Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#222151) Khaosz55 válasza Barret001 (#222150) üzenetére


Khaosz55
addikt

Kedvenc tankom kár, hogy nerfelték a lövését.

(#222152) Nyugis


Nyugis
senior tag

sportterekről egy kérdés
- főleg aki szakértő / hozzáértő módon nyomja:
az angolok spottere hogy muzsikál tier 9-10 ben? vagy úgy egyébként mi a tapasztalat róla?
jelzem nem vitatom a ruszki / francia királyságot.
pusztán érdeklődök attól aki végig tolta, mennyire volt kin szenvedős, és mennyire játszható.

(#222153) kchryss válasza köpet (#222148) üzenetére


kchryss
addikt

Dehogyis. Az IS-5 teljesen eltérő tank. Az egyik legrosszabb 8-as heavy, de a tervek szerint nemsokára kap egy kis buff-ot: [link]

#222136 dokee78
"Löve és E75 TS kimaradt."
Honnan maradtak ki? Nem soroltam fel minden 8-as heavy-t mert rohadt sok van. Csak a legjobbakat és a legrosszabbakat írtam össze. 2 tankról írtam hogy fogalmam sincs milyenek, az összes többi ami kimaradt az a két véglet között van, vagyis nem rosszak, de nem is opék.

(#222154) Barret001 válasza Khaosz55 (#222151) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem is a kedvencem! Sajnos kettesével lő...Túl op volt :)

(#222155) jano_77


jano_77
nagyúr

SZÁRNYSEGÉD medál: az tiszta, hogy a legtöbb enemyt kell megsebesíteni, de minimum 6! Ha teszem azt ketten is 9 tankot sebesítünk meg, akkor mi alapján mérlegel a játék, hogy ki kapja? Sebzés vagy kill mennyiség?
Azért kérdezem, mert erre vonatkozó infót nem találtam a leírásában. :F :U
10-es BC artyval most mentem egy ÁSZ kört - én magam sem értem, hogy mire kaptam, mert volt ennél több sebzésem is és még csak osztályt sem kaptam - de a másik arty kapta a Szárnysegéd medált, aki pontosan ugyan annyi tankot sebzett!? Neki több volt a sebzése, nekem a killem. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#222156) joergie válasza jano_77 (#222155) üzenetére


joergie
őstag

"If two or more players have equal amount of hits, the achievement is granted to the player that earned more EXP."

Aki a több xp-t kapja, egyenlőség esetén.
Igen, megnéztem a csatajelentésed, tehát az xp egy dolog, de első körben azt nézi, hányat találtál el(t92 7-et talált el, te 4-et, többi "csak" splash), ezért kapta ő.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#222157) jano_77 válasza joergie (#222156) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, ez a játékon belül nem jelenik meg nálam - magyar nyelv :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#222158) peterson79 válasza jano_77 (#222157) üzenetére


peterson79
őstag

Ezért váltottam angol nyelvre.

Mondjuk aki nem tud angolul annak ez sem segítség. :(

(#222159) e-newsee válasza köpet (#222148) üzenetére


e-newsee
addikt

Scheff csinált egy videósorozatot a kötvényes tankokról. Ha arra akarod elverni a kötvényeket, akkor érdemes lehet megnézni.
A kötvénybolt tankjai

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#222160) kchryss válasza e-newsee (#222159) üzenetére


kchryss
addikt

A guard-ot azóta buffolták meg talán a kreszlávszkijt is. Az IS-5öt meg nemsokára fogják.

(#222161) joergie válasza e-newsee (#222159) üzenetére


joergie
őstag

Állítólag nyáron lesznek úgy prémtankok kötvényért.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#222162) Aljasvip


Aljasvip
senior tag

Valaki igazán magába nézhetne, hogy miért kell egy TD-re 0,6-os szorzót tenni.

Gyakorlatilag lehozhattam volna az égről a csillagokat, akkor se kaptam volna 1000XP-t, pláne hogy egy komplett oldalt átnyomtam 4 tank ellen.
Imádom ezt a tankot, de el lehetne ismerve ha az ember jól teljesít vele. :U

(#222163) kchryss


kchryss
addikt

Nem is mondtátok hogy a twitch prime-mal megszerezhető cobra parancsnok szinkronos. Meglepődtem amikor minden kill-em után üvöltötte hogy "cobraaaaaaaaaa !!!" :DDD
cobra commander voiceover

Ez meg egy csodálatos mm botokkal. Azt hittem csak tier 3 és alatta vezették be a hivatalos bot-okat.
5-ös tankkal meglepődtem hogy 10v10-be rakott be, de még jobban meglepődtem amikor rájöttem hogy a 10-ből 6 hivatalos bot mindkét oldalon (kettőspont a név előtt és után).
A legnagyobb poén viszont az volt hogy erre csata után jöttem rá a csatajelentőnél amikor meg akartam nézni hogy milyen statja van az egyik játékosnak és nem volt szolgálati naplója.
:C
(Annyira hozzá vagyok szokva a sok hülyéhez hogy csata alatt fel sem tűnt hogy nem emberek ellen játszottam. :)) )

(#222164) Nyugis válasza Aljasvip (#222162) üzenetére


Nyugis
senior tag

az a tapasztaltom, hogy igen is ÉRDEMES "sírni" a gagauz WG offical fórumon, mert igen is van haszna.
ráadásul a sok unatkozó kis nyomi csak arra vár, hogy valami témába belekapaszkodhasson (önmaguktól életképtelenek), és tudjanak közösen "szenvedni" / köpködni valamin.
érdemes bele -bele olvasni!
nagyon durva! :K
DE hatékony!

(#222165) joergie


joergie
őstag

Ez a cobra voiceover nagyon jó :DDD Kicsit agresszív, de vannak benne jó szövegek.

Na hát állítólag a kpz 07 RH lesz a marathon tank péntektől(holnapi micropatchben valszeg benne lesz).Remélem nem és mégis a cseh heavy, de hát ez van.
Ahogy néztem egy med(hp/camo-szempontból érdekes) light statokkal, alacsony alpha magas dpm.
Mozgását tekintve az m41 90gf-hez van legközelebb(25kmh visszafele :Y ), azt kb mindenki tudja hogyan mozog, annyi különbséggel hogy talajellenállása pocsék.
ágyú eléggé rendben van, de lövés után nagyon szét fog ugrani a célzókör, 4.1sec reloadnál lehet vicces lesz.
camoja nem rossz, de nincs meg a lightok bónusza, miszerint mozgás közben is ugyanazt a camo értéket kapják. Skúló kifejezetten drága(345/200dmg), gold rendben van, HE is(!!!).
Ha úgy nézzük med-light vonalon mivel találkozik, mondjuk mit kezd egy borattal 1v1...hát szvsz a frontjáról azért tud pattanni a borat, viszont HE-vel(320dmg/90mmx4.1sec) szétgyalázza szerencsétlent, meglépni nem tud.)
1v1 lightok ellen jó counter, medek ellen mozgékony, alacsony alpha miatt trade-nél az a 200 inkább 400. Nekem ez a vonal sokkal jobban tetszik mint a med-heavy 122tm nagyon alacsony dpm-el. Amit szeretek ezekben a tankokban, hogy nem ijednek meg tőle. Jajj csak 200dmg...nem reagálja le, aztán a 200 pár másodperc múlva már 6-800hp minusz(permatrackről nem is beszélve).
Nemsoká meglátjuk milyen a gyakorlatban.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#222166) po1son válasza joergie (#222165) üzenetére


po1son
addikt

Jól összefoglaltad, még annyi hogy a test páncéllal vigyázni kell majd alacsony szinten, mert kicsit troll páncélzata lesz, a tornya a gyenge pont 80mm a torony alatt viszont annyira nem papír 190mm-163mm között, kicsit beforgatva viszont majdnem mindenhol ~200mm körül alakul.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#222167) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Meg is találtam a Renegade vs. Patriot csatában miért nem szeretem utóbbit (a nyilvánvaló alacsonyabb alfa és dpm mellett).

Tényleg az a baj, hogy ez játékon belül hidden stat, ha ott ránézel, azt hiszed a Patriot jobb, hisz gyorsabban céloz, csak épp nem mindegy, hogy mekkora célzókörről kezdi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222168) Szibilla válasza Bad Pritt (#222167) üzenetére


Szibilla
aktív tag

És hogy lehet a Renegade-et megszerezni?

(#222169) Bad Pritt válasza Szibilla (#222168) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megveszed a boltban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222170) Szibilla válasza Bad Pritt (#222169) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Valami egyedi ajánlat lehet, mert nekem nem elérhető.

(#222171) Bad Pritt válasza Szibilla (#222170) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lehetséges, ha nem lépek be, akkor nincs ott semmi. Neked a Premium Shop Vehicles fül alatt mik vannak? Ott kéne lennie rakás Exclusive feliratú tanknak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222172) Szibilla válasza Bad Pritt (#222171) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Van egy csomó tank, de egyik sem exkluzív. Amerikai nehéz csak a Patriot van....mindegy, akkor majd máskor.

(#222173) Bad Pritt válasza Szibilla (#222172) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát sorry, nem tudom, hogy működik a premium shop. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222174) Szibilla válasza Bad Pritt (#222173) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Nem tragédia, előbb-utóbb biztos előkerül valami akcióban, ahogy látom, a WG ezeket sűrűn variálja.

(#222175) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Kár, hogy bérelni nem lehet a prémium tankokat, a konstrukció már adott a játékban, csak mindegyikre ki kellene terjeszteni. Kipróbálnék párat szívesen és amelyik tetszik, azt akár véglegesíthetné, aki akarja...kissé zsákbamacska a mostani megoldás. Múltkor tök jó volt az a kupon, ami egy csomó francia tankot adott kölcsönbe, kipróbálva (persze még kezdőbben, mint most, alap legénységgel) láttam rajtuk, hogy egyik sem tetszik, így eszemben sincs francia tankkal menni/venni.

(#222176) köpet válasza kchryss (#222153) üzenetére


köpet
aktív tag

Köszönöm, akkor várok. Valamiért - talán a hasonló front miatt - beállt nálam ez kapcsolat a kettő között, megnézni meg napközben nem tudtam persze.
Anno nézegettem Scheff meg Skill videóit, de kissé összemosódnak az IS-6-al valahogy úgy, hogy mindkettő pontatlan és a páncélra sem lehet nagyon építeni, de megnézem még egyszer. Tervezném az IS utáni két vonalat folytatni és kellene hozzá egy prém jellegű gép, kötvényért főleg.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222177) joergie


joergie
őstag

Gyűjtöttem nektek pár érdekességet, csak lusta voltam posztolni :DD

Amikor csinálsz 6900dmg-et, és nem te vagy a top xp :D

Nagyon ritka szerintem, 4en voltunk 1000xp fölött.

Amikor bilibe lóg a kezed...bárcsak minden(farm) csata ilyen lenne.(4.5 perc 200k kredit)
(wz120td tundra északi oldal középen alibizés)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#222178) Geller72 válasza Szibilla (#222175) üzenetére


Geller72
veterán

Melyikeket próbálnád ki?

(#222179) Szibilla válasza Geller72 (#222178) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Löwe, Defender, Renegade, Caernarvon AX, Super Pershing, LT-432...amik így hirtelen eszembe jutnak. :B

[ Szerkesztve ]

(#222180) Geller72 válasza Szibilla (#222179) üzenetére


Geller72
veterán

Löwe, Defender, Renegade, Caernarvon AX biztosan megvan kollégámnak. Ha érdekel, beszélek vele, szívesen oda szokta adni az acc-ot kölcsönbe ismerősöknek. Nem játszik sűrűn vele. Kipróbálhatod őket. Lehet, hogy találsz ott mást is, amit kipróbálnál. :). Épp most csetelünk.. :U

(#222181) Szibilla válasza Geller72 (#222180) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Köszi, de nem élek vele, nem tudom, ez mennyire biztonságos. :B

(#222182) Geller72 válasza Szibilla (#222181) üzenetére


Geller72
veterán

:R Ahogy érzed.

(#222183) peterson79 válasza Szibilla (#222181) üzenetére


peterson79
őstag

Mivel többlépcsős védelmet lehet beállítani az account-oknál, ezért ellopni az övét nem tudod. Kapol egy jelszót, emailt, belépést, megnézed amit akarsz, persze nem trollkodsz és nem adsz el neki semmit :D:D, de ennyi. Ezen nincs mit agyalni. Ha Ő odaadja, akkor Ő felelőssége kire bízza :)

(#222184) Nyugis válasza Geller72 (#222180) üzenetére


Nyugis
senior tag

szia!

nekem megvan a deffender! na az egy ba**ó gép!
1000- alatt akkor van a sebzésed ha nem csinálsz semmit.
mint látszik2.5k sebzésre ad 120k creditet.
ha kell keresek vesztett csatát is hogy úgy mennyit ad..


(#222185) Aljasvip válasza Bad Pritt (#222167) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ezeket lehet ellensúlyozni egy stabilizátorral, plusz ha teszel egy lila töltésgyorsítót a Patriot-ra, akkor az 5,4s a töltési idővel alázni lehet.

(#222186) tasiadam válasza Nyugis (#222184) üzenetére


tasiadam
veterán

Ja, prémiummal ad annyit :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222187) inferno88 válasza Szibilla (#222170) üzenetére


inferno88
őstag

Twitch prime mellé volt a legutóbbi csomagban benne 10 nap bérlettel és talán 15-20% kedvezménnyel, a kolléga ezért látta, ahogy én is. Így 8800 forintért vesztegetik.

Semper fi!

(#222188) köpet válasza Aljasvip (#222185) üzenetére


köpet
aktív tag

Biztos az enyém gyári hibás, vagy elgörbült a cső, de elképesztően pontatlan sokszor.
Hajlamos sorozatban a célzókör külső peremére lőni teljesen beszűkült állapotában is, lehet, hogy menet közben jobb lenne. Venti, forgási mechanizmus és sima töltésgyorsító van rajta, a legénység a harmadik skill növesztésén dolgozik, BIA + pontosságot növelők vannak meg (snapshot+smooth ride). Kb. minden 3-4. kör olyan, hogy sorozatban talál is, na akkor valóban jó, egyébként hajtépés, nekem legalábbis. A töltés így 5,9s.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222189) Bad Pritt válasza köpet (#222188) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Cserélheted a forgásit stabilizátorra, egy fokkal talán jobb lesz, de amúgy nekem azzal is ilyen tapasztalatom van sajna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222190) Nyugis válasza tasiadam (#222186) üzenetére


Nyugis
senior tag

persze a prém alap.
T9 töl már egy egy vesztes csata simán minuszos tud lenni!

(#222191) vJokka válasza Nyugis (#222152) üzenetére


vJokka
aktív tag

Papíron nem tűnnek túl szexinek (kevés lőszer, alacsony dpm, borzasztó lövegkezelés), viszont a gyakorlatban meglepően jól működnek. Nekem egyáltalán nem volt szenvedős végigmenni az ágon, még a kerekes szpúterek mellett is lehet velük érvényesülni, csak ki kell használni a camot és a látótávot (ha lehet). Nem vagyok szakértő, ezeket a számokat sikerült produkálni eddig: [link] (Annyiban csalóka a táblázat, hogy a T9-es tankok jó részével több csatát játszottam még T8-as "korukban")

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#222192) Nyugis válasza vJokka (#222191) üzenetére


Nyugis
senior tag

ne viccelj! ez nagyon szép eredmény!!
én még csak most szántam rá magam a brit spotter-re. tier 5 nél tartok még csak. eddig nem olyan vészes csak iszonyat lassú...

(#222193) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Prime Gamingnél mikor van váltás, a májusi mikor lesz elérhető? Lehet írja is valahol, csak én vagyok vaksi. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222194) kchryss válasza Bad Pritt (#222193) üzenetére


kchryss
addikt

Általában 1 napon belül váltja az előzőt. Még ma várható hogy megérkezik.
World of Tanks Leak: Prime Gaming Rock Out

Én 2 havonta szoktam az 1 hetes ingyenest beaktiválni és kettesével húzom be őket. Előző hónapban behúztam a gijoe és a cobra csomagot, a következőt majd 1 hónap múlva kell aktiválnom mielőtt lejár majd a májusi.

(#222195) kchryss válasza Nyugis (#222192) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem a hajad fogod tépni tőlük. Kezdőknek az egyik legrosszabb ág a brit light.

(#222196) SyMbioTe válasza kchryss (#222194) üzenetére

Ez elég ügyes trükk. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#222197) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Olasz tankoknál a közepes vagy a nehéz tank ág a jobb választás ?

(#222198) Bad Pritt válasza kchryss (#222194) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na már él is, meg is van minden. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#222199) kchryss válasza Szibilla (#222181) üzenetére


kchryss
addikt

Mennyire biztonságos kire nézve és milyen szempontból? Rád nézve teljesen biztonságos mivel a WG nem szankcionálja azt ha belépsz más acc-jára és ott játszol. Te nem adod meg a jelszavad szóval a te fiókodat nem tudják ellopni. Vagyis nincs okod félni sem attól hogy ellopják az adataid sem attól hogy megbüntet a WG. A WG csak akkor lép közbe ha bejelentést kap róla hogy ellopták az acc-ot, ezen kívül nem érdekli őket hogy éppen ki játszik az acc-on.

Az aki odaadja az acc-jának a jelszavát viszont akár félhet is mivel ezzel vissza lehet élni. El lehet lopni az acc-ját vagy el lehet adni a tankjait, el lehet verni az aranyát persze ezeket jó eséllyel vissza lehet csináltatni a supporttal, de azért elég nagy bosszússágot tud okozni. Vagyis csak olyan embernek adjátok meg a jelszavatokat akiben megbíztok.

Ha nem élsz a fórumtárs által kínált lehetőséggel akkor ott van a teszt szerver és a sandbox. Ott ingyen kipróbálhatod a kliensen belül megvásárolható tankokat. Löwét biztos ki tudod ott próbálni, super pershing és a caernarvon ax lehet hogy szintén megvehető ezekben most nem vagyok biztos, defender és lt-432 sajnos próbálható ki ilyen módon.

#222197 Khaosz55
Az olasz nehéz ág sokak szerint pocsék. Szóval a közepeseket ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#222200) Nyugis válasza Khaosz55 (#222197) üzenetére


Nyugis
senior tag

bármelyiket is választod egy dolgot tudj: az olaszokat kb bárhol belövik. tehát ott igen komoly páya ismeret kell és taktikai érzék, hogy kire mikor mehetsz rá, számolni a töltés idöt stb...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.