Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#222751) Bad Pritt válasza dokee78 (#222748) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem.
De arányaiban több volt az élvezetes csata akkor, mint most.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222752) Thrawn


Thrawn
félisten

Pedig úgy éreztem meccs közben, hogy nem csinálok semmit, erre 9.5k kombinált :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#222753) Aljasvip válasza dokee78 (#222748) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Szokszor volt olyan, hogy az arty-k elindultak itt a völgybe (mindkét oldalt), és a shotgun csatában győzött az ügyesebb csapat.

Egyébként a sok ilyen borzalmas csata mellett szerintem átlagban jobbak voltak a meccsek. Ennek a fő oka főképp az volt, hogy a gold lőszert tényleg csak gold-ért lehetett pótolni, ezért százszor meggondolta az ember, hogy használja-e.

Egy olyan világot képzelj el, ahol a T110E5 vagy a Maus egy potens T10 volt, CW-re is.
Nem szaladgáltak 70-80-al a pályán a JagdPzE100 lövedékét is lepattintó kisautók, kevesebb sidescrape és hulldown tank volt, alig volt halálcsillag (FV 183b) és csillagromboló (FV4005) TD, és voltak weakspot-ok az orosz tankokon.
Egy kis könnyem is kicsordult most ezen sorok írására. ;]

(#222754) Nyugis válasza Thrawn (#222744) üzenetére


Nyugis
senior tag

köszönöm a válaszotokat!

és hol tudom elverni a megszerzett pontokat?
én arra gondoltam, hogy a BOLT-ban de ott nem találom...

(#222755) zodo válasza Met (#222750) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem lehet hogy nevet váltottál és azért nem találod?

(#222756) SyMbioTe válasza zodo (#222755) üzenetére

A régi replayek nálam is törölve vannak, év eleji a legrégebbi most.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#222757) Met válasza zodo (#222755) üzenetére


Met
nagyúr

Nem.
Igazából lényegtelen csak meglepődtem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#222758) Baltazár123 válasza SyMbioTe (#222756) üzenetére


Baltazár123
senior tag

a verziónál ki kell választanod, hogy all, alapból a legutolsó verziós feltöltéseket mutatja csak

(#222759) Djuree válasza Aljasvip (#222746) üzenetére


Djuree
félisten

ez valami mod lehetett vagy szerkesztett kep, mert en megjelenes ota tolom de ilyenre nem emlekszem. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#222760) Bad Pritt válasza Djuree (#222759) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig volt ilyen. Nem gyakran, de néha mintha összevárta volna az arty-kat a játék.
Utána 2013-ban a td-kkel volt hasonló, mikor minden második csatára várakozó játékos td-ben ült a nerf előtt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222761) zodo válasza SyMbioTe (#222756) üzenetére


zodo
nagyúr

és Met

Tippeltem de most hogy ránéztem a sajátjaimra, tényleg eltűntek.
Mondjuk nincs is értelme hosszabb távon tartogatni őket mert patchváltáskor már kb. úgy is kuka a korábbi replay a kompatibilitási probléma végett.

Tipp: Aktuálisan rögzíteni és feltolni egy videómegosztóra.

(#222762) jano_77


jano_77
nagyúr

Ma melóból haza felé az autóban rádiót hallgattam, amikor is egy kölyök betelefonált, hogy küldjön egy számot! Műsorvezető kérdezi tőle, hogy mit csinál most?
Válasz: itthon vagyok a számítógép előtt és játszom.
Kérdés: na, milyen játékról van szó?
Válasz: Kamionos
Kérdés: mit kell csinálni benne?
Válasz: NEM TUDOM, CSAK MEGYEK ÖSSZE-VISSZA!!!! (nem tudom miért, de rögtön a WOT jutott eszembe és az, hogy a játékosok többsége itt is pontosan ugyan így van ezzel: nem tudom, tankos, csak megyek össze-vissza a tankkal! :W :O )

Eddig titkon reméltem azért, hogy azért ennyire buta emberek azért nincsenek, de most rá kellett jönnöm, hogy DE igen vannak, nem is kevesen, akiknek fingjuk nincs tényleg arról, hogy mit is kellene csinálni, csak bemegy a csatába és irányítja a tankot, jobbra-balra, előre-hátra és néha lő egyet! SZOMORÚ :((( :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#222763) tasiadam


tasiadam
veterán

Megneztem ma kinomban a 1.13 bemutatot.
HE: okes, emeleik a HE pent, de egy mausnak nem fog fajni a HE ha 90 a pen, ha 70, ha 110 akkor se. Mi ertelme igy? A videoban elhangzik: ha ugyes vagy es tudd h hova kell loni, akkor sokat sebzel.
Na ez olyan 1200iQ gondolatmenet a WG-tol hogy azon nyomban kimentem paradicsomot locsolni.
Rly niqqa, ha tudom h hova? :D FV4005 max sebzese akkor 1200 lesz, mert szembol kutyat nem fogja karcolni, a trollsig mehet a kukaba a 150es agyuval, SU152 ha alacsonyabb tier ellen megy, akkor makja van, de azokat se fogja beutni. Vagy lassitsanak a lovedekeken, es legyenek real SPG-k. Essen rajuk a loves, aztan akkor a tetejen sebzem oket.
Vagy adjanak + sebzest modulra. Ussem ki a legenyseget, gyujsam fel oket, stunoljam. Legyen olyan mint a WT-ben a hullbreak.
Kis tulzassal a HE semmit nem fog erni, es a metaban amugy sem levo tankok is kiesnek. Makd smapelik a goldot helyette. Zsibbadt agyuak...

Arty:
Oda a nerf eleg lenne ha behoznak a 3 lovedek fajtat es az atlag arty masfel lenne. 3 tier10ben nagyon cuki, foleg ha AP-val szorjak majd az esot.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222764) nomic válasza tasiadam (#222763) üzenetére


nomic
aktív tag

Ennek leginkább az az értelme, hogy ne tudjon minden jött-ment viszonylag eredményes lenni azzal, hogy 0 játéktudással spammeli a repeszt. Eddig, ha nem tudtad még golddal se beütni az ellenfeledet, akkor betöltötted a repeszt, (például egy hulldown Chifi vagy S.Conq ellen), és 10 másodpercenként 2-300at leszedtél belőle, plusz elvittél egy-két modult. Most ez nem lesz. Nem lesz használhatatlan a repesz, de be lesznek bizonyos tényezők, amik szükségesek az eredményes használatához.

Persze ott van az érem másik oldala, hogy ez egy elég erős buff például az említett tankoknak, főleg -2 MM mellett. Ez overall egy buff minden "klasszikus" nehéz tanknak, vagy az olyan hulldownra kihegyezett gépeknek, mnt az STB-1.

Az artyhoz meg annyit szólnék, hogy az AP-t nagyon ritkán fogják használni. Túl nagy kockázat a relatíve nagy töltésidő mellett a potenciális 0 damage. Inkább sebeznek fix 2-300at a másik két lőszerrel mint vagy 5-600at vagy semmit az AP-val.
Ellenben a láthatóbbá tett tracer miatt van egy olyan érzésem, hogy az artyk a meccs feléig egymással fognak foglalkozni, mivel sokkal könyebb lesz counter-artyzni. De lehet ez csak az én hülyeségem. :DDD

Erről már leírtam a véleményem, mit kéne változtatni. Artyk számának korlátozása, stun kivétele és kész. Egyébként a pályák átdolgozása is segítene a problémán. A pályákon lévő "hotspotokat", ahol általában találkoznak a tankok, arty-védetté kéne tenni, legalább részben. Töltsön be valódi support szerepet az arty, védje meg a frontban harcolókat a flankeléstől, bontsa le a hátul campelő TD-ket, de ne idegesítse már pofátlanul azokat, akik egymás arcába állva lövik egymást.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#222765) SyMbioTe válasza Baltazár123 (#222758) üzenetére

Tudom, all-ra van állítva, úgy se mutatja a régieket.

#222761 zodo
Le lehet tölteni a régi klienseket, és el lehet indítani. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#222766) fradi81


fradi81
veterán

Melyik mod lassítja be a csataösszesítő ablakot?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#222767) Djuree válasza Bad Pritt (#222760) üzenetére


Djuree
félisten

nem semmi, jó rég volt, nem rémlik már, de sok értelme nem lehetett. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#222768) emre válasza Aljasvip (#222746) üzenetére


emre
veterán

A +3 tiert kifelejtetted a felsorolásból. :D
A mezőn nem volt gond, de egy városi pályán vicces tudott lenni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#222769) peterson79 válasza SyMbioTe (#222765) üzenetére


peterson79
őstag

Te most komolyan letöltenél 60 gigát azért, hogy megnézz egy 10 perces csatát amiben 2-3 érdekes dolog történik?

Ezt max steamerek csinálják, legalábbis QB-nél már láttam ilyet, de normál ember nem hiszem, hogy ezzel foglalkozna.

Nekem van pár videóm lementve, de már csak azóta 3 tucat olyan lehetne amit feltöltök csak azért, hogy másnak esetleg segítsen, bár sok értelme annak sincs, hiszen két ugyanolyan csata nincs...

(#222770) SyMbioTe válasza peterson79 (#222769) üzenetére

Nincs 60GB, 10-20GB között vannak kb., a régebbiek 10 alatt.
Azért nem hogy nézegessen, de azért igen, hogy lementsem magamnak. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#222771) Warton válasza Thrawn (#222752) üzenetére


Warton
őstag

Valószínűleg nem is csináltál sok mindent, mert a spotod az 5k.

(#222772) Thrawn válasza Warton (#222771) üzenetére


Thrawn
félisten

Jah, a két light helyett is spotoltam :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#222773) köpet válasza nomic (#222764) üzenetére


köpet
aktív tag

Nem követtem ezeket a változásokat le teljesen, ez a "láthatóbbá tett tracer" mit takar?
Van egy olyan érzésem, hogy ezzel a nehézkesebb - germán - arty-k komoly hátrányban lesznek, mert lövés után nem tudnak gyorsan odébbállni, szemben az amcsikkal mondjuk.
GW Tiger P mire irányba áll és elindul 5-6 mp, és max 20-al tudja húzni a potrohát, ha spotra kerül esélye nem lesz a túlélésre, míg a jenkik meg a franciák simán megléphetnek (ez utóbbi mondjuk feltételezés, mert csak a krautokhoz van közöm). :F

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222774) Bad Pritt válasza köpet (#222773) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Két változás fontos ezzel kapcsolatban: a láthatóbbá tett tracer annyit jelent, hogy a lövedék pályája egy sokkal látványosabb narancsos csíkkal van jelezve és végre a natív kliensbe is bekerül a nagylátószög/parancsnoki nézet/madártávlat, nevezzük bárhogy.
Szóval felgörgetsz madártávlatba, onnan látod a lövedék csóváját (tracert) a kezdetétől és jobban be tudod lőni, hol is van pontosan a klikker, nem zavarnak fák, bokrok, hegyek-völgyek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222775) peterson79 válasza Bad Pritt (#222774) üzenetére


peterson79
őstag

És olyan nincs, hogy még meg is villantja az arty-t a térképen?? Mintha ilyen is lenne. Vagy az a lövés helyét jelöli?

(#222776) Bad Pritt válasza peterson79 (#222775) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lövés helyét mutatja, az is hasznos lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222777) köpet válasza peterson79 (#222775) üzenetére


köpet
aktív tag

Volt ilyen ötlet is, úgy rémlik, de a lövés helye is elég lesz szerintem a legtöbb esetben.
Lő egyet és gurul is onnan, már ha tud. A németeknek ezzel nagyjából végük, meg az oroszok is elég lomhák, de ne legyen igazam, mert akkor el kell kezdenem valamelyik fürgébb ágat nulláról. Vagy az összes GW helyből kap turbót meg IRM-et (és az se lesz feltétlen elég), de akkor vagy a célzórendszerről, vagy a töltésgyorsítóról le kell mondani.
Ezzel azt biztosan elérik, hogy sokkal kevesebb lesz az arty a játékban; egyszer már belenyúltak úgy 1.5 éve talán, amikor elképesztően pontatlanok lettek a lövegek egy időre, akkor is leszokott róluk a nép nagy része, ha jól emlékszem.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222778) notika77 válasza fradi81 (#222766) üzenetére


notika77
senior tag

Azok a modok, amik a csatajelentőt változtatják meg (pl. amik felfedik az ellen rejtett nevét és lekérik a WN8-át)

(#222779) Aljasvip válasza Bad Pritt (#222774) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Remélem, hogy a küldiket is átszabják akkor, mert így szinte lehetetlen lesz arty-val első hely közelébe menni.

Jó nagy hülyeség ez a "support" nerf, de nem baj, a nép megkapta amit akart. :(

(#222780) köpet válasza Aljasvip (#222779) üzenetére


köpet
aktív tag

A nép még nem tudja mit kap. Ez és a repesz nerf a heavy-k helyzetbe hozását is szolgálhatja szerintem, és kicsit lassíthat a játékon talán.
Vagy nem, mert ha nem kell félni az égi áldástól a dühöngőben akkor mehet a pankráció, illetve a beásott keményfejűeket is csak megkerülni vagy lerohanni lehet majd.
Csak remélni merem, hogy jól sül el a dolog, mindenesetre most még gyorsan ráfekszem az spg küldikre, előre is elnézést kérve mindenkitől...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222781) hulp01 válasza köpet (#222780) üzenetére


hulp01
senior tag

Vicces lesz, amikor Himmelsdorf banánban a hulldown-ozó IS7 és Chieftain probálja beütni egymást golddal. Égjen csak a credit, akkor vesz a játékos prémiumot.

(#222782) Baltazár123 válasza köpet (#222780) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Érdekes lesz, ha az HE használhatatlan lesz a keményen páncélozott tankok ellen. A KV3-t például ha berakja tier8-9 nehezek ellen, akkor nem nagyon lehet vele mást csinálni, mert a 175 kevés, az ágyú baromi pontatlan, hogy a tenyérnyi gyenge pontot célozzam.
Vagy lőhetek darabonként 4800 kreditért arany lőszert :) és elfogyna a kreditem pillanatok alatt.
Tényleg egyébként ez az arany lőszer téma is megérne egy misét. Mikor a doktor professzor játékos arannyal lő vakon :F Miközben csak papír TD volt a csapatomban. Jó, most bejött neki, onnan tudom, hogy aranyat lőtt de mennyi kreditet éget el így egyébként feleselegesen?
Ez nekem egy új dolog a játékban, hogy a tipikusan gyengébb játékosok lövik a bokrokat ész nélkül, gyakran arannyal. Van pár papír, sunnyogós TD-m, újra kellett velük tanulni, hogy bokorba csak a szélére szabad állni. Volt már arty is így, cliffen bejött az ellen középre én meg ott ragadtam a dicker maxal a bokorban. Belelültem a bokorba a bázisnál és csak ültem. Ha lövök vagy megmzodulok, szétlőnek. Ezért spotoltam inkább, elég hatékonyan.
Az arty meg szétlőtt a bokorban, de nem mozdulhattam. Nem spotoltak addig a csatában, tehát nem tudhatta biztosra, hogy ott vagyok.
Megnéztem a csata után és egy gyenge játékos volt, tehát nem az volt a történet, hogy az indirekt jelek alapján kikövetkeztette, hogy egy nagy látótávú spotter ül a bokorban, hanem csak az a történet, hogy ő ott szokott ülni és szétlőtte a bokrot vagy 6 lövéssel. Pedig még más célpontjai is lettek volna. Egyébként érthetetlen arty taktika, még ha a jelen esetben végülis nagyon okos döntés volt a részéről a bokrot bombázni, de csak szerencséje volt.
Vagy esetleg valamelyik értelmesebb játékos jelezte neki, hogy ide lőjön, mert már idegesítette, ha csak megmoccant, akkor spotoltam.
Van pár érdekes dolog a mostani játékban, amit soha nem láttam. A bokrok brutális lövése vakon (arannyal bah), artyk ész nélküli taktikája, lövik a bokrot, bármit, ahol ők szoktak kempelni, ja meg most láttam wot pályafutásom 7 éve alatt sniper KV2-t el hallufon :)

[ Szerkesztve ]

(#222783) Djuree válasza hulp01 (#222781) üzenetére


Djuree
félisten

ez csapatjáték lenne amúgy megsúgom, nem feladata a banánban lévő is-7-nek és a csifinek kilőnie egymást. :U ha vki így gondolja akkor régen rossz...ez még he-vel is sokáig tart nemhogy majd a nerf után. ott flankelni kell inkább.
én örülök a he nerfnek, sose használtam, engem viszont idegesít ha azzal lőnek. én inkább taktikázok, flankelek stb. nem is lesz baj ha több lesz a taktika és nem tud lebontani olyan játékos is he-vel aki azt se tudja mivel játszik. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#222784) Baltazár123 válasza Djuree (#222783) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Csapattárs ma próbált flankelni a lengyel pályán, amikor beleakadtunk egy defenderbe, e75-be. Ő is-el és kv3-al a nekünk baloldali nagy gyárépületnél. Csak HE-vel tudtam kicsiket sebezni rajtuk, ő meg sima lőszerrel, talán a 217-es arannyal próbálkozott, minden lepattant. A mi top nehezeink elmentek meghalni a másik oldalra, a házas részre.
Olyan össztüzet kapott a TD seregtől, hogy 5 másodpercig élt csak. A gyár épület másik oldalánál meg egy bourrasque meg egy e50 várta volna, de azokat spotolták, ezért nem arra ment, megpróbálta a középrészt :) Persze aki már játszott nehézzel azon a pályán, az tudja, hogy középre nem megyünk ki, a másik oldal sem járható, akkor flank lehetetlen. Még egy püsköklila játékos se tudna ott flankelni, mert széttépik, mint pincsi a lábtörlőt.
Van amikor valóban az az okosabb, hogy rükverc és megpróbálni máshol áttörni, de ez a leggyakrabban nem kivitelezhető.

(#222785) nanus válasza jano_77 (#222762) üzenetére


nanus
senior tag

Nem buták!Hidd el ők a legboldogabbak,csak játszanak örülnek hogy tankkal vagy kamionnal mehetnek nekik ez maga a boldogság , és nem tudják, nem érdekli őket mi a wr,wn8 egyéb statok amikre legtöbben izgulnak,nem érdekli nyertes csapat vesztes csapatban van ő csak JÁTSZIK!
Elfelejtik az emberek a játék addíg játék amíg nem az eredményeket hajszolod :R
Legyél újra kisgyerek,mielőtt a felnőttek megmérgeznek :R

[ Szerkesztve ]

(#222786) köpet


köpet
aktív tag

A legtöbb pályán van kb. 3 folyosó, amerre menni lehet, ezekből egy nyílt, kettő többnyire mindkét oldalról nyújt fedezékeket. Az az érzésem, hogy ez a változtatás a lemmingezésnek fog kedvezni, mert a beásott keményfejűeket akkor lehet megkerülni, ha valamelyik oldalt át tudja tolni a többség. Nyilván ennek lenne azért csapatjátékot feltételező része, mert az elején nem lenne rossz egy felderítő szakasz, amikor többé-kevésbé kiderülhet, hogy merre milyen erők vannak. Annyiban módosítom az korábbi feltevésem, hogy a nehezek jobb helyzetben lehetnek ugyan, de a mozgékony medek lesznek továbbra is a kulcsszereplők, akik oda tudnak érni, ahol eredményes lehet a push.
Még annyira sem lesz érdemes beleállni egy elhagyott oldal őrzésébe , mint eddig.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222787) köpet válasza nanus (#222785) üzenetére


köpet
aktív tag

Van ebben valami, amióta tudom, mi az a wn8 meg a wr azóta kevésbé élvezem a játékot, bár ez azzal is összefügghet, hogy jobban látom a saját hibáimat, amiből több van, mint a kiemelhető pozitív eredmény. Mindegy, amíg nem csak a csataszám görbéje emelkedik nincs baj... :D

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222788) hulp01 válasza Djuree (#222783) üzenetére


hulp01
senior tag

Néha az az érzésem, hogy másik játékkal játszol. :)
Amúgy nem azt írtam, hogy én csinálnám ezt, hanem, hogy sokan csinálják. Plusz az utóbbi időben eszem ágában sincs heavy-vel játszani. Nem rájuk van kihegyezve ez a játék. Csak azért vannak a játékban, hogy a többi járművel sok dmg-et lehessen csinálni. :D

(#222789) SyMbioTe válasza jano_77 (#222762) üzenetére

Szvsz ha kisgyerek tényleg (tizenpár éves) ez nem olyan durva problema. Annyi idősen én sem nagyon tudtam/értettem mit/miért kell csinálni egy nfs-be, egy gta-ba, egy ets-be vagy bármi masba csak mentem össze vissza én is, és versenyezhettem, lövöldöztem.

Nyilván ma már nem így játszom, már csak azért sem mert felnőtt fejjel már értem a dolgokat benne. :)

Felesleges ennyire felkapni a vizet ezen, tudom könnyű ezt mondani, néha én is felkapom a vizet wot-ra (leginkább akkor ha már eleve szar napom volt, vagy vacakabb a kedvem), de pár perc múlva már nem is emlékszem rá.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#222790) peterson79 válasza hulp01 (#222788) üzenetére


peterson79
őstag

Ha megtalálod azt a pár keményfejű heavy-t, akkor másként fogod látni. Nekem van pár kedvencem, azokkal mindig szívesen megyek. Hiába kapok fókuszt néha, azért öröm az, ha pattognak, de rendesen, még premiummal is, ellenben Én belebaszok két-három komolyabbat :) ott azért van mosolygás.

(#222791) nomic


nomic
aktív tag

Újabb broken prémiumokra és hülye változtatásokra van energia, de ilyen game breaking bugok, glitchek kijavítására nincs, kedves WG?

A jobb oldalon lévő házon (ahol az STRV áll) keresztül lehet lőni. Írok a fórumra kiváncsian várom a sablon választ valamelyik WG-stől. :DDD

(csak úgy pluszba ennek a bugoltató nyomorék botnak a statja: a két haverjának hasonló volt, akik betolták valahogy ide. ilyenek csapatják tier 10-ben lmao)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#222792) Barret001


Barret001
addikt

Azért mikor az én "tudásommal" ez van,elgondolkozom azon,hogy milyen csapatot rakott nekem össze a játék...

[ Szerkesztve ]

(#222793) po1son válasza nomic (#222791) üzenetére


po1son
addikt

Toborzó programos bot account, mondjuk top tierben ritkán látni ilyet, érdekes hogy nem bannoltak még.
2019es a felhasználó, látszik a héten kezdte el a új farmolast 424 csata egy hét alatt, csak tegnap 79 csata.
Ha szakaszban volt kettő másik ilyennel, akkor szerintem lehet sandboxon keresztül több fiók megy egy gépen az illetőnek. Van egy lengyel oldal ahol lehet bérelni ilyen botot, előfordulhat pont azt kaptad ki.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#222794) tasiadam


tasiadam
veterán

[link] ismerő "chems" nevű emberkét valaki? :D this is just world of autism 34

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222795) zodo


zodo
nagyúr

Redshire J2 kemping....
......van mikor már kezdésnél látod hogy ebbő baj lesz.

Beálltam hátra és vártam, figyeltem.
Future már az elején pórul járt mert le égettem.
1490 hp-al kezdtem.

Láttam hogy az ellen T30 sem biztos a dolgában.
Csata alatt ha kinézett kapott 1-1-et míg a végjátékban kivégeztem.

4 nullázóval szépen lehoztuk. szerencsére a SU-130PM velem volt, győzni akart mert kb. a ball oldalt ketten hoztuk míg a közepet is kontroláltuk. :)

(#222796) Barret001 válasza zodo (#222795) üzenetére


Barret001
addikt

Szép kör! :)

(#222797) köpet


köpet
aktív tag

Ma végre én lehettem Vérpeti egy szép hosszú kiegyenlített meccsen. Kár, hogy a sorozatos sz0p@st nem bírja teljesen feledtetni...


Udes a kedvenc, akkor is, ha az ágyú gyakran önálló akarattal bír. Persze ez után dobta be a sebezz sokat küldit, és folytatódnak a buktahegyek.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222798) popey37


popey37
addikt

lenne egy kérdésem:
miden frissités előtt a gaming center is frissiti magát kb. 50-60 mega cuccal, utána frissiti a játékot.
A kérdés az lenne, hogy mi a fenét frissit a game centeren minden alkalommal?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#222799) Nyugis válasza popey37 (#222798) üzenetére


Nyugis
senior tag

a shop termékeit.

(#222800) nomic


nomic
aktív tag

Végre játszhatóbb lesz a tier 6, jön az M44 nerf.
Ideje volt már, aki játszik ebben a tierben, az tudja milyen idegesítőek. :DDD
link

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.