Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#52601) Iron Funeral válasza emre (#52599) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Látod a videót, hogy 0.6.5-ben is olyan volt mint most ;)

Talán a JT lassult a -170 ló miatt, de nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#52602) mynames válasza #95904256 (#52578) üzenetére


mynames
senior tag

Mi a fene ez a hydro? Ez a teszt szeron van?

(#52603) emre válasza dvids (#52600) üzenetére


emre
veterán

Igaz, a T54-el szinte egy szinten volt, csak az zavar hogy hivatalosan soha nem volt szó nerf-ről.

(#52601) r1E3S3E7T
Párszor már megnéztem, és akkor sem értettem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#52604) remington2 válasza eszakas (#52592) üzenetére


remington2
senior tag

És ha ez a Havok megjön, akkor majd lehet olyat csinálni, hogy a tankok lánctalpa lánctalpként viselkedjen, és a "hernyó-effektus" is megjelenjen? Most a legtöbb tanknak van egy elméleti középpontja, amely mentén előre-hátra billeg az egész felfüggesztés (jobb-bal meg - pár gyors scout minimális oldaldőlésén kívül - nincs is). Ha minden igaz, nagyon régen volt néhány tank, amelyeknek volt hernyó-effektes lánctalpa, de a többinek már nem csináltak / nem engedélyezték.

Tudom, hogy bagatellnek tűnik, de a tankok szerves része a lánctalp, és szerintem alapnak kéne lenni, hogy ha átmegyek pl. egy fatörzsön, akkor - persze a tank típusától, felfüggesztéstől függően - "körülölelje" a lánctalp. Ha ez implementálásra kerülne, akkor olyat is meg lehetne csinálni, hogy egy adott fajta felfüggesztésnek (akárcsak a valóságban) előnye és hátránya is legyen.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#52605) Scheff válasza remington2 (#52604) üzenetére


Scheff
tag

A rövid válasz igen. A új grafikáról szóló videóban ez is, és még sok minden más is benne volt.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#52606) scyllarus


scyllarus
veterán

Megvettem a TOG-csodát, nekem bejött. Mivel még csupasz szegénykém, semmi modul, így nem volt könnyű vele. 895 sebzés jött össze vele elsőre, nettó 20k kreditet hozott ez (nem lőttek ki, csak sérültem rendesen, győztes csata).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52607) Drenadar válasza scyllarus (#52606) üzenetére


Drenadar
veterán

pedig most azok is féláron vannak :D

én nem merem bevállalni...

[ Szerkesztve ]

(#52608) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok!

Úgy látom vannak akciók, a T-25ös ötös tankot meg tudnám venni most, az a kérdésem, hogy megéri-e?

Illetve van egy honlap ahol meg tudom nézni, mennyire nyereséges egy adott tank, be tudná linkelni nekem valaki? kerestem, de nem találom :/

[ Szerkesztve ]

(#52609) Drenadar válasza Flickering (#52608) üzenetére


Drenadar
veterán

Az az egyik legjobb t5-ös prémium, ha bejön egy általános med közepes ágyúval megéri... főleg ha van bele német legénységed amit húznál vele :)

(#52610) Flickering


Flickering
aktív tag

Németektől a Tiger P ágán haladgatok, de pl a cromwell-crusader bejött, meg a Vk 30 01 P-vel is voltak izgalmas köreim.

(#52611) Drenadar válasza Flickering (#52610) üzenetére


Drenadar
veterán

ha van rá pénzed és szükséged van rá, hajrá :)

Németeknél ez azért elég durva hogy van 3 használható prém tankjuk ami médium, jól lehet benne legénységet húzni :) jó a pzIV nem olyan jó, de TD-ként használva bejövős :)

(#52612) Flickering


Flickering
aktív tag

Akkor még elgondolkozom rajta.
Farmolni kellene leginkább, meg így hogy 750 arany így nagyon barátságos ez az ár számomra. Viszonylag sok kreditet is hoz már egy átlagos csatával is, ha jól olvastam.
És ha ebben húzok legénységet, de átképzem nehéz tankra, rengeteget vesztek vele, vagy akkor csak mediumra fejlesszek benne legénységet?

[ Szerkesztve ]

(#52613) #95904256 válasza mynames (#52602) üzenetére


#95904256
törölt tag

A Pz.Kpfw. IV Hydraulic egy premium tank, viszonylag ritka, mert nem megvásárolható. Nemrég volt valami wargaming-os buli, ott osztogatták, csak az illetőnek nem kellett, így továbbadta a kódot.

(#52614) Drenadar válasza #95904256 (#52613) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem is szerezhetnél olyan kódot :) Én is elfogadnám :D

rákerestem e nem találtam eladó kódot hozzá

[ Szerkesztve ]

(#52615) Stigma.HC válasza #95904256 (#52578) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Haha ott van az eltalált ellenfelek között az egyik klántársam Goodman :D

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#52616) Zadia válasza Remus389 (#52575) üzenetére


Zadia
senior tag

Ennyit az állításodról.

"Storm azt mondja magas részletességen, alacsonyabb FPS a 9.0-ban elfogadható a fejlesztők szerint. "

(#52617) Iron Funeral válasza remington2 (#52604) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A hernyózáshoz nem kell havok csak egy normálisan animált lánctalp. Amúgy ez már benne van a 0.9.0 kliensben is.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#52618) Bingisz válasza Zadia (#52571) üzenetére


Bingisz
addikt

Milyen procival tolod?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52619) eszakas


eszakas
senior tag

Van nekem egy 4 szintű.Pz. Kpfw. 38 német tankom. Nem értem miért tesz be a rotáció a 6.7.8 szintű tankok közé? Meg sem tudom őket csiklandozni :(

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#52620) Zadia válasza Bingisz (#52618) üzenetére


Zadia
senior tag

FX6300 , 8GB ram , GTX650Ti OC 1GB,

(#52621) Drenadar válasza eszakas (#52619) üzenetére


Drenadar
veterán

játék alapjai? :D

Az egy könnyű tank, nem az a feladata hogy "öljön". feladata a felderítés... az azután levő pzIV-el már tudsz majd alkotni is :)

(#52622) Lunky88 válasza eszakas (#52619) üzenetére


Lunky88
tag

Passzív felderítésre alkalmas az a tank. Beállsz vele egy bokorba én onnan próbáld "spotolni" az ellenséges tankokat.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#52623) eszakas válasza Lunky88 (#52622) üzenetére


eszakas
senior tag

Alapjai azok vannak:)

Köszi ezt fogom tenni :)

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#52624) Bingisz válasza Zadia (#52620) üzenetére


Bingisz
addikt

Nah akkor azon nem fog sokat dobni a 660 OC. Mert procilimited van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52625) Zadia válasza Bingisz (#52624) üzenetére


Zadia
senior tag

Most cseréltem le a procit. Eddig FX4100-am volt.

(#52626) Flickering válasza Drenadar (#52621) üzenetére


Flickering
aktív tag

Nagyon tetszik, köszönöm a tanácsot!
Gyorsított képzéssel érdemes használni?

(#52627) Drenadar válasza Flickering (#52626) üzenetére


Drenadar
veterán

hát akarsz aranyat költeni freexp váltásra? mert ha nem és szeretnéd gyorsítani a legénység képzését, akkor érdemes bekapcsolni.

(#52628) emre válasza Zadia (#52625) üzenetére


emre
veterán

Nekem is az lett volna az alternatíva, vagy a 6350-es 965BE-ről de megnéztem 1-2 tesztet. :N


mod_off

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#52629) Zadia válasza emre (#52628) üzenetére


Zadia
senior tag

Ezért mondom én is,hogy inkább a több magos feldolgozást erőltetnék ,ne a baglyot a fenyőfán.

(#52630) Flickering válasza Drenadar (#52627) üzenetére


Flickering
aktív tag

Akkor ez így eldőlt, legénység :)

(#52631) Flickering


Flickering
aktív tag

És mivel érdemes felszerelni ezt a csöpp tankot? :) ( T-25)

[ Szerkesztve ]

(#52632) Drenadar válasza Flickering (#52631) üzenetére


Drenadar
veterán

töltésgyorsító mindenképpen a többi meg játékstílustól függ... én ventit és célzásgyorsítót használnék benne, mert én utálok hátul kampelni és lövöldözni...

de hogy te hogyan akarod használni az rajtad áll.

[ Szerkesztve ]

(#52633) Flickering válasza Drenadar (#52632) üzenetére


Flickering
aktív tag

Köszönöm, hasonló lesz nekem is, mert mindig első sorban állok :D

(#52634) ddt500hu


ddt500hu
veterán

És megint kezdődik. 9 csata 2 győzelem. :W

(#52635) Flickering válasza Drenadar (#52632) üzenetére


Flickering
aktív tag

Jobban jártam ezzel, mint a Ram 2-vel vagy a chi-nu-kai-al?
Mert olvasgatásaim alapján igen :)

(#52636) Drenadar válasza Flickering (#52635) üzenetére


Drenadar
veterán

ram2 hasonló, de ha jól tudom rosszabb löveg.
Chinukai meg borzalom... :| annak valamivel jobb az ágyúja de fullosan is több mint 4 másodperc kell neki a töltéshez, a páncélja szörnyű és nagyon lassú.

Igen szerintem a t25el sokkal jobban jártál... főleg így akciósan. Ennek jó az ágyúja, normális a páncélja... és még megy is. Jó kis Cseh tank... vagy szlovák? nem asszem cseh. vagy csehszlovák :D

De ha meg sok pénzt akarsz keresni akkor 8-as prémium tank kellett volna...

[ Szerkesztve ]

(#52637) mikron válasza ddt500hu (#52634) üzenetére


mikron
tag

Paradicsom party van :D nem kell csodálkozni. :DDD

(#52638) Flickering


Flickering
aktív tag

Hát ha már a felszerelések árát, meg ilyesmiket összetudom ezzel hozni akkor megérte, most így 20-30 körül hoz körönként, pedig nem sebzek vele 1500-at :D
Elégedett vagyok, köszönöm! :)

(#52639) Drenadar válasza Flickering (#52638) üzenetére


Drenadar
veterán

prémium nélkül? prémiummal hozhat többet is :)

most pár kör alatt behozza a lényeget :)

(#52640) mrszitya válasza Flickering (#52635) üzenetére


mrszitya
senior tag

Általában jobban szeretik a népek a T-25-öt, mint a többi t5 prémet, jómagam viszont hamar megszabadultam tőle. Én nem tudtam elviselni benne ezeket: lassú célzás, lassú fordulás, lassú torony forgatás, lassú terepleküzdés. Az ágyúsüllyedése is csak papíron jó. Egyedül a löveg átütése és sebzése jött be.

A RAM II páncélzatban és dinamikában jobb, gyorsan céloz és lő (vagyis gyorsabban céloz, mint lő, ami sokszor rossz kombináció tud lenni :D ), a sebzése azonban idegesítően kicsi, és amcsi létére nem lehet vele hulldown-t játszani sajna. Nekem egyébként sokkal jobban bejött ez a kis méregzsák, mint a T-25. Van egy kis funfaktora ugyanis (nem mindig).

A Chi-Nu Kai-t szerintem alulértékelik a legtöbben, de csak tesztszerós tapasztalataim vannak vele (kevés). Nem standard közepes tankként kell játszani vele (sem).

[ Szerkesztve ]

(#52641) Drenadar válasza mrszitya (#52640) üzenetére


Drenadar
veterán

jah :) a chi ni kai szuper támogatásban. Jó az átütése és a sebzése is. Vagyis addig király, amíg úgy tudsz vele helyezkedni hogy te rá tudj lőni minden célpontra, de azok ne lássanak téged vagy ne tudjanak rád lőni :D akkor király :)

RAM hangulatos, de nekem nem jött be...

Jah és én nem teszt szerós véleményt mondok :)

De az egyszerűen kész hogy mindenki csak golddal képes játszani :(
Persze így is poén mikor azt látom hogy golddal pattognak...

Tier 5-ben ~5000 elnyelt sebzés az nem rossz, nem? :)

(#52642) mrszitya válasza Drenadar (#52641) üzenetére


mrszitya
senior tag

Én is erre utaltam (mármint a td-szerű supportolásra) a Chi-Nu esetében. Gondolkoztam a megvételén, de tesztszerón lehetetlen normálisan kipróbálni, alig akarja betenni csatába. Plusz ott kb. mindig csak a rossz tulajdonságai jönnek ki egy tanknak (sok gold ammo, sok prém tank, stb.) :)

RAM II megvolt nekem a "rendes" szerveren (a T-25 is egy határozottan rövid ideig...), de kellett a hely a garázsomban, és mivel ott pihen egy Churchill III és egy AT-2 is, gyakorlatilag egyező ágyúkkal, ám nagyobb használati értékkel (egyik a korlátos tier-besorolás, másik a páncélja és az élvezeti faktora miatt), így őt adtam el.

~5000? Az tényleg szép. :)

-----------------------------------------

Más: WOT statisztikák az évforduló kapcsán

[ Szerkesztve ]

(#52643) Drenadar válasza mrszitya (#52642) üzenetére


Drenadar
veterán

AT-2-nek milyen élvezeti faktora van? :) oké hogy egyes helyeken 200mm de csak a nagyon kezdők nem tudják hol kell lőni, meg hát a prémium tankok nem nagyon tudnak vele mit kezdeni :)

Hmm most van kedvem 5-ös tierbe menni :D

(#52644) mrszitya válasza Drenadar (#52643) üzenetére


mrszitya
senior tag

Több mint 1000 csatám van AT-2-vel. Nagyjából fele részben a trollal, és felében a meggymag-köpködőjével. :D
Nem rossz, 57%-os a nyerési rátám vele, plusz a vbaddict szerint a dmg assistem átlaga majdnem 1000, ami ha jól számolja, elég érdekes. Saját tierjében nagyon jól játszható ma is (gyakran játszom nehéz tankként), a nagyobb meccsekben meg nem kell előrevonulni vele, messziről azért annyira nem könnyű eltalálni a gyenge pontjait.

(#52645) scyllarus válasza Drenadar (#52607) üzenetére


scyllarus
veterán

Tudom, de az egy "szűz" fiók, a TOG-gal kell összeszednem a rávalót, plusz most az akciók miatt a normál fiókomat tolom. Az ráér, funnak csináltam a fiókot (ha már ingyen lehetett), nem kell kapkodnom vele.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52646) #56230144


#56230144
törölt tag

Ha jelszót váltotok kaptok 300 goldot.

(#52647) Drenadar válasza #56230144 (#52646) üzenetére


Drenadar
veterán

ha tudnék váltanék :(((

(#52648) Remus389 válasza Zadia (#52616) üzenetére


Remus389
veterán

Ennyit az állításodról.

FX6300 , 8GB ram , GTX650Ti OC 1GB,

na hát igen, nálam szépen fut maxon a kb már 5-6 éve létező hardvereken

Intel Processor, AMD Videókártya a tuti, nem pedig AMD processor Nvidiával

egyébként nálad az FX Processor a fő gond, ereje igazából több szálon van, egy szálon harmatos

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#52649) Remus389 válasza Flickering (#52631) üzenetére


Remus389
veterán

T-25-re töltés+célzásgyorsító+fokozott szell/álcaháló

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#52650) Drenadar válasza Remus389 (#52649) üzenetére


Drenadar
veterán

magyarul ő leírta hogy első sorban szokott lenni, nem hátul, akkor mi értelme az álcahálónak? azt is írd le neki :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.