Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#52501) Jolet


Jolet
őstag

az A-t szerettem, a B-t egyenesen imádtam, a Maus kb. az A szintjén van érzelmileg
nekem jobban bejöttek, mint a másik ág
de nem vagyunk egyformák....

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#52502) sith7


sith7
nagyúr

de nem vagyunk egyformák....

ettől szép az élet :R

(#52503) Angel1981 válasza Mister_X (#52496) üzenetére


Angel1981
veterán

Kubinkában megvan a valaha épített két eredeti prototípusból az egyik (a másik megsemmisült), de mozgás / működésképtelen, tényleg "csak" egy 200 tonnás acéldarab, semmi több.

EZT akarják ezen projekttel most mozgásra / működésre bírni! :R :B

(#52504) Diarmand válasza Angel1981 (#52503) üzenetére


Diarmand
senior tag

És ehhez miért kell előkaparni a Pigrist? :)

(#52505) Bad Pritt válasza Angel1981 (#52503) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valójában megvan az egyiknek a teste, a másiknak (amit felrobbantottak) a tornyát rárakták, mert nem semmisült meg. Ilyen Frankenstein szörnye lett abból, ami Kubinkába került, és még azt is széjjellövöldözték, mert meg akarták nézni, mennyire kemény. Kíváncsi elszek, mennyibe fog fájni a renoválás.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52506) yarsley válasza Angel1981 (#52503) üzenetére


yarsley
aktív tag

Ez mind szep es jo, de ha Ferdibol indulunk ki, akkor a terv egy dolog a kesz tank meg egy total masik es a ketto kozott szokott lenni egy nagyon alapos teszteles-attervezes.

Az aladar meg az egyik legjobb T8 tank, csak nem szabvany heavy stilusban kell vele jatszani. :K

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#52507) Angel1981 válasza Diarmand (#52504) üzenetére


Angel1981
veterán

Na vajon miért?
Tiger P ---> VK4502 A ---> VK4502B --->MAUS

HáGé: a lövöldözéssel nagy kárt nem tudtak benne tenni, inkább csak karcolgatták. A gond az, hogy semmilyen belső része nem működik (motor, váltó, ágyú, stb.) ha egyáltalán megvan.
Persze, a tényleges történelmi állapotot nem lehet visszaállítani, hiszen még anno sem volt végleges változat, de ha egy mozgó, tornyot forgatni képes tankot képesek belőle csinálni, akkor már az is nagy érdem!
Több milcsi dollár lesz ez a presztízsberuházás, de helyükben én is meglépném! :)

[ Szerkesztve ]

(#52508) Iron Funeral válasza Djuree (#52500) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Elképzelni nem tudom, hogy az emberek mit szeretnek a bélán. Na majd jön virkir aztán megaszondja nekem :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#52509) Atlantis válasza Iron Funeral (#52508) üzenetére


Atlantis
veterán

Őszintén szólva én sem...

Angel1981: Ez eddig hibátlan, de ehhez miért volt szükség arra videóra? :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#52510) Jolet válasza Iron Funeral (#52508) üzenetére


Jolet
őstag

mert kemény, pontos és nagyot üt... :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#52511) Djuree válasza Iron Funeral (#52508) üzenetére


Djuree
félisten

pl. az alfája a legnagyobb a t9 nehezek közül. de a páncél is elég impresszív, bár a kupola itt is megvan. sajnos elég lassú, arty erre is halálos.
a másik a hátsó torony, sarok mögül tolatva jól ki lehet használni ezt.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#52512) Remus389 válasza Angel1981 (#52493) üzenetére


Remus389
veterán

majd jó lesz Ukrajna ellen ;]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#52513) Máté94 válasza Mister_X (#52496) üzenetére


Máté94
addikt

Mármint feltöltik alkatrésszel, mert amit most látsz az csak egy héj. :DDD

(#52514) Diarmand válasza Angel1981 (#52507) üzenetére


Diarmand
senior tag

Csak nem függött össze a két dolog, hogy eddig azért nem húztad ki a MAUS-t, mert szegény, ott állt kibelezve Kubinkában, de most, most majd megmutatod :D

Remusz: baszki, sírok ember, sírok :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#52515) Angel1981 válasza Diarmand (#52514) üzenetére


Angel1981
veterán

De igen b@zdmeg, telibe találtad! :D

#52509 Atlantis: mert megláttam a videót, és fellelkesültem - vili? :)
Az eredeti kommentemben (#52493) is előbb volt a videó, aztán az állásfoglalás.

[ Szerkesztve ]

(#52516) Iron Funeral válasza Djuree (#52511) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Cseszheted az alfát ha a DPM/aimtime/acc finoman szólva is hagy kívánni valót maga után. A teknő páncélja nem jó semmire ha meg sidescrapelni akarsz akkor egy KV-1S is belövi a tornyod tetejét (nem a kupolát).
A hátsó torony mellé még társul 5° gundep és iszonyú gyenge mobilitás.

A legjobb pontja tényleg az ágyú, mondom ezt úgy hogy az sem valami kiemelkedő cucc.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#52517) Bingisz válasza Angel1981 (#52507) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom a belsejét is rendbe akarják rakni, mert jelen állapotában üres.
Tippelni sem tudok/merek, hogy mennyi idő és pénz kell a projekthez, de szerintem még a Wargaming se tudja. Minden esetre hatalmas respect nekik! :R

Ja meg az érdekelne, hogy a német és az orosz állam beleszáll-e a buliba.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52518) Bad Pritt válasza Bingisz (#52517) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A német semmiképp, mert semmi közük hozzá. Az orosz sem hiszem, mert az a roncs, miután elszállították német területekről, felhasználták pár lőgyakorlatba, Kubinka kizárólagos tulajdonába került, úgyhogy ők rendelkeznek vele.
Nem mellesleg a szovjeteknek oroszoknak jelenleg az is nagy dilemmájuk, hogy a szárzaföldi haderő páncélos fegyvernemét hogyan modernizálják épelméjű összegből, kicsit fals lenne egy ilyen hobbiprojektbe beszállni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52519) K6000 válasza Djuree (#52511) üzenetére


K6000
tag

A legnagyobb? Pedig hajszálra ugyanaz az ágyú van az E-75 járgányon is, sőt a kedvenc kis kínai WZ-111 model 1-4, alfája is ekkora...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#52520) Angel1981 válasza Bingisz (#52517) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem ez a Kubinka Múzeum, és a WG kizárólagos projektje.
Én azt mondom, időben 1-2 év, pénzben meg legalább ennyi, millió dollárban számolva, de inkább több...
Valóban respect, elvégre ez volt a valaha gyártott legnagyobb, legnehezebb páncélos jármű! :R

(#52521) K6000 válasza Angel1981 (#52520) üzenetére


K6000
tag

Legnehezebb az biztos, viszont nem a legnagyobb. A legnagyobb tank a francia hadsereg által készített "France Char 2C Tank" (FCM 2Citroen). Éppen csak egy kicsivel volt hosszabb 10,275 m, viszont több mint 4 méter magas volt (4,155 m) és a működtetéséhez 14 (sőt 16) fős személyzet kellett. Parancsnokból ugyan elég volt egy ember, meg a szörnyet 1 ember vezette (akár 8 km/h sebességgel), de a löveghez már 2 tüzér kellett, az egyéb képpuskás / gépágyús személyzet további 8-10 fő volt. De a legfontosabb legénységi tagok az a 2 fő állandó szerelő volt aki működtette, és folyamatosan javította a monstrumot. Érdekes lett volna, de sajnos a második világháborúban már nem tudták bevetni, mert a németek még a szállítás során lebombázták mindet. ekkora volt a kicsike

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#52522) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Még a végén megkedvelem ezt a kis dögöt. :DDD
link
meg kell néznem majd wotlabsbe vagy hol a fenébe hány tier 10 skalpja van ;]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#52523) Angel1981 válasza K6000 (#52521) üzenetére


Angel1981
veterán

Erről megfeledkeztem, pedig már olvastam róla! :B
Jogos a korrekció! :R

(#52524) PaJa1


PaJa1
őstag

Már kint van a hivatalos 3. évfordulós akcióáradat.
[link]

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#52525) K6000 válasza Angel1981 (#52523) üzenetére


K6000
tag

Durva lenne mondjuk tier 4 francia heavy-nek. 65/71 tonna, 2x 300 LE merci motor max speed 8km/h lenne, 20-30mm páncélzat (a tier 3 tankok röhögve lőnék át) meg mondjuk megkapná a 75mm löveget, hogy azért ne szúrjunk ki teljesen a játékossal. Raknék bele 1 parancsnokot, 1 sofőrt, 2 lövészt, 2 rádióst, meg 2 töltőt, így legénység is lenne bőven ;]

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#52526) Tomi0703 válasza PaJa1 (#52524) üzenetére


Tomi0703
őstag

Votma! :D Csak egy 6 orat kestel vele kb.

[ Szerkesztve ]

(#52527) PaJa1 válasza Tomi0703 (#52526) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem sokkal több, mint 1 órája rakták ki az oldalra...
A délelőtti írás az NA szerverről szólt.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#52528) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Reggel 11 csata 10 győzelem, most 15 csata 2 győzelem.

(#52529) Tomi0703 válasza PaJa1 (#52527) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem-nem. En mar de. neztem az eu szerveren. 52449-es hszt nezd meg (bocs, de mobilrol szar linkelni) . ;)

(#52530) Diarmand: Ez engem is erdekelne. :)
De amugy linkeltek fentebb egy wotinfos leirast.

[ Szerkesztve ]

(#52530) Diarmand válasza PaJa1 (#52527) üzenetére


Diarmand
senior tag

Akinek van TOG2-je az legyen szíves, írjon már pár sort róla, hogy milyen a normál szervereken az élményfaktora, mert itt teszten a hatvanezer FV304 és a kétmillió E25 közt csak azt lehet megnézni, hogy mennyi sebzésre mennyi zsét ad, már ha nem abálnak le öt másodperc alatt a kis rohadékok. Rengeteg tank nem jön szembe teszten, ami alapból fog ha megveszem. Szóval milyen? :)

(#52531) bullseye válasza Diarmand (#52530) üzenetére


bullseye
addikt

Egyedül használva szinte csak arra jó, hogy sokan örülnek, ha látják (főleg az ellenfél, mert HP-ra megy az xp...). De néha jól lehet vele menni, én más scoutként is hasznát vettem :DDD 2 kör alatt megvolt vela az ász, de azután elég gyengéket mentem, most pihen, és csak átképzésre használom, meg néha rossz kedv ellen.

2-3 ilyen viszont lesöpörheti a térképet, mert az ágyújuk pontos és gyors.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#52532) Diarmand válasza bullseye (#52531) üzenetére


Diarmand
senior tag

Köszi! :R

(#52533) Jolet


Jolet
őstag

hát én nagyot csalódtam a hétvégi akcióban :-(
nagyon vártam, hogy tier7-es prém is lesz leárazva :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#52534) mynames


mynames
senior tag

Esetleg lehet már tudni a következő top of the tree-t? Mikor szokták közzétenni?

(#52535) #43783936 válasza mynames (#52534) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az utolsó pillanatban hirdetik ki.

(#52536) mynames válasza #43783936 (#52535) üzenetére


mynames
senior tag

Köszi.
--
Klán chaten most írta valaki , hogy új CW mód tier 3-9 ig? Mi van? Tényleg lesz ilyen?

(#52537) Angel1981 válasza K6000 (#52525) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát, prémtankként még akár lehetne is belőle valami - messze rálicitálva a "TOG fun factor"-ra! :))

Nagyobb, lassabb, vékonyabb a páncélja - YESSS! ;]

#52530 Diarmand: nekem van, és 30 csata alapján IMÁDOM!!!
Igen; nagy, lassú, nem túl jó a páncélja, de egyrészt ott a kitűnő ágyú, a kedvezményes MM, a fantasztikus HP, a jó kredithozam, és maga a TOG ÉLMÉNY!!! :)
Győzködöm öcsémet, hogy vegyen Ő is, mert ketten 2x akkora fun!
Csak azért nem mentem vele az utóbbi időkben, mert egyébként is ömlik a pénz....

[ Szerkesztve ]

(#52538) xAttilax válasza Diarmand (#52530) üzenetére


xAttilax
őstag

Nekem is van TOG, de inkább poén az a tank... mókás vele menni 1-2 karikát, de komoly farmolást azért nem szívesen nyomnék vele.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#52539) bullseye válasza ddt500hu (#52528) üzenetére


bullseye
addikt

Ami összesen...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#52540) Diarmand


Diarmand
senior tag

Kösz srácok! :R

Tényleg jól hozza a kreditet csak egyetlen problémám van vele. Hogy iszonyatosan lassú az a 15 kmh. Ha menne 25-tel már most megvenném, meg se várnám az akciót :D
Ezen és a DMaxon vacillálok, nem tudok dönteni, az pedig még inkább összezavar, hogy rettenetesen retardált csapatokkal kell játszom teszten. Ráadásul, ahogy írtam a csapatok fele FV304 és E25 és ilyen csótánytömeg ellen nem valami fun játszani. A DMaxban csak az nem tetszik, hogy beteszi nyolcasba és oda már néha kevés a 169 pen, a goldammo meg elviszi a creditet, míg a TOGnál nincs ilyen gond, visz az ágyú mindent, mint a vajat. Átlagsebzésben a TOG-gal kemény 880 van, DMax-szal 1200, ami azért jelentős különbség (20/20 csata). Majd eldöntöm még valahogy.

Btw ha már ilyen sok embernek van TOG-ja, akkor szakaszolni kellene és nem lesznek bukó meccsek :D

(#52541) Lunky88


Lunky88
tag

Én ha TOG-al megyek, a kevés csatával rendelkező csapattársak mindig meg szoktak bámulni, csak úgy tekergetik a tornyukat felém. :C A csípős beszólások sem szoktak elmaradni persze, de aztán nagyot néznek amikor a csata végén én sebeztem a legtöbbet.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#52542) Cray Tyler válasza Diarmand (#52540) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

DMaxról:

Előnyei: nagyot üt (300 körül/lövés átlagban), penje megfelelő tier7-ig, olyan gun depressionja van hogy elsírod magad örömödben (nagy), nagyon messzire lát alapból is, jól rejtőzik (a legények camot tanulnak). 6th sense nagyon kell neki.

Hátrányai: kevés lőszer fér be (26), de legalább lassan is táraz, csak hosszabb meccseken vannak lőszergondok, továbbá pontossága is csak közepes (német viszonylatban értendő, orosz TD-khez képest szuperpontos), páncélja szinte nincs (elől van egy kevés), és LASSÚ mint állat (dombra fel meg pláne, ilyen T-95 fíling).

Tipikus sniper/camper jármű. Csata indulása után keress egy KÖZELI (hogy oda is érj) tutijó camper állást sok bokorral, és várd szemből a gyanútlan népet. És imádkozz, hogy nehogy jöjjön egy scout, mert körbehugyoz és kiröhög. Mindenekelőtt a lényeg vele, hogy rejtve kell maradni, messziről osztani az áldást. Ha meglátnak, véged van. Nem pattint semmit, nagyon papír.

Nekem nagyon bejön, sokat megyek vele, 60% WR a statom rajta. Remélem tudtam segíteni.

(#52543) Tüzi válasza Cray Tyler (#52542) üzenetére

én kezdek kételkedni ebben, hogy a német ágyúk pontosak, a ruszkik meg pontatlanok...
sőt...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#52544) fody73


fody73
tag

Tegnap sikerült összehoznom ezt a KV-4 el. Még teljesen alap, csak a 122-es löveg van rajta.
Az elején nem sok mindent csináltam, de a végén bepótoltam. Szerencsére végre volt egy értelmes csapattárs aki segített is.

replay

(#52545) Viktoár


Viktoár
addikt

Nem szeretem az obj268-at de most mentem vele egy kört hogy leduplázzam.

Na kérem 16-ot lőttem vele,ebből 12 talált és mindössze 6 ütötte át a páncélt.(WTF?)
Figyelem a következő adat teljesen valós:

3 páncélátütés egy E75-ön összesen 690 sebzés! (WTF?)

2 páncélátütés egy Obj.268-on összesen 771 sebzés! (WTF?)

1 páncélátütés egy Jg.Pz. E 100-on összesen 757 sebzés. (Ez teljesen ok)

Egy t10-es TD löveg ilyen satnya,használhatatlan szar? Az RNG úgy ahogy van egy hulladék.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#52546) Bingisz válasza Viktoár (#52545) üzenetére


Bingisz
addikt

Replayt. Én úgy is laggolok, mint a sz@r... (thx T-offline)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52547) Tüzi válasza Bingisz (#52546) üzenetére

invitel is, no worries.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#52548) 04ahgy válasza Tüzi (#52547) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Csatlakozom, szinte játszhatatlanul laggol a játék, néha meg ugrik egyet a tank.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#52549) Viktoár válasza Bingisz (#52546) üzenetére


Viktoár
addikt

Megkeresem és feltöltöm.Hova kell feltölteni?

Üdv:Viktor

(#52550) Bingisz válasza Viktoár (#52549) üzenetére


Bingisz
addikt

Ide. A WoT-os fiókoddal be tudsz lépni.

Amúgy megnéztem a múltkori ghost shelles videót, itt csak pillanatnyi dologról van szó, nincs az, hogy ötöt lő rajta keresztül, szóval szerintem az a bug abban a formában már nincs benne. Viszont a mostani laggok mellet simán beleférhet akkor egy ilyen anomália is... :(

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.