiáltásokkal, én sem teszem.
Mindemellett persze ha volt klántag vagy ilyesmi akkor egy ahoy-t vagy valamit megengedtem de ettől függetlenül nem szeretem a nem angol chatet.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#52763) emre válasza stork13 (#52761) üzenetére


emre
veterán

Persze nyugodtan fogjad külső tényezőre ha valamit nem értesz, már megszoktam itt ez megy.

A piros lámpán is átmész, ha meg jön valami akkor a random nem volt veled? :U
Mert tulajdonképp az is csak egy fajta tájékoztatás.....

(#52764) psycroptic
Tegnap előtt este 8 körül állt le először, de tegnap napközben jó volt aztán tegnap este szintén 8 körül megállt, azóta nálam nem megy.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#52764) psycroptic


psycroptic
őstag

Nektek működik az xvm?

PSNID: Tomy83PS

(#52765) Diarmand válasza KaLeun (#52748) üzenetére


Diarmand
senior tag

Gondolkodj.
1. Tehát inkább, félszemed a cseten van, mintsem mindkettő a játékon.
2. Ahelyett, hogy tennéd a dolgot és pl keresnél más helyet ahol hasznod lehet, inkább hátráltatod magad (és ezzel a csapatod is) azzal, hogy csetelni kezdesz csata közben.
3. Szerinted hallgatni fognak rád? Ha már a csata érdemi része sem érdekli őket, majd pont te fogod őket a harcra rávenni :U
4. Nagy eséllyel rád szállnak és már megy is a káromkodás szép nyelvünkön, ez is csak idegesíteni fog téged és még kevésbé fogsz tudni a játékra koncentrálni.

Ha ki van kapcsolva az a rohadt cset, akkor nem látod ha cseverésznek, nem tudnak noobozással bombázni, nem kell a taktikmans taktikákat olvasni, stb... csak és kizárólag a játékra kell koncentrálni. Úgy látszik hiába tették bele a chat-off lehetőségét...

(#52764) psycroptic: Az avatarod most nagyon jól mutatja a válaszkereső képességed.... :C

[ Szerkesztve ]

(#52766) #56230144


#56230144
törölt tag

Kezdőként meglett az első topgunom :) Sosem érdekelt ez a kis T18 trolltank, de most megszerettem :D Stock ágyút használtam rajta, nekem a trollgunja nem jön be.

Kép

[ Szerkesztve ]

(#52767) KaLeun


KaLeun
senior tag

Az ilyen bátor (vagy inkább botor) vérpistikéket még elfogadom, mert próbál legalább valamit csinálni. Aztán a 3,5k wn8 játékosok is dobnak egyest, a csata kezdete után 30mp alatt idiótán meghal 0 sebzéssel.

De néha mindenkinek elgurul a gyógyszere... Régi motoros (már az open bétából ismerős a neve) 40k csata és lila wn8, O140-nel kiszedi az artynkat és berongyol az ellen közé meghalni.

Meg ez a végletek játéka, 1x az E-100 pattan arannyal aztán egy KT beaprít a pálya másik feléről. Vagy beleszaladsz egy szerencsés FV löketbe... Erre azt mondom van ilyen, másik meg: "idióta noob". Máris lehet anyázni az egész csata alatt, mindenki erre figyel és simán bukó a csata. Mert egy okoskának provokálni támadt kedve...

Cila

(#52768) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Ruinberg Object 140 kör (a T-54es kollégának tisztelet amiért bevállalta tier9el a szakaszt). 5k damage, high caliber, nothing special.

Ami látható a replayben:
- első scout szakszerű és gyors kivégzése
- hogyan ne nézzünk ki sarok mögül (T110E5 első lövése az arcomba, nagyon égő...)
- hol is lőjünk IS-7-et, hogy át is üssön
- a lánc, mint spaced armor hatalma (E-100 lövést simán benyeli a láncom)
- vidám töketlenkedés az arty-nkal, aki mindenáron szeretne megfordulni, én meg látványosan nemértem, hogy mit akar
- utolsó scouttal (AMX) kergetőzés a városban

Kritikákat szívesen fogadok.

[ Szerkesztve ]

(#52769) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez komoly, hogy az AMX AC.46-ig 5 fős a legénység, mindenből van egy.
Utána az AC.48-ban nincs rádiós, de két lövész van.
A Foch-ban meg rádióson kívül mindenből egy.
Ezt ki találta ki basszus? :Y

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52770) dfsz34 válasza Bad Pritt (#52758) üzenetére


dfsz34
őstag

Az a helyzet, hogy nem a te pénzed költi aki speciális prém tankot vesz. Egyetértek abban veled, hogy nem tűnik ésszerűnek egy virtuális dologra költeni, hiszen nem kézzelfogható és valamikor biztosan le lesz kapcsolva a szerver és oda a tank. Ilyen szempontból még azt is jobban megértem, ha valaki szalvétát gyűjt, mert bár furcsa hóbort az is, de ott van valami tárgy, amit lehet őrizgetni.

A felháborodásodat viszont nem értem, mire fel? Attól nem lesz valaki hülye, hogy virtuális tankot gyűjt, ráadásul nem kért tőled baráti kölcsönt hozzá, amit most nem akar megadni (legalábbis remélem :) ).

Arról nem is beszélve, hogy ilyen nagyszámú játékos esetében sok gyűjtőszenvedélyű ember is van, azaz egy igényes kollekció horror áron eladható nekik, akiknek van mély pénztárcájuk de kevés idejük és hajlandóak áldozni rá, hogy valaki összegyűjtötte. Lehet, hogy üzletnek is nagyon jó, összerakni egy kollekciót ritka prém tankokból és egyben feldobni, de ezt csak tippelem, tapasztalatom természetesen nincs.

azon gondolkodom én is, ha majd megunom a játékot, akkor megpróbálom feldobni az accot valahol, tűrhető stattal, 18-20 tízes tank lesz addigra, meg egy kazal prémtank, bár ritka prém nincs köztük, úgyhogy csak kb a beker árat lehet elkérni, vagy még inkább az alatt

(#52771) Drenadar válasza Bad Pritt (#52769) üzenetére


Drenadar
veterán

Gondolom a franciák mikor tervezték ezeket a fémhalmazokat?

Mert ha akkora nagy a történelmi hűség, gondolom a WG nem változtatgat a legénységen :)

(#52772) KaLeun válasza Diarmand (#52765) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mindent figyelek: a játékot, a csetet, a minimapot, kit ért lövés (a sebzésből kb. behatárolhatod, hogy ki lőtt ill ki rejtőzik ott) stb.

Ez pl. pont olyan map volt ahol kb. egyetlen hely van a nehezeknek és a td-k részére.

Nem próbálok rávenni senkit semmire, sőt nem is írok nekik. Mert ha valamit szólsz magyarul, akkor az csak olaj a tűzre... Látom írtad te is... Általában az ilyenek életkora a még p...t se láttak kategóriában van, céltalan velük vitatkozni.

Amúgy te vagy itt az új megmondó ember? Vagy mi? Mert mostanában elég vehemensen, mindenre rávetődsz.

Cila

(#52773) Répapüré


Répapüré
tag

Én Ábrahám néven vagyok és ha lezsidóznak akkor mi van?:))
Örülök, hogy ideges a barom...
Az sokkal jobban zavar és nem értem meg ha fedezékből próbálok lőni, majd szeretnék visszahátrálni fedezékbe, nem tudok, mert egy hülye csapattárs beáll mögém, így nincs hova hátrálnom.
Ez nem egyszeri jelenség, nagyon gyakori.
A legbunkóbb még tolni is akar előre és ritkán szakad el a cérna, de ilyenkor lőttem már csapattársba.

[ Szerkesztve ]

(#52774) Bad Pritt válasza dfsz34 (#52770) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Őszintén? Szerintem aki ennyi pénzt kidob egy vagy akár több ritka tankra, az hülye.

Más: ez a 10K xp elég nevetséges az 5x szorzóval, 7110-et mentme ma T-62-vel első meccsként és van legalább 4-5 olyan tankom, amivel talán még jobbat is tudok futni. Nem mintha baj lenne. :))

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52775) Simulacrum válasza Bad Pritt (#52774) üzenetére


Simulacrum
senior tag

És ő vajon mi?
Most futottam vele össze, csak azért néztem rá a statjára, mert artyval a harmadik helyen végzett xp-ben és a legtöbbet sebezte. Az ilyenre én nehezen találok szavakat. :U

(#52776) Rico33


Rico33
aktív tag

Jó ha az ellenfél nem kapcsolja ki a csetet.Kedvenc taktikám a goldgayok ellen: kilő.legoldnoobozom némi kisérőszöveggel.ellenfél válaszol "sirjál csak blabla"...közben a csapat kilövi mert a csetre figyel.az érzés megfizethetetlen :)

(#52777) #95904256 válasza Bad Pritt (#52774) üzenetére


#95904256
törölt tag

Gondolom az kizárt, hogy szerencsés, hogy megteheti.

(#52778) Bad Pritt válasza Simulacrum (#52775) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ő elhivatott. :DDD De ahhoz képest tök jó a statja.
Amúgy gyász, de ha egyedül vagy benn szakaszban, akkor nem lehet megszerezni a 3. küldit. Reméltem, hogy ki tudom használni ezt a "bugot". :((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52780) Drenadar válasza #40993792 (#52779) üzenetére


Drenadar
veterán

Nálam még sose fordult elő, mondjuk nem szoktam nagyon magyarul írni a chatbe, és a magyar köszönésekre sem nagyon reagálok, sem a lengyelre, nem tudom miért, csak az a.s-re szoktam visszaírni egy s.a-t :D

A prémium AT15ről kérnék véleményt, érdemes beszerezni? :$

[ Szerkesztve ]

(#52781) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

SCR 506 -os rádiót érdemes megvenni M3 Lee -re ? meg a VVSS T48 -as lánctalpat ? (többiből mind max. van) :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#52782) Bad Pritt válasza MaxxDamage (#52781) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rádiót érdemes, ha megnézed, elég sok tank fogja a későbbiekben is használni, és akkor ott nem kell majd külön kifejleszteni (csak megvenni). A lánctalpat én fölöslegesnek éreztem, szóval kihagyható.
Amúgy csak egy tanács: nem feltétlen kell betűre pontosan minden modul kódját beírni, elég azt mondani, hogy "legnagyobb motor/rádió/ágyú". Mi ilyen szakbarbárok vagyunk, ebből tudjuk, hogy mire gondolsz. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52783) PaJa1 válasza #95904256 (#52737) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem még nem volt problémám (olyan amire emlékeznék) abból, hogy a nickemben feltüntetem a nemzetiségem. Én nem a nemzetiség alapján ítélem meg a csapattársam, ellenfeleim.

Az XVM továbbra is működik! Csak a statisztikai része dobta le nálam az ékszíjat.
A totális baromság, esély a győzelemre kiírás értéke meg az eltérő beállítás miatt térhet el, különböző játékosoknál egy adott csatában.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#52784) Chris0321 válasza Diarmand (#52765) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem nincs kikapcsolva a chat és nem is lesz. Általában a csata hevében észre sem veszem ha írogatnak, vagy nem foglalkozok velük mert csak hülyeséget írnak. Arra viszont jó a chat ha pl. az utolsó ellenséges tank hp-jára akarok rákérdezni, érdemes-e lerohanni mert egy lövésből ki tudom lőni míg ő engem nem vagy nagyon óvatosan közelítsem meg mert harcolni kell vele. Volt olyan, hogy a csata elején elinduló majd egy pozíciót felvevő és AFK-vá váló csapattársról értesíthettem a még életben levőket mivel veszettül pingeltek neki, hogy mozduljon meg. Vagy mikor már kilőttek és láttam, hogy támadni fogják a bázist be tudtam írni a chat-be, hogy Pls, def the base! a helyett, hogy veszettül elkezdtem volna pingelni a térkép azon részét mivel általában a kulturált szövegre szoktak reagálni míg ha csak pingelek ezerrel már csak azért sem arra mennek és még sorolhatnám az előnyöket ha van chat. Beszélgetni pedig csak akkor szoktam ha töltök vagy már meghaltam vagy feltétlenül szükséges mert nem chat szobában vagyok akkor hanem egy játékban. Plusz ha kikapcsolnám a chat-et akkor ha rám írnak, hogy gold noob E-100 vagy valami más akkor mégis, honnan tudnám és hogyan válaszolhatnék nekik, hogy Thx?

(#52785) KaLeun válasza #40993792 (#52779) üzenetére


KaLeun
senior tag

Tény, hogy mostanában a szokottnál is ingerültebb. Nem szoktam megmondóemberezni, csak nem kenyerem az átlag ember kommunikációjában felelhető mellébeszélés és ítélkezés. Ha valamit kérdezni akarok, azt megkérdezem.

Cila

(#52786) Drenadar válasza PaJa1 (#52783) üzenetére


Drenadar
veterán

bocsi de az xvm pont a statisztikáról szól nem? :) és csak ez nem működik benne?

FAIL? vagy csak nem vagyunk tisztában a statisztika szó jelentésével :)

(#52787) Iron Funeral válasza Bad Pritt (#52769) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Na de a durva az, hogy a 48-as verzióban a 2. lövész a hátsó gyerekülésben van/volt, ami mint tudjuk egy légvédelmi torony, na hogy most mégis mi a f@sznak kellett ezt így csinálni azt nem tudom, mert haszna nincs neki de legalább sokszor kilövik egyik lövészt....

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#52788) emre válasza Drenadar (#52786) üzenetére


emre
veterán

Vagy csak a működik szó jelentését nem ismered. :U
A győzelmi esély kiírásról volt szó, de nálam az is rendben van.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#52789) Asbee


Asbee
veterán

e100-ra milyen felszereléseket ajánlotok? Töltés és célzó gyorsító meg még valamire gondoltam? Szellőzés?

[ Szerkesztve ]

(#52790) Drenadar válasza emre (#52788) üzenetére


Drenadar
veterán

hát ő írta hogy működik az xvm, csak a statisztika része nem.

ez nekem olyan mintha azt mondanád, hogy működőképes monitorodat eladnád, csak a fényerő nulla rajta! de amúgy tökéletesen működik! :R

Jól van... az xvm része a statisztika, nem csak a win esély, hanem minden statisztika, amit ő megjelenít. a többi játékos statisztikája, és a többi szar, ami nélkül már egyesek nem érzik annyira nyeregbe magukat, hisz nem tudják már előre hogy a szemben álló tank 3000-es wn értéket képvisel vagy 30-asat...

Amúgy nekem is tökéletesen működik z XVM. igaz nekem csak az a modul van fent ami számolja mennyit sebeztem, semmi más ami xvm :) de hát ez is xvm....

[ Szerkesztve ]

(#52791) Chris0321 válasza Asbee (#52789) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem töltésgyorsító, vertikális stabilizátor és periszkóp távcső van rajta. Plusz érdemes gold poroltót tenni rá mert az csökkenti a kigyulladás esélyét is.

(#52792) Asbee válasza Chris0321 (#52791) üzenetére


Asbee
veterán

Köszi. Poroltón én is gondolkodtam, elég gyakran gyullad.

(#52793) MaxxDamage válasza Bad Pritt (#52782) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm / értettem ! :DD :R
/akkor csapjunk a lovak közé/ :P

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#52794) Chris0321 válasza Asbee (#52792) üzenetére


Chris0321
addikt

Szívesen. Nekem is kredites volt fenn amíg egy csatában kétszer ki nem gyulladtam mert nem lehetett elrejteni az alját. Az elsőt még eloltottam a másodiknál pedig csak nézni tudtam ahogy leégek. A csata után azonnal ki is cseréltem.

(#52795) Cray Tyler válasza #40993792 (#52779) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Köszi, tervezem a jó körök megosztását, hasonló formában. Egy replay önmagában nem elégséges információ, de ha így leírom, hogy mely részek hordoznak többletet, az már jó lehet.

Sajnos nem vagyok annyira jó player, hogy heti 1-2 ilyen körnél többet tudjak produkálni.

Egyébként pedig egyetértek, veled is meg #emre kollégával is: eléggé elszaródott a topic. Sok a személyes hangvételű hozzászólás, hasznos információt a postok fele nem tartalmaz. Nem akarod kipróbálni moderátorként (csak tesztként, mondjuk 2 hétig), hogy minden hasznos infótol mentes postot következetesen kiszórsz? Van wot offtopic, menjenek oda.

[ Szerkesztve ]

(#52796) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

E5 top gun

Ez az a meccs, amit hosszasan lehetne elemezni, mert az első 7-8 percben olyat nyújtottam, amit eddig nem sokszor (arty blind shot elég szép volt szerintem), viszont a végén a legnagyobb noobokat is megszégyenítő baromságokat csináltam és majdnem elbuktuk a meccset a hülyeségeim miatt. Ha tanulni akar valaki, ez egy iskolapélda lehetne arra, mi a jó és mi a rossz döntés a játékban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52797) Cray Tyler válasza Bad Pritt (#52796) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Már nézem is :)

(#52798) #43783936 válasza PaJa1 (#52783) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az ő gépére én tettem fel xvm-et, és ugyanazokkal a beállításokkal toltuk.
Még a tankunk is ugyanolyan volt.

(#52799) Cray Tyler válasza Bad Pritt (#52796) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Próbálok építő jellegű kritikát megfogalmazni.

Szerintem csak annyi volt a probléma a végén, hogy nem az E-100 mögé mentél vissza, hanem "kívül" mentél, és így kitetted magad a faluból jövő tűznek. Továbbá ugye két lövésedet is elkaszálta az RNG a T110E5-ön a halálod előtt, ha azok bemennek, akkor nem ilyen szoros a vége. De a faluból akkor is kinyírtak volna.

Vagy bemehettél volna a faluba, és a low HPs T-57-et végzed ki, utána elmész az arty-ért.

Még egy észrevétel: amikor a végén kívül mész az E5 felé, akkor ugratsz egyet. Leérkezel, és kapod a lepattanó lövést. Ha az E5 úgy dönt, hogy nem szűkül be teljesen, inkább kockáztat és tágabb ánusszal gyomron lő (mikor ugratáskor mutatod neki a tank alját), az gondokat okozhatott volna. Mehettél volna kicsit lassabban.

Mindettől eltekintve :R

szerk: arty blind shot tényleg menő volt (nem is értem mit kavart az ott, vagy hova ment...)

[ Szerkesztve ]

(#52800) Bad Pritt válasza Cray Tyler (#52799) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De jellemző amúgy, hogy mikor nagy elánnal megindultam, már akkor tudtam, hogy baromság ott menni, de azért folytattam, nem tudom miért. :DD
Ki kellett volna mennem a faluba, kinyírni a T57-et és utána már a többieknek is szabad a pálya.
Mondjuk az E 100 lehetett volna kicsit bevállalósabb (mint a JP E 100, mikor visszaértem) és kiszedhettük volna az E5-öt közösen. De mindegy végülis, az eleje jó volt, a végéből meg tanultam. :)
Waffentől kicsit megijedtem, de aztán láttam, hogy buta és akkor már nem volt gond. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.