Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#222551) BerserkGuts válasza Nyugis (#222549) üzenetére


BerserkGuts
őstag

[link] mongol metallica

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#222552) BerserkGuts válasza tasiadam (#222550) üzenetére


BerserkGuts
őstag

tömeg az nyomós érv a győzelemben simán nyerés volna csak amin buktázik :

-nem mennek vissza védekezni és a kis papírmasé behúzza a meccset
-megállnak az első keményebb ellenállásnál aztán bámulnak egymásra mint borjú az új kapura

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#222553) tasiadam válasza BerserkGuts (#222552) üzenetére


tasiadam
veterán

lefényképezném néha, mi a taktik. Általában kéne pár oldalon védekezni, de amikor a csapat bő 80%-a egy oldalon van, majd lesnek, hogy 3-4 heavy felfogja őket és hátba kerülik a medek, akkor megy h "kurwa ti mater" mer ilyenek. Agy nélkül kicsit nehéz ez a játék is.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222554) BerserkGuts válasza tasiadam (#222553) üzenetére


BerserkGuts
őstag

hát ilyen ez a popszakma sajnos a lemming életet nem fogják fel mert áldozat nélkül nincs győzelem
viszont azt senki nem akarja meghozni de végül általában úgy végződik mindegyik megteszi LoL kategória

én mindig jót nevet hatalmas show amit letolnak egyesek a vesztükben: leugrik kitöri a nyakát, vizba fullad, nekifut a falnak ijedtében stb..... megnő az adrenalin vagy mittomén megzavarodnak összevissza lőnek jön a pánik hangulat amikor bedarálják őket szépen sorba :DDD hatalmas leborulok a székről olyan hülyék vannak

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#222555) tasiadam válasza BerserkGuts (#222554) üzenetére


tasiadam
veterán

itt 1 példa. Történelem ismétli önmagát. majd jött hirtelen 2 retkes pz, szarrá is lőttek, pingelem hogy SEGÍTSETEK MÁR BSSZAMEG, ott áll 2 td meg 1 retard, és basznak rá. Olyan ívben fosnak rá, mint a szirvárvány.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222556) Barret001 válasza tasiadam (#222555) üzenetére


Barret001
addikt

Nem gondolod hogy neked kellene megoldanod a problémádat? Úgy indulj el,hogy NINCS csapatjáték! Ez itten a wot! Nem fognak segíteni.Sokan beleesnek ebbe a hibába,de aztán nem segít senki.Ha segítség kell,akkor SZAKASZ!

(#222557) tasiadam válasza Barret001 (#222556) üzenetére


tasiadam
veterán

Pedig abban a tudatban élek, hogy ez egy multi, mert több emberrel/csimpánzal játszom. De ezekszerint egy 15v15 játék, 29 bottal

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222558) popey37 válasza tasiadam (#222555) üzenetére


popey37
addikt

figyuzz, hiába 15 vs 15 a játékos egy csatában, akkor is 29 ellenfeled van./ legalábbis 14 olyan aki csak magával törödik./
ha csapatjátékot akarsz akkor nyomulás vagy sh

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#222559) e-newsee válasza tasiadam (#222555) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha látod, hogy nem jön senki, akkor hagyd a francba azt az oldalt, menj te is a lemingekkel! Semmi értelme ledaráltatni magad fél perc alatt, és minimális (vagy 0) sebzéssel kijönni egy vesztes csatából. Akkor inkább menj te is a tömeggel, és sebezz többet, mert talán tovább életben maradsz, jó eséllyel assistod is több lesz, és hiába lesz valószínűleg ugyanúgy vesztes a csata, de legalább mentesz pár XP-t és kreditet. Vakok közt félszeműként még király is lehetsz.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#222560) dokee78


dokee78
félisten

Megvettem a maratoni tankot.
Igaz csak 4 csatát mentem vele,de egyelőre jobban tetszik,mint a Progetto M35 Mod 46.

Remélem be lehet majd szerezni a skint később is.

(#222561) tasiadam


tasiadam
veterán

megoldottam, eladtam azt a FV4005öt, aminek az F a fost jelöli. Aztán letöröltem a játékot. üssetek meg, ha mégegyszer itt kötök ki.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222562) Nyugis válasza tasiadam (#222561) üzenetére


Nyugis
senior tag

Szia!

én 2 vagy 3 év kihagyás után tértem vissza haverok / kölyök unszolására.
plusz bonuszként ( mert a gyereknek kellet a prém tank) zsír új accountot indítottam.
szóval ebből a vonatból nincs kiszállás. most egy kicsit pihensz. :K
de látunk mi még réged! :B

(#222563) Thrawn válasza tasiadam (#222561) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#222564) Nyugis


Nyugis
senior tag

ÜDv!

azt olvastam ( nem tudom igaz-e), hogy LOW tierben még mindig lehet húzni a win8-at!
ESETLEG tudja valaki, hogy mivel lehet / érdemes?
Esetleg egy link ami erről értekezik?
bevallom, nem tudom hogy keressek rá.. :B

(#222565) tasiadam válasza Nyugis (#222564) üzenetére


tasiadam
veterán

b7 arty a 200+ lövések miatt, 1k dmg már adja am agas wn8-at, meg olyan, amivel a kutya sem játszik, pl a sexton I

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222566) ImpersonatoR

Kpz 07 RH -el most tényleg 4500 at kéne pattintanom a napi kuldihez ? :F

(#222567) dokee78 válasza Nyugis (#222564) üzenetére


dokee78
félisten

Van értelme kis Tierben WN8-at húzni?
Úgyis látszik,hogy valaki ott húzza nem?

(#222568) jozefgucci1 válasza dokee78 (#222567) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mi értelme egyáltalán wn8-at húzni ? Jobb klánok úgy is a sebzés és wr-t nézik főleg t8-T10 tankokkal .Kis tierben paddolni nem sok értelme van már .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#222569) BerserkGuts válasza Nyugis (#222564) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:C a win8 az jó játék :DDD és mit szeretnél belőle csak nem

engem nem érdekelt sose igazán csak egy miatt lényeg ne legyen piros akkor valamit rosszul csinál valaki mivel azt az 1-et azért megtudja mutatni.

Viszont egy adott csatára amiben vagy és járműre nagyon nem tudja eltalálni ezért fölösleges használni mert mindenkinek más az erőssége na meg a formája változó.

Na meg ugye unicum-hoz kell az aranylőszer szakaszozás jó klán na meg átugrálni a szar tankokat vagy legfőképp alaptankokat mert húzzák le a stat-ot pl: ferdinándot is élmény alapról kihúzni szóval nagy humbuk az egész szisztéma

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#222570) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Túl vagyok az ezredik csatán. :) Igazából vegyesek az érzelmek, vannak katasztrofális csatáim, de igyekszem nem rástresszelni...bár olyankor nem vagyok éppen szalonképes, magammal szemben pláne, sokszor vagyok béna. :)

A BP-tokeneket át lehet vinni a következőre vagy ha nem használom majd fel, akkor kuka?

(#222571) CirrMee


CirrMee
addikt

Kötvényes bevásárlás: STG vagy Chrysler? :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#222572) Nyugis válasza CirrMee (#222571) üzenetére


Nyugis
senior tag

Chrysler: nézd meg a startjait kb zéró átütése van.

(#222573) dokee78 válasza jozefgucci1 (#222568) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom,ezért kérdezem.
Nem látom értelmét.

(#222574) adamgreen


adamgreen
senior tag

1.13 Test szeró videó :

[link]

Friss ropogós :D

(#222575) nomic


nomic
aktív tag

Ha rossz napod van, csak gurulj egyet a KV-2-vel... és az ellenfél KV-2-nek rosszabb napja lesz. :DDD (és nem, nem ammorack :P )

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#222576) peterson79 válasza adamgreen (#222574) üzenetére


peterson79
őstag

Rohadjanak meg, mindig kitalálnak valamit amivel visszarántanak játszani :D:D:D

Bárcsak el tudnám engedni a dolgokat és nyugodtabban játszani, de mostanában valamiért extrém módon felbasz és 4-5 csata után kilépek...

(#222577) peterson79 válasza nomic (#222575) üzenetére


peterson79
őstag

Lehet vissza kellene térnem 5-8 szintre kicsit chillezni nekem is :)

(#222578) hulp01 válasza Nyugis (#222564) üzenetére


hulp01
senior tag

T10-ben is lehet wn8-at húzni, max egy kicsit nehezebb. Én most pl. a TVP-vel (t10 cseh med) húzom, mert folyamatosan magasabb wn8-at csinálok minden nap, mint az átlagom. OK nem sokkal, de akkor is felfelé megy. A winrate-em meg 10%-kal magasabb, mint az átlagom. Nagyon sikerült ráérezni erre a cuccra, és tök élvezem vele a játékot.
Low tierben meg a szar tankok kivételével szerintem bármivel lehet húzni a wn8-at, mert ott azzal tűnsz ki, hogy tapasztaltabb vagy a sok kezdőnél. Hogy ennek mennyi értelme van, az már más kérdés. Miért jó az, ha 2000 a wn8-ad, ha azt pedózással hoztad össze, miközben t8 meg afölött amúgy csak 1500 mondjuk? Attól még ugyanúgy nem leszel unikum játékos high tierben.

(#222579) Nyugis válasza hulp01 (#222578) üzenetére


Nyugis
senior tag

egy régi klán társam azt mondta nekem, (még az 1MP-ből), hogy az efficiency- t már csak az őskövületek használják, lejárt lemez! kb két éve "kidobták a kukába".
most már csak a win8 a mérv és irány adó.

(#222580) zozyk válasza Nyugis (#222579) üzenetére


zozyk
addikt

Az a win8 amúgy csak simán wn8... :B

[ Szerkesztve ]

(#222581) hulp01 válasza Nyugis (#222579) üzenetére


hulp01
senior tag

Én ezt értem, de azt továbbra se, hogy a wn8 húzásának low tierben mi értelme. Ha olyan klánba akarsz belépni, ahol elvárás a magas wn8, akkor ott úgyis megnézik a tankjaidat, hogy azokkal hogyan teljesítesz, és egyértelmű, hogy mesterségesen húztad fel. Egy teljesítmény orientált klán semmire nem megy azzal, hogy t3-ban rohadt jól tolod, t8-t10-ben meg gyenge vagy. Mondom ezt úgy, hogy fogalmam sincs a statjaidról. Szóval azt, hogy mi a szándékod ezzel az egésszel még mindig nem tudjuk.

(#222582) Nyugis válasza hulp01 (#222581) üzenetére


Nyugis
senior tag

hagyjuk már ezt a klán témát!
köszi szépen már meg van oldva! ;)
a sok "nem értem ezt nem értem azt üzenet helyett pusztán 2-3-4 tank NEVÉT kértem attól aki ESETLEG tudja, hogy mivel érdemes.
EGYEDÜL tasiadam- kollégától kaptam választ!

[ Szerkesztve ]

(#222583) Bad Pritt válasza Nyugis (#222582) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Semmivel nem érdemes, pont ez a lényeg. :D Van ezer honlap, ahol csekkolni lehet az átlag tiert, sőt a tankokat is, amikkel mentél, full levágós, ha low tierben húzod a wn8-at. Olyan dolog, mintha bemennél az oviba és összevernéd az ovisokat. Gáz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222584) joergie válasza Nyugis (#222564) üzenetére


joergie
őstag

Szerintem itt érdemes megnézni, hogy milyen tier melyik típusával ÉN mennyit tudtam csinálni. Nézd meg magadnál, vagy a kollegánál ő mivel a legjobb. A kérdésre a választ direktben nem tudom, szerintem nem. Amúgy wn8, nem win8, ezen élcelődnek páran.

Nálam pl a tier6 light a legmagasabb, le is tudtam csekkolni hogy a t37 és amx12t miatt.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#222585) Barret001 válasza Nyugis (#222582) üzenetére


Barret001
addikt

Először is kell egy jó legénység abba a tankba! Megvan? 4-5 skill. Full gold,utána lehet tankot választani.Nagy lövőt,vagy tárasat! Alacsony tierben is megszopatnak,ha nem vagy JÓ játékos! Az az ovis példa részben hülyeség.Mindig leesz néhány ember a csatában,(gyakran szakasz) aki wn8-at húz! Ők lesznek az ellenfeleid,nem a fekete statos kezdők. Pz1-c M2 light Luchs sem rossz,bár nerfelték. Bt7 arty,olyan tank kell,aminek magas a DPM-je! Lősz,és eltünsz.Light tank :) Sok szerencsét :D :D

Gyakran ilyenekkel fogsz versenyezni! : [statpad]

[ Szerkesztve ]

(#222586) Bad Pritt válasza Barret001 (#222585) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mentem most eleget low tierben, sokkal több a kezdő és gyenge játékos, mint statpadder. :)
Egy 75%-os, full kezdő, skill nélküli legénységgel bucira vertem mindenkit és 1100 átlagot sebzek a Marder 2-vel lassan 30 meccse...
Ha valaki funolni akar Hetzerrel, Pz. I C-vel, az ok, én most húzom az ajánlói programot és itt lehet a leggyorsabban gyűjteni a pontokat, de stathúzásra lemenni a fókák közé... felesleges. :N
Nem kell low tierbe semmilyen skill, csak türelem meg minimális map ismeret (melyik bokorba állj be) és csapkodhatod is a fókákat.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222587) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Mai első. :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#222588) Baltazár123 válasza phoenix1989 (#222587) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Szép kör. Te már a 8. résznél vagy a maratonban? Most irigykedem. Én még az 5. se bírtam befejezni eddig. A 6. szakaszt céloztam meg reálisan, azt még talán be tudom fejezni.

(#222589) phoenix1989 válasza Baltazár123 (#222588) üzenetére


phoenix1989
őstag

hát szerintem már befejeztem volna ha nem délutános műszakban kellene lennem a héten :) így délelőtt 1 órát tudok rászánni.

(#222590) hulp01 válasza Nyugis (#222582) üzenetére


hulp01
senior tag

Csak érdekelt, hogy mi a célod vele.
Mi neked a low tier? T1-3? Én pl. kiválóan tudtam wn8-at húzni a T-34-85-tel és a Cromwellel, de ezek már t6-osok. Amúgy meg ha t1-3 kell neked, akkor vedd meg őket, aztán menjél velük néhány próbakört. Tök olcsók ezek a tankok, szinte alig buksz valamit, ha nem tetszik és eladod. Azzal menjél, amivel jól megy, és élvezed. Azzal a wn8 növekedés is jönni fog. T1-3-ban nagyjából minden olyan tank op, amin 100%-os, esetleg skilles legénység és felszerelések vannak. Én T5 előtt semmilyen tankra nem vettem felszerelést és legénységet se képeztem 75%-osnál feljebb, mert minek. A nem pedótankozók gyanítom hasonlóan járnak el. De hogy konkrét példát is írjak: Pz.Kpfw. 38H 735 (f). Prémium kis szutyok, de anno nagyon jól lehetett vele menni.

(#222591) köpet válasza nomic (#222575) üzenetére


köpet
aktív tag

Pont tegnap kezdtem azon agyalni, hogy meg kellene venni újra, most már lehet, hogy tudnék kezdeni vele valamit.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222592) Bad Pritt válasza nomic (#222575) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Decent high roll. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222593) Warton válasza Nyugis (#222582) üzenetére


Warton
őstag

Elnézve a WN8 heatmappemet nekem a Großtraktor és B2 határozza meg a low tier WN8-amat. Még a T6, amivel kiugróan magas a WN8-am.

(#222594) BerserkGuts válasza Warton (#222593) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Hagyjátok már ezt a false dolgot kit érdekel amúgy is fasság jó példa mostani kör ahol nem én voltam aki a csatát lehozta mégis learattam a babérokat bullshit a játék ilyen szempontból mert a conqueror hozta le jobban a meccset felfogta a lövéseket és törtelőre mint egy faltörőkos mindezt pár száz sebzéssel mert a háttérből leloptam az autoloderrel ;] majdnem 3000 sebzést

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#222595) Nyugis válasza BerserkGuts (#222594) üzenetére


Nyugis
senior tag

szia!

ezt a replayt szivesen megnézném ha megvan!

(#222596) BerserkGuts válasza Nyugis (#222595) üzenetére


BerserkGuts
őstag

sajna már nincs de tipikus amikor bal oldalon vannak az épületek és bokrok mögül érintetlen maradsz
aztán mikor vége a csihi-puhinak elfogynak vagy futásnak erednének végig mész baloldalt az artykért freekill volna de legalább 1td általában mindig védi őket

A jt ott volt keringőztem vele bár szerencsére 200hp-jával a coqueror jött segíteni nem semmi csávó volt igazi csapatjátékos
Mert már felébredtek páran vége a játéknak nincs pihike a bokrokban majd az arty segít szóval megint felfogott pár lövést és ki is lőtték engem meg senki se talált be addig szerencsére

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#222597) K_Gabor válasza nomic (#222575) üzenetére


K_Gabor
tag

Nice :D Hasonlót pattintottam egy amx púzójába egyik nap ^^
Mostanában én is visszamentem erre a fun vonalra. Kicsit sok volt az elmúlt pár hét, úgyhogy a mókavonatokkal utazom én is. Az elmúlt napok szép pillanataiból pl ezek elég felemelőek voltak... legalábbis nekem. :DDD
Ami még nagyon szórakoztató tud lenni az az amx 13 57.
Egyik nagyon rossz napon pl ezt sikerült vele produkálni mikor minden mást meguntam. Kör elején egy kis lapulás a gazban aztán lehet tárazni, nem volt rossz a városi pálya ellenére.

+ második ász is sikerült vele nem olyan rég 1650xpvel

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#222598) SyMbioTe válasza Bad Pritt (#222586) üzenetére

Marder 2 / Hetzer-el lehet húzni jól az ajánló programot?
Pz I C nem jött be annyira erre a célra, viszont a fentebbi két tankot szerettem, lehet megveszem azokat :D (emellett M10 RBFM-el megyek, azzal jól megy + fossa a kreditet kb.)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#222599) Bad Pritt válasza SyMbioTe (#222598) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hetzert nem használom, Marder 2 nagyon jó hozzá, szárnysegéd, mesterlövész, nagy kaliber elég gyakran esik. Amúgy én is az M10-zel megyek még, az is nagyon jó szerintem.
A Pz. I C módszert elengedtem rég, nem effektív.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222600) Rogan99


Rogan99
tag

Megérte megvenni ezt az op szörnyet :)
Ez a harmadik 7 killes meccsem rövid időn belül vele. Most meglehetett volna a 8 a Radley-walter medálhoz mert lőttem az uccso enemyt de az egyik kedves csapattárs kilőtte előlem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.