Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#52901) PR0JECTNR56 válasza unravel (#52899) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én nem változtatnék semmit.

Én igen.

Többmagos támogatás, teljesítmény optimalizálás, szellemlövések tényleges kijavítása, a Hetzer oldalán nincs pót lánctalp, SerB-nek szájkosár, Storm-nak nyakleves és ingyen E-50 nekem. ;]

(#52902) Bingisz válasza Viktoár (#52858) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor ezt a replayt tedd fel.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52903) Cray Tyler válasza PR0JECTNR56 (#52901) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Sokéve volt, amikor a wow fórumon az egyik dev aláírása az volt: "ahányszor sírtok hogy nerfeljük a warlockokat, annyiszor fogjuk buffolni őket" :C Nekem semmi bajom a jelenlegi WoT-tal, amióta kikoptak a Type-59ek (illetve megtanultam szakszerűen szarrá lőni őket), azóta békesség van.

(#52904) unravel válasza scyllarus (#52900) üzenetére


unravel
őstag

Vegyél elő egy lapot és húzz egy strigulát minden olyan meccs után ami a szabályoknak megfelelően zajlott le. Nyolcszázig simán el kell jutnod.

¯\_(ツ)_/¯

(#52905) scyllarus válasza unravel (#52904) üzenetére


scyllarus
veterán

Hány év alatt? :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52906) unravel válasza scyllarus (#52905) üzenetére


unravel
őstag

Mielőtt kijön a multi-core támogató patch. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#52907) #56230144 válasza Bingisz (#52849) üzenetére


#56230144
törölt tag

Tudod, ha kikap, akkor az mm a hibás :U

(#52908) Remus389 válasza PR0JECTNR56 (#52901) üzenetére


Remus389
veterán

azért ne feledd hogy egy ingyenes játék, sőt pénzt se kell pumpalni bele hogy legyen elegendő ezustod (kis ésszel megoldható a tier 10 is )

ahhoz képest nagyon jó, szép grafika, élvezetes játék és INGYEN van

ajándék lónak ne nézd a fogát

Ennek ellenére amiket hianyolsz potlasra kerül, ne aggódj, javulni fog

most a 9.0-ban ismét javított grafikát, HD modelleket, és javuló FPS -t kapunk, mégis INGYEN mit vársz?!

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#52909) Bingisz


Bingisz
addikt

Egyre jobban bízok a modderekben:


Így már mindjárt HD-bb a modell. :K
Tudom, hogy már raktam ki róla képet, de ez már a csinosított változat.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52910) Iron Funeral válasza Bingisz (#52909) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Miért van olyan érzésem, hogy nem elég.... "vaskos" ez a tank?
A WT modellt nézve olyan érzésem van mintha tényleg ott lenne az a pár centi acél, ezt itt nem érzem valami miatt.
Lehet, hogy az árnyékolás hiánya okozza.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#52911) PR0JECTNR56 válasza Remus389 (#52908) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A játék valóban ingyenesen játszható, de azért a Wargaming bevételi sem mondhatóak aprópénznek a WoT-nak köszönhetően (a közelmúltban készített ranglistát feltételezem láttad), tehát ennek fényében a játékélmény javítását érző igényeimet nem érzem túlzónak még akkor sem, ha viszonylag gyakran ekézem őket emiatt, de csak ott ahol tényleges hiányosságok vannak. A többmagos támogatás ilyen pl. (SerB meg tényleg kaphatna egy szájkosarat ;] ).
A játék alapvetően tényleg jó, szórakoztató vele játszani, bár ezt a részét nem is vitattam az előzőben.

(#52909) Bingisz: Egyértelműen látszódik a fejlődés a korábban linkelt skin-hez képest, jó helyen fejlesztettek rajta és nagyon szép munka. :K
Még valami a Panther-ra esetleg találkoztál már bármilyen HD skinnel? Vagy még a Tigrisre csináltak csak?

[ Szerkesztve ]

(#52912) Bingisz válasza PR0JECTNR56 (#52911) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyenlőre csak a Tigrishez találtam. De szerintem pár hét és a Párduchoz is lesz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52913) myckey válasza Bingisz (#52909) üzenetére


myckey
veterán

pöpec!

volt arról hír,hogy majd a távoli jövőben, a kúrta farkú malac meg a hegyen ésatöbbin túl lesz ilyen dinamikusan roncsolódó-használódó-koszolódó fjúcsőr?

külalakra értve.

mintha valahol olvastam volna erről :F

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#52914) Skyhunter válasza Bingisz (#52912) üzenetére


Skyhunter
senior tag

A 9.0 elvileg holnap jön?

(#52915) TESCO-Zsömle válasza Skyhunter (#52914) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Elvileg.

Jó lenne tudni pontosan mikor.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52916) PR0JECTNR56 válasza Skyhunter (#52914) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az előzetes hivatalos közlemény szerint igen.

(#52917) Bingisz válasza Iron Funeral (#52910) üzenetére


Bingisz
addikt

Az egész render valamiért kicsit műanyag érzést ad a modelleknek. A csatatéren amúgy jobban néz ki, de a test szerver screenshotjai annyira torzak, hogy inkább nem teszem fel őket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52918) Iron Funeral válasza Bingisz (#52917) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Na, műanyag, erre gondoltam én. :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#52919) Lunky88 válasza Bingisz (#52909) üzenetére


Lunky88
tag

Szép és jó csak az a bajom az ilyen jellegű modokkal, hogy az összes tigrincs így fog kinézni ha mondjuk ezt felrakod majd. Amúgy tényleg nagyon tetszik, én a Tigris miatt kezdtem el wotos pályafutásomat. :B

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#52920) scyllarus válasza Lunky88 (#52919) üzenetére


scyllarus
veterán

Az pont jó! Legalább sok szép tankot látsz majd a csatatéren egyszerre. A Pantherre is kellene valóban, ezzel a kettővel már ellennék egy darabig. (Aztán jöhet a T-34-85, az IS-3 és a KT)

TESCO-Zsömle: a honlapon 45 óra van a visszaszámlálón...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52921) dfsz34


dfsz34
őstag

Nagyon ritkán játszom szakaszban, de most a három nap prém miatt muszáj volt és egy gyerek feldobta a chat-ben, úgyhogy társultam.

A 3 nap prémet hamar megkaptam, de amilyen csapatokat így kaptunk, azt a qrva élet. 15 csatából 4-t nyertünk csak meg, előtte pedig egészen jól ment egyedül.

(#52922) jano_77 válasza PR0JECTNR56 (#52916) üzenetére


jano_77
nagyúr

A visszaszámlálót elnézve, holnap még semmiképp nem fog jönni, max szerdán.
44 óra 38 perc

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52923) TESCO-Zsömle válasza scyllarus (#52920) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mikor utoljára jártam ott, még nem volt számláló...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52924) ddt500hu


ddt500hu
veterán

183b jövök!! :DD

[ Szerkesztve ]

(#52925) scyllarus válasza TESCO-Zsömle (#52923) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is meglepődtem, amikor megláttam. Remélem délelőtt jön szokás szerint, munka után hazaérve már tudom húzni, nem kell rá még külön várni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52926) Ry0K3N válasza Bingisz (#52909) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Na ez már kezd hasonlítani olyanhoz amilyennek kellene lennie.

(#52921) 3-as platoonban előszeretettel dobál a tápláléklánc legaljára hogy minél kevésbé befolyásold a csata kimenetelét.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#52927) csapee válasza ddt500hu (#52924) üzenetére


csapee
senior tag

Td-gay;]

Csapee

(#52928) Bingisz válasza csapee (#52927) üzenetére


Bingisz
addikt

+1 :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52929) #56230144 válasza csapee (#52927) üzenetére


#56230144
törölt tag

Miért probléma az, ha valaki azzal játszik amivel szeret játszani? :F még az arty-t megértem, de a td miért baj?

(#52930) Cseri0058


Cseri0058
őstag

fuuuuuuuuu emberek. ezt a kört mindenki nézze vissza. ekkora egy majom artyt a végén. simán csak elkellet volna vonnia a t95 figyelmét...erre b@zdmeg...
[link]
a végét egyébként ti hogyan oldottátok volna meg? :U

[ Szerkesztve ]

(#52931) TESCO-Zsömle válasza scyllarus (#52925) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha az óra valós, akkor hajszál pontosan helyi idő szerint szerda 10:00.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52932) scyllarus válasza TESCO-Zsömle (#52931) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor remélem én este már tudok játszani. 5-re hazaérek, tanulás a gyerekekkel, közben jön a cucc, és utána adj neki :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52933) Ry0K3N válasza #56230144 (#52929) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

A TD vel semmi baj csak nem mindegy melyik TD-vel. :D

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#52934) TESCO-Zsömle válasza scyllarus (#52932) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem vágom a launcher működését, de az nem csak indításkor frissít?

Ry0K3N: Nekem egy hónapon belül E3, E4, WTF100 és FV183 lesz a garázsban. Akkor én is b*zi vagyok, vagy az IS7 és az 50B enyhítő körülmény? ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52935) #56230144 válasza Cseri0058 (#52930) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszi a replayt, nem is tudtam hogy ott a vízbe be lehet menni, és onnan szemétkedni ;] A végét én úgy oldottam volna meg, hogy elkezdek foglalni, mire esetleg az enemy visszaér, már rég elfoglaltad volna a bázist, de nem én vagyok itt a legtapasztaltabb játékos, szóval ez csak egy vélemény, nem tanács :)

[ Szerkesztve ]

(#52936) Ry0K3N válasza TESCO-Zsömle (#52934) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Nem tudom. E4 nekem is van de nem látom értelmét elővenni. A sok panasz az E100 meg az FV miatt megy. :D
Tele is van velük tier 10 rendesen, ezért szeretnék egy tier 10 artit kihúzni. ;] A tier 10 medezés nem fun már ez miatt.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#52937) jano_77 válasza TESCO-Zsömle (#52934) üzenetére


jano_77
nagyúr

egy hónapon belül 10 db tier 10-es tank!?!? HOW?!? :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52938) Enzolord válasza jano_77 (#52937) üzenetére


Enzolord
addikt

Én 4 db-ot látok... Hol a másik 6?? ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52939) olcsii válasza jano_77 (#52937) üzenetére


olcsii
aktív tag

janóó ne huzd fel magad:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#52940) csapee válasza Enzolord (#52938) üzenetére


csapee
senior tag

Senki nem mondta hogy tizes szamrendszerben irta a darabszamot;]
Ahogy irtak pl. egy E4-el semmi gond, csak az a ket gusztustalan td miatt Tier10-ben kempfeszt van. Mondjuk a palyakat lassan emiatt inkabb labirintussa valtoztatjak, hogy legyen eselyed megmozdulni is.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#52941) PR0JECTNR56 válasza jano_77 (#52922) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

És valóban, ez tehát egy nap csúszás az eredeti menetrendhez képest, de inkább késsenek egy kicsit és legyen rendesen megcsinálva, minthogy egy bugos szemetet adjanak ki a határidők miatt.

(#52942) Enzolord válasza PR0JECTNR56 (#52941) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem tudom, mit sikerül a plusz egy nap alatt, de míg élünk, remélünk...
Ha ezt a tetves laggolást megoldanák, én már more than happy volnék...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#52943) jano_77 válasza Enzolord (#52938) üzenetére


jano_77
nagyúr

6-ot akartam írni. :U Persze lehet, hogy az enyhítő körülmények már a garázsban állnak. :B

(#52941) SHiZUOKA: Te komolyan még bízol abban, hogy majd most végre bugok nélküli update-t kapunk!? ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52944) ddt500hu válasza csapee (#52927) üzenetére


ddt500hu
veterán

Vállalom! :DDD

Egyébként vagy 10 másik vonalat is futtatok csak rájöttem, hogy a sok tank miatt nem haladok előre ezért mindent eladtam. Ha meg lesz a 183b meg a JPZE100 akkor jön az IS4, IS7, AMX50B, E100, T110E5, T62A, G.W. E100 stb. Csak azok még messze vannak és kezdtem unni, hogy nem érek célt. Most koncentrálok! :D

[ Szerkesztve ]

(#52945) Drenadar válasza csapee (#52940) üzenetére


Drenadar
veterán

Pedig poén E4ben ülve he ammot tölteni a wt tdnek nem szokta megkoszonni azt az ezrest vagy többet :-D

(#52946) PR0JECTNR56 válasza jano_77 (#52943) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#52947) TESCO-Zsömle válasza Enzolord (#52938) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A garázsomban nincs, az tuti... :P

(#52943) jano_77: Ja, hát azok már megvannak. E3-hoz kell még 5-30k attól függően akarok-e szabadot, WT4 is a garázsban, Proto is, T30-ra csak egy lánc fog kelleni, és meg fel rá a herélő modulokkal együtt*, motor ráér, és amúgy is olcsón adják. Az FV183 meg költői túlzás volt, mert az még csak AT7-nél tart.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52948) Pete55555 válasza unravel (#52873) üzenetére


Pete55555
addikt

A lag legyen most. Amiatt nem játszok most (nagyrészt)
Ha a lag kérdés megoldódik, akkor majd jöhet újra a gold noob téma.

...Szeretem leracsniztatni...

(#52949) unravel válasza Pete55555 (#52948) üzenetére


unravel
őstag

Ezek most voltak nemrég :(

Inkább legyen a "sok az arty" vagy a "balf**ok a csapattársaim". :K

¯\_(ツ)_/¯

(#52950) szőröscica válasza Djuree (#52831) üzenetére


szőröscica
addikt

Ilyet mi is csináltunk, Tigris 2 mellé betettünk két 1-es tankot platoonba.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.