Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#222901) Nyugis válasza Szibilla (#222897) üzenetére


Nyugis
senior tag

hát nem tudom, nekem semmi bajom a defenderrel!
abszolúte OP
ez egy mai köröm pár perces.

nem a tankkal van a baj, - az abszolute rendben van - hanem a sok retkes nyomorékkal akiknek van pofájuk egyáltalán beloggolni a játékba.
és itt jön ki az, hogy hiába az egyéni teljesítmény, ha a többiek SEMMIT nem tesznek hozzá - zero sebzéssel el halnak.-

[ Szerkesztve ]

(#222902) dokee78


dokee78
félisten

Van ettől a játékostól lejjebb?
[link]

(#222903) Szibilla válasza Geller72 (#222900) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Haladunk, haladunk, de Róma sem 1 nap alatt épült. :)

Nyugis: Persze, kiadja néha...gondolom nem volt arty. :) Hja és milyen setup-pal használod? Legénységi skillek? Lehet amúgy, hogy nem a tankkal van baj, tudtam, hogy kockázatos megvenni, mert utálom az orosz tankokat, pontosabban azt a Holdat el nem találó ágyút rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#222904) tasiadam válasza dokee78 (#222902) üzenetére


tasiadam
veterán

Exem is jobb volt ennél, pedig (bocsánat) eléggé béna volt benne :D Szerintem ő is egy mezei 5+ éves, leül fater gépéhez, tudja h van 3 gomb, játék, jobb és bal klikk és kb ennyi

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222905) köpet válasza Szibilla (#222903) üzenetére


köpet
aktív tag

Anno én is utáltam az oroszok jó részét, a KV-3-at, KV-85-öt, IS-t a 122-es löveggel, még a T-34 85-öt is, mert képzetlen legénységgel mentem és felszerelést se használtam, no meg azt se tudtam hova kellene lőni sokszor. Sokáig használtam pl az IS-t a 100mm ágyúval, ami pontosabb volt és elég gyorsan is töltött, de a jó világ akkor jött el, amikor már rá tudtam tenni 1,5-2 skill-t a legénységre és lett pénz ventire, IRM-re, stabilizátorra.
A rémálom 122-es löveg, ami régen 3-ból kétszer mellément ordas módon most kb. 80%-ban betalál és 10mp alatt tölt be, elképesztő a különbség. BIA+pontosságot növelő skillek vannak a lövegkezelőn és a vezetőn, venti-IRM-töltésgyorsító a felszerelés, valami ilyesmivel érdemes lenne megpróbálni a defendert is (ha nagyon rá akarsz menni a pontosságra, akkor a forgási mechanizmus mellé lehet stabilizátort rakni a rammer helyett, nálam az Emil ettől táltosodott meg).
Az IS az egyik kedvenc gépem lett a nagy löveggel, a KV-2 is tényleg fun, pedig örömtáncot jártam amikor eladtam, hogy megvegyem a következőt, alig vártam hogy túl legyek rajta.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222906) Szibilla válasza köpet (#222905) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Meglátjuk majd, köszi. Most még a KV-3-at is a 100-as ágyúval használom, már ha rávisz a lélek, hogy elinduljak vele. A KV-1S egyébként egészen jó volt, aránylag jól mozgott is, ágyúja is közelebb állt az általam kedvelthez.

[ Szerkesztve ]

(#222907) köpet válasza Szibilla (#222906) üzenetére


köpet
aktív tag

Ha a gyorstüzelők jönnek be érdemes lenne majd megnézned az angol nehezeket is.
Tier 8-tól nagyon jó tornyozós gépek, pontos és gyors ágyúval, előtte kicsit megosztóbbak a lassúságuk miatt, de van, aki szereti őket.
A KV-3 sem rossz egyébként, a tornya egész használható, legénység és felszerelés függvénye az, hogy eltalál-e valamit sajnos. Nemrég megosztott itt valaki egy replay-t vele, IS-7-ből átrakott sok skill-es legénységgel, én se hittem volna hogy mire képes jó kezekben az a vas.
Nekem sem volt semmi ilyesmire pénzem anno, mert inkább új tankot vettem eladva a régieket; ma már nem akarnék annyira rohanni, mert pont tier 6-7 körül kezdenek fontosak lenni ezek a dolgok, afelett meg szó szerint életbevágó.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222908) tasiadam válasza köpet (#222907) üzenetére


tasiadam
veterán

nekem az utolsó emlékem a KV3-al az a 1.0 patch elöttről van, és a tigrist nem volt képes szemből átlőni. Akkor volt a porsche tiger meta asszem. Na az kellemetlen volt.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222909) h1mpi válasza joergie (#222887) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi majd még este jövök ezzel kapcsolatban vissza, mert még mindig nem 100-as csak berakok képeket mire gondolok :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#222910) köpet válasza tasiadam (#222908) üzenetére


köpet
aktív tag

Most is 175mm az átütés, ami nem mindig kellemes, de a 390 alfa kárpótol (ha sikerül célba juttatni persze). A gold valami 210mm, ha jól emlékszem, az se sok.
A P tigris meg 200mm elöl, ha jól emlékszem, talán a tornya 100 körüli. :F

[ Szerkesztve ]

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222911) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
Sheridan vagy az AMX 13 105 a jobb választás ? Mindegyik előtt vagyok 9-es szinten jelenleg.

(#222912) po1son válasza Khaosz55 (#222911) üzenetére


po1son
addikt

Szia, jelenlegi 10es metaban kb mindkettő free dmg, ha kicsit passzívan játszol, akkor meg a saját csapattársaidtól kapod az ívet chatbe vagy lökdösnek. Amx-el egyébként könnyebb játszani a light szerepkört, a sherdian inkább med-light hibrid, ennek megfelelően azon jobb ágyú is van.
Egyébként nem lennének rosszak csak a 10es EBR ellen nem tudják felvenni a versenyt.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#222913) CirrMee válasza joergie (#222894) üzenetére


CirrMee
addikt

Frontlány' is ad tokent? Most futó BP alatt nem lesz már meg a 9 nekem.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#222914) zodo


zodo
nagyúr

Elmennek a jó ku......ba.
Jó szórakozást! :(((
Mit kompenzál, már wn8-ra is szopj@ a wr-t?

(#222915) po1son válasza CirrMee (#222913) üzenetére


po1son
addikt

Aki dob most privát üzenetben nekem egy refferal invite linket, nyer magának egy régi inaktív játékost toborzó programba, aki most újra játszana.
Én nem tudom meghívni, mert jelenleg mással csinálom és egy játékost enged a rendszer.

Szerk: bocs, ez közösbe ment, nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#222916) popey37


popey37
addikt

a kis optimista wg: nem toborzott legénységed van, el lesz távolitva 2100.01.01.
a kis hülye azt hiszi menni fog a játék 2100-ban? ekkora retard barom fejlesztő csapatot sem láttam még.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#222917) Barret001 válasza dokee78 (#222902) üzenetére


Barret001
addikt

Ne viccelj már! :) Ez egy erős közepes játékos:) Piros wn8? OP szint!

(#222918) emre válasza zodo (#222914) üzenetére


emre
veterán

én meg egyre csak fejlődök mióta letettem :))

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#222919) Szibilla válasza köpet (#222907) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Az lesz a fő ágam, de át akarom ugrani a lassú ócskavasakat, ehhez gyűjtöm a rajzokat és a free XP-t, inkább küzdök a stock tankokkal más ágakon, hogy a Caernarvon már jól felszerelve induljon majd.

Mi az az IRM? A sima célzásgyorsító? Ha igen, nem jobb ahelyett a forgási mechanika?

Biztos csak nekem fura és tudom, ez legyen a legnagyobb bajom, de a leginkább logikátlan dolog ebben a játékban nekem az, hogy a legénység elfelejti kezelni a korábbi tankokat, amikben használva voltak. Ennyire szenilis még én sem vagyok... :)

(#222920) po1son válasza po1son (#222915) üzenetére


po1son
addikt

Már tárgytalan, köszi aki írt :R

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#222921) nomic


nomic
aktív tag

KV-2-vel nincs olyan, hogy top tier és bottom tier, mindig te vagy a legnagyobb. :P

Szegény T-34-85, menet közben, toronyforgatással snapshotból kupolán lőttem, úgy, hogy félig fedezékben volt. :DDD Russian bias

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#222922) popey37 válasza Barret001 (#222917) üzenetére


popey37
addikt

bakker ennyi tizesem még nekem sincs. :C :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#222923) köpet válasza Szibilla (#222919) üzenetére


köpet
aktív tag

Az IRM a fejlesztett forgási mechanizmus (improved rotation mechanism).
A Caernarvon se lesz villám, de nem is fájdalmasan lassú. Az a baj, hogy a stock tankok minél feljebb mászol egyre nagyobb szenvedéssel lesznek fejleszthetők, egy rémálom, mire az utolsó modul is helyére kerül és értelmet nyer a vas. Az oroszoknál általában az alap lánc elbír mindent, nem kell azzal kezdeni, az is előny.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222924) Barret001 válasza popey37 (#222922) üzenetére


Barret001
addikt

Na ugye,hogy ugye? :)

(#222925) Szibilla válasza köpet (#222923) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Vagyúgy, köszi.

Igen, láttam, hogy emelkednek a költségek. Ez van, nincs ezzel baj.

(#222926) nomic válasza köpet (#222923) üzenetére


nomic
aktív tag

Ezt a láncos dolgot egyébként úgy szoktam csinálni, hogy amíg nem fullos a tank, addig használom azt a HP növelős felszerelést (improved hardening a neve asszem). Fel kell áldozni egy slotot, de cserébe nem kell lánc a fullozáshoz, és később le lehet cserélni, amikor a már életképes tankkal kihúztad a láncot.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#222927) Geller72 válasza Szibilla (#222919) üzenetére


Geller72
veterán

Lehet, hogy a cérna csalódás lesz... :U. Teljesen más játékstílust igényel, mint az azt megelőző összes tank.

(#222928) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Szerintetek van arra esély, hogy leárazzák a Battle Pass -ban a növelt jutalmakat? Jelenleg 2500 arany az ára, azon filózok, hogy érdemes-e várni. Korábban ez hogyan volt?

(#222929) nomic válasza Geller72 (#222927) üzenetére


nomic
aktív tag

Első normális tank azon az ágon, nem hinném, hogy zavarná. :DDD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#222930) zodo válasza Baltazár123 (#222928) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem, nem volt ilyen.

(#222931) Baltazár123 válasza zodo (#222930) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Kösz, én is kicsi eséllyel gondoltam. Akkor ahogy meglesz(lehet) a 9 token már növelek is :)

[ Szerkesztve ]

(#222932) zodo válasza zodo (#222914) üzenetére


zodo
nagyúr

Banolnák csak a min. 10 percig kempingelőket és botokat, nem sok játékos maradna.

(#222933) Baltazár123 válasza zodo (#222932) üzenetére


Baltazár123
senior tag

szőnyegbombázást nekik, ha nem hagyják el a 2x2 négyzetrácsot 5 percig, kivéve ha sebző lövést leadtak vagy kaptak vagy spotoltak, ilyesmi aktivitás volt :)

(#222934) zodo válasza Baltazár123 (#222933) üzenetére


zodo
nagyúr

Minimum.

(#222935) Barret001 válasza Baltazár123 (#222933) üzenetére


Barret001
addikt

A régi szép időkben legalább ki lehetett lőni őket :) Ezt is elvette a wg...

(#222936) SyMbioTe válasza Barret001 (#222935) üzenetére

Több kár volt a TK-ba mint haszon, jobb hogy kivették...

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#222937) Malachi


Malachi
addikt

ezt magyarázza el valaki. nem számoltam pontosan, olyan 30+ meccset játszottam ma. 3 győzelem. 3. ez hogy jön ki? folyton ugyanazt csinálom. TD, scout, arty, felváltva. minden csapat kamikaze. 3 perc alatt vége, értelmetlen szar meccsek. ezt magyarázza el valaki, hogy ez nem szándékos, hogy nem direkt pakol folyton 0 skill csapatokba. majdnem biztos vagyok benne, hogy figyeli a chatet és majdnem biztos vagyok benne, hogy figyeli fizetek-e vagy nem. ja és persze a szar csapatokban folyton top3 vagyok, de minek. megvolt a rekord is ma, úgy rohantak át rajtunk 15-1-re, hogy nem egészen 3 perc telt el.

persze én vagyok a marha, hogy még próbálkozom, mert oké elkezdem mindig, hogy lazítok egyet... aztán kikapunk. aztán kikapunk. és megint. és kikapunk. és akkor már maradok, hogy nyerjünk végre. aztán kikapunk. van egy legénységi tagom egy tier7 tankban, gondoltam kipörgetem rá is a brothers in armst, mert jó lenne. 81%-on van. megmondjam, mennyi xp kell a 100-hoz innen? 40000. NEGYVENEZER. megmondjam, mennyi az átlagos ilyen vesztes gagyi csatákban nekem? 300. három száz. háromszáz.

soha a büdös életben nem lesz meg, pedig ez egy piti semmi, egy nudli skill. és jönnek szembe folyamatosan a csupa lila tankok és eh. pedig annyira jó kis játék lehetne ez komolyan. és minden alkalommal egy óra alatt eléri, hogy kapkodó idegbeteg legyek és nem azért mert béna vagyok, mert az oké, azt tudom meg elfogadom. de öcsém. 30+ csatából 3 nyertes úgy, hogy eddig pluszban voltam? ugyan már.

ugyan már. mindegy. bocs. inkább offba is teszem. aztán most már tényleg hagyom ezt az egészet, megyek vissza konzolra, ott legalább tudtam játszani úgy is, hogy ha régi prokkal kerültem szembe. itt... teljesen esélytelen. őszintén mondom, sokkal rosszabb a játékélmény PC-n mint konzolon. nyilván azért, mert itt sokkal több mindenért lehet és kell fizetni. csak az számít, hogy mennyit perkálsz, a többi le van ejtve. elég volt. bocs még egyszer. további jó "játékot".

(#222938) Nyugis


Nyugis
senior tag

Valaki olvassa a WG offical fórumot?
mik a vélemények az 1.13- ról PTR szerveren megélt tapasztalatok alapján?

(#222939) Barret001 válasza Malachi (#222937) üzenetére


Barret001
addikt

A winrét a wot szerint egy "adható" feature :D Nem napi ciklusban jár! Több hónapos időközökben gondolkodj! Én most nyerőben vagyok,több mint 1 hónapja! Belépek a játékba,és nyerünk! Nem kell érte tenni semmit.Nekem is szokott szopó időszakom lenni időnként.(hónapokig) Aztán vissza tornászom magam,és kezdődik ujra:D Ez a WOT,így működik. Ez az enyém,nézd meg alul a csataszámot...Szabályos hullámvasút.

[ Szerkesztve ]

(#222940) köpet válasza Malachi (#222937) üzenetére


köpet
aktív tag

Én ezen már nem nagyon húzom fel magam, egyszer lent, egyszer fent, és bár többnek tűnik a sz0pás a jóságoknál és ritka trének érzem magam sokszor a wn8 megyeget felfelé.
RNG+MM, ez van. Tegnap char futur egy tárból egyszer volt képes eltalálni egy álló renegade kupoláját ~200 méterről, 3 percnél 0-13 volt az állás, a hátralévő fél percben még egy sebző találatot tudtam bevinni, úgy szedtek szét mint a sörét a verebet.
Én nem vagyok elég jó ahhoz, hogy ezeket a szitukat kompenzáljam, de remélem, hogy egyszer az az idő is eljön. Próbálom az eredményeket nézni, és tanulni a hibákból.
És ha fáj nem erőltetem. :)

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#222941) jr1994 válasza joergie (#222877) üzenetére


jr1994
addikt

Ez elég jelentős változás, meglepő hogy ilyen kevés szó esik róla.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#222942) nomic


nomic
aktív tag

Leparkoltam.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#222943) Nyugis válasza nomic (#222942) üzenetére


Nyugis
senior tag

nem rossz!
én meg a svéd acélt fejlesztegetem a TOP TREE keretein belül!
4,3K sebzés! tetszik! szépen adja! :B

[ Szerkesztve ]

(#222944) joergie válasza jr1994 (#222941) üzenetére


joergie
őstag

Az még hagyján, de artynál most 3féle lövedék van, 3 féle parabolaívvel és lövedéksebességgel(tehát van ahova AP-val nem, de HE-val be tudok lőni). visszahozták a régi arty AP pentrációt, conqeror GC pl 370mm körül van asszem.
obj261 ap-val valami pocsék ívben tudtam csak lőni, viszont elég gyorsan odaért a skúló(612m/s). Közben pedig írja a játék, hogy az adott pontra, ahova célzok melyik típusú lövedék mennyi idő alatt ér oda(pl 2.1sec).
obj 261 dupla intuition 99%-on (mindkét töltő emberke) 8.6sec alatt vált nálam ammot.
Ja és sokkal jobbak az fps értékeim a tesztszerveren.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#222945) Aljasvip válasza Nyugis (#222943) üzenetére


Aljasvip
senior tag

A T10-est imádni fogod, ha meg tudod szokni ezt a játékstílust, vagyis a siege mode-ot és a tényt, hogyha szar a csapatod, akkor áshatod a sírodat. :K

(#222946) tasiadam


tasiadam
veterán

Welcome to World of Tanks, we got: -Bullshit RNG and Russian Bias -Overpowered Premium Tanks because the game is free to play -Rapid Baguette Delivery Service Cars And Most Importantly -Arty that lowers your will to live by an average of ~48%

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#222947) fradi81


fradi81
veterán

Gladys7129 (5:06:49) Hello :)
Gladys7129 (5:06:50) You invite me to play -> I create a new account and perform referral tasks on it -> You get a Tier 8 Premium Tank and 1500 Bonds =O
Gladys7129 (5:06:50) I will help with the passage of the 7th season of the referral program as a recruit Gladys7129 (5:06:51) More details can be found by clicking on the handshake in the lower left corner of the hangar
Gladys7129 (5:06:52) If you are interested - write to Telegram or to the website using the links below, I answer all the questions there ;)
Gladys7129 (5:06:53) Telegram: *****
Website: *****

gondolom ez valami átverés akar lenni.

moto g72, Ninebot d28e

(#222948) Nyugis válasza fradi81 (#222947) üzenetére


Nyugis
senior tag

átverés? nem inkább lehuzás.
fizess és megcsinálja a referál programot neked. vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#222949) popey37 válasza joergie (#222944) üzenetére


popey37
addikt

ez most komoly, hogy lesz normális átütése az artáknak?
mert a mostani 50-80mm semmit sem ér még papirtank ellen is ritkán adja be.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#222950) nomic válasza popey37 (#222949) üzenetére


nomic
aktív tag

Igen, lesz AP lőszere az artyknak, tier 10ben 300 feletti átütéssel és 600 körüli sebzéssel.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.