Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 76

Hozzászólások

(#1) tankraid


tankraid
aktív tag

Kerestem a fórumban de nem találtam...
Eddig ott tartok h tegnap miután átvettem ma felraktam.
Karakter gen. és ki a vadonba. Nekem bár nincs nagy gépem de szörnyen optimalizálatlannak tűnik. A menü meg tudom 'classic' (vagy majdnem classic) fallout de már igazán egyszerűsíthetnének rajta. A graf. bár nem egy hanyat dobás de ismerve az alapokat nem is vártam csodát meg ez nem is arról szól. Első körben ennyi. Fallout hardcore fan-ok? Első benyomás?

[ Szerkesztve ]

(#2) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Én még erősen gondolkodom a vásárláson. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
Elsősorban MMORPG-el szoktam játszani, nem igazán sikerült a videók alapján rájönnöm, hogy ez mennyire sorolható oda.

(#3) keIdor


keIdor
titán

Van itt olyan, aki GeForce RTX mellett nyomja ezt a minőségi tartalmat?:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) duvi


duvi
nagyúr

Sziasztok!
Tudom, hogy nem kell készpénznek venni a metacritet, de ez elég megdöbbentő értékelés. Megnéztem elég sok videót, de azért ez mégse ugyan az mint a játék. Az aktív játékosokat kérdezném, hogy valóban ennyire sz*rul sikerült a 76?

(#5) tiborv


tiborv
aktív tag

A konzol játékok fórumon fut már egy topik róla ott már kapott hideget meleget ha kíváncsiak vagytok rá.

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#6) tankraid


tankraid
aktív tag

én jövő héten feszülök neki komolyabban amint van legalább pár nap tapasztalat megírom.

(#7) L_ajos


L_ajos
őstag

Ha PC, akkor foxxika néven játszópajtásokat keresek :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#8) BemAnyó válasza L_ajos (#7) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Eddig szerintem zseniális, most épphogy 15. szintű vagyok szóval még bőven van mit megtapasztalni felfedezni, ami legtöbb embert zavarja(engem pl nem), de ez nem is sajátosság inkább trend, hogy a beta teszt utsó egy két hónapnyi melóját a vásárlókra hagyják nemes egyszerűséggel.
Amúgy a hangulat az megvan és szerintem ez a legfontosabb, a haverokkal való játék sem olyan meddő mint amire számítottam (pl eso) és ez leginkább a jól kitalált megkomponált küldetéseken múlik szerintem, szóval eddig fasza. Egy ennyire grandiózus játéknál mindig lesz bug, ami néha mókás néha dühítő de ezzel számolni kell és kész.

[ Szerkesztve ]

(#9) Farkaska66 válasza duvi (#4) üzenetére


Farkaska66
újonc

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, sokunknak nagyon bejön! Iszonyúan tolja a posztapokaliptikus hangulatot, hétvégén csak kb. fél órát voltam egyedül egy szerveren, valósággal paranoiás voltam annyira érződött a katasztrófa! Hatalmas mennyiségű tartalom van benne annak aki felfedezni, bogarászni vágyik, ha minden kő alá benézel, minden gépet, levelet megnyitsz hátborzongató történetek állhatnak össze, és szerintem kell még idő rendesen mire tényleg megértjük, megérezzük magát a tényleges játékot. Ma az a mottó- mindent, nekem, most, mert megérdemlem, nehogy már valamit tennem kelljen érte- akik így játszanak, akik rohannak, akik csöcsrezgetőn játszanak azok nem fogják élvezni, van aki mást szeret - miért ne- az mással játszik, jellemzően a gyűlölködők hangja a legtöbb, a leghangosabb ( a megindokolt, értelmes, elzárkózó vélemények nem rage!) ! Akik meg szeretjük ha van időnk játszunk, meg játszunk és játszunk! :D

(#10) duvi válasza Farkaska66 (#9) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a választ! Nem akartam elhinni, hogy ennyire elcseszték. Közben a haverok is megvették és összességében mindannyian dicsérték. Persze nem fanatikus módon, mivel elmondták a problémákat is. Ezek után tegnap behúztam (alkalmi ajánlat, 11K volt) és eddig nem bántam meg. Nagyon tetszik a világ hangulata - látvány+zene - és én is az általad említett stílust kedvelem. Nem rohanva, ráérősen fedezem fel a világot. Eddig a szöveges chat hiányát, FOV állítási lehetőséget és a szűkös tárolókapacitást érzem problémásnak. Persze ez csak 2 óra játék tapasztalata...

(#11) BemAnyó válasza duvi (#10) üzenetére


BemAnyó
senior tag

a fov ot és a tárolókapacitást sokan hiányolták és elvileg még ebben a hónapban megoldják/toldják az ígéret szerint, a chat ről nem hallottam még hogy lesz e...

(#12) tankraid


tankraid
aktív tag

Gondoltam tolom akkor a game-et. Rakott fel Patch-et. (nem kicsit.....) Indítanám és.....

gondolom azt mondanom sem kell, hogy igen, van hely. :W

Ötlet valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#13) duvi válasza tankraid (#12) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem fixáltad(kapcsoltad ki) a swap file méretét? Ha igen, állítsd be, hogy a Windows kezelje.

(#14) duvi


duvi
nagyúr

(#15) Dendytv


Dendytv
senior tag

Üdv :)
Ha G2A-n veszek egy Fallout 76-ot ami Europe ! Azt tudom Ukraine-ban aktíválni ? Mert ha nem akkor van egy eladó 76-om :DD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#16) csab991


csab991
senior tag

Üdv, aki már régóta tolja attól kérdem, hogy a questek azok elfogynak egyszer? Vagy mindig lesz valami napi rendszerű? Tervezem a játék vásárlását, de nem tudom úgy mégis mennyi időt lehet belerakni, ha nem épp a multi a célom, hanem hogy minden kő alá benézzek.

(#17) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

Akit érdekel CDGalaxisnál 50% kedvezmény van a PC-s verzióra.
Be is rendeltem egyet :)

(#18) pandras83


pandras83
senior tag

Szevasztok

Low level (jelenleg level 2) játékos keres holnap délutánra játékostársat coop kalandozáshoz, aki be is avatna 1-2 trükkbe.

A Fallout 3-at többször, a 4-et egyszer és rommá modolva játszottam végig, úgyhogy az alapok megvannak

discord és bethesda user: andrew83hun

írjon bátran privátban aki jönne

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#19) pandras83 válasza L_ajos (#7) üzenetére


pandras83
senior tag

üdv

Én játszanék ha aktuális még, jelenleg level 7 vagyok, de van már múltam a fallout univerzumban.

andrew83hun (vagy and83hun) néven a játékban és andrew83hun néven discordon találsz meg

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#20) L_ajos válasza pandras83 (#19) üzenetére


L_ajos
őstag

Szia! Holnap meló után felnézek és felveszlek hogy csapathassuk kicsit. :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#21) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!

Ez a játék mennyire játszható single-ként? Van jó sztorija, küldetések? Az online rész nem igazán érdekel. Az alapjátékra gondolok, mert az most csak 9,99€ (-75%-os leértékelés).
Köszi a válaszokat!

Papa

(#22) Morphus101 válasza A_Papa (#21) üzenetére


Morphus101
tag

Teljesen jól tolhato egyedül.Amugy az egész online.Amugy van 9€ alatt is

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-fallout-76-cd-key-compare-prices/

(#23) A_Papa válasza Morphus101 (#22) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszi a választ! :)

Köszi a linket is, de a szürke dolgokban nem bízom... :(

Papa

(#24) Ananta válasza A_Papa (#23) üzenetére


Ananta
újonc

Játssz ingyen....

(#25) A_Papa válasza Ananta (#24) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Igen, köszi, tegnap leszedtem. :)

[ Szerkesztve ]

Papa

(#26) szTotyy


szTotyy
őstag

Üdv!
Valaki aki játszik még ezzel, olvassa a topikot?

Ha igen, akkor annyit kérdeznék, hogy van-e magyarítás és mennyire biztonságos? No meg hogy működik?

Mellesleg most Steam-en 80%-os kedvezménnyel van a játék.

(#27) Kender23 válasza szTotyy (#26) üzenetére


Kender23
aktív tag

Valami hasonlót akartmam én is kérdezni... :DD

Egyébként mi ketten talán GTA 5 Online-ban is játszottunk együtt... talán még firendsben is fent vagyunk...

Nagy Fallout 4 fan vagyok én is. Ha 5x nem játszottm ki, akkor 1x sem, agyon moddoltam mindeféle fegyóval... :C

Amúgy igen, -80% jó dealnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#28) Kender23


Kender23
aktív tag

Na én megvettem. Nekem az első 3-4 óra tetszett. Amúgy is fallout sorozat rajongó vagyok, a 4-et szinte minden évben kijátszottam a legnehezebb szinten, moddoltam stb. Pont elő akartam újból venni, ("mert mé ne?") , amikor rátaláltam a 76-ra. A kedvenc sorozatom most új köntösben, szóval eleve nem lehet rossz.... legalábbis nekem.

Viszont már most vannak benne így az elején érdekes dolgok. Jó értelemben. Találtam ilyen elhagyatott házakat és miközben átkutattam, a közeli erdőből erős női sikolyokat lehetett hallani. :C Na ilyen nem volt a 4-ben. Most vissza akarok menni és kivizsgálni a hang forrását... ha lehet. :)

[ Szerkesztve ]

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#29) SaGa59 válasza Kender23 (#28) üzenetére


SaGa59
őstag

Jó ez a játék. Kialakult benne egy egész jó közösség. Legalábbis korábban, ha egy magasabb szintű játékos összeakadt egy alacsonyabb szintűvel, ledobott neki néhány számára már szükségtelen, a a kezdőnek igen értékes, magasabb szintű fegyvert, ruhát. Meg beszálltak/tunk egymást kísérve a már megismert kalandokba, kisegítvwe azt, aki épp most csöppent bele. Beszélni sajnos nem lehet(ett, gyanítom ez azóta se változott) közben, csak integetni egymásnak, de így is ki tudnak alakulni jól működő kis kétszemélyes csapatok teljesen ismeretlen emberekkel. Lassan ideje lesz újra elővennem. Csak én XBOX-on tolom.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#30) szTotyy válasza Kender23 (#27) üzenetére


szTotyy
őstag

Helló!
Persze hogy friendek vagyunk Gta-ban, toltuk régen sokat.. :)

Egész jó vétel volt így a 76.., tetszik nekem is a játék, hozza rekül a Fallout hangulatot.
Még csak kis 15-ös szintű vagyok, alap kis bázissal de tetszik.

(#31) Kender23


Kender23
aktív tag

Én 18. :)

Nekem is nagyon tetszik.
Minden nap többször is meglep a játék, mindig történnek benne olyan dolgok, amik a 4-ik részében soha nem fordultak elő.
Viszont 2 dolog nem tetszik.
1. Baromi könnyű, de ezt már megszoktam. Tegnap 17 szinten, egy 30lvl Raider bázist foglaltam el. Na arra azt mondom, hogy izgi volt, mikor 15-en jöttek rád , köztük 2-3 elite. Szereztem jó kis plazma puskát. :DD
2. Amilyen fegyóval ölsz, olyan típusú töltényt dob. Mikor megszereztem a plazma puskát , összesen 4 skuló volt hozzá. De rá 2 órára már 600 volt. :DD

Játszhatnánk majd együtt. Akár többen is.

[ Szerkesztve ]

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#32) Kender23


Kender23
aktív tag

Level up 35! :DD

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#33) szTotyy válasza Kender23 (#32) üzenetére


szTotyy
őstag

Az igen, jól nyomod! :C
Én leragadtam most huszonvalahányas szinten, de nem azért mert ráuntam, csak most nem volt időm játszani.., majd folytatom ha időm engedi.
Pont tegnap olvastam, hogy van kupak felső limit, 40K a maximum. Nem is értem ez miért van. :F Persze még nem fenyeget az a veszély hogy ezt elérem, de hát na! :) Nagy gyűjtögető vagyok, ez kicsit rosszul érintett. :D

(#34) Kender23


Kender23
aktív tag

45! :DD

Gyűjtögetem ezeket az atom pontokat.

Volt leakciózva egy komplett ház 600-ért , rá 2 napra pedig egy power armor skin szintén 600-ért, megvettem őket.

A házat igyekszem belakni, sok-sok tervrajz kell hozzá, + gyűjtögetem az elite fegyókat. :C




[ Szerkesztve ]

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#35) szTotyy válasza Kender23 (#34) üzenetére


szTotyy
őstag

Én most 30. :)

Ezt a kecót én is megvettem, még én is berendezkedek. :D
Szép otthon :)

Ha van például egy speckó elit fegyóm (de bármilyen fegyót), azt fel tudom fejleszteni valahogy? Például 30-asról negyvenes szintre? Azt nem tudod esetleg?
Vagy a kis szintű fegyvereknek kuka idővel?
Nem találtam rá megoldást.

(#36) Kender23 válasza szTotyy (#35) üzenetére


Kender23
aktív tag

Na ezt én sem tudom. Most összegyűjtöttem 12k kupakot és ha bármilyen fegyót visszahozok, azt bezúzom a mod végett. Legendás moddal talán emelkedik a szint is? Azt kapunk hármat ingyen szinte az elején.

Vegyél fel friendsbe majd: "TegRazor", igaz már 51 vagyok. De kipróbálhatnánk majd valamikor a "copot". :C

[ Szerkesztve ]

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#37) szTotyy válasza Kender23 (#36) üzenetére


szTotyy
őstag

Elvileg felvettelek barátnak. :)
Én leginkább késő este vagyok csak 1-2 órát, de nem minden nap.

Veled (vagy bárkivel ha esetleg olvassa még valaki a topikot) fordult már elő, hogy nem tudtad javítani a bázist?? :F
Nekem kiszürkült a "reapair" gomb a bázison és nem tudok javítani semmit se. Egyszer már előforult, pár napig szürke volt, aztán valahogy "visszajött" a javítás lehetősége. Rohadt idegesítő. :W Alapanyagom van mindenből, az nem lehet a gond. Neten se találtam erről a problémáról semmit.

(#38) szTotyy válasza szTotyy (#37) üzenetére


szTotyy
őstag

Ja, annyit találtam mindenhol, hogy elvileg csak a teljesen megsemmisült dolgokat lehet javítani.
Ami furcsa, mert szerintem sose ment tönkre teljesen semmim se, mégis engedett javítani.
A másik meg, mi van akkor ha a házunk (ami neked is van Teg), teljesen megsemmisül. Újra fel kell "építeni" és berendezni? Vagy hogy van ez? :F
Az a ház ugyebár nem különálló panelekből épül fel, hanem egy elem az egész.

(#39) xFreex válasza szTotyy (#38) üzenetére


xFreex
aktív tag

Ez a bázis elem javítás mindig is bugos volt. Vagy akkor lehet javítani ha 1 valami teljesen lerottyan, vagy ha a teljes javítási költség elér egy bizonyos nyersanyag mennyiséget. A teljes elem megsemmisülése esetén viszont nincs semmi extra, csak az elemet kell javítani és minden ami benne van visszakerül úgy ahogy volt. Csak annyi hogy amíg le van rottyanva addig semmit sem tudsz használni ami benne van. Pl voltam játékosnál és a kereskedő automatát sem lehetett használni a srácnál mert az egy üvegkupolában volt elhelyezve és a kupola meg szét volt verve, pedig az automatának látszólag semmi baja nem volt. Viszont meg lehetett javítani az ő épület elemeit is, mert szakaszban voltunk.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#40) szTotyy válasza xFreex (#39) üzenetére


szTotyy
őstag

Értem, akkor így nem idegesítem magam tovább miatta.
Köszönöm a választ! :R

(#41) Kender23 válasza szTotyy (#40) üzenetére


Kender23
aktív tag

Beteg mi? Ez már tényleg "túlzás"... :C

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#42) Kender23 válasza Kender23 (#41) üzenetére


Kender23
aktív tag

De régen írtunk ide. 103 lvl. :C

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#43) szTotyy válasza Kender23 (#42) üzenetére


szTotyy
őstag

:C szép!
Én valahol a 48-as szintnél állok.

Egyik este egy klassz kis szerverre kerültem, sorra ment mindenki eventezni, mindig kb. 15-en voltunk, nagyon hangulatos volt ilyen sokan. Csak úgy sisteregtek a lunchbox-ok. :)

(#44) szTotyy válasza Kender23 (#42) üzenetére


szTotyy
őstag

Jah, azt is akartam kérdezni, a season pass-ban hogy állsz?
Szoktad figyelni a napi/heti chellengeket?

Elvileg március elején jön az új season.

(#45) Kender23 válasza szTotyy (#44) üzenetére


Kender23
aktív tag

Hogyne, figyelem, van, hogy célzottan csinálok chellengeket, főleg ha jó dolgokat tudsz kiszedni belőle. Most itt tartok jelenleg, de ha márc 1--én jön az új, akkor ez már nem lesz kész. :F


Most örülök, mert ami tetszett power armor skin , az 1800 helyet 900 atom pontba került, és be is húztam gyorsan. :C

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#46) szTotyy válasza Kender23 (#45) üzenetére


szTotyy
őstag

Megnéztem pontosabban, március 26-án jön az új szezon.
Szóval meglehet a százas szint! :)

(#47) Kender23 válasza szTotyy (#46) üzenetére


Kender23
aktív tag

Én 2 fajta loadoutal játszom.

A fő a big gun, teljesen erre raktam minden perket, kihozva a legnagyobb sebzést, de ezt túl könnyűnek találom , mint "fallott 4 túlélő modos játákos" :DD , így csináltam egy puskásat is. A big gunosat inkább boss fightokra használom.

Éppen mikor megcsináltam a perkeket a "puskáshoz" , az első eventbe ezt dobta, amúgy is ezt a fajta "egylövetű puska" a kedvenc, erre kidobja az uniquet. :C

[ Szerkesztve ]

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#48) Kender23 válasza Kender23 (#47) üzenetére


Kender23
aktív tag

Mi folyik itt? Ja semmi... 210 lvl ! :DD

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#49) szTotyy válasza Kender23 (#48) üzenetére


szTotyy
őstag

:C Én kicsit lassabban haladok, 54 szint.
Neked hogy tetszik ez az új season.
Szerintem, jó hogy amire nincs szükségem, nem szükséges bezsebelni. :)

(#50) szTotyy


szTotyy
őstag

A filmsorozat után jó sok új játékos lepte el a szervereket. :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 76
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.