Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#222301) po1son válasza dokee78 (#222300) üzenetére


po1son
addikt

Ilyenkor kell csinálni a TD küldiket. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#222302) Swinegod válasza tasiadam (#222290) üzenetére


Swinegod
őstag

Ezért egy szenny a WoT és sokkal jobb az Armored Warfare. Mármint ezt mondtam volna 3 éve amikor még jó volt az AW

Ha megfelezné a WG minden rendes tanknak a szórását akkor egész jó lenne a játék

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#222303) phoenix1989 válasza hulp01 (#222286) üzenetére


phoenix1989
őstag

mondjuk azért nem csináltam többet mert ugye a blokkod által szétverték a hp-m és töltés miatt és hát hp hiányában már esélytelen volt.végig mögöttem bújtál míg én nem mentem mögéd. húú aztán marha rosszul lettem volna ha be lett volna kapcsolva a replay. xD azt meg hogy a forumról vagy csata után láttam mivel nem látok neveket csata alatt.

[ Szerkesztve ]

(#222304) Viktoár


Viktoár
addikt

Eddig is egy kalap szar volt a játék de most hogy mindenki grindol mint az állat még nagyobb a kalap. :C
10 meccsből 9 teljesen balanszolatlan mészárlás.... Ennyi vesződséget nem ér egy prémium tank sem.

Üdv:Viktor

(#222305) 5-ös kezelő válasza Viktoár (#222304) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Én még a BP 101. szintjét csinálom csak, necces, h összejön egy jutalom tank. Meló mellett van olyan nap, h egyet sem haladok. És már nekem is megfordult a fejemben, h nem éri meg a szenvedést.

(#222306) Swinegod


Swinegod
őstag

Teljesen skill alapú a játék, kivéve mikor 9x mellélősz valakinek az oldalának cserébe ő a legelső lövéssel ellövi a tornyod ugyanakkora távolságból, úgy, hogy a te tankod "pontosabb"

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#222307) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Juj, amennyire jó vétel a Char Futur 4 a BP-ből és amekkora szerelem lett nekem a Renegade, annyira fosnak érzem az AE Phase I-et. :D
Gyakorlatilag ott ütik be, ahol akarják, a test a standardnak mondható 220-230mm pen tier 8 heavy-kkel bontható, a torony csak akkor fogja fel a tier 10 ágyúk lövését (amiből elég sokkal találkozik azért), ha pontosan szemből lövik, de néha még úgyis beütik high roll pennel.
Nagy csalódás ez eddig, még próbálkozom, de ebből szerintem eladás lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222308) Geller72 válasza Bad Pritt (#222307) üzenetére


Geller72
veterán

A Phase-vel a legfrusztrálóbb meccsem az volt, amikor leálltam egy T10-es kínai HT-vel 1v1-be, totál tudtam rejteni a testet, ennek ellenére minden egyes lövéssel telibevert kumulatívval, ami majd mindegyik 500-at vert belém. A fő gond az volt, hogy nekem lényegesen kisebb az alfám, és hiába vertem be neki minden lövésem én is a gyenge pontokra, én előbb elfogytam. Menekülni nem tudtam semerre sem, így garázs lett belőle. Én is azt hittem, hogy legalább a torony ok. Szerintem max T9-ig jó tornyozni, persze nem lóbszó TD-k tűzvonalában, hanem HT/Med-el szemben. Alapvetően kellemes, de nagyon pálya, csapat és mm függő. Top tierben tud pusztítani, de T10-es vasak ellen nem egyszerű vele játszani. Nekem a Renegade volt inkább csalódás, bár nagyrészt az én hibám, nem adtam neki elég időt, hogy megtapasztaljam. Az a tumor azért nem hiányzott a kobakjáról, lehetett volna egy relatíve alacsony, de belőhető fedő helyette.

(#222309) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
is7-em van az a kérdésem, hogy érdemes megcsinálnom a object 705A-t?
Mire számíthatok is7-hez képest ? Ágyú páncélzat stb.IS7-nél egy zavar nem tudom mindig jól rejteni az orránál a csúcs részt és sokszor belőnek.

(#222310) Swinegod válasza Khaosz55 (#222309) üzenetére


Swinegod
őstag

A tornya hasonlóan beüthetetlen gyengepontmentes hülyeség, arra számíthatsz, sidescrapelni jobb vele mert hátsótornyos, a teste gyengébb, de sokkal alacsonyabb és az alsólemeze kicsi és erős, a felsőteste annyira nem hihetetlen jó, mert felülről néz rá majdnem minden, lassabb, mint az IS 7, de lassú messze nem, az ágyú meg nagyot lő, sokat elmondani róla nemlehet, átlagos orosz

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#222311) Bad Pritt válasza Geller72 (#222308) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na ez velem most egy tucat meccs alatt frekventáltan megesett. Bevallom, nem néztem utána pontosan a páncéljának, mert gondoltam olyasmi lehet, mint az M103, de sokkal-sokkal puhosabb annál... tegnap aztán fellapoztam a tanks.gg adatlapját és látom, hogy az egész test szemből ~200mm, hát ez mellbevágott. :D
Az sem segít, hogy hiába kisebb a kupola, a homloka is beüthető sík terepen a standard 250mm körüli pennel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222312) Geller72 válasza Khaosz55 (#222309) üzenetére


Geller72
veterán

"IS7-nél egy zavar nem tudom mindig jól rejteni az orránál a csúcs részt és sokszor belőnek."

-Pedig az oda vezető úton lett volna rá idő megtanulni, mert már az IS3 is pont ilyen. A 257 dettó. Attól tartok, ha ezt nem tanultad meg, akkor a hátsó tornyos 705A-val sem fogsz tudni érvényesülni, kihasználni az előnyeit és együtt élni a problémákkal. Mindegyik tank jó, de kicsit eltérő technikát igényel, amit bizony gyakorolni kell(ett volna). Szerintem ne az IS7-en próbálj megtanulni a csukaorrúakkal (is) játszani, mert creditben nagyon drága mulatság lesz. Ha az IS3-al már jól megy, menni fog az IS7-el is, de IS3-nak sokkal emészthetőbbek a "költségei". Bár nagyon attól tartok, hogy még semmilyen tapasztalatod sincs HT-vel, hanem könnyen lehet, hogy csak végigrohantál azon az ágon (vagy vettél egy accot). Ha így van, tanulónak nagyon jó a KV1, T-150, aztán IS és T29 vonal. Én is azt tudom javasolni, hogy nézz sok videót, ki hogyan használja az adott tankot, sok jó dolgot lehet ellesni a pro játékosoktól (is). Az IS7 és a 705A is nagyon kemény tank tud lenni, ha jól használják és jó az MM, meg a pálya. No meg a csapat. Szerintem.

(#222313) Geller72 válasza Bad Pritt (#222311) üzenetére


Geller72
veterán

Én hiába emeltem meg törmeléken az orrát, akkro is rommá lótt a WZ. Olyan érzésem volt, mintha nem is célozna, csak odbsz, és ennyi. A testre itt sem lehet építeni, amolyan renagade az alja, de a kobakja elviekben kemény. ezek szerint nem eléggé. :D. Össze nem lehet hasonlítnai még pl. az Object 257 alap tornyával sem, még az is többet pattint. Szerintem a kilences Conq. fényévekkel jobb ebben. Vagy csak ennyire RNG függő, nem tudom biztosan, mert sok csatám nem volt vele. (Phaseval, ~50+). Pedig alapvetően jól mozog, szerintem pontos is, menet közben is elég jól lehet vele lőni relatíve közelre. Kár érte. A 777-nél azért talán jobb. (Nem tudom biztosra mondani, mert az nekem nem volt meg). :U

(#222314) Khaosz55 válasza Geller72 (#222312) üzenetére


Khaosz55
addikt

10 éves accom van. Nem vagyok pro csak szeretem a gamet. Mentem jó köröket is7-el csak kérdeztem mire számíthatok ha 705-öt húzom ki.

(#222315) Geller72 válasza Khaosz55 (#222314) üzenetére


Geller72
veterán

705a vidi 1. - Hogyan játszunk a hátsó tornyos tankokkal II OBJ 705A - Tankelit.
705a vidi 2. - Object 705A próbálgatások - Scheff.

A 705a pont ilyen lesz, Azzal is fogsz menni jó köröket, de ahhoz, hogy jól tudd használni, elég sok csata kell. IS7-hez ugyanúgy.

(#222316) Khaosz55 válasza Geller72 (#222315) üzenetére


Khaosz55
addikt

Akkor milyen X-es nehéz tankot ajánlotok troll front páncéllal. Az object 268 v4 stílus nekem bejön igaz az páncélvadász.

(#222317) Bad Pritt válasza Khaosz55 (#222316) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Semmilyet. Sebesség kell, nem páncél a mostani játékhoz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222318) Swinegod


Swinegod
őstag

Hogy lehet ebben a a játékban az összes pálya ilyen elképesztően kibaszott szar? Pilsen az egyetlen jó map a játékban, az össszes többi, kivétel nélkül kibaszott szar legalább 2 tankosztálynak

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#222319) Bad Pritt válasza Swinegod (#222318) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Úgy, hogy nem szar az összes pálya, csak szeretsz sírni.
Miért játszol amúgy? Viccen kívül kérdem, másról sem szól az itteni tevékenységed, mint a fikáról, meg minden szar szerinted.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222320) Swinegod válasza Bad Pritt (#222319) üzenetére


Swinegod
őstag

De, sajna azok, le tudom neked bontani az összes pályát, hogy miért egy szenny mindegyik, de legyen elég annyi, hogy az összes pálya, ahol a dühöngőbe be tud lőni a clicker már helyből egy ocsmány retek
Nem tudom őszintén miért
Meg amúgy nem, rendszeresen kirakom a jó meccseimet, de tökmindegy

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#222321) Swinegod


Swinegod
őstag

Majdnem elfelejtettem hétvége van

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#222322) Bad Pritt válasza Swinegod (#222320) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, csak neked nem egy-egy tankkal vagy bizonyos helyzetekkel van mondjuk bajod, hanem az alapvető mechanikákkal, az rng-vel, játékosokkal, most mára pályákkal is, szóval kívülállóként tök egyértelmű, hogy nem tetszik a játék, aztán mégis tolod.
Erre mondják a Dark Souls-on edződött játékosok, hogy git gud or get lost. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222323) Geller72 válasza Bad Pritt (#222317) üzenetére


Geller72
veterán

Azért az IS7 nem olyan lassú, de tény, hogy a mai metában a 277 jobb választás annak, aki tud is vele játszani. Sajnos abban igaza van a kollégának, hogy kivettek pár tényleg jó pályát a játékból és pl TD-re elég nehéz igazán jó pályát találni a nem roham TD-knek. Azt nem tudom, figyeltétek e, hogy az évek során a legtöbb pályát " megkopasztották", kivették a bokrok, fák, egyéb jó tereptárygyak javát. A legtöbb pálya a medeknek, gyors ht-knak, hibrid med/lightoknak és a lightoknak (nem kimondottan spotter jelleggel), gyorsabb, keményebb TD-knek jobban kedvez. A játék felgyorsult, de ez gondolom, nem újdonság. :).

(#222324) Khaosz55 válasza Bad Pritt (#222317) üzenetére


Khaosz55
addikt

Akkor irány a 8 kerék.

(#222325) tasiadam válasza Geller72 (#222323) üzenetére


tasiadam
veterán

Mire poziciot talalsz a 4005el, a medek megnyerik. A grille-skorpio meg megy, lo, menekul. SU(i)-152 meg mire megfordul, annak is vege. Jobb TD egy medium orosz mint egy igazi td. Ugyis pattan a heat meg AP a nagy agyukkal, HE meg vagy sebez vagy nem talal
Trollsiggal meg ugy td-zek, hogy az arcaba megyek a heaviknek. Ha nem teszem akkor alig erem el a 2k dmg-t.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222326) Swinegod válasza Bad Pritt (#222322) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem említettem eddig a mapokat különösebben, mert a map nálam legjobban azt befolyásolja mennyire kúr meg az arty
Mivel alapvető játékmechanikákkal vannak bajok. 4 kocsis matchmaking Prohorovkán, a kupolát render distance legszéléről ellövő 430U, mert az RNGnek épp olyan kedve van, az, hogy megnyersz egy oldalt a mapon, aztán szart se tudsz vele kezdeni, mert 3 TD áll hátul, ha pusholsz azonnal meghalsz, ilyenek
Az RNG ilyen mértéke ne mondd nekem szerinted nem teljesen hülyeség, mikor rálövök a 390 alfás tankommal a 340hp-s gyerekre ő meg 35hp-n túléli akkor majd biztos azt gondolom, hogy na majd legközelebb jobban játszok. Mikor 30-at rámlő az arty de elviszi a fele legénységet
Az emberkkel minden MMO-ban baj van, csak az a baj a WoTnak a legnagyobb playerbase-e az a kelet-európaiak, aki pedig legendásan szarok minden videójátékban, lásd: a polák egy sértés, cyka-blyat és társai
Játszani azért játszok vele, mert az alapkoncepció az egyik kedvencem bármilyen játékból és egyszerűen nincs más. AW lenne, de azt elkúrták és nagyon tescos érzete van meg a kutya nem játszik vele, a WT meg talán még rosszabb mint a WoT, de ugyan úgy tescos

Az a probléma, hogy Dark Soulsban, ha tudsz valamit, akkor azt fixen tudod, nem pedig az van, hogy mittudomén 30% eséllyel mellémegy az ütésed mer épp a játéknak olyan kedve van

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#222327) Bad Pritt válasza Swinegod (#222326) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem mondtam, hogy rendben van a játék, azt mondtam, hogy érezhetően nem tudsz együtt élni a hibáival és jobban frusztrál téged, ezért nem értem, miért töltesz vele időt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222328) Geller72 válasza tasiadam (#222325) üzenetére


Geller72
veterán

Az orosz med valóban jó választás, de szerintem az is kb. minimum T9-től. TD-t nagyon nehéz választani, mert a legtöbb pályafüggő. Utolsó időkben a GSOR-1008-al mentem meglepően jó köröket úgy, hogy mentem a medekkel. Aki nem játszott sokat vele, az nem is tudja, hogy hulldownban meglepően jó, jó a gundepje, és kemény a tornya. Mozgékony is. Talán írtam már, hogy majdnem hogy medként használtam. Jó a camója is, van olyan jó szerintem, mint egy papír testű med.

(#222329) Geller72 válasza Bad Pritt (#222327) üzenetére


Geller72
veterán

Egyébként ez az RNG dolog nem lenne elhagyható a játékból? Milyen megfontolásból van rá szükség mindenképpen? Mert azért, ha nekem -25%, az enemynek meg +25, az azért már 50. :D. És ez elég sokszor tetten érhető. :D. Artykkal, kerekesekkel nem volt bajom, mert kalkulálok velük, de az MM és ez az RNG kikészített sokszor. :D.

Azért tölt vele időt, mert addiktív. :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#222330) tasiadam válasza Geller72 (#222328) üzenetére


tasiadam
veterán

Vannak jo helyek sok palyan ami artyfuggo, hogy opcionalis v sem.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222331) Rogan99 válasza Geller72 (#222329) üzenetére


Rogan99
tag

Ezzel balancolnak unikum és piroska között gondolom. Ha az rng beadja akkor a gyenge játékosnak is lesz sikerélménye időnként és nem hagyja abba. Meg új játékosok is jobban megmaradnak pont emiatt talán.

Az máskérdés, hogy én pont emiatt hagytam abba pár éve, de hülye módon újrakezdtem. :W

(#222332) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv!

a jelenlegi eventbe / kihívásba:

KRISTÁLY KIHÍVÁS

KI hányadik szakasznál jár?

(#222333) Szibilla válasza Geller72 (#222312) üzenetére


Szibilla
aktív tag

A KV-1 és a T-150 nagyon jó tanulni? Ezzel egyet kell értsek, ha nem zavar, hogy lassú vagy, nehézkes, nem találsz el semmit, cserében téged huzatosra lőnek... :) szóval mint újonc, azt mondanám, inkább nem jó tanulni, szerintem ez a tévhit még a régi időkből ered, mikor ért valamit a páncél és nem volt minden tele futkosó kis vackokkal, meg nem lőtte az aranyat boldog-boldogtalan...az arty gondolom ugyanilyen probléma volt régen is.

Nem hittem volna, hogy a KV-1-nél lesz tank, amit jobban utálok, de a T-150 megnyerte nálam eddig a leggyűlöltebb tank címet. Hozzá kell tennem, a legrosszabb legénységem is van benne, mert mitől is fejlődne, ha utálok vele menni? :)

Ettől függetlenül a játék tetszik, nem kell rágörcsölni és kész. De ennyi életunt, idegbolond, frusztrált embert, mint amikkel a játékban és fórumokon találkozni...a sok önjelölt szakértő már nehezen tudja ellensúlyozni ezt a pesszimizmust, pedig önbizalomtól (ha már észtől nem tud, ugye) duzzadó virtuális harcos is akad bőven. :)

Nyugis: én a 3-nál, de nincs 9-10-es tankom, így csak hűséggel tudok haladni.

[ Szerkesztve ]

(#222334) joergie válasza Nyugis (#222332) üzenetére


joergie
őstag

Tegnap este után annyira abbahagytam a harmadiknál, hogy letöröltem a játékot teamspeakestül geforcenow-ostúl :DDD Úgyis mással kell foglalkoznom.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#222335) Nyugis


Nyugis
senior tag

wooow!

joergie: akkor felrúghatta benne a bornyút rendesen! :B

Castor: szakasz 3- az nem rossz!!

azon gondolkodom, hogy ha eljutok 8-9 szakaszig lehet inkább megveszem 80-90% os kedvezménnyel, minthogy a 10-szakasznak neki menjek. ;)
miért?
nos erre a válasz az alábbi videoban megkaphatod, ráadásul magyarul!
https://www.youtube.com/watch?v=vqv2Ur5ToBk

(#222336) Geller72 válasza Szibilla (#222333) üzenetére


Geller72
veterán

Pedig a T-150 az egyik legjobb Heavy tank a HT No VI. mellett. Sokszor rakott T7-8-ba is az MM, de - igaz, golddal - egyáltalán nem paráztam, aprítottam rendesen, nem maradtam el sebzésben a "nagyoktól". Ha meg top tierbe rak, akkor egy mészáros. :D. Nagy kedvencem volt még az IS is, 4 skilles legényekkel jókat lehetett menni vele. A lassabb, pl. KV-1-féle tankok pedig megtanítanak türelemre és felkészítenek a nagyobb, lassabb heavykre. Én a Churchill-Bp. vonalat rühelltem, amíg el nem jutottam a T8-ig. Az valami katasztrófa, de van, aki meg azt imádja. :D. Ez ilyen. ;).

(#222337) Geller72 válasza Nyugis (#222335) üzenetére


Geller72
veterán

Arra jó, hogy ha valaki megnyeri ingyen, akkor azonnal eladhatja. :D. Tegnap havernál láttam enemynek, eléggé ammo rack érzékeny a kincsem. :D. Meg az az alfa, átütés, torony.. :U . Amúgy fürge, dpm ok, löveg forgási sebesség, test forgás nagyon ok, gundep egész jó..stb.

(#222338) Szibilla válasza Geller72 (#222336) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Egyetlen jó tulajdonsága nincs az én szememben...kiváltképp az a vasdarab nem tetszik rajta, amit ágyúnak csúfolnak. 4 skilles legénység...az nem mostanában lesz ott.

Az angol lassú vonalat átlépem majd, ha jól matekozok és a BP jól jön ki, lesz elég rajzom T8-ban kezdeni majd és a tankönyvek is meglesznek a legénységnek.

(#222339) Swinegod


Swinegod
őstag

(#222340) Geller72 válasza Swinegod (#222339) üzenetére


Geller72
veterán

Olyan, hogy 100%, nincs. Olyan van, hogy elméletileg beüthető ott, azon a ponton, akkor 100%-ban, ha minden adott, de az sokkal összetettebb, mint a sima beütöm-nem ütöm. Lemezvastagsággal számol, de szöggel úgy tudom ebben az esetben nem.

(#222341) Geller72 válasza Geller72 (#222340) üzenetére


Geller72
veterán

(#222342) Swinegod válasza Geller72 (#222340) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha nem számolna akkor Maus oldal 65 fokos szögben zöld lenne mindennel, de nem az, ergo de, számol vele. Meg amúgy teljesen szemből-szembe E3-al az E3 alsólemezének a közepe szerintem beüthető. Illetve ha én vagyok akkor láthatólag nem de érted

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#222343) Geller72 válasza Swinegod (#222342) üzenetére


Geller72
veterán

Ugye ott van kapásból az RNG, ami ilyenkor szól bele abba, hogy te kit ütsz be és téged ki fog, mondjuk ugyanott.

"Páncélátütés RNG
A lövedékek kijelzett páncélátütési értékei átlagos értékek. A valódi átütési értékek véletlenszerűek és az átlagérték ±25%-os szórásában vannak. A pontos érték kiszámítása becsapódáskor történik, minden egyes kilőtt lövedék számára külön-külön."

(#222344) Swinegod


Swinegod
őstag

Kinéztem STG-vel CS 53 elé, mondom 300hp 390-ért megéri, aha, megéri

Nyugi a következő lövés 312 volt a biztonság kedvéért

Geller72: Azt mondod 5-10% esélyek bejöttek nekem egymás után 4x? Vicces játék

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#222345) L-e-f-i-e válasza Geller72 (#222337) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A top playerek eléggé OP-nak titulálják, konkrétan a legjobb t8 med meg ilyeneket olvastam még a progrettót is kenterbe veri és hát van igazság alapja, de nyilván ez majd kiderül a későbbiekben hogy mennyire lesz ténylegesen OP mert még nagyon új.

@Castor: Pont az ágyúja az erőssége az a vascső kevesebb mint 4 másodperc alatt lő 200-at és nincs tár újratöltés meg magazin újratöltés, ezzel az egyik legdurvább DPM-re képes ami nagyon sok szituációban jól jön nem beszélve hogy milyen mozgékony.

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#222346) SyMbioTe válasza Szibilla (#222333) üzenetére

Tesóm accján most megyek én is a T-150-el, tényleg más, mint amire emlékeztem, de egész jól használható azért még mindig. Az ágyúval csak annyi a probléma, hogy rettentő pontatlan, de mocskosul erős. :DDD

KV-1 érdekes, akkor az nem a te tankod / stílusod, haverom nemrég kezdte, neki is azt ajánlottam, nála nagyon bejött, meg az orosz med ág.

Utólag is sorry, én is javasoltam, nem gondoltam hogy ennyire nem fog bejönni :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#222347) popey37 válasza L-e-f-i-e (#222345) üzenetére


popey37
addikt

az a baj azzal a 200hp sezéssel, hogy egyáltalán nincs visszatartó ereje, pláne tier9-10-ben.
ha számolunk kicsit 4 sec alatt 200, ha bemegy, szembe találod magad egy tizes heavyval vagy nyolcasban egy defenderrel, meg lövöd 3x 12 sec + szükülésidő alatt, sebzel jó esetben 600-at, viszont kapsz csewrébe ugyanannyit a sokkal kevesebb max hp-ba.
rengetegszer fordult elő nálam, hogy 5 lövésből maax. 2-3 ment be, cserébe kivégzett akire rálőtem.
ugye a tier 10-ről nem is beszélve.
de csak találkozz egy leopard PT a-val: 500 a sebzés amit kapsz 7,4 secenként. és a leo sokkal mozgékonyabb.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#222348) BerserkGuts válasza Geller72 (#222343) üzenetére


BerserkGuts
őstag

régen legalább tökösek voltak és kiírták mi a legrosszabb mi a minimum értéke

most eltitkolják nehogy ideges legyél mert állandóan baztatják változtatnak rajta

régen pl: klasszikus tigris 88-as esetében szépen mutatott a 199-200 de az lehetett 144 is mert annyi volt a minimum aztán lejjebb is vitték 132, 129 amivel olyan flame war indult fórumon meg magyarázkodás hogy így meg úgy esélyt adjanak kisebb tankoknak is blabla

szóval nagyon csúnyán eltudják baxni a játékot és most még csak ki se írták nehogy tudjál róla

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#222349) dokee78 válasza Nyugis (#222332) üzenetére


dokee78
félisten

Valamelyikőtök játszik az orosz szerveren is.
Ott miben másabb?

Ping sokkal magasabb,mint az EU szerveren?

(#222350) Balcsix válasza dokee78 (#222349) üzenetére


Balcsix
senior tag

Itt megtalálhatóak a szerverek IP-i. Megpingeled őket, és kiderül, hogy mennyi.
Én jelenleg RU1-en átlag 67 ms-ot mértem. Nyílván ez változhat napszaktól függően, mint pl EU-n is estefele...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.