Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#217851) kchryss válasza jano_77 (#217850) üzenetére


kchryss
addikt

2-es, 3-as, 4-es képen azért nem sebeztél mert retardált voltál és kumulatívval lőttél, 2-es és 3-asnál egyértelmű rétegelt páncél, a 4-esnél meg pont múltkor említette valaki iyouxin-tól hogy kumulatív könnyebben pattan kis szögben mert nincs normalizáció. Ez a három találat mind valószínűleg sebző lett volna alap lőszerrel, így jár a gold noob. ;]
Az 1-es képen nem látom jól hogy mit milyen szögben találtál el.

[ Szerkesztve ]

(#217852) notika77 válasza kchryss (#217851) üzenetére


notika77
senior tag

:K
És az elsőnél is a szöggel van a gond. Az a keresztbe cső valószínűleg csak textúra, nem hitbox.
Illetve lehet, hogy simán csak túl vastag volt a 45mm-es páncél ebben a szögben.

[ Szerkesztve ]

(#217853) jano_77 válasza kchryss (#217851) üzenetére


jano_77
nagyúr

Értelek MESTER: tehát a 240 mm-t átütő lőszer az nem okoz semmit, de a 190 mm az sebzett volna! Minden világos, legalább mint néger asszony picsáján a májfolt. :R
T30-nál hátul van vmi átvezetés, talán a kipufogókat eltakaró akármi, azt találtam el. :F

Amúgy rám sok minden elmondható: nagy pofájú, időnként arrogáns, csicsás a wot felületem, sokszor dühöngök, hisztizek, állandó jelleggel tiltanak chat-ről, DE azt hogy gold noob lennék azt nem! Ha mindenki annyi goldot lőne, mint én, szintén sokkal játszhatóbb lenne ez a szar játék! :U De köszi a "normális" hozzászólásodat! :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217854) notika77 válasza jano_77 (#217850) üzenetére


notika77
senior tag

Te tetted be a képeket, hogy 8 lövésedből 7 arany volt és 1 pedig HE. Ezeket a lövéseket ráadásul a komolyan páncélozott 1390-re, T30-ra és 2 arty-ra adtad le :)

(#217855) kchryss válasza notika77 (#217854) üzenetére


kchryss
addikt

A gwe100 mondjuk tényleg komolyan páncélozott. A test oldala többszörösen rétegelt, simán lehet 1000mm felett az effektív értéke és nyeli a heat-et és repeszt is.

(#217856) 3 válasza peterson79 (#217841) üzenetére


3
senior tag

CET = közép-európai idő, standard időszámítás.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217857) 3 válasza po1son (#217829) üzenetére


3
senior tag

A hivatalosan nem debütált járművek árváltozásának nincs köze a feketepiachoz. A prémium/speciális tankok olcsók, amíg éles szerveren elérhetővé nem válnak.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217858) 3 válasza Viktoár (#217846) üzenetére


3
senior tag

Kint van a hivatalos oldalon.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217859) 3 válasza jano_77 (#217850) üzenetére


3
senior tag

Újra WoT-ozol, mert a szomszédok feljelentettek a dobolásért? :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217860) 3 válasza kchryss (#217855) üzenetére


3
senior tag

Kéne rá egy baszott nagy bódé, ami kevésbé páncélozott.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217861) kchryss válasza jano_77 (#217853) üzenetére


kchryss
addikt

Ifjú padavan nem érdekes az átütés. AP, APCR általában átmegy a rétegelt páncélon, HEAT általában nem megy át.

#217845 zodo
Így nerfelték anno amikor kinyírták: [link]
- Traverse speed of the T-22 med. suspension changed from 54 to 40.
- Dispersion on the move with the T-22 med. suspension increased by 50%.
- Crossing capacity for the T-22 med. suspension decreased by 50%/43%/33%
- Aiming time of the 100 mm D-54TS gun for the T-22 med. turret changed from 1.9 s to 2.4 s.
- Reload time of the 100 mm D-54TS gun for the T-22 med. turret changed from 7.5 s to 8.1 s.
- Dispersion on turret traverse of the 100 mm D-54TS gun increased by 50%.
- Dispersion of the 100 mm D-54TS gun changed from 0.33 m to 0.38 m.
- Traverse speed of the T-22 med. turret changed from 48 deg/s to 30 deg/s.

A töltésidejét visszaadják az tényleg jót tesz neki. A forgás nem volt olyan vészes az nem fontos buff. Összességében így is elég rossz tank marad a borzasztó szórás miatt.
A páncéja sidecrape-ben nagyon jó, de csak hülyék ellen. Aki ismeri a gyenge pontjait az szétkapja simán.
Sokan nem tudják, de a lövegpajzsa szinte mindenhol 220-240mm effektív amit röhögve átüt minden 10-es tank alap lőszerrel is, vagyis nem lehet vele tornyozni:

(#217862) hulp01 válasza peterson79 (#217847) üzenetére


hulp01
senior tag

Háhá, az engem is megszivatott. Már majdnem agyvérzést kaptam, hogy hogyan lehet kivenni azt a villogó szart. Én is a dögcédulára gondoltam először, de aztán figyelmesebben elolvasva nem arra vonatkozik. Nekem az excalibur után csinálta, és a neved előtti akármire vonatkozik. Csak azt is abban a menüben tudod beállítani. Szóval amikor ráklikkelsz arra a nyomorult villogó izére, akkor ott a megjelenő menüben (ahol a boostereket is hozzá tudod adni), középen, a neved elé tudsz valamit tenni. Na ott nézd meg van-e valami új. Nekem azóta nem villog.

(#217863) peterson79


peterson79
őstag

pfuhh, azt a mocskos.. sokszitokszó, aki kitalálta ezt csinálj ezt vagy azt egymás után 2 vagy 3 körben, azt nagyon tököm rúgnám. Már sokszor elmondtam, hogy nem adják ingyen ezt, meg a többi tankot sem, de ezek annyira nem az ügyességen múlnak, hogy embertelen.

Most csináltam meg az ölj 3-at két egymást követő csatában küldit. Már hetek óta bénázok vele, sokszor persze az Én hibámból nem sikerült, de nagyon, de nagyon sokszor a játék szopatott, vagy az RNG-vel vagy bármi mással, például a töketlen csapattársakkal...

Most jön a légy top3 sebzőben 3 körben egymás után...nekem ez sem lesz egyszerű..

(#217864) peterson79 válasza hulp01 (#217862) üzenetére


peterson79
őstag

most ezt nem mondod komolyan...az agyam eldobom...

az obj 260-an miatt kaptam új badge-et... :W :W :W :W

köszi, szerintem ez volt, mert volt rajta szalag, most már nincs :C :C :C

(#217865) Swinegod


Swinegod
őstag

Kedvenc részem ebben a játékban, mikor a szabályok nem vonatkoznak az ellenfélre. 3 Tdvel és 3 pozícióban lévő meddel én instant meghalnék, esélyem nem lenne egy pillanatig sem, de valahogy, ennek a 2 nyomorultnak sikerült összesen 3-at belém lőni és egyikük meg se halt

Én bármikor, bármennyire is aggresszív dolgot akarok csinálni, meghalok instant. De mikor az ellenfél csinálja ugyan azt, ők még az én csapatom területén is max hp-ról meg tudnak ölni

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217866) 3 válasza Swinegod (#217865) üzenetére


3
senior tag

Nektek 4 gyors medetek volt, nekik 2, abból egynek semmi lövegsüllyedése. Nem egyedül kellett volna odamenned. Vagy: egyedül nem kellett volna odamenned (egy 20 s újratöltési időt magáénak tudható papír tankkal).

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217867) 3


3
senior tag

Remélem, a következő turnusban az IS-6 átütését is buffolják. A tier 9-es limitnek nem feltétlenül kellene azt jelenteni, hogy golddal a Löwe alaplőszerének átütése sincs meg. A 186/225/61 helyett egy 211/250/61-et nem kellene sajnálni tőle.

Azt sem bánnám, ha lenne egy jobb löveg, és kikapcsolható tier limit. Túlságosan tapintatlan vagyok. Elnézést kérek. Sajnálom, hogy a szokásjogot semmibe véve azért sírok, mert nem mehetek vele tier 10-be. De nem tehetek róla, úgy érzem, tier 8-ban nem basznak meg eléggé. :DDD

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#217868) phoenix1989 válasza kchryss (#217848) üzenetére


phoenix1989
őstag

Köszi. nekem is az elsők közt volt és akkor nagyon is imádtam. ezért akartam én is rátenni mindenképp. :) szintén maratonból szereztem bár nálam az összes onnan van. pont a napokban mondták játékban hogy ne hazudozzak mert több százezret költöttem a játékra, hiába mondtam hogy egy kezemen megszámolhatom ujjanként egy ezressel menyit költöttem rá , de sajnos nem hitték el. azt mondták ennyi prém tankom csak akkor lehet ha fizetek, pedig tényleg mindet maratonból szereztem,vagy fekete piac, tankreward. :)

(#217869) Hiperhuje


Hiperhuje
aktív tag

Hali!

Ti tudtok csatlakozni?

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#217870) Djuree válasza Hiperhuje (#217869) üzenetére


Djuree
félisten

persze!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217871) Geller72 válasza Hiperhuje (#217869) üzenetére


Geller72
veterán

Fél 8 ig szerver frissítés volt...

(#217872) Hiperhuje válasza Geller72 (#217871) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Köszi!

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#217873) po1son


po1son
addikt

Ravasz ez a wg, akinek nem lenne elég kredit vagy gold, annak kihagyhatatlan ajánlat mai naptól egy hétig, hogy felkészüljön a black marketra.
12.5 m kredit - 12.5 e gold - mindössze 31e ft-ért. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217874) Djuree válasza po1son (#217873) üzenetére


Djuree
félisten

nyilván nem hülyék, azt már rég tudjuk hogy a pénzen kívül nemigen számít nekik más. :U
egy 3d skines tier 10 wz 22500 gold...ahha. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217875) notika77 válasza Djuree (#217874) üzenetére


notika77
senior tag

A tier 10-es prém/speciális tankok vagy 5 vagy 22500 aranyba kerülnek. A tankcserével kivont tankok kerülnek 5 aranyba, kivétel a T-22 med. A 22500 aranyas tankok reward tankok (CW, kampány).
Szóval ez technikai ár, ami a garázsból eladáshoz kell (arany ár * 400 /2 az eladási ár) és nem ennyiért adja a WG. Ezeket a reward tankokat 4,5m kreditért lehet eladni és korlátlan ideig visszavásárolhatóak +10%-ért (4,95m kredit). Lényegében 10% kamatra csaphatod a zacciba őket :)

(#217876) Djuree válasza notika77 (#217875) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#217877) Thrawn válasza Thrawn (#217808) üzenetére


Thrawn
félisten

Reggelre elolvadt a hó! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#217878) jano_77 válasza notika77 (#217854) üzenetére


jano_77
nagyúr

biztos én nézek rossz fórumot, de áruld el kérlek, hogy hol láttál Te 1390-es képet a hozzászólásomban vagy akár csak említést róla!? :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217879) po1son


po1son
addikt

telekom szarakszik nálam már délelőtt is vagy másnak is rossz a ping?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217880) Thrawn válasza jano_77 (#217878) üzenetére


Thrawn
félisten

Ott van a Battle Hits screenshoton: AMX 13 90 - KUM - 425 dmg.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#217881) Swinegod válasza 3 (#217866) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha senki nem megy középre erről az oldalról, vesztünk...

Amúgy gyors meddel nem ide kéne jönni eleve? Az összes Progetto, kocsi mindig itt vannak

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#217882) jano_77 válasza Thrawn (#217880) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jaaa, hogy úgy. De nem kérdeztem felőle, mert ott volt sebzés. De amúgy abban a csatában tényleg főként azt lőttem, mert a tököm tele volt, hogy mindenről pattogtam. Viszont a gold-al is, így most már tényleg nem vágom, hogy EBR-el mit kellene lőni, hogy úgy sebezzek, mint engem az enemy EBR-e, aki 500 felett vág belém rendszeresen. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217883) dualface válasza jano_77 (#217882) üzenetére


dualface
tag

HE ammo FTW!

(#217884) joergie válasza jano_77 (#217882) üzenetére


joergie
őstag

Szerintem azt olyan autoaim csítmoddal csinálják, ami:
-adott pillanatban a tankodból látható legkissebb páncélértéket célozza
-sebesség függvényében pont annyival céloz a tankod elé, hogy pont akkor érjen oda a lövedék, amikor a legkissebb páncélértékű részed odaér.

Nem összeesküvéselmélet, régebben kutattam, és megtaláltam, kipróbáltam. gusztustalan, és mocskosul működik, gyakorlatilag becsukott szemmel, csak időzíteni kell a lövést.

Ráadásul kb-ra is befogja az autoaimet, bár ez kereseknél amúgy is működik, lánctalpasoknál csak ha a sziluetten belül eltalálod az egérrel. Elég zavaró, hogyterepelemen át nem működik.

Nem feltételezem, hogy minden ebr ezt használja, de létezik, és ha lenne pofám hozzá, énis használnám. És hát sokaknak van.

Én annyit szoktam megtenni ezekkel a keresekkel, ha mondjuk rád érintőlegesen halad és közel van akkor fordulsz a tank testével a toronyal együtt, ekkor mehet a lövés autoaimmel, vagy ha épp feléd, vagy elfelé halad, és sík a terep, akkor a lövedék utóléri. De szerintem light light ellen közelharcban csak autoaim, és az időzítéssel tudsz játszani.
Kivéve az én hwk30am, mert annak semmije sincs ehhez(toronyforgás, lövedéksebesség, célzásidő).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#217885) jano_77 válasza joergie (#217884) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem tegnap is belefutottam ilyenbe, mert 3/3x lőtt be de úgy, hogy igyekeztem nem egyenes vonalban közlekedni előtte! Én meg 1x SEM találtam el. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217886) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Már sokszor tapasztaltam, hogy nem tudok lőni némely tankokra hiába nyomom a gombot nem sül el az ágyú. Ez valami csaló mód lehet?
Van, hogy csak a harmadok klikkre tudom elsütni az ágyút, de sokszor akkor már késő.

(#217887) jano_77 válasza sanya53 (#217886) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem ez vmi bug lehet, ilyet tapasztaltam már én is, de nem túl gyakran hála az égnek.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#217888) ako001


ako001
aktív tag

Az In-game bolt másnál is halott?
Vagy csak engem ért ez a megtiszteltetés :DDD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#217889) notika77 válasza ako001 (#217888) üzenetére


notika77
senior tag

Nálam megjelent a feketepiac fekete hollója a videóval. Sikerült 1db gyógyítót is vennem, ez 10k kreditembe került! Remélem értékeled! :)

Próbáld újraindítani, lehet nálad a feketepiac aktiválása kavart be. Ha van modod és érdekel a feketepiac indítsd anélkül a játékot, mert bármikor bekavarhat később is. Legalábbis az új ajánlatok idején. Előtte és utána mehet a mod is.

Más: Reggel és este 5 órakor lesz új ajánlat, de csak 5 perccel később lehet vásárolni/licitálni. [WG hír]
Szóval a tavaly használt wgstatus.com oldalt nem kell használni, mert nem jelent előnyt, ha ott pár perccel hamarabb kint is van az ajánlat.

#217890 vJokka: Az csak akcióban lesz váltható, nem állandó jelleggel.

[ Szerkesztve ]

(#217890) vJokka válasza ako001 (#217888) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nálam műxik, vásárolni is tudtam.

Blueprinteket megtaláltátok hol lehet átváltani? Vagy az majd a 1.12.0.1-el jön? :DDD

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#217891) ako001 válasza notika77 (#217889) üzenetére


ako001
aktív tag

Közben rendbejött a dolog. Szerintem pont akkor akartam belépni, mikor gányoltak :DDD :DD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#217892) sanya53 válasza jano_77 (#217887) üzenetére


sanya53
aktív tag

Lehetséges, hogy bug, sajnos bizonyítákom nincs, hogy csalás lenne, csak gondoltam.
Mondjuk tegnap ketten voltunk az egyik haverral és ő is erre panaszkodott.
Mind a ketten egy tankra akartunk lőni, de nem tudott egyikőnk sem rálőni.

[ Szerkesztve ]

(#217893) vJokka válasza vJokka (#217890) üzenetére


vJokka
aktív tag

Közben megtaláltam a peccs infónál: [link]

"Exchange of Blueprint Fragments
Soon after the update release, the option to exchange national and universal fragments for valuable in-game items will be added to the game for a limited time.
Exchange of these fragments will be available in the "Best" tab of the Store."

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#217894) peterson79 válasza vJokka (#217893) üzenetére


peterson79
őstag

Engem először 50%-al leértékelt tankokhoz vezényelt ez a Best oldal, aztán most már semmi ajánlat nincs, de a "Az ajánlatok a közeljövőben lesznek elérhetőek" szöveg az van...

[ Szerkesztve ]

(#217895) dokee78


dokee78
félisten

Most nem értem.

Jelenleg legalább is reggel még nem volt benn a Black Market.
Tudom,hogy 17 óra után lesz.

De frissülni fog a kliens 17 óra előtt és úgy kerül be a játékba?

(#217896) peterson79 válasza dokee78 (#217895) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem előre le volt töltve, kb 1 órája léptem be és már ott van a fekete kocsi valamint jött az üzit is, hogy az 1.12 aktív.
Lépj ki és be, gondolom akkor fogja aktiválni Nálad is.

(#217897) po1son válasza notika77 (#217889) üzenetére


po1son
addikt

valami script nincsen valakinek, hogyha van valami jó, akkor rögtön 0.0000001 sec alatt a garázsba legyen??? :DDD
emlékszem tavaly a 105 lefh arty-it megakartam volna venni, de másfél sec nem volt rá elég... :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#217898) notika77 válasza po1son (#217897) üzenetére


notika77
senior tag

5 perced lesz eldönteni, rákészülni az egérrel a gombra és utána szerencse kérdése, hogy mikor éri el a számlálód a 0-t (vagy az 5 percet) és a többieké ehhez képest mikor :)

ui.: nem hiszek benne, hogy sikerül korrekt szinkronizálást megvalósítaniuk, bár elvileg a csatakezdést sikerül szinkronizálni, szóval nem lehetetlen

ui.2: első nap nem hiszem, hogy közkézre kerül egy ilyen szkript.

ui.3: azt én nem akartam megvenni, majd mire beugrott, hogy inkább az én garázsomban álljon, mint más használja addigra fogyott el (5-7 mp). Nekem akkor így sikerült belépnem.

[ Szerkesztve ]

(#217899) dualface


dualface
tag

valaki írja meg légyszi mi az első ajánlat! Köszi!

(#217900) Djuree


Djuree
félisten

tok jo most frissit 150 megat mar fel oraja es nem enged belepni. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.