Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#48212) ddt500hu válasza olcsii (#48202) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nekem most nem is a játékkal volt bajom hanem a sorssal. Last 1000 battle 57%-os WR-el, 1900WN8-al de már egy hete állandóan úgy kezdődött a nap, hogy 5-8 vereség 1-2 győzelemmel(szánalmas 1 lövéses győzelmek) és ez marha dühítő. A nap végére meg van a 60% de ez az ÁLLANDÓ szopós kezdés kikészített.Leülsz, hogy egy jót játszol és akkor: 0dmg, 0dmg, 300dmg mindezt T10-ben.
Ma így kezdődött (és végződött) a nap.
1.Tortoise, Artic Region nálunk egyből Pz. III meg M6-os troll platoon a T10-es csatában. Még el sem kezdődik de már megy fel a vérnyomás. Lőttem kb. 700-at és kiszedtek.
2.Jagdtiger, Karelia egész jó csata 2800dmg de persze sima vereség.
3.Obj.268, Mountine Pass sima győzelem de azt hittem elájulok mert egy rohad kék T57 3x meglökött+1x elém állt így csak egy lövésem talált be. A végén úgy felhúzott, hogy seggbe is durrantottam. 755dmg.
3. Obj.268, Himmelsdrofon felmegyek a hegyre szemből menetből pont kupolán lövök egy T110E5-öt minden fasza majd jön a fekete leves. Lelátok egy Centurio 1/7-re és 4 lövéssel sem tudtam megsebezni. Minden lövésem jó helyre ment de valami még is mindig hibádzott. Csávó beakad egy sziklába ezért elé megy a lövés, aztán eltalálok egy 10cm széles belógó valamit 300m-ről stb. Úgy felhúztam magam, hogy kiléptem 1:2-es állásnál full hp-val!!! :Y
4.Utolsó esély. Tortoise, Himmelsdorf ellenkező oldal. Közel a dombtető meg is mászom, balra el lenézek szembe 3 zsíros tank nem is látnak. BUMM: IS8 critical hit de nem esik le a lánctalpa, bújik vissza de valaki leláncolja zsír az enyém erre bepofátlankodik elém egy E75. Persze mire célozna az IS8 visszabújik. Fogtam seggbe lőttem. Kiléptem full hp-val. Delete. És most akartam T8-as premium tankot venni. :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.