Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#52101) PR0JECTNR56 válasza Drenadar (#52100) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Csatlakoznék, én is eladtam mindet. Az áruk jól jött mondjuk.

(#52102) Iron Funeral válasza Tüzi (#52081) üzenetére


Iron Funeral
őstag

És mi van a kettétörő Panther frontpáncéllal meg a HE lőszertől repesszé váló KT páncélzattal?
Esetleg a leszakadó tornyokkal miután a (I)SU-152 betalált?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#52103) Drenadar válasza PR0JECTNR56 (#52101) üzenetére


Drenadar
veterán

amíg van garázshelyem én nem adom el... az indokom: Ha esetleg lesz megint olyan akciójuk hogy újra kapjuk valamelyiket (tetrarchra volt már példa, ill a 2es kis szarok) akkor jobban jön, ha a tank árát kapom goldban :)

(#52104) Tüzi válasza Iron Funeral (#52102) üzenetére

az a 152mm-es ágyú 100m-en (sem) volt pontos, nemhogy 4-500méteren mint a játékban... tudod mikor érne egy valóságnak nagyjából megfelelően modellezett 152-es (I)SU egy KT közelébe, ugye? mert sokszor úgy lövök 4-500-ra a trollgunnal, hogy a megboldogult leo1-em elsárgulna...
legalábbis a ruszkik azt mondták.
a HE lőszer így is jó eséllyel kiüt 1-2 embert...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#52105) Tüzi válasza Pete55555 (#52082) üzenetére

tény. de akkor az autoloaderes is robbanjon be néha-napján.
ez nem RL játék, de így kb pont a lényegi előnye van oda a germán gépeknek.
na mindegy, off vége.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#52106) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Jól kezdődik ez a nap... Alig foglalom el a helyemet T95-tel, rám jön a WZ, retardált E100-unk meg -aki mellékesen magyar volt- úgy hátba ver, hogy ki is szedett 1454 HP-ról...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52107) Pete55555 válasza Tüzi (#52105) üzenetére


Pete55555
addikt

Tudom én, nem is ellened beszéltem, csak arra céloztam, hogy ez hosszú téma lenne, és felesleges belemenni, a WG úgyis lesz*rja, inkább törődjünk bele a mostani rendszerbe :(

...Szeretem leracsniztatni...

(#52108) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#52106) üzenetére


Drenadar
veterán

Zsömi! minek neked ellenség, ha ott vannak a csapattársak? :D

(#52109) Djuree válasza TESCO-Zsömle (#52106) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap engem is telibevert egy wtf e-100 társam, 700+ dmg. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#52110) simron válasza Drenadar (#52100) üzenetére


simron
tag

Hát igen az egyetlen használható ajándék prém tank szerintem is a Tetrarch volt, annak a lövege tier II-es csatában bőven elég, az egyik legjobb löveg oda szerintem. Talán még az LTP is használható valamennyire, a döntött páncélja egész jó védelmet nyújt jópár tank ellen tier II-III-ban, de a többi az kritikán aluli, főleg a T7 Combat Car szánalmas, de a VIC sem sokkal jobb annál. Én személy szerint jobban örülnék mondjuk két ingyen garázshelynek, vagy párszáz aranynak, esetleg valamilyen felszerelésnek a szülinap alkalmából.

(#52111) jano_77


jano_77
nagyúr

Szokta vki nézni, használni a WOTCS.COM oldalt?
Mikor updatelték utoljára vajon? Most néztem az általános statisztikát és nem szerepel a médium tankok között az Obj.140!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52112) Bingisz válasza simron (#52110) üzenetére


Bingisz
addikt

A combat car és a brit társa most fog buffot kapni. Mondjuk a brit amúgy is jónak néz ki, a ~végtelen tárjával.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52113) Angel1981 válasza Bingisz (#52075) üzenetére


Angel1981
veterán

Mert egyszerűen hülyén néz ki, hogy van 400 tank a játékban, és abból most 12 vagy mennyi lesz a HD - a pályák sem HD-k.
Engem a játékélmény kompenzál, amúgy sincs időm a billegő antennákra meg a felverődő sárra figyelni meccs közben...
Majd úgy kb. fél év múlva, amikor a tankok legalább negyede HD lesz, bejön a Havok és a többmagos támogatás, és esetleg én is beszerzek egy új VGA-t, akkor majd átállítom! ;)

(#52114) Angel1981 válasza SoulReaver (#52083) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor nem kéne free XP-t költened, ami nem business! :P

(#52115) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A prémiumos összeesküvő elméleteseknek. Előfizettem 30 napra=4 vereség zsinórban. :C

[ Szerkesztve ]

(#52116) Atlantis válasza ddt500hu (#52115) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem megy azonnal, Serb-nek előbb át kell kapcsolni az erőteret... :DDD

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#52117) Zadia válasza ddt500hu (#52115) üzenetére


Zadia
senior tag

3 csatából 3 vereség WoT Eu2-n. Tele van pöcsökkel. :W
Átmentem Eu1-re. Azóta zsinórba nyerek. :C

(#52118) Napfénysüti válasza Atlantis (#52116) üzenetére

Akkor nálam az ELC AMX-el igen lassan kapcsolja mert az utóbbi időben csak szívok vele pedig vettem prémet. :DDD

Egyébként melyik szerveren érdemes inkább játszani? Van érzékelhető különbség pingben az EU1 és EU2 között?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#52119) jano_77 válasza Napfénysüti (#52118) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nálam a garázsban jelzi az XVM a pinget mindkét szervernél, de általában azonos! Időnként felugrik minimálisan egyik-másik, de az is változó.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52120) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Kínai IS2-t melyik ágyúval érdemes kihúzni?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#52121) L4mie válasza Napfénysüti (#52118) üzenetére


L4mie
veterán

régebben ugye azért volt értelme, mert az eu2-re menni, mert nem tudta vagy simán csak nem kattintott rá a szerverválasztásra minden páfrány és paradicsom, így kevesebben is voltak.

amióta automata a szerverválasztás alapértelemezve azóta nincs....értelme

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#52122) Djuree válasza Napfénysüti (#52118) üzenetére


Djuree
félisten

egyformán szar. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#52123) Atlantis válasza Napfénysüti (#52118) üzenetére


Atlantis
veterán

Tök mindegy szerintem...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#52124) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Huh... Nincs annál felemelőbb érzés,mikor egy tankról (ST-I) 1 ammo rack lövésből ledurran 1900 HP ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#52125) scyllarus válasza Angel1981 (#52113) üzenetére


scyllarus
veterán

Én értem, hogy most a kinézetre gyúrnak, csak nekem is tök sokadlagos ez.
Az én preferenciasorrendem ez lenne:
1. többmagos támogatás
2. felugró ping értékek, lagok megszüntetése
3. spot- lövésbugok elhárítása
4. normális TK-ban rendszer
.
.
413. HD modellek, környezet csicsa
A youtube-os WG videóban felállt a szőr a hátamon, amikor a csaj arról beszélt, neki hány munkaórája volt a pipacsmezőben. Szép, de hány játékost érdekel igazán, milyenek a pipacsok a lánctalp alatt?
Kb, mintha azt magyarázná a kolléga az elcseszett prezentáció után, hogy oké, hibás számokat mutatott be az Excel-táblában, de "higgye el, főnök, 2 napom ráment, hogy ilyen szép színesek lettek a fejlécek"..."

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52126) psycroptic válasza scyllarus (#52125) üzenetére


psycroptic
őstag

Azért szerintem nem mindegy, hogy egy legó kinézetű tankkal kell-e harcolnod egy semmitmondó területen vagy pedig a "domb"nak "domb" kinézete van és a tanknak tank kinézete van. De abban igazad van, hogy a HáDésítás még nagyon rárért volna.

PSNID: Tomy83PS

(#52127) dvids válasza scyllarus (#52125) üzenetére


dvids
aktív tag

Ez a War Thunder hatása. A WoT-nak is szebbnek kell lennie, mert a látványvilág az első dolog, amivel a játékosokat el lehet csábítani és ez az, amivel a War Thunder is nyomul. A piaci verseny kényszerítette ki ezt a lépést most - persze valószínűleg amúgy is dolgoztak már rajta, de magasabb prioritásra mostanában kerülhetett.Különben én nem bánom hogy javítanak a grafikán, ráfér a játékra.

(#52128) dfsz34 válasza scyllarus (#52125) üzenetére


dfsz34
őstag

Pedig fontos a grafika, meglátod majd.

Minél élethűbb az egész, annál mélyebb és átfogóbb a játék hatása.

Az igaz, hogy nem mindenki figyel oda minden részletre és mondjuk egy valósághű pipacs fel sem tűnik talán senkinek, de amikor az agyadban minden kép összeáll, akkor az összhatás, amit nehéz leírni teljesen más egy jó grafikánál, mint akárcsak egy közepesnél.

Vettem új tápot és végül is a régi táp miatt voltak a véletlen fagyások a játékban ha max grafikán ment. Korábban emiatt közepes alatti grafikával játszottam, most már maximumon van minden és bár szemre nem sok különbség, meg sem tudnám pontosan nevezni, hogy melyik részlet lett szebb és mégis. Az összhatás sokkal jobb maximumon, valahogy más érzés látni egy tényleg kidolgozott és minden részletében szép és profi képet a monitoron. Evvan, nehéz értékelni a tökéletes grafikát.

(#52129) TESCO-Zsömle válasza ddt500hu (#52115) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

4? 3? Majd a 20. után tessék szólni... :o

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#52130) Iron Funeral válasza Tüzi (#52104) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A valóságnak megfelelően modellezett (I)SU nem megy a KT közelébe hanem vár "a bokor mögött", és a KT megy a "közelébe" :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#52131) ddt500hu válasza TESCO-Zsömle (#52129) üzenetére


ddt500hu
veterán

20 után összetöröm a monitort. :((( De visszahoztak 50%-ra. EU2 másnak is laggol?

(#52132) Zadia


Zadia
senior tag

Ennyit az eu1-ről. 200-as ping. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :W

(#52133) PaJa1


PaJa1
őstag

Sz@r az idő odakint, így bent kuksolok.
Szakasztársakat keresek, aktív TS használattal!
Alvás közben még felraktam a teszt klienst is, akár ott is bohóckodhatunk.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#52134) Bébá


Bébá
tag

EU1 és az EU 2 szerver játszhatatlan a játék a magas ping és a lagg miatt.Ezt oldanák meg nem a HD modelleket.
:(

(#52135) Angel1981 válasza scyllarus (#52125) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :K

És még egy fontos dolog, a troll platoonok megszüntetése!
Szerintem kb. egy óra lenne leprogramozni.....

#52128 dfsz34: végső soron igaz, és mint írtam korábban, pont ezért fogok várni még legalább fél évet a magam játékának "hádésítésével".

[ Szerkesztve ]

(#52136) mcwolf79 válasza Bébá (#52134) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én majd egész délelőtt toltam, de sosem ment 50 fölé a ping.
A hiba az Ön készülékéban van.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#52137) dvids válasza mcwolf79 (#52136) üzenetére


dvids
aktív tag

Nem, a szerverek valóban lagosak időnként, mert amikor 30 ember panaszkodik egy meccsen az aligha helyi hiba. :)

(#52138) Zadia válasza mcwolf79 (#52136) üzenetére


Zadia
senior tag

Nem hiszem,mert eddig én is toltam és jó volt.Most kezdett szarakodni.

(#52139) scyllarus válasza Zadia (#52138) üzenetére


scyllarus
veterán

Most mentem kettőt, meg egy klántársam is akárhol máshol (nem tudom hova valósi), ugyanúgy jártunk. Konkrétan érdekes a játék. FPS, ping rendben!!! de akkor is lag van. Mindkét csata végén dupla annyit sebeztem, mint amit játék közben írt, közben meg ettem a kefét, hogy nem találok el semmit. A tankok mozgásán is látszott (továbbment, fordult stb) hogy valami nem oké. A ping nem ugrott 78 fölé közben egy pillanatra sem.
Erre mondtam, hogy nekem ez fontosabb, mint a HD grafika. Persze, ne legyen csúnya, de én még az Alone in the Dark 1-en szocializálódtam, ott aztán a játékélmény volt a lényeg, a vektorgrafika "szépségéről" nem beszélhettünk :)
Én beleélem magam akkor is, ha a mostani marad.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52140) Jolet


Jolet
őstag

a tesztszeró is lagolt ki is léptem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#52141) psycroptic válasza scyllarus (#52139) üzenetére


psycroptic
őstag

Na igen a LAG. Az egyik leggusztustalanabb/legdühítőbb dolog a világon.

PSNID: Tomy83PS

(#52142) Bingisz válasza scyllarus (#52139) üzenetére


Bingisz
addikt

Ilyenkor packet lost van, szóval a hálózaton vesznek el a csomagok. Ezzel a WG nem sok mindent tud kezdeni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52143) psycroptic válasza Bingisz (#52142) üzenetére


psycroptic
őstag

Dehogynem! Keres másik szolgáltatót... ;]

PSNID: Tomy83PS

(#52144) Bingisz válasza psycroptic (#52143) üzenetére


Bingisz
addikt

Nálunk csak a foch T-offline van....:(

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52145) Zadia


Zadia
senior tag

Tele a tököm. 2 csapattársam is csak nézte ahogy szarrálő 1 Hellcat, Churcill I, ARL44.
Panther II-vel voltam és csak álltak a hátam mögött.

Javasolni kéne a WG-nek,hogy a faszkalap játékosoknak nyissanak egy eu-3-as szervert, ha már úgy is automatán van alapértelmezve a belépés.

Bingisz: Nekem 2 lehetőségem van. Maradok az Invitelnél vagy választom az általad és általam is nagyratartott T szolgáltatót.

[ Szerkesztve ]

(#52146) psycroptic válasza Bingisz (#52144) üzenetére


psycroptic
őstag

Legalább nem csak én nem bővelkedek a szolgáltatókból... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#52147) Bingisz


Bingisz
addikt

World of Tanks: Developer Diaries 2014 - Game modes

Érdekes, főleg úgy, hogy eddig ilyenekről nem nagyon volt szó.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52148) jano_77 válasza Bingisz (#52144) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos nálunk is Ők vannak.....hiába van Digi-s dolgozó a lakóparkban, sajnos eddig csak a T-Home érhető el. :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52149) Angel1981 válasza scyllarus (#52139) üzenetére


Angel1981
veterán

"én még az Alone in the Dark 1-en szocializálódtam, ott aztán a játékélmény volt a lényeg, a vektorgrafika "szépségéről" nem beszélhettünk :)
Én beleélem magam akkor is, ha a mostani marad."

+1 :K

Én már a Dune II-t is hihetetlenül hangulatosnak találtam; végtelen homoktenger, hatalmas távok, hatalmas tankok, hatalmas bázisok stb. - a mentat képek alapján képzeltem el minden csatát, a valós kinézet vajmi keveset zavart / érdekelt. :)

[ Szerkesztve ]

(#52150) Viktoár válasza Zadia (#52145) üzenetére


Viktoár
addikt

A múltkor már említettem hogy kellene egy olyan szankcoinálás hogy aki piros vagy narancssárga az ne játszhasson T7-8 felett.Egyszerűen amíg nem tud hozzátenni a csapatjátékhoz addig gyakoroljon a low tierben.

T5-ben még elmegy a hülyeség meg bohóckodás de 9-10 ben már illene gondolkodni is.

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.