Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#51301) Drenadar válasza ddt500hu (#51299) üzenetére


Drenadar
veterán

akiből ilyen reakciókat hoz ki egy játék, az szerintem gondolkozzon el hogy miért is játszik, mert nem kellene. Az ilyen inkább edzőterembe menjen, vagy boxolni. ott le tudja vezetni a feszültséget, valamint ott vissza is ütnek :D

ez a törjünk szét valamit meg üssünk valamit csak mert éppen nem megy a játék eléggé gyerekes felfogás...

(#51302) Ry0K3N válasza vJokka (#51289) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Jó is az a kis vakarék.
Múltkor egy IS7-et skalpoltam be vele. :DD
Ha adottak a körülmények igencsak meg lehet szivatni vele pár tier 10 et.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51303) olcsii


olcsii
aktív tag

[link]
egész jó lett a heti teljesitményem:)

drenadar: ez nem felfogás, hanem hirtelen felindulásból elkövetet gyilkosság!!:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#51304) ddt500hu válasza Drenadar (#51301) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mindig is gyerekesnek tartottam magam. De te ne is törődj vele. :P

(#51303) olcsii Ez bizony szép. De vigyázz! Én is így kezdtem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#51305) unravel válasza Napfénysüti (#51290) üzenetére


unravel
őstag

(#51290) Napfénysüti: Miért gondolod azt, hogy aki minimumon játszik annak betöltené a játék a HD tankokat? :F

(#51297) dfsz34: Lehülyézed a csapatokat, holott rajtad a tank kiválasztása is kifog....lol. :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#51306) olcsii válasza ddt500hu (#51304) üzenetére


olcsii
aktív tag

pedig épp hivni akartalak szakaszba játszani:( erre bevered a monitort!!:D igy biztos nem találsz majd el senkit!

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#51307) Ry0K3N válasza olcsii (#51303) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Melyik járgánnyal mented?

Jesszus 1k csata Pz nA-val. :DDD
Nekem az az 50 is sok volt egy életre. Ezt hogy bírtad ki?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51308) olcsii válasza Ry0K3N (#51307) üzenetére


olcsii
aktív tag

szeretem,olyan kis cuki! de mostanában ritkán megyek vele vele még akkor játszottam annyit mikor elkezdtem.pz4,vk36,tiger és tiger 2 hasonlóképpen. bár tigrissel most is játszom néha:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#51309) Sanya válasza unravel (#51305) üzenetére


Sanya
nagyúr

betölteni betölti, csak játszhatatlan lesz.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#51310) ddt500hu válasza olcsii (#51306) üzenetére


ddt500hu
veterán

Délután lesz másik monitor. :D Álltában ha valami anyagilag megterhelő csúnyaságot csinálok akkor utána hónapokig nyugodt vagyok. :DDD

(#51311) Ry0K3N válasza olcsii (#51308) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Te vagy az első akitől azt hallom hogy szereti azt a jágányt. :D
Azt a 7 napos WN értéket am melyik tankal csináltad?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51312) L4mie válasza ddt500hu (#51299) üzenetére


L4mie
veterán

tegnap én is majdnem rácsaptam a monitorra.....hihetetlen balszerencse követett.....első két percben tuti halál, 2 tierrel kisebbek vidáman átlődöztek, viszont nekem nem igazán ment az effektív találatosztás.
ha nem elől lőttek ki mert meguntam, hogy folyton kilőnek és hátul maradtam, akkor jött valami öngyilok scout és valami szerencsés arty oneshotolt....3x enragequitoltam....aztán a végén beláttam, hogy jobb ha aznapra abbahagyom. :/

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#51313) Angel1981 válasza Napfénysüti (#51290) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy tudom nem az, nagyon sokáig párhuzamosan fog futni a kettő.
A WG korábban több felmérést is végzett az ügyben, és arra jutott, hogy a játékosaik 40%-a a minimumhoz közeli konfigon játszik - biztos, hogy nem akarják elveszíteni ezt a réteget.

Úgy láttam, a 9.0-ban a grafikus beállítások is megváltoznak, biztos, hogy még jobban hangolhatóak lesznek!

#51301 Drenadar: ezt még az állati korból hoztuk magunkkal. Mármint azt, hogy extrém stressz esetén fizikai erőszakot alkalmazunk a környezetünkben, még akkor is, ha esetleg nem oldjuk meg vele magát a problémát.
Teljesen természetes dolog, és általában használ is (mármint a stressz szint csökken tőle), egyedül az ingerküszöb az, ami nem mindegy, hogy hol van.
Én pl. betiltanám korunk "valóságsóit", mint amilyen a VV, meg az Éjjel Nappal Budapest, mert a bennük található "kommunikáció" abnormális viselkedésre ösztönzi a befolyásolható korosztályt. Az Origo külön kutakodott a témában, hogy melyikben hány másodperc után van ordibálás a műsor megindulást követően. A minimum rekord valami 40 mp, a maxium 90. Nehogy már ez normális legyen b*ssza meg!!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#51314) olcsii válasza Ry0K3N (#51311) üzenetére


olcsii
aktív tag

hát tier 7-8 szorzó (ezekkel sajnos most nagyon nem szeretek menni,még a szozó is nehezemre esik)
a többi meg t10 (ezt nagyon élvezem még a vereségek ellenére is mert sokat sebzek)
de a winratem általában csökken velük. pl tegnap az 5 csatára tudtam leszorzózni a 113 ! az első csatát lehoztam döntetlenre. 3 vereség. és egy vicces győzelem ahol meghaltam a legelején:D

délután fel is teszem a döntetlenes csatát nagyon jó volt.

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#51315) Ry0K3N válasza ddt500hu (#51310) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

erről eszembe jut gimiből az egyik srác aki igencsak destruktív volt a számítástechnikai perifáriákkal szemben.
Nagyban Mortal Kombat 4-ezik, elveri a gép erre felpattan felkapja az egeret amit totálisan nem használt a játékhoz majd "ez is a te hibád" kiáltással elkezdi csapkodni az asztalhoz majd 1 perc múlva lenyugszik.
Pár monitorszűrő (egy olyat is betört) billentyűzet és egér szerintem elhalálozott már ott :DDD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51316) unravel válasza Sanya (#51309) üzenetére


unravel
őstag

? Miért lesz játszhatatlan? :) Nem volt szó konfigról.
Tehát még egyszer lasssssabbbbbban:
Miért látnál hd tankot ha minimumra teszed?

¯\_(ツ)_/¯

(#51317) Ry0K3N válasza Angel1981 (#51313) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Hát remélem én is mert valami katasztrófa hogy a többi játékokhoz képest a WoT hogyan fut egy jobb konfigon.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51318) Drenadar válasza unravel (#51316) üzenetére


Drenadar
veterán

nem úgy volt hogy a hd skin letöltése opcionális? ergo ha le sem tölti nem is kell minimumon tolni, mert nem tölti le

(#51319) Ry0K3N válasza olcsii (#51314) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Tipikus, mindig azt a meccset nyeri meg az ember duplázva vereség sorozat után ahol már annyira felcseszi magát az ember hogy előremegy meghalni az első percekben.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51320) dvids


dvids
aktív tag

Még most is be lehet kapcsolni a régi grafikát a gyengébb képek számára. Szerintem tartani fogják ezt a trendet, hogy széles skálán legyen állítható.

(#51321) unravel válasza Drenadar (#51318) üzenetére


unravel
őstag

(#51318) Drenadar: Ezt nem tudom. Van friss híred ennek kapcsán? Pedig jó megoldásnak tűnik. Én azt jósolom, hogy a patchben minden benne lesz. A teszt kliens sem kérdezi, hogy: "kérsz HD-t?"

(#51319) Ry0K3N:: Ha a sebzéssel törődsz, akkor kevesebb az esélye, hogy felcseszed magad. Persze benne van hogy nem sikerül eleget sebezni, de az sem a világvége. Megfelelő hozzáállással a monitorod se törik.

¯\_(ツ)_/¯

(#51322) Jolet


Jolet
őstag

a szülinapra várható prémtank leárazás?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#51323) Drenadar válasza unravel (#51321) üzenetére


Drenadar
veterán

volt erről hír, vagyis ilyen nyilatkozat vagy mi storméktól.

Gondolom a test azért nem kérdezi meg, mert a HD skineket is tesztelik és erről is kérnek visszajelzést? :) ergo ha már teszteled az újdonságot, akkor miért kellene azt kikapcsolni? :D

(#51324) L4mie


L4mie
veterán

mi várható, ha most megy fullhd-n maximum beállítások mellett 65-80 fps mellett akkor a patch után mik a tapasztalatok mennyivel fog esni az fps-em?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#51325) Jolet válasza L4mie (#51324) üzenetére


Jolet
őstag

semennyivel

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#51326) PR0JECTNR56 válasza L4mie (#51324) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A tesztek FTR-es visszajelzései alapján nem kell rettegni fps zuhanástól, bár a hármas teszt kliens produkált vicces dolgokat.

(#51327) unravel válasza Drenadar (#51323) üzenetére


unravel
őstag

"Gondolom a test azért nem kérdezi meg, mert a HD skineket is tesztelik és erről is kérnek visszajelzést?"
Az éles verzió sem fogja.

"már teszteled az újdonságot, akkor miért kellene azt kikapcsolni?"
Mert van aki 16 megahertzes négynyolcvanhatoson játszik. :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#51328) dfsz34 válasza Ry0K3N (#51319) üzenetére


dfsz34
őstag

Ma reggel szopóágra tette a T28-t az mm. Kettő bukó után én tankot váltok, de most kíváncsi voltam, hogy mennyi csatáig tart, hát a kilencedikre sikerült csak ledupláznom. Ott is bukóra állt egyébként, de két idióta ellenfél tornyot forgatott és mozdulatlanul állt nyílt terepen három arty mellett. Ha ez a két idióta tovább megy fedezékbe vagy csak kicsit mozog, akkor nem valószínű, hogy meg tudtuk volna őket állítani, mert a két megmaradt tank alacsony hp-n volt már és az artyk ugye csak szerencsével tudnak közelharcban győzni, ráadásul az ellennek is volt még két artyja.

Nagyon érezhető a kontraszt. Előtte protoval mentem és annak normállis volt a csapat elosztása. Ilyen hosszú bukók nem voltak vele.

Most, hogy akcióban van a t28 meg a sorozatos bukók szinte természetesek.

Nem állítom, hogy tudatos tervezés, de valami mm phaszság miatt van ez, azt én biztosra veszem. Ha egy tankkal többen játszanak hirtelen, akkor szinte biztosan szopóágra kerül az elviselhetőnél sokkal gyakrabban.

(#51329) L4mie válasza unravel (#51327) üzenetére


L4mie
veterán

486 nem volt 16 MHZ-es 40 es volt :P :P :P

köszönöm a megnyugtató válaszokat.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#51330) Chris0321 válasza Angel1981 (#51296) üzenetére


Chris0321
addikt

Az lehet a calendárt nem néztem meg csak az egyforma kép miatt gondoltam, hogy úgy lehet.

(#51331) unravel válasza dfsz34 (#51328) üzenetére


unravel
őstag

"valami mm phaszság miatt van ez, azt én biztosra veszem"

Az mm dolga összepárosítani a játékosokat akik a Csata ikonra klikkeltek. Figyelembe veszi a szintet, a szakaszokat, hogy milyen módod van engedélyezve (normál, összecsapás, ütközet) ... mit még? ennyi jutott eszembe
Azt állítod, hogy beleírták, hogy aki dfsz34 névvel jelentkezik be annak csak veresége lehet?
Mesélj még!

¯\_(ツ)_/¯

(#51332) Cray Tyler válasza unravel (#51327) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ésakkor mivan. Nekem csak 486-osra telik. Problem? :(((
Minimumon játszok stabil 50fps-sel, a teszt kliens szintén minimumon most stabil 25fps-t nyom. Tehát játszhatatlan.

És igen, mindent minimumra állítva is HD-sek azok a tankok, ahol már készen van a HD modell. ÉS egyéb tekintetben is jól láthatóan más/fejlettebb lett a render (fények, víz). Nekem (és tudom, hogy még vagyunk itt így egy páran ezzel) elég fontos kérdés, hogy a minimál graf az továbbra is ugyanolyan igénytelen legyen, mint eddig volt.

(#51333) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

BONUSZ KÓD: BF89NDFEMH
100 gold

(#51334) L4mie válasza Cray Tyler (#51332) üzenetére


L4mie
veterán

na akkor te meg tudod mondani hány MHz-es a 486od :D

amúgy azért is fontos amit mondasz, mert szüleimnél ha hazajutok én is minimumom tolom így érdekes lesz...

GaburroSan: :R

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#51335) Djuree válasza GaburroSan (#51333) üzenetére


Djuree
félisten

:R :R :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#51336) dfsz34 válasza unravel (#51331) üzenetére


dfsz34
őstag

Figyelj már, én értem, hogy te nagyon okos vagy, főleg a személyeskedésben, de nem akarod a diegho-t utánozni?

Aki lelépett örökre. A stílusod hasonló, csak ő tud játszani.

(#51337) Djuree


Djuree
félisten

na cset kikapcsolva, minő felüdülés, jobb mint egy wellness hétvége! :K csak ajánlani tudom...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#51338) Veatta válasza GaburroSan (#51333) üzenetére


Veatta
aktív tag

Köszi!

(#51339) PR0JECTNR56 válasza GaburroSan (#51333) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Köszönjük. :R

(#51340) PaJa1


PaJa1
őstag

Engem a hónapban elég sűrűn láthattok majd a T71ben, ez az egyetlen tank a garázsban, amivel meg tudom csinálni az egyik küldit a 3 nap prémiumért :D

fílen dánk a 100 aranyért!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#51341) unravel válasza dfsz34 (#51336) üzenetére


unravel
őstag

Ez nem személykedés volt. Veled ellentétben. Én végig a játékról írtam. Próbáltalak rávezetni arra, hogy valótlan sületlenséget írsz.
Ha személyest szeretnél, akkor használd a privátot. lol

GaburroSan: Kösszentyű! :))

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#51342) Angel1981 válasza bullseye (#51252) üzenetére


Angel1981
veterán

LOL! :DDD

#51322 Jolet: valószínűleg. A játék évfordulója a legfelkapottabb események közé tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#51343) riki válasza GaburroSan (#51333) üzenetére


riki
senior tag

:U :R :R :R :R :R

(#51344) myckey válasza GaburroSan (#51333) üzenetére


myckey
veterán

kösz szépen! ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#51345) Joe.36 válasza GaburroSan (#51333) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#51346) ddt500hu válasza GaburroSan (#51333) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi! :DDDDD

(#51347) Ry0K3N válasza unravel (#51331) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Most elmondtad mindazt amit elmondtak eddig is a WG-sek. Attól még hogy szerinte belenyúlnak a csatába teszerinted még nem nem kéne hülyének nézned mert egyik oldal sem tudja bizonyítani a maga igazát.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51348) Angel1981 válasza unravel (#51331) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez egy örök vita, és teljesen tárgytalan.
Van aki szerint totál random, van aki szerint tudatos manipulálás, és van olyan, aki szerint valamifajta "bug".
dfsz34 és jómagam az utóbbiak közé tartozunk.

Még korábban néztem archív fórumbejegyzéseket, és ott az egyik kolléga valami 500 csatán át monitorozta a győzelmi arányokat, és egyértelműen látszottak bizonyos "vereségsűrűsödések" a grafikonon, mondjuk kb. 100 csatánként volt egy 20-30 csatás széria, ahol a győzelmi arány messze az átlag alatt volt - és ez szinte pontos ciklusok szerint ismétlődve.

Nagyon intelligensen állt a témához, úgy nem mondott semmit, csak közzé tette a nyers adatokat, mindenki gondoljon azt, amit akar.
Én annyit mondok, hogy minimum figyelemreméltó a dolog, mert én is hasonlókat tapasztalok, és a WG szerint ugyebár totál random az MM.

Nem akarom ezt folytatni, nem akarok senkit sem győzködni, mert a WoT nyerő / vesztőszéria már frankón olyan, mint a felsőbbrendű lényekbe vetett hit - van aki szerint ilyen, van aki szerint olyan, van aki szerint nem létezik, és végtelen vitákban sem tudja az egyik a másikat meggyőzni a maga igazáról. :)

(#51349) mcwolf79 válasza GaburroSan (#51333) üzenetére


mcwolf79
veterán

THX :R :R :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#51350) Altbrucke válasza GaburroSan (#51333) üzenetére


Altbrucke
tag

:R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.