Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#216551) ollie válasza jano_77 (#216550) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minél magasabb tierben vagy, annál nehezebb sok xp-t szerezni, artyval TD-vel meg hatványozottan, mert nem magadnak spotolsz, konkrétan csak fele annyi XP-t kaptál, mintha magadnak spotoltál volna.

***

(#216552) jano_77 válasza ollie (#216551) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nézd már meg kérlek, hogy az előttem lévő hsz-ban mit írtál le!? Saját szavaidnak mondasz ellent!? :U - ok látom, hogy a Boroskóláról volt szó, arra írtad, hogy tier10-ben játszva könnyebb. :R
De azt akkor sem értem, hogy miként lehet a két csata egyaránt 3.osztály?!?
2390 dmg+3K stun vs 867dmg+415 stun ?!? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216553) ollie válasza jano_77 (#216552) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs ellentmondás, minél magasabb tierü tankban vagy, annál nehezebb sok XP-t szerezni. De úgy a legkönnyebb, ha te bottom tier vagy.

***

(#216554) jr1994 válasza jano_77 (#216550) üzenetére


jr1994
addikt

Azt a tényt úgy tűnik sokan hajlamosak elfelejteni, hogy a kapott xp jelentős része a csapat által kiosztott összes sebzés alapján adódik. Ezért kap több xp-t tier 10-ben a nullázó bot, mint tier 3-ban, és ezért kaptatok most is kevés xp-t, mert nem lőttetek ki minden tankot.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#216555) vJokka válasza jano_77 (#216550) üzenetére


vJokka
aktív tag

Sok ellenfél élve maradt, és feltehetőleg sok damázs is benne maradt a csatában, azért kaptatok kevés XP-t.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#216556) peterson79 válasza jr1994 (#216554) üzenetére


peterson79
őstag

Azta, ezt nem is vettem észre. Most megnéztem megint a képet. Akiknek nem sötétebb a neve, azok maradtak életben, ugye?
Régebben volt egy csatám ahol egy srác beírta, öljünk meg mindenkit, több XP. Ez addig a pillanatig valahogy le sem esett, pedig annyira egyértelmű.

(#216557) peterson79 válasza jano_77 (#216552) üzenetére


peterson79
őstag

Ha nagyon kíváncsi vagy a szokásos helyen megnézheted. Elég nagy a szórás szerintem, de fejböl nem tudom mennyi a határérték. Játékosok 65%-nál kellene jobban teljesíteni, akkor adja meg a 3-ad osztályt?

(#216558) jr1994 válasza peterson79 (#216556) üzenetére


jr1994
addikt

Pontosan :) 5 ellenfél maradt élve a kép szerint.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#216559) po1son


po1son
addikt

Na erre kíváncsi leszek ki lesz a befutó a második helyre, elégé szoros, fura hogy a lengyel srác, akit mindenki az utolsó helyre rangsorolt volna, lehet ő lesz a 2. helyezett.
Úgy látszik mégsem olyan rossz játékosok a polakok vagy csak sokan vannak:? ;]

Szegény Orzanel-t sajnálom, persze tudom nézettség ügyileg brutálisan jól járt, de egy unqiumnak nagy lelki vívódás utolsó helyen lenni úgy, hogy az előtte lévő is 2x több ponttal rendelkezik.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#216560) popey37 válasza po1son (#216559) üzenetére


popey37
addikt

szerintem ez előre le van vajazva.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#216561) Djuree válasza po1son (#216559) üzenetére


Djuree
félisten

semmit nem jelent ez a sorrend. nem azt mutatja ki milyen jatekos, en pl egyiket sem ismerem, nem nezek ilyeneket inkabb jatszok a keveske szabadidomben, itt irtatok h dakihoz erdemes csatlakozni igy o lett. szerintem sokan voltak igy mint en. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216562) Gyuri27 válasza po1son (#216559) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ennek igy lófasz értelme van. Múltkor is az volt. Hiszen minél többen vannak egy csapatban annál több pont jön. Nem is csodálom, hogy igy streamerek nem adják a neveket ehhez.
Jobb lett volna ha mindenki jelentkezik. Aztán az össz létszámot 4 fele dobják és besorolnak. Ennyi.

Amd - Radeon - Ryzen

(#216563) po1son válasza popey37 (#216560) üzenetére


po1son
addikt

Azért érdekesek a mostani helyezések, mert twitch követőknél teljesen más lenne a rangsor.

1. Circon - 135.8 e
2. Dakillzor - 100.1 e
3. Orzanel - 97.8 e
4. NewMultiShow (Twitchen ez a neve) NewMulti2k - 58.9 e

Gyuri27 - Én rögtön első nap Dakit választottam, lehetett sejteni hogy a lilák őt fogják választani a fame miatt. Első pár nap elég nagy előnyre tett szert, én aktívan játszottam a móddal és élvezett volt a játék, kb soha nem vesztettem, mindig OP csapattársaim voltak. :DDD

Viszont az esemény közepe óta tényleg csak az kedvezett Dakinak, hogy a játékosok nagy része őt választotta és így jöttek a pontok dögivel. Tegnap játszottam vele megint, de össze-vissza ment mindenki, nem szépen együtt mozogva falkában, mint az első napokban.

Djuree - Nem írtam olyat, hogy a streamerek wn8-hoz van kötve a sorrend. ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#216564) peterson79 válasza po1son (#216559) üzenetére


peterson79
őstag

Valószínű csak az miatt vállalják, a nézettség.
Circon-t választottam és megint feliratkoztam rá. Egy idő után meguntam a stream-jeit. Daki valamiért nem szimpi, Orzanel abszolút nem az, néztem pár adását. A lengyelt egyáltalán nem ismerem.
Circon tegnapelőtt mikor streamelt akkor ecsetelte, hogy neki tetszik a festés, a többi dekor, a hangok amiket felvettek és még valami, de az nem derült ki számomra, hogy miért vállalta. De lehet elmondta ezt is. Vagy 10 órát streamelt egyhuzamban, abból kb 2-őt néztem aznap, de közben Én is játszottam - egyszer majdnem fel is borultam emiatt :D - meg ugye egész héten nyomták több 10 órán át. Neki volt kirakva ilyen adat, hogy napi új feliratkozók száma, azt hiszem 50-60 körül volt minimum, de lehet sokkal több.

(#216565) paler


paler
aktív tag

Somua SM prém tank szerintettek megérné megvenni kredit farmolásra?

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#216566) po1son válasza paler (#216565) üzenetére


po1son
addikt

Kredit farmolásra szerintem jobban jársz egy Strv S1 vagy WZ-120-1G FT.
Régen volt egy jó kis statisztikai oldal (vbaddict.net), ahol meglehetett nézni mivel mennyit lehet farmolni átlagban, sajnos már nem él az oldal, de ez a kettő tank biztos az élmezőnyben volt.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#216567) hulp01 válasza jano_77 (#216550) üzenetére


hulp01
senior tag

Valaki nemrég linkelt egy ruszki honlapot, ahol meg lehet nézni, hogy melyik tanknak mennyi xp-t kell szerezni a master fokozathoz. Azon tök egyértelműen látszik, hogy szinte mindenhol a t10-es, majd a t9-es arty-k vannak alul. T92-vel konkrétan 1000 alatt van. Gondolom nem véletlenül. Baromi könnyű velük játszani, xp farmolásra viszont nem igazán ezek valók. Eleve nem saját spotot lősz, ahogy mások is írták. Nekem pont a napokban lett meg a master a T92-re:

Bár a stun kevesebb, de a sebzésem majdnem kétszer annyi, mint neked. És két tankot is kb. 10 méterről direktben lőttem ki. És neked amúgy killed se volt, ami eléggé számít azért. Elég őrült egy csata volt amúgy. És a vicces (ahogy korábban is írtam), hogy ez még mindig nem lenne elég az obj260 15-ös küldetéshez. Szóval bocs, de szerintem egy t10-es arty-val nem volt egy különösen jó kör a tiéd.

(#216568) D1Rect


D1Rect
félisten

Most akkor ki kell ütni a lvl10-et, hogy értelme legyen az eventnek?

(#216569) Thrawn válasza D1Rect (#216568) üzenetére


Thrawn
félisten

:K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#216570) po1son válasza D1Rect (#216568) üzenetére


po1son
addikt

Ha kell a parancsnok, akkor a saját előrehaladásodnak el kell érnie a 10. szintet, nem elég csak a csapatszint.
Tipp: Daki este 6-8 óra között szokta benyomni a Morale Boost-ot, akkor dupla pont jár minden esetben, érdemes akkor farmolni a pontokat (ha persze őt választottad)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#216571) D1Rect válasza po1son (#216570) üzenetére


D1Rect
félisten

Milyen parancsnok?
Igen, őt választottam topik alapján.

(#216572) po1son válasza D1Rect (#216571) üzenetére


po1son
addikt

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#216573) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Mai első csatának nem is rossz :)

(#216574) hulp01 válasza po1son (#216570) üzenetére


hulp01
senior tag

7 és 9 között van a morale boost már egy hete Dakinál. Talán első két nap volt 8-10-ig.

(#216575) D1Rect válasza po1son (#216572) üzenetére


D1Rect
félisten

Tehát 1db parancsnok bármilyen nemzetiségből?

(#216576) Pug válasza D1Rect (#216575) üzenetére


Pug
veterán

Igen, olyan naciohoz osztod be, amilyenhez szeretned.

(#216577) ollie válasza po1son (#216559) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sokan játszanak a lengyeleknél, és olyan hírek is szárnyra röppentek, hogy lefizet embereket, hogy sokat játszanak a csapatában (5000 goldot kapnak).

***

(#216578) D1Rect


D1Rect
félisten

A kölcsön tankokból "kilophatom" a személyzetet?

(#216579) Pug válasza D1Rect (#216578) üzenetére


Pug
veterán

Persze, elvileg ha nem veszed ki oket, de van a barakban helyed, akkor is maradnak.

(#216580) D1Rect válasza Pug (#216579) üzenetére


D1Rect
félisten

Cool, thx.

(#216581) po1son válasza ollie (#216577) üzenetére


po1son
addikt

LoL, lesz itt sok pofára esés akkor a lengyeleknél, ha ez igaz. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#216582) kchryss


kchryss
addikt



Azta kurva milyen csatát ment az előbb Skill.
Mountain pass, fészeképítős 200 iq-s bokor használós, pool medál, kolobanov.
0:40:30-tól

(#216583) kchryss válasza Gyuri27 (#216562) üzenetére


kchryss
addikt

Neked soha semmi nem tetszik, semminek nincs értelme. Ha úgy csinálták volna ahogy írod akkor meg azért sírna mindenki hogy nem látszik az eredményen hogy melyik streamer mennyire népszerű.
A verseny sokadlagos szempont. Streamerek nem adják a nevüket hozzá? LOL. Jó nagy marhaságot írtál. Egyetlen streamer van aki nem adta hozzá a nevét mert túl sokat gondol magáról és megkérte az árát. Az összes többi streamer sorban állt a lehetőségért és teljesen ingyen vállalták. Nekik ez egy vissza nem térő lehetőség és csak jól járnak vele függetlenül a helyezéstől. Bekerülnek a kedvenc játékukba arccal, új követőket szereznek, népszerűsítik magukat és a rajongóikat megajándékozzák a lehetőséggel hogy megszerezzék őket játékon belül.

#216563 po1son
Newmulti egyszerre streamel twitch-en és youtube-on. Inkább a youtube-os számait érdemes nézni ott kétszer annyian nézik élőben és 281 ezer feliratkozója van ott.
Rá egyébként pont azt írtuk itt a fórumon az event előtt sokan hogy kiszámíthatatlan és hogy okozhat meglepetést.

(#216584) hulp01 válasza kchryss (#216582) üzenetére


hulp01
senior tag

Ez durva volt. De az, hogy az arty egyszer sem próbálta meg blindshotolni a bokorban....

(#216585) kchryss válasza hulp01 (#216584) üzenetére


kchryss
addikt

Egyfolytában blind shotolták csak nem jó helyen. Az hitték a fák mögött van. :)
Egyébként így sem sokon múlott hogy elmenjen az egész csata az arty-n. Egyetlen egy lövést kapott az egész csata alatt, de az majdnem elvitte full hp-ról ...

Vicces visszaolvasni hogy valaki beírta neki amikor a fészket építette, hogy "prepare for loose" mire azt válaszolta hogy "no, prepare for def" és milyen nagy különbség van a kettő között. Ő már akkor tudta hogy onnan még megnyerheti a csatát és csak onnan nyerheti meg. Persze kellett hozzá szerencse és az ellenfél bénázása, de meg kell teremteni a lehetőséget hozzá hogy élni tudj a szerencsével. Nagyon szépen használta a fákat, profi TD játék volt.

[ Szerkesztve ]

(#216586) po1son válasza hulp01 (#216574) üzenetére


po1son
addikt

Értem, tehát azért ment tegnap is 6 óra után és most is azért megy már negyed órája :DDD

kchryss 216585 - Fuuu régi accuntomon e25-el görénykedtem ekkorákat, rengeteg csatát lehetett vissza hozni vele úgy, hogy az enemy tankok már sokszor 50-100 méter közötti távolságban voltak tőlem, csak dupla bokor kellett. :))

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#216587) ollie válasza kchryss (#216582) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem semmi. A vége különösen tetszett, amikor elindult a híd felé, és mondta, ha fogadnia kéne, akkor ott vár az arty, és tényleg ott volt.

***

(#216588) ollie válasza hulp01 (#216584) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dehogynem, egy csomót lőttek.

***

(#216589) Moleman válasza kchryss (#216585) üzenetére


Moleman
addikt

Ez csodálatos volt, köszi!
Az fogalmazódott meg közben bennem, hogy minek játszom én, inkább nézném őt, amennyi időt naponta rászánok. Ő valószínűleg folyamatosan azt közvetíti, ami miatt szeretem a játékot, nekem viszont csak szenvedés és időpocsékolás, főleg prémium nélkül, így még előrehaladás sincs.

(#216590) Djuree válasza hulp01 (#216584) üzenetére


Djuree
félisten

szerencséje volt na, nem rajta múlt ez hanem az ellenfél csapaton. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216591) notika77 válasza Djuree (#216590) üzenetére


notika77
senior tag

Éppen hogy rajta múlt, mert ha nincs ott, nem ez lett volna az eredmény!

(#216592) Djuree válasza notika77 (#216591) üzenetére


Djuree
félisten

na igen de nem o jatszott jol hanem az ellenfel szarul. :D nagyon nagy hibakat csinaltak folyamatosan...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216593) Balcsix


Balcsix
senior tag

Ez a Team Clash jó kis event lett (Daki csapatának), bár mindig is szerettem a 7v7-es játékmódokat. Végre 95%-ban értelmes csapatot kapok, ez elég hihetetlen, de így elég élvezhető a game. :D

BTW elértem a 10-es szintet. Dakit az event végén kapjuk meg?

(#216594) jano_77


jano_77
nagyúr

Mekkora egy retkes trógerbe futottam bele az iménti csatámban!
InsiderGlimmel_NrVaX a játékos neve, nem bot játékos, mert 3GM-os AMX50B-e, amivel nem tudom miért, de a csata elején nekem jött, majd folyamatosan tolt volna bele a tóba! Hiába kértem segítséget, senki nem foglalkozott velem, velünk! Bele lőttem egyet - 10-es BC artyval - de nem hatotta meg. Gondoltam majd elgurulok és ott hagyom. Jött utánam és tovább inzultált! Bele lőttem újra, majd kilőtt, mert bekékültem. Jó régóta nem sikerült már bekékülnöm - gyakorlatilag mióta nem lehet sebezni csapattársat! Nem is értem, hogy ez most hogy jött össze?!? :F :W

REPLAY - érdekelne, hogy szerintetek mi az anyjáért jött nekem , majd a másik artynak a nyomorék!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216595) notika77 válasza jano_77 (#216594) üzenetére


notika77
senior tag

Aki artyzik, ne csodálkozzon, ha a játékosok kifejezik a szeretetüket irányukba!

(#216596) BÁ Nutrition válasza Balcsix (#216593) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem ma nem volt tul sok orom benne, max 30% winrate lett, de elozo napokon elvezheto volt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#216597) Djuree válasza notika77 (#216595) üzenetére


Djuree
félisten

én is észrevettem már, régen mikor még volt teamkill sokan ki is lőtték őket a csata elején.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#216598) jano_77 válasza notika77 (#216595) üzenetére


jano_77
nagyúr

Menjen el az anyjába az összes hozzá hasonló nyomorék, erre csak ezt tudom írni! Mi a qma anyját zavarja őt, hogy ott vagyok és próbálnám segíteni a csapatot!? Tetves rohadék :W :o
Elküldtem a WG-nek a replay-t és megírtam, hogy az esetet és kértem, hogy tiltsák ki azonnali hatállyal.

szerk: amúgy nem jó kedvemből megyek artyval, ezt elhihetitek :W :(((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216599) jano_77 válasza jano_77 (#216598) üzenetére


jano_77
nagyúr

Meg is jött a válasz a WG-től! Remélem ez azt jelenti, hogy a tetvet már ki is zárták!
"Greetings farkasjano,

Thank you for contacting Wargaming EU Support.

I apologize that you have experienced this kind of behaviour. I know how this can ruin a perfectly good game.

Please note that we cannot disclose details of the suspension against InsiderGlimmer_NrVaX(Smietankistador99) or any other players, however, with the evidence that you have provided, we can assure you that appropriate measures have been taken and enforced. Please know that In order to maintain a fair and fun gaming environment for our community and to avoid naming and shaming, we keep this information private.

Thank you for your report - our community is one step closer to be as nice as it can be.

If you have any questions/concern, don't hesitate to contact us back. Also, please do not forget that you can visit our World of Tanks FAQs here.

Keep on dominating the battlefield Commander!

Best regards,"

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#216600) jano_77


jano_77
nagyúr

DAKI már megkapta saját magát mint parancsnok! Nem csak event után kapjuk meg? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.