Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#51401) Napfénysüti válasza Flickering (#51398) üzenetére

Viszont az csak 100%-tól él addig meg fölösleges.

Més que un club!

(#51402) Angel1981 válasza Flickering (#51398) üzenetére


Angel1981
veterán

Itt már megoszlanak a vélemények, meg tankra is válogatja; pillanatkép (asszem ez a magyar fordítás), biztonságos elhelyezés, stb.
Jó lehet az elit alakulat is, de nehogy azt csináld, amit jó párszor látni, hogy már akkor berakod, amikor még csak elkezdték fejleszteni, mert elpocsékolt XP!
Szerintem várd meg, amíg elkezdik a 3. skill, és akkor rendezd újra; első lehet, az elit alakulat, második meg parancsnoknak hatodik érzék, többieknek javítás, a harmadik meg.... nos, addigra már tudnod kell, hogy az adott tankba mi jó, mi nem, mert ez legalább 4-500 csata, amíg összejön! :)

(#51403) olcsii


olcsii
aktív tag

szeretne valaki szakaszozni?:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#51404) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Jaj, szopóágra rakott a játék. Nagyon!!4négy4! :(

Troll off: amúgy durca, mert az egyik meccs totál nyerő volt aztán a halálból jött vissza egy IS-8, csinált egy top gunt és lekungfuzott mindenkit Murovankán. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51405) Szepi1979 válasza ddt500hu (#51392) üzenetére


Szepi1979
senior tag

:D

Én azt mondom 2 hónap és R.I.P.

“ nem kell mindig nyerni “

(#51406) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Nincs valami orvoslás arra hogy sniper mmódba lépve ne essen felére az amúgy ssem nagy fpsem?

halahala

(#51407) Napfénysüti válasza Bad Pritt (#51404) üzenetére

Feltettem ezt a modot úgy hogy a kicsomagolt mappáját bemásoltam ahova kellett (asszem/mod/res) de nekem nem mutatja ki így a napi eredményt. :F

Més que un club!

(#51408) FoBCRaistlin válasza dvids (#51385) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

"You cannot redeem bonus code on this account." :F :O

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#51409) Chris0321 válasza FoBCRaistlin (#51408) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem csak a worldofwarplanes.eu-n fogadta el.

(#51410) Kakumix


Kakumix
senior tag

GTBDFYB7V5

Legyen szép napod!

(#51411) xenom0rph válasza Napfénysüti (#51407) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nekem meg a szervizet nem írja ki, hogy arra mennyit költöttem

halahala

(#51412) lnk válasza Kakumix (#51410) üzenetére


lnk
aktív tag

Ez most mit ad?

(#51413) Enzolord válasza lnk (#51412) üzenetére


Enzolord
addikt

Már semmit...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#51414) lnk válasza Enzolord (#51413) üzenetére


lnk
aktív tag

az szép ha ilyen hamar elfogyott :)

(#51415) Švejk válasza dvids (#51385) üzenetére


Švejk
őstag

Működött, örök hála! :R

(#51416) SoulReaver válasza Švejk (#51415) üzenetére


SoulReaver
veterán

nekem már nem :)

(#51417) Flickering válasza Švejk (#51415) üzenetére


Flickering
aktív tag

Az érdekes, mert nekem már a kommented előtt 10 perccel elérte a limitet... :/

(#51418) Švejk válasza Flickering (#51417) üzenetére


Švejk
őstag

Pedig jóvá is írta. Öröm és bódottá! :DDD

(#51419) csaba17 válasza Flickering (#51417) üzenetére


csaba17
senior tag

nálam a kód megjelenése után ~5 percen belül sem fogadta el...

(#51420) Diarmand


Diarmand
senior tag

J1NXSUPPORTSTHEGRANDFINALS

Gyorsan, nekem működött! :)

Szerk: +200 arany

[ Szerkesztve ]

(#51421) Viktoár


Viktoár
addikt

Na kérem ilyen látványosan még nem láttam csalni a játékot.

Egyedül foglalt egy at-8. Egy t-150 és én a kv1-el lőttük.A t-150 nem igazán sebezte,viszont én folyamatosan a tetején lévő kis kupolát lőttem.

8-szor lőttem rá és csak 3 találta el.Közel is volt és mindig megvártam míg összeszűkül,az simán rámfordult és kilőtt miután a t-150-el végzett.Ezen múlt hogy nyerünk-e.Nagyon érdekes hogy nem lehetett kilőni mert folyamatosan a vakvilágba küldte az rng a lövéseimet.

Ennyit a tiszta játékról.Nem mellesleg 2200-at sebeztem a kv1-el,de az utolsó tankuket nem engedte kilőni. :((

Üdv:Viktor

(#51422) jano_77 válasza Diarmand (#51420) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálam ez nem müxik, azt írja: Incorrect code! :(
Megpróbáltam újra, akkor meg azt böfögi, hogy erre a számlára nem lehet megváltani a kódot. :U

Segítségeteket kérném a következőben:
ha van jelenleg egy tankon festésem (15nap), de szeretnék rá most akciósan véglegest venni (Obj.140), akkor törölnöm kell a jelenlegit és bukom a 15 napnyi ezüstöt (időarányosan persze) vagy hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#51423) Napfénysüti válasza Diarmand (#51420) üzenetére

Köszi! :R

Més que un club!

(#51424) Bad Pritt válasza Viktoár (#51421) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Garantálom neked, ha replayt mutatnál, legalább 3 legalább zöld játékos mondaná meg, hogy valamit elcsesztél. De persze replay az sosincs, csak fúj, csaló játék, csaló ellenfél, csaló SerB, fúj! :C
De így látatlanban:
- közel is volt és mindig megvártam míg összeszűkül
Ha nem találtad el, csak 8-ból 3x, akkor annyira mégsem lehetett közel. :)
- rámfordult és kilőtt miután a t-150-el végzett
Miért nem mentél közelebb, amíg nem veled foglalkozott? 8-at lőttél, azaz volt kb 40 mp-ed, hogy akár nagy ívben is, de megkerüld. Vagy lőhettél volna neki láncot és akkor nem tud mozdulni, stb. Tengernyi lehetőség van ilyenkor, csak fel kell ismerni. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#51425) Enzolord válasza jano_77 (#51422) üzenetére


Enzolord
addikt

Simán bukod a festést az árával együtt. ..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#51426) Diarmand válasza Bad Pritt (#51424) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ott a pont, nehogy már egy AT8-cal kelljen leállni úgy harcolni, hogy nem kerülöm meg, még akkor sem, mikor más tankkal foglalkozik, ráadásul még közel is volt :)

Szerintem túl sok volt a pozitív együttállás neki és nem bírt vele mit kezdeni :DDD

(#51427) Napfénysüti válasza Enzolord (#51425) üzenetére

Véglegest csak aranyért lehet venni?

Més que un club!

(#51428) emre válasza Bad Pritt (#51424) üzenetére


emre
veterán

Vagy csak kellene a szerver oldali célkeresztet is használni, mondjuk a mostani laggos időkben erősen ajánlott.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#51429) Viktoár válasza Bad Pritt (#51424) üzenetére


Viktoár
addikt

Mindketten a báziskörön belül voltunk.Így nem tudta foglalni,ez elég közelnek számít.Az első 3 lövés talált,akkor fordult rám, és utána a többi 4-5 már elszállt a halál f....-ra.

Nem kell elhinni,csak kitaláltam mert nincs jobb ötletem mit is írhatnék a játékról. :F

Biztos hibáztam hogy nem mentem közelebb amikor nem velem foglalkozott,de ha mondjuk még 2 találatot MEGENGED a ez a szuper nem csaló játék akkor ide sem írtam volna le a történteket. ;)

emre: be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#51430) Flickering válasza csaba17 (#51419) üzenetére


Flickering
aktív tag

érdekes ez a kódos dolog...

(#51431) emre válasza Viktoár (#51429) üzenetére


emre
veterán

A beépített szerintem nem sokat ér.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#51432) Kakumix válasza emre (#51428) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nálam is be van kapcsolva, de belegondolva ez olyan pofon a sz.rnak dolog, hiszen optimális esetben a tank oda lő, ahol a normál célkereszt van, hiszen a szerver is úgy tudja, hogy ott van a célkereszt. Lag esetén viszont van a képernyőn a célkereszt ennek a pozícióját x idő múlva a szerver is megkapja majd megint y idő alatt visszaküldi a kliensnek, hogy y idővel korábban a szerveren hol volt a célkereszt, de mire visszaér már nem biztos, hogy ott van. Így, amit a játék kirajzol szerveroldali célkeresztet az nem igaz, kivéve ha elég hosszú ideig mozdulatlanul állsz.
Ha valamit nem tudok és ki tudod javítani a gondolat mentem, kérlek tedd meg, mert így feleslegesnek tűnik és hajlok rá hogy kikapcsoljam.

Legyen szép napod!

(#51433) Enzolord válasza Napfénysüti (#51427) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#51434) sebijani1982 válasza Viktoár (#51429) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Teljesen rendben van a dolog. A ruszki tankok hajlamosak teljesen beszűkült célkereszt mellett is "mellét" lőni.
Írod, hogy rád fordult a 3-ik lövés után. Onnantól kezdve 99%, hogy hintáztatta a tankot. A játék célkeresztje sajnos olyan, ha bemozdul a célpont akkor újra kiszámolja, hogy hova fog lőni. Ha nem is esik szét a célkereszt, attól még máshova számolhatja a közepét.

Ez nagyon jól látható akkor, amikor olyan helyre lősz ahol "nincs semmi". Olyankor a legközelebbi fix pontra ejti a célkeresztet, lövéskor viszont megpróbál oda lőni, ahova mutatsz.

A kupola pedig nem minden centijében weakspot az AT-8-on, lehet egy kicsit lejjebb ment a lövés ami még a grafikán a weakspot lenne, viszont ott már a vastag páncél van. Tudom, mert volt AT-8-am, jelenleg AT-7-t hajtok. Nem csak a kupolát lehet lőni, hanem a géppuskafészket az oldalán.

De ahogy a többiek is mondták az AT-8-at csak egy másik AT-8 nem kerül körbe. KV-1-el simán körbekerülhetted volna. Főleg ha lősz neki egy lánctalpat.
Amúgy ha nem viszi át a normál, akkor tölts be repesz romboló lövedéket. az aprókat de csipeget belőle.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#51435) emre válasza Kakumix (#51432) üzenetére


emre
veterán

Ha csak be van kapcsolva külön mod nélkül azzal botrányosan szar célozni mert állandóan ugrálni fog, ezért kell a mod. Bocs, nincs kedvem vitatkozni és elméleteket gyártani valamiről amiről, csak egy kérdés: itt szerinted hova menne a lövedék?

Zoom mod, ZoomX, NoScroll , ServerCross - 0.8.11

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#51436) superfly2 válasza emre (#51435) üzenetére


superfly2
tag

Itt egy pár INVITE kód:
NTRD6-C5AYN-ZRG6A-KMY7Z
NTRDN-68TH2-6XDRT-2X6FB
NTRDP-3XFPM-RE7P5-H3YW6
NTRDK-7RKHM-B87NK-YM962

(#51437) sebijani1982: Igen most vettem csak észre, eddig azt nem figyeltem... töröltem is a hülyeségem :DDD köszi hogy javítottál :D

[ Szerkesztve ]

(#51437) sebijani1982 válasza superfly2 (#51436) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Akkor javítalak a jobb oldalon a kék kereszt környékére megy a lövés!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#51438) Viktoár válasza sebijani1982 (#51434) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem mozgatta sehova csak állt velem szemben.Nem az a baj hogy eltalálta a kupolát és nem sebzett hanem hogy hirtelen úgy mellément az összes lövés mintha nem is azt céloztam volna.

Mindegy,furcsa és kész,nincs mit szépíteni rajta.

Amúgy WOWP-n működik a 200 arany : J1NXSUPPORTSTHEGRANDFINALS

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#51439) emre válasza sebijani1982 (#51437) üzenetére


emre
veterán

bingo, torony forgatás közben így működik a dolog
Az ember el sem tudná képzelni mekkora különbségek adódhatnak amíg a saját szemével nem látja.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#51440) Ry0K3N válasza Bingisz (#51388) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Azt kérdezd meg az illetőtől :)

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#51441) Bingisz válasza Ry0K3N (#51440) üzenetére


Bingisz
addikt

Mond meg az ingame nevét.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#51442) Kakumix válasza emre (#51435) üzenetére


Kakumix
senior tag

Van modom is hozzá. Mozgás közben csak tájékoztató jellegű infót ad arról, hogy nagy a lag, de célzáshoz kevés. Ezért mondom azt, hogy nem a kék kereszt középpontjába fog lőni, hanem attól balra a fehér és a kék közé. Persze ha a szerveroldali célkereszt nem a szerverről kapja az infót, hogy az hol van, hanem "csak" a kliensoldali célkereszt aktuális pozíciójából és az x ezredmásodperces ping alapján az x idővel korábbi helyzetét mutatja, akkor talán pontosabb, de nem nevezhető pontosnak.
De nem igazán vitatkozni szerettem volna, hanem megtudni, ha valahol hibásan, valamit nem figyelembe véve gondolkodom.

Ha esetleg a lövés parancs a legelső, amit a szerver feldolgoz és az elmozdulásadatokat ilyen esetben figyelmen kívül hagyja, illetve csak a lövés után foglalkozik velük, akkor még jó is lehet, de - nem végiggondolva a folyamatot - úgy érzem az sem lenne, jó ha így működne a WoT.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#51443) emre válasza Kakumix (#51442) üzenetére


emre
veterán

Használom mert kell az eredményességhez, de elméleteket nem gyártok hozzá.
Maradjunk annyiban hogy nem értek hozzá, a TV-t is csak bekapcsolni tudom. :B

(#51441) Bingisz

Most olvastam vissza, érdekes elmélet. :D :C

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#51445) Kakumix


Kakumix
senior tag

Célzással kapcsolatos de más kérdés. Az Aslain modpackban régóta van egy BalCalcMod nevű mod, amiről nem sok infót találtam régebben mikor kerestem, de a legújabb telepítőben van leírás is a modokhoz, ami valami ilyesmit ír: BalCalcMod (Balistic Calculator Mod) tankot becélozva és az F billentyűt nyomva tartva, a tank eltűnése után is ugyanarra a helyre céloz és lő a tank, nem számolja újra a távolságot.
Úgy tudom a célzást módosító modok nem legálisak, ez az?

Legyen szép napod!

(#51446) csaba17 válasza Kakumix (#51445) üzenetére


csaba17
senior tag

én még nem is hallottam célzás módosító modról :)
ez gondolom artinál lehet jó dolog ha eltünik és pl utána már piros a vonal mert ugye a föld szintjére céloz és nem a tank "tetejére", magasabb pontjára.

(#51447) KaLeun válasza csaba17 (#51446) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ezt a RMB nyomvatartásával alapból is tudja a WoT.

Cila

(#51448) LK


LK
addikt

Hát gyerekek,beszabadult a sok összes retard a csapat csata módba! Már nem is idegesítem vele magamat tovább.....
Nagyon köszi a 200 aranyat!!!

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#51449) r.laci38


r.laci38
tag

Csapat módban nem látom a csapatokat, nem tudok saját csapatot létrehozni, mert nem látom a saját tankjaim. Ha sikerül egy csapatba bekerülni automata sorsolással, a csata végén nem látszik egy játékos sem, a 'KÉSZ' gomb sem!!!
Vmi nagyon be****t a játékban.
Vmi mod vagy az xvm zavarhatja?

:F

(#51450) LK válasza r.laci38 (#51449) üzenetére


LK
addikt

res_mods/0.8.11/gui/flash/ApplicationApplication.swf
ezt a fájlt töröljétek : ApplicationApplication.swf ezután működik a csapat mód is és minden ok lesz!

Ezt a wotinfo.hu honlapról másoltam ide :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.