Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#52451) dfsz34 válasza Angel1981 (#52449) üzenetére


dfsz34
őstag

Ravasz akció, ami aranyat megkeres az ember, egyből elköltheti egy kisebb prém tankra vagy 7 napos prémre. Igazából megéri, szóval nem rossz vásárlás, csak arra gondolok, hogy az arany nagy része azonnal el is tűnik és vásárlás lesz belőle.

(#52452) Zadia válasza Angel1981 (#52449) üzenetére


Zadia
senior tag

Ahogy elnézem a normál tankokból nem lesz leárazás. :(((

(#52453) jano_77 válasza Zadia (#52452) üzenetére


jano_77
nagyúr

pontosan ezt hiányolom én is....tavaly azért volt bőven alap tank akciózva. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52454) Angel1981 válasza Zadia (#52452) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem akarok telhetetlennek látszani, de a tavaji mellett ez eltörpül - unikumnak számító arany küldetés ide vagy oda!
Az elmúlt fél évben nem egy olyan "sima" hétvége volt, ami legalább ennyit, ha nem többet kínált ennél!

(#52455) xenom0rph válasza Angel1981 (#52449) üzenetére


xenom0rph
őstag

Eléggé semmilyen akció egy 3. évfordulóra

halahala

(#52456) Bad Pritt válasza dfsz34 (#52451) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De végülis az az arany dolga, hogy el legyen költve. :))
Főleg, hogy ez kb ingyen arany, szereztél az elmúlt héten szerintem minimum egy ezrest, de inkább többet, most a küldikért még több lesz... potyapénz.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52457) Napfénysüti válasza dfsz34 (#52451) üzenetére

Megmondom őszintén én el is gondolkodtam hogy egy ilyen T5-6-os prém tankra beruházzak-e hogy 50 vagy 30% kedvezménnyel lesznek. De jobban átgondolva fölösleges, inkább még gyűjtök.

Zadia: egy Pz 4 Schmalturmot megfontolnék viszont annyim nem is lenne amiből azt megvehetném. T3-as prém gépet viszont tuti nem vennék.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#52458) Zadia válasza Napfénysüti (#52457) üzenetére


Zadia
senior tag

Vennék esetleg én is de ezek az akciós prémek közül melyiket érné megvenni? :F

(#52459) Angel1981 válasza xenom0rph (#52455) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet, a WG már tud "valamit", és ERRE tartogatják a nagy bónuszokat? ;]
Bocs srácok, tudom, hogy erős volt!

Zadia: az alapján dönts, hogy melyik nemzet melyik ágával vannak terveid.

[ Szerkesztve ]

(#52460) sebijani1982 válasza Angel1981 (#52459) üzenetére


sebijani1982
senior tag

:Y :DDD :DD
Respect!!!! Ez nagyon üt!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#52461) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

[link]
Hogy leláncolták a kis ELC-t. :D

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#52462) Zadia válasza Angel1981 (#52459) üzenetére


Zadia
senior tag

Nekem mindegyikkel vannak terveim . ;] ;]

(#52463) đe$|re válasza Angel1981 (#52459) üzenetére


đe$|re
senior tag

Szerintem mi, EU szerveresek, semmit nem látnánk azokból a nagy bónuszokból. ;]

(#52464) lnk


lnk
aktív tag

Ha valahol meglőnek és kigyulladok akkor az a minimum hogy valahol a tankomon legyen sérülés nem ? :)
De alaposan megnéztem sehol nem láttam rajta.Tapasztaltatok már ilyesmit?

(#52465) Diarmand válasza Napfénysüti (#52457) üzenetére


Diarmand
senior tag

Azt a Schmalturm nevű hulladékot meg ne vegyétek. Nincs értelme annak a tanknak, csak addig volt, amíg panzer 4-nek hívták és Tier ötben ment. Miért nincs értelme? Kérem alássan azért, mert van egy Panther M10 nevű jószág és hasonlítsuk csak össze a kettőt egy kicsit!
Ugyanaz az ágyú (sőt, az M10-en egy hangyafasznyival gyorsabban is tölt), papíron ugyanolyan gyorsak, de az M10 jóval agilisebb, nagyobb hp pool (730 vs 1300), de a legfontosabb, hogy ugyanazokban a tierekben harcolnak, egyik se megy nyolcas fölé. A Schmalturm kb értelmetlen, akkor inkább gyűjtögessetek meg várjatok a leárazásra.

Btw én is többet vártam, főleg több és nagyobb prém leárazásokat. Tavaly októberben volt egy olyan akció, aminek keretében féláron adták a hatos prémeket.

(#52466) scyllarus


scyllarus
veterán

Ezt a TOG II* csodát megéri megvenni? Kreditszerzésre kellene, meg legénységhúzásra is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52467) Bingisz válasza scyllarus (#52466) üzenetére


Bingisz
addikt

Persze kitűnő úttorlaszként lehet használni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52468) Bingisz válasza Angel1981 (#52459) üzenetére


Bingisz
addikt

A WG max az ukránokért izgulhat, mert a WoWp fejlesztőirodájuk Kijevben van. Meg ők amúgy is fehéroroszok. A Gajin az orosz cég.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#52469) Zadia válasza scyllarus (#52466) üzenetére


Zadia
senior tag

Ez alapján eldöntheted,hogy megveszed-e vagy sem. Tog II

Csak egy kis idézet :

Előnyök és hátrányok

Előnyei
Nagyon jó ágyú, hatalmas HP pool, immúnis az ütközésekre, limitált MM, nagy kredithozam, kifogyhatatlan lőszer, szinte kilőhetetlen lánctalp, hogy TOG.
Hátrányai
Baromi lassú, papír páncél, hatalmas méret, a sofőr és a rádiós gyakran sérül, gyenge lőszerrekesz, egyetlen brit nehéz tankba se kompatibilis a legénysége.

[ Szerkesztve ]

(#52470) Angel1981 válasza Napfénysüti (#52457) üzenetére


Angel1981
veterán

Kerüld el messziről!
Nekem megvolt, és teljesen egyetértek a videó készítőjével!

A TOG megvan, hatalmas fun, és a pénzt is jól hozza!
A Sz@rturm egy nagyon rossz vicc!

#52462 Zadia: akkot TOG / T-25 / Matilda BP

[ Szerkesztve ]

(#52471) scyllarus válasza Zadia (#52469) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi, ez jó olvasmány volt. Mielőtt kirakták az akciót, előtte fél órával töröltem le a teszt szerót :O . Így ott nem tudtam kipróbálni. Az a nagy igazság, hogy A nagyobb tierekben kellemesnek tűnnek a brit cuccok, de az út elég szenvedős hozzájuk. A múltkori alienware akciónál ugye invite kódot is kaptam, aktiváltam, + jött még innen-onnan, a végére lett 2500 goldom ott. Azon gondolkoztam, oda veszek valami akciós prémet, és kitalálom, mihez kezdek vele. Rájöttem: ott szenvedek inkább a britekkel (jó, a medeket itt is kihúzom), és akkor jó lenne hozzá ez a csatahajó. Csatában találkoztam már velük, produkáltak néha jó eredményeket. Én ágyúmániás vagyok, az jó neki, kreditet jól hoz, poénnak is jó, szóval valószínűleg megveszem :)

emre: először én is arra gondoltam, bár ahhoz kellene még gyűjtögetnem, de aztán rájöttem, a német ágat mégegyszer tuti nem húzom ki, mert minek? Ha erre a fiókomra veszek valaha prémtankot, az lesz majd, az tuti.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52472) emre válasza Napfénysüti (#52457) üzenetére


emre
veterán

Akkor inkább Panther M10-et

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#52473) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Eddig tartott. :O

(#52474) Zadia válasza scyllarus (#52471) üzenetére


Zadia
senior tag

Totálra minden tankot kihúztál német ágon elitre? :Y :F

(#52475) jano_77 válasza ddt500hu (#52473) üzenetére


jano_77
nagyúr

10/10ig még megvolt a nyerő szériád! besza-behu! Grat! :C :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#52476) #56230144 válasza ddt500hu (#52473) üzenetére


#56230144
törölt tag

ohh mostmár értem, semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#52477) scyllarus válasza Zadia (#52474) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, dehogy, de amit akarok, azt itt kihúztam/ki fogom húzni, a többi nem is kell, ehhez nem kell új fiók.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52478) Napfénysüti

Huhh srácok kicsit félreértettetek, nem voltam elég pontos.
Nem akarok prémium tankot venni csak elgondolkodtam rajta egy darabig. T6-ost vagy nagyobbat nem is tudnék nagyon max a T-25 lenne amire féláron esetleg beneveznék a móka kedvéért. Ha pénz kell arra van egy Löwém.
Mondjuk azt legalább már tudom hogy ez a Schmalturm Pz4 elég gyenge. :)

Més que un club!

(#52479) Zeratul válasza emre (#52422) üzenetére


Zeratul
addikt

Mert a 150 millis ágyuknál nem volt HE nerf.

(#52480) Diarmand


Diarmand
senior tag

Csak nekem tűnik úgy vagy a TOG tényleg jobban hozza a pénzt, mint a Dicker Max/SU100Y duó?

(#52481) Remus389


Remus389
veterán

így kell arty-zni :)

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#52482) scyllarus válasza Diarmand (#52480) üzenetére


scyllarus
veterán

A kigyűjtött adatokból nekem is úgy látszik, erős érv mellette.
Szerk: nekem is a Dicker Max volt a másik kiszemeltem. De német legénységgel azon a fiókon nem tudnék mit kezdeni. Ki akarom próbálni ezt a szörnyet, poén fiókra poén tank kell :D

Remusz911: nem, artyzni úgy kell, hogy a csata elején függőlegesen fellősz és aláállsz :P

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52483) Diarmand válasza scyllarus (#52482) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jah, erős érv. Pedig a leghasználhatóbbnak a Dicker Max tűnik, a SU100Y kicsit túl hamar hal a hosszútávú eredményességhez. A TOG meg... egy életérzés ez a tank :D Viszont sanda gyanúm, hogy legalább annyi hajtépést tud produkálni, mint bódogságot. Na mindegy, tovább próbálgatom őket.

[ Szerkesztve ]

(#52484) #43783936 válasza scyllarus (#52482) üzenetére


#43783936
törölt tag

Amíg nem játszottál az Artyraptorral (FV304), addig nem tudod hogy mekkora buli tud lenni néha egy arty.
Ma sikerült 2100 sebzést kiosztanom, és mellé 800 spot, és csak másodosztályra volt jó.
Tegnapelőtt egy háromfős Hellcat szakaszt sikerült levadásznom TD üzemmódban.
Kábé annyira fun mint az E-25 :D

[ Szerkesztve ]

(#52485) Mister_X válasza #43783936 (#52484) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én még a tesztszerón próbáltam a Bat-chat. artyt, az is gyönyörűséges :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#52486) Angel1981 válasza Diarmand (#52480) üzenetére


Angel1981
veterán

(#52487) #43783936 válasza Mister_X (#52485) üzenetére


#43783936
törölt tag

Pár hónapja feladtam az atryzást, de annyi FV-t láttam a csatamezőn szaladgálni 6-7 killel, hogy muszály volt megvennem.
Volt mikor 4-5 percig kergetőztem El Hallufon egy Dickerben az ellen FV-jével, akinek én hiányoztam a Ridleyhez, ő meg nekem a Topgunhoz.
Csak a nagyobb látótávom miatt sikerült elkapnom.

Még csak most lettek százasok a legények, de így is brutális.
Attól nem is beszélve, amikor El hallufon középre bemenve osztom az áldást, úgy hogy észre se vesznek, és a végén még egy valagnyi spottal is meglep a játék. :DD

(#52488) Angel1981 válasza #43783936 (#52487) üzenetére


Angel1981
veterán

"akinek én hiányoztam a Ridleyhez, ő meg nekem a Topgunhoz"

Bocs, de akkor jól értem, hogy utolsók voltatok, és neki 7, neked 5 killed volt?
Mert ha igen, akkor a Top Gun már mindenképpen az övé... :)

(#52489) #43783936 válasza Angel1981 (#52488) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én úgy emlékszem mintha megkaptam volna, de ez nem sokkal azután volt hogy bejött a brit arty ág.
Ha jól tudom, akkor csapatonként van a Topgun plecsni.

(#52490) Zadia válasza #43783936 (#52489) üzenetére


Zadia
senior tag

Top Gun
Pusztíts el minden játékosnál több ellenséges járművet a csatában, de legalább 6-ot. Ha több játékos is megfelel a követelményeknek és azonos számú járművet pusztítottak el, akkor az elért XP pontszám dönt (prémium bónusz beleszámít). Ha ez is azonos, akkor a kitüntetés nem kerül kiosztásra.

(#52491) simron válasza Napfénysüti (#52478) üzenetére


simron
tag

Szerintem neked nincs szükséged a T25-re, az nem annyira mókás tank, a kreditet ugyan tier V-öshöz képest elég jól hozza, de a móka faktora nem túl magas, kredittermelésre viszont ahogy írtad, van Löwéd. A T-25 sokszor megy tier VI-ba sőt VII-be is, ptt pedig a papírpáncélja elég szánalmas és a lövege sem túl komoly, nagy gond még a lassú fordulás és a lassú toronyforgás. Ha fillérekért akar valaki mókás tankot, akkor én a PzS35-öt javaslom, tier III-ban király, de még tier IV-ben is elég jól használható, tier V-ben persze kevés, (bár én tegnap pont tier V-ben szereztem vele egy Levashlaio medált, egy Crusadert és egy Su-85-öt kaptam el), nem hoz túl sok pénzt, ráadásul legénységképzésre sem igazán jó, mert csak 3 fős a csapat, de a móka faktora elég magas.
Én is gondolkoztam valami akciós prémem, de a Schmalturmról eddig csak rosszat hallottam, a TOG-tól meg félek, nekem a Dicker és a Su100Y a szimpatikus, ráadásul mindkét TD ágat viszem, így legénységképzésre is jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#52492) #43783936 válasza simron (#52491) üzenetére


#43783936
törölt tag

A Dicker nekem bevált.
Jó ágyúsüllyedés, jó látótáv, és viszonylag jól hozza a lóvét is.
Plusz öröm, hogy ha többen vagytok egy helyen, akkor általában a spot is elég szépen jön.

Zadia Akkor ezt benéztem.
Nem vagyok egy nagy Topgun gyűjtő, főleg amiatt is, amennyi fraghuszár van.
Nekem inkább a szárnysegéd és a nagy kaliber gyűlik. :)

(#52493) Angel1981


Angel1981
veterán

EZ MOST KOMOLY?!?!?! :Y :C

Ha igen, akkor most leporolom a Tiger P-t, de azonnal!!!

(#52494) sith7 válasza Angel1981 (#52493) üzenetére


sith7
nagyúr

Tiger P megvan, tetszik, viszont az aladárt 3x adtam el, vettem vissza, de nagyon nem jött be ... lehet az én hibám, de huzatosra lőtt szinte bármi - akkor még nem volt credit gold ammo - nem igazán adta azt a nehéztank feelinget

(#52495) Zadia válasza sith7 (#52494) üzenetére


Zadia
senior tag

Pedig az Aladár jó. Szerintem+ az RTL Klub szerint is. :DDD

(#52496) Mister_X válasza Angel1981 (#52493) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Wargaming épít magának Maus-t? :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#52497) Atlantis válasza sith7 (#52494) üzenetére


Atlantis
veterán

Az Aladár nem is nehéz tank, max. leírásban...én se nagyon szerettem, el is ment a kedvem az egész ágtól utána. Már régóta tervezem, hogy elvánszorgok a Maus-ig, talán majd egyszer tényleg...de a Béla is aggasztó kissé így papíron.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#52498) Bad Pritt válasza Mister_X (#52496) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valójában Kubinkának építik, de igen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#52499) scyllarus válasza sith7 (#52494) üzenetére


scyllarus
veterán

Távlati terveimben szerepel a P visszavétele, Maus elérése. Én amikor teszten próbáltam az Aladárt, olyan jó medes feelingje volt, nem éreztem, hogy nehézben ülnék, de tetszett. Klántársam se szereti, csak a napi duplákkal halad. Egyszer kipróbálnám, most már nekiállnék, hogy a nagy ágyúja megvan a KT-ről. (azon úgysem használtam egy percig sem)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#52500) Djuree válasza sith7 (#52494) üzenetére


Djuree
félisten

Tigris pé nagyon jó, de az aladár is bejött nekem, jól használható gép, A béla is elég jó fullosan, bár az e-75 sztem jobb. a maus meg...golddal jó...meg ha nincs arty. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.