Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#51051) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#51045) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Köszönöm a tippet, de két nagyon fontos szemponton viszont elcsúszik: Nem német és csúnya. ;]
Tipikusan az a jármű, ami funkcionalitásában tetszik, de a formán nagyon elbukik. A másik meg az, hogy a brit vonalon semmim sincs kifejlesztve, a németen pedig rövidesen az Indien Panzer érkezik.

(#51052) Napfénysüti válasza K6000 (#51050) üzenetére

Engem leginkább a lassúsága tántorít el na meg ez a hosszú töltésidő. Amíg ez tölt addig a JT-rel majdnem 3-at lehet lőni aminél szintén megvan ennyi sebzés. Bár tény hogy nagyobb elrettentő ereje van 1 hatalmas sebzésnek mint több kisebbnek.
Sebességre mennyivel lomhább mint a kistesó JT? Mert már az sem épp egy Ferrari. :)

Més que un club!

(#51053) Angel1981 válasza PR0JECTNR56 (#51051) üzenetére


Angel1981
veterán

Ízlések, és pofonok - szerintem meg kifejezetten formás tank, még a külseje is inspirál a megszerzésében. :)
(Persze attól még nagy részben mindig a teljesítmény alapján ítélek meg egy tankot.)

(#51054) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#51051) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én kérek elnézést, hogy a 9-es szint egyik legjobb harckocsija csúnya briton mer lenni. :DD
A Leopard 1-et én is ki akarom húzni, az nagyon tetszett, mikor próbálgattam a prototípus viszont nem tűnt koherensnek. Túl lassan tölt az ágyúja a sebesség és a páncéltalanság mellé, valahogy nem áll össze egésszé. De majd meglátjuk, Te mit szólsz hozzá, az is lehet, hogyha felraksz pár replayt ahol lezúzol vele mindenkit, folytatom azt az ágat (is). :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51055) K6000 válasza Napfénysüti (#51052) üzenetére


K6000
tag

Sebzésben közel ott van a JT igazad van, hogy mennyivel lomhább?? Sokkal. Nagyon lassú. Nem mondom, hogy egy brit TD tempója, (az azért elég rosszindulatú és igazságtalan lenne) de azért 150 tonna mozog alattunk, és ezt minden méteren érezteti is a Jpz E100.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#51056) Napfénysüti válasza K6000 (#51055) üzenetére

Mondjuk van T28 Protom ami mellett szintén bedönt a csiga kanyarban de azon legalább van egy forgatható torony.
Majd talán ha egyszer nagyon sok fölös kreditem lesz megveszem de akkor egyelőre nem foglalkozom ezzel a 10-es géppel. :(

Més que un club!

(#51057) PR0JECTNR56 válasza Angel1981 (#51053) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nekem túl brit. Az ételeik egy részét szeretem, de minden ami zúg és mozog és brit, az nekem nem kell, kivéve a legfrissebb Lotus sportautót, az tetszik. :D

(#51054) HáGé: Ezúttal elnézem, de a következő best buy japán vagy német legyen. ;]

A Leopard 1 nekem is kötelező elem, tehát azt mindenképpen megszerzem idővel, ezért merült fel a PTA mint lehetőség. Videók alapján jobb mint a Type 61, bár annak hátrányait is hordozza részben, pl. könnyen sérülő lőszerrekesz, artyk nagyon könnyen egylövésezik. A PTA-ból csak a lövegsüllyedés hiányzik nekem, mert az bizony, ahogy elnéztem kicsit sovány rajta, de kifejlesztem és meglátjuk, hogy szuperál.

(#51058) ddt500hu válasza Djuree (#51035) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mi lenne ha ennél is több hátránya lenne? Összecsapás módban nálunk 5db FV183b, eredmény???

Ja és nem tomato-k voltak. Bár nem is zöldek. Az egyik ott állt mellettem kb. 3 percig én lőttem vagy 7X, ő egyszer sem.

(#51059) mrszitya


mrszitya
senior tag

(#51060) PaJa1 válasza superfly2 (#51049) üzenetére


PaJa1
őstag

Csak annyi, hogy nem fogja elfogadni, mert már arra a fiókra használtál ilyet.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#51061) #43783936 válasza ddt500hu (#51058) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha jól számolom az 5 együtt Fv kb 8-10 sebző lövést tudott bevinni. :Y
Ütőképes csapat volt! :C

[ Szerkesztve ]

(#51062) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#51057) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kíváncsi leszek azon a tankon hogy működik az ágyú, itt elég penge, de ez egy jóval nyugodtabb gép. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51063) ddt500hu válasza #43783936 (#51061) üzenetére


ddt500hu
veterán

A legjobb 9 lövést eresztett el abból 9 talált!!! Összesen 25 lövést eresztettek el amiből 16 talált és ezzel összehoztak 8526 sebzést. Találatonként átlagosan 532 sebeztek. Tankonként pedig 1700-at.

(#51064) #43783936 válasza ddt500hu (#51063) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ilyen amikor a goldskúló nem működik.
Nekem volt már 200 (azaz kétszáz!) sebzéses csatám vele, úgy hogy a végére kifogyott a lőszer.
Minden típusból vittem, de a wg úgy döntött, hogy a ferdi oldaláról is pattanjak.

(#51065) killer095


killer095
őstag

Valakinek van felesleges 7 napos promo kodja razeres

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#51066) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ááááh, ez mekkora meccs volt :DDD

Fúú, nagyon op ez a 7/1. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51067) Enzolord válasza Bad Pritt (#51066) üzenetére


Enzolord
addikt

két Magyar szakasz? Szééép...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#51068) Cray Tyler válasza PR0JECTNR56 (#51057) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Hát én azé van amit úgy megkívánnék, ami "ami zúg és mozog és brit" :D

(#51069) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Tortoise tank ász. 9 perc volt még a csatából de két gyökér (az a hülye szakasz) úgy döntött, hogy befoglal. :((

[ Szerkesztve ]

(#51070) Dr_Syrex válasza SoulReaver (#51046) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nagyon szép, grat :)
Látom némi sebzés is sikerült a spot mellé.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#51071) Bad Pritt válasza Enzolord (#51067) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Olyan lelombozó vagy! :((( Agyonütöttem mindenkit, pedig 10-es csata volt és annyit mondasz, hogy "két magyar szakasz volt" :O
Nem ez a lényeg, embeer! ;]

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51072) PR0JECTNR56 válasza Cray Tyler (#51068) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha eladásra megkaphatom, akkor jöhet. ;] A néhai Maybach-ok a kedvenceim. :)

(#51073) #56230144


#56230144
törölt tag

Nincs egyébként olyan youtuber akitől lehet tanulni? pro replayekre meg ilyesmikre gondolok, rettentő rosszul játszok, mentségemre szoljon a régi accomon csak elhülyültünk haverokkal, nem igazán figyeltünk a játékra, most szeretnék normálisabban játszani, valakinek tippek? nekem még az is jó ha felvesz valaki barátlistán akinek lenne türelme hozzám :) howitsnew a nevem, köszi előre is :R

szerk: egyenlőre tier 3 tanknál tartok, orosz ágon, tank ajánlásokat is szivesen fogadok!

[ Szerkesztve ]

(#51074) Joe.36 válasza Angel1981 (#51038) üzenetére


Joe.36
addikt

Én nem... Csak írtak itt hogy a második égésre nincs megfelelő módszer...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#51075) Angel1981 válasza Joe.36 (#51074) üzenetére


Angel1981
veterán

Ja OK, de akkor azt ne nekem címezd, mert nem fogom érteni! :D

Egyébként ha már másodjára is kigyújtanak, akkor megette a fene az egészet - én sok tankomban poroltót sem tartok, mert 5000 csata alatt max. 15 olyan eset volt, amikor "megérte" eloltani magamat - a többiben az oltás után még max. 3 másodpercig éltem, és sebzést sem tudtam bevinni....

(#51076) Cray Tyler válasza #56230144 (#51073) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ha bírod az angolt akkor youtubeon QuickyBaby csatornáját ajánlom.
Kezdésnek az orosz fában a KV-1et + KV-1S-t húzd ki, tökéletes tanulós tankok. Másik jó kezdő-vonal az amcsi TD ág a Hellcat felé haladva. Ezekkel nem nagyon lehet mellényúlni.

(#51077) mrszitya válasza #56230144 (#51073) üzenetére


mrszitya
senior tag

Innen tölts le csata visszajátszásokat: wotreplays.eu (állítsd be a sorrendet sebzés szerint, azaz a legnagyobb sebzésűeket érdemes megnézni leginkább).

Vannak jó magyar videósok is, akik külön oktatóvideókat is készítenek alkalmanként: Ph3lan ; cleverland ; + egy ismert külföldi srác (amerikai) - QuickyBaby

(#51078) Simulacrum válasza K6000 (#51050) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Tökéletes összefoglaló, szó szerint egyetértek vele. Annyit érzek másnak mint te, hogy szerintem nem vészesen lomha a JPZE100, szerintem teljesen megfelelő gyorsaságot bír elérni, kicsit lassan fordul, de elfogadható.
Én azért nem váltok, mert nincs két jó legénységem és a JT-ből semmiképp nem szedem ki őket, mert az a tank egy álom, imádok vele játszani.

Leo PTA esetében sajnos tényleg igazak a statisztikák, nem túl jó tank. Durva, hogy az ágyú értékei a JT-hez hasonlóak, mégis ez iszonyat lassan szűkül és rettentő nagyról indul a célkör. Tipikusan nem med ágyú, nekem sajnos nagyon nem fekszik, de a Leo 1 kell, ezért muszáj vele játszanom. Idővel azért rá lehet érezni hogyan kell vele menni, de nem könnyű az biztos. Az E-50 mindenben jobb tank nála.

[ Szerkesztve ]

(#51079) Bad Pritt válasza mrszitya (#51077) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Quickybaby vérig sértődne, ha ezt olvasta volna, ő egy ízig-vérig engrishman :P

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51080) Joe.36 válasza Angel1981 (#51075) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam az E-100 nál nagyon bevált a megelőzö karbantartás és az automatikus tűzoltó.. Ritkábban ég a tank és ha mégis akkor is minimális HP megy le és nem sérül semmi.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#51081) mrszitya válasza Bad Pritt (#51079) üzenetére


mrszitya
senior tag

Aucs, azért "vert át" mert tesztszerveren amcsi fiókkal láttam legutóbb. A fantasztikus brit akcentus meg nem ugrott be. :D

(#51082) #56230144


#56230144
törölt tag

Köszönöm a segitséget mindenkinek :)

(#51083) superfly2 válasza Joe.36 (#51080) üzenetére


superfly2
tag

De a dupla égés ellen tehetsz be kis és nagy tűzoltó készüléket egyszerre (ami szerintem hülyeség de ez is egy megoldás) :DDD

(#51084) Bad Pritt válasza mrszitya (#51081) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az a Quickybaby nevű fiókja, azzal megy tesztre, EU-n játszik Quickfingers néven, a videóit meg streameket is ezzel az accounttal csinálja.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51085) Joe.36 válasza superfly2 (#51083) üzenetére


Joe.36
addikt

Tudom én is ezt gondolom

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#51086) mrszitya válasza Bad Pritt (#51084) üzenetére


mrszitya
senior tag

Köszi az infót, csak alkalmi nézőjeként erre nem figyeltem. Egyébként a magyarok közül is nyithatna valaki egy olyan csatornát, mint az övé - vagyis ahol a humor is szerves része a dolgoknak, mint a múltkor linkelt "donkeys" videójában. :)

[ Szerkesztve ]

(#51087) Bad Pritt válasza mrszitya (#51086) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csináljak? Ott lenne móka és kacagás! ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51088) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

(#51089) TESCO-Zsömle válasza Ric4m0nd (#51088) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Siema PL. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#51090) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

(#51091) mrszitya válasza Bad Pritt (#51087) üzenetére


mrszitya
senior tag

De még mennyire! Sőt, reklámozni is tudlak a még zéró látogatottságú oldalamon. ;]

[ Szerkesztve ]

(#51092) Angel1981 válasza Ric4m0nd (#51088) üzenetére


Angel1981
veterán

Biztos kúúúl cucc, meg minden, de szerintem a Leo 2 még mindig megeszi vacsorára egy, kettő; mi van, ha az aktív hőkibocsátású csempék mondjuk bekoszolódnak - amivel harci körülmények között állandóan számolni lehet?

"A három embert szállítani képes PL-01 körülbelül 33 tonnát fog nyomni, ami iszonyúan soknak tűnik, ám mégis több mint 10 tonnával kevesebb, mint egy hasonló felépítésű orosz T-90-es monstrum."

Pedig a modern MBTk-hez képest ez inkább hogy anorexiásnak mondható. :)

[ Szerkesztve ]

(#51093) Bad Pritt válasza Angel1981 (#51092) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez csak koncepció. Sok mindent fel fognak belőle használni egy NATO szabvány MBT-hez, de ilyen formájában kevés az esélye, hogy sorozatgyártásba kerüljön (drága).
Jelenleg a cégek csúcsra járatják a 3. generációs harckocsikat (Merkava, Abrams, Challenger, Leopard, K1 stb.) és még bőven nincsenek "kimaxolva" ezek a járgányok.
Ha jól tudom Japán meg Dél-Korea készítget 4. generációs harckocsikat, de ezek méregdrágák (a koreai K2 darabja 10 millió dollárba kerül, míg mondjuk egy Leopard 2A6 olyan 3 millió USD).
Ettől függetlenül mocsok jól néz ki ez a lengyel járgány. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51094) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#51093) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Type-10-et ne hagyjuk már ki, az egyik legmenőbb darab (láttam a stb.-t, de ez nem mentség!). :D

[ Szerkesztve ]

(#51095) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Van egy hellcatem egy ilyen legénységgel, hova tovább? Rákerestem a hellcat legénység kifejezésre de semmi érdemlegeset nem találtam. :R

halahala

(#51096) v!ct0y válasza xenom0rph (#51095) üzenetére


v!ct0y
veterán

Javítás.

(#51097) Zeratul válasza Bad Pritt (#51093) üzenetére


Zeratul
addikt

Ne felejtsük ki az orosz ARMATA többcélú harckocsi vázat amire pl. a T-99 is épülni fog.

(#51098) jano_77


jano_77
nagyúr

annyira jó az ilyen majmokkal játszani


sajnos nem tudtam megfordítani 1:6-ról, mert nem értem vissza lelőni a Foch foglalását, miután elintéztem a 4 artyt :O :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#51099) Bad Pritt válasza PR0JECTNR56 (#51094) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

és Zeratul: Csak említés jelleggel írtam ezeket, amúgy a Type 10 már 4. generációs (2008-as asszem, elég kemény cucc) az ARMATA meg vagy lesz vagy nem.
Amúgy jól példázza, hogy azért a haditechnikában nem úgy fejlődnek az eszközök, mint mondjuk a telekommunikációban, hogy jelenleg az egyik legfejlettebb technológiája a jordán Challenger 1-esnek van (Falcon turret, ha mond valakinek valamit), ami azért nem mai csirke.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51100) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#51099) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Helyes a tipp, valóban 4. generációs és valóban 2008-ban mutatták be, csak azért tértem ki rá külön, mert a modern tankok közül a személyes kedvencem. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.