Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kapal


kapal
tag

Milyen sebességet biztosít a hotspot? Lehet átlagos irodai munkára használni?

(#2) Luck Dragon

Végre egy nyomógombos , még ha strapa is. Lehetne többször ilyen teszt . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Jó lenne egy olyan mobil, amit okostelóról kezelhetnék, írhatnák üzeneteket ha a közelben van, egyfajta slave, a külön SIM lehetőségével. Az ütésállósága nekem megfelel bármilyen butatelefonénak, nekem ritkán esik le, de annyit kibírnak.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#4) fatpingvin


fatpingvin
őstag

nagyon tetszik. pár hete lett tepsi okostelefonom, nem vált be szval cserélni fogom, elképzelhető hogy pont erre :) csak kéne rá valami tolerálható oprendszer, LineageOS legalább

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) Fancy-boy válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


Fancy-boy
addikt

+1
Lehetne egyszerű készülékeket is tesztelni...
Bár nyilván az nem hozna annyi érdeklődőt.
Azért a HMD féle Barbie mobilról remélem lesz majd cikk. ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#6) Xpod


Xpod
addikt

Hasonló kinézetű telefonja volt a Nokiának is, kb 20 éve.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#7) gulyasa


gulyasa
őstag

Ez egy ipari hulladék.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10

(#8) foxymaci


foxymaci
senior tag

Kár érte, lehetett volna ez jó is.... :(

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#9) Attila0 válasza foxymaci (#8) üzenetére


Attila0
őstag

#7 Lehetne rá nagyobb igény is. Ja, hogy a legtöbb ügyintézni való dolog, okostelefon központú? Na, ez a butamobil is pont azért lett ipari hulladék. :(

[ Szerkesztve ]

(#10) fatpingvin válasza Attila0 (#9) üzenetére


fatpingvin
őstag

a legtöbb ügyintézni való dolog, okostelefon központú

na ez viszont baj, méghozzá elég nagy baj. de ez már egy másik téma... :U

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#11) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Nincs Google, nincs adatlopás. Egyeseknek ez egy fontos szempont. Amúgy egy olyan telefont kéne kiadni, amin nincs rajta semmilyen rendszer, hanem a felhasználónak kellene feltennie egyet, és akkor választhat, hogy vagy Android legyen rajta, vagy Ubuntu, vagy bármi más. Sokaknak tetszene.

(#12) Attila0 válasza fatpingvin (#10) üzenetére


Attila0
őstag

Volt is erről vita egy másik topikban, mert lemertem írni hogy én ezekre egy tabletet használnék.

[ Szerkesztve ]

(#13) fatpingvin válasza Tamás88 (#11) üzenetére


fatpingvin
őstag

én venném... amúgy a PinePhone ilyesmi.

amúgy zsebkomputeren az android ugyanolyan mint asztalin a windos: oké hogy azzal jön, de a gondolkodó júzer úgyis cseréli még az első használat előtt. vagy legalább újrarakja, ha ilyen a gusztusa...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#14) Graphics válasza Tamás88 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy nagyon szűk rétegnek. Arra nem lehet vevőbázist építeni... :(

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#15) Attila0 válasza Graphics (#14) üzenetére


Attila0
őstag

Ezek szerint mégis, ellenkező esetben már egy darab butatelefon sem lenne a piacon. Hiszen senki sem a saját pénzének az ellensége

[ Szerkesztve ]

(#16) Draun01


Draun01
tag

Egy ideje már próbálgatom ezeket a 4G-s butafonokat, a KaiOS-es Nokiák okék, de nem a legtutibb. Most egy Xiaomi Qin f21 pro-t nyűvök és bátran merem ajánlani bárkinek aki ilyesmit keres, még a kamera is értékelhető képet készít, videofonálàsra is teljesen alkalmas, de amúgy nem akarsz minden okos funkciót használni mert kicsi a kijelző és macera.

Pixel 6a

(#17) foxymaci válasza Draun01 (#16) üzenetére


foxymaci
senior tag

Én is azon a telón gondolkodon viszont nem b20 sáv támogatású ugye? Szóval vidéken nem menne a 4g. :(

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#18) Oldfoksz válasza Draun01 (#16) üzenetére


Oldfoksz
junior tag

Az általad használt Qin F21pro is izmosabb mint a tesztelt
AGM,de ebben a sorozatban a rá egy evre kiadott F22pro
már egész jó G85 procival,4/64 ramrommal,3.54" ips
kijelzővel,csak nem strapa mezben.
A teló china only,google nélkül,de telepithetők az alkalmazások egyéb forrásból.
200$
( Mondjuk a xiaomi a hasonló hardverrel rendelkező 6.4-
6.8" telóit már ideadja a felénél nem sokkal többért globalista kivitelben.... :) )

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#19) Oldfoksz válasza Oldfoksz (#18) üzenetére


Oldfoksz
junior tag

Elhamarkodtam a posztomat,most látom hogy van global
verzio is...... :B
( egy ruszky oldalról vettem a china only dolgot)

[ Szerkesztve ]

füstjel->zászló->morze-nincs is mit mondanom

(#20) Draun01 válasza Oldfoksz (#18) üzenetére


Draun01
tag

szandekosan nem az F22-t vettem, mert olyan nagy mint egy okostelefon, akkor meg mi értelme. Az F21 is van 4/64-ben, teljesen jól kezeli a rendszert, aminek örülök hogy lehet Spotifyon zenét hallgatni. Még Google Mapssel a navigáció is simán megy, csak kicsit vicces ekkora kijelzőn. Lehet kölcsön adom a Mobilarenas srácoknak egy tesztre

Pixel 6a

(#21) kapal válasza Draun01 (#20) üzenetére


kapal
tag

És milyen sebességű hotspotként tud működni? Ki tud szolgálni egy laptopot irodai munkára?

(#22) fatpingvin válasza kapal (#21) üzenetére


fatpingvin
őstag

gondolom ugyanaz a 150/50 mint ami szokásos ezeknél a LTE eszközöknél. normál használatra tökéletes.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#23) Hallosz


Hallosz
senior tag

Érdekes cucc.

#16Draun01
Magam is próbálgatom, a nyomigombos 4G-s Nokia térerőben jobb mint a legtöbb zsebokos. Hátrány, hogy csak 2.000 név fér a buksijába.

Mert lakni, muszáj.

(#24) Jagon


Jagon
tag

"TFT LCD, 60 Hz"

Egyik kifejezés sem utal a lényegre: ez egy ócska TN panel, nem pedig IPS.
Mindkét technológia - a TN és az IPS is - TFT-nek számít, és mindkettő LDC is.
[link]

"Mit jelent a rendszerváltás? ... Például Windows telepítés?" - Molnár Krisztián, vlogger.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.